Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Mazowiecka Mężczyzn I Liga Mazowiecka Kobiet I Liga Mazowiecka Mężczyzn

I Liga Mazowiecka Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

1111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1POLCANEX Kobyłka 8207226690582
2SPS Volley Ostrołęka 81962110745667
3ProNutiva SKK Belsk Duży 8186209695607
4PSG KPS Siedlce II81762013735675
5Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 81241616688693
6KTS Flot Iskra Warszawa 71031314620623
7IŁ Capital Huragan Stare Babice 7831016570589
8UKS Herkules Sulejówek 762916519603
9GKS JAGUAR Wolanów 741818526608
10Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 800324526667
1 2022-10-09 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - IŁ Capital Huragan Stare Babice 2:3 (22:25, 25:19, 25:20, 18:25, 10:15)
2 2022-10-08 KTS Flot Iskra Warszawa - ProNutiva SKK Belsk Duży 1:3 (12:25, 26:28, 26:24, 21:25)
3 2022-10-08 POLCANEX Kobyłka - PSG KPS Siedlce II 3:2 (25:21, 20:25, 25:17, 23:25, 15:13)
4 2022-10-08 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - UKS Herkules Sulejówek 0:3 (24:26, 18:25, 21:25)
5 2022-10-08 SPS Volley Ostrołęka - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (21:25, 25:14, 25:22, 25:22)
6 2022-10-16 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:17, 25:22, 26:24)
7 2022-10-16 UKS Herkules Sulejówek - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (24:26, 14:25, 25:21, 13:25)
8 2022-10-16 PSG KPS Siedlce II - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 3:1 (25:18, 25:15, 20:25, 25:16)
9 2022-10-16 ProNutiva SKK Belsk Duży - POLCANEX Kobyłka 1:3 (15:25, 25:17, 23:25, 25:27)
10 2022-10-14 IŁ Capital Huragan Stare Babice - KTS Flot Iskra Warszawa 3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:22)
11 2022-10-22 KTS Flot Iskra Warszawa - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 2:3 (25:21, 23:25, 25:23, 19:25, 15:17)
12 2022-10-23 POLCANEX Kobyłka - IŁ Capital Huragan Stare Babice 3:0 (25:15, 25:20, 25:18)
13 2022-10-23 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - ProNutiva SKK Belsk Duży 0:3 (18:25, 14:25, 18:25)
14 2022-10-23 SPS Volley Ostrołęka - PSG KPS Siedlce II 2:3 (21:25, 25:22, 23:25, 25:19, 10:15)
15 2022-10-22 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:12, 26:24, 25:18)
16 2022-10-30 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Herkules Sulejówek 3:1 (22:25, 25:13, 26:24, 25:17)
17 2022-11-06 GKS JAGUAR Wolanów - PSG KPS Siedlce II 2:3 (14:25, 25:22, 18:25, 25:21, 9:15)
18 2022-11-06 ProNutiva SKK Belsk Duży - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 18:25)
19 2022-11-05 IŁ Capital Huragan Stare Babice - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 3:1 (25:21, 25:16, 22:25, 25:15)
20 2022-11-04 POLCANEX Kobyłka - KTS Flot Iskra Warszawa 3:0 (25:16, 26:24, 25:20)
21 2022-11-13 POLCANEX Kobyłka - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 3:0 (25:19, 25:13, 25:21)
22 2022-11-13 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - KTS Flot Iskra Warszawa 0:3 (18:25, 30:32, 15:25)
23 2022-11-12 SPS Volley Ostrołęka - IŁ Capital Huragan Stare Babice 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
24 2022-11-12 GKS JAGUAR Wolanów - ProNutiva SKK Belsk Duży 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 18:25)
25 2022-11-13 UKS Herkules Sulejówek - PSG KPS Siedlce II 1:3 (20:25, 25:20, 17:25, 13:25)
26 2022-11-20 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - PSG KPS Siedlce II 1:3 (21:25, 25:19, 16:25, 22:25)
27 2022-11-20 ProNutiva SKK Belsk Duży - UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
28 2022-12-16 IŁ Capital Huragan Stare Babice - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
29 2022-11-19 KTS Flot Iskra Warszawa - SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:22, 20:25, 26:24, 25:18)
30 2022-11-20 POLCANEX Kobyłka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 3:0 (25:19, 29:27, 25:21)
31 2022-11-26 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (25:13, 15:25, 18:25, 17:25)
32 2022-11-26 SPS Volley Ostrołęka - POLCANEX Kobyłka 3:1 (32:30, 26:24, 27:29, 27:25)
33 2022-11-27 GKS JAGUAR Wolanów - KTS Flot Iskra Warszawa 1:3 (30:28, 14:25, 15:25, 23:25)
34 2022-11-27 UKS Herkules Sulejówek - IŁ Capital Huragan Stare Babice 3:1 (19:25, 29:27, 25:22, 27:25)
35 2022-11-27 ProNutiva SKK Belsk Duży - PSG KPS Siedlce II 3:0 (29:27, 25:16, 25:18)
36 2022-12-04 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - ProNutiva SKK Belsk Duży 1:3 (21:25, 25:21, 16:25, 16:25)
37 2022-12-04 PSG KPS Siedlce II - IŁ Capital Huragan Stare Babice 3:0 (25:23, 25:17, 25:20)
38 2022-12-18 KTS Flot Iskra Warszawa - UKS Herkules Sulejówek 0:0
39 2022-12-03 POLCANEX Kobyłka - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:8, 25:22, 25:18)
40 2022-12-04 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (16:25, 20:25, 21:25)
41 2022-12-10 SPS Volley Ostrołęka - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
42 2022-12-10 GKS JAGUAR Wolanów - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
43 2022-12-11 UKS Herkules Sulejówek - POLCANEX Kobyłka 0:0
44 2022-12-11 PSG KPS Siedlce II - KTS Flot Iskra Warszawa 0:0
45 2022-12-11 ProNutiva SKK Belsk Duży - IŁ Capital Huragan Stare Babice 0:0
46 2023-01-13 IŁ Capital Huragan Stare Babice - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
47 2023-01-15 ProNutiva SKK Belsk Duży - KTS Flot Iskra Warszawa 0:0
48 2023-01-15 PSG KPS Siedlce II - POLCANEX Kobyłka 0:0
49 2023-01-15 UKS Herkules Sulejówek - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
50 2023-01-14 GKS JAGUAR Wolanów - SPS Volley Ostrołęka 0:0
51 2023-01-19 GKS JAGUAR Wolanów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
52 2023-01-21 SPS Volley Ostrołęka - UKS Herkules Sulejówek 0:0
53 2023-01-21 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - PSG KPS Siedlce II 0:0
54 2023-01-22 POLCANEX Kobyłka - ProNutiva SKK Belsk Duży 0:0
55 2023-01-21 KTS Flot Iskra Warszawa - IŁ Capital Huragan Stare Babice 0:0
56 2023-01-29 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KTS Flot Iskra Warszawa 0:0
57 2023-01-27 IŁ Capital Huragan Stare Babice - POLCANEX Kobyłka 0:0
58 2023-01-29 ProNutiva SKK Belsk Duży - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
59 2023-01-29 PSG KPS Siedlce II - SPS Volley Ostrołęka 0:0
60 2023-01-29 UKS Herkules Sulejówek - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
61 2023-02-05 UKS Herkules Sulejówek - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
62 2023-02-05 PSG KPS Siedlce II - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
63 2023-02-04 SPS Volley Ostrołęka - ProNutiva SKK Belsk Duży 0:0
64 2023-02-04 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - IŁ Capital Huragan Stare Babice 0:0
65 2023-02-04 KTS Flot Iskra Warszawa - POLCANEX Kobyłka 0:0
66 2023-02-26 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - POLCANEX Kobyłka 0:0
67 2023-02-25 KTS Flot Iskra Warszawa - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
68 2023-02-24 IŁ Capital Huragan Stare Babice - SPS Volley Ostrołęka 0:0
69 2022-12-18 ProNutiva SKK Belsk Duży - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
70 2023-02-26 PSG KPS Siedlce II - UKS Herkules Sulejówek 0:0
71 2023-03-05 PSG KPS Siedlce II - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
72 2023-03-05 UKS Herkules Sulejówek - ProNutiva SKK Belsk Duży 0:0
73 2023-03-02 GKS JAGUAR Wolanów - IŁ Capital Huragan Stare Babice 0:0
74 2023-03-04 SPS Volley Ostrołęka - KTS Flot Iskra Warszawa 0:0
75 2023-03-04 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - POLCANEX Kobyłka 0:0
76 2023-03-12 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
77 2023-03-12 POLCANEX Kobyłka - SPS Volley Ostrołęka 0:0
78 2023-03-11 KTS Flot Iskra Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
79 2023-03-10 IŁ Capital Huragan Stare Babice - UKS Herkules Sulejówek 0:0
80 2023-03-12 PSG KPS Siedlce II - ProNutiva SKK Belsk Duży 0:0
81 2023-03-19 ProNutiva SKK Belsk Duży - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
82 2023-03-17 IŁ Capital Huragan Stare Babice - PSG KPS Siedlce II 0:0
83 2023-03-19 UKS Herkules Sulejówek - KTS Flot Iskra Warszawa 0:0
84 2023-03-18 GKS JAGUAR Wolanów - POLCANEX Kobyłka 0:0
85 2023-03-18 SPS Volley Ostrołęka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
86 2023-03-26 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - SPS Volley Ostrołęka 0:0
87 2023-03-25 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
88 2023-03-26 POLCANEX Kobyłka - UKS Herkules Sulejówek 0:0
89 2023-03-25 KTS Flot Iskra Warszawa - PSG KPS Siedlce II 0:0
90 2023-03-24 IŁ Capital Huragan Stare Babice - ProNutiva SKK Belsk Duży 0:0