Toggle navigation
System Obsad Sędziowskich
Główna
Wyświetlanie
Tabele i wyniki meczów
Lista meczów
Lista turniejów siatkówki plażowej
Lista turniejów minisiatkówki
Lista sędziów
Lista klubów i zespołów
RODO
Kontakt
Zaloguj
Lista sędziów MWZPS
wyświetl wg uprawnień
wszyscy
szczebel centralny
uprawnienia senior
uprawnienia junior
uprawnienia kadet
sekretarze
1
Adamiec
Dominika
2
Andrzejewski
Piotr
3
Banaś
Anna
4
Baran
Józef
5
Baranowski
Cyprian
6
Bartoszek
Damian
7
Bednarek
Remigiusz
8
Bialik
Arkadiusz
9
Białek
Piotr
10
Białek
Karolina
11
Chrzanowski
Rafał
12
Cichocki
Mateusz
13
Ciemiński
Bartosz
14
Cieślak
Mateusz
15
Czałkowska
Monika
16
Czarnecki
Mikołaj
17
Daszkowska - Lewandowska
Katarzyna
18
Dąbrowska
Gabriela
19
Dobosz
Joanna
20
Dobosz
Wiktor
21
Ducki
Mateusz
22
Dykałowicz
Magda
23
Ejmowski
Igor
24
Engelard
Marcin
25
Filimoniuk
Mirosław
26
Filip
Adam
27
Fokt
Artur
28
Frączek
Maciej
29
Fronczak
Agata
30
Gago
Michał
31
Gira
Paulina
32
Głód
Wojciech
33
Główczak
Marcin
34
Gnatowski
Marcin
35
Góral
Anna
36
Gruszczyński
Daniel
37
Grzegorczyk
Piotr
38
Gumienny
Piotr
39
Guzy
Przemysław
40
Hejman
Kamil
41
Herbik
Marcin
42
Jakubowska
Martyna
43
Janakowski
Adrian
44
Janik
Andrzej
45
Janik
Tomasz
46
Jankowski
Paweł
47
Janus
Aleksandra
48
Jędrak
Dominik
49
Jurkowski
Jacek
50
Kaczmarski
Marcin
51
Kalinowska
Alona
52
Kaliński
Janusz
53
Kapusta
Krzysztof
54
Kasica
Michał
55
Kawiak
Bogusław
56
Kaznowski
Andrzej
57
Kępka
Gabriela
58
Kiszczak
Andrzej
59
Klepacz
Krzysztof
60
Kobylarczyk
Jacek
61
Kociałkowski
Jacek
62
Kocik
Marcin
63
Kołodziej
Oliwia
64
Komenda
Jakub
65
Komor
Dominik
66
Komornicki
Robert
67
Konieczny
Michał
68
Konopski
Damian
69
Korwin-Pawłowski
Tobiasz
70
Kosiacki
Piotr
71
Kosiec
Ryszard
72
Kosiorek
Adam
73
Kośla
Henryk
74
Kotala
Tomasz
75
Kozieł
Michał
76
Królikowski
Kamil
77
Kruszewski
Krzysztof
78
Kryszkiewicz
Mateusz
79
Krzewiński
Paweł
80
Kurzepa
Krzysztof
81
Kuskowska
Justyna
82
Kwiatkowski
Łukasz
83
Lemanowicz
Piotr
84
Lenartowicz-Kalbarczyk
Luiza
85
Lewandowski
Kajetan
86
Lipińska
Anna
87
Lipińska-Jeziorowska
Monika
88
Lipiński
Krzysztof
89
Lukowski
Tomasz
90
Machowski
Andrzej
91
Makaruk
Agnieszka
92
Makowski
Łukasz
93
Matusiak
Cezary
94
Mentel
Julia
95
Minda
Piotr
96
Molenda
Lucjan
97
Morochow
Klaudia
98
Mosionek
Sebastian
99
Mucha
Janusz
100
Myszkowska
Agnieszka
101
Myszkowski
Marcin
102
Naduk
Jacek
103
Niedbał
Anna
104
Niewiarowska
Magdalena
105
Nowak
Ewa
106
Nowakowski
Piotr
107
Nowicka
Paulina
108
Nowicki
Łukasz
109
Ogieniewska
Olga
110
Ogórkis
Andrzej
111
Olszewski
Zbigniew
112
Opiłowski
Maciej
113
Osmulska
Kamila
114
Papież
Leszek
115
Papuda
Dorota
116
Papuda
Paweł
117
Pawlikowska
Agata
118
Pięta
Piotr
119
Pisarek
Tomasz
120
Plewa
Piotr
121
Plewa
Artur
122
Plutka
Beata
123
Podziński
Janusz
124
Polak
Paulina
125
Prabucka
Weronika
126
Przystaś
Adam
127
Pysiak
Grzegorz
128
Redlicki
Krzysztof
129
Rogowska
Aleksandra
130
Rojek
Artur
131
Rombel
Marcin
132
Rudnicka
Adrianna
133
Rymko
Michał
134
Rzeszotarska
Magdalena
135
Sałata
Anna
136
Sałuda
Kamil
137
Sarna
Dominik
138
Sasin
Nina
139
Sienkiewicz
Kinga
140
Sitarek
Bartosz
141
Siwiec
Krystian
142
Siwik
Jakub
143
Siwik
Zofia
144
Skorupa
Robert
145
Słupecka
Maja
146
Sokołowska
Małgorzata
147
Sokołowski
Władysław
148
Sokołowski
Michał
149
Sołtykiewicz
Grzegorz
150
Sołtykiewicz
Kamil
151
Stando
Mirosław
152
Strzelecki
Jakub
153
Strzylak
Sylwester
154
Suchenek
Rafał
155
Szawełło
Tomasz
156
Szczęsny
Marcel
157
Szczykutowicz
Maciej
158
Szczypka
Dominik
159
Szeliga
Marek
160
Szulawa
Michał
161
Szuty
Przemysław
162
Szymańczak
Luiza
163
Szymański
Mirosław
164
Szyszko
Henryk
165
S[RODO]
J[RODO]
166
Ślendak
Julia
167
Ślęzak
Szymon
168
Śliwerski
Łukasz
169
Śpiewak
Michał
170
Świderski
Igor
171
Świeczkowski
Arkadiusz
172
Świrski
Tomasz
173
Talacha
Marcin
174
Tollik
Anna
175
Tosza
Bohdan
176
Trzewik
Piotr
177
Turski
Piotr
178
Twardowski
Maciej
179
Vushkalenko
Mykyta
180
Wach
Sławomir
181
Wdowiak
Alicja
182
Wieczorek
Piotr
183
Wieczorek
Adrian
184
Wieczorek
Karolina
185
Wielgoszyńska
Paulina
186
Więckowski
Mariusz
187
Włodarczyk
Mikołaj
188
Wodzińska
Natalia
189
Wojciechowicz
Ewa
190
Wróbel
Michał
191
Wróblewski
Jan
192
Wrzosek
Agnieszka
193
Wylotek
Damian
194
Zaleski
Damian
195
Zgiet
Agata
196
Zielińska
Katarzyna
197
Zimoch
Mateusz
198
Żelazny
Adam