Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 30

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 24261175148
2KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 23144180191
3GKS Stoczniowiec Gdańsk 22016153169
1 2020-02-20 UMKS MOS Wola Warszawa - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:22, 27:25, 25:13)
2 2020-02-21 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (20:25, 28:26, 25:22, 25:15)
3 2020-02-21 GKS Stoczniowiec Gdańsk - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (23:25, 22:25, 25:17, 23:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AGH Kraków 24260150114
2BAS Białystok 23133141147
3UKS Absolwent SK Olsztyn 22006129159
1 2020-02-20 AGH Kraków - BAS Białystok 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)
2 2020-02-21 AGH Kraków - UKS Absolwent SK Olsztyn 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
3 2020-02-21 BAS Białystok - UKS Absolwent SK Olsztyn 3:0 (25:17, 28:26, 31:29)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 0000000
2020-02-22pauzuje- pauzuje0:0
2020-02-22pauzuje- pauzuje3:0 (25:21, 25:18, 25:16)
2020-02-22pauzuje- pauzuje1:3 (27:25, 23:25, 18:25, 22:25)
2020-02-23pauzuje- pauzuje3:1 (25:19, 23:25, 25:20, 28:26)
2020-02-23 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje3:0 (25:23, 25:13, 25:14)

Etap 20

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 36392260208
2KS Metro Warszawa 35265237245
3RCS Czarni Radom 34176289263
4RCS Czarni Radom II33009155225
1 2020-02-08 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom II 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)
2 2020-02-08 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa 2:3 (20:25, 26:24, 24:26, 25:15, 14:16)
3 2020-02-09 RCS Czarni Radom II - KS Metro Warszawa 0:3 (20:25, 21:25, 20:25)
4 2020-02-09 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3:2 (21:25, 25:20, 24:26, 25:21, 15:13)
5 2020-02-07 RCS Czarni Radom - RCS Czarni Radom II 3:0 (25:21, 25:13, 25:13)
6 2020-02-07 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (15:25, 20:25, 21:25)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RCS Czarni Radom II2426015089
2MKS MDK Warszawa II2200689150
1 2020-01-07 RCS Czarni Radom II - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:12, 25:15, 25:7)
2 2020-01-09 MKS MDK Warszawa II - RCS Czarni Radom II 0:3 (21:25, 14:25, 20:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II24261171135
2KS Metro Warszawa II22016135171
1 2020-01-08 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:16, 25:16, 21:25, 25:20)
2 2020-01-10 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (16:25, 22:25, 20:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II24263211201
2KPS Siedlce 22036201211
1 2020-01-20 KPS Siedlce - UMKS MOS Wola Warszawa II 2:3 (22:25, 23:25, 25:20, 25:20, 17:19)
2 2020-01-16 UMKS MOS Wola Warszawa II - KPS Siedlce 3:1 (25:19, 25:22, 27:29, 25:19)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RCS Czarni Radom II23154218199
2UKS Plas Warszawa 23145199218
1 2020-01-17 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom II 3:2 (28:26, 26:24, 18:25, 17:25, 19:17)
2 2020-01-14 RCS Czarni Radom II - UKS Plas Warszawa 3:1 (25:19, 22:25, 25:20, 29:27)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RCS Czarni Radom II24261165148
2MKS MDK Warszawa 22016148165
1 2020-01-23 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom II 1:3 (23:25, 25:15, 18:25, 19:25)
2 2020-01-21 RCS Czarni Radom II - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Metro Warszawa 24261174134
2UMKS MOS Wola Warszawa II22016134174
1 2020-01-24 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:15, 25:19, 25:15)
2 2020-01-22 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 23:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 1438134191193906
2RCS Czarni Radom 1435123691073911
3KS Metro Warszawa 14299341712111086
4MKS MDK Warszawa 142810312112101110
5UKS Plas Warszawa 14175203010561127
6KPS Siedlce 14114183511031231
7KS Metro Warszawa II14103163510571148
8MKS MDK Warszawa II14002427061090
1 2019-09-25 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:2 (25:14, 18:25, 21:25, 25:16, 15:5)
2 2019-10-25 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (21:25, 21:25, 20:25)
3 2019-09-25 RCS Czarni Radom - KPS Siedlce 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)
4 2019-09-12 MKS MDK Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:9, 25:13, 25:9)
5 2019-10-27 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:10, 25:15, 25:19)
6 2019-09-27 KPS Siedlce - MKS MDK Warszawa 1:3 (19:25, 26:28, 25:23, 22:25)
7 2019-09-27 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:19, 25:17)
8 2019-09-18 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:16, 25:20, 25:14)
9 2019-11-22 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:22, 17:25, 25:18, 26:24)
10 2019-10-02 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (23:25, 20:25, 13:25)
11 2019-10-04 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:21)
12 2019-10-03 MKS MDK Warszawa II - KPS Siedlce 1:3 (25:19, 16:25, 22:25, 22:25)
13 2019-12-20 KS Metro Warszawa II - KPS Siedlce 2:3 (25:21, 25:13, 19:25, 20:25, 6:15)
14 2019-10-11 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:19, 25:19, 25:15)
15 2019-10-09 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
16 2019-12-06 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (23:25, 20:25, 20:25)
17 2019-11-27 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)
18 2019-11-08 MKS MDK Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:1 (25:20, 25:15, 17:25, 25:17)
19 2019-10-17 MKS MDK Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (16:25, 8:25, 9:25)
20 2019-10-18 KPS Siedlce - KS Metro Warszawa 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 22:25)
21 2019-09-13 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa 1:3 (25:27, 25:23, 19:25, 22:25)
22 2019-10-23 UMKS MOS Wola Warszawa - KPS Siedlce 3:0 (25:15, 25:14, 25:19)
23 2019-09-26 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:13, 25:16, 25:21)
24 2019-10-24 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
25 2019-10-18 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:23, 25:13, 25:16)
26 2019-10-28 MKS MDK Warszawa II - RCS Czarni Radom 0:3 (14:25, 14:25, 17:25)
27 2019-11-29 KPS Siedlce - UKS Plas Warszawa 3:2 (19:25, 25:21, 28:26, 22:25, 15:13)
28 2019-11-08 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (21:25, 17:25, 25:23, 25:27)
29 2019-11-17 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (20:25, 14:25, 20:25)
30 2019-12-13 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:13, 25:12, 25:13)
31 2019-11-08 KPS Siedlce - RCS Czarni Radom 0:3 (19:25, 23:25, 14:25)
32 2019-09-20 MKS MDK Warszawa II - MKS MDK Warszawa 0:3 (17:25, 20:25, 11:25)
33 2019-12-09 MKS MDK Warszawa II - KS Metro Warszawa II 0:3 (18:25, 16:25, 19:25)
34 2019-11-15 MKS MDK Warszawa - KPS Siedlce 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:13)
35 2019-11-13 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa 3:1 (25:14, 25:23, 17:25, 30:28)
36 2019-10-29 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (16:25, 13:25, 17:25)
37 2019-10-06 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)
38 2019-11-20 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 2:3 (17:25, 25:20, 25:21, 20:25, 16:18)
39 2019-11-22 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa 2:3 (33:31, 22:25, 25:20, 22:25, 14:16)
40 2019-11-20 KPS Siedlce - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)
41 2019-11-06 KPS Siedlce - KS Metro Warszawa II 2:3 (25:23, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)
42 2019-11-28 MKS MDK Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (13:25, 20:25, 12:25)
43 2019-12-02 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (20:25, 25:22, 17:25, 24:26)
44 2019-10-16 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:20, 27:25, 25:20)
45 2019-10-04 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom 0:3 (22:25, 15:25, 18:25)
46 2019-12-17 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa 2:3 (25:23, 23:25, 15:25, 32:30, 15:17)
47 2019-12-04 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:9, 25:11, 25:19)
48 2019-12-06 KS Metro Warszawa - KPS Siedlce 3:0 (25:21, 28:26, 25:23)
49 2019-09-24 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:20, 25:20, 25:17)
50 2019-12-13 KPS Siedlce - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (12:25, 17:25, 18:25)
51 2019-11-16 MKS MDK Warszawa II - UKS Plas Warszawa 1:3 (10:25, 25:21, 18:25, 15:25)
52 2019-12-12 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
53 2019-12-08 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:20, 23:25, 23:25, 26:28)
54 2019-12-18 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)
55 2019-10-11 UKS Plas Warszawa - KPS Siedlce 3:1 (25:20, 19:25, 27:25, 25:19)
56 2019-12-18 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:2 (29:27, 26:28, 25:20, 18:25, 15:6)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RCS Czarni Radom II102910302789480
2UMKS MOS Wola Warszawa II10248249770607
3LKS Wrzos Międzyborów 101962215808783
4KS Zawkrze Mława 10931222713748
5GKS JAGUAR Wolanów 10931222703756
6"LEN" Żyrardów 1000030341750
1 2019-09-16 KS Zawkrze Mława - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:9, 25:9, 25:15)
2 2019-10-03 GKS JAGUAR Wolanów - LKS Wrzos Międzyborów 1:3 (23:25, 25:21, 18:25, 24:26)
3 2019-09-17 "LEN" Żyrardów - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (13:25, 8:25, 13:25)
4 2019-09-17 RCS Czarni Radom II - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:9, 25:8, 25:19)
5 2019-09-26 GKS JAGUAR Wolanów - RCS Czarni Radom II 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
6 2019-09-28 UMKS MOS Wola Warszawa II - LKS Wrzos Międzyborów 3:1 (18:25, 25:13, 25:22, 25:15)
7 2019-10-01 "LEN" Żyrardów - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (11:25, 8:25, 7:25)
8 2019-11-23 KS Zawkrze Mława - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (26:24, 25:21, 22:25, 25:22)
9 2019-10-05 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom II 0:3 (16:25, 17:25, 25:27)
10 2019-10-15 LKS Wrzos Międzyborów - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:9, 25:12, 25:15)
11 2019-10-22 RCS Czarni Radom II - LKS Wrzos Międzyborów 3:0 (25:17, 25:14, 25:13)
12 2019-10-11 KS Zawkrze Mława - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (16:25, 13:25, 26:24, 24:26)
13 2019-10-19 UMKS MOS Wola Warszawa II - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:15, 25:13, 25:17)
14 2019-10-12 LKS Wrzos Międzyborów - KS Zawkrze Mława 3:1 (25:19, 14:25, 25:21, 25:23)
15 2019-10-29 "LEN" Żyrardów - RCS Czarni Radom II 0:3 (9:25, 12:25, 8:25)
16 2019-11-05 "LEN" Żyrardów - KS Zawkrze Mława 0:3 (11:25, 11:25, 15:25)
17 2019-11-19 LKS Wrzos Międzyborów - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (22:25, 25:17, 25:20, 25:15)
18 2019-11-07 GKS JAGUAR Wolanów - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:10, 25:13, 25:11)
19 2019-11-07 KS Zawkrze Mława - RCS Czarni Radom II 0:3 (20:25, 19:25, 14:25)
20 2019-11-12 RCS Czarni Radom II - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:11, 25:12, 25:16)
21 2019-11-12 LKS Wrzos Międzyborów - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 20:25)
22 2019-11-23 UMKS MOS Wola Warszawa II - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:16, 25:13, 25:9)
23 2019-10-28 GKS JAGUAR Wolanów - KS Zawkrze Mława 3:1 (27:25, 17:25, 26:24, 25:22)
24 2019-11-26 RCS Czarni Radom II - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:16, 25:21, 25:11)
25 2019-12-03 "LEN" Żyrardów - LKS Wrzos Międzyborów 0:3 (20:25, 12:25, 17:25)
26 2019-12-10 LKS Wrzos Międzyborów - RCS Czarni Radom II 2:3 (27:25, 25:22, 19:25, 14:25, 6:15)
27 2019-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:19, 25:20, 25:7)
28 2019-12-03 GKS JAGUAR Wolanów - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
29 2019-11-30 KS Zawkrze Mława - LKS Wrzos Międzyborów 0:3 (20:25, 22:25, 25:27)
30 2019-12-17 RCS Czarni Radom II - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:6, 25:11, 25:8)