Przeglądanie meczów
Kadeci
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-04-12 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Siwiec Krystian | L I Osmulska Kamila | L II Wielgoszyńska Paulina |
2 | 2024-04-12 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Siwiec Krystian | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Osmulska Kamila |
3 | 2024-04-13 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gago Michał | L I Sienkiewicz Kinga | L II Szuty Przemysław |
4 | 2024-04-13 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gago Michał | L I Szuty Przemysław | L II Sienkiewicz Kinga |
5 | 2024-04-14 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I Sokołowski Władysław | L II Przystaś Adam |
6 | 2024-04-14 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I Przystaś Adam | L II Sokołowski Władysław |
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-03-15 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Polak Paulina | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Komor Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-15 17:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Jakubowska Martyna | II Polak Paulina | Sekretarz Komor Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-16 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-16 15:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Janik Tomasz | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-17 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pięta Piotr | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Wieczorek Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-17 15:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Pięta Piotr | Sekretarz Wieczorek Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-03-01 16:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Czarnecki Mikołaj | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Ciemiński Bartosz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wojciechowicz Ewa | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Ciemiński Bartosz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-02 14:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Gnatowski Marcin | II Pięta Piotr | Sekretarz Pawlikowska Agata | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-02 15:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Pięta Piotr | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Pawlikowska Agata | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-03 13:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Ducki Mateusz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-03 14:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wieczorek Piotr | II Ducki Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Metro Family Warszawa
- KS Metro Family Warszawa II
- MKS MDK Warszawa
- UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TURNIEJ FINAŁOWY-1 | 2024-02-16 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Komornicki Robert | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Redlicki Krzysztof | Główny: Żelazny Adam | L I Bartoszek Damian | L II Gnatowski Marcin |
TURNIEJ FINAŁOWY-2 | 2024-02-16 19:00 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Cichocki Mateusz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Redlicki Krzysztof | Główny: Żelazny Adam | L I Gnatowski Marcin | L II Bartoszek Damian |
TURNIEJ FINAŁOWY-3 | 2024-02-17 11:30 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Nowicki Łukasz | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kuskowska Justyna | Główny: Naduk Jacek | L I Chrzanowski Rafał | L II Lewandowski Kajetan |
TURNIEJ FINAŁOWY-4 | 2024-02-17 13:30 | KS Metro Family Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Kuskowska Justyna | Główny: Naduk Jacek | L I Lewandowski Kajetan | L II Chrzanowski Rafał |
TURNIEJ FINAŁOWY-5 | 2024-02-18 10:30 | KS Metro Family Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Osmulska Kamila | Główny: Naduk Jacek | L I Przystaś Adam | L II Kuskowska Justyna |
TURNIEJ FINAŁOWY-6 | 2024-02-18 12:30 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Kosiacki Piotr | II Wylotek Damian | Sekretarz Osmulska Kamila | Główny: Naduk Jacek | L I Kuskowska Justyna | L II Przystaś Adam |
- UKS Olimp Ostrołęka
- UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II
- UKS Piątka Wołomin
- MKS MDK Warszawa II
- UKS Iskra Warszawa
- RCS Czarni Radom
- KPS Siedlce
- KS Metro Family Warszawa
- KS Metro Family Warszawa II
- Akademia Wójtowicza
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | MKS MDK Warszawa II | I Ogórkis Andrzej | II Suchenek Rafał | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-22 19:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Ducki Mateusz | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-19 19:00 | KPS Siedlce | - | UKS Iskra Warszawa | I Szulawa Michał | II Talacha Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | KPS Siedlce | I Wylotek Damian | II Szuty Przemysław | Sekretarz Osmulska Kamila | |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-06 13:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Iskra Warszawa | I Białek Piotr | II Siwik Zofia | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-07 13:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Góral Anna | II Sokołowski Michał | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-31 3:33 | KPS Siedlce | - | MKS MDK Warszawa II | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-31 3:33 | MKS MDK Warszawa II | - | KPS Siedlce | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-14 12:00 | UKS Iskra Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Sokołowski Władysław | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-13 12:00 | Akademia Wójtowicza | - | UKS Iskra Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Szczypka Dominik | |
PLAY-OFF-1 | 2024-01-11 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Gnatowski Marcin | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
PLAY-OFF-2 | 2024-01-13 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Wodzińska Natalia | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Siwik Jakub | |
PLAY-OFF-2 | 2024-02-02 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Żelazny Adam | |
PLAY-OFF-3 | 2024-01-19 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UKS Piątka Wołomin | I Szymański Mirosław | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Żelazny Adam | |
PLAY-OFF-4 | 2024-01-23 18:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Suchenek Rafał | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sarna Dominik | |
PLAY-OFF-5 | 2024-01-27 18:00 | UKS Iskra Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Szymański Mirosław | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |
PLAY-OFF-6 | 2024-01-29 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UKS Iskra Warszawa | I Fokt Artur | II Kozieł Michał | Sekretarz Nowakowski Piotr | |
PLAY-OFF-7 | 2024-02-01 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Pisarek Tomasz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Kośla Henryk | |
PLAY-OFF-8 | 2024-01-31 17:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa | I Strzelecki Jakub | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr |
PLAY-OFF-9 | 2024-02-01 18:00 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa II | I Szczykutowicz Maciej | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Baranowski Cyprian |
- UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
- KS Metro Family Warszawa II
- UKS Piątka Wołomin
- Akademia Wójtowicza
- MKS MDK Warszawa
- KS Metro Family Warszawa
- RCS Czarni Radom
- UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAŁ-1 | 2023-09-15 16:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Pisarek Tomasz | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza |
FINAŁ-2 | 2023-09-15 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa | I Szymański Mirosław | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |
FINAŁ-3 | 2023-09-14 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | RCS Czarni Radom | I Suchenek Rafał | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Naduk Jacek | |
FINAŁ-4 | 2023-09-14 17:45 | Akademia Wójtowicza | - | MKS MDK Warszawa | I Siwiec Krystian | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Szczypka Dominik | |
FINAŁ-5 | 2023-09-20 16:45 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Guzy Przemysław | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Gago Michał | |
FINAŁ-6 | 2023-09-19 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | Akademia Wójtowicza | I Więckowski Mariusz | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Jankowski Paweł | |
FINAŁ-7 | 2023-09-22 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Góral Anna | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
FINAŁ-8 | 2023-09-23 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wylotek Damian | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
FINAŁ-9 | 2023-09-29 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Kosiacki Piotr | II Białek Piotr | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
FINAŁ-10 | 2023-09-29 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Kapusta Krzysztof | II Fokt Artur | Sekretarz Podziński Janusz | |
FINAŁ-11 | 2023-09-30 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | KS Metro Family Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Ducki Mateusz | Sekretarz Komenda Jakub | |
FINAŁ-12 | 2023-09-26 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | UKS Piątka Wołomin | I Guzy Przemysław | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sokołowski Władysław | |
FINAŁ-13 | 2023-10-07 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UKS Piątka Wołomin | I Nowicki Łukasz | II Białek Piotr | Sekretarz Machowski Andrzej | |
FINAŁ-14 | 2023-10-06 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Piotr | Sekretarz Sokołowski Michał | |
FINAŁ-15 | 2023-10-07 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | Akademia Wójtowicza | I Białek Piotr | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Machowski Andrzej | |
FINAŁ-16 | 2023-10-04 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Guzy Przemysław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Skorupa Robert | |
FINAŁ-17 | 2023-10-13 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Kozieł Michał | II Fokt Artur | Sekretarz Zaleski Damian | |
FINAŁ-18 | 2023-10-12 17:45 | Akademia Wójtowicza | - | KS Metro Family Warszawa II | I Czarnecki Mikołaj | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Gago Michał | |
FINAŁ-19 | 2023-10-10 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Siwiec Krystian | II Góral Anna | Sekretarz Żelazny Adam | |
FINAŁ-20 | 2023-10-12 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | KS Metro Family Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Suchenek Rafał | |
FINAŁ-21 | 2023-10-21 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kasica Michał | |
FINAŁ-22 | 2023-10-21 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Piątka Wołomin | I Góral Anna | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
FINAŁ-23 | 2023-10-20 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Polak Paulina | Sekretarz Skorupa Robert | |
FINAŁ-24 | 2023-10-20 18:00 | RCS Czarni Radom | - | Akademia Wójtowicza | I Pysiak Grzegorz | II Ejmowski Igor | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester |
FINAŁ-25 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Wojciechowicz Ewa | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Polak Paulina | |
FINAŁ-26 | 2023-10-27 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Pisarek Tomasz | II Wylotek Damian | Sekretarz Gago Michał | |
FINAŁ-27 | 2023-10-28 14:00 | UKS Piątka Wołomin | - | KS Metro Family Warszawa II | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |
FINAŁ-28 | 2023-10-27 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Myszkowska Agnieszka | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kośla Henryk | |
FINAŁ-29 | 2023-09-30 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Włodarczyk Mikołaj | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
FINAŁ-30 | 2023-09-20 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Pisarek Tomasz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Szymański Mirosław | |
FINAŁ-31 | 2023-11-03 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UKS Piątka Wołomin | I Kosiec Ryszard | II Zaleski Damian | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | Główny: Szczykutowicz Maciej |
FINAŁ-32 | 2023-10-31 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Ducki Mateusz | II Wylotek Damian | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
FINAŁ-33 | 2023-11-11 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | MKS MDK Warszawa | I Ogieniewska Olga | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Machowski Andrzej | |
FINAŁ-34 | 2023-11-11 10:30 | Akademia Wójtowicza | - | UKS Piątka Wołomin | I Sokołowski Michał | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |
FINAŁ-35 | 2023-11-10 18:00 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa | I Fokt Artur | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Plutka Beata | |
FINAŁ-36 | 2023-11-10 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Cichocki Mateusz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | |
FINAŁ-37 | 2023-11-18 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa II | I Białek Piotr | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | |
FINAŁ-38 | 2023-11-18 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | RCS Czarni Radom | I Kwiatkowski Łukasz | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
FINAŁ-39 | 2023-11-17 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Sokołowski Michał | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Machowski Andrzej | |
FINAŁ-40 | 2023-11-18 14:00 | UKS Piątka Wołomin | - | MKS MDK Warszawa | I Janik Tomasz | II Szuty Przemysław | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
FINAŁ-41 | 2023-12-11 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Kruszewski Krzysztof | II Suchenek Rafał | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
FINAŁ-42 | 2023-11-28 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Myszkowska Agnieszka | II Janik Tomasz | Sekretarz Gago Michał | |
FINAŁ-43 | 2023-11-25 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Pisarek Tomasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
FINAŁ-44 | 2023-11-24 18:00 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa II | I Baranowski Cyprian | II Lipińska-Jeziorowska Monika | Sekretarz Kozieł Michał | Główny: Kozieł Michał |
FINAŁ-45 | 2023-12-02 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | RCS Czarni Radom | I Zielińska Katarzyna | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Polak Paulina | |
FINAŁ-46 | 2023-11-29 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | Akademia Wójtowicza | I Gira Paulina | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Baran Józef | |
FINAŁ-47 | 2023-12-02 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | MKS MDK Warszawa | I Kaznowski Andrzej | II Janik Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |
FINAŁ-48 | 2023-12-01 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Piątka Wołomin | I Czarnecki Mikołaj | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
FINAŁ-49 | 2023-12-08 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Pisarek Tomasz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Janik Tomasz | Główny: Janik Tomasz |
FINAŁ-50 | 2023-12-09 14:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Opiłowski Maciej | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |
FINAŁ-51 | 2023-12-05 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Opiłowski Maciej | II Komornicki Robert | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
FINAŁ-52 | 2023-12-09 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | RCS Czarni Radom | I Wielgoszyńska Paulina | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
FINAŁ-53 | 2023-12-13 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | Akademia Wójtowicza | I Kosiorek Adam | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |
FINAŁ-54 | 2023-12-15 18:00 | RCS Czarni Radom | - | MKS MDK Warszawa | I Kapusta Krzysztof | II Zaleski Damian | Sekretarz Kosiec Ryszard | |
FINAŁ-55 | 2023-12-15 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UKS Piątka Wołomin | I Wojciechowicz Ewa | II Ducki Mateusz | Sekretarz Machowski Andrzej | |
FINAŁ-56 | 2023-12-16 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Kiszczak Andrzej |
- UKS Plas Warszawa
- UKS Olimp Ostrołęka
- KS Zawkrze Mława
- UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- UKS Iskra Warszawa
- UMKS Gwardia Legionowo
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA GR. A-2 | 2023-09-16 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Suchenek Rafał | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Sokołowski Michał | |
II LIGA GR. A-3 | 2023-12-03 12:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
II LIGA GR. A-4 | 2023-09-13 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Pisarek Tomasz | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kosiorek Adam | |
II LIGA GR. A-6 | 2023-09-24 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | KS Zawkrze Mława | I Nowicka Paulina | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Siwik Jakub | |
II LIGA GR. A-7 | 2023-09-23 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Zielińska Katarzyna | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Sokołowski Władysław | |
II LIGA GR. A-8 | 2023-09-21 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Jędrak Dominik | II Białek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | |
II LIGA GR. A-10 | 2023-09-29 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Iskra Warszawa | I Komor Dominik | II Ślendak Julia | Sekretarz Gago Michał | |
II LIGA GR. A-11 | 2023-09-30 12:00 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
II LIGA GR. A-12 | 2023-10-01 20:00 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Gira Paulina | II Baran Józef | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz |
II LIGA GR. A-14 | 2023-10-07 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Przystaś Adam | II Siwiec Krystian | Sekretarz Stando Mirosław | Główny: Stando Mirosław |
II LIGA GR. A-15 | 2023-10-08 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | KS Zawkrze Mława | I Gira Paulina | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Kosiacki Piotr | Główny: Kosiacki Piotr |
II LIGA GR. A-16 | 2023-10-06 18:30 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Czarnecki Mikołaj | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Kaznowski Andrzej | Główny: Kaznowski Andrzej |
II LIGA GR. A-18 | 2023-10-14 14:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Plas Warszawa | I Gumienny Piotr | II Góral Anna | Sekretarz Ogórkis Andrzej | |
II LIGA GR. A-19 | 2023-10-13 19:30 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Iskra Warszawa | I Gira Paulina | II Góral Anna | Sekretarz Szczypka Dominik | |
II LIGA GR. A-20 | 2023-10-12 19:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Kurzepa Krzysztof | II Pięta Piotr | Sekretarz Szuty Przemysław | |
II LIGA GR. A-22 | 2023-10-19 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Pięta Piotr | II Kępka Gabriela | Sekretarz Ogieniewska Olga | |
II LIGA GR. A-23 | 2023-10-21 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Zielińska Katarzyna | II Sokołowski Michał | Sekretarz Kwiatkowski Łukasz | |
II LIGA GR. A-24 | 2023-10-20 19:30 | UKS Olimp Ostrołęka | - | KS Zawkrze Mława | I Gumienny Piotr | II Kalinowska Alona | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
II LIGA GR. A-26 | 2023-10-29 19:30 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Szeliga Marek | II Suchenek Rafał | Sekretarz Baran Józef | |
II LIGA GR. A-27 | 2023-10-29 13:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Plas Warszawa | I Komor Dominik | II Guzy Przemysław | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |
II LIGA GR. A-28 | 2023-10-28 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Kurzepa Krzysztof | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Gruszczyński Daniel | |
II LIGA GR. A-30 | 2023-11-04 12:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Plas Warszawa | I Białek Piotr | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Suchenek Rafał | |
II LIGA GR. A-31 | 2023-11-04 13:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Czarnecki Mikołaj | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
II LIGA GR. A-32 | 2023-11-05 19:30 | UMKS Gwardia Legionowo | - | KS Zawkrze Mława | I Dykałowicz Magda | II Kasica Michał | Sekretarz Szeliga Marek | |
II LIGA GR. A-34 | 2023-11-09 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Szymański Mirosław | II Tollik Anna | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr |
II LIGA GR. A-35 | 2023-11-11 12:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Ciemiński Bartosz | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Dykałowicz Magda | |
II LIGA GR. A-36 | 2023-11-10 18:15 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Czarnecki Mikołaj | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Żelazny Adam | |
II LIGA GR. A-38 | 2023-11-13 19:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Szczypka Dominik | II Gira Paulina | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
II LIGA GR. A-39 | 2023-11-18 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Zawkrze Mława | I Plewa Artur | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kawiak Bogusław | |
II LIGA GR. A-40 | 2023-11-19 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Siwik Jakub | II Białek Piotr | Sekretarz Krzewiński Paweł | |
II LIGA GR. A-42 | 2023-11-25 10:15 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Rojek Artur | II Niewiarowska Magdalena | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
II LIGA GR. A-43 | 2023-11-22 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Iskra Warszawa | I Lewandowski Kajetan | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |
II LIGA GR. A-44 | 2023-11-23 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Plas Warszawa | I Suchenek Rafał | II Gumienny Piotr | Sekretarz Dobosz Wiktor | |
II LIGA GR. A-46 | 2023-12-02 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | KS Zawkrze Mława | I Gumienny Piotr | II Śpiewak Michał | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek |
II LIGA GR. A-47 | 2023-12-03 13:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Wylotek Damian | II Pięta Piotr | Sekretarz Plewa Piotr | |
II LIGA GR. A-48 | 2023-12-02 12:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Czarnecki Mikołaj | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Śliwerski Łukasz | |
II LIGA GR. A-50 | 2023-12-07 18:15 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Iskra Warszawa | I Komor Dominik | II Pięta Piotr | Sekretarz Gruszczyński Daniel | |
II LIGA GR. A-51 | 2023-12-09 10:00 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Plas Warszawa | I Siwiec Krystian | II Niewiarowska Magdalena | Sekretarz Gago Michał | |
II LIGA GR. A-52 | 2023-12-09 14:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Olimp Ostrołęka | I WS | II | Sekretarz | |
II LIGA GR. A-54 | 2023-12-15 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Szczypka Dominik | II Komor Dominik | Sekretarz Szymański Mirosław | |
II LIGA GR. A-55 | 2023-12-15 18:15 | UKS Plas Warszawa | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Sokołowski Michał | II Ślendak Julia | Sekretarz Nowak Ewa | |
II LIGA GR. A-56 | 2023-12-16 14:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Sokołowski Michał | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Główczak Marcin |
- GKS JAGUAR Wolanów
- MMKS Mińsk Mazowiecki
- RCS Czarni Radom II
- MKS MDK Warszawa II
- UKS Iskra Warszawa II
- UMKS MOS Wola Warszawa III
- UKS Orlęta Raszyn
- PSG KPS Siedlce
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA GR. B-1 | 2023-09-15 19:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UKS Iskra Warszawa II | I Pysiak Grzegorz | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Fokt Artur | |
II LIGA GR. B-2 | 2023-11-15 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | UKS Orlęta Raszyn | I Molenda Lucjan | II Sarna Dominik | Sekretarz Rombel Marcin | |
II LIGA GR. B-3 | 2023-09-15 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Strzylak Sylwester | II Minda Piotr | Sekretarz Kozieł Michał | |
II LIGA GR. B-4 | 2023-09-15 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | PSG KPS Siedlce | I Lukowski Tomasz | II Rojek Artur | Sekretarz Bartoszek Damian | |
II LIGA GR. B-5 | 2023-09-23 11:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | PSG KPS Siedlce | I Góral Anna | II Naduk Jacek | Sekretarz Ślendak Julia | |
II LIGA GR. B-6 | 2023-09-23 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | MKS MDK Warszawa II | I Molenda Lucjan | II Rojek Artur | Sekretarz Kośla Henryk | |
II LIGA GR. B-7 | 2023-09-23 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | RCS Czarni Radom II | I Białek Piotr | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
II LIGA GR. B-8 | 2023-09-22 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Ejmowski Igor | II Zaleski Damian | Sekretarz Tosza Bohdan | |
II LIGA GR. B-9 | 2023-10-02 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa II | I Rombel Marcin | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |
II LIGA GR. B-10 | 2023-09-29 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Lipińska-Jeziorowska Monika | II Korwin-Pawłowski Tobiasz | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
II LIGA GR. B-11 | 2023-09-29 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Baran Józef | II Gira Paulina | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
II LIGA GR. B-12 | 2023-09-27 19:30 | PSG KPS Siedlce | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Rombel Marcin | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |
II LIGA GR. B-13 | 2023-10-08 11:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Lukowski Tomasz | II Gira Paulina | Sekretarz Kosiacki Piotr | |
II LIGA GR. B-14 | 2023-10-07 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | PSG KPS Siedlce | I Vushkalenko Mykyta | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Kawiak Bogusław | |
II LIGA GR. B-15 | 2023-10-06 19:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | MKS MDK Warszawa II | I Nowakowski Piotr | II Pysiak Grzegorz | Sekretarz Kozieł Michał | Główny: Kozieł Michał |
II LIGA GR. B-16 | 2023-10-04 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | RCS Czarni Radom II | I Ciemiński Bartosz | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz |
II LIGA GR. B-17 | 2023-10-10 18:30 | RCS Czarni Radom II | - | UKS Iskra Warszawa II | I Nowakowski Piotr | II Pysiak Grzegorz | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester |
II LIGA GR. B-18 | 2023-10-13 19:30 | MKS MDK Warszawa II | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Pawlikowska Agata | II Rojek Artur | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr |
II LIGA GR. B-19 | 2023-10-20 18:00 | PSG KPS Siedlce | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Ducki Mateusz | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Słupecka Maja | |
II LIGA GR. B-20 | 2023-10-14 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | UKS Orlęta Raszyn | I Gira Paulina | II Kalinowska Alona | Sekretarz Żelazny Adam | Główny: Żelazny Adam |
II LIGA GR. B-21 | 2023-10-21 16:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Iskra Warszawa II | I Białek Karolina | II Szczypka Dominik | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
II LIGA GR. B-22 | 2023-10-19 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
II LIGA GR. B-23 | 2023-10-18 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | PSG KPS Siedlce | I Molenda Lucjan | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |
II LIGA GR. B-24 | 2023-10-20 18:30 | RCS Czarni Radom II | - | MKS MDK Warszawa II | I Zaleski Damian | II Nowakowski Piotr | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
II LIGA GR. B-25 | 2023-10-27 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UKS Iskra Warszawa II | I Pawlikowska Agata | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Sokołowski Michał | |
II LIGA GR. B-26 | 2023-10-25 19:00 | PSG KPS Siedlce | - | RCS Czarni Radom II | I Szulawa Michał | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |
II LIGA GR. B-27 | 2023-10-28 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Jankowski Paweł | II Kalinowska Alona | Sekretarz Kaznowski Andrzej | |
II LIGA GR. B-28 | 2023-10-28 10:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Plewa Artur | II Plewa Piotr | Sekretarz Ogieniewska Olga | |
II LIGA GR. B-29 | 2023-11-05 17:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Komenda Jakub | II Białek Piotr | Sekretarz Gira Paulina | |
II LIGA GR. B-30 | 2023-11-04 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Jankowski Paweł | II Janakowski Adrian | Sekretarz Sarna Dominik | |
II LIGA GR. B-31 | 2023-11-04 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | RCS Czarni Radom II | I Ducki Mateusz | II Makaruk Agnieszka | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
II LIGA GR. B-32 | 2023-10-31 20:30 | PSG KPS Siedlce | - | MKS MDK Warszawa II | I Rombel Marcin | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Szyszko Henryk | |
II LIGA GR. B-33 | 2023-11-11 12:00 | PSG KPS Siedlce | - | UKS Iskra Warszawa II | I Sarna Dominik | II Szyszko Henryk | Sekretarz Szulawa Michał | |
II LIGA GR. B-34 | 2023-11-10 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Białek Piotr | II Komenda Jakub | Sekretarz Rojek Artur | |
II LIGA GR. B-35 | 2023-11-10 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Zaleski Damian | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |
II LIGA GR. B-36 | 2023-11-08 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Rombel Marcin | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Sarna Dominik | |
II LIGA GR. B-37 | 2023-11-19 14:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Konieczny Michał | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
II LIGA GR. B-38 | 2023-11-14 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | RCS Czarni Radom II | I Ejmowski Igor | II Zaleski Damian | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof |
II LIGA GR. B-39 | 2023-11-18 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | MKS MDK Warszawa II | I Komor Dominik | II Tollik Anna | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
II LIGA GR. B-40 | 2023-11-17 17:30 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | PSG KPS Siedlce | I Sienkiewicz Kinga | II Ślendak Julia | Sekretarz Janik Tomasz | Główny: Janik Tomasz |
II LIGA GR. B-41 | 2023-11-24 17:30 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | UKS Iskra Warszawa II | I Białek Karolina | II Osmulska Kamila | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
II LIGA GR. B-42 | 2023-11-29 18:30 | PSG KPS Siedlce | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szyszko Henryk | II Szulawa Michał | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |
II LIGA GR. B-43 | 2023-12-01 19:30 | MKS MDK Warszawa II | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Białek Piotr | II Konieczny Michał | Sekretarz Nowicki Łukasz | |
II LIGA GR. B-44 | 2023-11-24 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Kaczmarski Marcin | II Ejmowski Igor | Sekretarz Andrzejewski Piotr | |
II LIGA GR. B-45 | 2023-12-04 19:45 | UKS Iskra Warszawa II | - | RCS Czarni Radom II | I Sokołowski Władysław | II Ślendak Julia | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | |
II LIGA GR. B-46 | 2023-12-15 17:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | MKS MDK Warszawa II | I Sarna Dominik | II Konieczny Michał | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
II LIGA GR. B-47 | 2023-12-02 11:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | PSG KPS Siedlce | I Kobylarczyk Jacek | II Baranowski Cyprian | Sekretarz Frączek Maciej | |
II LIGA GR. B-48 | 2023-12-02 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Wodzińska Natalia | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Lukowski Tomasz | |
II LIGA GR. B-49 | 2023-12-10 14:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Siwiec Krystian | II Wylotek Damian | Sekretarz Pisarek Tomasz | |
II LIGA GR. B-50 | 2023-12-09 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Białek Piotr | II Prabucka Weronika | Sekretarz Sarna Dominik | |
II LIGA GR. B-51 | 2023-12-06 19:00 | PSG KPS Siedlce | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Molenda Lucjan | II Rombel Marcin | Sekretarz Szulawa Michał | |
II LIGA GR. B-52 | 2023-12-08 19:00 | MKS MDK Warszawa II | - | RCS Czarni Radom II | I Chrzanowski Rafał | II Kosiorek Adam | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
II LIGA GR. B-53 | 2023-12-17 15:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa II | I Komenda Jakub | II Rogowska Aleksandra | Sekretarz Strzelecki Jakub | |
II LIGA GR. B-54 | 2023-12-15 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | PSG KPS Siedlce | I Frączek Maciej | II Plutka Beata | Sekretarz Kozieł Michał | Główny: Kozieł Michał |
II LIGA GR. B-55 | 2023-12-01 17:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Szulawa Michał | II Molenda Lucjan | Sekretarz Sarna Dominik | |
II LIGA GR. B-56 | 2023-12-12 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UKS Orlęta Raszyn | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Frączek Maciej | Sekretarz Nowakowski Piotr |
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-10 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | pauzuje | I Ciemiński Bartosz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |