Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 4

Grupa 1

1
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 25263205184
1 2022-02-17 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (19:25, 25:19, 17:25, 17:25)
2 2022-02-17 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
3 2022-02-18 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
4 2022-02-18 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
5 2022-02-18 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
6 2022-02-18 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:22, 20:25, 22:25, 25:23, 14:16)
7 2022-02-19 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
8 2022-02-19 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
9 2022-02-19 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
10 2022-02-20 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
11 2022-02-20 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0

Etap 3

Grupa 1

1111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 36392269231
2KS Metro Warszawa 35263213204
3UMKS MOS Wola Warszawa II34146228245
4RCS Czarni Radom 33019222252
1 2022-02-04 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:22, 22:25, 26:24, 25:18)
2 2022-02-04 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:23, 26:24)
3 2022-02-06 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom 3:0 (25:21, 32:30, 25:21)
4 2022-02-06 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (27:25, 25:19, 25:18)
5 2022-02-05 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
6 2022-02-05 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (14:25, 22:25, 25:19, 19:25)

Etap 2

Grupa 1

111111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Ostrołęka 81872111736614
2KPS Siedlce 61031210486455
3KS Metro Warszawa II47296344192
4UMKS MOS Wola Warszawa II47297370331
5RCS Czarni Radom 25263192194
6Dwójka Garwolin 24154194197
7MKS MDK Warszawa II43139131286
8IŁ Capital Huragan Wołomin 22145197194
9MKS MDK Warszawa 22145183203
10UKS Plas Warszawa 22046215234
11Trójka Kobyłka 20016120174
12KKS Kozienice 2000656150
1 2021-12-08 Trójka Kobyłka - KPS Siedlce 0:3 (16:25, 16:25, 20:25)
2 2021-12-09 KPS Siedlce - Trójka Kobyłka 3:1 (25:15, 24:26, 25:17, 25:10)
3 2021-12-09 SPS Volley Ostrołęka - KKS Kozienice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
4 2021-12-08 KKS Kozienice - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
5 2021-12-31 Trójka Kobyłka - KKS Kozienice 0:0
6 2021-12-31 KKS Kozienice - Trójka Kobyłka 0:0
7 2022-01-05 KPS Siedlce - SPS Volley Ostrołęka 2:3 (19:25, 24:26, 25:22, 28:26, 11:15)
8 2021-12-23 SPS Volley Ostrołęka - KPS Siedlce 3:1 (25:14, 25:17, 15:25, 25:13)
9 2021-12-19 Dwójka Garwolin - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:1 (14:25, 25:23, 25:20, 25:18)
10 2021-12-27 IŁ Capital Huragan Wołomin - Dwójka Garwolin 3:2 (21:25, 25:19, 25:22, 25:27, 15:12)
11 2022-01-08 KPS Siedlce - MKS MDK Warszawa II 0:3 (18:25, 23:25, 20:25)
12 2022-01-11 UKS Plas Warszawa - SPS Volley Ostrołęka 2:3 (22:25, 25:22, 19:25, 39:37, 14:16)
13 2022-01-07 SPS Volley Ostrołęka - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:18, 23:25, 25:18, 21:25, 15:10)
14 2022-01-11 MKS MDK Warszawa II - KPS Siedlce 0:3 (22:25, 20:25, 14:25)
15 2022-01-12 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
16 2022-01-12 MKS MDK Warszawa II - KS Metro Warszawa II 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
17 2022-01-15 SPS Volley Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (17:25, 18:25, 17:25)
18 2022-01-18 UMKS MOS Wola Warszawa II - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (25:19, 23:25, 19:25, 25:27)
19 2022-01-19 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom 2:3 (25:17, 23:25, 23:25, 25:19, 12:15)
20 2022-01-21 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:20, 16:25, 25:21, 25:20)
21 2022-01-25 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa 2:3 (22:25, 23:25, 25:22, 25:19, 14:16)
22 2022-01-28 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (20:25, 19:25, 25:19, 12:25)
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0

Etap 1

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 143612391312321073
2KS Metro Warszawa 14341135121129937
3RCS Czarni Radom 142710342212431156
4MKS MDK Warszawa 14258302111651102
5UMKS MOS Wola Warszawa II14197232710711135
6KS Metro Warszawa II14185243112051200
7MKS MDK Warszawa II14528399111130
8UKS Plas Warszawa 144111399741197
1 2021-09-25 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:23, 25:20, 16:25, 25:16)
2 2021-10-19 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (23:25, 12:25, 17:25)
3 2021-11-04 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (12:25, 22:25, 14:25)
4 2021-09-16 MKS MDK Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:13, 25:23, 25:23)
5 2021-10-24 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa II 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:23)
6 2021-09-24 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa 3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 26:24)
7 2021-09-24 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:1 (25:12, 22:25, 25:23, 25:22)
8 2021-09-15 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:19, 27:25, 25:22)
9 2021-10-03 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 2:3 (21:25, 25:16, 19:25, 25:23, 17:19)
10 2021-10-02 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (18:25, 25:22, 17:25, 16:25)
11 2021-10-01 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
12 2021-10-02 MKS MDK Warszawa II - RCS Czarni Radom 0:3 (11:25, 16:25, 19:25)
13 2021-12-17 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom 2:3 (24:26, 25:21, 23:25, 25:12, 13:15)
14 2021-10-08 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:15, 25:13, 25:15)
15 2021-10-09 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:2 (26:24, 23:25, 25:15, 16:25, 15:13)
16 2021-12-04 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:1 (26:28, 25:14, 25:21, 25:20)
17 2021-11-27 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II 1:3 (14:25, 24:26, 27:25, 20:25)
18 2021-11-05 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)
19 2021-10-17 MKS MDK Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (25:27, 18:25, 25:23, 23:25)
20 2021-11-24 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa 1:3 (25:21, 20:25, 18:25, 24:26)
21 2021-09-28 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
22 2021-10-23 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3:1 (27:25, 25:13, 21:25, 25:21)
23 2021-09-21 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
24 2021-10-23 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa 0:3 (29:31, 22:25, 13:25)
25 2021-10-15 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:20, 25:23, 25:14)
26 2021-11-07 MKS MDK Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:15, 22:25, 22:25, 25:19, 15:13)
27 2021-10-08 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:18, 18:25, 25:11, 25:22)
28 2021-11-05 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (26:28, 25:19, 25:20, 25:21)
29 2021-11-14 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (25:27, 16:25, 23:25)
30 2021-12-10 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:20, 25:18, 25:13)
31 2021-09-21 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:23, 25:18, 25:15)
32 2021-09-23 MKS MDK Warszawa II - MKS MDK Warszawa 0:3 (20:25, 21:25, 28:30)
33 2021-12-12 MKS MDK Warszawa II - KS Metro Warszawa II 0:3 (21:25, 18:25, 18:25)
34 2021-11-12 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom 2:3 (25:21, 16:25, 25:16, 23:25, 9:15)
35 2021-11-13 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (20:25, 16:25, 19:25)
36 2021-09-29 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (17:25, 15:25, 16:25)
37 2021-11-16 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II 3:2 (25:22, 16:25, 22:25, 25:20, 20:18)
38 2021-11-20 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:14, 25:22, 25:10)
39 2021-11-19 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:20, 27:25, 25:15)
40 2021-11-19 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
41 2021-10-29 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II 2:3 (25:20, 25:20, 21:25, 23:25, 10:15)
42 2021-12-04 MKS MDK Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (14:25, 17:25, 15:25)
43 2021-12-03 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (23:25, 22:25, 26:24, 15:25)
44 2021-10-14 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (20:25, 16:25, 25:20, 23:25)
45 2021-10-10 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)
46 2021-12-14 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa 3:0 (26:24, 25:23, 25:19)
47 2021-12-01 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:23, 25:21, 25:17)
48 2021-12-03 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom 2:3 (23:25, 18:25, 26:24, 25:15, 15:17)
49 2021-10-06 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
50 2021-12-10 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (25:12, 27:25, 22:25, 13:25, 15:12)
51 2021-11-14 MKS MDK Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:19)
52 2021-12-10 MKS MDK Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:1 (25:17, 20:25, 25:13, 25:15)
53 2021-12-05 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa 2:3 (25:23, 23:25, 22:25, 25:21, 8:15)
54 2021-12-18 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:9, 25:18, 25:19)
55 2021-11-27 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)
56 2021-12-18 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:19, 26:24, 25:19)

Grupa 2

11111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Ostrołęka 8248240600375
2Trójka Kobyłka 81551713658623
3IŁ Capital Huragan Wołomin 81341415614625
4Legia Warszawa 8831217629663
5"LEN" Żyrardów 800224423638
1 2021-09-12 SPS Volley Ostrołęka - Legia Warszawa 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
2 2021-10-07 Trójka Kobyłka - "LEN" Żyrardów 3:1 (25:16, 18:25, 25:13, 25:14)
3 2021-09-23 Legia Warszawa - Trójka Kobyłka 1:3 (24:26, 25:21, 18:25, 23:25)
4 2021-09-20 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (18:25, 12:25, 20:25)
5 2021-09-29 Trójka Kobyłka - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
6 2021-09-28 "LEN" Żyrardów - Legia Warszawa 0:3 (18:25, 23:25, 23:25)
7 2021-10-04 IŁ Capital Huragan Wołomin - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:11, 25:11, 26:24)
8 2021-10-04 SPS Volley Ostrołęka - Trójka Kobyłka 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)
9 2021-10-12 "LEN" Żyrardów - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (6:25, 18:25, 14:25)
10 2021-10-14 Legia Warszawa - IŁ Capital Huragan Wołomin 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 23:25)
11 2021-10-15 Legia Warszawa - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (15:25, 17:25, 22:25)
12 2021-10-19 "LEN" Żyrardów - Trójka Kobyłka 0:3 (19:25, 12:25, 23:25)
13 2021-10-28 Trójka Kobyłka - Legia Warszawa 2:3 (25:19, 25:17, 20:25, 23:25, 10:15)
14 2021-10-30 SPS Volley Ostrołęka - IŁ Capital Huragan Wołomin 3:0 (25:9, 25:13, 25:15)
15 2021-11-08 IŁ Capital Huragan Wołomin - Trójka Kobyłka 2:3 (25:22, 25:21, 23:25, 17:25, 13:15)
16 2021-11-14 Legia Warszawa - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:16, 25:20, 25:16)
17 2021-11-16 "LEN" Żyrardów - IŁ Capital Huragan Wołomin 1:3 (11:25, 25:19, 10:25, 19:25)
18 2021-11-25 Trójka Kobyłka - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (19:25, 19:25, 11:25)
19 2021-11-28 SPS Volley Ostrołęka - "LEN" Żyrardów 3:0 (25:9, 25:9, 25:18)
20 2021-11-21 IŁ Capital Huragan Wołomin - Legia Warszawa 3:1 (24:26, 26:24, 25:23, 25:21)

Grupa 3

11111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Siedlce 8248243661440
2KKS Kozienice 81551711633600
3Dwójka Garwolin 81551812692633
4GKS JAGUAR Wolanów 862919564669
5PTS Pionki 800124422630
1 2021-09-19 Dwójka Garwolin - KPS Siedlce 1:3 (25:22, 19:25, 22:25, 18:25)
2 2021-09-17 KKS Kozienice - PTS Pionki 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)
3 2021-09-21 KPS Siedlce - KKS Kozienice 3:1 (25:16, 22:25, 25:12, 25:11)
4 2021-09-21 GKS JAGUAR Wolanów - Dwójka Garwolin 1:3 (10:25, 21:25, 25:23, 22:25)
5 2021-10-01 KKS Kozienice - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (21:25, 28:26, 25:21, 25:10)
6 2021-10-02 PTS Pionki - KPS Siedlce 0:3 (19:25, 9:25, 17:25)
7 2021-10-07 GKS JAGUAR Wolanów - PTS Pionki 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
8 2021-10-10 Dwójka Garwolin - KKS Kozienice 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 25:23)
9 2021-10-24 PTS Pionki - Dwójka Garwolin 0:3 (12:25, 17:25, 24:26)
10 2021-10-09 KPS Siedlce - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:14, 25:20, 25:11)
11 2021-10-28 KPS Siedlce - Dwójka Garwolin 3:1 (25:18, 25:16, 17:25, 25:22)
12 2021-10-23 PTS Pionki - KKS Kozienice 0:3 (17:25, 19:25, 11:25)
13 2021-11-24 KKS Kozienice - KPS Siedlce 0:3 (21:25, 16:25, 23:25)
14 2021-11-07 Dwójka Garwolin - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 25:20)
15 2021-11-23 GKS JAGUAR Wolanów - KKS Kozienice 0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
16 2021-11-06 KPS Siedlce - PTS Pionki 3:0 (25:9, 25:9, 25:6)
17 2021-11-20 PTS Pionki - GKS JAGUAR Wolanów 1:3 (29:31, 25:23, 14:25, 18:25)
18 2021-11-17 KKS Kozienice - Dwójka Garwolin 3:1 (25:20, 25:23, 19:25, 25:17)
19 2021-11-28 Dwójka Garwolin - PTS Pionki 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)
20 2021-11-27 GKS JAGUAR Wolanów - KPS Siedlce 0:3 (12:25, 12:25, 13:25)