Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 0000000
2Sparta AGH Kraków 0000000
3Trefl Gdańsk 0000000
4Enea Energetyk Poznań 0000000
1 2022-03-25 UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 0:0
2 2022-03-25 Sparta AGH Kraków - Enea Energetyk Poznań 0:0
3 2022-03-26 Trefl Gdańsk - Enea Energetyk Poznań 0:0
4 2022-03-26 UMKS MOS Wola Warszawa - Sparta AGH Kraków 0:0
5 2022-03-27 Sparta AGH Kraków - Trefl Gdańsk 0:0
6 2022-03-27 Enea Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0

Etap 3

Grupa 1

1111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 36390225130
2KS Metro Warszawa 35264214232
3RCS Czarni Radom 34136174211
4UMKS MOS Wola Warszawa II33019214254
1 2022-02-12 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:11, 25:10, 25:17)
2 2022-02-12 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:22, 25:21, 29:31, 25:22)
3 2022-02-13 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:18, 25:23, 25:20)
4 2022-02-13 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:15, 25:10, 25:10)
5 2022-02-11 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:23, 25:22)
6 2022-02-11 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (14:25, 23:25, 20:25)

Etap 2

Grupa 1

111111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Wójtowicza 101752117832802
2UKS Piątka Wołomin 81451914727720
3MKS MDK Warszawa 49395333297
4UMKS MOS Wola Warszawa II26260150111
5Legia Warszawa 25262186144
6KPS Siedlce 44169322326
7RCS Czarni Radom 23133135132
8KS Metro Warszawa II22135171180
9UKS Olimp Ostrołęka 22135164169
10UKS Iskra Warszawa 421311260324
11UKS Plas Warszawa 21026151184
12UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 21026144186
1 2021-12-04 UKS Iskra Warszawa - Akademia Wójtowicza 0:3 (12:25, 15:25, 22:25)
2 2021-12-09 Akademia Wójtowicza - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:14, 25:22, 25:22)
3 2021-12-10 UKS Piątka Wołomin - KPS Siedlce 3:1 (25:19, 22:25, 26:24, 25:20)
4 2021-12-03 KPS Siedlce - UKS Piątka Wołomin 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)
5 2021-12-18 KPS Siedlce - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:10, 25:19, 25:21)
6 2021-12-19 UKS Iskra Warszawa - KPS Siedlce 3:2 (26:24, 25:19, 15:25, 22:25, 15:6)
7 2021-12-18 Akademia Wójtowicza - UKS Piątka Wołomin 2:3 (23:25, 31:29, 25:23, 15:25, 12:15)
8 2021-12-20 UKS Piątka Wołomin - Akademia Wójtowicza 3:2 (18:25, 22:25, 25:20, 25:17, 16:14)
9 2022-01-11 UKS Piątka Wołomin - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)
10 2022-01-14 UKS Olimp Ostrołęka - UKS Piątka Wołomin 3:2 (25:15, 21:25, 21:25, 25:20, 15:9)
11 2022-01-09 Akademia Wójtowicza - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:22, 25:18, 21:25, 23:25, 15:8)
12 2022-01-15 UKS Plas Warszawa - Akademia Wójtowicza 0:3 (20:25, 17:25, 16:25)
13 2022-01-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Legia Warszawa 0:3 (18:25, 14:25, 16:25)
14 2022-01-24 UKS Piątka Wołomin - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:23, 19:25, 17:25, 20:25)
15 2022-01-25 MKS MDK Warszawa - UKS Piątka Wołomin 3:1 (27:29, 26:24, 25:10, 25:18)
16 2022-01-20 Akademia Wójtowicza - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
17 2022-01-21 KS Metro Warszawa II - Akademia Wójtowicza 3:2 (25:22, 22:25, 21:25, 25:22, 15:11)
18 2022-01-22 Legia Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (25:17, 23:25, 23:25, 25:18, 15:11)
19 2022-01-26 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (26:24, 25:17, 25:19)
20 2022-01-27 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:18, 25:21, 25:17)
21 2022-01-25 Akademia Wójtowicza - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (20:25, 20:25, 16:25)
22 2022-01-27 UMKS MOS Wola Warszawa II - Akademia Wójtowicza 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0
2021-12-31pauzuje- pauzuje0:0

Etap 1

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 1442144231109704
2KS Metro Warszawa 14291031161087902
3UMKS MOS Wola Warszawa II14279322011451053
4RCS Czarni Radom 14257312211741091
5MKS MDK Warszawa 14249272210631000
6KS Metro Warszawa II1415518309711048
7UKS Plas Warszawa 14626376771017
8UKS Olimp Ostrołęka 14005427561167
1 2021-09-16 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:19, 25:17, 20:25, 25:18)
2 2021-09-30 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (11:25, 23:25, 13:25)
3 2021-09-28 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (13:25, 18:25, 12:25)
4 2021-09-26 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (25:21, 25:19, 20:25, 25:11)
5 2021-09-23 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (30:28, 20:25, 25:13, 25:20)
6 2021-09-24 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)
7 2021-09-25 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (11:25, 17:25, 18:25)
8 2021-09-26 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)
9 2021-10-03 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)
10 2021-10-02 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:9, 25:9, 25:13)
11 2021-10-03 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
12 2021-10-02 UKS Olimp Ostrołęka - RCS Czarni Radom 0:3 (18:25, 17:25, 17:25)
13 2021-10-07 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom 3:2 (21:25, 24:26, 25:23, 25:18, 15:9)
14 2021-10-08 KS Metro Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:15, 25:13, 25:11)
15 2021-10-09 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:16, 25:13, 25:12)
16 2021-10-09 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II 0:3 (15:25, 8:25, 11:25)
17 2021-10-14 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:15, 25:9, 25:6)
18 2021-10-16 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:2 (25:14, 22:25, 23:25, 25:18, 18:16)
19 2021-10-14 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (7:25, 18:25, 10:25)
20 2021-11-24 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa 1:3 (23:25, 17:25, 25:18, 14:25)
21 2021-10-21 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (15:25, 23:25, 21:25)
22 2021-10-23 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3:1 (25:14, 25:17, 22:25, 25:19)
23 2021-10-24 KS Metro Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:9, 27:25, 25:23)
24 2021-10-21 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa 0:3 (15:25, 17:25, 19:25)
25 2021-10-30 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (23:25, 21:25, 25:13, 25:18, 15:8)
26 2021-11-06 UKS Plas Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (25:10, 23:25, 25:21, 25:12)
27 2021-12-17 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:21, 25:21, 21:25, 25:16)
28 2021-10-29 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (23:25, 25:17, 11:25, 20:25)
29 2021-09-30 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)
30 2021-10-01 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:16, 25:17, 25:22)
31 2021-10-29 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:20, 25:23, 25:14)
32 2021-11-05 UKS Olimp Ostrołęka - MKS MDK Warszawa 0:3 (22:25, 20:25, 10:25)
33 2021-12-07 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (10:25, 15:25, 15:25)
34 2021-12-09 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom 3:2 (23:25, 25:23, 25:21, 23:25, 15:12)
35 2021-11-12 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:18, 25:10, 25:17)
36 2021-11-14 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (17:25, 16:25, 13:25)
37 2021-11-18 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II 3:0 (27:25, 25:13, 25:19)
38 2021-11-20 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (7:25, 11:25, 7:25)
39 2021-11-17 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:19, 25:22, 25:13)
40 2021-11-19 RCS Czarni Radom - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:13, 25:10, 25:8)
41 2021-11-26 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 2:3 (22:25, 25:19, 25:22, 23:25, 16:18)
42 2021-12-02 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa 1:3 (13:25, 11:25, 26:24, 12:25)
43 2021-11-21 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (19:25, 14:25, 20:25)
44 2021-11-21 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:21, 25:19, 25:11)
45 2021-12-04 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (13:25, 15:25, 16:25)
46 2021-12-05 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa 0:3 (10:25, 20:25, 13:25)
47 2021-12-04 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:12, 25:12, 25:12)
48 2021-12-03 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)
49 2021-12-10 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (24:26, 25:17, 25:16, 28:30, 15:10)
50 2021-12-10 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (21:25, 22:25, 16:25)
51 2021-12-22 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa II 1:3 (15:25, 25:23, 16:25, 17:25)
52 2021-12-11 MKS MDK Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:13, 25:12, 25:22)
53 2021-12-16 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:23, 25:11, 25:21)
54 2021-12-18 UKS Olimp Ostrołęka - UKS Plas Warszawa 0:3 (19:25, 15:25, 15:25)
55 2021-12-02 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom 3:2 (20:25, 25:20, 24:26, 25:15, 15:11)
56 2021-12-18 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:0 (25:11, 25:18, 25:18)

Grupa 2

11111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Wójtowicza 8197219687540
2KPS Siedlce 81651910657533
3RCS Czarni Radom II81651910660550
4Legia Warszawa 8931117561559
5MMKS Mińsk Mazowiecki 800024217600
1 2021-11-13 Akademia Wójtowicza - MMKS Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:10, 25:7, 25:7)
2 2021-10-31 Legia Warszawa - KPS Siedlce 0:3 (20:25, 17:25, 14:25)
3 2021-11-25 MMKS Mińsk Mazowiecki - Legia Warszawa 0:3 (11:25, 12:25, 11:25)
4 2021-10-07 RCS Czarni Radom II - Akademia Wójtowicza 3:0 (25:19, 25:21, 26:24)
5 2021-09-30 Legia Warszawa - RCS Czarni Radom II 3:2 (25:19, 25:21, 12:25, 14:25, 15:13)
6 2021-11-26 KPS Siedlce - MMKS Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:9, 25:8, 25:6)
7 2021-11-29 RCS Czarni Radom II - KPS Siedlce 3:1 (25:23, 21:25, 25:23, 25:22)
8 2021-10-09 Akademia Wójtowicza - Legia Warszawa 3:0 (25:20, 25:22, 25:16)
9 2021-10-22 KPS Siedlce - Akademia Wójtowicza 1:3 (18:25, 25:20, 15:25, 20:25)
10 2021-10-21 MMKS Mińsk Mazowiecki - RCS Czarni Radom II 0:3 (9:25, 16:25, 10:25)
11 2021-09-30 MMKS Mińsk Mazowiecki - Akademia Wójtowicza 0:3 (9:25, 8:25, 13:25)
12 2021-09-24 KPS Siedlce - Legia Warszawa 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
13 2021-10-12 Legia Warszawa - MMKS Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:9, 25:10, 25:4)
14 2021-11-06 Akademia Wójtowicza - RCS Czarni Radom II 3:1 (25:20, 25:18, 20:25, 25:19)
15 2021-11-18 RCS Czarni Radom II - Legia Warszawa 3:0 (25:17, 25:20, 25:17)
16 2021-10-07 MMKS Mińsk Mazowiecki - KPS Siedlce 0:3 (6:25, 7:25, 10:25)
17 2021-10-15 KPS Siedlce - RCS Czarni Radom II 3:1 (18:25, 25:21, 25:16, 25:16)
18 2021-11-17 Legia Warszawa - Akademia Wójtowicza 2:3 (25:19, 15:25, 25:13, 25:27, 9:15)
19 2021-09-11 Akademia Wójtowicza - KPS Siedlce 3:2 (23:25, 25:15, 20:25, 25:14, 16:14)
20 2021-09-23 RCS Czarni Radom II - MMKS Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:7, 25:12, 25:6)

Grupa 3

11111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Piątka Wołomin 8248241614407
2UKS Iskra Warszawa 8186197621467
3Beta Błonie 81241313551560
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 862719478590
5UMKS Gwardia Legionowo 800124381621
1 2021-10-23 UMKS Gwardia Legionowo - Beta Błonie 0:3 (12:25, 17:25, 24:26)
2 2021-09-19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa 0:3 (17:25, 13:25, 16:25)
3 2021-10-10 Beta Błonie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:23, 25:15, 25:16)
4 2021-09-22 UKS Piątka Wołomin - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:13, 25:8, 25:11)
5 2021-10-02 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Piątka Wołomin 0:3 (18:25, 14:25, 19:25)
6 2021-10-02 UKS Iskra Warszawa - Beta Błonie 3:0 (25:16, 25:20, 25:19)
7 2021-10-06 UKS Piątka Wołomin - UKS Iskra Warszawa 3:1 (25:18, 13:25, 25:19, 25:19)
8 2021-10-09 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
9 2021-10-17 UKS Iskra Warszawa - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)
10 2021-10-13 Beta Błonie - UKS Piątka Wołomin 0:3 (23:25, 12:25, 14:25)
11 2021-09-19 Beta Błonie - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:21, 25:11, 25:14)
12 2021-10-24 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:10, 25:14, 25:11)
13 2021-10-26 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Beta Błonie 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 20:25)
14 2021-11-06 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Piątka Wołomin 0:3 (11:25, 14:25, 7:25)
15 2021-11-10 UKS Piątka Wołomin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:10, 25:15)
16 2021-11-14 Beta Błonie - UKS Iskra Warszawa 1:3 (16:25, 10:25, 25:23, 19:25)
17 2021-11-20 UKS Iskra Warszawa - UKS Piątka Wołomin 0:3 (22:25, 24:26, 21:25)
18 2021-11-16 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (11:25, 18:25, 25:20, 15:25)
19 2021-11-27 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Iskra Warszawa 0:3 (15:25, 18:25, 17:25)
20 2021-11-30 UKS Piątka Wołomin - Beta Błonie 3:0 (25:19, 25:19, 25:19)