Kadetki

Grupa 1/4 MMP

  • UMKS MOS Wola Warszawa
-
1 2022-03-10 14:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Wylotek Damian II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2022-03-10 16:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Wylotek Damian Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2022-03-11 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Wylotek Damian II Trzewik Piotr Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2022-03-11 12:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Wylotek Damian Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2022-03-11 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Komornicki Robert II Rymko Michał Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2022-03-11 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Rymko Michał II Komornicki Robert Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2022-03-12 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Cichocki Mateusz II Kępka Gabriela Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2022-03-12 12:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2022-03-12 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2022-03-13 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Cichocki Mateusz II Wieczorek Piotr Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2022-03-13 12:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Wieczorek Piotr II Cichocki Mateusz Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Mistrzostwa Mazowsza Kadetek

  • UKS Atena Warszawa
  • GLKS Nadarzyn
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • LTS Legionovia Legionowo I
  • MUKS Krótka Mysiadło
-
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-1 2022-02-09 12:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Cichońska Weronika II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Żelazny Adam Główny: Kiszczak Andrzej
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-2 2022-02-09 14:00 GLKS Nadarzyn - MUKS Krótka Mysiadło I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Żelazny Adam Główny: Kiszczak Andrzej
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-3 2022-02-10 12:00 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I I Wielgoszyńska Paulina II Wodzińska Natalia Sekretarz Żelazny Adam Główny: Kiszczak Andrzej
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-4 2022-02-10 14:00 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Cieślak Mateusz Sekretarz Żelazny Adam Główny: Kiszczak Andrzej
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-5 2022-02-11 12:00 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Krótka Mysiadło I Cieślak Mateusz II Trzewik Piotr Sekretarz Komornicki Robert Główny: Kułak Zbigniew
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-6 2022-02-11 14:00 UKS Atena Warszawa - GLKS Nadarzyn I Trzewik Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Komornicki Robert Główny: Kułak Zbigniew
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-7 2022-02-12 10:00 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Białek Piotr Sekretarz Wieczorek Adrian Główny: Janik Tomasz
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-8 2022-02-12 12:00 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Kaznowski Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Wieczorek Adrian Główny: Janik Tomasz
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-9 2022-02-13 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn I Cichońska Weronika II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Molenda Lucjan Główny: Kułak Zbigniew
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek-10 2022-02-13 12:00 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Kosiacki Piotr II Gałecka Ewa Sekretarz Molenda Lucjan Główny: Kułak Zbigniew

Grupa PLAY-OFF

  • UKS Esperanto III
  • MUKS Krótka Mysiadło II
  • UMKS MOS Wola Warszawa III
  • UKS Esperanto
  • MUKS Krótka Mysiadło
  • MUKS Sparta Warszawa
  • Olimp Tłuszcz
  • LTS Legionovia Legionowo II
  • MUKS Sparta Warszawa II
  • UKS Atena Warszawa II
  • KS Saska Warszawa
  • UKS Iskra Warszawa
  • Trójka Kobyłka
  • Legia Warszawa
  • MUKS Joker Kozienice
  • LOS Nowy Dwór Mazowiecki
  • MUKS Radomka Radom II
  • OTPS Nike Ostrołęka
  • MUKS Radomka Radom
  • GLKS Nadarzyn
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
  • UMKS MOS Wola Warszawa
-
PLAY-OFF-6 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-7 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-8 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-9 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-10 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-8 2021-11-29 18:30 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Borowy Wojciech Sekretarz Makowski Łukasz
PLAY-OFF-4 2021-12-01 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło II I Białek Piotr II Nowak Ewa Sekretarz Komornicki Robert Główny: Komornicki Robert
PLAY-OFF-7 2021-12-02 18:15 MUKS Sparta Warszawa - Olimp Tłuszcz I Lipiński Krzysztof II Góral Anna Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-1 2021-12-03 18:00 MUKS Radomka Radom II - UKS Atena Warszawa II I Kosiec Ryszard II Kaczmarski Marcin Sekretarz Pysiak Grzegorz
PLAY-OFF-3 2021-12-03 17:30 MUKS Krótka Mysiadło II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kryszkiewicz Mateusz II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Białek Piotr
PLAY-OFF-3 2021-12-03 18:00 UKS Esperanto III - KS Saska Warszawa I Świrski Tomasz II Jakubowska Martyna Sekretarz Baran Józef
PLAY-OFF-2 2021-12-04 13:30 UKS Atena Warszawa II - MUKS Radomka Radom II I Cichońska Weronika II Nowicki Łukasz Sekretarz Szeliga Marek
PLAY-OFF-5 2021-12-04 11:00 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło I Wieczorek Adrian II Ogieniewska Olga Sekretarz Redlicki Krzysztof
PLAY-OFF-5 2021-12-04 15:00 Legia Warszawa - MUKS Joker Kozienice I Sałuda Kamil II Kosiorek Adam Sekretarz Kwiatkowski Łukasz
PLAY-OFF-4 2021-12-05 10:45 KS Saska Warszawa - UKS Esperanto III I Kryszkiewicz Mateusz II Nowicki Łukasz Sekretarz Komenda Jakub
PLAY-OFF-6 2021-12-05 14:00 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Esperanto I Kosiorek Adam II Polak Paulina Sekretarz Kwiatkowski Łukasz
PLAY-OFF-6 2021-12-05 10:00 MUKS Joker Kozienice - Legia Warszawa I Kiliszek Mateusz II Bialik Arkadiusz Sekretarz Nowakowski Piotr
PLAY-OFF-7 2021-12-06 18:00 Trójka Kobyłka - UKS Iskra Warszawa I Skorupa Robert II Wieczorek Adrian Sekretarz Janik Tomasz
PLAY-OFF-10 2021-12-06 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II I Trzewik Piotr II Świrski Tomasz Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
PLAY-OFF-9 2021-12-07 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Sparta Warszawa I Opiłowski Maciej II Kosiorek Adam Sekretarz Walczak Waldemar
PLAY-OFF-8 2021-12-08 17:30 UKS Iskra Warszawa - Trójka Kobyłka I Gnatowski Marcin II Trzewik Piotr Sekretarz Walczak Waldemar
PLAY-OFF-9 2021-12-08 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Szeliga Marek Sekretarz Kosiorek Adam
PLAY-OFF-10 2021-12-10 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III I Nowak Ewa II Ogieniewska Olga Sekretarz Kurzepa Krzysztof
PLAY-OFF-12 2021-12-10 16:00 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Krótka Mysiadło I Gałecka Ewa II Janik Tomasz Sekretarz Wróblewski Jan
PLAY-OFF-11 2021-12-12 10:00 MUKS Radomka Radom II - KS Saska Warszawa I Lipińska-Jeziorowska Monika II Strzylak Sylwester Sekretarz Tosza Bohdan
PLAY-OFF-11 2021-12-13 17:30 UKS Esperanto III - UKS Atena Warszawa II I Opiłowski Maciej II Jakubowska Martyna Sekretarz Redlicki Krzysztof
PLAY-OFF-13 2021-12-13 19:45 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo II I Białek Piotr II Nowicki Łukasz Sekretarz Szeliga Marek
PLAY-OFF-14 2021-12-13 19:00 Olimp Tłuszcz - MUKS Krótka Mysiadło II I Trzewik Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Dobosz Wiktor
PLAY-OFF-19 2021-12-15 18:00 Trójka Kobyłka - Legia Warszawa I Kosiorek Adam II Ogórkis Andrzej Sekretarz Borowy Wojciech
PLAY-OFF-12 2021-12-16 18:00 KS Saska Warszawa - MUKS Radomka Radom II I Rzeszotarska Magdalena II Kuskowska Justyna Sekretarz Żelazny Adam
PLAY-OFF-16 2021-12-17 17:30 UKS Esperanto - MUKS Sparta Warszawa II I II Sekretarz
PLAY-OFF-20 2021-12-17 20:00 Legia Warszawa - Trójka Kobyłka I Białek Piotr II Baran Józef Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-22 2021-12-17 18:15 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło I Kępka Gabriela II Szeliga Marek Sekretarz Walczak Waldemar
PLAY-OFF-11 2021-12-18 11:00 UKS Atena Warszawa II - UKS Esperanto III I Wylotek Damian II Naduk Jacek Sekretarz Żelazny Adam
PLAY-OFF-21 2021-12-18 10:00 MUKS Joker Kozienice - UKS Iskra Warszawa I Kaczmarski Marcin II Plutka Beata Sekretarz Tosza Bohdan
PLAY-OFF-17 2021-12-20 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto I Główczak Marcin II Cichocki Mateusz Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-15 2021-12-21 18:30 MUKS Krótka Mysiadło II - Olimp Tłuszcz I Filip Adam II Kosiorek Adam Sekretarz Szeliga Marek
PLAY-OFF-18 2021-12-22 17:00 UKS Iskra Warszawa - MUKS Joker Kozienice I Kurzepa Krzysztof II Zgiet Agata Sekretarz Guzy Przemysław
PLAY-OFF-23 2021-12-22 18:00 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Sparta Warszawa I Filip Adam II Trzewik Piotr Sekretarz Skorupa Robert
PLAY-OFF-29 2022-01-05 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - Olimp Tłuszcz I Trzewik Piotr II Ślęzak Szymon Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-25 2022-01-07 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło I Cichońska Weronika II Kryszkiewicz Mateusz Sekretarz Wróblewski Jan
PLAY-OFF-1 2022-01-08 10:00 MUKS Joker Kozienice - UKS Atena Warszawa II I Ochocka Magdalena II Jurkowski Jacek Sekretarz Tosza Bohdan
PLAY-OFF-1 2022-01-12 17:30 UKS Esperanto - UKS Iskra Warszawa I Zgiet Agata II Gnatowski Marcin Sekretarz Kiszczak Andrzej
PLAY-OFF-3 2022-01-12 18:30 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa II I Kruszewski Krzysztof II Ogórkis Andrzej Sekretarz Molenda Lucjan
PLAY-OFF-6 2022-01-12 18:15 MUKS Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Białek Piotr II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-26 2022-01-13 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Cichocki Mateusz II Engelard Marcin Sekretarz Żelazny Adam
PLAY-OFF-27 2022-01-13 18:00 KS Saska Warszawa - Legia Warszawa I Polak Paulina II Nowak Ewa Sekretarz Szeliga Marek
PLAY-OFF-1 2022-01-14 18:00 MUKS Radomka Radom II - Trójka Kobyłka I Nowakowski Piotr II Kiliszek Mateusz Sekretarz Szczykutowicz Maciej Główny: Szczykutowicz Maciej
PLAY-OFF-8 2022-01-14 17:45 MUKS Krótka Mysiadło II - UKS Esperanto I Kryszkiewicz Mateusz II Gnatowski Marcin Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-24 2022-01-15 11:00 UKS Atena Warszawa II - MUKS Joker Kozienice I Guzy Przemysław II Ogieniewska Olga Sekretarz Polak Paulina
PLAY-OFF-28 2022-01-15 18:00 Legia Warszawa - KS Saska Warszawa I Baran Józef II Król Piotr Sekretarz Trzewik Piotr
PLAY-OFF-2 2022-01-16 18:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Esperanto I Wielgoszyńska Paulina II Guzy Przemysław Sekretarz Białek Piotr
PLAY-OFF-7 2022-01-16 12:00 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Sparta Warszawa I Cichocki Mateusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
PLAY-OFF-9 2022-01-17 17:30 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło II I Góral Anna II Zgiet Agata Sekretarz Redlicki Krzysztof
PLAY-OFF-10 2022-01-17 18:00 Trójka Kobyłka - MUKS Radomka Radom II I Lipiński Krzysztof II Ogórkis Andrzej Sekretarz Makowski Łukasz
PLAY-OFF-4 2022-01-18 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa III - LTS Legionovia Legionowo II I Polak Paulina II Filip Adam Sekretarz Kiszczak Andrzej
PLAY-OFF-5 2022-01-19 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kosiorek Adam II Ślęzak Szymon Sekretarz Wróblewski Jan
PLAY-OFF-11 2022-01-20 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom I Guzy Przemysław II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Nowak Ewa
PLAY-OFF-1 2022-01-22 13:30 MUKS Radomka Radom - MUKS Krótka Mysiadło I Andrzejewski Piotr II Zajc Paweł Sekretarz Minda Piotr
PLAY-OFF-2 2022-01-24 18:30 MUKS Sparta Warszawa - GLKS Nadarzyn I Cichocki Mateusz II Szuty Przemysław Sekretarz Naduk Jacek
PLAY-OFF-3 2022-01-25 19:30 GLKS Nadarzyn - MUKS Sparta Warszawa I Wieczorek Piotr II Główczak Marcin Sekretarz Góral Anna
PLAY-OFF-4 2022-01-26 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło I Filip Adam II Białek Piotr Sekretarz Żelazny Adam
PLAY-OFF-5 2022-01-27 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa II I Nowicki Łukasz II Makaruk Agnieszka Sekretarz Redlicki Krzysztof
PLAY-OFF-11 2022-01-27 19:30 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa I Gruszczyński Daniel II Jakubowska Martyna Sekretarz Wodzińska Natalia
PLAY-OFF-12 2022-01-28 16:30 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn I Kurzepa Krzysztof II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Redlicki Krzysztof

Grupa I LIGA

  • LTS Legionovia Legionowo I
  • MUKS Radomka Radom
  • LOS Nowy Dwór Mazowiecki
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • GLKS Nadarzyn
  • OTPS Nike Ostrołęka
  • UKS Atena Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
-
I LIGA-4 2021-09-15 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Białek Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
I LIGA-7 2021-09-21 16:30 UKS Atena Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Komornicki Robert II Białek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-8 2021-09-23 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - GLKS Nadarzyn I Bednarek Remigiusz II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-6 2021-09-25 11:00 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-3 2021-09-26 12:00 OTPS Nike Ostrołęka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Wylotek Damian II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-10 2021-09-29 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Wróblewski Jan Sekretarz Szeliga Marek
I LIGA-40 2021-10-01 18:15 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-9 2021-10-02 12:00 GLKS Nadarzyn - MUKS Radomka Radom I Sasin Nina II Fokt Artur Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof
I LIGA-11 2021-10-02 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa I Filip Adam II Lipińska Anna Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-14 2021-10-05 16:30 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-15 2021-10-07 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa I Guzy Przemysław II Trzewik Piotr Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-13 2021-10-09 14:00 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Radomka Radom I Cieślak Mateusz II Wieczorek Adrian Sekretarz Polak Paulina
I LIGA-17 2021-10-10 12:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Radomka Radom I Cichocki Mateusz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-19 2021-10-14 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II I Janik Tomasz II Guzy Przemysław Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-5 2021-10-16 16:00 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Dobosz Joanna II Zajc Paweł Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
I LIGA-18 2021-10-16 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn I Białek Piotr II Zielińska Katarzyna Sekretarz Gago Michał
I LIGA-20 2021-10-17 11:00 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa I Wodzińska Natalia II Lipiński Krzysztof Sekretarz Cichońska Weronika
I LIGA-23 2021-10-18 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - GLKS Nadarzyn I Guzy Przemysław II Rymko Michał Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-24 2021-10-20 17:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Filip Adam Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-21 2021-10-23 16:00 MUKS Radomka Radom - UKS Atena Warszawa I Kapusta Krzysztof II Dobosz Joanna Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
I LIGA-22 2021-10-24 11:00 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-32 2021-10-25 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Bednarek Remigiusz II Guzy Przemysław Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-16 2021-10-26 19:30 GLKS Nadarzyn - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Główczak Marcin II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-28 2021-10-26 16:30 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Białek Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
I LIGA-26 2021-10-27 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa II I Cichońska Weronika II Guzy Przemysław Sekretarz Szeliga Marek
I LIGA-1 2021-10-28 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Radomka Radom I Bednarek Remigiusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-29 2021-10-29 18:30 MUKS Radomka Radom - LTS Legionovia Legionowo I I Sasin Nina II Kocik Marcin Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
I LIGA-27 2021-10-30 13:00 OTPS Nike Ostrołęka - GLKS Nadarzyn I Wróblewski Jan II Cieślak Mateusz Sekretarz Główczak Marcin
I LIGA-25 2021-11-06 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom I Cichocki Mateusz II Dykałowicz Magda Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-30 2021-11-06 10:00 UKS Atena Warszawa - GLKS Nadarzyn I Sokołowska Małgorzata II Klepacz Krzysztof Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-35 2021-11-10 17:15 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa I Kosiorek Adam II Białek Piotr Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-12 2021-11-13 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-34 2021-11-13 19:00 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Cichońska Weronika II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-36 2021-11-13 10:00 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I I Gałecka Ewa II Góral Anna Sekretarz Polak Paulina
I LIGA-33 2021-11-15 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Radomka Radom I Filip Adam II Trzewik Piotr Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-38 2021-11-18 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Guzy Przemysław II Kosiorek Adam Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-39 2021-11-18 17:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Śliwerski Łukasz II Opiłowski Maciej Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-37 2021-11-20 16:00 MUKS Radomka Radom - GLKS Nadarzyn I Kiliszek Mateusz II Nowakowski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
I LIGA-45 2021-11-21 13:00 MUKS Radomka Radom - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Baranowski Cyprian II Nowakowski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
I LIGA-42 2021-11-22 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa I Janik Tomasz II Opiłowski Maciej Sekretarz Gago Michał
I LIGA-43 2021-11-24 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Kaznowski Andrzej II Opiłowski Maciej Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-44 2021-11-24 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn I Nowak Ewa II Więckowski Mariusz Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-47 2021-11-29 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I I Kurzepa Krzysztof II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-46 2021-12-04 10:00 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa I Nowak Ewa II Główczak Marcin Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-48 2021-12-04 10:30 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Cieślak Mateusz II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Kosiorek Adam
I LIGA-31 2021-12-05 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - OTPS Nike Ostrołęka I Komenda Jakub II Nowicki Łukasz Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-51 2021-12-08 20:00 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa II I Śliwerski Łukasz II Jakubowska Martyna Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-52 2021-12-08 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Nowak Ewa II Zgiet Agata Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-49 2021-12-11 11:00 UKS Atena Warszawa - MUKS Radomka Radom I Klepacz Krzysztof II Naduk Jacek Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-50 2021-12-11 11:00 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I I Rombel Marcin II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław
I LIGA-54 2021-12-13 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Gałecka Ewa II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-56 2021-12-16 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-2 2021-12-18 10:00 GLKS Nadarzyn - UKS Atena Warszawa I Trzewik Piotr II Makaruk Agnieszka Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-41 2021-12-19 12:00 MUKS Radomka Radom - OTPS Nike Ostrołęka I Kiliszek Mateusz II Nowakowski Piotr Sekretarz Plutka Beata
I LIGA-55 2021-12-31 12:00 GLKS Nadarzyn - OTPS Nike Ostrołęka I nieobsadzony II Sekretarz
I LIGA-53 2022-01-07 18:00 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa I Kosiec Ryszard II Kiliszek Mateusz Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof

Grupa II LIGA GR. A

  • LKS PERŁA Złotokłos
  • MUKS Joker Kozienice
  • KKS Kozienice
  • MUKS Radomka Radom II
  • MUKS Krótka Mysiadło II
  • UKS Esperanto
-
II LIGA GR. A-1 2021-09-18 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Radomka Radom II I Wieczorek Adrian II Polak Paulina Sekretarz Skorupa Robert
II LIGA GR. A-23 2021-09-19 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - KKS Kozienice I Borowy Wojciech II Lipiński Krzysztof Sekretarz Gałecka Ewa
II LIGA GR. A-9 2021-09-24 17:30 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło II I Smater Patrycja II Polak Paulina Sekretarz Kośla Henryk Główny: Kośla Henryk
II LIGA GR. A-16 2021-09-25 11:00 MUKS Radomka Radom II - LKS PERŁA Złotokłos I Ejmowski Igor II Frączek Maciej Sekretarz Strzylak Sylwester Główny: Strzylak Sylwester
II LIGA GR. A-6 2021-09-26 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Joker Kozienice I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław
II LIGA GR. A-4 2021-09-29 18:30 MUKS Radomka Radom II - UKS Esperanto I Bialik Arkadiusz II Plutka Beata Sekretarz Kapusta Krzysztof
II LIGA GR. A-8 2021-10-09 12:30 KKS Kozienice - LKS PERŁA Złotokłos I Kobylarczyk Jacek II Ochocka Magdalena Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. A-30 2021-10-10 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Krótka Mysiadło II I Wielgoszyńska Paulina II Wieczorek Piotr Sekretarz Nowicki Łukasz
II LIGA GR. A-28 2021-10-13 18:00 MUKS Radomka Radom II - KKS Kozienice I Plutka Beata II Kocik Marcin Sekretarz Kozieł Michał Główny: Kozieł Michał
II LIGA GR. A-14 2021-10-15 17:00 UKS Esperanto - MUKS Joker Kozienice I Polak Paulina II Góral Anna Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
II LIGA GR. A-21 2021-10-16 11:00 MUKS Joker Kozienice - LKS PERŁA Złotokłos I Ejmowski Igor II Motyka Jan Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
II LIGA GR. A-3 2021-10-17 12:00 KKS Kozienice - UKS Esperanto I Frączek Maciej II Nowakowski Piotr Sekretarz Strzylak Sylwester Główny: Strzylak Sylwester
II LIGA GR. A-10 2021-10-17 11:30 MUKS Radomka Radom II - MUKS Krótka Mysiadło II I Andrzejewski Piotr II Ejmowski Igor Sekretarz Motyka Jan
II LIGA GR. A-25 2021-10-20 18:30 MUKS Krótka Mysiadło II - MUKS Radomka Radom II I Kępka Gabriela II Gałecka Ewa Sekretarz Kwiatkowski Łukasz Główny: Kwiatkowski Łukasz
II LIGA GR. A-12 2021-10-21 17:00 MUKS Joker Kozienice - KKS Kozienice I Kosiec Ryszard II Kiliszek Mateusz Sekretarz Szczykutowicz Maciej Główny: Szczykutowicz Maciej
II LIGA GR. A-7 2021-10-23 11:00 MUKS Joker Kozienice - MUKS Radomka Radom II I Frączek Maciej II Ochocka Magdalena Sekretarz Podziński Janusz
II LIGA GR. A-18 2021-10-23 11:00 UKS Esperanto - KKS Kozienice I Turski Piotr II Jakubowska Martyna Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. A-5 2021-10-27 19:30 MUKS Krótka Mysiadło II - KKS Kozienice I Gałecka Ewa II Woźniak Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA GR. A-17 2021-10-30 11:00 MUKS Krótka Mysiadło II - MUKS Joker Kozienice I Daszkowska Katarzyna II Dykałowicz Magda Sekretarz Zgiet Agata
II LIGA GR. A-11 2021-11-07 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - UKS Esperanto I Talacha Marcin II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Szulawa Michał
II LIGA GR. A-29 2021-11-14 11:00 MUKS Joker Kozienice - UKS Esperanto I Ejmowski Igor II Frączek Maciej Sekretarz Podziński Janusz
II LIGA GR. A-22 2021-11-17 17:00 MUKS Radomka Radom II - MUKS Joker Kozienice I Kaczmarski Marcin II Baranowski Cyprian Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
II LIGA GR. A-27 2021-11-18 17:00 KKS Kozienice - MUKS Joker Kozienice I Jurkowski Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. A-2 2021-11-20 14:00 MUKS Joker Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło II I Wach Sławomir II Ochocka Magdalena Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. A-20 2021-11-20 10:00 KKS Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło II I Ochocka Magdalena II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. A-26 2021-11-20 11:00 UKS Esperanto - LKS PERŁA Złotokłos I Rombel Marcin II Talacha Marcin Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA GR. A-15 2021-11-21 11:00 MUKS Krótka Mysiadło II - LKS PERŁA Złotokłos I Borowy Wojciech II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. A-13 2021-11-27 10:00 KKS Kozienice - MUKS Radomka Radom II I Nowakowski Piotr II Motyka Jan Sekretarz Kaczmarski Marcin
II LIGA GR. A-19 2021-11-28 11:00 UKS Esperanto - MUKS Radomka Radom II I Wodzińska Natalia II Klepacz Krzysztof Sekretarz Rymko Michał
II LIGA GR. A-24 2021-11-29 19:30 MUKS Krótka Mysiadło II - UKS Esperanto I Ślęzak Szymon II Cichońska Weronika Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam

Grupa II LIGA GR. B

  • UKS Orlęta Raszyn
  • UKS Atena Warszawa II
  • Legia Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa III
  • MUKS Krótka Mysiadło
  • Akademia Wójtowicza
  • KKS Kozienice II
-
II LIGA GR. B-4 2021-09-18 11:00 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II I Kurzepa Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz Papież Leszek
II LIGA GR. B-17 2021-09-18 14:45 Akademia Wójtowicza - UMKS MOS Wola Warszawa III I Lipińska Anna II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-21 2021-09-20 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - Akademia Wójtowicza I Turski Piotr II Skorupa Robert Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA GR. B-5 2021-09-21 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - Legia Warszawa I Trzewik Piotr II Kasica Michał Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-9 2021-09-25 11:00 KKS Kozienice II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Pysiak Grzegorz II Sasin Nina Sekretarz Kotala Tomasz
II LIGA GR. B-26 2021-09-25 18:00 Legia Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kruszewski Krzysztof II Szuty Przemysław Sekretarz Zielińska Katarzyna
II LIGA GR. B-42 2021-09-25 14:45 Akademia Wójtowicza - MUKS Krótka Mysiadło I Trzewik Piotr II Polak Paulina Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
II LIGA GR. B-32 2021-09-26 12:00 KKS Kozienice II - MUKS Krótka Mysiadło I Chylak Karolina II Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof
II LIGA GR. B-6 2021-09-27 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa II I Turski Piotr II Lipiński Krzysztof Sekretarz Ogieniewska Olga
II LIGA GR. B-30 2021-09-28 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - KKS Kozienice II I Guzy Przemysław II Skorupa Robert Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. B-14 2021-09-29 18:30 KKS Kozienice II - Akademia Wójtowicza I Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza II Kaczmarski Marcin Sekretarz Andrzejewski Piotr
II LIGA GR. B-10 2021-10-02 10:00 UKS Orlęta Raszyn - UMKS MOS Wola Warszawa III I Nowak Ewa II Dykałowicz Magda Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
II LIGA GR. B-27 2021-10-02 11:00 UKS Atena Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło I Klepacz Krzysztof II Papież Leszek Sekretarz Kociałkowski Jacek
II LIGA GR. B-22 2021-10-05 18:30 UKS Orlęta Raszyn - Akademia Wójtowicza I Włodarczyk Mikołaj II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA GR. B-37 2021-10-07 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Orlęta Raszyn I Komenda Jakub II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek
II LIGA GR. B-13 2021-10-09 10:00 UKS Atena Warszawa II - UKS Orlęta Raszyn I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. B-8 2021-10-10 18:00 Legia Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło I Fronczak Agata II Sołtykiewicz Grzegorz Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. B-35 2021-10-10 14:45 Akademia Wójtowicza - KKS Kozienice II I Filip Adam II Trzewik Piotr Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR. B-15 2021-10-12 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło I Cichońska Weronika II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. B-2 2021-10-15 19:00 UKS Atena Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Borowy Wojciech II Zgiet Agata Sekretarz Rymko Michał Główny: Rymko Michał
II LIGA GR. B-1 2021-10-16 14:45 Akademia Wójtowicza - UKS Orlęta Raszyn I Frydrych Michał II Filip Adam Sekretarz Kwidziński Krzysztof
II LIGA GR. B-18 2021-10-16 10:00 UKS Atena Warszawa II - Legia Warszawa I Zielińska Katarzyna II Białek Piotr Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-29 2021-10-17 11:00 MUKS Krótka Mysiadło - Legia Warszawa I Białek Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Stando Mirosław
II LIGA GR. B-23 2021-10-26 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Atena Warszawa II I Nowak Ewa II Góral Anna Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. B-40 2021-10-26 18:30 UKS Orlęta Raszyn - Legia Warszawa I Engelard Marcin II Gruszczyński Daniel Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA GR. B-3 2021-10-30 18:00 Legia Warszawa - KKS Kozienice II I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Janus Aleksandra
II LIGA GR. B-7 2021-10-30 10:00 UKS Atena Warszawa II - Akademia Wójtowicza I Kasica Michał II Świrski Tomasz Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR. B-24 2021-11-03 18:30 KKS Kozienice II - Legia Warszawa I Sasin Nina II Plutka Beata Sekretarz Kocik Marcin
II LIGA GR. B-25 2021-11-06 11:00 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn I Kobylarczyk Jacek II Ochocka Magdalena Sekretarz Jurkowski Jacek
II LIGA GR. B-28 2021-11-06 14:45 Akademia Wójtowicza - UKS Atena Warszawa II I Król Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz Wieczorek Adrian
II LIGA GR. B-31 2021-11-09 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Orlęta Raszyn I Nowak Ewa II Szeliga Marek Sekretarz Opiłowski Maciej
II LIGA GR. B-20 2021-11-13 11:00 KKS Kozienice II - UKS Atena Warszawa II I Wach Sławomir II Ochocka Magdalena Sekretarz Podziński Janusz
II LIGA GR. B-38 2021-11-13 14:00 UMKS MOS Wola Warszawa III - Akademia Wójtowicza I Polak Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Góral Anna
II LIGA GR. B-36 2021-11-15 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa III I Białek Piotr II Komenda Jakub Sekretarz Świrski Tomasz
II LIGA GR. B-16 2021-11-20 11:00 UKS Orlęta Raszyn - MUKS Krótka Mysiadło I Zielińska Katarzyna II Janus Aleksandra Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. B-33 2021-11-20 18:00 Legia Warszawa - Akademia Wójtowicza I Frydrych Michał II Szulawa Michał Sekretarz Janik Tomasz
II LIGA GR. B-41 2021-11-20 11:00 UKS Atena Warszawa II - KKS Kozienice II I Filip Adam II Cichocki Mateusz Sekretarz Naduk Jacek
II LIGA GR. B-39 2021-11-22 20:00 Legia Warszawa - UKS Atena Warszawa II I Polak Paulina II Zgiet Agata Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. B-19 2021-11-26 20:00 Legia Warszawa - UKS Orlęta Raszyn I Jakubowska Martyna II Ogórkis Andrzej Sekretarz Walczak Waldemar
II LIGA GR. B-34 2021-11-27 10:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS Atena Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. B-12 2021-11-28 12:00 Akademia Wójtowicza - Legia Warszawa I Polak Paulina II Kasica Michał Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-11 2021-12-06 19:00 MUKS Krótka Mysiadło - KKS Kozienice II I II Sekretarz

Grupa II LIGA GR. C

  • MKS Pruszków
  • LTS Legionovia Legionowo II
  • MUKS Sparta Warszawa
  • UKS Iskra Warszawa
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • UKS Esperanto III
-
II LIGA GR. C-41 2021-09-22 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Turski Piotr II Szuty Przemysław Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA GR. C-31 2021-09-25 17:30 UKS Iskra Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Kondrat Michał II Ogieniewska Olga Sekretarz Jakubowska Martyna Główny: Jakubowska Martyna
II LIGA GR. C-14 2021-09-29 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS Pruszków I Turski Piotr II Skorupa Robert Sekretarz Stando Mirosław Główny: Stando Mirosław
II LIGA GR. C-26 2021-09-29 17:00 UKS Esperanto III - UKS Iskra Warszawa I Białek Piotr II Filip Adam Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. C-33 2021-10-01 18:00 UKS Esperanto III - MKS Pruszków I Engelard Marcin II Nowak Ewa Sekretarz Ślęzak Szymon
II LIGA GR. C-22 2021-10-06 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - MKS Pruszków I Skorupa Robert II Kosiorek Adam Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. C-30 2021-10-09 11:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Świrski Tomasz II Kondrat Michał Sekretarz Rymko Michał Główny: Rymko Michał
II LIGA GR. C-28 2021-10-10 10:00 MKS Pruszków - MUKS Sparta Warszawa I Kasica Michał II Ogieniewska Olga Sekretarz Kosiacki Piotr
II LIGA GR. C-40 2021-10-13 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Esperanto III I Wróblewski Jan II Szeliga Marek Sekretarz Skorupa Robert
II LIGA GR. C-20 2021-10-15 19:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa I Główczak Marcin II Cichocki Mateusz Sekretarz Kawiak Bogusław
II LIGA GR. C-35 2021-10-17 10:00 MKS Pruszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Cichocki Mateusz II Kosiacki Piotr Sekretarz Pięta Piotr
II LIGA GR. C-34 2021-10-20 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. C-24 2021-10-22 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto III I Ślęzak Szymon II Bednarek Remigiusz Sekretarz Engelard Marcin
II LIGA GR. C-12 2021-10-24 16:00 MKS Pruszków - UKS Esperanto III I Janus Aleksandra II Śpiewak Michał Sekretarz Jakubowska Martyna
II LIGA GR. C-18 2021-10-27 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Esperanto III I Lipiński Krzysztof II Kępka Gabriela Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR. C-25 2021-10-29 17:30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II I Turski Piotr II Ślęzak Szymon Sekretarz Stando Mirosław
II LIGA GR. C-4 2021-11-03 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kosiorek Adam II Guzy Przemysław Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. C-7 2021-11-04 18:15 MUKS Sparta Warszawa - MKS Pruszków I Nowak Ewa II Bednarek Remigiusz Sekretarz Engelard Marcin
II LIGA GR. C-10 2021-11-05 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Iskra Warszawa I Filip Adam II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. C-5 2021-11-06 11:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Esperanto III I Skorupa Robert II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Naduk Jacek
II LIGA GR. C-1 2021-11-07 10:00 MKS Pruszków - LTS Legionovia Legionowo II I Janus Aleksandra II Śliwerski Łukasz Sekretarz Pięta Piotr
II LIGA GR. C-23 2021-11-07 11:00 UKS Iskra Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Ogieniewska Olga II Woźniak Piotr Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA GR. C-38 2021-11-13 11:00 UKS Iskra Warszawa - MKS Pruszków I Król Piotr II Woźniak Piotr Sekretarz Białek Piotr
II LIGA GR. C-39 2021-11-15 17:30 UKS Esperanto III - MUKS Sparta Warszawa I Gałecka Ewa II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. C-13 2021-11-17 18:15 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Polak Paulina II Kępka Gabriela Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek
II LIGA GR. C-9 2021-11-19 18:30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Turski Piotr Sekretarz Jakubowska Martyna
II LIGA GR. C-17 2021-11-21 10:00 MKS Pruszków - UKS Iskra Warszawa I Komenda Jakub II Król Piotr Sekretarz Makaruk Agnieszka
II LIGA GR. C-3 2021-11-22 18:00 UKS Esperanto III - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kurzepa Krzysztof II Janus Aleksandra Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. C-2 2021-11-24 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Iskra Warszawa I Molenda Lucjan II Kępka Gabriela Sekretarz Wodzińska Natalia
II LIGA GR. C-19 2021-11-24 17:30 UKS Esperanto III - LTS Legionovia Legionowo II I Góral Anna II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Kruszewski Krzysztof

Grupa II LIGA GR. D

  • Olimp Tłuszcz
  • KS Saska Warszawa
  • Trójka Kobyłka
  • MUKS Sparta Warszawa II
  • UKS Esperanto II
  • UKS Plas Warszawa
-
II LIGA GR. D-2 2021-09-16 18:00 KS Saska Warszawa - UKS Esperanto II I Kaznowski Andrzej II Papież Leszek Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-11 2021-09-20 18:30 Olimp Tłuszcz - UKS Plas Warszawa I Polak Paulina II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Kwiatkowski Łukasz Główny: Kwiatkowski Łukasz
II LIGA GR. D-25 2021-09-26 11:00 UKS Esperanto II - MUKS Sparta Warszawa II I Ogórkis Andrzej II Zielińska Katarzyna Sekretarz Rymko Michał
II LIGA GR. D-22 2021-09-29 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - KS Saska Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Polak Paulina Sekretarz Szuty Przemysław
II LIGA GR. D-8 2021-09-30 18:00 Trójka Kobyłka - Olimp Tłuszcz I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kruszewski Krzysztof
II LIGA GR. D-6 2021-10-06 18:30 Olimp Tłuszcz - KS Saska Warszawa I Borowy Wojciech II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew
II LIGA GR. D-12 2021-10-07 18:00 KS Saska Warszawa - Trójka Kobyłka I Kosiorek Adam II Molenda Lucjan Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
II LIGA GR. D-9 2021-10-08 18:30 UKS Plas Warszawa - UKS Esperanto II I Komenda Jakub II Borowy Wojciech Sekretarz Komornicki Robert Główny: Komornicki Robert
II LIGA GR. D-14 2021-10-11 18:30 UKS Plas Warszawa - KS Saska Warszawa I Janus Aleksandra II Skorupa Robert Sekretarz Sokołowska Małgorzata Główny: Sokołowska Małgorzata
II LIGA GR. D-20 2021-10-11 18:00 Trójka Kobyłka - UKS Esperanto II I Borowy Wojciech II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew
II LIGA GR. D-10 2021-10-12 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto II I Góral Anna II Engelard Marcin Sekretarz Główczak Marcin
II LIGA GR. D-23 2021-10-15 18:30 Olimp Tłuszcz - Trójka Kobyłka I Rzeszotarska Magdalena II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Wieczorek Piotr Główny: Wieczorek Piotr
II LIGA GR. D-24 2021-10-16 11:00 UKS Esperanto II - UKS Plas Warszawa I Wieczorek Adrian II Turski Piotr Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-13 2021-10-18 18:00 Trójka Kobyłka - MUKS Sparta Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Ogórkis Andrzej
II LIGA GR. D-17 2021-10-19 17:00 UKS Esperanto II - KS Saska Warszawa I Włodarczyk Mikołaj II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. D-4 2021-10-20 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Szuty Przemysław II Ślęzak Szymon Sekretarz Nowak Ewa
II LIGA GR. D-15 2021-10-25 18:00 UKS Esperanto II - Olimp Tłuszcz I Dykałowicz Magda II Skorupa Robert Sekretarz Kruszewski Krzysztof
II LIGA GR. D-3 2021-10-27 18:00 Trójka Kobyłka - UKS Plas Warszawa I Kruszewski Krzysztof II Borowy Wojciech Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
II LIGA GR. D-21 2021-10-28 18:00 KS Saska Warszawa - Olimp Tłuszcz I Góral Anna II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. D-5 2021-10-30 11:00 UKS Esperanto II - Trójka Kobyłka I Góral Anna II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. D-7 2021-11-04 18:00 KS Saska Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Smater Patrycja II Makaruk Agnieszka Sekretarz Makowski Łukasz Główny: Makowski Łukasz
II LIGA GR. D-19 2021-11-05 18:30 UKS Plas Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Ogórkis Andrzej II Szeliga Marek Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz
II LIGA GR. D-30 2021-11-05 19:00 Olimp Tłuszcz - UKS Esperanto II I Rzeszotarska Magdalena II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Borowy Wojciech
II LIGA GR. D-18 2021-11-08 18:30 UKS Plas Warszawa - Trójka Kobyłka I Kruszewski Krzysztof II Janus Aleksandra Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek
II LIGA GR. D-1 2021-11-10 19:00 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa II I Molenda Lucjan II Świrski Tomasz Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR. D-27 2021-11-10 18:00 Trójka Kobyłka - KS Saska Warszawa I Polak Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Zgiet Agata
II LIGA GR. D-16 2021-11-15 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - Olimp Tłuszcz I Cichocki Mateusz II Zgiet Agata Sekretarz Sokołowska Małgorzata Główny: Sokołowska Małgorzata
II LIGA GR. D-29 2021-11-18 18:00 KS Saska Warszawa - UKS Plas Warszawa I Szeliga Marek II Nowak Ewa Sekretarz Molenda Lucjan
II LIGA GR. D-26 2021-11-22 18:30 UKS Plas Warszawa - Olimp Tłuszcz I Rzeszotarska Magdalena II Ślęzak Szymon Sekretarz Makowski Łukasz Główny: Makowski Łukasz
II LIGA GR. D-28 2021-11-25 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - Trójka Kobyłka I Bednarek Remigiusz II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał

pozostałe

  • GLKS Nadarzyn
  • MUKS Sparta Warszawa
  • GLKS Nadarzyn
  • KS Saska Warszawa
  • UKS Lesznowola
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
-
1 2021-08-28 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Dykałowicz Magda II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-04 9:30 MUKS Sparta Warszawa - pauzuje I nieobsadzony II Skorupa Robert Sekretarz nieobsadzony L I Borowy Wojciech L II
1 2021-09-11 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Gałecka Ewa II Wodzińska Natalia Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-12 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Gałecka Ewa II Wodzińska Natalia Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-10-09 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-10-10 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Kondrat Michał II Białek Piotr Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-10-17 9:00 KS Saska Warszawa - pauzuje I Sołtykiewicz Grzegorz II Polak Paulina Sekretarz Ogieniewska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-12-31 3:33 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-12-31 3:33 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-12-31 3:33 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-01-16 10:00 UKS Lesznowola - pauzuje I Skorupa Robert II Szeliga Marek Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-03-25 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-04-02 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Janus Aleksandra II Woźniak Piotr Sekretarz Janakowski Adrian L I Komor Dominik L II Szawełło Tomasz
1 2022-04-03 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Janus Aleksandra II Ogieniewska Olga Sekretarz Siwik Jakub L I Wróbel Michał L II Sitarek Bartosz
1 2022-04-03 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Białek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Ducki Mateusz L II Kośmider Piotr
1 2022-04-07 9:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - pauzuje I nieobsadzony II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-04-12 9:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - pauzuje I Guzy Przemysław II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony