Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 20

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Metro Warszawa 36390231181
2UMKS MOS Wola Warszawa 35264241223
3RCS Czarni Radom 34138224261
4UKS Plas Warszawa 33039260291
1 2020-02-14 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:20, 25:21, 25:22)
2 2020-02-14 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:20, 25:13, 25:23)
3 2020-02-16 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom 2:3 (31:33, 25:22, 16:25, 26:24, 13:15)
4 2020-02-16 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:22, 31:29, 25:18)
5 2020-02-15 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:1 (25:18, 26:24, 21:25, 25:19)
6 2020-02-15 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa 0:3 (17:25, 14:25, 18:25)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Ostrołęka 24263203184
2KPS Siedlce 22036184203
1 2020-01-15 KPS Siedlce - UKS Olimp Ostrołęka 2:3 (22:25, 25:23, 18:25, 25:21, 9:15)
2 2020-01-17 UKS Olimp Ostrołęka - KPS Siedlce 3:1 (18:25, 26:24, 25:15, 25:21)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II24262177151
2MOS - Wolska Siatkówka 22026151177
1 2020-01-17 UMKS MOS Wola Warszawa II - MOS - Wolska Siatkówka 3:2 (13:25, 25:13, 23:25, 25:20, 15:8)
2 2020-01-14 MOS - Wolska Siatkówka - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (19:25, 24:26, 17:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II24261175156
2MKS MDK Warszawa 22016156175
1 2020-01-27 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (25:27, 25:19, 27:29, 23:25)
2 2020-01-25 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:22, 25:23, 25:11)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Metro Warszawa II24261165134
2UKS Olimp Ostrołęka 22016134165
1 2020-01-26 KS Metro Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (15:25, 25:22, 25:21, 25:20)
2 2020-01-24 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa II 0:3 (14:25, 18:25, 14:25)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Plas Warszawa 24263198185
2KS Metro Warszawa II22036185198
1 2020-02-01 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:1 (18:25, 25:12, 25:18, 25:21)
2 2020-01-30 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa 2:3 (25:21, 23:25, 22:25, 25:18, 14:16)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RCS Czarni Radom 24263202178
2UMKS MOS Wola Warszawa II22036178202
1 2020-02-01 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (25:22, 22:25, 25:9, 18:25, 15:8)
2 2020-01-31 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom 1:3 (25:21, 24:26, 17:25, 23:25)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Siedlce 23153181171
2RCS Czarni Radom II23135171181
1 2019-12-11 RCS Czarni Radom II - KPS Siedlce 3:2 (25:23, 22:25, 25:15, 27:29, 16:14)
2 2019-12-16 KPS Siedlce - RCS Czarni Radom II 3:0 (25:16, 25:19, 25:21)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOS - Wolska Siatkówka 24263207181
2KS Camper Wyszków 22036181207
1 2019-12-12 KS Camper Wyszków - MOS - Wolska Siatkówka 2:3 (19:25, 26:24, 23:25, 25:20, 14:16)
2 2019-12-14 MOS - Wolska Siatkówka - KS Camper Wyszków 3:1 (22:25, 25:16, 25:18, 25:15)

Etap 2

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RCS Czarni Radom II24261167132
2UKS Plas Warszawa II22016132167
1 2019-12-07 UKS Plas Warszawa II - RCS Czarni Radom II 1:3 (25:16, 12:25, 24:26, 18:25)
2 2019-12-06 RCS Czarni Radom II - UKS Plas Warszawa II 3:0 (25:21, 25:16, 25:16)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Camper Wyszków 24262179151
2UKS Orlęta Raszyn 22026151179
1 2019-12-02 KS Camper Wyszków - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (23:25, 25:15, 16:25, 25:19, 15:5)
2 2019-12-07 UKS Orlęta Raszyn - KS Camper Wyszków 0:3 (18:25, 21:25, 23:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Metro Warszawa 143713401212481047
2UMKS MOS Wola Warszawa 143011361712561112
3RCS Czarni Radom 14279322412481208
4UKS Plas Warszawa 14278322312421153
5KS Metro Warszawa II14185233011411195
6MKS MDK Warszawa 14124173310701131
7UMKS MOS Wola Warszawa II1494183710971265
8UKS Olimp Ostrołęka 148214369761167
1 2019-09-28 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
2 2019-10-26 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom 1:3 (25:19, 20:25, 18:25, 21:25)
3 2019-09-16 MKS MDK Warszawa - UKS Plas Warszawa 1:3 (25:21, 25:27, 14:25, 20:25)
4 2019-09-13 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:12, 25:17, 25:21)
5 2019-10-26 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa II 1:3 (21:25, 25:11, 21:25, 18:25)
6 2019-10-03 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
7 2019-09-27 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:19, 25:18, 25:14)
8 2019-09-24 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:20, 25:17, 20:25, 25:9)
9 2019-10-05 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (25:18, 25:15, 21:25, 25:16)
10 2019-09-30 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
11 2019-10-04 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom 3:2 (25:15, 21:25, 23:25, 25:19, 15:10)
12 2019-10-06 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa 2:3 (23:25, 25:22, 25:27, 27:25, 13:15)
13 2019-12-21 UKS Olimp Ostrołęka - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)
14 2019-10-10 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II 3:1 (25:23, 25:22, 18:25, 25:17)
15 2019-10-12 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 1:3 (27:29, 25:22, 19:25, 18:25)
16 2019-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:22, 15:25, 12:25, 14:25)
17 2019-11-25 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (26:24, 25:15, 25:16)
18 2019-11-08 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:21, 25:20, 25:17)
19 2019-10-20 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (25:20, 25:20, 18:25, 25:19)
20 2019-10-17 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:17, 25:16)
21 2019-09-19 UKS Olimp Ostrołęka - RCS Czarni Radom 2:3 (29:27, 25:17, 18:25, 20:25, 13:15)
22 2019-10-26 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:21, 21:25, 22:25, 25:22, 15:9)
23 2019-11-16 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II 0:3 (17:25, 22:25, 20:25)
24 2019-10-21 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (15:25, 21:25, 13:25)
25 2019-10-18 KS Metro Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (21:25, 25:14, 25:11, 25:20)
26 2019-11-03 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:23, 28:26, 25:19)
27 2019-11-30 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
28 2019-11-08 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (30:28, 17:25, 25:22, 20:25, 10:15)
29 2019-11-16 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (17:25, 21:25, 13:25)
30 2019-12-13 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:20, 23:25, 25:12, 25:22)
31 2019-11-09 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
32 2019-09-16 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (20:25, 21:25, 19:25)
33 2019-12-15 KS Metro Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka 0:3 (19:25, 22:25, 24:26)
34 2019-11-15 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:20, 25:18, 20:25, 22:25, 16:14)
35 2019-11-14 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom 1:3 (20:25, 25:18, 23:25, 22:25)
36 2019-10-04 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (19:25, 22:25, 18:25)
37 2019-11-23 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 2:3 (25:21, 25:23, 20:25, 17:25, 13:15)
38 2019-11-23 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:18, 25:17, 29:27)
39 2019-11-22 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa 1:3 (21:25, 23:25, 25:18, 22:25)
40 2019-11-23 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:21, 25:17, 25:15)
41 2019-11-07 UKS Plas Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (25:7, 21:25, 25:14, 25:19)
42 2019-11-29 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom 1:3 (26:24, 25:27, 21:25, 14:25)
43 2019-11-25 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (21:25, 29:27, 21:25, 25:27)
44 2019-10-14 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 2:3 (17:25, 22:25, 25:22, 25:21, 12:15)
45 2019-10-12 UKS Olimp Ostrołęka - MKS MDK Warszawa 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
46 2019-12-21 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa 1:3 (22:25, 14:25, 26:24, 20:25)
47 2019-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:2 (25:27, 25:15, 24:26, 25:19, 15:7)
48 2019-12-06 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa 3:2 (17:25, 21:25, 25:20, 25:21, 15:13)
49 2019-10-31 RCS Czarni Radom - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
50 2019-12-14 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (23:25, 25:23, 25:22, 25:23)
51 2019-09-27 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:12, 25:11, 21:25, 25:14)
52 2019-12-13 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:20)
53 2019-12-07 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 17:25)
54 2019-12-16 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:2 (24:26, 26:24, 24:26, 25:20, 15:9)
55 2019-10-12 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:2 (25:20, 23:25, 30:28, 16:25, 15:13)
56 2019-12-20 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:20, 25:23)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Siedlce 8238244673539
2KS Camper Wyszków 81541915726727
3UKS Plas Warszawa II8931318672689
4Trójka Kobyłka 8831018599639
5KS Zawkrze Mława 852920606682
1 2019-09-19 UKS Plas Warszawa II - KS Camper Wyszków 0:3 (21:25, 23:25, 23:25)
2 2019-09-20 KS Zawkrze Mława - KPS Siedlce 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
3 2019-09-26 KS Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława 3:1 (25:19, 25:21, 19:25, 25:20)
4 2019-09-26 Trójka Kobyłka - UKS Plas Warszawa II 3:1 (25:16, 23:25, 27:25, 25:19)
5 2019-10-04 KS Zawkrze Mława - Trójka Kobyłka 3:0 (25:23, 25:20, 25:21)
6 2019-09-30 KPS Siedlce - KS Camper Wyszków 3:2 (20:25, 25:27, 25:19, 25:16, 15:9)
7 2019-10-10 Trójka Kobyłka - KPS Siedlce 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)
8 2019-10-10 UKS Plas Warszawa II - KS Zawkrze Mława 2:3 (23:25, 25:18, 25:21, 23:25, 15:17)
9 2019-10-16 KPS Siedlce - UKS Plas Warszawa II 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
10 2019-10-14 KS Camper Wyszków - Trójka Kobyłka 3:1 (25:16, 15:25, 25:17, 25:17)
11 2019-10-21 KS Camper Wyszków - UKS Plas Warszawa II 2:3 (25:22, 25:15, 21:25, 20:25, 13:15)
12 2019-10-21 KPS Siedlce - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:19, 25:21, 25:20)
13 2019-11-04 KS Zawkrze Mława - KS Camper Wyszków 1:3 (23:25, 25:17, 21:25, 20:25)
14 2019-10-31 UKS Plas Warszawa II - Trójka Kobyłka 3:0 (25:17, 25:22, 25:13)
15 2019-11-14 Trójka Kobyłka - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:14, 25:15, 25:23)
16 2019-11-14 KS Camper Wyszków - KPS Siedlce 1:3 (16:25, 6:25, 25:17, 19:25)
17 2019-11-20 KPS Siedlce - Trójka Kobyłka 3:0 (26:24, 27:25, 25:14)
18 2019-11-22 KS Zawkrze Mława - UKS Plas Warszawa II 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 19:25)
19 2019-11-28 UKS Plas Warszawa II - KPS Siedlce 1:3 (20:25, 25:27, 25:16, 19:25)
20 2019-11-28 Trójka Kobyłka - KS Camper Wyszków 3:2 (26:24, 20:25, 25:23, 21:25, 15:12)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOS - Wolska Siatkówka 8228245691453
2RCS Czarni Radom II8206226644513
3UKS Orlęta Raszyn 8931117592639
4Enea KKS Kozienice 862818487620
5PTS Pionki 831322424613
1 2019-09-29 MOS - Wolska Siatkówka - PTS Pionki 3:0 (25:6, 25:5, 25:7)
2 2019-09-22 Enea KKS Kozienice - UKS Orlęta Raszyn 1:3 (17:25, 25:23, 12:25, 23:25)
3 2019-09-28 PTS Pionki - Enea KKS Kozienice 0:3 (22:25, 23:25, 16:25)
4 2019-09-28 RCS Czarni Radom II - MOS - Wolska Siatkówka 2:3 (18:25, 25:22, 7:25, 31:29, 13:15)
5 2019-10-05 Enea KKS Kozienice - RCS Czarni Radom II 0:3 (15:25, 17:25, 22:25)
6 2019-10-05 UKS Orlęta Raszyn - PTS Pionki 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)
7 2019-10-12 RCS Czarni Radom II - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
8 2019-10-12 MOS - Wolska Siatkówka - Enea KKS Kozienice 3:0 (25:8, 25:12, 25:14)
9 2019-11-23 UKS Orlęta Raszyn - MOS - Wolska Siatkówka 1:3 (25:23, 21:25, 11:25, 22:25)
10 2019-10-19 PTS Pionki - RCS Czarni Radom II 0:3 (7:25, 12:25, 14:25)
11 2019-10-26 PTS Pionki - MOS - Wolska Siatkówka 0:3 (16:25, 15:25, 10:25)
12 2019-10-26 UKS Orlęta Raszyn - Enea KKS Kozienice 3:1 (25:20, 25:23, 22:25, 25:17)
13 2019-11-03 Enea KKS Kozienice - PTS Pionki 3:0 (26:24, 25:18, 25:22)
14 2019-11-09 MOS - Wolska Siatkówka - RCS Czarni Radom II 3:2 (21:25, 16:25, 25:19, 25:19, 15:12)
15 2019-11-15 RCS Czarni Radom II - Enea KKS Kozienice 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)
16 2019-11-16 PTS Pionki - UKS Orlęta Raszyn 3:1 (25:19, 25:22, 20:25, 25:21)
17 2019-11-22 UKS Orlęta Raszyn - RCS Czarni Radom II 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
18 2019-11-23 Enea KKS Kozienice - MOS - Wolska Siatkówka 0:3 (18:25, 13:25, 17:25)
19 2019-11-30 MOS - Wolska Siatkówka - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:23, 25:10, 25:6)
20 2019-11-29 RCS Czarni Radom II - PTS Pionki 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)