Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Mazowiecka Mężczyzn I Liga Mazowiecka Kobiet I Liga Mazowiecka Mężczyzn

II Liga Mazowiecka Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

1111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Płock 7217212571459
2KS Siatkarz Ząbki 8186196608519
3UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 8186187615513
4KS Halinów 81351615663673
5Olymp Błonie 7931112510514
6Legia Warszawa II941624587714
7Beta Błonie 910227547709
8KS Huragan Wołomin 0000000
1 2022-10-09 KS Huragan Wołomin - KS Halinów 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
2 2022-10-09 Legia Warszawa II - KS Siatkarz Ząbki 0:3 (21:25, 13:25, 22:25)
3 2022-10-09 Beta Błonie - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (11:25, 10:25, 18:25)
4 2022-10-16 KS Siatkarz Ząbki - Beta Błonie 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
5 2022-10-16 KS Halinów - Legia Warszawa II 3:2 (13:25, 25:23, 25:15, 20:25, 15:13)
6 2022-10-16 Olymp Błonie - KS Huragan Wołomin 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
7 2022-10-29 Legia Warszawa II - Olymp Błonie 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)
8 2022-10-23 Beta Błonie - KS Halinów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
9 2022-10-23 KPS Płock - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:22, 26:24, 25:22)
10 2022-11-06 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock 1:3 (24:26, 25:22, 23:25, 21:25)
11 2022-11-06 Olymp Błonie - Beta Błonie 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)
12 2022-11-06 KS Huragan Wołomin - Legia Warszawa II 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
13 2022-11-13 Beta Błonie - KS Huragan Wołomin 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
14 2022-11-13 KPS Płock - KS Halinów 3:0 (25:17, 25:16, 25:23)
15 2022-11-12 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:16, 25:18, 26:24)
16 2022-11-20 KS Halinów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (16:25, 25:23, 19:25, 20:25)
17 2022-11-20 Olymp Błonie - KPS Płock 1:3 (25:27, 25:20, 19:25, 15:25)
18 2022-11-19 Legia Warszawa II - Beta Błonie 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
19 2023-05-01 KPS Płock - KS Huragan Wołomin 0:0
20 2022-11-26 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Olymp Błonie 3:0 (25:19, 25:15, 29:27)
21 2022-11-27 KS Siatkarz Ząbki - KS Halinów 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
22 2022-12-04 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki 0:3 (17:25, 20:25, 19:25)
23 2023-05-01 KS Huragan Wołomin - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
24 2022-11-12 Legia Warszawa II - KPS Płock 0:3 (21:25, 12:25, 14:25)
25 2022-12-11 KPS Płock - Beta Błonie 3:0 (25:18, 25:8, 25:20)
26 2022-12-06 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Legia Warszawa II 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)
27 2023-05-01 KS Siatkarz Ząbki - KS Huragan Wołomin 0:0
28 2022-12-11 KS Halinów - Olymp Błonie 3:1 (25:18, 25:22, 21:25, 25:19)
29 2023-05-01 KS Halinów - KS Huragan Wołomin 0:0
30 2023-01-08 KS Siatkarz Ząbki - Legia Warszawa II 3:0 (25:20, 28:26, 25:8)
31 2023-01-08 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Beta Błonie 3:0 (25:17, 25:16, 27:25)
32 2023-01-15 Beta Błonie - KS Siatkarz Ząbki 0:3 (27:29, 20:25, 13:25)
33 2023-01-14 Legia Warszawa II - KS Halinów 1:3 (22:25, 25:23, 21:25, 14:25)
34 2023-05-01 KS Huragan Wołomin - Olymp Błonie 0:0
35 2022-11-13 Olymp Błonie - Legia Warszawa II 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)
36 2023-01-22 KS Halinów - Beta Błonie 3:2 (25:20, 18:25, 25:16, 20:25, 15:12)
37 2023-01-22 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KPS Płock 0:3 (22:25, 20:25, 23:25)
38 2023-01-28 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki 0:0
39 2023-01-29 Beta Błonie - Olymp Błonie 0:0
40 2023-05-01 Legia Warszawa II - KS Huragan Wołomin 0:0
41 2023-05-01 KS Huragan Wołomin - Beta Błonie 0:0
42 2023-02-05 KS Halinów - KPS Płock 0:0
43 2023-02-05 KS Siatkarz Ząbki - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
44 2023-02-18 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Halinów 0:0
45 2023-02-26 KPS Płock - Olymp Błonie 0:0
46 2023-02-12 Beta Błonie - Legia Warszawa II 0:0
47 2023-05-01 KS Huragan Wołomin - KPS Płock 0:0
48 2023-03-05 Olymp Błonie - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
49 2023-03-05 KS Halinów - KS Siatkarz Ząbki 0:0
50 2023-03-12 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie 0:0
51 2023-05-01 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Huragan Wołomin 0:0
52 2023-03-12 KPS Płock - Legia Warszawa II 0:0
53 2023-03-19 Beta Błonie - KPS Płock 0:0
54 2023-03-19 Legia Warszawa II - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
55 2023-05-01 KS Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki 0:0
56 2023-03-19 Olymp Błonie - KS Halinów 0:0

Grupa 2

111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Radmot Jedlińsk 113010317917746
2UKS Orlęta Raszyn 10238259797658
3GKS Jastrzębia 91862111736662
4Bór Regut 91451617718723
5Promotor Gózd 91351718753810
6SPS Konstancin Jeziorna 81241415660639
7KS Grom Przytyk 1212317299211027
8UKS Olimp Skaryszew 841921630674
9KKS Kozienice II1031528611804
10GKS YABU Sadownik Błędów 0000000
1 2022-10-08 Bór Regut - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (23:25, 25:27, 25:15, 14:25)
2 2022-10-05 KKS Kozienice II - KS Grom Przytyk 3:1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:22)
3 2022-10-09 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
4 2022-12-16 Promotor Gózd - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:23, 14:25, 27:25, 27:25)
5 2022-10-15 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
6 2023-01-15 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (20:25, 15:25, 10:25)
7 2022-10-16 SPS Radmot Jedlińsk - KKS Kozienice II 3:0 (25:13, 25:19, 25:9)
8 2022-10-16 SPS Konstancin Jeziorna - Bór Regut 1:3 (20:25, 25:17, 23:25, 22:25)
9 2022-10-23 KKS Kozienice II - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
10 2022-10-23 UKS Orlęta Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 17:25)
11 2022-10-23 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk 3:0 (25:18, 25:13, 25:12)
12 2022-10-23 UKS Olimp Skaryszew - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
13 2022-10-28 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd 2:3 (16:25, 23:25, 25:22, 25:20, 10:15)
14 2022-10-30 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia 1:3 (18:25, 21:25, 25:19, 16:25)
15 2022-10-30 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (26:28, 22:25, 13:25)
16 2022-10-29 Bór Regut - KKS Kozienice II 3:0 (25:23, 25:11, 25:20)
17 2022-11-06 UKS Orlęta Raszyn - Bór Regut 3:0 (25:20, 25:17, 25:11)
18 2022-11-06 GKS Jastrzębia - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:19)
19 2022-11-02 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (27:25, 15:25, 16:25, 22:25)
20 2022-11-04 UKS Olimp Skaryszew - KS Grom Przytyk 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)
21 2022-11-18 KS Grom Przytyk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
22 2022-11-13 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:19, 25:11, 22:25, 25:12)
23 2022-11-13 SPS Konstancin Jeziorna - Promotor Gózd 3:1 (26:28, 25:17, 30:28, 25:10)
24 2022-11-12 Bór Regut - GKS Jastrzębia 3:1 (25:14, 19:25, 26:24, 25:16)
25 2022-11-13 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
26 2022-11-20 GKS Jastrzębia - KKS Kozienice II 3:0 (25:16, 25:12, 25:23)
27 2022-11-20 Promotor Gózd - Bór Regut 3:0 (25:19, 25:23, 29:27)
28 2022-11-17 UKS Olimp Skaryszew - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (23:25, 25:20, 18:25, 23:25)
29 2022-11-20 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
30 2022-11-27 SPS Konstancin Jeziorna - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
31 2022-11-26 Bór Regut - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:9, 29:27, 12:25, 25:15)
32 2022-11-23 KKS Kozienice II - Promotor Gózd 1:3 (25:23, 21:25, 21:25, 19:25)
33 2022-11-27 UKS Orlęta Raszyn - GKS Jastrzębia 3:1 (20:25, 25:22, 25:18, 25:19)
34 2022-12-04 Promotor Gózd - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (12:25, 19:25, 18:25)
35 2022-12-01 UKS Olimp Skaryszew - KKS Kozienice II 3:0 (25:12, 25:11, 25:16)
36 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - Bór Regut 0:0
37 2022-12-02 KS Grom Przytyk - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (21:25, 23:25, 24:26)
38 2022-12-09 KS Grom Przytyk - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (15:25, 7:25, 25:18, 19:25)
39 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - KKS Kozienice II 0:0
40 2022-12-11 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimp Skaryszew 3:2 (25:18, 21:25, 25:22, 21:25, 15:13)
41 2022-12-11 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
42 2022-12-18 UKS Olimp Skaryszew - GKS Jastrzębia 0:3 (16:25, 25:27, 17:25)
43 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Orlęta Raszyn 0:0
44 2022-12-16 KS Grom Przytyk - Bór Regut 2:3 (25:20, 20:25, 23:25, 25:17, 10:15)
45 2022-12-18 SPS Radmot Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)
46 2023-01-07 SPS Radmot Jedlińsk - Bór Regut 3:0 (25:22, 25:23, 25:14)
47 2023-01-04 KS Grom Przytyk - KKS Kozienice II 3:1 (25:15, 20:25, 26:24, 25:15)
48 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia 0:0
49 2023-02-16 UKS Olimp Skaryszew - Promotor Gózd 0:0
50 2023-05-31 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
51 2022-10-14 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk 3:0 (25:21, 25:7, 25:13)
52 2023-01-14 KKS Kozienice II - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (16:25, 15:25, 17:25)
53 2023-03-04 Bór Regut - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
54 2023-01-22 SPS Konstancin Jeziorna - KKS Kozienice II 0:0
55 2023-01-22 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:23, 25:22, 25:15)
56 2023-01-20 KS Grom Przytyk - GKS Jastrzębia 3:1 (25:21, 25:18, 23:25, 25:16)
57 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimp Skaryszew 0:0
58 2023-01-25 Promotor Gózd - KS Grom Przytyk 3:2 (13:25, 25:21, 24:26, 25:17, 15:13)
59 2023-01-29 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
60 2023-01-29 UKS Orlęta Raszyn - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
61 2023-01-27 KKS Kozienice II - Bór Regut 0:0
62 2023-02-04 Bór Regut - UKS Orlęta Raszyn 0:0
63 2023-02-05 SPS Konstancin Jeziorna - GKS Jastrzębia 0:0
64 2023-02-05 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd 0:0
65 2023-02-04 KS Grom Przytyk - UKS Olimp Skaryszew 0:0
66 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk 0:0
67 2023-02-09 UKS Olimp Skaryszew - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
68 2023-02-12 Promotor Gózd - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
69 2023-02-12 GKS Jastrzębia - Bór Regut 0:0
70 2023-02-11 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn 0:0
71 2023-02-15 KKS Kozienice II - GKS Jastrzębia 0:0
72 2023-02-18 Bór Regut - Promotor Gózd 0:0
73 2023-02-19 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Olimp Skaryszew 0:0
74 2023-05-31 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
75 2023-05-31 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
76 2023-02-26 UKS Olimp Skaryszew - Bór Regut 0:0
77 2023-02-22 Promotor Gózd - KKS Kozienice II 0:0
78 2023-02-26 GKS Jastrzębia - UKS Orlęta Raszyn 0:0
79 2023-03-05 UKS Orlęta Raszyn - Promotor Gózd 0:0
80 2023-03-01 KKS Kozienice II - UKS Olimp Skaryszew 0:0
81 2023-05-31 Bór Regut - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
82 2023-03-05 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk 0:0
83 2023-03-12 SPS Konstancin Jeziorna - KS Grom Przytyk 0:0
84 2023-05-31 KKS Kozienice II - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
85 2023-03-12 UKS Olimp Skaryszew - UKS Orlęta Raszyn 0:0
86 2023-03-12 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia 0:0
87 2023-03-19 GKS Jastrzębia - UKS Olimp Skaryszew 0:0
88 2023-05-31 UKS Orlęta Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
89 2023-03-18 Bór Regut - KS Grom Przytyk 0:0
90 2023-03-19 SPS Konstancin Jeziorna - SPS Radmot Jedlińsk 0:0