Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 20

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 36393291229
2MUKS Sparta Warszawa 35274256231
3UKS Atena Warszawa 34147214251
4UMKS MOS Wola Warszawa 33039245295
1 2020-02-07 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (25:17, 19:25, 25:23, 25:17)
2 2020-02-07 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (22:25, 12:25, 25:18, 24:26)
3 2020-02-09 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (30:28, 11:25, 15:25, 23:25)
4 2020-02-09 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (22:25, 16:25, 15:25)
5 2020-02-08 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (23:25, 25:21, 25:23, 25:15)
6 2020-02-08 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:16, 25:10, 19:25, 25:16)

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 2426015596
2NIKE Węgrów 2200696155
1 2020-01-21 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (28:30, 15:25, 19:25)
2 2020-01-23 LTS Legionovia Legionowo I - NIKE Węgrów 3:0 (25:10, 25:11, 25:13)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 24262197187
2OTPS Nike Ostrołęka 22026187197
1 2020-01-21 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (25:21, 25:27, 23:25, 24:26)
2 2020-01-27 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (23:25, 25:22, 25:21, 25:22)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1OTPS Nike Ostrołęka 23154195186
2LTS Legionovia Legionowo II 23145186195
1 2020-01-15 LTS Legionovia Legionowo II - OTPS Nike Ostrołęka 3:2 (25:18, 16:25, 23:25, 25:22, 15:9)
2 2020-01-16 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo II 3:1 (25:23, 21:25, 25:13, 25:21)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1NIKE Węgrów 24261173151
2UKS Plas Warszawa 22016151173
1 2020-01-16 NIKE Węgrów - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:20, 25:23, 25:23)
2 2020-01-19 UKS Plas Warszawa - NIKE Węgrów 1:3 (23:25, 25:23, 21:25, 16:25)

Etap 2

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II23143162148
2UKS Plas Warszawa 23134148162
1 2020-01-11 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (18:25, 18:25, 13:25)
2 2020-01-07 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa 1:3 (26:24, 23:25, 19:25, 19:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1OTPS Nike Ostrołęka 2426015089
2MUKS Sparta Warszawa II2200689150
1 2020-01-08 MUKS Sparta Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (16:25, 9:25, 20:25)
2 2020-01-12 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (25:14, 25:19, 25:11)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Atena Warszawa 1438133971096839
2MUKS Sparta Warszawa 14341236121124920
3LTS Legionovia Legionowo I 14331037121124904
4UMKS MOS Wola Warszawa 14238252410901028
5LTS Legionovia Legionowo II 1417621289971057
6NIKE Węgrów 14134183210391132
7UMKS MOS Wola Warszawa II149311358111084
8MUKS Sparta Warszawa II14105428381155
1 2019-09-25 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)
2 2019-12-18 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:21, 25:23, 25:13)
3 2019-09-21 UKS Atena Warszawa - NIKE Węgrów 3:0 (25:14, 25:14, 25:16)
4 2019-09-18 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (25:15, 25:16, 27:25)
5 2019-10-21 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa II 3:1 (25:14, 26:24, 20:25, 25:18)
6 2019-09-26 NIKE Węgrów - MUKS Sparta Warszawa 2:3 (23:25, 20:25, 25:22, 25:20, 12:15)
7 2019-09-26 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 1:3 (22:25, 25:14, 19:25, 24:26)
8 2019-09-11 LTS Legionovia Legionowo I - LTS Legionovia Legionowo II 3:0 (25:23, 25:16, 25:17)
9 2019-10-23 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (25:20, 19:25, 18:25, 13:25)
10 2019-10-05 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:2 (16:25, 21:25, 25:15, 25:13, 15:12)
11 2019-10-16 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:17, 25:11, 25:15)
12 2019-09-24 MUKS Sparta Warszawa II - NIKE Węgrów 0:3 (19:25, 23:25, 24:26)
13 2019-12-05 UMKS MOS Wola Warszawa - NIKE Węgrów 3:2 (25:18, 21:25, 25:15, 18:25, 15:12)
14 2019-10-10 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
15 2019-10-17 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (25:20, 21:25, 13:25, 22:25)
16 2019-11-20 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:19, 25:17, 25:19)
17 2019-11-16 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
18 2019-11-27 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:2 (25:17, 25:17, 19:25, 20:25, 15:11)
19 2019-10-15 MUKS Sparta Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (20:25, 17:25, 12:25)
20 2019-11-14 NIKE Węgrów - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:9, 25:15, 25:19)
21 2019-09-17 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (24:26, 12:25, 17:25)
22 2019-10-24 LTS Legionovia Legionowo I - NIKE Węgrów 3:0 (25:17, 25:13, 25:13)
23 2019-09-27 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa II 3:2 (25:9, 26:28, 25:10, 19:25, 15:13)
24 2019-10-25 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:20, 25:13, 25:18)
25 2019-10-02 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:13, 29:27, 26:24)
26 2019-11-05 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Atena Warszawa 0:3 (17:25, 21:25, 21:25)
27 2019-11-28 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (21:25, 23:25, 28:30)
28 2019-12-12 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 3:1 (25:20, 25:14, 20:25, 25:22)
29 2019-10-01 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (14:25, 17:25, 9:25)
30 2019-11-12 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (17:25, 20:25, 13:25)
31 2019-10-29 NIKE Węgrów - UKS Atena Warszawa 0:3 (18:25, 22:25, 26:28)
32 2019-10-29 MUKS Sparta Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (21:25, 17:25, 15:25)
33 2019-12-11 MUKS Sparta Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (12:25, 23:25, 25:21, 11:25)
34 2019-11-13 MUKS Sparta Warszawa - NIKE Węgrów 3:1 (25:13, 28:30, 25:16, 25:21)
35 2019-10-12 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:16, 25:16, 25:7)
36 2019-09-18 LTS Legionovia Legionowo II - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (13:25, 12:25, 10:25)
37 2019-10-28 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (19:25, 24:26, 17:25)
38 2019-12-05 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Atena Warszawa 0:3 (15:25, 14:25, 13:25)
39 2019-11-21 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (12:25, 21:25, 19:25)
40 2019-11-19 NIKE Węgrów - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (25:16, 25:7, 25:23)
41 2019-10-17 NIKE Węgrów - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (21:25, 21:25, 25:23, 18:25)
42 2019-11-26 MUKS Sparta Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (14:25, 17:25, 18:25)
43 2019-10-30 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 3:0 (25:14, 25:16, 25:23)
44 2019-10-19 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 3:1 (19:25, 25:18, 25:17, 25:17)
45 2019-11-26 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa 0:3 (18:25, 15:25, 16:25)
46 2019-12-18 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (7:25, 14:25, 20:25)
47 2019-12-02 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (25:9, 25:17, 25:18)
48 2019-12-10 UMKS MOS Wola Warszawa II - NIKE Węgrów 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
49 2019-11-07 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:12, 23:25, 25:11, 25:14)
50 2019-12-12 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I 3:2 (25:22, 20:25, 27:25, 17:25, 15:10)
51 2019-11-12 MUKS Sparta Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II 1:3 (25:23, 16:25, 16:25, 16:25)
52 2019-12-12 MUKS Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (23:25, 12:25, 22:25)
53 2019-12-03 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 11:25)
54 2019-12-21 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (27:25, 25:15, 25:9)
55 2019-10-13 LTS Legionovia Legionowo II - NIKE Węgrów 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)
56 2019-11-21 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:18, 25:11, 24:26, 25:13)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1OTPS Nike Ostrołęka 123512363954538
2UKS Plas Warszawa 122993111951794
3UKS Esperanto 122692911925671
4UKS SMS Warszawa 121661923827899
5UKS Rutki Płońsk 121031330782936
6KS Zamek Ciechanów 12931231780945
7KS Grom Przytyk 12105365641000
1 2019-11-03 KS Zamek Ciechanów - KS Grom Przytyk 3:1 (22:25, 25:5, 25:15, 25:21)
2 2019-12-07 UKS Plas Warszawa - UKS Esperanto 3:1 (25:20, 25:27, 26:24, 25:13)
3 2019-11-29 UKS Rutki Płońsk - UKS SMS Warszawa 0:3 (19:25, 22:25, 14:25)
4 2019-12-08 UKS SMS Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (13:25, 10:25, 19:25)
5 2019-12-14 UKS Esperanto - UKS Rutki Płońsk 3:0 (25:13, 25:13, 25:14)
6 2019-10-14 KS Zamek Ciechanów - UKS Plas Warszawa 0:3 (17:25, 17:25, 23:25)
7 2019-12-14 UKS Plas Warszawa - KS Grom Przytyk 3:0 (25:10, 25:18, 25:13)
8 2019-09-26 UKS Rutki Płońsk - KS Zamek Ciechanów 3:2 (18:25, 25:16, 25:21, 15:25, 15:13)
9 2019-12-01 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Esperanto 3:0 (25:17, 25:14, 25:14)
10 2019-11-22 KS Grom Przytyk - UKS SMS Warszawa 2:3 (10:25, 25:17, 25:27, 26:24, 7:15)
11 2019-11-11 KS Zamek Ciechanów - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (11:25, 9:25, 18:25)
12 2019-11-23 UKS Plas Warszawa - UKS Rutki Płońsk 3:0 (25:16, 25:12, 25:23)
13 2019-10-12 UKS Rutki Płońsk - KS Grom Przytyk 3:1 (25:7, 25:11, 24:26, 25:10)
14 2019-10-06 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:9, 25:11, 24:26, 23:25, 15:13)
15 2019-12-15 UKS SMS Warszawa - UKS Esperanto 0:3 (17:25, 8:25, 16:25)
16 2019-11-16 KS Grom Przytyk - UKS Esperanto 0:3 (7:25, 7:25, 6:25)
17 2019-09-30 KS Zamek Ciechanów - UKS SMS Warszawa 1:3 (21:25, 23:25, 25:15, 15:25)
18 2019-11-16 UKS Rutki Płońsk - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (20:25, 12:25, 6:25)
19 2019-11-24 OTPS Nike Ostrołęka - KS Grom Przytyk 3:0 (25:3, 25:11, 25:13)
20 2019-10-05 UKS SMS Warszawa - UKS Plas Warszawa 1:3 (22:25, 10:25, 25:18, 21:25)
21 2019-12-19 UKS Esperanto - KS Zamek Ciechanów 3:0 (25:16, 25:20, 25:16)
22 2019-11-03 KS Grom Przytyk - KS Zamek Ciechanów 1:3 (10:25, 25:21, 12:25, 21:25)
23 2019-11-30 UKS Esperanto - UKS Plas Warszawa 3:2 (24:26, 26:24, 16:25, 25:18, 15:6)
24 2019-10-19 UKS SMS Warszawa - UKS Rutki Płońsk 3:2 (26:28, 25:20, 21:25, 25:12, 16:14)
25 2019-12-08 OTPS Nike Ostrołęka - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:5, 25:11, 25:13)
26 2019-11-26 UKS Rutki Płońsk - UKS Esperanto 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
27 2019-11-25 UKS Plas Warszawa - KS Zamek Ciechanów 3:0 (25:9, 25:13, 25:11)
28 2019-12-14 KS Grom Przytyk - UKS Plas Warszawa 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)
29 2019-10-21 KS Zamek Ciechanów - UKS Rutki Płońsk 3:2 (18:25, 18:25, 25:17, 25:17, 15:12)
30 2019-12-21 UKS Esperanto - OTPS Nike Ostrołęka 1:3 (25:16, 20:25, 23:25, 22:25)
31 2019-11-09 UKS SMS Warszawa - KS Grom Przytyk 3:0 (25:8, 25:14, 25:17)
32 2019-12-03 OTPS Nike Ostrołęka - KS Zamek Ciechanów 3:0 (25:11, 25:6, 25:11)
33 2019-11-23 UKS Rutki Płońsk - UKS Plas Warszawa 0:3 (23:25, 14:25, 10:25)
34 2019-10-12 KS Grom Przytyk - UKS Rutki Płońsk 0:3 (18:25, 11:25, 14:25)
35 2019-10-12 UKS Plas Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (24:26, 14:25, 10:25)
36 2019-10-26 UKS Esperanto - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:12, 25:10, 25:19)
37 2019-10-05 UKS Esperanto - KS Grom Przytyk 3:0 (25:9, 25:6, 25:17)
38 2019-12-14 UKS SMS Warszawa - KS Zamek Ciechanów 3:0 (25:12, 26:24, 26:24)
39 2019-11-16 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Rutki Płońsk 3:0 (25:11, 25:11, 25:17)
40 2019-11-24 KS Grom Przytyk - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (6:25, 11:25, 13:25)
41 2019-11-16 UKS Plas Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:13, 26:24, 25:21)
42 2019-12-22 KS Zamek Ciechanów - UKS Esperanto 0:3 (7:25, 10:25, 17:25)