Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 121319878
2Wojskowe Warszawa 110137898
1 2020-03-05 Wojskowe Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (23:25, 25:23, 12:25, 18:25)
2 2020-05-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Wojskowe Warszawa 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Esperanto 12132112112
2SPS Konstancin Jeziorna 11023112112
1 2020-05-30 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
2 2020-03-05 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 2:3 (23:25, 25:18, 29:31, 25:23, 10:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wojskowe Warszawa 12301134101048848
2UKS Esperanto 1228931151062887
3SPS Konstancin Jeziorna 122482715973832
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 122162520993940
5KS Halinów 1214519279181026
6UKS Lesznowola 12831329811973
7WTS Klondaik Warka 1210336651950
1 2020-02-15 KS Halinów - Wojskowe Warszawa 0:3 (17:25, 12:25, 25:27)
2 2019-10-12 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Lesznowola 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
3 2019-10-20 WTS Klondaik Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (23:25, 18:25, 14:25)
4 2019-10-26 UKS Lesznowola - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
5 2020-01-12 Wojskowe Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:21, 27:25, 27:25)
6 2019-10-19 UKS Esperanto - KS Halinów 2:3 (25:14, 21:25, 21:25, 25:19, 6:15)
7 2019-11-05 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 3:0 (26:24, 25:14, 25:22)
8 2019-11-09 WTS Klondaik Warka - Wojskowe Warszawa 0:3 (15:25, 13:25, 17:25)
9 2020-01-18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Lesznowola 3:1 (25:16, 25:23, 13:25, 25:18)
10 2019-11-17 Wojskowe Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:14, 25:20)
11 2019-11-16 UKS Esperanto - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:7, 25:15, 25:16)
12 2020-02-01 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (19:25, 25:21, 18:25, 21:25)
13 2019-12-07 WTS Klondaik Warka - KS Halinów 1:3 (18:25, 21:25, 25:21, 17:25)
14 2019-11-24 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto 0:3 (22:25, 18:25, 23:25)
15 2019-12-21 UKS Lesznowola - Wojskowe Warszawa 1:3 (12:25, 10:25, 25:21, 12:25)
16 2019-11-30 UKS Esperanto - UKS Lesznowola 3:0 (25:13, 25:13, 25:13)
17 2019-10-27 KS Halinów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (23:25, 13:25, 20:25)
18 2019-11-30 SPS Konstancin Jeziorna - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:3, 25:14, 25:20)
19 2020-02-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (26:24, 25:21, 25:13)
20 2020-01-26 UKS Lesznowola - KS Halinów 0:3 (23:25, 16:25, 19:25)
21 2019-12-07 Wojskowe Warszawa - UKS Esperanto 1:3 (25:21, 23:25, 24:26, 29:31)
22 2019-12-01 Wojskowe Warszawa - KS Halinów 3:0 (25:12, 25:22, 26:24)
23 2019-12-15 UKS Lesznowola - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)
24 2019-12-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
25 2020-01-12 WTS Klondaik Warka - UKS Lesznowola 0:3 (14:25, 20:25, 23:25)
26 2019-10-20 SPS Konstancin Jeziorna - Wojskowe Warszawa 2:3 (25:23, 21:25, 15:25, 25:21, 8:15)
27 2019-12-21 KS Halinów - UKS Esperanto 1:3 (8:25, 15:25, 25:23, 22:25)
28 2020-01-18 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (25:21, 15:25, 25:23, 25:22)
29 2020-01-18 Wojskowe Warszawa - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:12, 25:17, 25:14)
30 2019-11-10 UKS Lesznowola - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (23:25, 18:25, 27:25, 8:25)
31 2020-01-25 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Wojskowe Warszawa 2:3 (22:25, 27:25, 25:21, 21:25, 12:15)
32 2020-01-25 WTS Klondaik Warka - UKS Esperanto 0:3 (14:25, 15:25, 18:25)
33 2019-11-09 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 3:0 (25:14, 25:16, 25:13)
34 2020-02-22 KS Halinów - WTS Klondaik Warka 3:2 (21:25, 26:24, 25:12, 17:25, 15:9)
35 2020-02-02 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (19:25, 21:25, 27:25, 25:13, 15:9)
36 2020-02-01 Wojskowe Warszawa - UKS Lesznowola 3:0 (25:5, 29:27, 25:21)
37 2020-02-07 UKS Lesznowola - UKS Esperanto 1:3 (22:25, 14:25, 25:23, 11:25)
38 2020-01-05 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Halinów 1:3 (20:25, 25:5, 23:25, 19:25)
39 2020-02-15 WTS Klondaik Warka - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (19:25, 11:25, 16:25)
40 2019-12-07 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (25:16, 23:25, 24:26, 25:17, 15:13)
41 2019-11-16 KS Halinów - UKS Lesznowola 2:3 (23:25, 20:25, 25:22, 25:23, 8:15)
42 2020-02-08 UKS Esperanto - Wojskowe Warszawa 2:3 (25:15, 23:25, 22:25, 25:15, 13:15)