Przeglądanie meczów
Kadetki
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-03-15 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-15 13:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
3 | 2024-03-16 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Gago Michał | Główny: Niewiarowska Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-16 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Gago Michał | Główny: Niewiarowska Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-17 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Ducki Mateusz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-17 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Sokołowska Małgorzata | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-03-01 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Wylotek Damian | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 13:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wylotek Damian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-02 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Bartoszek Damian | II Wylotek Damian | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-02 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wylotek Damian | II Bartoszek Damian | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-03 9:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Białek Karolina | II Rymko Michał | Sekretarz Jędrak Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-03 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Rymko Michał | II Białek Karolina | Sekretarz Jędrak Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- LTS Legionovia Legionowo
- UKS Varsovia Warszawa
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa II
- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FINAŁ -1 | 2024-02-16 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Siwiec Krystian | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Kośla Henryk | Główny: Janik Tomasz | L I Sienkiewicz Kinga | L II Konieczny Michał |
FINAŁ -2 | 2024-02-16 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Kośla Henryk | Główny: Janik Tomasz | L I Konieczny Michał | L II Sienkiewicz Kinga |
FINAŁ -3 | 2024-02-17 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Główczak Marcin | Główny: Papież Leszek | L I Białek Karolina | L II Gira Paulina |
FINAŁ -4 | 2024-02-17 12:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Pisarek Tomasz | II Polak Paulina | Sekretarz Główczak Marcin | Główny: Papież Leszek | L I Gira Paulina | L II Białek Karolina |
FINAŁ -5 | 2024-02-18 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Cieślak Mateusz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Główny: Szymańczak Luiza | L I Gumienny Piotr | L II Pawlikowska Agata |
FINAŁ -6 | 2024-02-18 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Pięta Piotr | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Główny: Szymańczak Luiza | L I Pawlikowska Agata | L II Gumienny Piotr |
- Akademia Wójtowicza
- MUKS Radomka Radom
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa III
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- UKS Varsovia Warszawa
- MUKS Krótka Mysiadło
- UKS Esperanto
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa II
- RAS 6 Szydłowiec
- MUKS Sparta Warszawa
- KKS Kozienice
- UKS Atena KSG Warszawa
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PLAY-OFF-0 | 2023-12-12 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Kosiorek Adam | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-13 16:15 | UKS Varsovia Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Szeliga Marek | II Gumienny Piotr | Sekretarz Pawlikowska Agata | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-09 14:00 | UKS Esperanto | - | RAS 6 Szydłowiec | I Bartoszek Damian | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Nowicki Łukasz | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-12 17:30 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Esperanto | I Kotala Tomasz | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-08 19:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | KKS Kozienice | I Gumienny Piotr | II Szeliga Marek | Sekretarz Wróblewski Jan | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-12 19:00 | KKS Kozienice | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Fokt Artur | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Ejmowski Igor | |
PLAY-OFF-0 | 2023-12-17 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Białek Karolina | Sekretarz Wróblewski Jan | |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-03 16:15 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Lewandowski Kajetan | II Białek Karolina | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | Główny: Wielgoszyńska Paulina |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-07 14:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Siwiec Krystian | Sekretarz Pięta Piotr | Główny: Pięta Piotr |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-03 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Akademia Wójtowicza | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
PLAY-OFF-1 | 2024-01-04 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Wieczorek Karolina | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Pięta Piotr | Główny: Pięta Piotr |
PLAY-OFF-2 | 2024-01-10 18:00 | MUKS Radomka Radom | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Zaleski Damian | II Kocik Marcin | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof |
PLAY-OFF-3 | 2024-01-09 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MUKS Radomka Radom | I Ducki Mateusz | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena |
PLAY-OFF-4 | 2024-01-09 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Gumienny Piotr | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Żelazny Adam | |
PLAY-OFF-5 | 2024-01-11 19:45 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Varsovia Warszawa | I Główczak Marcin | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |
PLAY-OFF-6 | 2024-01-30 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Konopski Damian | Sekretarz Wróblewski Jan | |
PLAY-OFF-7 | 2024-02-01 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Góral Anna | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
PLAY-OFF-8 | 2024-01-31 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Rymko Michał | Główny: Rymko Michał |
PLAY-OFF-9 | 2024-02-01 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Kruszewski Krzysztof | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata |
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- MUKS Radomka Radom
- MUKS Sparta Warszawa
- Akademia Wójtowicza
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa II
- MUKS Krótka Mysiadło
- LTS Legionovia Legionowo
- UKS Atena KSG Warszawa
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-09-13 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Komenda Jakub | II Komornicki Robert | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-2 | 2023-09-15 16:30 | MUKS Radomka Radom | - | LTS Legionovia Legionowo | I Kaczmarski Marcin | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |
I LIGA-3 | 2023-09-13 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Kruszewski Krzysztof | II Ducki Mateusz | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | |
I LIGA-4 | 2023-09-14 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Ducki Mateusz | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |
I LIGA-5 | 2023-09-21 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Główczak Marcin | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-6 | 2023-09-18 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | Akademia Wójtowicza | I Cichocki Mateusz | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek |
I LIGA-7 | 2023-09-21 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Sparta Warszawa | I Sokołowska Małgorzata | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
I LIGA-8 | 2023-09-20 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Siwiec Krystian | II Wylotek Damian | Sekretarz Konieczny Michał | |
I LIGA-9 | 2023-09-30 11:00 | MUKS Radomka Radom | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Ejmowski Igor | II Minda Piotr | Sekretarz Jurkowski Jacek | |
I LIGA-10 | 2023-09-27 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Osmulska Kamila | |
I LIGA-11 | 2023-10-03 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | LTS Legionovia Legionowo | I Molenda Lucjan | II Baran Józef | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |
I LIGA-12 | 2023-09-26 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Tollik Anna | |
I LIGA-13 | 2023-10-05 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Guzy Przemysław | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Góral Anna | |
I LIGA-14 | 2023-10-05 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Ogórkis Andrzej | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Białek Karolina | |
I LIGA-15 | 2023-10-04 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Wodzińska Natalia | II Komornicki Robert | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
I LIGA-16 | 2023-10-08 15:00 | MUKS Radomka Radom | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Szymański Mirosław | |
I LIGA-17 | 2023-10-11 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Białek Karolina | II Komor Dominik | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata |
I LIGA-18 | 2023-10-10 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | MUKS Radomka Radom | I Cieślak Mateusz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Janik Tomasz | Główny: Janik Tomasz |
I LIGA-19 | 2023-10-14 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Makaruk Agnieszka | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Kaznowski Andrzej | |
I LIGA-20 | 2023-10-10 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wieczorek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza |
I LIGA-21 | 2023-10-19 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | LTS Legionovia Legionowo | I Główczak Marcin | II Kosiorek Adam | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
I LIGA-22 | 2023-10-18 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Gnatowski Marcin | II Kwiatkowski Łukasz | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |
I LIGA-23 | 2023-10-21 11:00 | MUKS Radomka Radom | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Baranowski Cyprian | II Plutka Beata | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof |
I LIGA-24 | 2023-10-17 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | MUKS Sparta Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Komor Dominik | |
I LIGA-25 | 2023-10-24 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Wieczorek Karolina | II Kosiorek Adam | Sekretarz Żelazny Adam | |
I LIGA-26 | 2023-10-25 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Kępka Gabriela | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Szuty Przemysław | |
I LIGA-27 | 2023-10-23 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Radomka Radom | I Cichocki Mateusz | II Hejman Kamil | Sekretarz Kosiorek Adam | |
I LIGA-28 | 2023-10-26 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Niewiarowska Magdalena | II Ducki Mateusz | Sekretarz Komornicki Robert | |
I LIGA-29 | 2023-10-30 18:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Suchenek Rafał | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Komor Dominik | |
I LIGA-30 | 2023-10-31 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Radomka Radom | I Białek Karolina | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Dykałowicz Magda | |
I LIGA-31 | 2023-10-30 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Sparta Warszawa | I Cichocki Mateusz | II Ducki Mateusz | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |
I LIGA-32 | 2023-11-03 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Makaruk Agnieszka | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Siwik Jakub | |
I LIGA-33 | 2023-11-10 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Gnatowski Marcin | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Jakubowska Martyna | Główny: Jakubowska Martyna |
I LIGA-34 | 2023-11-09 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Suchenek Rafał | II Przystaś Adam | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | Główny: Wielgoszyńska Paulina |
I LIGA-35 | 2023-12-11 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Konieczny Michał | II Szczypka Dominik | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
I LIGA-36 | 2023-11-11 17:00 | MUKS Radomka Radom | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Plutka Beata | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Minda Piotr | |
I LIGA-37 | 2023-11-16 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Radomka Radom | I Jankowski Paweł | II Komor Dominik | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert |
I LIGA-38 | 2023-11-15 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Kruszewski Krzysztof | II Komornicki Robert | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
I LIGA-39 | 2023-11-16 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | Akademia Wójtowicza | I Kalinowska Alona | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz |
I LIGA-40 | 2023-11-17 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Nowicki Łukasz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Siwik Zofia | |
I LIGA-41 | 2023-11-24 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Lukowski Tomasz | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |
I LIGA-42 | 2023-11-24 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Nowak Ewa | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |
I LIGA-43 | 2023-11-21 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Sokołowski Władysław | II Gumienny Piotr | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | |
I LIGA-44 | 2023-11-22 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Kępka Gabriela | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
I LIGA-45 | 2023-11-30 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ciemiński Bartosz | II Góral Anna | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
I LIGA-46 | 2023-11-29 18:00 | MUKS Radomka Radom | - | Akademia Wójtowicza | I Nowakowski Piotr | II Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
I LIGA-47 | 2023-11-29 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Kępka Gabriela | II Komenda Jakub | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-48 | 2023-11-30 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Ducki Mateusz | II Papież Leszek | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-49 | 2023-12-05 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Wróblewski Jan | II | Sekretarz Gumienny Piotr | |
I LIGA-50 | 2023-12-08 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Plewa Piotr | |
I LIGA-51 | 2023-12-11 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Siwik Jakub | II Gumienny Piotr | Sekretarz Bartoszek Damian | |
I LIGA-52 | 2023-12-06 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Polak Paulina | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Krzewiński Paweł | |
I LIGA-53 | 2023-12-14 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | Akademia Wójtowicza | I Wieczorek Karolina | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-54 | 2023-12-16 16:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ślendak Julia | II Sitarek Bartosz | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
I LIGA-55 | 2023-12-16 16:00 | MUKS Radomka Radom | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Jurkowski Jacek | II Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | Sekretarz Frączek Maciej | |
I LIGA-56 | 2023-12-15 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Krzewiński Paweł | II Siwiec Krystian | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert |
- UKS JEDYNKA Kozienice
- MUKS Radomka Radom II
- KKS Kozienice
- UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków
- RAS 6 Szydłowiec
- UKS Orlęta Raszyn
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA GR. A-1 | 2023-09-15 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Ejmowski Igor | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof |
II LIGA GR. A-2 | 2023-10-17 18:00 | MUKS Radomka Radom II | - | RAS 6 Szydłowiec | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Kotala Tomasz | Sekretarz Podziński Janusz | |
II LIGA GR. A-3 | 2023-10-20 16:30 | KKS Kozienice | - | UKS Orlęta Raszyn | I Plutka Beata | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | Główny: Szczykutowicz Maciej |
II LIGA GR. A-4 | 2023-11-25 15:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szymański Mirosław | II Suchenek Rafał | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |
II LIGA GR. A-5 | 2023-10-08 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | KKS Kozienice | I Kocik Marcin | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Tosza Bohdan | |
II LIGA GR. A-6 | 2023-10-06 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | MUKS Radomka Radom II | I Zaleski Damian | II Korwin-Pawłowski Tobiasz | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech |
II LIGA GR. A-7 | 2023-10-01 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Dobosz Joanna | II Frączek Maciej | Sekretarz Kocik Marcin | |
II LIGA GR. A-8 | 2023-11-12 11:00 | KKS Kozienice | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Jurkowski Jacek | II Frączek Maciej | Sekretarz Tosza Bohdan | |
II LIGA GR. A-9 | 2023-09-30 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | RAS 6 Szydłowiec | I Vushkalenko Mykyta | II Wylotek Damian | Sekretarz Tollik Anna | |
II LIGA GR. A-10 | 2023-09-24 13:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | RAS 6 Szydłowiec | I Przystaś Adam | II Siwik Jakub | Sekretarz Krzewiński Paweł | |
II LIGA GR. A-11 | 2023-10-20 19:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | UKS Orlęta Raszyn | I Lipińska-Jeziorowska Monika | II Wach Sławomir | Sekretarz Tosza Bohdan | |
II LIGA GR. A-12 | 2023-10-22 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | KKS Kozienice | I Dobosz Joanna | II Baranowski Cyprian | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester |
II LIGA GR. A-13 | 2023-10-14 11:00 | KKS Kozienice | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Kosiec Ryszard | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Minda Piotr | |
II LIGA GR. A-14 | 2023-10-27 18:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | MUKS Radomka Radom II | I Grzegorczyk Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek |
II LIGA GR. A-15 | 2023-12-02 16:30 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | II Plutka Beata | Sekretarz Andrzejewski Piotr | |
II LIGA GR. A-16 | 2023-11-18 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Sokołowski Michał | II Zielińska Katarzyna | Sekretarz Osmulska Kamila | |
II LIGA GR. A-17 | 2023-11-12 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | MUKS Radomka Radom II | I Pysiak Grzegorz | II Korwin-Pawłowski Tobiasz | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |
II LIGA GR. A-18 | 2023-10-01 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | KKS Kozienice | I Plewa Piotr | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
II LIGA GR. A-19 | 2023-10-07 16:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Gira Paulina | II Białek Karolina | Sekretarz Jakubowska Martyna | Główny: Jakubowska Martyna |
II LIGA GR. A-20 | 2023-10-29 12:00 | KKS Kozienice | - | RAS 6 Szydłowiec | I Kotala Tomasz | II Minda Piotr | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech |
II LIGA GR. A-21 | 2023-10-28 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Ejmowski Igor | II Plutka Beata | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |
II LIGA GR. A-22 | 2023-10-29 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | MUKS Radomka Radom II | I Guzy Przemysław | II Komor Dominik | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |
II LIGA GR. A-23 | 2023-12-01 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | KKS Kozienice | I Baranowski Cyprian | II Kocik Marcin | Sekretarz Tosza Bohdan | |
II LIGA GR. A-24 | 2023-11-26 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Orlęta Raszyn | I Dobosz Joanna | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Frączek Maciej | |
II LIGA GR. A-25 | 2023-12-03 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Baranowski Cyprian | II Ejmowski Igor | Sekretarz Podziński Janusz | |
II LIGA GR. A-26 | 2023-11-25 11:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Plewa Artur | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Żelazny Adam | |
II LIGA GR. A-27 | 2023-11-25 11:00 | KKS Kozienice | - | MUKS Radomka Radom II | I Plutka Beata | II Ejmowski Igor | Sekretarz Bialik Arkadiusz | |
II LIGA GR. A-28 | 2023-11-26 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | KKS Kozienice | I Białek Karolina | II Gira Paulina | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek |
II LIGA GR. A-29 | 2023-11-05 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Lipińska-Jeziorowska Monika | II Dobosz Joanna | Sekretarz Kobylarczyk Jacek | |
II LIGA GR. A-30 | 2023-11-10 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | RAS 6 Szydłowiec | I Frączek Maciej | II Wach Sławomir | Sekretarz Podziński Janusz |
- UKS Iskra Warszawa
- LKS Wrzos Międzyborów
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- MKS Iskra Legionowo
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa III
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA GR. B-2 | 2023-09-24 11:00 | UKS Iskra Warszawa | - | MKS Iskra Legionowo | I Chrzanowski Rafał | II Osmulska Kamila | Sekretarz Gago Michał | |
II LIGA GR. B-3 | 2023-10-25 19:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Turski Piotr | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Szymański Mirosław | |
II LIGA GR. B-6 | 2023-11-04 11:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Komor Dominik | II Białek Karolina | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |
II LIGA GR. B-7 | 2023-11-25 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Przystaś Adam | II Polak Paulina | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek |
II LIGA GR. B-8 | 2023-11-04 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | UKS Iskra Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Główczak Marcin | Sekretarz Szymański Mirosław | |
II LIGA GR. B-10 | 2023-11-15 19:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Rudnicka Adrianna | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Czałkowska Monika | |
II LIGA GR. B-11 | 2023-10-14 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | MKS Iskra Legionowo | I Rudnicka Adrianna | II Baran Józef | Sekretarz Główczak Marcin | |
II LIGA GR. B-15 | 2023-09-25 19:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Olszewski Zbigniew | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Turski Piotr | |
II LIGA GR. B-16 | 2023-09-30 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Kalinowska Alona | II Główczak Marcin | Sekretarz Klepacz Krzysztof | |
II LIGA GR. B-18 | 2023-11-25 15:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Sokołowski Michał | II Klepacz Krzysztof | Sekretarz Kociałkowski Jacek | |
II LIGA GR. B-20 | 2023-10-17 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS Iskra Legionowo | I Sokołowski Władysław | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Jankowski Paweł | |
II LIGA GR. B-22 | 2023-11-30 18:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Kruszewski Krzysztof | II Bartoszek Damian | Sekretarz Wróblewski Jan | |
II LIGA GR. B-24 | 2023-11-29 19:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Rudnicka Adrianna | II Turski Piotr | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |
II LIGA GR. B-27 | 2023-10-13 18:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Więckowski Mariusz | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Ślendak Julia | |
II LIGA GR. B-28 | 2023-10-28 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Ducki Mateusz | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena |
II LIGA GR. B-30 | 2023-11-19 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Iskra Warszawa | I Przystaś Adam | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert |
II LIGA GR. B-31 | 2023-11-22 19:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Czarnecki Mikołaj | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
II LIGA GR. B-34 | 2023-09-30 14:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Rogowska Aleksandra | II | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
II LIGA GR. B-35 | 2023-10-18 18:30 | LKS Wrzos Międzyborów | - | MKS Iskra Legionowo | I Rudnicka Adrianna | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Kaliński Janusz | |
II LIGA GR. B-36 | 2023-10-29 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Ciemiński Bartosz | II Siwik Zofia | Sekretarz Siwik Jakub | |
II LIGA GR. B-38 | 2023-11-08 19:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Rudnicka Adrianna | II Turski Piotr | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |
II LIGA GR. B-39 | 2023-11-12 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Szczypka Dominik | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena |
II LIGA GR. B-43 | 2023-12-02 15:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Gruszczyński Daniel | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |
II LIGA GR. B-44 | 2023-09-20 18:30 | LKS Wrzos Międzyborów | - | UKS Iskra Warszawa | I Gruszczyński Daniel | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek |
II LIGA GR. B-46 | 2023-10-28 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Białek Karolina | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Nowak Ewa | |
II LIGA GR. B-48 | 2023-10-01 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Suchenek Rafał | II Kasica Michał | Sekretarz Szeliga Marek | |
II LIGA GR. B-50 | 2023-12-06 18:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Czarnecki Mikołaj | II Gumienny Piotr | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz |
II LIGA GR. B-52 | 2023-10-30 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Gruszczyński Daniel | II Kaliński Janusz | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
II LIGA GR. B-55 | 2023-12-02 11:00 | UKS Iskra Warszawa | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Osmulska Kamila | II Pięta Piotr | Sekretarz Cieślak Mateusz | |
II LIGA GR. B-56 | 2023-09-23 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | MKS Iskra Legionowo | I Rojek Artur | II Molenda Lucjan | Sekretarz Kośla Henryk |
- Ósemka Siedlce
- UKS Plas Warszawa
- UKS Varsovia Warszawa
- UKS Atena KSG Warszawa II
- UKS Esperanto
- OTPS Nike Ostrołęka
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA GR. C-1 | 2023-11-10 18:30 | Ósemka Siedlce | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Sarna Dominik | II Molenda Lucjan | Sekretarz Rombel Marcin | |
II LIGA GR. C-2 | 2023-09-29 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Esperanto | I Sokołowski Władysław | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena |
II LIGA GR. C-3 | 2023-11-25 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Rogowska Aleksandra | II Osmulska Kamila | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert |
II LIGA GR. C-4 | 2023-09-30 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Zielińska Katarzyna | II Siwik Zofia | Sekretarz Machowski Andrzej | |
II LIGA GR. C-5 | 2023-11-10 17:00 | UKS Esperanto | - | UKS Varsovia Warszawa | I Komor Dominik | II Polak Paulina | Sekretarz Kosiorek Adam | |
II LIGA GR. C-6 | 2023-09-23 16:00 | Ósemka Siedlce | - | UKS Plas Warszawa | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Szulawa Michał | |
II LIGA GR. C-7 | 2023-11-27 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Hejman Kamil | II Siwik Zofia | Sekretarz Baran Józef | |
II LIGA GR. C-8 | 2023-09-30 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | Ósemka Siedlce | I Sarna Dominik | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
II LIGA GR. C-9 | 2023-11-04 11:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Esperanto | I Nowak Ewa | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Gnatowski Marcin | |
II LIGA GR. C-10 | 2023-11-25 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | UKS Esperanto | I Komor Dominik | II Guzy Przemysław | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata |
II LIGA GR. C-11 | 2023-11-25 16:00 | Ósemka Siedlce | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Grzegorczyk Piotr | II Słupecka Maja | Sekretarz Szulawa Michał | |
II LIGA GR. C-12 | 2023-10-06 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Szeliga Marek | II Białek Karolina | Sekretarz Ogórkis Andrzej | |
II LIGA GR. C-13 | 2023-10-11 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Czarnecki Mikołaj | II Szymański Mirosław | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian |
II LIGA GR. C-14 | 2023-10-08 12:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Plas Warszawa | I Kalinowska Alona | II Siwiec Krystian | Sekretarz Suchenek Rafał | |
II LIGA GR. C-15 | 2023-10-13 17:30 | UKS Esperanto | - | Ósemka Siedlce | I Gumienny Piotr | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
II LIGA GR. C-16 | 2023-10-21 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | Ósemka Siedlce | I Szczypka Dominik | II Białek Karolina | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
II LIGA GR. C-17 | 2023-10-28 11:00 | UKS Esperanto | - | UKS Plas Warszawa | I Gnatowski Marcin | II Ciemiński Bartosz | Sekretarz Gago Michał | |
II LIGA GR. C-18 | 2023-11-05 11:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Varsovia Warszawa | I Filimoniuk Mirosław | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |
II LIGA GR. C-19 | 2023-10-29 11:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Cichocki Mateusz | |
II LIGA GR. C-20 | 2023-10-18 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Esperanto | I Ciemiński Bartosz | II Konieczny Michał | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej |
II LIGA GR. C-21 | 2023-11-03 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | Ósemka Siedlce | I Czarnecki Mikołaj | II Komenda Jakub | Sekretarz Kociałkowski Jacek | |
II LIGA GR. C-22 | 2023-11-04 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | UKS Plas Warszawa | I Kalinowska Alona | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kośla Henryk | |
II LIGA GR. C-23 | 2023-11-18 16:00 | Ósemka Siedlce | - | UKS Varsovia Warszawa | I Szulawa Michał | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Rombel Marcin | |
II LIGA GR. C-24 | 2023-10-07 11:00 | UKS Esperanto | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Sarna Dominik | II Komor Dominik | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena |
II LIGA GR. C-25 | 2023-12-02 11:00 | UKS Esperanto | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Sokołowski Michał | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Kalinowska Alona | |
II LIGA GR. C-26 | 2023-12-02 18:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | Ósemka Siedlce | I Lewandowski Kajetan | II Szczypka Dominik | Sekretarz Nowak Ewa | |
II LIGA GR. C-27 | 2023-10-25 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Pawlikowska Agata | II Gira Paulina | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert |
II LIGA GR. C-28 | 2023-10-28 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pawlikowska Agata | II Przystaś Adam | Sekretarz Kośla Henryk | |
II LIGA GR. C-29 | 2023-10-20 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Pawlikowska Agata | II Ślendak Julia | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert |
II LIGA GR. C-30 | 2023-11-28 18:00 | Ósemka Siedlce | - | UKS Esperanto | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Skorupa Robert |
- GLKS Nadarzyn
- GLKS Nadarzyn
- MUKS Krótka Mysiadło
- MUKS Krótka Mysiadło
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Skorupa Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-17 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Skorupa Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Plewa Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I Plewa Artur | L II Szymański Mirosław |
1 | 2023-10-22 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz Ciemiński Bartosz | L I Czarnecki Mikołaj | L II Gira Paulina |
1 | 2023-11-05 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Komor Dominik | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Chrzanowski Rafał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-11 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Jankowski Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I Komor Dominik | L II Plewa Piotr |
1 | 2023-11-12 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Hejman Kamil | II Komor Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I Bartoszek Damian | L II Śpiewak Michał |
1 | 2023-12-03 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Komor Dominik | Sekretarz Konieczny Michał | L I Sokołowski Władysław | L II Szymański Mirosław |
1 | 2023-09-30 9:30 | turniej | - | turniej | I Baranowski Cyprian | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz nieobsadzony | L I Zaleski Damian | L II Pysiak Grzegorz |
1 | 2023-10-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Słupecka Maja | II Sokołowski Władysław | Sekretarz nieobsadzony | L I Gnatowski Marcin | L II Prabucka Weronika |
1 | 2023-11-12 9:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Gnatowski Marcin | L I Sienkiewicz Kinga | L II Kasica Michał |
1 | 2023-11-12 9:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Przystaś Adam | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-12 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Kosiorek Adam | Sekretarz Konopski Damian | L I Rogowska Aleksandra | L II Więckowski Mariusz |
1 | 2023-12-03 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Gira Paulina | L I Siwik Zofia | L II Skorupa Robert |