Kadeci

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY

  • KS Metro Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • UKS Plas Warszawa
  • RCS Czarni Radom
-
TURNIEJ FINAŁOWY-1 2020-02-14 15:00 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa I Wieczorek Piotr II Zielińska Katarzyna Sekretarz Kośla Henryk L I Filip Adam L II Szeliga Marek
TURNIEJ FINAŁOWY-2 2020-02-14 17:00 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom I Zielińska Katarzyna II Niewiarowska Magdalena Sekretarz Kośla Henryk L I Szeliga Marek L II Filip Adam
TURNIEJ FINAŁOWY-3 2020-02-15 16:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa I Ogórkis Andrzej II Kosiacki Piotr Sekretarz Kośla Henryk L I Lipiński Krzysztof L II Engelard Marcin
TURNIEJ FINAŁOWY-4 2020-02-15 18:30 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa I Lipiński Krzysztof II Kosiacki Piotr Sekretarz Kośla Henryk L I Engelard Marcin L II Ogórkis Andrzej
TURNIEJ FINAŁOWY-5 2020-02-16 10:00 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom I Szczykutowicz Maciej II Rymko Michał Sekretarz Herbik Marcin L I Trzewik Piotr L II Góral Anna
TURNIEJ FINAŁOWY-6 2020-02-16 12:00 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Herbik Marcin II Trzewik Piotr Sekretarz Rymko Michał L I Góral Anna L II Szczykutowicz Maciej

Grupa PLAY-OFF GR. A

  • KPS Siedlce
  • UKS Olimp Ostrołęka
-
PLAY-OFF GR. A-1 2020-01-15 18:00 KPS Siedlce - UKS Olimp Ostrołęka I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. A-2 2020-01-17 19:00 UKS Olimp Ostrołęka - KPS Siedlce I Macierowski Jarosław II Białek Piotr Sekretarz Wróblewski Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY-OFF GR. B

  • UMKS MOS Wola Warszawa II
  • MOS - Wolska Siatkówka
-
PLAY-OFF GR. B-2 2020-01-14 17:15 MOS - Wolska Siatkówka - UMKS MOS Wola Warszawa II I Trzewik Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. B-1 2020-01-17 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - MOS - Wolska Siatkówka I Kasica Michał II Kosiorek Adam Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY-OFF GR. C

  • MKS MDK Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
-
PLAY-OFF GR. C-1 2020-01-25 14:45 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa I Ogórkis Andrzej II Wieczorek Piotr Sekretarz Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. C-2 2020-01-27 18:00 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Szuty Przemysław II Gałecka Ewa Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY-OFF GR. D

  • KS Metro Warszawa II
  • UKS Olimp Ostrołęka
-
PLAY-OFF GR. D-1 2020-01-24 19:00 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa II I Macierowski Jarosław II Gałecka Ewa Sekretarz Wielgoszyńska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. D-1 2020-01-26 13:45 KS Metro Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka I Góral Anna II van der Veer Nicolaas Sekretarz Kwidziński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY-OFF GR. E

  • UKS Plas Warszawa
  • KS Metro Warszawa II
-
PLAY-OFF GR. E-1 2020-01-30 19:30 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Wieczorek Adrian II Cichocki Mateusz Sekretarz Kułak Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. E-2 2020-02-01 10:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II I Kasica Michał II Król Piotr Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY-OFF GR. F

  • RCS Czarni Radom
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
-
PLAY-OFF GR. F-2 2020-01-31 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom I Rymko Michał II Białek Piotr Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. F-1 2020-02-01 16:00 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Głód Wojciech II Dobosz Joanna Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa GRUPA I

  • RCS Czarni Radom II
  • KPS Siedlce
-
GRUPA I-1 2019-12-11 18:30 RCS Czarni Radom II - KPS Siedlce I Kozieł Michał II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Jeżyna Paweł
GRUPA I-2 2019-12-16 18:30 KPS Siedlce - RCS Czarni Radom II I Szyszko Henryk II Szulawa Michał Sekretarz Filimoniuk Mirosław

Grupa GRUPA J

  • KS Camper Wyszków
  • MOS - Wolska Siatkówka
-
GRUPA J-1 2019-12-12 18:30 KS Camper Wyszków - MOS - Wolska Siatkówka I Wielgoszyńska Paulina II Molenda Lucjan Sekretarz Dobosz Wiktor
GRUPA J-2 2019-12-14 11:00 MOS - Wolska Siatkówka - KS Camper Wyszków I Macierowski Jarosław II Wieczorek Piotr Sekretarz Sznajder Zbigniew

Grupa PLAY-OFF GR. B

  • UKS Plas Warszawa II
  • RCS Czarni Radom II
-
PLAY-OFF GR. B-2 2019-12-06 19:00 RCS Czarni Radom II - UKS Plas Warszawa II I Jurkowski Jacek II Kapusta Krzysztof Sekretarz Głód Wojciech
PLAY-OFF GR. B-1 2019-12-07 10:00 UKS Plas Warszawa II - RCS Czarni Radom II I Nowicki Łukasz II Opiłowski Maciej Sekretarz Gałecka Ewa

Grupa PLAY-OFF GR. C

  • KS Camper Wyszków
  • UKS Orlęta Raszyn
-
PLAY-OFF GR. C-1 2019-12-02 18:30 KS Camper Wyszków - UKS Orlęta Raszyn I Baran Józef II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Rymko Michał
PLAY-OFF GR. C-2 2019-12-07 10:00 UKS Orlęta Raszyn - KS Camper Wyszków I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz Kornalewski Witold

Grupa I LIGA

  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
  • MKS MDK Warszawa
  • KS Metro Warszawa
  • UKS Olimp Ostrołęka
  • UKS Plas Warszawa
  • RCS Czarni Radom
  • KS Metro Warszawa II
-
I LIGA-4 2019-09-13 17:45 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II I Daszkowska Katarzyna II Wieczorek Piotr Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-3 2019-09-16 18:00 MKS MDK Warszawa - UKS Plas Warszawa I Trzewik Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-32 2019-09-16 19:00 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa I Komornicki Robert II Rymko Michał Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-2 2019-09-19 19:15 UKS Olimp Ostrołęka - RCS Czarni Radom I van der Veer Nicolaas II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Szeliga Marek
I LIGA-1 2019-09-24 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Gałecka Ewa II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-5 2019-09-27 17:45 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II I van der Veer Nicolaas II Walesiak Franciszek Sekretarz Kwidziński Krzysztof
I LIGA-7 2019-09-27 18:30 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa I Kozieł Michał II Adamiec Dominika Sekretarz Zajc Paweł
I LIGA-8 2019-09-28 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Trzewik Piotr II Nowicki Łukasz Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-10 2019-09-30 18:00 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Ogórkis Andrzej II Skąpska Marta Sekretarz Gago Michał
I LIGA-6 2019-10-03 19:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa I Fronczak Agata II Dykałowicz Magda Sekretarz van der Veer Nicolaas
I LIGA-11 2019-10-04 17:45 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom I Białek Piotr II Kwidziński Krzysztof Sekretarz Kabat Jacek
I LIGA-29 2019-10-04 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Król Piotr II Kryszkiewicz Mateusz Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-9 2019-10-05 12:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka I Fronczak Agata II Naduk Jacek Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-12 2019-10-06 13:45 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Góral Anna II Stachewicz Bartłomiej Sekretarz Komornicki Robert
I LIGA-14 2019-10-10 18:30 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II I Andrzejewski Piotr II Jurkowski Jacek Sekretarz Adamiec Dominika
I LIGA-13 2019-10-12 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Śliwerski Łukasz II Gruszczyński Roch Sekretarz Ogórkis Andrzej
I LIGA-15 2019-10-12 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa I Ogórkis Andrzej II Śliwerski Łukasz Sekretarz Gruszczyński Roch
I LIGA-16 2019-10-12 13:00 UKS Olimp Ostrołęka - MKS MDK Warszawa I Macierowski Jarosław II Opiłowski Maciej Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-17 2019-10-14 18:00 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Niewiarowska Magdalena II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Erchardt Arkadiusz
I LIGA-20 2019-10-17 19:00 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom I Ogieniewska Olga II Ogórkis Andrzej Sekretarz Papież Leszek
I LIGA-18 2019-10-18 17:45 KS Metro Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Daszkowska Katarzyna II Białek Piotr Sekretarz Herbik Marcin
I LIGA-19 2019-10-20 13:45 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Molenda Lucjan II Zimoch Mateusz Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-24 2019-10-21 18:00 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa I Kwidziński Krzysztof II Rymko Michał Sekretarz Gago Michał
I LIGA-21 2019-10-26 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom I Cieślak Mateusz II Lipińska Anna Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-22 2019-10-26 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa I Rymko Michał II Cieślak Mateusz Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-23 2019-10-26 13:00 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa II I Więckowski Mariusz II Macierowski Jarosław Sekretarz Mogielska Klaudyna
I LIGA-30 2019-10-31 18:30 RCS Czarni Radom - UKS Olimp Ostrołęka I Fokt Artur II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Twardowski Maciej
I LIGA-26 2019-11-03 13:45 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa I Góral Anna II Nowak Ewa Sekretarz Kwidziński Krzysztof
I LIGA-27 2019-11-07 19:00 UKS Plas Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Cichocki Mateusz II Wieczorek Adrian Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-25 2019-11-08 17:45 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Rymko Michał II Wieczorek Piotr Sekretarz Kabat Jacek
I LIGA-28 2019-11-08 18:30 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa I Pajenk Milena II Głód Wojciech Sekretarz Twardowski Maciej
I LIGA-31 2019-11-09 10:00 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa I Łabędź Maciej II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Gago Michał
I LIGA-35 2019-11-14 18:00 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom I Cichocki Mateusz II Komornicki Robert Sekretarz Gago Michał
I LIGA-34 2019-11-15 17:45 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa I Dykałowicz Magda II Herbik Marcin Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-33 2019-11-16 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II I Kuskowska Justyna II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Zielińska Katarzyna
I LIGA-36 2019-11-16 13:00 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa I Wylotek Damian II Talacha Marcin Sekretarz Rombel Marcin
I LIGA-39 2019-11-22 18:30 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Twardowski Maciej
I LIGA-37 2019-11-23 13:00 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II I Wylotek Damian II Macierowski Jarosław Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-38 2019-11-23 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa I Lipiński Krzysztof II Sałuda Kamil Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-40 2019-11-23 10:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II I Kociałkowski Jacek II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-43 2019-11-25 17:45 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Kwidziński Krzysztof Sekretarz Naduk Jacek
I LIGA-44 2019-11-25 18:00 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Rymko Michał II Filip Adam Sekretarz Główczak Marcin
I LIGA-42 2019-11-29 17:45 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom I Cichocki Mateusz II Kabat Jacek Sekretarz Ślęzak Szymon
I LIGA-41 2019-11-30 10:00 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Wylotek Damian II Talacha Marcin Sekretarz Kwidziński Krzysztof
I LIGA-48 2019-12-06 18:30 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa I Kocik Marcin II Plutka Beata Sekretarz Bialik Arkadiusz
I LIGA-45 2019-12-07 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa I Fronczak Agata II Kosiorek Adam Sekretarz Król Piotr
I LIGA-46 2019-12-07 13:00 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa I Wróblewski Jan II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-47 2019-12-07 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II I Król Piotr II Fronczak Agata Sekretarz Kosiorek Adam
I LIGA-49 2019-12-13 18:30 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Adamiec Dominika II Pajenk Milena Sekretarz Kocik Marcin
I LIGA-52 2019-12-13 17:45 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa I Myszkowska Agnieszka II Kosiacki Piotr Sekretarz Kasica Michał
I LIGA-50 2019-12-14 10:00 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Papież Leszek Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-51 2019-12-15 13:45 KS Metro Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka I Kwidziński Krzysztof II Zielińska Katarzyna Sekretarz van der Veer Nicolaas
I LIGA-54 2019-12-16 18:00 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II I Cichocki Mateusz II Pięta Piotr Sekretarz Król Piotr
I LIGA-56 2019-12-20 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom I Trzewik Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Myszkowski Marcin
I LIGA-53 2019-12-21 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa I Lipińska Anna II Zielińska Katarzyna Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
I LIGA-55 2019-12-21 13:00 UKS Olimp Ostrołęka - UKS Plas Warszawa I Główczak Marcin II Szeliga Marek Sekretarz Dobosz Wiktor

Grupa II LIGA GR. A

  • UKS Plas Warszawa II
  • KS Zawkrze Mława
  • KS Camper Wyszków
  • Trójka Kobyłka
  • KPS Siedlce
-
II LIGA GR. A-1 2019-09-19 19:00 UKS Plas Warszawa II - KS Camper Wyszków I Jędrak Dominik II Banaszak Małgorzata Sekretarz Papież Leszek
II LIGA GR. A-2 2019-09-20 18:00 KS Zawkrze Mława - KPS Siedlce I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Konopski Damian
II LIGA GR. A-3 2019-09-26 18:30 KS Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława I Engelard Marcin II Nowicki Łukasz Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR. A-4 2019-09-26 18:00 Trójka Kobyłka - UKS Plas Warszawa II I Wieczorek Adrian II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Makowski Łukasz
II LIGA GR. A-6 2019-09-30 18:00 KPS Siedlce - KS Camper Wyszków I Szulawa Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA GR. A-5 2019-10-04 17:00 KS Zawkrze Mława - Trójka Kobyłka I Kosiorek Adam II Wodzińska Natalia Sekretarz Dobrowolska Agata
II LIGA GR. A-7 2019-10-10 18:00 Trójka Kobyłka - KPS Siedlce I Rzeszotarska Magdalena II Wieczorek Adrian Sekretarz Makowski Łukasz
II LIGA GR. A-8 2019-10-10 19:00 UKS Plas Warszawa II - KS Zawkrze Mława I Dworak Aleksandra II Frydrych Michał Sekretarz Rymko Michał
II LIGA GR. A-10 2019-10-14 18:30 KS Camper Wyszków - Trójka Kobyłka I Kryszkiewicz Mateusz II van der Veer Nicolaas Sekretarz Komornicki Robert
II LIGA GR. A-9 2019-10-16 17:00 KPS Siedlce - UKS Plas Warszawa II I Molenda Lucjan II Baran Józef Sekretarz Szeliga Marek
II LIGA GR. A-11 2019-10-21 18:30 KS Camper Wyszków - UKS Plas Warszawa II I Kosiorek Adam II Szeliga Marek Sekretarz Walesiak Franciszek
II LIGA GR. A-12 2019-10-21 18:30 KPS Siedlce - KS Zawkrze Mława I Szulawa Michał II Rombel Marcin Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA GR. A-14 2019-10-31 19:00 UKS Plas Warszawa II - Trójka Kobyłka I Kobyliński Michał II Górska Agata Sekretarz Komornicki Robert
II LIGA GR. A-13 2019-11-04 17:30 KS Zawkrze Mława - KS Camper Wyszków I Gałecka Ewa II Macierowski Jarosław Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. A-15 2019-11-14 18:00 Trójka Kobyłka - KS Zawkrze Mława I van der Veer Nicolaas II Opiłowski Maciej Sekretarz Szeliga Marek
II LIGA GR. A-16 2019-11-14 18:30 KS Camper Wyszków - KPS Siedlce I Nowicki Łukasz II Lipiński Krzysztof Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR. A-17 2019-11-20 17:00 KPS Siedlce - Trójka Kobyłka I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin
II LIGA GR. A-18 2019-11-22 17:00 KS Zawkrze Mława - UKS Plas Warszawa II I Wróblewski Jan II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. A-19 2019-11-28 19:00 UKS Plas Warszawa II - KPS Siedlce I Ślęzak Szymon II Kępka Gabriela Sekretarz Papież Leszek
II LIGA GR. A-20 2019-11-28 18:00 Trójka Kobyłka - KS Camper Wyszków I Frydrych Michał II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Kułak Zbigniew

Grupa II LIGA GR. B

  • MOS - Wolska Siatkówka
  • Enea KKS Kozienice
  • PTS Pionki
  • RCS Czarni Radom II
  • UKS Orlęta Raszyn
-
II LIGA GR. B-2 2019-09-22 12:00 Enea KKS Kozienice - UKS Orlęta Raszyn I Dobosz Joanna II Minda Piotr Sekretarz Kocik Marcin
II LIGA GR. B-3 2019-09-28 13:00 PTS Pionki - Enea KKS Kozienice I Jurkowski Jacek II Banaś Anna Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. B-4 2019-09-28 11:30 RCS Czarni Radom II - MOS - Wolska Siatkówka I Plutka Beata II Głód Wojciech Sekretarz Kapusta Krzysztof
II LIGA GR. B-1 2019-09-29 11:00 MOS - Wolska Siatkówka - PTS Pionki I Góral Anna II Białek Piotr Sekretarz Sokołowska Małgorzata
II LIGA GR. B-5 2019-10-05 11:00 Enea KKS Kozienice - RCS Czarni Radom II I Banaś Anna II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. B-6 2019-10-05 16:00 UKS Orlęta Raszyn - PTS Pionki I Kaliński Janusz II Kosiorek Adam Sekretarz Kornalewski Witold
II LIGA GR. B-7 2019-10-12 12:00 RCS Czarni Radom II - UKS Orlęta Raszyn I Strzylak Sylwester II Minda Piotr Sekretarz Kotala Tomasz
II LIGA GR. B-8 2019-10-12 17:00 MOS - Wolska Siatkówka - Enea KKS Kozienice I Gruszczyński Roch II Ogórkis Andrzej Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA GR. B-10 2019-10-19 12:00 PTS Pionki - RCS Czarni Radom II I Bialik Arkadiusz II Strzylak Sylwester Sekretarz Minda Piotr
II LIGA GR. B-11 2019-10-26 12:00 PTS Pionki - MOS - Wolska Siatkówka I Fokt Artur II Minda Piotr Sekretarz Zajc Paweł
II LIGA GR. B-12 2019-10-26 16:00 UKS Orlęta Raszyn - Enea KKS Kozienice I Nowicki Łukasz II Opiłowski Maciej Sekretarz Sznajder Zbigniew
II LIGA GR. B-13 2019-11-03 11:00 Enea KKS Kozienice - PTS Pionki I Lipińska-Jeziorowska Monika II Wach Sławomir Sekretarz Banaś Anna
II LIGA GR. B-14 2019-11-09 15:00 MOS - Wolska Siatkówka - RCS Czarni Radom II I Opiłowski Maciej II Szeliga Marek Sekretarz Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. B-15 2019-11-15 18:30 RCS Czarni Radom II - Enea KKS Kozienice I Plutka Beata II Zajc Paweł Sekretarz Minda Piotr
II LIGA GR. B-16 2019-11-16 13:00 PTS Pionki - UKS Orlęta Raszyn I Wach Sławomir II Strzylak Sylwester Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. B-17 2019-11-22 20:30 UKS Orlęta Raszyn - RCS Czarni Radom II I Kasica Michał II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Papuda Paweł
II LIGA GR. B-9 2019-11-23 12:00 UKS Orlęta Raszyn - MOS - Wolska Siatkówka I Kurzepa Krzysztof II Zygmont Tomasz Sekretarz Naduk Jacek
II LIGA GR. B-18 2019-11-23 11:00 Enea KKS Kozienice - MOS - Wolska Siatkówka I Jurkowski Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. B-20 2019-11-29 19:00 RCS Czarni Radom II - PTS Pionki I Adamiec Dominika II Kozieł Michał Sekretarz Strzylak Sylwester
II LIGA GR. B-19 2019-11-30 18:15 MOS - Wolska Siatkówka - UKS Orlęta Raszyn I Talacha Marcin II Wylotek Damian Sekretarz Niewiarowska Magdalena