Przeglądanie meczów
pozostałe
- LTS Legionovia Legionowo
- NIKE Węgrów
- TURNIEJ PLAŻOWY
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- UKS Atena KSG Warszawa
- AZS ASzW
- Z SKSu do AZSu
- UKS Orlęta Raszyn
- GLKS Nadarzyn
- BAS Białystok
- Moya Radomka Radom
- MUKS Sparta Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-01 16:45 | LTS Legionovia Legionowo | - | BAS Białystok | I Komenda Jakub | II Siwiec Krystian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-07 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | Moya Radomka Radom | I Makowski Łukasz | II Wylotek Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-09 9:45 | NIKE Węgrów | - | pauzuje | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-10 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Szymański Mirosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-10 10:30 | NIKE Węgrów | - | pauzuje | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-10 10:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Kruszewski Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 9:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Janik Tomasz | Sekretarz Ogieniewska Olga | L I Pisarek Tomasz | L II Siwiec Krystian |
1 | 2023-09-17 9:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Lipiński Krzysztof | L I Pisarek Tomasz | L II Siwiec Krystian |
1 | 2023-09-17 9:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Białek Karolina | Sekretarz Przystaś Adam | L I Siwik Jakub | L II Ogórkis Andrzej |
1 | 2023-09-23 14:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Wieczorek Piotr | II Szymańczak Luiza | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Jakubowska Martyna | II Makowski Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-24 12:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Sokołowska Małgorzata | II Papuda Dorota | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-24 15:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Kosiacki Piotr | II Janik Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-29 17:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Cichocki Mateusz | II Makowski Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-21 9:00 | AZS ASzW | - | pauzuje | I Ogórkis Andrzej | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-22 9:00 | AZS ASzW | - | pauzuje | I Śpiewak Michał | II Szczypka Dominik | Sekretarz Szeliga Marek | L I Hejman Kamil | L II |
0 | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Kaczmarski Marcin | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Wach Sławomir | L I Lipińska-Jeziorowska Monika | L II |
1 | 2023-12-02 9:00 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Siwik Jakub | L II Słupecka Maja |
1 | 2023-12-08 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-22 19:00 | turniej | - | pauzuje | I Papuda Paweł | II Rymko Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-28 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Gnatowski Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-20 9:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-21 9:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-27 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Pałucka-Trąd Joanna | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Gruszczyński Daniel | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-05-19 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Idzikowska Oliwia | Sekretarz Kus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- PROJEKT Warszawa
- GLKS Nadarzyn
- MOS Wola Tramwaje Warszawskie
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- KS Camper Wyszków
- MKS MDK Warszawa
- iProArt Huragan Stare Babice
- PiłkaNaHali - turniej ligowy
- Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie
- KS Huragan Wołomin
- UKS Orlęta Raszyn
- KS Metro Family Warszawa
- ASSECO RESOVIA Rzeszów
- GKS Katowice
- PGE Skra Bełchatów
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-09 15:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | pauzuje | I Jakubowska Martyna | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-10 11:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | pauzuje | I Szymańczak Luiza | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-10 14:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | pauzuje | I Papuda Paweł | II Szymańczak Luiza | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 10:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Gumienny Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 10:30 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Naduk Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-16 12:30 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Naduk Jacek | II Konopski Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-16 16:00 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Ogórkis Andrzej | II Białek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-09-16 18:00 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-17 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Sokołowski Władysław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-19 15:30 | PROJEKT Warszawa | - | ASSECO RESOVIA Rzeszów | I Makowski Łukasz | II Komornicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-22 15:30 | PROJEKT Warszawa | - | GKS Katowice | I Janik Tomasz | II Kosiacki Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 11:30 | PROJEKT Warszawa | - | GKS Katowice | I Kosiacki Piotr | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 12:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | pauzuje | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-24 10:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I Więckowski Mariusz | L II Komenda Jakub |
1 | 2023-09-24 10:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | pauzuje | I Wieczorek Piotr | II Jakubowska Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-24 15:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-27 15:30 | PROJEKT Warszawa | - | PGE Skra Bełchatów | I Herbik Marcin | II Kosiacki Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Góral Anna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-01 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Siwik Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-07 9:00 | MKS MDK Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Gago Michał | L II Żelazny Adam |
1 | 2023-10-08 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Osmulska Kamila | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-14 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Sokołowski Władysław | II Suchenek Rafał | Sekretarz Sarna Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-15 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Nowicka Paulina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-22 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-22 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Siwik Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-28 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Konieczny Michał | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-04 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-04 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I Papież Leszek | L II |
1 | 2023-11-05 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Jankowski Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-05 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Papież Leszek | Sekretarz nieobsadzony | L I Pisarek Tomasz | L II |
1 | 2023-11-12 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-18 18:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Papież Leszek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-18 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Góral Anna | L I Białek Karolina | L II Gira Paulina |
1 | 2023-11-19 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Strzelecki Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-25 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Plewa Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Bartoszek Damian |
1 | 2023-11-26 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Gnatowski Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Plewa Piotr |
1 | 2023-11-27 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Szeliga Marek | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-11-30 20:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Śpiewak Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-02 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Kociałkowski Jacek | II Klepacz Krzysztof | Sekretarz Rymko Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-03 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Olszewski Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-03 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Gnatowski Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-04 18:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-07 19:30 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Rojek Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-10 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-14 20:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-16 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-17 10:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-30 10:00 | KS Huragan Wołomin | - | pauzuje | I Makowski Łukasz | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Kosiacki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-06 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-07 9:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Białek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-14 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-20 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Olszewski Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-03 10:00 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-10 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Gruszczyński Daniel | L II Kawiak Bogusław |
1 | 2024-02-11 12:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I Wróblewski Jan | L II |
1 | 2024-02-11 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Lewandowski Kajetan | II Szczypka Dominik | Sekretarz Komor Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-18 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Bartoszek Damian | Sekretarz Świderski Igor | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-25 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Siwiec Krystian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-03 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-10 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Osmulska Kamila | Sekretarz Szczypka Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-17 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Szczypka Dominik | II Ogieniewska Olga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 8:00 | turniej | - | turniej | I Minda Piotr | II Fokt Artur | Sekretarz Kotala Tomasz | L I Korwin-Pawłowski Tobiasz | L II |
1 | 2024-03-24 9:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Sokołowski Michał | II Suchenek Rafał | Sekretarz Rojek Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-06 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-07 13:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-14 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-20 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Kus Jakub | II Paszkowska Angelika | Sekretarz Ducki Mateusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-26 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-05-12 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Pałucka-Trąd Joanna | Sekretarz Wylotek Damian | L I Plewa Artur | L II |
1 | 2024-05-18 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |