IV Liga Mężczyzn

Grupa PLAY-OFF

  • KTS Flot Warszawa
  • Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec
  • UKS Esperanto
  • SPS Radmot Jedlińsk
  • UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
  • KS Halinów
  • Volley SKK Belsk Duży
  • KPS Siedlce II
-
PLAY-OFF-1 2022-04-10 19:00 KTS Flot Warszawa - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Szuty Przemysław II Filip Adam Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-5 2022-04-10 16:00 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Halinów I Kosiacki Piotr II Jakubowska Martyna Sekretarz Lukowski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-7 2022-04-12 19:00 Volley SKK Belsk Duży - KPS Siedlce II I Fokt Artur II Bialik Arkadiusz Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-3 2022-04-22 19:30 UKS Esperanto - SPS Radmot Jedlińsk I Rymko Michał II Jakubowska Martyna Sekretarz Główczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-4 2022-04-23 16:30 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Esperanto I Kapusta Krzysztof II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-04-24 19:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KTS Flot Warszawa I Twardowski Maciej II Banaś Anna Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-6 2022-04-24 19:00 KS Halinów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Cichocki Mateusz II Filip Adam Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-8 2022-04-24 18:00 KPS Siedlce II - Volley SKK Belsk Duży I Szyszko Henryk II Wylotek Damian Sekretarz Szulawa Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-9 2022-04-28 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Góral Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-10 2022-05-07 19:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kapusta Krzysztof II Andrzejewski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-11 2022-05-08 19:30 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk I Głód Wojciech II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-12 2022-05-12 19:30 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży I Twardowski Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-13 2022-05-15 19:30 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży I Głód Wojciech II Twardowski Maciej Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-14 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-15 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-16 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-17 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-18 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-19 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-20 2022-06-01 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA GR. A

  • Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec
  • GKS Jastrzębia
  • UKS Olimp Skaryszew
  • KS Grom Przytyk
  • GKS YABU Sadownik Błędów
  • UKS Orlęta Raszyn
  • UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
  • Volley SKK Belsk Duży
  • SPS Radmot Jedlińsk
  • KKS Kozienice II
  • Promotor Gózd
  • KS Raszyn
-
IV LIGA GR. A-2 2021-10-06 19:30 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia I Fokt Artur II Kocik Marcin Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-6 2021-10-07 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Orlęta Raszyn I Główczak Marcin II Turski Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-1 2021-10-10 12:00 KS Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Cichońska Weronika II Rymko Michał Sekretarz Jakubowska Martyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-4 2021-10-10 19:00 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk I Szczykutowicz Maciej II Wach Sławomir Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-5 2021-10-10 16:00 Volley SKK Belsk Duży - GKS YABU Sadownik Błędów I Głód Wojciech II Strzylak Sylwester Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-8 2021-10-14 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kozieł Michał II Minda Piotr Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-9 2021-10-15 19:00 KS Grom Przytyk - Volley SKK Belsk Duży I Kocik Marcin II Twardowski Maciej Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-7 2021-10-17 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Orlęta Raszyn I Zajc Paweł II Głód Wojciech Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-11 2021-10-17 15:00 GKS Jastrzębia - KKS Kozienice II I Fokt Artur II Andrzejewski Piotr Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-12 2021-10-17 12:00 KS Raszyn - Promotor Gózd I Filip Adam II Janik Tomasz Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-13 2021-10-20 19:30 Promotor Gózd - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Kocik Marcin II Bialik Arkadiusz Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-14 2021-10-24 18:00 KKS Kozienice II - KS Raszyn I Andrzejewski Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-15 2021-10-24 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia I Fokt Artur II Bialik Arkadiusz Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-16 2021-10-24 17:00 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimp Skaryszew I Kapusta Krzysztof II Twardowski Maciej Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-18 2021-10-24 18:00 UKS Orlęta Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów I Góral Anna II Sałuda Kamil Sekretarz Włodarczyk Mikołaj L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-20 2021-10-25 20:00 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn I Strzylak Sylwester II Bialik Arkadiusz Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-24 2021-10-27 19:30 Promotor Gózd - KKS Kozienice II I Kocik Marcin II Wach Sławomir Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-17 2021-10-28 20:00 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Grom Przytyk I Turski Piotr II Kosiacki Piotr Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-10 2021-10-30 17:00 UKS Olimp Skaryszew - SPS Radmot Jedlińsk I Kobylarczyk Jacek II Kocik Marcin Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-19 2021-11-07 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS YABU Sadownik Błędów I Wach Sławomir II Strzylak Sylwester Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-21 2021-11-07 17:00 UKS Olimp Skaryszew - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kotala Tomasz II Zajc Paweł Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-22 2021-11-07 15:00 GKS Jastrzębia - Volley SKK Belsk Duży I Głód Wojciech II Twardowski Maciej Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-23 2021-11-07 12:00 KS Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk I Góral Anna II Wieczorek Piotr Sekretarz Mosiołek Wioletta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-28 2021-11-10 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-30 2021-11-12 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk I Twardowski Maciej II Strzylak Sylwester Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-25 2021-11-13 14:00 KKS Kozienice II - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Kotala Tomasz II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-26 2021-11-14 20:00 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd I Strzylak Sylwester II Kocik Marcin Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-27 2021-11-14 15:00 Volley SKK Belsk Duży - KS Raszyn I Minda Piotr II Fokt Artur Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-29 2021-11-14 12:30 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimp Skaryszew I Cieślak Mateusz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-31 2021-11-21 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Grom Przytyk I Kozieł Michał II Zajc Paweł Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-32 2021-11-21 17:00 UKS Olimp Skaryszew - GKS YABU Sadownik Błędów I Fokt Artur II Kapusta Krzysztof Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-33 2021-11-21 15:00 GKS Jastrzębia - UKS Orlęta Raszyn I Minda Piotr II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Ejmowski Igor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-34 2021-11-21 12:00 KS Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kosiacki Piotr II Rymko Michał Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-35 2021-11-21 18:00 Promotor Gózd - Volley SKK Belsk Duży I Szczykutowicz Maciej II Głód Wojciech Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-36 2021-11-21 18:00 KKS Kozienice II - SPS Radmot Jedlińsk I Strzylak Sylwester II Andrzejewski Piotr Sekretarz Wach Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-40 2021-11-22 20:30 UKS Orlęta Raszyn - KS Raszyn I Gruszczyński Daniel II Śliwerski Łukasz Sekretarz Dykałowicz Magda L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-39 2021-11-25 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Promotor Gózd I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-41 2021-11-26 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia I Cieślak Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-42 2021-11-26 20:00 KS Grom Przytyk - UKS Olimp Skaryszew I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-37 2021-11-28 19:00 SPS Radmot Jedlińsk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Gałecka Ewa II Cieślak Mateusz Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-38 2021-11-28 15:00 Volley SKK Belsk Duży - KKS Kozienice II I Kapusta Krzysztof II Andrzejewski Piotr Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-46 2021-11-29 19:00 Promotor Gózd - UKS Orlęta Raszyn I Strzylak Sylwester II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-43 2021-12-05 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimp Skaryszew I Andrzejewski Piotr II Fokt Artur Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-44 2021-12-05 15:00 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk I Szczykutowicz Maciej II Twardowski Maciej Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-45 2021-12-05 12:00 KS Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów I Kosiacki Piotr II Papuda Dorota Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-48 2021-12-05 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-53 2021-12-08 20:00 KS Grom Przytyk - KS Raszyn I Andrzejewski Piotr II Kocik Marcin Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-52 2021-12-10 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd I Strzylak Sylwester II Minda Piotr Sekretarz Plutka Beata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-49 2021-12-12 15:00 Volley SKK Belsk Duży - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Kapusta Krzysztof II Bialik Arkadiusz Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-50 2021-12-12 16:00 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Radmot Jedlińsk I Kurzepa Krzysztof II Kosiorek Adam Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-51 2021-12-12 12:30 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II I Kępka Gabriela II Kosiacki Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-54 2021-12-12 15:00 GKS Jastrzębia - UKS Olimp Skaryszew I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-57 2021-12-13 19:00 Promotor Gózd - KS Grom Przytyk I Minda Piotr II Kozieł Michał Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-60 2021-12-17 19:30 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Zajc Paweł II Fokt Artur Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-55 2021-12-18 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS Jastrzębia I Andrzejewski Piotr II Minda Piotr Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-58 2021-12-18 16:00 GKS YABU Sadownik Błędów - KKS Kozienice II I Fokt Artur II Strzylak Sylwester Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-59 2021-12-19 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn I Strzylak Sylwester II Wach Sławomir Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-122 2021-12-19 12:00 KS Raszyn - UKS Olimp Skaryszew I Kosiacki Piotr II Szymańczak Luiza Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-61 2022-01-08 12:00 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Jakubowska Martyna II Gruszczyński Daniel Sekretarz Główczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-64 2022-01-08 13:00 KKS Kozienice II - KS Grom Przytyk I Kobylarczyk Jacek II Minda Piotr Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-62 2022-01-09 12:30 UKS Orlęta Raszyn - Volley SKK Belsk Duży I Trzewik Piotr II Janik Tomasz Sekretarz Sołtykiewicz Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-65 2022-01-09 17:00 UKS Olimp Skaryszew - Promotor Gózd I Zajc Paweł II Minda Piotr Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-66 2022-01-09 15:00 GKS Jastrzębia - KS Raszyn I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-63 2022-01-14 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk I Minda Piotr II Zajc Paweł Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-3 2022-01-15 13:00 KKS Kozienice II - UKS Olimp Skaryszew I Wach Sławomir II Bialik Arkadiusz Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-67 2022-01-16 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Raszyn I Fokt Artur II Andrzejewski Piotr Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-68 2022-01-16 15:00 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd I Bialik Arkadiusz II Kapusta Krzysztof Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-69 2022-01-16 17:00 UKS Olimp Skaryszew - KKS Kozienice II I Kotala Tomasz II Twardowski Maciej Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-70 2022-01-16 15:00 KS Grom Przytyk - SPS Radmot Jedlińsk I Strzylak Sylwester II Minda Piotr Sekretarz Ejmowski Igor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-71 2022-01-16 17:00 GKS YABU Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży I Cichońska Weronika II Cieślak Mateusz Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-72 2022-01-16 12:30 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Ogieniewska Olga II Trzewik Piotr Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-78 2022-01-19 19:30 Promotor Gózd - KS Raszyn I Kozieł Michał II Kocik Marcin Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-74 2022-01-20 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS YABU Sadownik Błędów I Engelard Marcin II Kosiacki Piotr Sekretarz Kurzepa Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-77 2022-01-22 17:00 KKS Kozienice II - GKS Jastrzębia I Kobylarczyk Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-73 2022-01-23 12:30 UKS Orlęta Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Ślęzak Szymon II Naduk Jacek Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-75 2022-01-23 15:00 Volley SKK Belsk Duży - KS Grom Przytyk I Kocik Marcin II Andrzejewski Piotr Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-83 2022-01-28 19:30 KS Grom Przytyk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kozieł Michał II Strzylak Sylwester Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-79 2022-01-29 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Promotor Gózd I Kotala Tomasz II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-80 2022-01-30 12:00 KS Raszyn - KKS Kozienice II I Szeliga Marek II Kosiorek Adam Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-81 2022-01-30 15:00 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk I Minda Piotr II Zajc Paweł Sekretarz Ejmowski Igor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-82 2022-02-01 20:00 UKS Olimp Skaryszew - Volley SKK Belsk Duży I Kocik Marcin II Kotala Tomasz Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-90 2022-02-12 14:00 KKS Kozienice II - Promotor Gózd I Kobylarczyk Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Ochocka Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-87 2022-02-13 15:00 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Olimp Skaryszew I Turski Piotr II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-88 2022-02-13 15:00 Volley SKK Belsk Duży - GKS Jastrzębia I Fokt Artur II Kozieł Michał Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-89 2022-02-13 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - KS Raszyn I Andrzejewski Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-92 2022-02-16 19:00 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk I Bialik Arkadiusz II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-85 2022-02-17 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Minda Piotr II Banaś Anna Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-96 2022-02-18 19:30 KS Grom Przytyk - GKS YABU Sadownik Błędów I Zajc Paweł II Minda Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-91 2022-02-20 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KKS Kozienice II I Andrzejewski Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-93 2022-02-20 12:00 KS Raszyn - Volley SKK Belsk Duży I Ślęzak Szymon II Naduk Jacek Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-94 2022-02-20 15:00 GKS Jastrzębia - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Wach Sławomir II Kozieł Michał Sekretarz Ochocka Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-95 2022-02-20 17:00 UKS Olimp Skaryszew - UKS Orlęta Raszyn I Minda Piotr II Twardowski Maciej Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-86 2022-02-21 20:00 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk I Kurzepa Krzysztof II Gałecka Ewa Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-100 2022-02-24 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Raszyn I Gruszczyński Daniel II Kosiacki Piotr Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-97 2022-02-25 19:30 KS Grom Przytyk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Bialik Arkadiusz II Kocik Marcin Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-99 2022-02-27 12:30 UKS Orlęta Raszyn - GKS Jastrzębia I Wieczorek Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-101 2022-02-27 17:00 Volley SKK Belsk Duży - Promotor Gózd I Kapusta Krzysztof II Zajc Paweł Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-102 2022-02-27 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - KKS Kozienice II I Kozieł Michał II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-105 2022-03-02 19:30 Promotor Gózd - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Trzewik Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-84 2022-03-03 20:30 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Orlęta Raszyn I Cieślak Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-108 2022-03-03 20:00 UKS Olimp Skaryszew - KS Grom Przytyk I Bialik Arkadiusz II Strzylak Sylwester Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-104 2022-03-05 17:00 KKS Kozienice II - Volley SKK Belsk Duży I Wach Sławomir II Banaś Anna Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-103 2022-03-06 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - SPS Radmot Jedlińsk I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Plutka Beata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-106 2022-03-06 12:00 KS Raszyn - UKS Orlęta Raszyn I Trzewik Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-107 2022-03-06 15:00 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów I Minda Piotr II Zajc Paweł Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-110 2022-03-11 19:30 KS Grom Przytyk - GKS Jastrzębia I Andrzejewski Piotr II Kocik Marcin Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-47 2022-03-12 13:00 KKS Kozienice II - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kobylarczyk Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-109 2022-03-13 17:00 UKS Olimp Skaryszew - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Kotala Tomasz II Minda Piotr Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-111 2022-03-13 17:00 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Raszyn I Andrzejewski Piotr II Kocik Marcin Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-112 2022-03-13 15:00 UKS Orlęta Raszyn - Promotor Gózd I Cichońska Weronika II Cieślak Mateusz Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-114 2022-03-13 18:00 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk I Twardowski Maciej II Kapusta Krzysztof Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-118 2022-03-16 19:30 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów I Bialik Arkadiusz II Kozieł Michał Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-113 2022-03-17 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KKS Kozienice II I Główczak Marcin II Kosiacki Piotr Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-76 2022-03-19 18:00 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimp Skaryszew I Kobylarczyk Jacek II Zajc Paweł Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-115 2022-03-20 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Volley SKK Belsk Duży I Kapusta Krzysztof II Kozieł Michał Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-116 2022-03-20 18:00 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-117 2022-03-20 13:00 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn I Bialik Arkadiusz II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-119 2022-03-20 12:00 KS Raszyn - KS Grom Przytyk I Cichońska Weronika II Gago Michał Sekretarz Janus Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-120 2022-03-20 17:00 UKS Olimp Skaryszew - GKS Jastrzębia I Andrzejewski Piotr II Fokt Artur Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-98 2022-03-24 20:30 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimp Skaryszew I Fokt Artur II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-126 2022-03-24 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Volley SKK Belsk Duży I Główczak Marcin II Gruszczyński Daniel Sekretarz Kurzepa Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-123 2022-03-25 19:00 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd I Fokt Artur II Bialik Arkadiusz Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-124 2022-03-26 17:00 KKS Kozienice II - GKS YABU Sadownik Błędów I Kobylarczyk Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-56 2022-03-27 17:00 UKS Olimp Skaryszew - KS Raszyn I Zajc Paweł II Andrzejewski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-121 2022-03-27 18:30 GKS Jastrzębia - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Minda Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-125 2022-03-28 19:30 UKS Orlęta Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-129 2022-04-01 20:00 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów I Fokt Artur II Strzylak Sylwester Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-130 2022-04-01 19:00 KS Grom Przytyk - KKS Kozienice II I Kapusta Krzysztof II Zajc Paweł Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-131 2022-04-01 19:00 Promotor Gózd - UKS Olimp Skaryszew I Szczykutowicz Maciej II Kocik Marcin Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-127 2022-04-03 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Bialik Arkadiusz II Andrzejewski Piotr Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-128 2022-04-03 19:00 Volley SKK Belsk Duży - UKS Orlęta Raszyn I Trzewik Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-132 2022-04-03 12:00 KS Raszyn - GKS Jastrzębia I Cieślak Mateusz II Wodzińska Natalia Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA GR. B

  • SPS Konstancin Jeziorna
  • KPS Siedlce II
  • SPS GOSiR Mrozy
  • KS Siatkarz Ząbki
  • KTS Flot Warszawa
  • Olymp Błonie
  • UKS Esperanto
  • KPS Płock
  • KS Halinów
  • IŁ Capital Huragan Wołomin
  • MUKS Tie-Break Piastów
-
IV LIGA GR. B-3 2021-10-03 15:00 KPS Płock - SPS GOSiR Mrozy I Świeczkowski Arkadiusz II Więckowski Mariusz Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-4 2021-10-09 20:00 UKS Esperanto - KS Siatkarz Ząbki I Rymko Michał II Kociałkowski Jacek Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-1 2021-10-10 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS Konstancin Jeziorna I Wieczorek Piotr II Nowicki Łukasz Sekretarz Wielgoszyńska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-2 2021-10-10 18:00 KS Halinów - KPS Siedlce II I Janik Tomasz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-6 2021-10-10 18:00 Olymp Błonie - KTS Flot Warszawa I Jakubowska Martyna II Gruszczyński Daniel Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-7 2021-10-16 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KTS Flot Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Lipińska Anna Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-8 2021-10-16 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie I Cichocki Mateusz II Komornicki Robert Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-10 2021-10-16 18:00 SPS GOSiR Mrozy - UKS Esperanto I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-11 2021-10-17 19:00 KPS Siedlce II - KPS Płock I Trzewik Piotr II Molenda Lucjan Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-12 2021-10-17 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Halinów I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Makowski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-15 2021-10-23 18:00 UKS Esperanto - KPS Siedlce II I Sałuda Kamil II Ogórkis Andrzej Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-18 2021-10-23 16:00 KTS Flot Warszawa - MUKS Tie-Break Piastów I Szeliga Marek II Gago Michał Sekretarz Śpiewak Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-13 2021-10-24 18:00 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna I Daszkowska Katarzyna II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-14 2021-10-24 15:00 KPS Płock - IŁ Capital Huragan Wołomin I Świeczkowski Arkadiusz II Wróblewski Jan Sekretarz Więckowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-17 2021-10-24 18:00 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki I Kurzepa Krzysztof II Turski Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-19 2021-11-06 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - MUKS Tie-Break Piastów I Trzewik Piotr II Sałuda Kamil Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-21 2021-11-06 18:00 SPS GOSiR Mrozy - Olymp Błonie I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Szulawa Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-20 2021-11-07 18:00 KS Siatkarz Ząbki - KTS Flot Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Kasica Michał Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-23 2021-11-07 16:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - UKS Esperanto I Cichońska Weronika II Gałecka Ewa Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-24 2021-11-07 18:00 KS Halinów - KPS Płock I Ogórkis Andrzej II Filip Adam Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-25 2021-11-13 14:00 KPS Płock - SPS Konstancin Jeziorna I Ogieniewska Olga II Więckowski Mariusz Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-29 2021-11-13 16:00 KTS Flot Warszawa - SPS GOSiR Mrozy I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-30 2021-11-13 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki I Papież Leszek II Pięta Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-26 2021-11-14 18:00 KS Halinów - UKS Esperanto I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Szulawa Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-28 2021-11-14 19:00 Olymp Błonie - KPS Siedlce II I Gruszczyński Daniel II Pięta Piotr Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-31 2021-11-20 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KS Siatkarz Ząbki I Kotala Tomasz II Fokt Artur Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-32 2021-11-20 18:00 SPS GOSiR Mrozy - MUKS Tie-Break Piastów I Król Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-33 2021-11-20 16:00 KTS Flot Warszawa - KPS Siedlce II I Góral Anna II Białek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-34 2021-11-21 19:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - Olymp Błonie I Wieczorek Piotr II Molenda Lucjan Sekretarz Nowicki Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-36 2021-11-21 15:00 KPS Płock - UKS Esperanto I Świeczkowski Arkadiusz II Więckowski Mariusz Sekretarz Lemanowicz Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-37 2021-11-27 18:00 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna I Kociałkowski Jacek II Engelard Marcin Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-40 2021-11-27 16:00 KTS Flot Warszawa - IŁ Capital Huragan Wołomin I Kaznowski Andrzej II Cieślak Mateusz Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-41 2021-11-27 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Siedlce II I Kurzepa Krzysztof II Lipińska Anna Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-39 2021-11-28 18:00 Olymp Błonie - KS Halinów I Kosiacki Piotr II Pięta Piotr Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-42 2021-11-28 18:00 KS Siatkarz Ząbki - SPS GOSiR Mrozy I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-43 2021-12-04 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - SPS GOSiR Mrozy I Ogórkis Andrzej II Lipiński Krzysztof Sekretarz Skorupa Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-44 2021-12-05 19:00 KPS Siedlce II - KS Siatkarz Ząbki I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-45 2021-12-05 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - MUKS Tie-Break Piastów I Sałuda Kamil II Szeliga Marek Sekretarz Skorupa Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-46 2021-12-05 18:00 KS Halinów - KTS Flot Warszawa I Papuda Dorota II Trzewik Piotr Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-47 2021-12-05 15:00 KPS Płock - Olymp Błonie I Więckowski Mariusz II Świeczkowski Arkadiusz Sekretarz Lemanowicz Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-51 2021-12-11 16:00 KTS Flot Warszawa - KPS Płock I Ogórkis Andrzej II Kuskowska Justyna Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-52 2021-12-11 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KS Halinów I Kaznowski Andrzej II Kasica Michał Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-54 2021-12-11 18:00 SPS GOSiR Mrozy - KPS Siedlce II I Filip Adam II Góral Anna Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-50 2021-12-12 18:00 Olymp Błonie - UKS Esperanto I Ślęzak Szymon II Trzewik Piotr Sekretarz Jakubowska Martyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-53 2021-12-12 18:00 KS Siatkarz Ząbki - IŁ Capital Huragan Wołomin I Makaruk Agnieszka II Opiłowski Maciej Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-55 2021-12-18 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KPS Siedlce II I Wielgoszyńska Paulina II Trzewik Piotr Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-56 2021-12-18 18:00 SPS GOSiR Mrozy - IŁ Capital Huragan Wołomin I Główczak Marcin II Kosiorek Adam Sekretarz Talacha Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-58 2021-12-18 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Płock I Ogórkis Andrzej II Turski Piotr Sekretarz Komenda Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-59 2021-12-18 18:00 UKS Esperanto - KTS Flot Warszawa I Wylotek Damian II Papież Leszek Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-57 2021-12-19 20:00 KS Halinów - KS Siatkarz Ząbki I Komornicki Robert II Kępka Gabriela Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-61 2022-01-08 19:00 Olymp Błonie - SPS Konstancin Jeziorna I Wieczorek Piotr II Turski Piotr Sekretarz Szuty Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-63 2022-01-08 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - UKS Esperanto I Wodzińska Natalia II Kasica Michał Sekretarz Mosiołek Wioletta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-65 2022-01-08 18:00 SPS GOSiR Mrozy - KS Halinów I Filip Adam II Kosiorek Adam Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-66 2022-01-09 19:00 KPS Siedlce II - IŁ Capital Huragan Wołomin I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-67 2022-01-15 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - IŁ Capital Huragan Wołomin I Herbik Marcin II Kaznowski Andrzej Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-70 2022-01-16 18:00 KS Siatkarz Ząbki - UKS Esperanto I Król Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-72 2022-01-16 18:00 KTS Flot Warszawa - Olymp Błonie I Opiłowski Maciej II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-73 2022-01-22 18:00 KTS Flot Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna I Wodzińska Natalia II Baran Józef Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-74 2022-01-22 19:00 Olymp Błonie - MUKS Tie-Break Piastów I Gruszczyński Daniel II Trzewik Piotr Sekretarz Komenda Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-77 2022-01-23 15:00 KPS Płock - KPS Siedlce II I Świeczkowski Arkadiusz II Wróblewski Jan Sekretarz Lemanowicz Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-78 2022-01-23 18:00 KS Halinów - IŁ Capital Huragan Wołomin I Ogieniewska Olga II Ogórkis Andrzej Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-79 2022-01-29 19:00 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów I Król Piotr II Wodzińska Natalia Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-80 2022-01-30 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - KPS Płock I Król Piotr II Wodzińska Natalia Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-81 2022-01-30 19:00 KPS Siedlce II - UKS Esperanto I Szyszko Henryk II Szulawa Michał Sekretarz Filimoniuk Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-83 2022-01-30 18:00 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie I Makaruk Agnieszka II Ogórkis Andrzej Sekretarz Kuskowska Justyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-89 2022-02-12 18:00 UKS Esperanto - IŁ Capital Huragan Wołomin I Filip Adam II Bednarek Remigiusz Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-86 2022-02-13 18:00 KTS Flot Warszawa - KS Siatkarz Ząbki I Cichońska Weronika II Cichocki Mateusz Sekretarz Ogieniewska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-90 2022-02-13 15:00 KPS Płock - KS Halinów I Lemanowicz Piotr II Wróblewski Jan Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-92 2022-02-19 18:00 UKS Esperanto - KS Halinów I Góral Anna II Wieczorek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-94 2022-02-20 19:00 KPS Siedlce II - Olymp Błonie I Szyszko Henryk II Szulawa Michał Sekretarz Filimoniuk Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-96 2022-02-20 18:00 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Tie-Break Piastów I Kaznowski Andrzej II Sałuda Kamil Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-97 2022-02-27 18:00 KS Siatkarz Ząbki - SPS Konstancin Jeziorna I Szeliga Marek II Sałuda Kamil Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-99 2022-02-27 19:00 KPS Siedlce II - KTS Flot Warszawa I Szyszko Henryk II Molenda Lucjan Sekretarz Wylotek Damian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-100 2022-02-27 18:00 Olymp Błonie - IŁ Capital Huragan Wołomin I Kurzepa Krzysztof II Kosiacki Piotr Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-103 2022-03-05 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto I Ogieniewska Olga II Wodzińska Natalia Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-64 2022-03-06 16:30 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki I Świeczkowski Arkadiusz II Więckowski Mariusz Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-105 2022-03-06 18:00 KS Halinów - Olymp Błonie I Cichońska Weronika II Kępka Gabriela Sekretarz Frydrych Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-106 2022-03-06 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - KTS Flot Warszawa I Kaznowski Andrzej II Makowski Łukasz Sekretarz Makaruk Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-107 2022-03-06 15:00 KPS Siedlce II - MUKS Tie-Break Piastów I Wylotek Damian II Szulawa Michał Sekretarz Talacha Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-85 2022-03-09 20:00 MUKS Tie-Break Piastów - SPS Konstancin Jeziorna I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-113 2022-03-10 20:00 Olymp Błonie - KPS Płock I Myszkowski Marcin II Wodzińska Natalia Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-102 2022-03-12 18:00 UKS Esperanto - KPS Płock I Herbik Marcin II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-111 2022-03-12 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - IŁ Capital Huragan Wołomin I Gruszczyński Daniel II Turski Piotr Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-112 2022-03-12 18:00 KTS Flot Warszawa - KS Halinów I Daszkowska Katarzyna II Filip Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-110 2022-03-13 18:00 KS Siatkarz Ząbki - KPS Siedlce II I Daszkowska Katarzyna II Szuty Przemysław Sekretarz Kosiorek Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-84 2022-03-16 20:30 MUKS Tie-Break Piastów - KTS Flot Warszawa I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Guzy Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-91 2022-03-19 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KPS Płock I Wielgoszyńska Paulina II Rymko Michał Sekretarz Kociałkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-116 2022-03-19 18:00 UKS Esperanto - Olymp Błonie I Kępka Gabriela II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-119 2022-03-19 18:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki I Szuty Przemysław II Makowski Łukasz Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-117 2022-03-20 15:00 KPS Płock - KTS Flot Warszawa I Wróblewski Jan II Lemanowicz Piotr Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-118 2022-03-20 18:00 KS Halinów - MUKS Tie-Break Piastów I Kasica Michał II Filip Adam Sekretarz Komenda Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-68 2022-03-24 20:00 KPS Siedlce II - KS Halinów I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-125 2022-03-26 19:00 KTS Flot Warszawa - UKS Esperanto I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-121 2022-03-27 19:00 KPS Siedlce II - SPS Konstancin Jeziorna I Szulawa Michał II Wylotek Damian Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-123 2022-03-27 18:00 KS Siatkarz Ząbki - KS Halinów I Sałuda Kamil II Ogórkis Andrzej Sekretarz Kruszewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-124 2022-03-27 15:00 KPS Płock - MUKS Tie-Break Piastów I Świeczkowski Arkadiusz II Lemanowicz Piotr Sekretarz Ogieniewska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-129 2022-04-02 18:00 UKS Esperanto - MUKS Tie-Break Piastów I Trzewik Piotr II Gałecka Ewa Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-130 2022-04-03 18:00 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock I Gałecka Ewa II Kasica Michał Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-132 2022-04-03 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - KPS Siedlce II I Bednarek Remigiusz II Sałuda Kamil Sekretarz Kułak Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-127 2022-04-07 20:00 SPS Konstancin Jeziorna - Olymp Błonie I Góral Anna II Wodzińska Natalia Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-69 2022-05-01 18:00 SPS GOSiR Mrozy - KPS Płock I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-76 2022-05-01 18:00 UKS Esperanto - SPS GOSiR Mrozy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-87 2022-05-01 18:00 Olymp Błonie - SPS GOSiR Mrozy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-95 2022-05-01 18:00 SPS GOSiR Mrozy - KTS Flot Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-98 2022-05-01 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - SPS GOSiR Mrozy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-108 2022-05-01 18:00 SPS GOSiR Mrozy - KS Siatkarz Ząbki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-109 2022-05-01 18:00 SPS GOSiR Mrozy - SPS Konstancin Jeziorna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-120 2022-05-01 19:00 KPS Siedlce II - SPS GOSiR Mrozy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-122 2022-05-01 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS GOSiR Mrozy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-131 2022-05-01 18:00 KS Halinów - SPS GOSiR Mrozy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony