Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 30

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 0000000
2UKS Lider Konstantynów Łódzki 0000000
3VEGA MOSiR Stalowa Wola 0000000
1 2020-02-27 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Lider Konstantynów Łódzki 0:0
2 2020-02-28 UKS Lider Konstantynów Łódzki - VEGA MOSiR Stalowa Wola 0:0
3 2020-02-28 LTS Legionovia Legionowo I - VEGA MOSiR Stalowa Wola 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0000000
2KS PAŁAC Bydgoszcz 0000000
3UKS Chemik Olsztyn 0000000
1 2020-02-27 UKS Chemik Olsztyn - KS PAŁAC Bydgoszcz 0:0
2 2020-02-28 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS Chemik Olsztyn 0:0
3 2020-02-28 KS PAŁAC Bydgoszcz - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
2020-02-29pauzuje- pauzuje0:0
2020-02-29pauzuje- pauzuje0:0
2020-02-29pauzuje- pauzuje0:0
2020-03-01pauzuje- pauzuje0:0
2020-03-01pauzuje- pauzuje0:0

Etap 20

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 35283250219
2KS Metro Warszawa 35285281255
3UKS Atena Warszawa 35267274265
4UMKS MOS Wola Warszawa 33029191257
1 2020-02-14 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:18, 25:12, 25:19)
2 2020-02-14 KS Metro Warszawa - UKS Atena Warszawa 2:3 (25:17, 20:25, 21:25, 25:22, 8:15)
3 2020-02-16 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 2:3 (19:25, 12:25, 25:19, 25:23, 10:15)
4 2020-02-16 LTS Legionovia Legionowo I - KS Metro Warszawa 2:3 (20:25, 25:19, 25:23, 20:25, 10:15)
5 2020-02-15 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)
6 2020-02-15 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)

Etap 9

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Atena Warszawa 2426015095
2NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2200695150
1 2020-01-31 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)
2 2020-02-01 UKS Atena Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:18, 25:9, 25:15)

Etap 8

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 23153171150
2MUKS Sparta Warszawa 23135150171
1 2020-01-28 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (25:19, 20:25, 25:18, 23:25, 15:9)
2 2020-01-30 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:20, 25:11, 25:11)

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 24261170145
2OTPS Nike Ostrołęka 22016145170
1 2020-01-23 MUKS Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (26:24, 26:24, 18:25, 25:18)
2 2020-01-25 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (18:25, 14:25, 22:25)

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Radomka Radom 24262176134
2GLKS Nadarzyn 22026134176
1 2020-01-19 MUKS Radomka Radom - GLKS Nadarzyn 3:2 (14:25, 25:14, 25:17, 22:25, 15:8)
2 2020-01-21 GLKS Nadarzyn - MUKS Radomka Radom 0:3 (13:25, 13:25, 19:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 24262171147
2MUKS Radomka Radom 22026147171
1 2020-01-23 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:18, 25:18, 25:20)
2 2020-01-25 MUKS Radomka Radom - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (15:25, 25:13, 25:18, 17:25, 9:15)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 24263205145
2UKS Esperanto 22036145205
1 2020-01-15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Esperanto 3:2 (25:12, 22:25, 25:7, 20:25, 16:14)
2 2020-01-17 UKS Esperanto - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (9:25, 25:22, 17:25, 11:25)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 24260150114
2MUKS Radomka Radom 22006114150
1 2020-01-09 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:22, 25:15, 25:22)
2 2020-01-11 MUKS Radomka Radom - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II24261172132
2MUKS Krótka Mysiadło 22016132172
1 2020-01-04 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (16:25, 20:25, 20:25)
2 2020-01-09 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:17, 25:18, 22:25, 25:16)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 24262194172
2UMKS MOS Wola Warszawa II22026172194
1 2019-12-19 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (25:27, 22:25, 25:15, 15:25)
2 2019-12-17 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (24:26, 28:26, 25:14, 25:19)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Radomka Radom 23144176151
2MUKS Krótka Mysiadło 23144151176
1 2019-12-22 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom 3:1 (25:21, 25:20, 14:25, 25:19)
2 2019-12-21 MUKS Radomka Radom - MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:10, 16:25, 25:14, 25:13)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II24260152101
2MUKS Radomka Radom II22006101152
1 2019-12-11 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Radomka Radom II 3:0 (25:12, 27:25, 25:23)
2 2019-12-13 MUKS Radomka Radom II - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (14:25, 13:25, 14:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 24260151110
2UKS Atena Warszawa II22006110151
1 2019-12-10 MUKS Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:13, 25:20, 25:23)
2 2019-12-14 UKS Atena Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (14:25, 16:25, 24:26)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło 24262195149
2LTS Legionovia Legionowo II 22026149195
1 2019-12-13 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo II 3:1 (25:10, 22:25, 25:21, 25:15)
2 2019-12-12 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Krótka Mysiadło 1:3 (25:23, 21:25, 19:25, 13:25)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Plas Warszawa 23133138131
2MUKS Radomka Radom 23133131138
1 2019-12-13 UKS Plas Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:22, 25:12, 25:22)
2 2019-12-15 MUKS Radomka Radom - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 14351138101154868
2KS Metro Warszawa 143312371512111052
3UKS Atena Warszawa 14301034161162977
4UMKS MOS Wola Warszawa 14259322412451105
5OTPS Nike Ostrołęka 14206232610301079
6NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 14186232910911133
7GLKS Nadarzyn 147211368601102
8UKS Esperanto 14000426151052
1 2019-09-26 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Esperanto 3:0 (25:19, 25:8, 25:11)
2 2019-10-22 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 3:2 (12:25, 25:16, 22:25, 25:17, 16:14)
3 2019-11-03 KS Metro Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)
4 2019-09-21 OTPS Nike Ostrołęka - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (24:26, 26:28, 19:25)
5 2019-10-26 UKS Esperanto - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (12:25, 20:25, 19:25)
6 2019-09-25 GLKS Nadarzyn - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (16:25, 16:25, 26:28)
7 2019-09-28 UKS Atena Warszawa - KS Metro Warszawa 3:1 (17:25, 25:13, 33:31, 25:22)
8 2019-09-19 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:19, 28:26, 25:21)
9 2019-11-19 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Esperanto 3:0 (25:15, 25:4, 25:11)
10 2019-10-06 KS Metro Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:2 (18:25, 25:23, 22:25, 29:27, 15:11)
11 2019-10-05 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:20, 21:25, 25:23, 25:21)
12 2019-10-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 3:1 (25:9, 25:21, 20:25, 25:21)
13 2019-12-14 UKS Esperanto - GLKS Nadarzyn 0:3 (19:25, 16:25, 21:25)
14 2019-10-10 UKS Atena Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:20, 25:15, 25:20)
15 2019-10-11 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:10, 25:17, 25:10)
16 2019-10-15 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 2:3 (12:25, 27:29, 25:20, 25:13, 8:15)
17 2019-12-01 KS Metro Warszawa - UKS Esperanto 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
18 2019-11-09 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 25:21)
19 2019-10-16 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (11:25, 23:25, 16:25)
20 2019-10-29 GLKS Nadarzyn - UKS Atena Warszawa 1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 8:25)
21 2019-09-21 UKS Esperanto - UKS Atena Warszawa 0:3 (11:25, 6:25, 10:25)
22 2019-10-25 LTS Legionovia Legionowo I - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:20, 25:13, 25:10)
23 2019-09-24 UMKS MOS Wola Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (26:24, 22:25, 25:14, 24:26, 15:9)
24 2019-10-27 KS Metro Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:19, 25:23, 25:17)
25 2019-10-19 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Esperanto 3:0 (25:11, 25:21, 25:19)
26 2019-10-30 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - KS Metro Warszawa 0:3 (13:25, 22:25, 21:25)
27 2019-11-27 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (25:23, 18:25, 21:25, 13:25)
28 2019-10-31 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (24:26, 19:25, 13:25)
29 2019-11-15 UKS Esperanto - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (8:25, 7:25, 19:25)
30 2019-12-14 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (23:25, 23:25, 25:18, 14:25)
31 2019-09-18 GLKS Nadarzyn - KS Metro Warszawa 0:3 (15:25, 19:25, 12:25)
32 2019-11-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - OTPS Nike Ostrołęka 3:2 (25:19, 20:25, 25:16, 19:25, 15:11)
33 2019-12-11 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Esperanto 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
34 2019-11-08 OTPS Nike Ostrołęka - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:7, 25:21, 25:22)
35 2019-11-17 KS Metro Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (20:25, 22:25, 14:25)
36 2019-11-05 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (19:25, 14:25, 25:18, 19:25)
37 2019-10-05 UKS Esperanto - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (10:25, 7:25, 12:25)
38 2019-11-18 LTS Legionovia Legionowo I - KS Metro Warszawa 1:3 (25:21, 22:25, 20:25, 24:26)
39 2019-11-23 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:15, 25:15)
40 2019-11-20 GLKS Nadarzyn - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (12:25, 25:18, 13:25, 25:21, 12:15)
41 2019-11-06 GLKS Nadarzyn - UKS Esperanto 3:0 (25:10, 25:21, 25:14)
42 2019-11-26 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
43 2019-11-30 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (16:25, 10:25, 14:25)
44 2019-12-08 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (25:21, 20:25, 25:16, 25:21)
45 2019-10-12 UKS Esperanto - KS Metro Warszawa 0:3 (6:25, 18:25, 25:27)
46 2019-12-16 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (25:16, 25:21, 20:25, 26:24)
47 2019-12-06 LTS Legionovia Legionowo I - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:17, 25:23, 25:19)
48 2019-12-03 UKS Atena Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:20, 25:15, 29:27)
49 2019-11-07 UKS Atena Warszawa - UKS Esperanto 3:0 (25:13, 25:12, 25:17)
50 2019-12-10 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (14:25, 20:25, 19:25)
51 2019-11-13 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:22, 25:23, 21:25, 14:25, 11:15)
52 2019-12-14 OTPS Nike Ostrołęka - KS Metro Warszawa 2:3 (19:25, 28:26, 25:21, 20:25, 11:15)
53 2019-12-07 UKS Esperanto - OTPS Nike Ostrołęka 0:3 (19:25, 16:25, 17:25)
54 2019-12-22 KS Metro Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:22)
55 2019-10-08 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:17, 25:16, 25:12)
56 2019-12-16 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 2:3 (25:22, 26:28, 22:25, 25:19, 7:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło 8238244674412
2MUKS Radomka Radom 81651910657501
3MUKS Radomka Radom II81551710597495
4UKS JEDYNKA Kozienice 852620398581
5UKS Victoria Solec nad Wisłą 810224293630
1 2019-10-18 UKS JEDYNKA Kozienice - MUKS Radomka Radom II 0:3 (17:25, 13:25, 12:25)
2 2019-10-30 MUKS Radomka Radom - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:4, 25:11, 25:6)
3 2019-11-09 MUKS Radomka Radom II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)
4 2019-11-22 UKS JEDYNKA Kozienice - MUKS Radomka Radom 0:3 (16:25, 15:25, 12:25)
5 2019-09-16 MUKS Radomka Radom - MUKS Radomka Radom II 1:3 (24:26, 25:14, 21:25, 22:25)
6 2019-10-28 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:4, 25:5, 25:7)
7 2019-10-30 MUKS Radomka Radom II - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:6, 25:12, 25:8)
8 2019-10-27 UKS JEDYNKA Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (7:25, 14:25, 19:25)
9 2019-10-06 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom 3:2 (25:16, 23:25, 23:25, 25:10, 15:5)
10 2019-11-08 UKS Victoria Solec nad Wisłą - UKS JEDYNKA Kozienice 2:3 (25:17, 25:23, 16:25, 11:25, 9:15)
11 2019-10-06 MUKS Radomka Radom II - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:8, 25:10, 25:21)
12 2019-11-18 UKS Victoria Solec nad Wisłą - MUKS Radomka Radom 0:3 (12:25, 11:25, 14:25)
13 2019-10-25 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom II 3:1 (25:23, 18:25, 25:10, 25:21)
14 2019-11-14 MUKS Radomka Radom - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:10, 25:17, 25:3)
15 2019-09-13 MUKS Radomka Radom II - MUKS Radomka Radom 1:3 (25:22, 11:25, 22:25, 16:25)
16 2019-12-01 UKS Victoria Solec nad Wisłą - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (11:25, 13:25, 7:25)
17 2019-11-18 UKS Victoria Solec nad Wisłą - MUKS Radomka Radom II 0:3 (6:25, 13:25, 12:25)
18 2019-10-13 MUKS Krótka Mysiadło - UKS JEDYNKA Kozienice 3:0 (25:9, 25:4, 25:11)
19 2019-11-10 MUKS Radomka Radom - MUKS Krótka Mysiadło 1:3 (25:19, 24:26, 20:25, 18:25)
20 2019-09-22 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:21, 25:19, 25:5)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa II1232103491007720
2UKS Atena Warszawa II1228103110943696
3LTS Legionovia Legionowo II 1225830171038887
4KS Camper Wyszków 122072419891852
5MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 121341525822859
6Olimp Tłuszcz 12831129735853
7Ósemka Siedlce 1200036331900
1 2019-10-16 Olimp Tłuszcz - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (19:25, 14:25, 18:25)
2 2019-12-08 Ósemka Siedlce - UKS Atena Warszawa II 0:3 (3:25, 6:25, 9:25)
3 2019-10-23 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
4 2019-10-05 UKS Atena Warszawa II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:18, 25:21, 26:24)
5 2019-11-06 UMKS MOS Wola Warszawa II - Ósemka Siedlce 3:0 (25:4, 25:9, 25:8)
6 2019-09-30 KS Camper Wyszków - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:15, 25:14, 25:11)
7 2019-10-06 Ósemka Siedlce - KS Camper Wyszków 0:3 (12:25, 7:25, 11:25)
8 2019-09-24 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (20:25, 14:25, 12:25)
9 2019-12-03 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Atena Warszawa II 2:3 (25:15, 25:18, 20:25, 22:25, 15:17)
10 2019-10-02 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
11 2019-12-02 KS Camper Wyszków - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:2 (25:22, 17:25, 25:14, 28:30, 19:17)
12 2019-11-30 Olimp Tłuszcz - Ósemka Siedlce 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
13 2019-11-23 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:13, 27:25, 25:19)
14 2019-10-14 LTS Legionovia Legionowo II - KS Camper Wyszków 3:2 (23:25, 25:18, 19:25, 25:22, 15:13)
15 2019-10-12 UKS Atena Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (19:25, 21:25, 15:25)
16 2019-10-17 KS Camper Wyszków - UKS Atena Warszawa II 0:3 (16:25, 8:25, 12:25)
17 2019-09-23 Olimp Tłuszcz - LTS Legionovia Legionowo II 3:2 (17:25, 25:18, 16:25, 25:16, 17:15)
18 2019-10-27 Ósemka Siedlce - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:3 (17:25, 9:25, 15:25)
19 2019-12-02 LTS Legionovia Legionowo II - Ósemka Siedlce 3:0 (25:13, 25:13, 25:16)
20 2019-10-26 UKS Atena Warszawa II - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:18, 25:10, 25:20)
21 2019-10-23 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Camper Wyszków 3:1 (25:19, 15:25, 25:13, 25:12)
22 2019-12-04 UMKS MOS Wola Warszawa II - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
23 2019-11-27 UKS Atena Warszawa II - Ósemka Siedlce 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
24 2019-10-07 LTS Legionovia Legionowo II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
25 2019-11-05 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Atena Warszawa II 0:3 (15:25, 23:25, 17:25)
26 2019-10-13 Ósemka Siedlce - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (14:25, 13:25, 15:25)
27 2019-10-28 Olimp Tłuszcz - KS Camper Wyszków 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)
28 2019-10-07 KS Camper Wyszków - Ósemka Siedlce 3:0 (25:8, 25:10, 25:14)
29 2019-11-13 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:6, 25:10, 21:25, 25:14)
30 2019-11-23 UKS Atena Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II 3:2 (24:26, 26:24, 18:25, 25:19, 15:8)
31 2019-11-29 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (25:22, 17:25, 16:25, 25:23, 15:9)
32 2019-11-09 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Camper Wyszków 0:3 (18:25, 21:25, 23:25)
33 2019-11-10 Ósemka Siedlce - Olimp Tłuszcz 0:3 (9:25, 11:25, 15:25)
34 2019-12-07 Olimp Tłuszcz - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 1:3 (25:22, 11:25, 15:25, 11:25)
35 2019-11-25 KS Camper Wyszków - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (9:25, 21:25, 17:25)
36 2019-11-27 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa II 3:1 (13:25, 25:18, 25:19, 25:17)
37 2019-11-30 UKS Atena Warszawa II - KS Camper Wyszków 3:0 (25:12, 25:14, 25:23)
38 2019-10-04 LTS Legionovia Legionowo II - Olimp Tłuszcz 3:1 (25:11, 25:11, 20:25, 25:20)
39 2019-11-25 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - Ósemka Siedlce 3:0 (25:16, 25:18, 25:4)
40 2019-11-24 Ósemka Siedlce - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (16:25, 13:25, 3:25)
41 2019-10-09 Olimp Tłuszcz - UKS Atena Warszawa II 0:3 (19:25, 20:25, 16:25)
42 2019-11-04 KS Camper Wyszków - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (16:25, 17:25, 25:22, 25:22, 15:10)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 123311343919512
2UKS Plas Warszawa 123311334916631
3UMKS MOS Wola Warszawa III122282418866868
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 121551825852907
5LKS Wrzos Międzyborów 121441827888975
6UKS SMS Warszawa 1262931717927
7UKS Iskra Warszawa 1231634634972
1 2019-10-16 UKS Iskra Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (11:25, 21:25, 17:25)
2 2019-10-30 LKS Wrzos Międzyborów - UKS SMS Warszawa 3:1 (25:19, 25:14, 20:25, 25:17)
3 2019-10-23 UKS Plas Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (21:25, 25:27, 17:25)
4 2019-09-27 UKS SMS Warszawa - UKS Plas Warszawa 0:3 (21:25, 20:25, 14:25)
5 2019-09-18 UMKS MOS Wola Warszawa III - LKS Wrzos Międzyborów 3:2 (25:23, 17:25, 17:25, 25:14, 15:12)
6 2019-11-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:12, 25:14, 25:10)
7 2019-09-27 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:3 (22:25, 25:21, 12:25, 25:18, 12:15)
8 2019-09-25 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (25:19, 25:15, 25:11)
9 2019-11-14 MUKS Sparta Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:8, 25:6, 25:15)
10 2019-09-11 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (23:25, 10:25, 8:25)
11 2019-10-18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Plas Warszawa 0:3 (15:25, 22:25, 18:25)
12 2019-12-06 UKS Iskra Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 1:3 (20:25, 18:25, 25:19, 15:25)
13 2019-11-04 UKS Plas Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:7, 25:13, 25:15)
14 2019-10-16 MUKS Sparta Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:9, 25:10, 25:12)
15 2019-10-12 UKS SMS Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (21:25, 15:25, 16:25)
16 2019-10-28 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS SMS Warszawa 1:3 (25:9, 23:25, 22:25, 20:25)
17 2019-10-08 UKS Iskra Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (5:25, 14:25, 21:25)
18 2019-10-28 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Plas Warszawa 0:3 (8:25, 22:25, 12:25)
19 2019-12-04 MUKS Sparta Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 3:0 (25:6, 25:11, 25:8)
20 2019-11-15 UKS SMS Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:17, 25:11, 25:9)
21 2019-10-23 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)
22 2019-10-30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Iskra Warszawa 3:1 (25:20, 23:25, 25:15, 25:15)
23 2019-11-23 UKS SMS Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 1:3 (25:14, 25:27, 19:25, 18:25)
24 2019-10-30 MUKS Sparta Warszawa - UKS Plas Warszawa 1:3 (19:25, 21:25, 30:28, 22:25)
25 2019-10-02 UKS Plas Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:21, 25:18, 25:17)
26 2019-11-06 LKS Wrzos Międzyborów - UMKS MOS Wola Warszawa III 1:3 (24:26, 14:25, 25:23, 23:25)
27 2019-12-04 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (22:25, 25:20, 16:25, 24:26)
28 2019-11-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - LKS Wrzos Międzyborów 3:1 (15:25, 25:18, 25:20, 25:16)
29 2019-11-13 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Plas Warszawa 0:3 (13:25, 14:25, 12:25)
30 2019-12-07 UKS SMS Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (11:25, 6:25, 10:25)
31 2019-11-22 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (25:10, 25:14, 25:18)
32 2019-10-11 UKS Plas Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:12, 25:7, 25:20)
33 2019-11-27 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:11, 25:19, 25:13)
34 2019-10-04 UKS Iskra Warszawa - UKS Plas Warszawa 0:3 (12:25, 16:25, 9:25)
35 2019-11-29 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (9:25, 10:25, 17:25)
36 2019-11-27 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:20, 25:8, 25:18)
37 2019-11-30 UKS SMS Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (18:25, 11:25, 18:25)
38 2019-11-06 MUKS Sparta Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:5, 25:8, 25:15)
39 2019-10-25 UKS Plas Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 3:0 (25:15, 25:23, 25:21)
40 2019-11-15 LKS Wrzos Międzyborów - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (15:25, 11:25, 21:25)
41 2019-10-23 UKS Iskra Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:1 (13:25, 26:24, 25:21, 25:14)
42 2019-11-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa III 2:3 (21:25, 25:16, 25:21, 24:26, 11:15)