Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 3

Grupa 1

1111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 36391247169
2UKS Atena Warszawa 35263201186
3MUKS Sparta Warszawa 34137200227
4LOS Nowy Dwór Mazowiecki 33029199265
1 2022-02-04 LTS Legionovia Legionowo I - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (25:13, 25:16, 22:25, 25:9)
2 2022-02-04 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:16, 25:20, 25:16)
3 2022-02-06 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (12:25, 25:18, 19:25, 21:25)
4 2022-02-06 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:18, 25:19, 25:14)
5 2022-02-05 UKS Atena Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
6 2022-02-05 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)

Etap 2

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło 5103117413385
2MUKS Sparta Warszawa 2626117092
3MUKS Radomka Radom 46278307326
4LOS Nowy Dwór Mazowiecki 23143171170
5UKS Esperanto 23143144133
6UMKS MOS Wola Warszawa 431510274344
7OTPS Nike Ostrołęka 22135160168
8UMKS MOS Wola Warszawa II100035475
1 2022-01-05 UKS Esperanto - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:15, 25:11, 25:17)
2 2022-01-06 MUKS Krótka Mysiadło - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
3 2022-01-09 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Krótka Mysiadło 3:2 (22:25, 10:25, 25:18, 25:13, 15:12)
4 2022-01-08 MUKS Radomka Radom - UKS Esperanto 3:1 (25:15, 15:25, 25:10, 25:19)
5 2022-01-15 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:1 (27:25, 14:25, 25:10, 25:21)
6 2022-01-12 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)
7 2022-05-03 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:0
8 2022-01-19 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (25:16, 26:28, 24:26, 17:25)
9 2022-01-26 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
10 2022-01-21 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło 3:0 (29:27, 25:21, 25:23)
11 2022-01-23 MUKS Krótka Mysiadło - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (30:28, 25:21, 19:25, 25:18)
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
-6 2022-01-12 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (25:23, 18:25, 25:21, 25:22)

Etap 1

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 1439134051129749
2UKS Atena Warszawa 14341137131184930
3MUKS Sparta Warszawa 1428930181092989
4LOS Nowy Dwór Mazowiecki 142610332111771111
5UMKS MOS Wola Warszawa II1417520289471084
6UMKS MOS Wola Warszawa 14155223411041176
7MUKS Radomka Radom 14628398431110
8OTPS Nike Ostrołęka 14317397801107
1 2021-09-25 UKS Atena Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:16, 25:22, 25:16)
2 2021-10-21 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (24:26, 18:25, 18:25)
3 2021-10-10 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:8, 25:11, 25:14)
4 2021-09-15 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (25:10, 21:25, 25:27, 25:8, 15:11)
5 2021-10-23 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (24:26, 14:25, 22:25)
6 2021-09-24 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (11:25, 15:25, 19:25)
7 2021-09-15 LTS Legionovia Legionowo I - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:18, 25:23, 25:15)
8 2021-09-18 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 3:1 (25:20, 20:25, 25:15, 25:15)
9 2021-11-17 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:9, 25:9, 25:23)
10 2021-10-01 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 1:3 (20:25, 14:25, 25:17, 7:25)
11 2021-09-29 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (21:25, 16:25, 11:25)
12 2021-10-03 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (16:25, 23:25, 16:25)
13 2021-12-18 MUKS Radomka Radom - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (25:19, 25:14, 23:25, 27:25)
14 2021-10-04 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (14:25, 13:25, 10:25)
15 2021-10-06 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:11, 25:19, 25:12)
16 2021-12-01 MUKS Sparta Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (18:25, 23:25, 25:11, 28:26, 10:15)
17 2021-12-13 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:15, 25:15, 25:14)
18 2021-10-27 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (26:24, 18:25, 23:25, 24:26)
19 2021-10-11 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:18, 28:26, 22:25, 25:21)
20 2021-10-15 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (13:25, 17:25, 13:25)
21 2021-10-25 MUKS Radomka Radom - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (21:25, 3:25, 26:28)
22 2021-10-23 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:20, 25:15, 25:13)
23 2021-11-09 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:6, 25:18, 25:21)
24 2021-10-19 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (25:27, 25:20, 18:25, 25:20, 15:13)
25 2021-10-13 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:2 (25:23, 19:25, 19:25, 25:14, 15:2)
26 2021-11-17 UMKS MOS Wola Warszawa II - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (19:25, 19:25, 20:25)
27 2021-10-29 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:8, 25:14, 25:21)
28 2021-11-30 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:17, 25:14, 24:26, 27:25)
29 2021-11-10 MUKS Radomka Radom - UKS Atena Warszawa 0:3 (16:25, 15:25, 15:25)
30 2021-11-05 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:11, 25:11, 25:18)
31 2021-10-31 OTPS Nike Ostrołęka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (17:25, 20:25, 21:25)
32 2021-10-25 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:22, 25:22, 12:25, 23:25, 5:15)
33 2021-12-06 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:22, 25:11, 25:13)
34 2021-11-14 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (20:25, 25:19, 25:20, 25:19)
35 2021-11-08 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (17:25, 18:25, 29:27, 19:25)
36 2021-11-03 MUKS Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (18:25, 15:25, 20:25)
37 2021-10-02 MUKS Radomka Radom - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (27:29, 17:25, 24:26)
38 2021-11-20 UKS Atena Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (23:25, 22:25, 26:24, 25:19, 8:15)
39 2021-11-10 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:17, 25:17, 25:11)
40 2021-11-21 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:20, 26:24, 25:19)
41 2021-12-14 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (15:25, 19:25, 20:25)
42 2021-11-24 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (26:24, 25:16, 25:11)
43 2021-11-27 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (15:25, 16:25, 12:25)
44 2021-10-12 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (14:25, 15:25, 25:19, 20:25)
45 2021-10-09 MUKS Radomka Radom - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
46 2021-12-15 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
47 2021-12-04 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:7, 25:18, 25:13)
48 2021-12-06 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
49 2021-12-08 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:15, 25:19, 25:21)
50 2021-12-12 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa 1:3 (14:25, 12:25, 25:22, 9:25)
51 2021-09-20 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (22:25, 16:25, 20:25)
52 2021-12-11 UMKS MOS Wola Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (21:25, 26:24, 13:25, 25:17, 7:15)
53 2021-12-05 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (19:25, 25:16, 25:18, 15:25, 15:6)
54 2021-12-14 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 26:24)
55 2021-10-06 MUKS Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (25:17, 25:21, 21:25, 25:17)
56 2021-12-15 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:1 (30:28, 25:21, 19:25, 25:22)

Grupa 2

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło 14361238111150860
2UKS Esperanto 14341237151192941
3MUKS Sparta Warszawa II1434113691081761
4MUKS Radomka Radom II14165202910381047
5UKS Atena Warszawa II14145213210921212
6UMKS MOS Wola Warszawa III1414419309671080
7UKS Esperanto II1412412327401024
8MKS Iskra Legionowo 148311367721107
1 2021-09-24 UKS Atena Warszawa II - MUKS Radomka Radom II 1:3 (27:25, 19:25, 22:25, 9:25)
2 2021-10-18 MUKS Sparta Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (25:16, 25:9, 25:11)
3 2021-09-16 MUKS Krótka Mysiadło - MKS Iskra Legionowo 3:0 (25:10, 25:11, 25:7)
4 2021-09-21 UKS Esperanto - UKS Esperanto II 3:0 (25:8, 25:14, 25:12)
5 2021-12-12 MUKS Radomka Radom II - UKS Esperanto II 3:0 (25:15, 25:9, 25:7)
6 2021-09-23 UKS Esperanto - MKS Iskra Legionowo 3:0 (25:8, 25:12, 25:8)
7 2021-09-14 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło 1:3 (21:25, 14:25, 28:26, 14:25)
8 2021-10-11 UKS Atena Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (23:25, 14:25, 18:25)
9 2021-12-21 MUKS Sparta Warszawa II - MUKS Radomka Radom II 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
10 2021-10-25 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:15, 25:15, 25:16)
11 2021-09-30 UKS Esperanto - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:1 (25:13, 25:17, 18:25, 25:17)
12 2021-10-02 UKS Esperanto II - MKS Iskra Legionowo 3:0 (25:8, 25:22, 25:13)
13 2021-10-30 MUKS Radomka Radom II - MKS Iskra Legionowo 1:3 (22:25, 18:25, 25:23, 14:25)
14 2021-10-05 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Esperanto II 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
15 2021-10-08 UKS Atena Warszawa II - UKS Esperanto 1:3 (29:31, 25:22, 12:25, 20:25)
16 2021-11-29 MUKS Sparta Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
17 2021-11-28 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom II 3:1 (25:20, 25:14, 22:25, 25:11)
18 2021-10-28 UKS Esperanto - MUKS Sparta Warszawa II 3:2 (13:25, 25:15, 18:25, 25:19, 15:12)
19 2021-10-16 UKS Esperanto II - UKS Atena Warszawa II 0:3 (18:25, 18:25, 22:25)
20 2021-10-17 MKS Iskra Legionowo - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (12:25, 11:25, 10:25)
21 2021-09-15 MUKS Radomka Radom II - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (15:25, 18:25, 23:25)
22 2021-10-22 UKS Atena Warszawa II - MKS Iskra Legionowo 3:1 (20:25, 25:22, 25:15, 25:10)
23 2021-09-27 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto II 3:0 (25:9, 25:12, 25:5)
24 2021-10-18 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Esperanto 2:3 (25:18, 18:25, 19:25, 25:19, 12:15)
25 2021-10-16 UKS Esperanto - MUKS Radomka Radom II 3:0 (25:14, 25:8, 25:10)
26 2021-11-05 UKS Esperanto II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (11:25, 5:25, 12:25)
27 2021-11-28 MKS Iskra Legionowo - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (16:25, 12:25, 16:25)
28 2021-11-02 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Atena Warszawa II 2:3 (25:15, 22:25, 25:19, 23:25, 12:15)
29 2021-11-14 MUKS Radomka Radom II - UKS Atena Warszawa II 3:1 (22:25, 25:20, 27:25, 25:11)
30 2021-12-14 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (16:25, 19:25, 16:25)
31 2021-10-31 MKS Iskra Legionowo - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (10:25, 18:25, 10:25)
32 2021-10-26 UKS Esperanto II - UKS Esperanto 0:3 (10:25, 19:25, 13:25)
33 2021-10-18 UKS Esperanto II - MUKS Radomka Radom II 3:1 (16:25, 26:24, 25:21, 25:23)
34 2021-12-05 MKS Iskra Legionowo - UKS Esperanto 0:3 (16:25, 13:25, 11:25)
35 2021-11-08 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (27:25, 25:11, 25:11)
36 2021-11-05 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:11, 25:21, 25:14)
37 2021-09-26 MUKS Radomka Radom II - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (19:25, 23:25, 24:26)
38 2021-11-19 UKS Atena Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (20:25, 13:25, 10:25)
39 2021-11-16 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Esperanto 1:3 (14:25, 25:21, 11:25, 13:25)
40 2021-11-21 MKS Iskra Legionowo - UKS Esperanto II 1:3 (22:25, 19:25, 25:23, 21:25)
41 2021-12-19 MKS Iskra Legionowo - MUKS Radomka Radom II 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
42 2021-11-26 UKS Esperanto II - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (25:18, 25:11, 25:19)
43 2021-11-27 UKS Esperanto - UKS Atena Warszawa II 3:1 (25:19, 25:22, 27:29, 25:17)
44 2021-11-10 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (14:25, 21:25, 21:25)
45 2021-10-24 MUKS Radomka Radom II - MUKS Krótka Mysiadło 2:3 (25:14, 18:25, 22:25, 25:20, 13:15)
46 2021-12-13 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto 1:3 (25:23, 25:27, 20:25, 24:26)
47 2022-01-12 UKS Atena Warszawa II - UKS Esperanto II 3:0 (25:18, 25:13, 25:21)
48 2021-11-30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MKS Iskra Legionowo 3:0 (25:15, 25:17, 25:22)
49 2021-10-19 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Radomka Radom II 0:3 (20:25, 14:25, 19:25)
50 2021-12-11 MKS Iskra Legionowo - UKS Atena Warszawa II 3:2 (25:23, 26:24, 18:25, 22:25, 15:11)
51 2021-11-08 UKS Esperanto II - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (6:25, 7:25, 7:25)
52 2021-12-09 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło 1:3 (18:25, 18:25, 25:18, 20:25)
53 2021-12-01 MUKS Radomka Radom II - UKS Esperanto 3:0 (25:21, 25:13, 25:9)
54 2021-12-16 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Esperanto II 3:0 (25:16, 28:26, 25:15)
55 2021-10-04 MUKS Sparta Warszawa II - MKS Iskra Legionowo 3:0 (25:6, 25:8, 25:12)
56 2021-12-17 UKS Atena Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:2 (24:26, 30:28, 24:26, 25:19, 16:14)