Przeglądanie meczów
Młodziczki
- MUKS Sparta Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-03-23 13:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wróblewski Jan | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Cieślak Mateusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 14:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Wróblewski Jan | Sekretarz Cieślak Mateusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 10:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Czarnecki Mikołaj | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 11:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-24 15:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ducki Mateusz | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-24 16:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MUKS Sparta Warszawa
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- MUKS Krótka Mysiadło
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turniej finałowy-1 | 2024-03-09 9:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Gira Paulina | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Gumienny Piotr | L II Lewandowski Kajetan |
Turniej finałowy-2 | 2024-03-09 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Kurzepa Krzysztof | II Gira Paulina | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Lewandowski Kajetan | L II Gumienny Piotr |
Turniej finałowy-3 | 2024-03-09 14:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Sienkiewicz Kinga | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Sokołowski Władysław | L II Osmulska Kamila |
Turniej finałowy-4 | 2024-03-09 16:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MUKS Sparta Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Osmulska Kamila | L II Sokołowski Władysław |
Turniej finałowy-5 | 2024-03-10 10:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Przystaś Adam | II Siwiec Krystian | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Sokołowska Małgorzata | L I Plewa Artur | L II Guzy Przemysław |
Turniej finałowy-6 | 2024-03-10 12:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Siwiec Krystian | II Przystaś Adam | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Sokołowska Małgorzata | L I Guzy Przemysław | L II Plewa Artur |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Półfinał MM-1 | 2024-02-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz Białek Karolina | L I Konopski Damian | L II Czarnecki Mikołaj |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Półfinał MM-1 | 2024-02-25 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Wróblewski Jan | Sekretarz Szeliga Marek | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Gumienny Piotr |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Guzy Przemysław | L I Gumienny Piotr | L II Lemanowicz Piotr |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L I Białek Karolina | L II Osmulska Kamila |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II + VI LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Gira Paulina | Sekretarz Pisarek Tomasz | L I Siwiec Krystian | L II Sokołowski Michał |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Guzy Przemysław | II Dykałowicz Magda | Sekretarz nieobsadzony | L I Bartoszek Damian | L II Przystaś Adam |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IV DZ + II CH LIGA-1 | 2024-02-03 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kaliński Janusz | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Kalinowska Alona | L I Sokołowski Władysław | L II Turski Piotr |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IV DZ + II CH LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Nowicka Paulina | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I Kurzepa Krzysztof | L II Gruszczyński Daniel |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Hejman Kamil | L II Rogowska Aleksandra |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VII LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I Osmulska Kamila | L II Gnatowski Marcin |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VIII LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Komor Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I Pawlikowska Agata | L II Szeliga Marek |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IX LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rombel Marcin | II Talacha Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Szulawa Michał | L II Szyszko Henryk |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
X LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świeczkowski Arkadiusz | II Konopski Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I Lemanowicz Piotr | L II Więckowski Mariusz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
XI LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz nieobsadzony | L I Hejman Kamil | L II Gira Paulina |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
XII LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Chrzanowski Rafał |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | Turniej młodziczka | I Bialik Arkadiusz | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | L I Jurkowski Jacek | L II Dobosz Joanna |
III LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | Turniej młodziczka | I Dobosz Joanna | II Frączek Maciej | Sekretarz Fokt Artur | L I Lipińska-Jeziorowska Monika | L II Bialik Arkadiusz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VII LIGA-1 | 2023-12-09 13:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA -1 | 2023-12-09 11:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wodzińska Natalia |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-12-10 11:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Świderski Igor |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bialik Arkadiusz | II Plutka Beata | Sekretarz Pysiak Grzegorz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Kocik Marcin | Sekretarz Minda Piotr |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-12-09 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kurzepa Krzysztof |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-12-10 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Turski Piotr | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-12-09 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Gira Paulina | Sekretarz Komor Dominik |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Talacha Marcin |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Frączek Maciej | II Lipińska-Jeziorowska Monika | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VI LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Wieczorek Karolina | Sekretarz |
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VII + XII LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I | II Komor Dominik | Sekretarz Białek Karolina |
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VIII LIGA-1 | 2023-12-09 12:30 | pauzuje | - | pauzuje | I Bialik Arkadiusz | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz |
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IX LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Plewa Artur | Sekretarz |
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
X LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Przystaś Adam | Sekretarz |
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
XI LIGA-1 | 2023-12-09 9:30 | pauzuje | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Słupecka Maja | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-11-25 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-11-26 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II + VIII LIGA-1 | 2023-11-18 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Ciemiński Bartosz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-11-19 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-11-18 16:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Plewa Artur | Sekretarz Kuskowska Justyna |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Siwiec Krystian |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV + VII LIGA-1 | 2023-11-18 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Śpiewak Michał | Sekretarz Olszewski Zbigniew |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-11-19 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Nowicka Paulina | Sekretarz Olszewski Zbigniew |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V + XI LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VI LIGA-1 | 2023-11-18 12:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gago Michał | II Strzelecki Jakub | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IX LIGA-1 | 2023-11-19 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Dykałowicz Magda | II Góral Anna | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
X LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świderski Igor | II Konopski Damian | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
XII LIGA-1 | 2023-11-18 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Suchenek Rafał | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-10-07 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Klepacz Krzysztof |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-10-08 12:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Krzewiński Paweł | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Bednarek Remigiusz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Frączek Maciej | Sekretarz Zaleski Damian |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Zaleski Damian | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Ejmowski Igor |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Białek Karolina | Sekretarz Komenda Jakub |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-10-08 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Ciemiński Bartosz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Konieczny Michał |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Gnatowski Marcin | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VI LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Pisarek Tomasz | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VII LIGA-1 | 2023-10-07 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Guzy Przemysław | II Janakowski Adrian | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VIII LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wieczorek Karolina | II Plewa Piotr | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IX LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
X LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świeczkowski Arkadiusz | II Jankowski Paweł | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
XI LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Śpiewak Michał | II Białek Karolina | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
XII LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świderski Igor | II Szczypka Dominik | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 1-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Zaleski Damian | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 2-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II Kaliński Janusz | Sekretarz Konopski Damian |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 3-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Czarnecki Mikołaj |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 4-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kalinowska Alona | II Gumienny Piotr | Sekretarz Sarna Dominik |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 5-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Osmulska Kamila | Sekretarz Siwiec Krystian |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 6-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Gago Michał |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA A-1 | 2023-09-24 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Konieczny Michał | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA B-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Szymański Mirosław | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA C-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Dobosz Joanna | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA D-1 | 2023-09-24 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Słupecka Maja | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA E-1 | 2023-09-24 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Tollik Anna | Sekretarz |
- Turniej młodziczka
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA F-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Klepacz Krzysztof | II Sokołowski Michał | Sekretarz |
- GLKS Nadarzyn
- GLKS Nadarzyn
- MUKS Sparta Warszawa
- MUKS Krótka Mysiadło
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- Mini-siatkówka
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-30 10:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gago Michał | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 9:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Nowakowski Piotr | Sekretarz Janik Tomasz | L I Szeliga Marek | L II Lewandowski Kajetan |
1 | 2023-10-01 10:00 | turniej | - | turniej | I Białek Karolina | II Świderski Igor | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L I Konopski Damian | L II Więckowski Mariusz |
1 | 2023-10-01 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Tollik Anna | II Przystaś Adam | Sekretarz Papież Leszek | L I Sokołowski Władysław | L II Plewa Artur |
1 | 2023-10-01 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-01 10:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-06 16:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Gumienny Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I Guzy Przemysław | L II |
1 | 2023-10-07 9:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Hejman Kamil | II Ciemiński Bartosz | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-07 14:00 | turniej | - | pauzuje | I Włodarczyk Mikołaj | II Szczypka Dominik | Sekretarz Świderski Igor | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-08 9:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Przystaś Adam | Sekretarz Papież Leszek | L I Kurzepa Krzysztof | L II Chrzanowski Rafał |
1 | 2023-10-08 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Ducki Mateusz | Sekretarz Więckowski Mariusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-15 9:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Gumienny Piotr | Sekretarz Jankowski Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-22 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Konieczny Michał | Sekretarz Sokołowski Władysław | L I Świderski Igor | L II Pisarek Tomasz |
1 | 2023-10-22 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-05 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-11 9:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Słupecka Maja | Sekretarz Sałuda Kamil | L I Rogowska Aleksandra | L II Krzewiński Paweł |
1 | 2023-11-12 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Świderski Igor | Sekretarz nieobsadzony | L I Plewa Artur | L II Sokołowski Michał |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Bartoszek Damian | Sekretarz Chrzanowski Rafał | L I Ducki Mateusz | L II Rogowska Aleksandra |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szczypka Dominik | II Sitarek Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I Konopski Damian | L II |
1 | 2024-02-11 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I Gnatowski Marcin | L II Świderski Igor |
1 | 2024-02-11 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Szymański Mirosław | Sekretarz Plewa Artur | L I Przystaś Adam | L II Rojek Artur |
1 | 2024-02-25 9:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Świderski Igor | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-13 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Orzechowski Marek | II Pietrzak Marta | Sekretarz Kołakowska Amelia | L I Sikora Szymon | L II Rusak Dawid |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Sokołowski Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Orzechowski Marek | II Gumienny Piotr | Sekretarz Prabucka Weronika | L I Wdowiak Alicja | L II Suchenek Rafał |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Smolarek Aleksandra | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | L I Pałucka-Trąd Joanna | L II Kaczmarski Marcin |
1 | 2024-04-20 8:30 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Sikora Szymon | II Pawlukiewicz Julia | Sekretarz Bęczkowski Michał | L I Rusak Dawid | L II Raczyński Borys |
1 | 2024-04-20 8:30 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Szadkowska Patrycja | II Zieja Barbara | Sekretarz Osmęda Michał | L I Plewa Artur | L II Gumienny Piotr |
1 | 2024-04-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Pietrzak Marta | II Dudzińska Oliwia | Sekretarz Raczyński Borys | L I Przewuska Małgorzata | L II Orzechowski Marek |
1 | 2024-04-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Kołakowska Amelia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |