Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 11

Grupa 1

11111111111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Atena Warszawa 6155155484403
2UKS Orlęta Raszyn 6124148473445
3LTS Legionovia Legionowo I 6114129482431
4EASY WRAP Trójka Kobyłka 6931211522499
5UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 6831113475497
6UKS Esperanto 6721013474524
7In Fine Mundi Komandos Warszawa 2626015067
8MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 26261175107
9Olimp Tłuszcz 25262184137
10KS Halinów 25263199175
11SPS Konstancin Jeziorna 652714413429
12SPS LEVEL UP Jedlińsk 651816425520
13GLKS Nadarzyn 21036175199
14UKS JEDYNKA Kozienice 21026137184
15KS Grom Przytyk 20016107175
16WTS INOVATIV Warka 100034275
17WTS Klondaik Warka 100032575
1 2022-02-27 WTS INOVATIV Warka - In Fine Mundi Komandos Warszawa 0:3 (16:25, 17:25, 9:25)
2 2022-02-20 In Fine Mundi Komandos Warszawa - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:13, 25:6, 25:6)
3 2022-02-24 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Esperanto 3:0 (25:12, 25:14, 25:21)
4 2022-02-26 UKS Esperanto - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (30:28, 18:25, 20:25, 13:25)
5 2022-02-23 UKS Atena Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:13, 25:8, 19:25, 25:16)
6 2022-02-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 0:3 (11:25, 16:25, 14:25)
7 2022-02-20 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (13:25, 21:25, 16:25)
8 2022-02-27 UKS Orlęta Raszyn - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
9 2022-02-27 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:0 (25:17, 25:17, 26:24)
10 2022-02-19 SPS LEVEL UP Jedlińsk - EASY WRAP Trójka Kobyłka 2:3 (25:18, 25:22, 25:27, 20:25, 11:15)
11 2022-02-18 UKS JEDYNKA Kozienice - Olimp Tłuszcz 2:3 (25:19, 7:25, 21:25, 25:21, 17:19)
12 2022-02-20 KS Grom Przytyk - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:3 (11:25, 13:25, 8:25)
13 2022-02-24 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Grom Przytyk 3:1 (25:18, 25:27, 25:12, 25:18)
14 2022-02-26 KS Halinów - GLKS Nadarzyn 3:1 (25:15, 25:19, 14:25, 25:19)
15 2022-03-02 GLKS Nadarzyn - KS Halinów 2:3 (14:25, 18:25, 25:22, 25:21, 15:17)
16 2022-02-25 Olimp Tłuszcz - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:13, 25:18, 25:11)
17 2022-03-05 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:19, 26:24, 25:15)
18 2022-03-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:11)
19 2022-03-11 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:18, 25:16, 15:25, 25:23)
20 2022-03-13 UKS Orlęta Raszyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (25:17, 14:25, 20:25, 25:23, 15:12)
21 2022-03-08 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:0 (27:25, 25:22, 25:15)
22 2022-03-15 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
23 2022-03-10 SPS LEVEL UP Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (22:25, 25:11, 25:15, 25:19)
24 2022-03-12 SPS Konstancin Jeziorna - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
25 2022-03-19 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
26 2022-03-25 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 2:3 (24:26, 26:28, 25:14, 25:23, 7:15)
27 2022-03-24 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (19:25, 18:25, 25:17, 19:25)
28 2022-03-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:2 (25:8, 16:25, 25:12, 19:25, 15:13)
29 2022-03-19 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Atena Warszawa 0:3 (24:26, 24:26, 19:25)
30 2022-03-23 UKS Atena Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:1 (25:27, 25:23, 26:24, 25:20)
31 2022-03-23 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (25:15, 20:25, 25:27, 25:16, 15:8)
32 2022-03-29 UKS Orlęta Raszyn - LTS Legionovia Legionowo I 3:0 (25:18, 25:14, 25:23)

Grupa 1

11111111111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Atena Warszawa 6115155484403
2UKS Orlęta Raszyn 6104148473445
3LTS Legionovia Legionowo I 6104129482431
4EASY WRAP Trójka Kobyłka 6931211522499
5UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 6931113475497
6UKS Esperanto 6821013474524
7SPS Konstancin Jeziorna 682714413429
8SPS LEVEL UP Jedlińsk 661816425520
9In Fine Mundi Komandos Warszawa 2426015067
10MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 24261175107
11Olimp Tłuszcz 24262184137
12KS Halinów 24263199175
13GLKS Nadarzyn 22036175199
14UKS JEDYNKA Kozienice 22026137184
15KS Grom Przytyk 22016107175
16WTS INOVATIV Warka 110034275
17WTS Klondaik Warka 110032575
1 2022-02-27 WTS INOVATIV Warka - In Fine Mundi Komandos Warszawa 0:3 (16:25, 17:25, 9:25)
2 2022-02-20 In Fine Mundi Komandos Warszawa - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:13, 25:6, 25:6)
3 2022-02-24 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Esperanto 3:0 (25:12, 25:14, 25:21)
4 2022-02-26 UKS Esperanto - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (30:28, 18:25, 20:25, 13:25)
5 2022-02-23 UKS Atena Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:13, 25:8, 19:25, 25:16)
6 2022-02-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 0:3 (11:25, 16:25, 14:25)
7 2022-02-20 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (13:25, 21:25, 16:25)
8 2022-02-27 UKS Orlęta Raszyn - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
9 2022-02-27 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:0 (25:17, 25:17, 26:24)
10 2022-02-19 SPS LEVEL UP Jedlińsk - EASY WRAP Trójka Kobyłka 2:3 (25:18, 25:22, 25:27, 20:25, 11:15)
11 2022-02-18 UKS JEDYNKA Kozienice - Olimp Tłuszcz 2:3 (25:19, 7:25, 21:25, 25:21, 17:19)
12 2022-02-20 KS Grom Przytyk - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:3 (11:25, 13:25, 8:25)
13 2022-02-24 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Grom Przytyk 3:1 (25:18, 25:27, 25:12, 25:18)
14 2022-02-26 KS Halinów - GLKS Nadarzyn 3:1 (25:15, 25:19, 14:25, 25:19)
15 2022-03-02 GLKS Nadarzyn - KS Halinów 2:3 (14:25, 18:25, 25:22, 25:21, 15:17)
16 2022-02-25 Olimp Tłuszcz - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:13, 25:18, 25:11)
17 2022-03-05 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:19, 26:24, 25:15)
18 2022-03-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:11)
19 2022-03-11 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:18, 25:16, 15:25, 25:23)
20 2022-03-13 UKS Orlęta Raszyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (25:17, 14:25, 20:25, 25:23, 15:12)
21 2022-03-08 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:0 (27:25, 25:22, 25:15)
22 2022-03-15 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
23 2022-03-10 SPS LEVEL UP Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (22:25, 25:11, 25:15, 25:19)
24 2022-03-12 SPS Konstancin Jeziorna - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
25 2022-03-19 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
26 2022-03-25 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 2:3 (24:26, 26:28, 25:14, 25:23, 7:15)
27 2022-03-24 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (19:25, 18:25, 25:17, 19:25)
28 2022-03-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:2 (25:8, 16:25, 25:12, 19:25, 15:13)
29 2022-03-19 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Atena Warszawa 0:3 (24:26, 24:26, 19:25)
30 2022-03-23 UKS Atena Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:1 (25:27, 25:23, 26:24, 25:20)
31 2022-03-23 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (25:15, 20:25, 25:27, 25:16, 15:8)
32 2022-03-29 UKS Orlęta Raszyn - LTS Legionovia Legionowo I 3:0 (25:18, 25:14, 25:23)

Etap 10

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Orlęta Raszyn 1442144231121645
2UKS Esperanto 14301033161140843
3SPS LEVEL UP Jedlińsk 14291032151039914
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1425828201088890
5GLKS Nadarzyn 142482821982951
6WTS INOVATIV Warka 1411414348491108
7KS Grom Przytyk 14417397091099
8UKS JEDYNKA Kozienice 14314405981076
1 2021-10-17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Grom Przytyk 3:0 (25:15, 25:12, 25:9)
2 2021-11-17 GLKS Nadarzyn - UKS Orlęta Raszyn 1:3 (25:21, 18:25, 23:25, 11:25)
3 2021-10-08 UKS JEDYNKA Kozienice - SPS LEVEL UP Jedlińsk 0:3 (10:25, 12:25, 18:25)
4 2021-12-04 UKS Esperanto - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:7, 25:19, 25:7)
5 2022-02-04 KS Grom Przytyk - WTS INOVATIV Warka 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 20:25)
6 2021-10-17 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Esperanto 3:0 (25:22, 26:24, 25:19)
7 2021-10-17 UKS Orlęta Raszyn - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:10, 25:20, 25:10)
8 2021-10-10 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 3:1 (25:21, 25:18, 20:25, 25:15)
9 2021-12-15 GLKS Nadarzyn - KS Grom Przytyk 3:0 (25:19, 25:13, 25:19)
10 2021-10-24 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (17:25, 10:25, 11:25)
11 2021-10-23 UKS Esperanto - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (17:25, 18:25, 17:25)
12 2021-12-19 WTS INOVATIV Warka - SPS LEVEL UP Jedlińsk 0:3 (15:25, 13:25, 22:25)
13 2022-01-26 KS Grom Przytyk - SPS LEVEL UP Jedlińsk 0:3 (15:25, 11:25, 15:25)
14 2021-11-06 UKS Orlęta Raszyn - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:9, 25:18, 25:10)
15 2021-11-25 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto 2:3 (25:22, 25:23, 15:25, 17:25, 12:15)
16 2022-01-15 GLKS Nadarzyn - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:8, 25:7, 25:10)
17 2022-01-09 UKS JEDYNKA Kozienice - KS Grom Przytyk 3:1 (21:25, 25:11, 25:23, 25:20)
18 2021-11-28 UKS Esperanto - GLKS Nadarzyn 3:1 (25:22, 25:15, 17:25, 25:20)
19 2021-11-14 WTS INOVATIV Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (14:25, 7:25, 12:25)
20 2021-11-13 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (21:25, 18:25, 14:25)
21 2021-10-08 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (9:25, 7:25, 10:25)
22 2021-11-21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:1 (25:11, 21:25, 25:21, 25:10)
23 2021-12-08 GLKS Nadarzyn - WTS INOVATIV Warka 3:1 (25:18, 25:23, 25:27, 25:15)
24 2021-11-21 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Esperanto 0:3 (5:25, 9:25, 10:25)
25 2022-01-24 UKS Esperanto - KS Grom Przytyk 3:0 (25:9, 25:13, 25:7)
26 2021-11-28 WTS INOVATIV Warka - UKS JEDYNKA Kozienice 3:1 (25:17, 19:25, 25:16, 25:18)
27 2022-01-09 SPS LEVEL UP Jedlińsk - GLKS Nadarzyn 1:3 (25:20, 17:25, 13:25, 17:25)
28 2021-11-28 UKS Orlęta Raszyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:20, 23:25, 25:13, 27:25)
29 2022-01-11 KS Grom Przytyk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (15:25, 13:25, 12:25)
30 2022-02-01 UKS Orlęta Raszyn - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
31 2021-12-05 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:7, 25:23, 25:12)
32 2021-12-05 WTS INOVATIV Warka - UKS Esperanto 0:3 (16:25, 15:25, 18:25)
33 2022-02-06 WTS INOVATIV Warka - KS Grom Przytyk 3:2 (25:20, 19:25, 25:17, 19:25, 15:10)
34 2021-12-11 UKS Esperanto - SPS LEVEL UP Jedlińsk 2:3 (25:18, 22:25, 25:23, 19:25, 12:15)
35 2021-12-12 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (8:25, 4:25, 5:25)
36 2021-12-01 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)
37 2021-10-23 KS Grom Przytyk - GLKS Nadarzyn 0:3 (11:25, 9:25, 10:25)
38 2021-12-19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:15, 25:5, 25:9)
39 2021-12-18 UKS Orlęta Raszyn - UKS Esperanto 3:1 (25:21, 32:30, 18:25, 25:21)
40 2021-10-24 SPS LEVEL UP Jedlińsk - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:14, 25:15, 25:15)
41 2021-11-28 SPS LEVEL UP Jedlińsk - KS Grom Przytyk 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
42 2022-01-09 WTS INOVATIV Warka - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (13:25, 13:25, 10:25)
43 2022-01-21 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1 (25:21, 19:25, 27:25, 25:21)
44 2021-11-14 UKS JEDYNKA Kozienice - GLKS Nadarzyn 0:3 (3:25, 12:25, 7:25)
45 2021-12-17 KS Grom Przytyk - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (28:26, 25:17, 25:12)
46 2022-02-01 GLKS Nadarzyn - UKS Esperanto 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
47 2022-01-16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:14, 25:7, 25:14)
48 2022-01-15 UKS Orlęta Raszyn - SPS LEVEL UP Jedlińsk 3:0 (25:17, 25:14, 25:13)
49 2021-12-04 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk 3:0 (25:6, 25:9, 25:7)
50 2022-01-23 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:11, 27:25)
51 2021-10-17 WTS INOVATIV Warka - GLKS Nadarzyn 1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 18:25)
52 2022-01-22 UKS Esperanto - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:16, 25:9, 25:12)
53 2021-11-12 KS Grom Przytyk - UKS Esperanto 0:3 (11:25, 14:25, 21:25)
54 2022-02-01 UKS JEDYNKA Kozienice - WTS INOVATIV Warka 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
55 2021-11-07 GLKS Nadarzyn - SPS LEVEL UP Jedlińsk 1:3 (10:25, 25:18, 19:25, 24:26)
56 2022-01-29 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

Grupa 2

111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Atena Warszawa 164014421513081028
2EASY WRAP Trójka Kobyłka 163812411413091067
3LTS Legionovia Legionowo I 163512401813701040
4SPS Konstancin Jeziorna 163110351812081034
5KS Halinów 163010342312811129
6In Fine Mundi Komandos Warszawa 16227252810741127
7MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 16145183610711228
8Olimp Tłuszcz 16416457831214
9GOKiS Celestynów 16213476911228
1 2021-12-11 Olimp Tłuszcz - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (11:25, 13:25, 18:25)
2 2021-12-11 KS Halinów - GOKiS Celestynów 3:0 (25:18, 25:20, 25:10)
3 2022-02-01 In Fine Mundi Komandos Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (11:25, 14:25, 22:25)
4 2021-12-11 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 0:3 (22:25, 22:25, 11:25)
5 2021-12-04 Olimp Tłuszcz - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:3 (18:25, 13:25, 13:25)
6 2021-12-04 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (21:25, 19:25, 24:26)
7 2021-11-04 In Fine Mundi Komandos Warszawa - GOKiS Celestynów 3:0 (25:5, 25:4, 25:12)
8 2022-01-25 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (13:25, 19:25, 13:25)
9 2021-12-05 EASY WRAP Trójka Kobyłka - KS Halinów 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
10 2021-11-06 SPS Konstancin Jeziorna - In Fine Mundi Komandos Warszawa 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)
11 2021-12-02 GOKiS Celestynów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:3 (17:25, 16:25, 19:25)
12 2021-11-25 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 1:3 (25:22, 11:25, 20:25, 18:25)
13 2022-02-04 In Fine Mundi Komandos Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:3 (21:25, 27:29, 21:25)
14 2021-12-18 KS Halinów - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:18, 25:20, 25:12)
15 2021-12-14 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (17:25, 25:27, 23:25)
16 2021-12-22 UKS Atena Warszawa - GOKiS Celestynów 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
17 2021-12-19 EASY WRAP Trójka Kobyłka - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:20, 25:15, 25:15)
18 2021-12-17 Olimp Tłuszcz - In Fine Mundi Komandos Warszawa 0:3 (8:25, 14:25, 19:25)
19 2021-12-18 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:15, 25:23, 25:13)
20 2021-12-18 GOKiS Celestynów - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (14:25, 7:25, 6:25)
21 2022-01-05 UKS Atena Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (25:19, 23:25, 21:25, 25:15, 15:13)
22 2022-01-09 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:19, 25:19, 25:12)
23 2021-10-28 In Fine Mundi Komandos Warszawa - KS Halinów 3:1 (16:25, 25:23, 25:23, 25:18)
24 2022-01-16 LTS Legionovia Legionowo I - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (23:25, 22:25, 26:24, 25:21, 15:10)
25 2022-01-22 EASY WRAP Trójka Kobyłka - LTS Legionovia Legionowo I 3:0 (34:32, 25:23, 25:19)
26 2022-01-14 Olimp Tłuszcz - UKS Atena Warszawa 0:3 (13:25, 15:25, 14:25)
27 2022-01-27 KS Halinów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:17, 16:25, 25:15, 25:12)
28 2022-01-15 SPS Konstancin Jeziorna - GOKiS Celestynów 3:0 (25:14, 25:12, 25:11)
29 2022-01-23 GOKiS Celestynów - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:3 (16:25, 9:25, 25:27)
30 2022-01-20 LTS Legionovia Legionowo I - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
31 2022-01-26 UKS Atena Warszawa - KS Halinów 3:2 (25:21, 25:19, 18:25, 18:25, 15:7)
32 2022-01-22 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - In Fine Mundi Komandos Warszawa 0:3 (22:25, 23:25, 24:26)
33 2022-01-30 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (22:25, 25:11, 25:11, 25:20)
34 2022-01-28 Olimp Tłuszcz - GOKiS Celestynów 3:0 (25:11, 25:16, 25:12)
35 2022-01-29 KS Halinów - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (20:25, 25:16, 18:25, 23:25)
36 2022-02-01 In Fine Mundi Komandos Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
37 2021-10-16 SPS Konstancin Jeziorna - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:8, 25:10, 25:12)
38 2021-10-17 GOKiS Celestynów - KS Halinów 0:3 (10:25, 14:25, 9:25)
39 2021-10-12 LTS Legionovia Legionowo I - In Fine Mundi Komandos Warszawa 3:2 (25:16, 28:30, 25:13, 25:27, 15:12)
40 2021-10-16 UKS Atena Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:10, 25:16, 21:25, 25:20)
41 2021-11-06 EASY WRAP Trójka Kobyłka - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)
42 2021-10-23 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 1:3 (23:25, 24:26, 25:18, 20:25)
43 2021-10-24 GOKiS Celestynów - In Fine Mundi Komandos Warszawa 0:3 (9:25, 19:25, 14:25)
44 2021-11-06 LTS Legionovia Legionowo I - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 2:3 (28:30, 25:17, 25:12, 25:27, 12:15)
45 2021-10-09 KS Halinów - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (25:22, 20:25, 20:25, 25:19, 15:10)
46 2022-01-21 In Fine Mundi Komandos Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
47 2021-10-12 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - GOKiS Celestynów 3:0 (25:12, 25:19, 25:12)
48 2021-10-09 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:1 (25:20, 14:25, 25:20, 25:21)
49 2021-10-17 EASY WRAP Trójka Kobyłka - In Fine Mundi Komandos Warszawa 3:0 (25:21, 25:16, 25:13)
50 2021-11-26 Olimp Tłuszcz - KS Halinów 0:3 (11:25, 12:25, 23:25)
51 2021-10-09 SPS Konstancin Jeziorna - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:3, 25:17, 25:20)
52 2021-10-10 GOKiS Celestynów - UKS Atena Warszawa 0:3 (12:25, 16:25, 7:25)
53 2021-10-23 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka 1:3 (28:26, 16:25, 15:25, 17:25)
54 2021-10-22 In Fine Mundi Komandos Warszawa - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:20, 25:15, 25:13)
55 2021-10-20 UKS Atena Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:14, 25:14, 25:21)
56 2021-10-21 LTS Legionovia Legionowo I - GOKiS Celestynów 3:0 (25:9, 25:7, 25:7)
57 2021-10-31 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Atena Warszawa 1:3 (20:25, 25:18, 20:25, 22:25)
58 2021-10-29 Olimp Tłuszcz - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 1:3 (20:25, 25:20, 16:25, 16:25)
59 2022-01-08 KS Halinów - In Fine Mundi Komandos Warszawa 3:1 (25:18, 19:25, 25:15, 25:17)
60 2021-10-30 SPS Konstancin Jeziorna - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (25:23, 26:28, 14:25, 20:25)
61 2021-11-14 LTS Legionovia Legionowo I - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)
62 2021-11-08 UKS Atena Warszawa - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)
63 2021-11-09 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Halinów 0:3 (19:25, 19:25, 18:25)
64 2021-11-09 GOKiS Celestynów - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (5:25, 14:25, 10:25)
65 2021-11-20 EASY WRAP Trójka Kobyłka - GOKiS Celestynów 3:0 (25:16, 25:15, 25:12)
66 2021-11-19 Olimp Tłuszcz - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (14:25, 7:25, 15:25)
67 2021-11-20 KS Halinów - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:21, 25:14, 25:15)
68 2021-11-19 In Fine Mundi Komandos Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)
69 2021-11-27 SPS Konstancin Jeziorna - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:3 (17:25, 17:25, 23:25)
70 2021-11-28 GOKiS Celestynów - Olimp Tłuszcz 3:2 (25:20, 21:25, 25:18, 19:25, 15:13)
71 2021-11-27 LTS Legionovia Legionowo I - KS Halinów 3:0 (25:19, 25:22, 25:15)
72 2021-11-24 UKS Atena Warszawa - In Fine Mundi Komandos Warszawa 3:1 (25:16, 25:10, 22:25, 25:19)