Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Camper Wyszków 174415481314571227
2Trójka Kobyłka 174314481715611333
3UKS Iskra Warszawa 173712412214541353
4GKS JAGUAR Wolanów 173312392714691446
5UKS Herkules Sulejówek 172910362714471404
6MKS MDK Warszawa 17207273413331360
7ADS Wolta 17166214213221433
8UKS Olimp Skaryszew 17164254214061517
9KS Zawkrze Mława 17113164412411388
10KS Grom Przytyk 1762144712291458
1 2019-10-11 Trójka Kobyłka - KS Grom Przytyk 3:1 (25:17, 22:25, 25:20, 25:18)
2 2019-10-13 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Herkules Sulejówek 3:1 (27:25, 25:19, 22:25, 28:26)
3 2019-12-19 MKS MDK Warszawa - ADS Wolta 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)
4 2019-10-13 UKS Iskra Warszawa - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)
5 2019-10-05 KS Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)
6 2019-10-20 KS Grom Przytyk - KS Zawkrze Mława 0:3 (19:25, 20:25, 18:25)
7 2019-10-19 UKS Olimp Skaryszew - KS Camper Wyszków 0:3 (22:25, 24:26, 16:25)
8 2019-10-19 ADS Wolta - UKS Iskra Warszawa 0:3 (14:25, 22:25, 23:25)
9 2019-10-20 UKS Herkules Sulejówek - MKS MDK Warszawa 3:2 (25:21, 25:17, 22:25, 15:25, 15:11)
10 2019-10-20 Trójka Kobyłka - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
11 2019-10-24 GKS JAGUAR Wolanów - KS Grom Przytyk 3:1 (23:25, 25:22, 26:24, 25:19)
12 2019-10-26 MKS MDK Warszawa - Trójka Kobyłka 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
13 2019-10-26 UKS Iskra Warszawa - UKS Herkules Sulejówek 3:1 (23:25, 25:19, 25:20, 28:26)
14 2019-10-27 KS Camper Wyszków - ADS Wolta 3:0 (25:18, 25:18, 27:25)
15 2019-10-26 KS Zawkrze Mława - UKS Olimp Skaryszew 1:3 (18:25, 23:25, 25:19, 24:26)
16 2019-10-30 KS Grom Przytyk - UKS Olimp Skaryszew 0:3 (19:25, 20:25, 26:28)
17 2019-11-09 ADS Wolta - KS Zawkrze Mława 3:2 (14:25, 25:16, 25:22, 23:25, 15:13)
18 2019-11-10 UKS Herkules Sulejówek - KS Camper Wyszków 1:3 (25:16, 22:25, 16:25, 18:25)
19 2019-11-10 Trójka Kobyłka - UKS Iskra Warszawa 3:1 (20:25, 25:11, 25:16, 25:16)
20 2019-10-31 GKS JAGUAR Wolanów - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
21 2019-11-18 MKS MDK Warszawa - KS Grom Przytyk 3:0 (25:14, 25:20, 25:17)
22 2019-11-17 UKS Iskra Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 2:3 (25:18, 25:14, 22:25, 24:26, 13:15)
23 2019-11-17 KS Camper Wyszków - Trójka Kobyłka 2:3 (21:25, 22:25, 25:23, 25:20, 15:17)
24 2019-11-16 KS Zawkrze Mława - UKS Herkules Sulejówek 0:3 (23:25, 18:25, 22:25)
25 2019-11-17 UKS Olimp Skaryszew - ADS Wolta 2:3 (23:25, 18:25, 25:22, 25:18, 11:15)
26 2019-11-22 KS Grom Przytyk - ADS Wolta 3:0 (25:18, 25:16, 25:21)
27 2019-11-24 UKS Herkules Sulejówek - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:17, 25:19, 26:24)
28 2019-11-24 Trójka Kobyłka - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
29 2019-11-21 GKS JAGUAR Wolanów - KS Camper Wyszków 1:3 (19:25, 20:25, 25:19, 16:25)
30 2019-11-23 MKS MDK Warszawa - UKS Iskra Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
31 2019-12-01 UKS Iskra Warszawa - KS Grom Przytyk 3:1 (25:11, 20:25, 25:23, 25:22)
32 2019-11-29 KS Camper Wyszków - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:21, 25:16, 25:19)
33 2019-11-23 KS Zawkrze Mława - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (23:25, 22:25, 17:25)
34 2019-11-30 UKS Olimp Skaryszew - Trójka Kobyłka 1:3 (16:25, 25:21, 18:25, 20:25)
35 2019-11-30 ADS Wolta - UKS Herkules Sulejówek 3:1 (25:14, 28:26, 27:29, 25:19)
36 2019-12-06 KS Grom Przytyk - UKS Herkules Sulejówek 1:3 (23:25, 25:22, 22:25, 21:25)
37 2020-02-07 Trójka Kobyłka - ADS Wolta 3:0 (25:13, 25:22, 25:14)
38 2019-12-05 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:17, 23:25, 25:22, 25:13)
39 2019-12-07 MKS MDK Warszawa - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:23, 26:24, 25:23)
40 2019-12-08 UKS Iskra Warszawa - KS Camper Wyszków 3:1 (25:16, 19:25, 26:24, 25:22)
41 2019-12-14 KS Camper Wyszków - KS Grom Przytyk 3:0 (26:24, 25:22, 25:22)
42 2020-06-06 KS Zawkrze Mława - UKS Iskra Warszawa 0:0
43 2020-01-16 UKS Olimp Skaryszew - MKS MDK Warszawa 2:3 (23:25, 25:22, 25:19, 13:25, 15:17)
44 2019-12-14 ADS Wolta - GKS JAGUAR Wolanów 2:3 (25:20, 22:25, 25:21, 23:25, 6:15)
45 2019-12-15 UKS Herkules Sulejówek - Trójka Kobyłka 2:3 (24:26, 21:25, 31:29, 28:26, 13:15)
46 2019-12-20 KS Grom Przytyk - Trójka Kobyłka 0:3 (22:25, 22:25, 23:25)
47 2019-12-22 UKS Herkules Sulejówek - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
48 2019-10-12 ADS Wolta - MKS MDK Warszawa 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)
49 2019-12-22 UKS Olimp Skaryszew - UKS Iskra Warszawa 3:2 (23:25, 25:16, 15:25, 25:19, 16:14)
50 2019-12-21 KS Zawkrze Mława - KS Camper Wyszków 0:3 (19:25, 11:25, 14:25)
51 2020-02-08 KS Zawkrze Mława - KS Grom Przytyk 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
52 2020-01-11 KS Camper Wyszków - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
53 2020-01-11 UKS Iskra Warszawa - ADS Wolta 3:0 (25:19, 25:20, 25:21)
54 2020-01-10 MKS MDK Warszawa - UKS Herkules Sulejówek 1:3 (18:25, 25:21, 24:26, 16:25)
55 2020-01-12 GKS JAGUAR Wolanów - Trójka Kobyłka 3:2 (25:16, 13:25, 25:27, 25:21, 15:11)
56 2020-01-15 KS Grom Przytyk - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (21:25, 17:25, 15:25)
57 2020-01-19 Trójka Kobyłka - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:19, 25:22, 27:25)
58 2020-01-19 UKS Herkules Sulejówek - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:20, 25:23, 25:14)
59 2020-01-18 ADS Wolta - KS Camper Wyszków 0:3 (22:25, 22:25, 23:25)
60 2020-01-18 UKS Olimp Skaryszew - KS Zawkrze Mława 2:3 (25:22, 14:25, 25:23, 21:25, 13:15)
61 2020-01-23 UKS Olimp Skaryszew - KS Grom Przytyk 2:3 (20:25, 28:30, 25:17, 25:16, 12:15)
62 2020-01-25 KS Zawkrze Mława - ADS Wolta 2:3 (25:16, 29:27, 20:25, 22:25, 7:15)
63 2020-01-26 KS Camper Wyszków - UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:18, 25:18, 25:16)
64 2020-01-25 UKS Iskra Warszawa - Trójka Kobyłka 3:2 (31:33, 17:25, 25:23, 31:29, 21:19)
65 2020-01-25 MKS MDK Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 1:3 (25:21, 20:25, 23:25, 22:25)
66 2020-01-30 KS Grom Przytyk - MKS MDK Warszawa 2:3 (15:25, 16:25, 27:25, 25:18, 9:15)
67 2020-02-02 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Iskra Warszawa 0:3 (24:26, 24:26, 22:25)
68 2020-02-02 Trójka Kobyłka - KS Camper Wyszków 2:3 (25:22, 29:27, 26:28, 22:25, 10:15)
69 2020-02-02 UKS Herkules Sulejówek - KS Zawkrze Mława 3:2 (20:25, 31:29, 21:25, 25:20, 15:12)
70 2020-02-01 ADS Wolta - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:19, 21:25, 25:22, 25:22)
71 2020-02-22 ADS Wolta - KS Grom Przytyk 3:1 (21:25, 25:16, 25:14, 25:15)
72 2020-02-09 UKS Olimp Skaryszew - UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:22, 25:18, 27:25)
73 2020-02-22 KS Zawkrze Mława - Trójka Kobyłka 0:3 (19:25, 24:26, 18:25)
74 2020-02-15 KS Camper Wyszków - GKS JAGUAR Wolanów 3:2 (25:14, 25:19, 19:25, 22:25, 15:7)
75 2020-03-01 UKS Iskra Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:1 (25:23, 21:25, 25:8, 25:20)
76 2020-02-28 KS Grom Przytyk - UKS Iskra Warszawa 1:3 (25:22, 21:25, 16:25, 15:25)
77 2020-02-28 MKS MDK Warszawa - KS Camper Wyszków 1:3 (25:23, 17:25, 18:25, 24:26)
78 2020-03-01 GKS JAGUAR Wolanów - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)
79 2020-03-01 Trójka Kobyłka - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:17, 25:15, 25:12)
80 2020-03-01 UKS Herkules Sulejówek - ADS Wolta 3:0 (25:15, 25:22, 25:21)
81 2020-03-08 UKS Herkules Sulejówek - KS Grom Przytyk 3:0 (25:17, 25:17, 25:14)
82 2020-03-07 ADS Wolta - Trójka Kobyłka 1:3 (17:25, 25:23, 16:25, 18:25)
83 2020-03-05 UKS Olimp Skaryszew - GKS JAGUAR Wolanów 2:3 (27:25, 26:28, 23:25, 25:12, 12:15)
84 2020-03-07 KS Zawkrze Mława - MKS MDK Warszawa 0:3 (12:25, 17:25, 26:28)
85 2020-03-07 KS Camper Wyszków - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:18, 26:24, 25:18)
86 2020-06-06 KS Grom Przytyk - KS Camper Wyszków 0:0
87 2019-12-14 UKS Iskra Warszawa - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)
88 2020-06-06 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Skaryszew 0:0
89 2020-06-06 GKS JAGUAR Wolanów - ADS Wolta 0:0
90 2020-06-06 Trójka Kobyłka - UKS Herkules Sulejówek 0:0