Przeglądanie meczów
I Liga Mazowiecka Mężczyzn
- KS Huragan Wołomin
- HTC Flot MOS Wola Warszawa
- GKS JAGUAR Wolanów
- KS Halinów
- GLKS Nadarzyn
- Olymp Błonie
- KS Siatkarz Ząbki
- UKS Iskra Warszawa
- SPS Konstancin Jeziorna
- iProArt Huragan Stare Babice
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PLAY-OFF-1 | 2024-03-02 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | KS Huragan Wołomin | I Cieślak Mateusz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 18:00 | KS Halinów | - | GLKS Nadarzyn | I Wielgoszyńska Paulina | II Sałuda Kamil | Sekretarz Żelazny Adam | |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 19:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Wojciechowicz Ewa | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kalinowska Alona | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-07 20:00 | Olymp Błonie | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Szymańczak Luiza | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Turski Piotr | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-09 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Naduk Jacek | II Makowski Łukasz | Sekretarz Szymański Mirosław | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-09 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | Olymp Błonie | I Wieczorek Piotr | II Siwiec Krystian | Sekretarz Konieczny Michał | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-09 19:00 | GLKS Nadarzyn | - | KS Halinów | I Więckowski Mariusz | II Turski Piotr | Sekretarz Prabucka Weronika | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-10 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | KS Siatkarz Ząbki | I Śliwerski Łukasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-17 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Huragan Wołomin | I Papież Leszek | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Przystaś Adam | |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-17 18:00 | KS Halinów | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Żelazny Adam | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-23 18:30 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Halinów | I Opiłowski Maciej | II Guzy Przemysław | Sekretarz Gago Michał | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-24 17:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Siatkarz Ząbki | I Wylotek Damian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Żelazny Adam | |
PLAY-OFF-1 | 2024-04-13 18:00 | UKS Iskra Warszawa | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Sokołowski Michał | |
PLAY-OFF-1 | 2024-04-14 16:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Makowski Łukasz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Gago Michał | |
PLAY-OFF-2 | 2024-04-16 19:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Siwiec Krystian | II Papież Leszek | Sekretarz Wylotek Damian | |
PLAY-OFF-2 | 2024-04-19 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | KS Siatkarz Ząbki | I Wojciechowicz Ewa | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Prabucka Weronika | |
PLAY-OFF-3 | 2024-04-24 18:45 | UKS Iskra Warszawa | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Naduk Jacek | |
PLAY-OFF-9 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-10 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-11 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-12 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-13 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-14 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-15 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-16 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-17 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-18 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-19 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-20 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz |
- ProNutiva SKK Belsk Duży
- PSG KPS Siedlce II
- UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
- RAS 6 Szydłowiec
- iProArt Huragan Stare Babice
- KPS Płock
- SPS Radmot Jedlińsk
- UKS Orlęta Raszyn
- MOS Iskra Warszawa
- UKS Herkules Sulejówek
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-3 | 2023-10-05 19:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | MOS Iskra Warszawa | I Kosiacki Piotr | II Turski Piotr | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
I LIGA-1 | 2023-10-08 18:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | KPS Płock | I Szczykutowicz Maciej | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Fokt Artur | |
I LIGA-2 | 2023-10-08 19:30 | PSG KPS Siedlce II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Rombel Marcin | |
I LIGA-4 | 2023-10-08 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Andrzejewski Piotr | II Kocik Marcin | Sekretarz Tosza Bohdan | |
I LIGA-5 | 2023-10-08 17:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | UKS Herkules Sulejówek | I Wodzińska Natalia | II Kaliński Janusz | Sekretarz Czałkowska Monika | |
I LIGA-6 | 2023-10-14 17:00 | KPS Płock | - | UKS Herkules Sulejówek | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
I LIGA-8 | 2023-10-14 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | RAS 6 Szydłowiec | I Trzewik Piotr | II Kaliński Janusz | Sekretarz Prabucka Weronika | |
I LIGA-9 | 2023-10-14 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | MOS Iskra Warszawa | I Janik Tomasz | II Białek Piotr | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |
I LIGA-7 | 2023-10-15 13:00 | SPS Radmot Jedlińsk | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Bialik Arkadiusz | II Minda Piotr | Sekretarz Dobosz Joanna | |
I LIGA-10 | 2023-10-15 18:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | PSG KPS Siedlce II | I Strzylak Sylwester | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |
I LIGA-58 | 2023-10-19 20:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | RAS 6 Szydłowiec | I Nowicki Łukasz | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Gira Paulina | |
I LIGA-12 | 2023-10-21 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Baran Józef | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Gnatowski Marcin | |
I LIGA-11 | 2023-10-22 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | KPS Płock | I Szyszko Henryk | II Molenda Lucjan | Sekretarz Rombel Marcin | |
I LIGA-14 | 2023-10-22 17:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Bednarek Remigiusz | II Góral Anna | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-15 | 2023-10-22 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Wodzińska Natalia | II Siwiec Krystian | Sekretarz Cieślak Mateusz | |
I LIGA-16 | 2023-10-28 18:00 | KPS Płock | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Ogieniewska Olga | |
I LIGA-17 | 2023-10-28 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kurzepa Krzysztof | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
I LIGA-18 | 2023-10-28 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Ogórkis Andrzej | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |
I LIGA-19 | 2023-10-29 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | RAS 6 Szydłowiec | I Kobylarczyk Jacek | II Twardowski Maciej | Sekretarz Tosza Bohdan | |
I LIGA-20 | 2023-10-29 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | MOS Iskra Warszawa | I Szulawa Michał | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Szyszko Henryk | |
I LIGA-21 | 2023-11-04 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | KPS Płock | I Makaruk Agnieszka | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-23 | 2023-11-10 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Turski Piotr | |
I LIGA-22 | 2023-11-12 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | PSG KPS Siedlce II | I Szczykutowicz Maciej | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |
I LIGA-24 | 2023-11-12 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | UKS Orlęta Raszyn | I Siwiec Krystian | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Pisarek Tomasz | |
I LIGA-25 | 2023-11-12 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Kobylarczyk Jacek | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |
I LIGA-26 | 2023-11-18 17:00 | KPS Płock | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
I LIGA-27 | 2023-11-18 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Kaliński Janusz | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kępka Gabriela | |
I LIGA-30 | 2023-11-18 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | RAS 6 Szydłowiec | I Kwiatkowski Łukasz | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |
I LIGA-28 | 2023-11-19 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kozieł Michał | II Głód Wojciech | Sekretarz Baranowski Cyprian | |
I LIGA-29 | 2023-11-19 17:30 | PSG KPS Siedlce II | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Szulawa Michał | |
I LIGA-35 | 2023-11-23 20:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | UKS Orlęta Raszyn | I Główczak Marcin | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |
I LIGA-32 | 2023-11-24 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | MOS Iskra Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Góral Anna | |
I LIGA-31 | 2023-11-26 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | KPS Płock | I Kotala Tomasz | II Kocik Marcin | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |
I LIGA-33 | 2023-11-26 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | PSG KPS Siedlce II | I Kaznowski Andrzej | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-34 | 2023-11-26 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Kozieł Michał | II Twardowski Maciej | Sekretarz Podziński Janusz | |
I LIGA-36 | 2023-12-02 17:00 | KPS Płock | - | UKS Orlęta Raszyn | I Więckowski Mariusz | II Naduk Jacek | Sekretarz Wróblewski Jan | |
I LIGA-39 | 2023-12-02 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | UKS Herkules Sulejówek | I Wojciechowicz Ewa | II Siwiec Krystian | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza |
I LIGA-37 | 2023-12-03 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Kapusta Krzysztof | II Głód Wojciech | Sekretarz Dobosz Joanna | |
I LIGA-38 | 2023-12-03 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Molenda Lucjan | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Sarna Dominik | |
I LIGA-40 | 2023-12-03 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Kotala Tomasz | II Twardowski Maciej | Sekretarz Podziński Janusz | |
I LIGA-41 | 2023-12-08 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | KPS Płock | I Szymańczak Luiza | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Osmulska Kamila | |
I LIGA-44 | 2023-12-09 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | PSG KPS Siedlce II | I Turski Piotr | II Kaliński Janusz | Sekretarz Kawiak Bogusław | |
I LIGA-45 | 2023-12-09 15:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Molenda Lucjan | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
I LIGA-42 | 2023-12-10 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | RAS 6 Szydłowiec | I Jakubowska Martyna | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Żelazny Adam | |
I LIGA-43 | 2023-12-10 14:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | MOS Iskra Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |
I LIGA-46 | 2023-12-16 17:00 | KPS Płock | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Wróblewski Jan | |
I LIGA-47 | 2023-12-16 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | PSG KPS Siedlce II | I Papież Leszek | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-48 | 2023-12-16 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Główczak Marcin | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Turski Piotr | |
I LIGA-49 | 2023-12-17 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | RAS 6 Szydłowiec | I Siwiec Krystian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester |
I LIGA-61 | 2024-01-07 13:00 | SPS Radmot Jedlińsk | - | KPS Płock | I Minda Piotr | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Frączek Maciej | |
I LIGA-52 | 2024-01-12 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Janik Tomasz | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Siwik Jakub | |
I LIGA-54 | 2024-01-13 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szuty Przemysław | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-51 | 2024-01-14 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | KPS Płock | I Dykałowicz Magda | II Szuty Przemysław | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-53 | 2024-01-14 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Cieślak Mateusz | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
I LIGA-55 | 2024-01-14 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Talacha Marcin | II Szyszko Henryk | Sekretarz Rombel Marcin | |
I LIGA-59 | 2024-01-18 20:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Szuty Przemysław | II Kosiorek Adam | Sekretarz Kawiak Bogusław | |
I LIGA-56 | 2024-01-27 17:00 | KPS Płock | - | PSG KPS Siedlce II | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
I LIGA-60 | 2024-01-28 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kozieł Michał | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |
I LIGA-13 | 2024-02-04 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Orlęta Raszyn | I Wodzińska Natalia | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
I LIGA-50 | 2024-02-04 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Wieczorek Piotr | II Szuty Przemysław | Sekretarz Ogórkis Andrzej | |
I LIGA-57 | 2024-02-04 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | MOS Iskra Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Kozieł Michał | Sekretarz Kosiec Ryszard | |
I LIGA-63 | 2024-02-09 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | UKS Orlęta Raszyn | I Kurzepa Krzysztof | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Jakubowska Martyna | |
I LIGA-62 | 2024-02-11 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Kuskowska Justyna | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Tollik Anna | |
I LIGA-64 | 2024-02-11 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Wodzińska Natalia | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech |
I LIGA-69 | 2024-02-17 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Herkules Sulejówek | I Gruszczyński Daniel | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Pawlikowska Agata | |
I LIGA-70 | 2024-02-17 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Kurzepa Krzysztof | II Kaliński Janusz | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |
I LIGA-67 | 2024-02-18 18:00 | PSG KPS Siedlce II | - | RAS 6 Szydłowiec | I Rombel Marcin | II Talacha Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |
I LIGA-66 | 2024-02-21 20:00 | KPS Płock | - | MOS Iskra Warszawa | I Wróblewski Jan | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Konopski Damian | |
I LIGA-65 | 2024-02-25 19:00 | MOS Iskra Warszawa | - | PSG KPS Siedlce II | I Cieślak Mateusz | II Naduk Jacek | Sekretarz Białek Karolina | |
I LIGA-68 | 2024-02-25 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Kapusta Krzysztof | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Zaleski Damian | |
I LIGA-74 | 2024-03-01 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | PSG KPS Siedlce II | I Góral Anna | II Papież Leszek | Sekretarz Skorupa Robert | |
I LIGA-71 | 2024-03-02 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | KPS Płock | I Kurzepa Krzysztof | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Stando Mirosław | |
I LIGA-72 | 2024-03-03 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | UKS Orlęta Raszyn | I Kapusta Krzysztof | II Kotala Tomasz | Sekretarz Plutka Beata | |
I LIGA-73 | 2024-03-03 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Siwiec Krystian | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Wieczorek Karolina | |
I LIGA-75 | 2024-03-03 18:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | MOS Iskra Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Baranowski Cyprian | |
I LIGA-77 | 2024-03-09 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Wielgoszyńska Paulina | II Baran Józef | Sekretarz Góral Anna | |
I LIGA-80 | 2024-03-09 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Główczak Marcin | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Kaliński Janusz | |
I LIGA-76 | 2024-03-10 13:00 | KPS Płock | - | RAS 6 Szydłowiec | I Więckowski Mariusz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |
I LIGA-78 | 2024-03-10 20:30 | PSG KPS Siedlce II | - | UKS Herkules Sulejówek | I Szulawa Michał | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |
I LIGA-79 | 2024-03-10 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Fokt Artur | II Minda Piotr | Sekretarz Kosiec Ryszard | |
I LIGA-82 | 2024-03-14 19:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Śliwerski Łukasz | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kaliński Janusz | |
I LIGA-81 | 2024-03-16 15:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | KPS Płock | I Ogórkis Andrzej | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |
I LIGA-85 | 2024-03-16 17:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | RAS 6 Szydłowiec | I Ogieniewska Olga | II Siwiec Krystian | Sekretarz Komor Dominik | |
I LIGA-83 | 2024-03-17 17:00 | SPS Radmot Jedlińsk | - | PSG KPS Siedlce II | I Wojciechowicz Ewa | II Siwiec Krystian | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej |
I LIGA-84 | 2024-03-17 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | MOS Iskra Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Polak Paulina | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena |
I LIGA-86 | 2024-03-23 13:00 | KPS Płock | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |
I LIGA-88 | 2024-03-23 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Turski Piotr | II Naduk Jacek | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-87 | 2024-03-24 18:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kobylarczyk Jacek | II Kocik Marcin | Sekretarz Plutka Beata | |
I LIGA-89 | 2024-03-24 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Talacha Marcin | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |
I LIGA-90 | 2024-03-24 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Orlęta Raszyn | I Kozieł Michał | II Twardowski Maciej | Sekretarz Kapusta Krzysztof |