Kluby w rozgrywkach

Zespoły klubu Turniej młodziczka w rozgrywkach

-
Turniej rozstawieniowy gr. 1-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Ogórkis Andrzej Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 2-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gruszczyński Roch II Gago Michał Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 3-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Bialik Arkadiusz II Nowakowski Piotr Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 4-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Góral Anna II Gałecka Ewa Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 5-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Cieślak Mateusz II Wodzińska Natalia Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 6-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 7-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Lukowski Tomasz II Król Piotr Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 8-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Engelard Marcin II Macierowski Jarosław Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 9-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipińska-Jeziorowska Monika II Kotala Tomasz Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 10-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wylotek Damian II Molenda Lucjan Sekretarz Szyszko Henryk
Turniej rozstawieniowy gr. 11-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Dykałowicz Magda II Cichocki Mateusz Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 12-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Papież Leszek II Redlicki Krzysztof Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 13-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Konopski Damian II Ogieniewska Olga Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 14-1 2019-09-29 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Górska Agata II Macierowski Jarosław Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 15-1 2019-09-29 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ogieniewska Olga II Guzy Przemysław Sekretarz
Turniej rozstawieniowy gr. 16-1 2019-09-29 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Adrian II van der Veer Nicolaas Sekretarz
I Turniej I Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Makaruk Agnieszka II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Kosiorek Adam
I Turniej I Liga-1 2019-10-20 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz
I Turniej II Liga-1 2019-10-19 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipiński Krzysztof II Macierowski Jarosław Sekretarz
I Turniej II Liga-1 2019-10-20 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gałecka Ewa II Macierowski Jarosław Sekretarz Ogieniewska Olga
I Turniej III Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Kobyliński Michał
I Turniej III Liga-1 2019-10-20 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lukowski Tomasz II Kosiacki Piotr Sekretarz Kępka Gabriela
I Turniej IV Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Makowski Łukasz Sekretarz
I Turniej V Liga-1 2019-10-20 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Rombel Marcin Sekretarz
I Turniej VI Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kuskowska Justyna II Sałuda Kamil Sekretarz
I Turniej VII Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Fronczak Agata II Wróblewski Jan Sekretarz
I Turniej VIII Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Cieślak Mateusz Sekretarz
I Turniej IX Liga-1 2019-10-20 12:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Skąpska Marta II Kryszkiewicz Mateusz Sekretarz
I Turniej X Liga-1 2019-10-20 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Talacha Marcin Sekretarz
I Turniej XI Liga-1 2019-10-19 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Walesiak Franciszek II Górska Agata Sekretarz
II Turniej I Ligi-1 2019-11-16 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Trzewik Piotr II Bednarek Remigiusz Sekretarz Nowicki Łukasz
II Turniej I Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Fronczak Agata Sekretarz
II Turniej II Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Góral Anna II Erchardt Arkadiusz Sekretarz
II Turniej II Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wylotek Damian II Rombel Marcin Sekretarz
II Turniej III Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gałecka Ewa II Opiłowski Maciej Sekretarz Sałuda Kamil
II Turniej III Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wodzińska Natalia II Erchardt Arkadiusz Sekretarz Macierowski Jarosław
II Turniej IV Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Figiel Michał II Kosiorek Adam Sekretarz
II Turniej V Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ślesiński Kamil II Gago Michał Sekretarz
II Turniej VI Ligi-1 2019-11-17 13:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiorek Adam II Górska Agata Sekretarz
II Turniej VII Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Zimoch Mateusz II Wróblewski Jan Sekretarz
II Turniej VIII Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Adamiec Dominika II Lipińska-Jeziorowska Monika Sekretarz
II Turniej IX Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gruszczyński Roch II Dobrowolska Agata Sekretarz
II Turniej X Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kasica Michał II Turski Piotr Sekretarz
III Turniej I Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Cieślak Mateusz II Klepacz Krzysztof Sekretarz Rymko Michał
III Turniej I Liga-1 2019-12-08 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sokołowska Małgorzata II Góral Anna Sekretarz Komornicki Robert
III Turniej II Liga-1 2019-12-07 13:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Trzewik Piotr II Gałecka Ewa Sekretarz Frydrych Michał
III Turniej II Liga-1 2019-12-08 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Zielińska Katarzyna II Cieślak Mateusz Sekretarz Górska Agata
III Turniej III Liga-1 2019-12-07 14:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szuty Przemysław II Kaliński Janusz Sekretarz
III Turniej III Liga-1 2019-12-08 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiacki Piotr II Ślesiński Kamil Sekretarz Kasica Michał
III Turniej IV Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Więckowski Mariusz II Baran Józef Sekretarz
III Turniej V Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Walesiak Franciszek II Gago Michał Sekretarz
III Turniej VI Liga-1 2019-12-08 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Adrian II Szulawa Michał Sekretarz
III Turniej VII Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kryszkiewicz Mateusz II Góral Anna Sekretarz
III Turniej VIII Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szulawa Michał II Talacha Marcin Sekretarz
III Turniej IX Liga-1 2019-12-08 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Redlicki Krzysztof II Walesiak Franciszek Sekretarz
III Turniej X Liga-1 2019-12-08 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Rombel Marcin II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław
IV Turniej I Liga-1 2020-01-11 13:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Zielińska Katarzyna II Górska Agata Sekretarz Engelard Marcin L I Kurzepa Krzysztof L II Król Piotr
IV Turniej I Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kwiatkowski Łukasz II Cieślak Mateusz Sekretarz Dykałowicz Magda L I Król Piotr L II Kwidziński Krzysztof
IV Turniej II Liga-1 2020-01-11 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Rzeszotarska Magdalena II Wróblewski Jan Sekretarz nieobsadzony L I Szuty Przemysław L II Konopski Damian
IV Turniej II Liga-1 2020-01-12 12:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Wróblewski Jan II van der Veer Nicolaas Sekretarz nieobsadzony L I Ogórkis Andrzej L II Wieczorek Adrian
IV Turniej III Liga-1 2020-01-11 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I van der Veer Nicolaas II Sałuda Kamil Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz L I Erchardt Arkadiusz L II Ogórkis Andrzej
IV Turniej III Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sałuda Kamil II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Makaruk Agnieszka L I Papież Leszek L II Gałecka Ewa
IV Turniej IV Liga-1 2020-01-11 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Daszkowska Katarzyna II Gago Michał Sekretarz nieobsadzony L I Ślesiński Kamil L II Pięta Piotr
IV Turniej V Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowicki Łukasz II Jędrak Dominik Sekretarz nieobsadzony L I Lukowski Tomasz L II Wodzińska Natalia
IV Turniej VI i VIII Liga-1 2020-01-12 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Śliwerski Łukasz II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Gruszczyński Daniel L II Kasica Michał
IV Turniej VII Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szyszko Henryk II Filimoniuk Mirosław Sekretarz nieobsadzony L I Szulawa Michał L II Molenda Lucjan
IV Turniej IX Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipińska-Jeziorowska Monika II Jurkowski Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV Turniej X Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Erchardt Arkadiusz II Konopski Damian Sekretarz nieobsadzony L I Filip Adam L II Walesiak Franciszek
Turniej półfinałowy-1 2020-02-01 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Piotr II Zygmont Tomasz Sekretarz Makaruk Agnieszka L I Główczak Marcin L II Wielgoszyńska Paulina
Turniej półfinałowy-1 2020-02-02 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaznowski Andrzej II Białek Piotr Sekretarz Dykałowicz Magda L I Daszkowska Katarzyna L II Filip Adam