Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 15

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley SKK Belsk Duży 5124146459418
2Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 4103115378330
3SPS Radmot Jedlińsk 5721111473462
4UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 46276288281
5KTS Flot Warszawa 22145192204
6UKS Esperanto 22135155177
7KPS Siedlce II20006122152
8KS Halinów 20006107150
1 2022-04-10 KTS Flot Warszawa - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 3:2 (25:16, 16:25, 24:26, 27:25, 15:12)
2 2022-04-24 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KTS Flot Warszawa 3:1 (27:25, 23:25, 25:18, 25:17)
3 2022-04-22 UKS Esperanto - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (15:25, 21:25, 17:25)
4 2022-04-23 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Esperanto 2:3 (25:17, 20:25, 20:25, 25:20, 12:15)
5 2022-04-10 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Halinów 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
6 2022-04-24 KS Halinów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (13:25, 20:25, 22:25)
7 2022-04-12 Volley SKK Belsk Duży - KPS Siedlce II 3:0 (27:25, 25:18, 25:19)
8 2022-04-24 KPS Siedlce II - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
9 2022-04-28 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (21:25, 26:24, 23:25, 15:25)
10 2022-05-07 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:18, 25:13, 25:22)
11 2022-05-08 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk 3:1 (21:25, 25:19, 25:20, 26:24)
12 2022-05-12 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży 3:2 (21:25, 27:25, 25:19, 17:25, 15:5)
13 2022-05-15 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży 2:3 (25:23, 22:25, 19:25, 25:23, 12:15)
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0
2022-06-01pauzuje- pauzuje0:0

Etap 11

Grupa 1

111111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 226121631518791436
2SPS Radmot Jedlińsk 225619591517261399
3UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 225418571917891386
4Volley SKK Belsk Duży 224916552317881478
5UKS Orlęta Raszyn 224114473118201656
6KS Raszyn 222810354617121815
7Promotor Gózd 22289364517191748
8UKS Olimp Skaryszew 222710364717181824
9GKS YABU Sadownik Błędów 22226335317181956
10GKS Jastrzębia 22155225314981760
11KKS Kozienice II22103145813831735
12KS Grom Przytyk 2251116312241781
1 2021-10-17 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Orlęta Raszyn 3:1 (23:25, 25:20, 25:21, 25:15)
2 2022-01-16 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd 1:3 (25:19, 21:25, 19:25, 21:25)
3 2022-01-16 UKS Olimp Skaryszew - KKS Kozienice II 3:2 (12:25, 26:24, 25:21, 22:25, 15:9)
4 2022-01-16 KS Grom Przytyk - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (11:25, 18:25, 16:25)
5 2022-01-16 GKS YABU Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (21:25, 13:25, 22:25)
6 2022-01-16 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (27:29, 30:32, 18:25)
7 2022-01-23 UKS Orlęta Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (19:25, 31:33, 24:26)
8 2022-01-20 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:8, 25:10, 25:19)
9 2022-01-23 Volley SKK Belsk Duży - KS Grom Przytyk 3:0 (25:13, 25:17, 25:16)
10 2022-03-19 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimp Skaryszew 1:3 (20:25, 29:27, 17:25, 21:25)
11 2022-01-22 KKS Kozienice II - GKS Jastrzębia 3:0 (25:18, 25:17, 25:22)
12 2022-01-19 Promotor Gózd - KS Raszyn 3:0 (25:20, 25:21, 25:15)
13 2022-01-29 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Promotor Gózd 3:1 (16:25, 25:13, 25:19, 25:12)
14 2022-01-30 KS Raszyn - KKS Kozienice II 3:0 (25:20, 25:16, 28:26)
15 2022-01-30 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (25:20, 17:25, 25:19, 15:25, 6:15)
16 2022-02-01 UKS Olimp Skaryszew - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)
17 2022-01-28 KS Grom Przytyk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (9:25, 10:25, 25:23, 12:25)
18 2022-03-03 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Orlęta Raszyn 1:3 (25:22, 17:25, 19:25, 18:25)
19 2022-02-17 GKS YABU Sadownik Błędów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (9:25, 16:25, 14:25)
20 2022-02-21 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk 3:0 (25:17, 25:17, 25:16)
21 2022-02-13 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (24:26, 25:16, 25:0, 25:0)
22 2022-02-13 Volley SKK Belsk Duży - GKS Jastrzębia 3:0 (25:22, 25:22, 25:14)
23 2022-02-13 SPS Radmot Jedlińsk - KS Raszyn 3:0 (25:22, 25:17, 25:17)
24 2022-02-12 KKS Kozienice II - Promotor Gózd 0:3 (21:25, 16:25, 23:25)
25 2022-02-20 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KKS Kozienice II 3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
26 2022-02-16 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (22:25, 20:25, 17:25)
27 2022-02-20 KS Raszyn - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (19:25, 18:25, 11:25)
28 2022-02-20 GKS Jastrzębia - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (13:25, 13:25, 14:25)
29 2022-02-20 UKS Olimp Skaryszew - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)
30 2022-02-18 KS Grom Przytyk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:3 (24:26, 25:27, 17:25)
31 2022-02-25 KS Grom Przytyk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (9:25, 10:25, 15:25)
32 2022-03-24 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimp Skaryszew 2:3 (25:23, 18:25, 25:21, 21:25, 11:15)
33 2022-02-27 UKS Orlęta Raszyn - GKS Jastrzębia 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
34 2022-02-24 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Raszyn 3:0 (25:13, 25:15, 25:22)
35 2022-02-27 Volley SKK Belsk Duży - Promotor Gózd 3:0 (25:8, 25:13, 25:22)
36 2022-02-27 SPS Radmot Jedlińsk - KKS Kozienice II 3:0 (25:20, 25:21, 27:25)
37 2022-03-06 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
38 2022-03-05 KKS Kozienice II - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
39 2022-03-02 Promotor Gózd - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (25:23, 19:25, 18:25, 11:25)
40 2022-03-06 KS Raszyn - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (23:25, 21:25, 21:25)
41 2022-03-06 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:20, 26:24, 25:19)
42 2022-03-03 UKS Olimp Skaryszew - KS Grom Przytyk 3:2 (25:15, 22:25, 25:15, 19:25, 15:7)
43 2022-03-13 UKS Olimp Skaryszew - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (12:25, 19:25, 12:25)
44 2022-03-11 KS Grom Przytyk - GKS Jastrzębia 2:3 (16:25, 25:20, 25:19, 17:25, 13:15)
45 2022-03-13 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Raszyn 2:3 (25:18, 19:25, 15:25, 25:19, 11:15)
46 2022-03-13 UKS Orlęta Raszyn - Promotor Gózd 3:2 (27:29, 23:25, 26:24, 25:17, 15:8)
47 2022-03-17 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KKS Kozienice II 3:0 (25:19, 25:14, 25:11)
48 2022-03-13 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
49 2022-03-20 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Volley SKK Belsk Duży 3:0 (25:17, 25:19, 25:16)
50 2022-03-20 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:15, 25:15, 25:22)
51 2022-03-20 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn 1:3 (25:19, 20:25, 19:25, 17:25)
52 2022-03-16 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów 3:2 (25:22, 23:25, 22:25, 30:28, 15:11)
53 2022-03-20 KS Raszyn - KS Grom Przytyk 3:0 (25:17, 25:13, 25:23)
54 2022-03-20 UKS Olimp Skaryszew - GKS Jastrzębia 3:0 (27:25, 25:14, 25:20)
55 2022-03-27 GKS Jastrzębia - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (13:25, 14:25, 15:25)
56 2022-03-27 UKS Olimp Skaryszew - KS Raszyn 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25)
57 2022-03-25 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd 1:3 (19:25, 9:25, 25:20, 18:25)
58 2021-12-18 GKS YABU Sadownik Błędów - KKS Kozienice II 3:1 (25:20, 25:23, 20:25, 29:27)
59 2022-03-28 UKS Orlęta Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (25:27, 23:25, 22:25)
60 2022-03-24 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Volley SKK Belsk Duży 3:1 (19:25, 25:22, 25:21, 25:15)
61 2022-04-03 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:2 (26:28, 25:22, 19:25, 25:20, 15:8)
62 2022-04-03 Volley SKK Belsk Duży - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (25:20, 18:25, 25:22, 22:25, 15:9)
63 2022-04-01 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:11, 25:10, 25:12)
64 2022-01-08 KKS Kozienice II - KS Grom Przytyk 0:3 (16:25, 17:25, 21:25)
65 2022-04-01 Promotor Gózd - UKS Olimp Skaryszew 0:3 (24:26, 17:25, 18:25)
66 2022-04-03 KS Raszyn - GKS Jastrzębia 3:1 (25:22, 26:28, 25:22, 25:18)
67 2021-10-10 KS Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (22:25, 25:20, 22:25, 15:25)
68 2021-10-06 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia 3:0 (25:15, 25:20, 25:21)
69 2022-01-15 KKS Kozienice II - UKS Olimp Skaryszew 0:3 (19:25, 19:25, 14:25)
70 2021-10-10 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk 3:0 (25:8, 25:9, 25:13)
71 2021-10-10 Volley SKK Belsk Duży - GKS YABU Sadownik Błędów 3:2 (25:20, 22:25, 25:19, 24:26, 15:4)
72 2021-10-07 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)
73 2022-01-16 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Raszyn 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
74 2021-10-14 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (20:25, 19:25, 25:17, 21:25)
75 2021-10-15 KS Grom Przytyk - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (15:25, 12:25, 14:25)
76 2021-10-30 UKS Olimp Skaryszew - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (15:25, 17:25, 12:25)
77 2021-10-17 GKS Jastrzębia - KKS Kozienice II 3:0 (25:21, 25:10, 32:30)
78 2021-10-17 KS Raszyn - Promotor Gózd 3:2 (17:25, 25:21, 25:21, 15:25, 15:10)
79 2021-10-20 Promotor Gózd - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (23:25, 22:25, 25:21, 22:25)
80 2021-10-24 KKS Kozienice II - KS Raszyn 1:3 (13:25, 25:21, 21:25, 16:25)
81 2021-10-24 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia 3:1 (24:26, 25:19, 25:20, 25:17)
82 2021-10-24 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
83 2021-10-28 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Grom Przytyk 3:0 (25:12, 25:15, 25:11)
84 2021-10-24 UKS Orlęta Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów 3:2 (23:25, 19:25, 25:15, 25:22, 15:10)
85 2021-11-07 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:22, 25:16, 25:14)
86 2021-10-25 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (13:25, 14:25, 11:25)
87 2021-11-07 UKS Olimp Skaryszew - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (17:25, 20:25, 12:25)
88 2021-11-07 GKS Jastrzębia - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (18:25, 23:25, 21:25)
89 2021-11-07 KS Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (20:25, 25:23, 19:25, 13:25)
90 2021-10-27 Promotor Gózd - KKS Kozienice II 3:0 (25:14, 25:18, 25:13)
91 2021-11-13 KKS Kozienice II - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (10:25, 16:25, 22:25)
92 2021-11-14 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd 3:0 (25:20, 25:17, 25:14)
93 2021-11-14 Volley SKK Belsk Duży - KS Raszyn 2:3 (21:25, 25:10, 25:20, 20:25, 12:15)
94 2021-11-10 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia 3:0 (25:11, 25:18, 25:12)
95 2021-11-14 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (26:24, 23:25, 25:19, 25:13)
96 2021-11-12 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk 3:0 (25:18, 25:21, 25:16)
97 2021-11-21 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Grom Przytyk 3:0 (25:7, 25:9, 25:13)
98 2021-11-21 UKS Olimp Skaryszew - GKS YABU Sadownik Błędów 3:2 (25:20, 24:26, 19:25, 25:20, 15:10)
99 2021-11-21 GKS Jastrzębia - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (9:25, 12:25, 19:25)
100 2021-11-21 KS Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (15:25, 18:25, 17:25)
101 2021-11-21 Promotor Gózd - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (23:25, 20:25, 22:25)
102 2021-11-21 KKS Kozienice II - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (20:25, 14:25, 21:25)
103 2021-11-28 SPS Radmot Jedlińsk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (22:25, 25:20, 23:25, 20:25)
104 2021-11-28 Volley SKK Belsk Duży - KKS Kozienice II 3:0 (25:7, 25:17, 25:18)
105 2021-11-25 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Promotor Gózd 3:0 (25:18, 25:17, 25:14)
106 2021-11-22 UKS Orlęta Raszyn - KS Raszyn 3:0 (25:23, 25:15, 29:27)
107 2021-11-26 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)
108 2021-11-26 KS Grom Przytyk - UKS Olimp Skaryszew 1:3 (25:22, 15:25, 18:25, 12:25)
109 2021-12-05 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (22:25, 25:19, 25:19, 25:20)
110 2021-12-05 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk 3:0 (25:15, 25:22, 25:21)
111 2021-12-05 KS Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów 2:3 (21:25, 25:21, 19:25, 25:23, 12:15)
112 2021-11-29 Promotor Gózd - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (22:25, 25:27, 18:25)
113 2022-03-12 KKS Kozienice II - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)
114 2021-12-05 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
115 2021-12-12 Volley SKK Belsk Duży - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 2:3 (25:19, 26:24, 12:25, 16:25, 11:15)
116 2021-12-12 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)
117 2021-12-12 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II 3:0 (25:19, 25:14, 25:11)
118 2021-12-10 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd 3:2 (25:19, 19:25, 25:22, 12:25, 15:13)
119 2021-12-08 KS Grom Przytyk - KS Raszyn 0:3 (16:25, 16:25, 27:29)
120 2021-12-12 GKS Jastrzębia - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:22, 26:24, 25:16)
121 2021-12-18 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS Jastrzębia 3:1 (25:11, 25:18, 23:25, 25:12)
122 2021-12-19 KS Raszyn - UKS Olimp Skaryszew 1:3 (19:25, 25:21, 20:25, 17:25)
123 2021-12-13 Promotor Gózd - KS Grom Przytyk 3:0 (25:13, 25:17, 25:12)
124 2022-03-26 KKS Kozienice II - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:22, 27:25, 25:20)
125 2021-12-19 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn 3:1 (25:13, 25:17, 22:25, 25:18)
126 2021-12-17 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 2:3 (20:25, 25:23, 25:22, 22:25, 13:15)
127 2022-01-08 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 18:25)
128 2022-01-09 UKS Orlęta Raszyn - Volley SKK Belsk Duży 1:3 (19:25, 24:26, 29:27, 19:25)
129 2022-01-14 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (25:22, 19:25, 20:25, 13:25)
130 2022-04-01 KS Grom Przytyk - KKS Kozienice II 1:3 (25:20, 18:25, 20:25, 22:25)
131 2022-01-09 UKS Olimp Skaryszew - Promotor Gózd 2:3 (18:25, 18:25, 25:22, 25:19, 13:15)
132 2022-01-09 GKS Jastrzębia - KS Raszyn 1:3 (21:25, 25:22, 22:25, 23:25)

Grupa 2

11111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Siedlce II205218561517121324
2KS Halinów 204916532317861523
3UKS Esperanto 204215502817811570
4KTS Flot Warszawa 203713473317981634
5MUKS Tie-Break Piastów 203411413416871587
6KS Siatkarz Ząbki 203211413917691676
7KPS Płock 20257334316811648
8Olymp Błonie 20187294815631725
9SPS Konstancin Jeziorna 20165295116691766
10IŁ Capital Huragan Wołomin 20165264915611693
11SPS GOSiR Mrozy 209215578281689
1 2022-01-15 SPS Konstancin Jeziorna - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:0 (25:18, 25:18, 25:7)
2 2022-03-24 KPS Siedlce II - KS Halinów 3:2 (25:16, 24:26, 23:25, 25:14, 15:11)
3 2022-05-01 SPS GOSiR Mrozy - KPS Płock 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
4 2022-01-16 KS Siatkarz Ząbki - UKS Esperanto 1:3 (25:21, 18:25, 19:25, 19:25)
5 2022-01-16 KTS Flot Warszawa - Olymp Błonie 3:0 (25:16, 25:15, 25:15)
6 2022-01-22 KTS Flot Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
7 2022-01-22 Olymp Błonie - MUKS Tie-Break Piastów 0:3 (24:26, 17:25, 19:25)
8 2022-05-01 UKS Esperanto - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
9 2022-01-23 KPS Płock - KPS Siedlce II 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
10 2022-01-23 KS Halinów - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:0 (25:20, 25:21, 25:17)
11 2022-01-29 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 1:3 (28:26, 27:29, 21:25, 24:26)
12 2022-01-30 IŁ Capital Huragan Wołomin - KPS Płock 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
13 2022-01-30 KPS Siedlce II - UKS Esperanto 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
14 2022-01-30 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie 3:1 (25:16, 26:24, 27:29, 25:16)
15 2022-03-16 MUKS Tie-Break Piastów - KTS Flot Warszawa 0:3 (19:25, 18:25, 22:25)
16 2022-03-09 MUKS Tie-Break Piastów - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (25:27, 22:25, 25:19, 25:19, 15:12)
17 2022-02-13 KTS Flot Warszawa - KS Siatkarz Ząbki 3:2 (25:19, 24:26, 25:19, 23:25, 15:11)
18 2022-05-01 Olymp Błonie - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
19 2022-02-12 UKS Esperanto - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:0 (25:16, 25:13, 25:18)
20 2022-02-13 KPS Płock - KS Halinów 0:3 (17:25, 22:25, 23:25)
21 2022-03-19 SPS Konstancin Jeziorna - KPS Płock 1:3 (21:25, 25:23, 24:26, 20:25)
22 2021-11-14 KS Halinów - UKS Esperanto 3:1 (25:16, 14:25, 25:14, 25:20)
23 2022-02-20 KPS Siedlce II - Olymp Błonie 3:0 (25:8, 25:12, 25:18)
24 2022-05-01 SPS GOSiR Mrozy - KTS Flot Warszawa 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
25 2022-02-20 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Tie-Break Piastów 3:0 (25:22, 25:18, 25:18)
26 2022-02-27 KS Siatkarz Ząbki - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (23:25, 25:17, 25:14, 25:21)
27 2022-05-01 MUKS Tie-Break Piastów - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
28 2022-02-27 KPS Siedlce II - KTS Flot Warszawa 3:1 (25:17, 27:25, 22:25, 25:17)
29 2022-02-27 Olymp Błonie - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:1 (25:15, 21:25, 25:23, 25:21)
30 2022-03-12 UKS Esperanto - KPS Płock 3:1 (25:15, 22:25, 25:23, 25:17)
31 2022-03-05 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 2:3 (23:25, 25:23, 25:19, 19:25, 8:15)
32 2022-03-06 KS Halinów - Olymp Błonie 3:1 (25:15, 21:25, 25:18, 25:15)
33 2022-03-06 IŁ Capital Huragan Wołomin - KTS Flot Warszawa 3:1 (25:23, 14:25, 25:21, 25:14)
34 2022-03-06 KPS Siedlce II - MUKS Tie-Break Piastów 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
35 2022-05-01 SPS GOSiR Mrozy - KS Siatkarz Ząbki 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
36 2022-05-01 SPS GOSiR Mrozy - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
37 2022-03-13 KS Siatkarz Ząbki - KPS Siedlce II 0:3 (14:25, 23:25, 18:25)
38 2022-03-12 MUKS Tie-Break Piastów - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:1 (25:20, 21:25, 25:16, 25:21)
39 2022-03-12 KTS Flot Warszawa - KS Halinów 0:3 (14:25, 23:25, 17:25)
40 2022-03-10 Olymp Błonie - KPS Płock 0:3 (14:25, 19:25, 23:25)
41 2022-03-19 UKS Esperanto - Olymp Błonie 3:0 (25:23, 25:13, 25:23)
42 2022-03-20 KPS Płock - KTS Flot Warszawa 3:1 (19:25, 25:18, 25:22, 25:15)
43 2022-03-20 KS Halinów - MUKS Tie-Break Piastów 0:3 (22:25, 22:25, 25:27)
44 2022-03-19 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki 2:3 (30:28, 18:25, 25:23, 21:25, 14:16)
45 2022-05-01 KPS Siedlce II - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
46 2022-03-27 KPS Siedlce II - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (25:21, 25:8, 23:25, 25:15)
47 2021-12-18 SPS GOSiR Mrozy - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:1 (23:25, 25:23, 26:24, 25:15)
48 2022-03-27 KS Siatkarz Ząbki - KS Halinów 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)
49 2021-12-18 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Płock 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)
50 2022-03-26 KTS Flot Warszawa - UKS Esperanto 2:3 (26:24, 18:25, 23:25, 25:16, 13:15)
51 2022-04-07 SPS Konstancin Jeziorna - Olymp Błonie 2:3 (25:20, 25:22, 24:26, 22:25, 17:19)
52 2022-04-02 UKS Esperanto - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (23:25, 25:18, 25:19, 25:20)
53 2022-03-06 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki 1:3 (25:22, 21:25, 23:25, 22:25)
54 2022-05-01 KS Halinów - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
55 2022-04-03 IŁ Capital Huragan Wołomin - KPS Siedlce II 3:1 (25:20, 22:25, 25:21, 25:23)
56 2021-10-10 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (17:25, 25:18, 25:21, 23:25, 15:13)
57 2021-10-10 KS Halinów - KPS Siedlce II 3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:23)
58 2021-10-03 KPS Płock - SPS GOSiR Mrozy 2:3 (25:17, 25:14, 22:25, 22:25, 15:17)
59 2021-10-09 UKS Esperanto - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (26:24, 25:23, 25:13)
60 2021-10-10 Olymp Błonie - KTS Flot Warszawa 1:3 (27:25, 23:25, 13:25, 18:25)
61 2021-10-16 SPS Konstancin Jeziorna - KTS Flot Warszawa 0:3 (15:25, 24:26, 16:25)
62 2021-10-16 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie 3:1 (15:25, 25:8, 25:20, 25:22)
63 2021-10-16 SPS GOSiR Mrozy - UKS Esperanto 0:3 (15:25, 26:28, 24:26)
64 2021-10-17 KPS Siedlce II - KPS Płock 3:0 (25:17, 26:24, 25:22)
65 2021-10-17 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Halinów 1:3 (21:25, 25:17, 21:25, 20:25)
66 2021-10-24 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (25:23, 20:25, 25:16, 25:19)
67 2021-10-24 KPS Płock - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:3 (19:25, 22:25, 16:25)
68 2021-10-23 UKS Esperanto - KPS Siedlce II 1:3 (25:22, 22:25, 21:25, 22:25)
69 2021-10-24 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki 0:3 (19:25, 16:25, 23:25)
70 2021-10-23 KTS Flot Warszawa - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (16:25, 25:18, 25:20, 25:22)
71 2021-11-06 SPS Konstancin Jeziorna - MUKS Tie-Break Piastów 0:3 (25:27, 18:25, 14:25)
72 2021-11-07 KS Siatkarz Ząbki - KTS Flot Warszawa 2:3 (21:25, 25:19, 21:25, 25:20, 10:15)
73 2021-11-06 SPS GOSiR Mrozy - Olymp Błonie 2:3 (25:19, 23:25, 21:25, 25:18, 10:15)
74 2021-11-07 IŁ Capital Huragan Wołomin - UKS Esperanto 2:3 (18:25, 23:25, 25:23, 25:20, 8:15)
75 2021-11-07 KS Halinów - KPS Płock 3:1 (25:20, 22:25, 25:22, 25:17)
76 2021-11-13 KPS Płock - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:23)
77 2022-02-19 UKS Esperanto - KS Halinów 3:1 (20:25, 25:23, 25:20, 25:19)
78 2021-11-14 Olymp Błonie - KPS Siedlce II 1:3 (25:22, 19:25, 21:25, 22:25)
79 2021-11-13 KTS Flot Warszawa - SPS GOSiR Mrozy 3:2 (27:25, 17:25, 20:25, 25:15, 15:7)
80 2021-11-13 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki 2:3 (25:27, 25:23, 15:25, 26:24, 15:17)
81 2021-11-20 SPS Konstancin Jeziorna - KS Siatkarz Ząbki 3:2 (20:25, 26:24, 25:18, 26:28, 15:12)
82 2021-11-20 SPS GOSiR Mrozy - MUKS Tie-Break Piastów 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 20:25)
83 2021-11-20 KTS Flot Warszawa - KPS Siedlce II 2:3 (21:25, 25:16, 25:27, 25:22, 8:15)
84 2021-11-21 IŁ Capital Huragan Wołomin - Olymp Błonie 0:3 (16:25, 23:25, 27:29)
85 2021-11-21 KPS Płock - UKS Esperanto 2:3 (26:24, 20:25, 25:23, 19:25, 11:15)
86 2021-11-27 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)
87 2021-11-28 Olymp Błonie - KS Halinów 1:3 (20:25, 25:19, 9:25, 19:25)
88 2021-11-27 KTS Flot Warszawa - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:1 (31:29, 23:25, 25:16, 25:17)
89 2021-11-27 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Siedlce II 1:3 (15:25, 19:25, 25:21, 17:25)
90 2021-11-28 KS Siatkarz Ząbki - SPS GOSiR Mrozy 3:2 (18:25, 25:27, 25:19, 25:9, 16:14)
91 2021-12-04 SPS Konstancin Jeziorna - SPS GOSiR Mrozy 3:2 (20:25, 25:23, 16:25, 25:21, 15:13)
92 2021-12-05 KPS Siedlce II - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:19, 25:14, 28:26)
93 2021-12-05 IŁ Capital Huragan Wołomin - MUKS Tie-Break Piastów 1:3 (25:23, 22:25, 21:25, 14:25)
94 2021-12-05 KS Halinów - KTS Flot Warszawa 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 25:21, 14:16)
95 2021-12-05 KPS Płock - Olymp Błonie 2:3 (25:23, 25:18, 23:25, 25:27, 18:20)
96 2021-12-12 Olymp Błonie - UKS Esperanto 3:2 (25:20, 14:25, 15:25, 25:20, 15:10)
97 2021-12-11 KTS Flot Warszawa - KPS Płock 3:1 (25:20, 20:25, 25:21, 25:21)
98 2021-12-11 MUKS Tie-Break Piastów - KS Halinów 2:3 (25:23, 22:25, 25:21, 28:30, 8:15)
99 2021-12-12 KS Siatkarz Ząbki - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:1 (25:19, 25:9, 23:25, 25:16)
100 2021-12-11 SPS GOSiR Mrozy - KPS Siedlce II 0:3 (13:25, 10:25, 12:25)
101 2021-12-18 SPS Konstancin Jeziorna - KPS Siedlce II 0:3 (18:25, 11:25, 15:25)
102 2022-05-01 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
103 2021-12-19 KS Halinów - KS Siatkarz Ząbki 3:1 (25:19, 25:17, 28:30, 25:17)
104 2022-03-27 KPS Płock - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (25:19, 25:23, 22:25, 25:18)
105 2021-12-18 UKS Esperanto - KTS Flot Warszawa 3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 28:26)
106 2022-01-08 Olymp Błonie - SPS Konstancin Jeziorna 2:3 (25:21, 17:25, 27:25, 21:25, 11:15)
107 2022-01-08 MUKS Tie-Break Piastów - UKS Esperanto 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:21)
108 2022-04-03 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock 3:2 (25:20, 16:25, 25:17, 18:25, 15:12)
109 2022-01-08 SPS GOSiR Mrozy - KS Halinów 0:3 (12:25, 17:25, 16:25)
110 2022-01-09 KPS Siedlce II - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:0 (25:23, 25:20, 25:15)