Przeglądanie meczów
II Liga Mazowiecka Liga Mężczyzn
- HTC Flot MOS Wola Warszawa
- KS Halinów
- KS Huragan Wołomin
- KS Siatkarz Ząbki
- GKS YABU AS Błędów
- KS Mogielanka Mogielnica
- KS Grom Przytyk
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GR. A-2 | 2023-10-21 19:00 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | GKS YABU AS Błędów | I Więckowski Mariusz | II Kasica Michał | Sekretarz Wieczorek Karolina | |
GR. A-3 | 2023-10-21 18:00 | KS Halinów | - | KS Siatkarz Ząbki | I Janik Tomasz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Ciemiński Bartosz | |
GR. A-4 | 2023-10-22 17:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Grom Przytyk | I Makowski Łukasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Ducki Mateusz | |
GR. A-6 | 2023-10-29 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Huragan Wołomin | I Więckowski Mariusz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Hejman Kamil | |
GR. A-7 | 2023-10-26 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Halinów | I Minda Piotr | II Kotala Tomasz | Sekretarz Nowakowski Piotr | |
GR. A-8 | 2023-10-29 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Kapusta Krzysztof | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Jurkowski Jacek | |
GR. A-10 | 2023-11-12 16:00 | KS Halinów | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Wielgoszyńska Paulina | II Janik Tomasz | Sekretarz Kalinowska Alona | |
GR. A-11 | 2023-11-11 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | GKS YABU AS Błędów | I Kasica Michał | II Szuty Przemysław | Sekretarz Suchenek Rafał | |
GR. A-12 | 2023-10-27 20:00 | KS Grom Przytyk | - | KS Siatkarz Ząbki | I Kotala Tomasz | II Fokt Artur | Sekretarz Jurkowski Jacek | |
GR. A-14 | 2023-11-17 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Grom Przytyk | I Kotala Tomasz | II Kocik Marcin | Sekretarz Frączek Maciej | |
GR. A-15 | 2023-11-19 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Huragan Wołomin | I Bialik Arkadiusz | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Dobosz Joanna | |
GR. A-16 | 2023-11-19 18:00 | KS Halinów | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | |
GR. A-18 | 2023-11-26 18:30 | KS Huragan Wołomin | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Ogórkis Andrzej | II Baran Józef | Sekretarz Komor Dominik | |
GR. A-19 | 2023-11-24 20:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Grom Przytyk | I Szczykutowicz Maciej | II Wach Sławomir | Sekretarz Plutka Beata | |
GR. A-20 | 2023-11-19 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | GKS YABU AS Błędów | I Szuty Przemysław | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Żelazny Adam | |
GR. A-22 | 2023-12-03 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Siatkarz Ząbki | I Strzylak Sylwester | II Kozieł Michał | Sekretarz Korwin-Pawłowski Tobiasz | |
GR. A-23 | 2023-12-01 20:00 | KS Grom Przytyk | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Bialik Arkadiusz | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Nowakowski Piotr | |
GR. A-24 | 2023-12-03 18:00 | KS Halinów | - | KS Huragan Wołomin | I Kaznowski Andrzej | II Siwiec Krystian | Sekretarz Szeliga Marek | |
GR. A-26 | 2023-12-08 19:00 | KS Grom Przytyk | - | KS Halinów | I Minda Piotr | II Wach Sławomir | Sekretarz Jurkowski Jacek | |
GR. A-27 | 2023-12-10 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Szeliga Marek | |
GR. A-28 | 2023-12-08 20:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | GKS YABU AS Błędów | I Kocik Marcin | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Kosiec Ryszard | |
GR. A-30 | 2023-12-15 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Fokt Artur | II Wach Sławomir | Sekretarz Ejmowski Igor | |
GR. A-31 | 2023-12-17 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Halinów | I Wielgoszyńska Paulina | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sałuda Kamil | |
GR. A-32 | 2023-12-15 20:30 | KS Grom Przytyk | - | KS Huragan Wołomin | I Strzylak Sylwester | II Minda Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |
GR. A-34 | 2024-01-13 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Siatkarz Ząbki | I Nowicki Łukasz | II Baran Józef | Sekretarz Hejman Kamil | |
GR. A-35 | 2024-02-11 18:00 | KS Halinów | - | GKS YABU AS Błędów | I Sałuda Kamil | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Nowak Ewa | |
GR. A-36 | 2024-01-27 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Wojciechowicz Ewa | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |
GR. A-38 | 2024-01-21 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Halinów | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech |
GR. A-39 | 2024-01-26 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Huragan Wołomin | I Kapusta Krzysztof | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Ejmowski Igor | |
GR. A-40 | 2024-01-28 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Grom Przytyk | I Ogieniewska Olga | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |
GR. A-42 | 2024-02-02 20:00 | KS Grom Przytyk | - | GKS YABU AS Błędów | I Andrzejewski Piotr | II Fokt Artur | Sekretarz Plutka Beata | |
GR. A-43 | 2024-02-04 17:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Wielgoszyńska Paulina | II Makowski Łukasz | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
GR. A-44 | 2024-02-03 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Halinów | I Szuty Przemysław | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | |
GR. A-46 | 2024-02-10 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Huragan Wołomin | I Kuskowska Justyna | II Baran Józef | Sekretarz Gago Michał | |
GR. A-47 | 2024-02-11 17:00 | KS Grom Przytyk | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Kocik Marcin | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Nowakowski Piotr | |
GR. A-48 | 2024-02-09 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Siatkarz Ząbki | I Strzylak Sylwester | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Baranowski Cyprian | |
GR. A-50 | 2024-02-18 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Komenda Jakub | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Żelazny Adam | |
GR. A-51 | 2024-02-17 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Grom Przytyk | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | |
GR. A-52 | 2024-02-17 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Halinów | I Ogórkis Andrzej | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Gumienny Piotr | |
GR. A-54 | 2024-02-25 19:00 | KS Halinów | - | KS Grom Przytyk | I Guzy Przemysław | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Kalinowska Alona | |
GR. A-55 | 2024-02-24 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Siatkarz Ząbki | I Główczak Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | |
GR. A-56 | 2024-02-23 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Kocik Marcin | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Plutka Beata |
- Olymp Błonie
- GKS JAGUAR Wolanów
- SPS Konstancin Jeziorna
- UKS Olimp Skaryszew
- GKS Jastrzębia
- GLKS Nadarzyn
- Bór Regut
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GR. B-2 | 2023-10-22 19:00 | Olymp Błonie | - | GKS Jastrzębia | I Gruszczyński Daniel | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Kawiak Bogusław | |
GR. B-3 | 2023-10-24 19:30 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UKS Olimp Skaryszew | I Fokt Artur | II Twardowski Maciej | Sekretarz Baranowski Cyprian | |
GR. B-4 | 2023-10-21 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | Bór Regut | I Siwiec Krystian | II Wylotek Damian | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |
GR. B-6 | 2023-10-28 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Wach Sławomir | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |
GR. B-7 | 2023-10-29 15:00 | GKS Jastrzębia | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Minda Piotr | II Głód Wojciech | Sekretarz Kotala Tomasz | |
GR. B-8 | 2023-10-29 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | Olymp Błonie | I Pięta Piotr | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Lukowski Tomasz | |
GR. B-10 | 2023-11-12 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | GLKS Nadarzyn | I Bialik Arkadiusz | II Fokt Artur | Sekretarz Kocik Marcin | |
GR. B-11 | 2023-11-11 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | GKS Jastrzębia | I Główczak Marcin | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
GR. B-12 | 2023-11-04 17:00 | Bór Regut | - | UKS Olimp Skaryszew | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Szulawa Michał | |
GR. B-14 | 2023-11-19 15:00 | GKS Jastrzębia | - | Bór Regut | I Kotala Tomasz | II Twardowski Maciej | Sekretarz Podziński Janusz | |
GR. B-15 | 2023-11-19 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Siwiec Krystian | II Bednarek Remigiusz | Sekretarz Lukowski Tomasz | |
GR. B-16 | 2023-11-19 18:00 | Olymp Błonie | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Więckowski Mariusz | II Baran Józef | Sekretarz Kosiacki Piotr | Główny: Kosiacki Piotr |
GR. B-18 | 2023-11-25 19:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | Olymp Błonie | I Gruszczyński Daniel | II Herbik Marcin | Sekretarz Białek Piotr | |
GR. B-19 | 2023-11-25 17:00 | Bór Regut | - | GLKS Nadarzyn | I Janik Tomasz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Plewa Artur | |
GR. B-20 | 2023-11-23 20:00 | UKS Olimp Skaryszew | - | GKS Jastrzębia | I Kozieł Michał | II Minda Piotr | Sekretarz Korwin-Pawłowski Tobiasz | |
GR. B-22 | 2023-12-03 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | UKS Olimp Skaryszew | I Cieślak Mateusz | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza |
GR. B-23 | 2023-12-03 18:00 | Olymp Błonie | - | Bór Regut | I Gruszczyński Daniel | II Kaliński Janusz | Sekretarz Szymański Mirosław | |
GR. B-24 | 2023-12-03 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Andrzejewski Piotr | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Zaleski Damian | |
GR. B-26 | 2023-12-09 17:00 | Bór Regut | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Makowski Łukasz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Nowak Ewa | |
GR. B-27 | 2023-12-09 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | Olymp Błonie | I Kapusta Krzysztof | II Fokt Artur | Sekretarz Podziński Janusz | |
GR. B-28 | 2023-12-10 15:00 | GKS Jastrzębia | - | GLKS Nadarzyn | I Kobylarczyk Jacek | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Tosza Bohdan | |
GR. B-30 | 2023-12-17 15:00 | GKS Jastrzębia | - | Olymp Błonie | I Banaś Anna | II Twardowski Maciej | Sekretarz Bialik Arkadiusz | |
GR. B-31 | 2023-12-14 20:00 | UKS Olimp Skaryszew | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Szczykutowicz Maciej | II Twardowski Maciej | Sekretarz Nowakowski Piotr | |
GR. B-32 | 2023-12-16 17:00 | Bór Regut | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Komenda Jakub | II Kasica Michał | Sekretarz Kępka Gabriela | |
GR. B-34 | 2024-01-13 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | UKS Olimp Skaryszew | I Więckowski Mariusz | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Gumienny Piotr | |
GR. B-35 | 2024-01-11 19:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | GKS Jastrzębia | I Siwiec Krystian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech |
GR. B-36 | 2024-01-11 19:45 | Olymp Błonie | - | GLKS Nadarzyn | I Dykałowicz Magda | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |
GR. B-38 | 2024-01-28 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Kasica Michał | II Baran Józef | Sekretarz Szeliga Marek | |
GR. B-39 | 2024-01-28 18:00 | GKS Jastrzębia | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Wach Sławomir | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Jurkowski Jacek | |
GR. B-40 | 2024-01-27 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | Bór Regut | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
GR. B-42 | 2024-02-03 17:00 | Bór Regut | - | GKS Jastrzębia | I Kuskowska Justyna | II Naduk Jacek | Sekretarz Bartoszek Damian | |
GR. B-43 | 2024-02-03 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | GLKS Nadarzyn | I Jakubowska Martyna | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
GR. B-44 | 2024-02-01 20:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | Olymp Błonie | I Kapusta Krzysztof | II Fokt Artur | Sekretarz Frączek Maciej | |
GR. B-46 | 2024-02-11 18:00 | Olymp Błonie | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Gruszczyński Daniel | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Gago Michał | |
GR. B-47 | 2024-02-11 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | Bór Regut | I Wojciechowicz Ewa | II Papuda Paweł | Sekretarz Czałkowska Monika | |
GR. B-48 | 2024-02-11 15:00 | GKS Jastrzębia | - | UKS Olimp Skaryszew | I Szczykutowicz Maciej | II Twardowski Maciej | Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika | |
GR. B-50 | 2024-02-17 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | GLKS Nadarzyn | I Kobylarczyk Jacek | II Kotala Tomasz | Sekretarz Tosza Bohdan | |
GR. B-51 | 2024-02-17 17:00 | Bór Regut | - | Olymp Błonie | I Opiłowski Maciej | II Szeliga Marek | Sekretarz Sarna Dominik | |
GR. B-52 | 2024-02-17 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Janik Tomasz | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Strzelecki Jakub | |
GR. B-54 | 2024-02-25 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | Bór Regut | I Fokt Artur | II Kotala Tomasz | Sekretarz Dobosz Joanna | |
GR. B-55 | 2024-02-25 18:00 | Olymp Błonie | - | UKS Olimp Skaryszew | I Jakubowska Martyna | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Kaliński Janusz | |
GR. B-56 | 2024-02-25 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | GKS Jastrzębia | I Ogieniewska Olga | II Kosiorek Adam | Sekretarz Czałkowska Monika |