Przeglądanie meczów
- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-01 16:45 | LTS Legionovia Legionowo | - | BAS Białystok | I Komenda Jakub | II Siwiec Krystian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-07 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | Moya Radomka Radom | I Makowski Łukasz | II Wylotek Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-09 9:45 | NIKE Węgrów | - | pauzuje | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-09 15:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | pauzuje | I Jakubowska Martyna | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-10 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Szymański Mirosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-10 10:30 | NIKE Węgrów | - | pauzuje | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-10 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | pauzuje | I Ciemiński Bartosz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-10 11:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | pauzuje | I Szymańczak Luiza | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-10 10:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Kruszewski Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-10 14:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | pauzuje | I Papuda Paweł | II Szymańczak Luiza | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-4 | 2023-09-12 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | MKS MDK Warszawa II | I Góral Anna | II Siwiec Krystian | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA-3 | 2023-09-13 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | I Ogórkis Andrzej | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Kołodziej Oliwia | |||
I LIGA-1 | 2023-09-13 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Komenda Jakub | II Komornicki Robert | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-3 | 2023-09-13 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Kruszewski Krzysztof | II Ducki Mateusz | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | |||
II LIGA GR. A-4 | 2023-09-13 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Pisarek Tomasz | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kosiorek Adam | |||
I LIGA-3 | 2023-09-14 18:30 | RCS Czarni Radom | - | PSG KPS Siedlce | I Kapusta Krzysztof | II Jurkowski Jacek | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
I LIGA-3 | 2023-09-14 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Główczak Marcin | II Papież Leszek | Sekretarz Gira Paulina | |||
II LIGA-4 | 2023-09-14 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Plas Warszawa | I Więckowski Mariusz | II Komor Dominik | Sekretarz Ciemiński Bartosz | |||
I LIGA-4 | 2023-09-14 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Ducki Mateusz | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |||
FINAŁ-3 | 2023-09-14 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | RCS Czarni Radom | I Suchenek Rafał | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Naduk Jacek | |||
FINAŁ-4 | 2023-09-14 17:45 | Akademia Wójtowicza | - | MKS MDK Warszawa | I Siwiec Krystian | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Szczypka Dominik | |||
I LIGA-2 | 2023-09-15 18:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Ogórkis Andrzej | II Białek Piotr | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-1 | 2023-09-15 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Esperanto | I Wylotek Damian | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Żelazny Adam | |||
1 | 2023-09-15 15:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II Siwiec Krystian | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-2 | 2023-09-15 16:30 | MUKS Radomka Radom | - | LTS Legionovia Legionowo | I Kaczmarski Marcin | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |||
FINAŁ-1 | 2023-09-15 16:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Pisarek Tomasz | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
FINAŁ-2 | 2023-09-15 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa | I Szymański Mirosław | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
II LIGA GR. A-1 | 2023-09-15 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Ejmowski Igor | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof | ||
II LIGA GR. B-1 | 2023-09-15 19:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UKS Iskra Warszawa II | I Pysiak Grzegorz | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Fokt Artur | |||
II LIGA GR. B-3 | 2023-09-15 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Strzylak Sylwester | II Minda Piotr | Sekretarz Kozieł Michał | |||
II LIGA GR. B-4 | 2023-09-15 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | PSG KPS Siedlce | I Lukowski Tomasz | II Rojek Artur | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
1 | 2023-09-16 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Skorupa Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-2 | 2023-09-16 10:30 | MUKS Radomka Radom | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Fokt Artur | II Głód Wojciech | Sekretarz Strzylak Sylwester | |||
1 | 2023-09-16 10:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Gumienny Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-16 9:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Janik Tomasz | Sekretarz Ogieniewska Olga | L I Pisarek Tomasz | L II Siwiec Krystian | |
1 | 2023-09-16 13:30 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | I Góral Anna | II Polak Paulina | Sekretarz Siwik Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2023-09-16 18:00 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
3 | 2023-09-16 16:00 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Ogórkis Andrzej | II Białek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2023-09-16 12:30 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Naduk Jacek | II Konopski Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-16 10:30 | KS Camper Wyszków | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Naduk Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-16 9:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Jankowski Paweł | L II | |
II LIGA-8 | 2023-09-16 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | MKS MDK Warszawa III | I Trzewik Piotr | II Wylotek Damian | Sekretarz Białek Karolina | |||
II LIGA-21 | 2023-09-16 13:00 | UKS Iskra Warszawa | - | Wisła Płock SPS | I Główczak Marcin | II Klepacz Krzysztof | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
II LIGA GR. A-2 | 2023-09-16 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Suchenek Rafał | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
1 | 2023-09-17 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Skorupa Robert | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-17 9:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Lipiński Krzysztof | L I Pisarek Tomasz | L II Siwiec Krystian | |
1 | 2023-09-17 10:00 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | I Więckowski Mariusz | II Polak Paulina | Sekretarz Suchenek Rafał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-17 9:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Lewandowski Kajetan | L II | |
1 | 2023-09-17 9:00 | TURNIEJ PLAŻOWY | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Białek Karolina | Sekretarz Przystaś Adam | L I Siwik Jakub | L II Ogórkis Andrzej | |
1 | 2023-09-17 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Sokołowski Władysław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-28 | 2023-09-17 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Plas Warszawa | I Turski Piotr | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-4 | 2023-09-18 18:45 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Bednarek Remigiusz | II Makaruk Agnieszka | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-6 | 2023-09-18 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | Akademia Wójtowicza | I Cichocki Mateusz | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
1 | 2023-09-19 15:30 | PROJEKT Warszawa | - | ASSECO RESOVIA Rzeszów | I Makowski Łukasz | II Komornicki Robert | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-7 | 2023-09-19 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | RCS Czarni Radom | I Szymańczak Luiza | II Papież Leszek | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
I LIGA-6 | 2023-09-19 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Wielgoszyńska Paulina | II Komenda Jakub | Sekretarz Hejman Kamil | |||
I LIGA-32 | 2023-09-19 17:50 | MKS MDK Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa | I Włodarczyk Mikołaj | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-8 | 2023-09-19 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Radomka Radom | I Guzy Przemysław | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
II LIGA-23 | 2023-09-19 17:50 | MKS MDK Warszawa III | - | KS Zawkrze Mława | I Ogórkis Andrzej | II Góral Anna | Sekretarz Skorupa Robert | |||
FINAŁ-6 | 2023-09-19 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | Akademia Wójtowicza | I Więckowski Mariusz | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Jankowski Paweł | |||
II LIGA GR. B-44 | 2023-09-20 18:30 | LKS Wrzos Międzyborów | - | UKS Iskra Warszawa | I Gruszczyński Daniel | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
FINAŁ-5 | 2023-09-20 16:45 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Guzy Przemysław | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-8 | 2023-09-20 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Siwiec Krystian | II Wylotek Damian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
FINAŁ-30 | 2023-09-20 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Pisarek Tomasz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
I LIGA-8 | 2023-09-21 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Wieczorek Piotr | II Janik Tomasz | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-5 | 2023-09-21 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Główczak Marcin | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-7 | 2023-09-21 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Sparta Warszawa | I Sokołowska Małgorzata | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
II LIGA GR. A-8 | 2023-09-21 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Jędrak Dominik | II Białek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | |||
1 | 2023-09-22 15:30 | PROJEKT Warszawa | - | GKS Katowice | I Janik Tomasz | II Kosiacki Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-6 | 2023-09-22 18:45 | PSG KPS Siedlce | - | MKS MDK Warszawa | I Szulawa Michał | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-5 | 2023-09-22 17:30 | UKS Esperanto | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Komor Dominik | |||
I LIGA-7 | 2023-09-22 19:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
II LIGA-6 | 2023-09-22 18:15 | UKS Plas Warszawa | - | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | I Siwiec Krystian | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
FINAŁ-7 | 2023-09-22 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Góral Anna | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA GR. B-8 | 2023-09-22 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Ejmowski Igor | II Zaleski Damian | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
1 | 2023-09-23 11:30 | PROJEKT Warszawa | - | GKS Katowice | I Kosiacki Piotr | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. B-56 | 2023-09-23 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | MKS Iskra Legionowo | I Rojek Artur | II Molenda Lucjan | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. C-6 | 2023-09-23 16:00 | Ósemka Siedlce | - | UKS Plas Warszawa | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Szulawa Michał | |||
I LIGA-30 | 2023-09-23 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Cichocki Mateusz | II Wylotek Damian | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
1 | 2023-09-23 14:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Wieczorek Piotr | II Szymańczak Luiza | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-23 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Jakubowska Martyna | II Makowski Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-23 9:30 | MKS MDK Warszawa | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Rogowska Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GRUPA 1-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Zaleski Damian | Sekretarz | |||
GRUPA 2-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II Kaliński Janusz | Sekretarz Konopski Damian | |||
GRUPA 3-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
GRUPA 4-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kalinowska Alona | II Gumienny Piotr | Sekretarz Sarna Dominik | |||
GRUPA 5-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Osmulska Kamila | Sekretarz Siwiec Krystian | |||
GRUPA 6-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Gago Michał | |||
FINAŁ-8 | 2023-09-23 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wylotek Damian | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
II LIGA GR. A-7 | 2023-09-23 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Zielińska Katarzyna | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
1 | 2023-09-23 12:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | pauzuje | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. B-5 | 2023-09-23 11:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | PSG KPS Siedlce | I Góral Anna | II Naduk Jacek | Sekretarz Ślendak Julia | |||
II LIGA GR. B-6 | 2023-09-23 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | MKS MDK Warszawa II | I Molenda Lucjan | II Rojek Artur | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. B-7 | 2023-09-23 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | RCS Czarni Radom II | I Białek Piotr | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
1 | 2023-09-24 10:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I Więckowski Mariusz | L II Komenda Jakub | |
1 | 2023-09-24 12:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Sokołowska Małgorzata | II Papuda Dorota | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-24 15:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Kosiacki Piotr | II Janik Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-7 | 2023-09-24 11:00 | Dwójka Garwolin | - | UKS Piątka Wołomin | I Białek Piotr | II Skorupa Robert | Sekretarz Komor Dominik | |||
GRUPA A-1 | 2023-09-24 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Konieczny Michał | Sekretarz | |||
GRUPA B-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Szymański Mirosław | Sekretarz | |||
GRUPA C-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Dobosz Joanna | Sekretarz | |||
GRUPA D-1 | 2023-09-24 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Słupecka Maja | Sekretarz | |||
GRUPA E-1 | 2023-09-24 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Tollik Anna | Sekretarz | |||
GRUPA F-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Klepacz Krzysztof | II Sokołowski Michał | Sekretarz | |||
1 | 2023-09-24 10:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | pauzuje | I Wieczorek Piotr | II Jakubowska Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-24 15:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. A-6 | 2023-09-24 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | KS Zawkrze Mława | I Nowicka Paulina | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Siwik Jakub | |||
II LIGA GR. A-10 | 2023-09-24 13:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | RAS 6 Szydłowiec | I Przystaś Adam | II Siwik Jakub | Sekretarz Krzewiński Paweł | |||
II LIGA GR. B-2 | 2023-09-24 11:00 | UKS Iskra Warszawa | - | MKS Iskra Legionowo | I Chrzanowski Rafał | II Osmulska Kamila | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-5 | 2023-09-25 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa II | I Trzewik Piotr | II Góral Anna | Sekretarz Papuda Dorota | |||
1 | 2023-09-25 8:45 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Czarnecki Mikołaj | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Komor Dominik | |||
1 | 2023-09-25 8:45 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Konieczny Michał | Sekretarz | |||
1 | 2023-09-25 20:30 | KPS Siedlce | - | ASPS AVIA Świdnik | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
II LIGA GR. B-15 | 2023-09-25 19:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Olszewski Zbigniew | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Turski Piotr | |||
I LIGA-11 | 2023-09-26 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Opiłowski Maciej | II Janik Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-10 | 2023-09-26 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Jakubowska Martyna | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
I LIGA-12 | 2023-09-26 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Tollik Anna | |||
FINAŁ-12 | 2023-09-26 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | UKS Piątka Wołomin | I Guzy Przemysław | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
II LIGA GR. B-12 | 2023-09-27 19:30 | PSG KPS Siedlce | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Rombel Marcin | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
1 | 2023-09-27 15:30 | PROJEKT Warszawa | - | PGE Skra Bełchatów | I Herbik Marcin | II Kosiacki Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-29 | 2023-09-27 17:50 | KS Metro Family Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa | I Molenda Lucjan | II Nowak Ewa | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA-10 | 2023-09-27 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UKS Iskra Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Makowski Łukasz | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |||
II LIGA-14 | 2023-09-27 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Guzy Przemysław | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-10 | 2023-09-27 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
I LIGA-10 | 2023-09-28 18:30 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa | I Andrzejewski Piotr | II Kozieł Michał | Sekretarz Zaleski Damian | |||
I LIGA-11 | 2023-09-28 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Wylotek Damian | II Rymko Michał | Sekretarz Białek Karolina | |||
II LIGA GR. B-10 | 2023-09-29 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Lipińska-Jeziorowska Monika | II Korwin-Pawłowski Tobiasz | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
II LIGA GR. B-11 | 2023-09-29 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Baran Józef | II Gira Paulina | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
II LIGA GR. C-2 | 2023-09-29 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Esperanto | I Sokołowski Władysław | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
I LIGA-12 | 2023-09-29 17:45 | MKS MDK Warszawa II | - | PSG KPS Siedlce | I Janik Tomasz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-12 | 2023-09-29 16:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Wielgoszyńska Paulina | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |||
1 | 2023-09-29 17:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Cichocki Mateusz | II Makowski Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
FINAŁ-9 | 2023-09-29 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Kosiacki Piotr | II Białek Piotr | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
FINAŁ-10 | 2023-09-29 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Kapusta Krzysztof | II Fokt Artur | Sekretarz Podziński Janusz | |||
II LIGA GR. A-10 | 2023-09-29 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Iskra Warszawa | I Komor Dominik | II Ślendak Julia | Sekretarz Gago Michał | |||
1 | 2023-09-29 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | NIKE Węgrów | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Kasica Michał | L2 Szymański Mirosław | |||
Rozstawieniowy-1-1 | 2023-09-30 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Rojek Artur | |||
Rozstawieniowy-2-1 | 2023-09-30 11:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Nowicki Łukasz | II Jankowski Paweł | Sekretarz | |||
Rozstawieniowy-3-1 | 2023-09-30 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Białek Karolina | Sekretarz Plewa Artur | |||
1 | 2023-09-30 9:30 | turniej | - | turniej | I Baranowski Cyprian | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz nieobsadzony | L I Zaleski Damian | L II Pysiak Grzegorz | |
II LIGA GR. C-4 | 2023-09-30 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Zielińska Katarzyna | II Siwik Zofia | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA GR. C-8 | 2023-09-30 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | Ósemka Siedlce | I Sarna Dominik | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
1 | 2023-09-30 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Góral Anna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-09-30 10:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gago Michał | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-16 | 2023-09-30 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | Wisła Płock SPS | I Wielgoszyńska Paulina | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA-29 | 2023-09-30 14:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Główczak Marcin | II Klepacz Krzysztof | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
1 | 2023-09-30 9:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Nowakowski Piotr | Sekretarz Janik Tomasz | L I Szeliga Marek | L II Lewandowski Kajetan | |
I LIGA-9 | 2023-09-30 11:00 | MUKS Radomka Radom | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Ejmowski Igor | II Minda Piotr | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
FINAŁ-11 | 2023-09-30 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | KS Metro Family Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Ducki Mateusz | Sekretarz Komenda Jakub | |||
FINAŁ-29 | 2023-09-30 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Włodarczyk Mikołaj | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA GR. A-9 | 2023-09-30 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | RAS 6 Szydłowiec | I Vushkalenko Mykyta | II Wylotek Damian | Sekretarz Tollik Anna | |||
II LIGA GR. A-11 | 2023-09-30 12:00 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
II LIGA GR. B-16 | 2023-09-30 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Kalinowska Alona | II Główczak Marcin | Sekretarz Klepacz Krzysztof | |||
2 | 2023-09-30 19:00 | KS Camper Wyszków | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Komenda Jakub | L2 Wodzińska Natalia | |||
4 | 2023-09-30 18:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Ogieniewska Olga | L2 Komor Dominik | |||
II LIGA GR. B-34 | 2023-09-30 14:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Rogowska Aleksandra | II | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
II LIGA GR. B-48 | 2023-10-01 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Suchenek Rafał | II Kasica Michał | Sekretarz Szeliga Marek | |||
1 | 2023-10-01 10:00 | turniej | - | turniej | I Białek Karolina | II Świderski Igor | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L I Konopski Damian | L II Więckowski Mariusz | |
1 | 2023-10-01 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Tollik Anna | II Przystaś Adam | Sekretarz Papież Leszek | L I Sokołowski Władysław | L II Plewa Artur | |
1 | 2023-10-01 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-10-01 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Siwik Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-10-01 10:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-11 | 2023-10-01 11:00 | Dwójka Garwolin | - | UKS Plas Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |||
II LIGA GR. A-7 | 2023-10-01 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Dobosz Joanna | II Frączek Maciej | Sekretarz Kocik Marcin | |||
II LIGA GR. A-12 | 2023-10-01 20:00 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Gira Paulina | II Baran Józef | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz | ||
II LIGA GR. A-18 | 2023-10-01 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | KKS Kozienice | I Plewa Piotr | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
3 | 2023-10-01 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Jędrak Dominik | L2 Sałuda Kamil | |||
21 | 2023-10-01 14:00 | NIKE Węgrów | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Gago Michał | L1 Janakowski Adrian | L2 Krzewiński Paweł | |||
I LIGA-13 | 2023-10-02 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | PSG KPS Siedlce | I Wojciechowicz Ewa | II Wylotek Damian | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA-12 | 2023-10-02 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | I Więckowski Mariusz | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
II LIGA-20 | 2023-10-02 18:30 | UKS Plas Warszawa | - | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | I Strzelecki Jakub | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
II LIGA GR. B-9 | 2023-10-02 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa II | I Rombel Marcin | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-14 | 2023-10-03 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | MKS MDK Warszawa II | I Jakubowska Martyna | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Białek Karolina | |||
I LIGA-15 | 2023-10-03 17:15 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Góral Anna | II Guzy Przemysław | Sekretarz Szeliga Marek | |||
II LIGA-27 | 2023-10-03 17:50 | MKS MDK Warszawa III | - | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | I Więckowski Mariusz | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-11 | 2023-10-03 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | LTS Legionovia Legionowo | I Molenda Lucjan | II Baran Józef | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |||
II LIGA GR. B-16 | 2023-10-04 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | RCS Czarni Radom II | I Ciemiński Bartosz | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz | ||
I LIGA-15 | 2023-10-04 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Wodzińska Natalia | II Komornicki Robert | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
FINAŁ-16 | 2023-10-04 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Guzy Przemysław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Skorupa Robert | |||
I LIGA-15 | 2023-10-05 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Komornicki Robert | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-3 | 2023-10-05 19:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | MOS Iskra Warszawa | I Kosiacki Piotr | II Turski Piotr | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
I LIGA-13 | 2023-10-05 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Guzy Przemysław | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Góral Anna | |||
I LIGA-14 | 2023-10-05 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Ogórkis Andrzej | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Białek Karolina | |||
II LIGA GR. B-15 | 2023-10-06 19:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | MKS MDK Warszawa II | I Nowakowski Piotr | II Pysiak Grzegorz | Sekretarz Kozieł Michał | Główny: Kozieł Michał | ||
II LIGA GR. C-12 | 2023-10-06 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Szeliga Marek | II Białek Karolina | Sekretarz Ogórkis Andrzej | |||
I LIGA-13 | 2023-10-06 17:30 | UKS Esperanto | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Ciemiński Bartosz | II Śpiewak Michał | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
I LIGA-14 | 2023-10-06 18:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Ducki Mateusz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
FINAŁ-14 | 2023-10-06 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Piotr | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
II LIGA GR. A-6 | 2023-10-06 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | MUKS Radomka Radom II | I Zaleski Damian | II Korwin-Pawłowski Tobiasz | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech | ||
II LIGA GR. A-16 | 2023-10-06 18:30 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Czarnecki Mikołaj | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Kaznowski Andrzej | Główny: Kaznowski Andrzej | ||
1 | 2023-10-06 16:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Gumienny Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I Guzy Przemysław | L II | |
II LIGA GR. B-14 | 2023-10-07 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | PSG KPS Siedlce | I Vushkalenko Mykyta | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Kawiak Bogusław | |||
2 | 2023-10-07 17:00 | KPS Siedlce | - | Chrobry Głogów | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał | |||
I LIGA-16 | 2023-10-07 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | RCS Czarni Radom | I Nowicki Łukasz | II Białek Piotr | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA GR. C-24 | 2023-10-07 11:00 | UKS Esperanto | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Sarna Dominik | II Komor Dominik | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
I LIGA-1 | 2023-10-07 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Klepacz Krzysztof | |||
II LIGA-15 | 2023-10-07 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Sałuda Kamil | II Nowak Ewa | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
III LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Frączek Maciej | Sekretarz Zaleski Damian | |||
IV LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Białek Karolina | Sekretarz Komenda Jakub | |||
1 | 2023-10-07 9:00 | MKS MDK Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Gago Michał | L II Żelazny Adam | |
V LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Gnatowski Marcin | Sekretarz | |||
VI LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Pisarek Tomasz | Sekretarz | |||
VII LIGA-1 | 2023-10-07 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Guzy Przemysław | II Janakowski Adrian | Sekretarz | |||
VIII LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wieczorek Karolina | II Plewa Piotr | Sekretarz | |||
X LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świeczkowski Arkadiusz | II Jankowski Paweł | Sekretarz | |||
I LIGA-4 | 2023-10-07 17:30 | UKS Komandos Warszawa | - | AZS UW | I Główczak Marcin | II Herbik Marcin | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
FINAŁ-13 | 2023-10-07 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UKS Piątka Wołomin | I Nowicki Łukasz | II Białek Piotr | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-1 | 2023-10-07 12:00 | UKS Esperanto | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Opiłowski Maciej | II Janik Tomasz | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
1 | 2023-10-07 9:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Hejman Kamil | II Ciemiński Bartosz | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
FINAŁ-15 | 2023-10-07 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | Akademia Wójtowicza | I Białek Piotr | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
9 | 2023-10-07 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Guzy Przemysław | L2 Szymański Mirosław | |||
11 | 2023-10-07 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Bednarek Remigiusz | L2 Sałuda Kamil | |||
12 | 2023-10-07 17:00 | KS Błonie | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Więckowski Mariusz | L2 Strzelecki Jakub | |||
II LIGA GR. A-14 | 2023-10-07 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Przystaś Adam | II Siwiec Krystian | Sekretarz Stando Mirosław | Główny: Stando Mirosław | ||
II LIGA-3 | 2023-10-07 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | KSG Warszawa II | I Szuty Przemysław | II Baran Józef | Sekretarz Kawiak Bogusław | |||
II LIGA GR. A-19 | 2023-10-07 16:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Gira Paulina | II Białek Karolina | Sekretarz Jakubowska Martyna | Główny: Jakubowska Martyna | ||
8 | 2023-10-07 17:00 | NIKE Węgrów | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Molenda Lucjan | L1 Rombel Marcin | L2 Sarna Dominik | |||
1 | 2023-10-07 14:00 | turniej | - | pauzuje | I Włodarczyk Mikołaj | II Szczypka Dominik | Sekretarz Świderski Igor | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2023-10-07 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | KSG Warszawa | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | L1 Plewa Artur | L2 Plewa Piotr | |||
3 | 2023-10-07 20:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Szczypka Dominik | L2 Świderski Igor | |||
4 | 2023-10-07 16:00 | AZS Warszawa | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L1 Czarnecki Mikołaj | L2 Lewandowski Kajetan | |||
II LIGA GR. B-13 | 2023-10-08 11:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Lukowski Tomasz | II Gira Paulina | Sekretarz Kosiacki Piotr | |||
1 | 2023-10-08 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Osmulska Kamila | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. C-14 | 2023-10-08 12:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Plas Warszawa | I Kalinowska Alona | II Siwiec Krystian | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
I LIGA-16 | 2023-10-08 12:00 | MUKS Radomka Radom | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wach Sławomir | II Jurkowski Jacek | Sekretarz Podziński Janusz | |||
I LIGA-1 | 2023-10-08 12:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Krzewiński Paweł | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Bednarek Remigiusz | |||
II LIGA-14 | 2023-10-08 12:00 | Dwójka Garwolin | - | KS Zawkrze Mława | I Guzy Przemysław | II Komor Dominik | Sekretarz Plewa Piotr | |||
II LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
III LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Zaleski Damian | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Ejmowski Igor | |||
IV LIGA-1 | 2023-10-08 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Ciemiński Bartosz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
I LIGA-1 | 2023-10-08 18:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | KPS Płock | I Szczykutowicz Maciej | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Fokt Artur | |||
I LIGA-2 | 2023-10-08 19:30 | PSG KPS Siedlce II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Rombel Marcin | |||
I LIGA-4 | 2023-10-08 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Andrzejewski Piotr | II Kocik Marcin | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
I LIGA-5 | 2023-10-08 17:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | UKS Herkules Sulejówek | I Wodzińska Natalia | II Kaliński Janusz | Sekretarz Czałkowska Monika | |||
IX LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | |||
II LIGA-24 | 2023-10-08 11:00 | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | - | UKS Varsovia Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Komenda Jakub | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
XI LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Śpiewak Michał | II Białek Karolina | Sekretarz | |||
XII LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świderski Igor | II Szczypka Dominik | Sekretarz | |||
1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej o Puchar Prezesa MWZPS | - | pauzuje | I Sokołowski Michał | II Naduk Jacek | Sekretarz Żelazny Adam | L I Ogórkis Andrzej | L II Kośla Henryk | |
I LIGA-3 | 2023-10-08 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szymańczak Luiza | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Pięta Piotr | |||
1 | 2023-10-08 9:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Przystaś Adam | Sekretarz Papież Leszek | L I Kurzepa Krzysztof | L II Chrzanowski Rafał | |
I LIGA-16 | 2023-10-08 15:00 | MUKS Radomka Radom | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
I LIGA-2 | 2023-10-08 18:00 | KS Halinów | - | LTS Legionovia Legionowo | I Kaznowski Andrzej | II Trzewik Piotr | Sekretarz Makaruk Agnieszka | |||
II LIGA GR. A-5 | 2023-10-08 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | KKS Kozienice | I Kocik Marcin | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
10 | 2023-10-08 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Suchenek Rafał | L2 Kalinowska Alona | |||
II LIGA GR. A-15 | 2023-10-08 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | KS Zawkrze Mława | I Gira Paulina | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Kosiacki Piotr | Główny: Kosiacki Piotr | ||
II LIGA-3 | 2023-10-08 10:00 | KS Grom Przytyk | - | SZS ŁAJSKI | I Fokt Artur | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Strzylak Sylwester | |||
II LIGA-4 | 2023-10-08 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | Promotor Gózd | I Kapusta Krzysztof | II Kozieł Michał | Sekretarz Minda Piotr | |||
1 | 2023-10-08 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Ducki Mateusz | Sekretarz Więckowski Mariusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-1 | 2023-10-08 17:00 | WTS Warka | - | GOKiS Celestynów | I Minda Piotr | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Kozieł Michał | |||
I LIGA-20 | 2023-10-09 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Baran Józef | II Sałuda Kamil | Sekretarz Szeliga Marek | |||
II LIGA GR. B-17 | 2023-10-10 18:30 | RCS Czarni Radom II | - | UKS Iskra Warszawa II | I Nowakowski Piotr | II Pysiak Grzegorz | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester | ||
I LIGA-18 | 2023-10-10 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Strzelecki Jakub | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-18 | 2023-10-10 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | MUKS Radomka Radom | I Cieślak Mateusz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Janik Tomasz | Główny: Janik Tomasz | ||
I LIGA-20 | 2023-10-10 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wieczorek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
FINAŁ-19 | 2023-10-10 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Siwiec Krystian | II Góral Anna | Sekretarz Żelazny Adam | |||
II LIGA GR. C-13 | 2023-10-11 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Czarnecki Mikołaj | II Szymański Mirosław | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
I LIGA-19 | 2023-10-11 16:45 | MKS MDK Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Komornicki Robert | Sekretarz Żelazny Adam | |||
II LIGA-16 | 2023-10-11 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | MKS MDK Warszawa III | I Wielgoszyńska Paulina | II Naduk Jacek | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
II LIGA-19 | 2023-10-11 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Iskra Warszawa | I Więckowski Mariusz | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
II LIGA-13 | 2023-10-11 17:30 | UKS Plas Warszawa | - | MKS Iskra Legionowo | I Szeliga Marek | II Kosiorek Adam | Sekretarz Tollik Anna | |||
I LIGA-17 | 2023-10-11 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Białek Karolina | II Komor Dominik | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata | ||
3 | 2023-10-11 18:00 | KSG Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Gnatowski Marcin | L2 Pawlikowska Agata | |||
6 | 2023-10-11 20:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | BAS Białystok | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Strzelecki Jakub | L2 Kalinowska Alona | |||
I LIGA-17 | 2023-10-12 18:30 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa II | I Kaczmarski Marcin | II Kozieł Michał | Sekretarz Andrzejewski Piotr | |||
I LIGA-17 | 2023-10-12 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Esperanto | I Pisarek Tomasz | II Wylotek Damian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
I LIGA-18 | 2023-10-12 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Radomka Radom | I Główczak Marcin | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-7 | 2023-10-12 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Komornicki Robert | II Siwiec Krystian | Sekretarz Gnatowski Marcin | |||
FINAŁ-18 | 2023-10-12 17:45 | Akademia Wójtowicza | - | KS Metro Family Warszawa II | I Czarnecki Mikołaj | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Gago Michał | |||
FINAŁ-20 | 2023-10-12 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | KS Metro Family Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
II LIGA GR. A-20 | 2023-10-12 19:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Kurzepa Krzysztof | II Pięta Piotr | Sekretarz Szuty Przemysław | |||
II LIGA GR. B-18 | 2023-10-13 19:30 | MKS MDK Warszawa II | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Pawlikowska Agata | II Rojek Artur | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr | ||
II LIGA GR. C-15 | 2023-10-13 17:30 | UKS Esperanto | - | Ósemka Siedlce | I Gumienny Piotr | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-19 | 2023-10-13 16:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wielgoszyńska Paulina | II Siwiec Krystian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
I LIGA-8 | 2023-10-13 19:30 | UKS Esperanto | - | KS Halinów | I Gruszczyński Daniel | II Szuty Przemysław | Sekretarz Żelazny Adam | |||
FINAŁ-17 | 2023-10-13 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Kozieł Michał | II Fokt Artur | Sekretarz Zaleski Damian | |||
II LIGA GR. A-19 | 2023-10-13 19:30 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Iskra Warszawa | I Gira Paulina | II Góral Anna | Sekretarz Szczypka Dominik | |||
34 | 2023-10-13 18:30 | NIKE Węgrów | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Szymański Mirosław | L2 Suchenek Rafał | |||
II LIGA GR. B-27 | 2023-10-13 18:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Więckowski Mariusz | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Ślendak Julia | |||
7 | 2023-10-14 14:30 | AZS AWF Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | L1 Strzelecki Jakub | L2 Siwik Jakub | |||
9 | 2023-10-14 17:00 | KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Świderski Igor | |||
II LIGA GR. B-20 | 2023-10-14 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | UKS Orlęta Raszyn | I Gira Paulina | II Kalinowska Alona | Sekretarz Żelazny Adam | Główny: Żelazny Adam | ||
I LIGA-9 | 2023-10-14 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wojciechowicz Ewa | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-9 | 2023-10-14 16:00 | MUKS Radomka Radom | - | UKS Esperanto | I Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
I LIGA-6 | 2023-10-14 17:00 | KPS Płock | - | UKS Herkules Sulejówek | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
I LIGA-8 | 2023-10-14 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | RAS 6 Szydłowiec | I Trzewik Piotr | II Kaliński Janusz | Sekretarz Prabucka Weronika | |||
I LIGA-9 | 2023-10-14 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | MOS Iskra Warszawa | I Janik Tomasz | II Białek Piotr | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
II LIGA-30 | 2023-10-14 12:00 | Wisła Płock SPS | - | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | I Lemanowicz Piotr | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz | |||
I LIGA-6 | 2023-10-14 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Komandos Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Makaruk Agnieszka | |||
14 | 2023-10-14 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Błonie | Sekretarz Gago Michał | L1 Białek Karolina | L2 Szymański Mirosław | |||
I LIGA-19 | 2023-10-14 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Makaruk Agnieszka | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Kaznowski Andrzej | |||
17 | 2023-10-14 18:00 | KKS Kozienice | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Korwin-Pawłowski Tobiasz | L2 Kaczmarski Marcin | |||
15 | 2023-10-14 17:33 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Gruszczyński Daniel | L1 Guzy Przemysław | L2 Wojciechowicz Ewa | |||
II LIGA GR. A-13 | 2023-10-14 11:00 | KKS Kozienice | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Kosiec Ryszard | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Minda Piotr | |||
II LIGA GR. A-18 | 2023-10-14 14:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Plas Warszawa | I Gumienny Piotr | II Góral Anna | Sekretarz Ogórkis Andrzej | |||
II LIGA-7 | 2023-10-14 14:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | WTS Warka | I Główczak Marcin | II Baran Józef | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
II LIGA GR. B-11 | 2023-10-14 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | MKS Iskra Legionowo | I Rudnicka Adrianna | II Baran Józef | Sekretarz Główczak Marcin | |||
1 | 2023-10-14 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Sokołowski Władysław | II Suchenek Rafał | Sekretarz Sarna Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-8 | 2023-10-14 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | GOKiS Celestynów | I Kurzepa Krzysztof | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Tollik Anna | |||
II LIGA-6 | 2023-10-14 18:30 | KSG Warszawa II | - | KS Grom Przytyk | I Szuty Przemysław | II Szeliga Marek | Sekretarz Jankowski Paweł | |||
6 | 2023-10-14 19:15 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Śpiewak Michał | L2 Komor Dominik | |||
II LIGA-5 | 2023-10-14 16:00 | SZS ŁAJSKI | - | MUKS Joker Kozienice | I Molenda Lucjan | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Plewa Artur | |||
1 | 2023-10-15 9:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Gumienny Piotr | Sekretarz Jankowski Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-20 | 2023-10-15 11:00 | Dwójka Garwolin | - | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | I Cichocki Mateusz | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Ducki Mateusz | |||
I LIGA-7 | 2023-10-15 13:00 | SPS Radmot Jedlińsk | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Bialik Arkadiusz | II Minda Piotr | Sekretarz Dobosz Joanna | |||
II LIGA-22 | 2023-10-15 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Iskra Warszawa | I Kasica Michał | II Kwiatkowski Łukasz | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
I LIGA-10 | 2023-10-15 18:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | PSG KPS Siedlce II | I Strzylak Sylwester | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |||
I LIGA-5 | 2023-10-15 14:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | AZS UW | I Wielgoszyńska Paulina | II Komornicki Robert | Sekretarz Siwik Zofia | |||
20 | 2023-10-15 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Polak Paulina | L1 Strzelecki Jakub | L2 Wodzińska Natalia | |||
1 | 2023-10-15 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Nowicka Paulina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-22 | 2023-10-16 19:45 | UKS Iskra Warszawa | - | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | I Kosiorek Adam | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Hejman Kamil | |||
I LIGA-22 | 2023-10-17 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Cieślak Mateusz | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Kruszewski Krzysztof | |||
I LIGA-24 | 2023-10-17 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | MUKS Sparta Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Komor Dominik | |||
II LIGA GR. A-2 | 2023-10-17 18:00 | MUKS Radomka Radom II | - | RAS 6 Szydłowiec | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Kotala Tomasz | Sekretarz Podziński Janusz | |||
II LIGA GR. B-20 | 2023-10-17 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS Iskra Legionowo | I Sokołowski Władysław | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Jankowski Paweł | |||
II LIGA GR. B-23 | 2023-10-18 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | PSG KPS Siedlce | I Molenda Lucjan | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
II LIGA GR. C-20 | 2023-10-18 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Esperanto | I Ciemiński Bartosz | II Konieczny Michał | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
I LIGA-21 | 2023-10-18 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wieczorek Piotr | II Herbik Marcin | Sekretarz Nowak Ewa | |||
I LIGA-24 | 2023-10-18 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Kępka Gabriela | II Baran Józef | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
II LIGA-24 | 2023-10-18 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UKS Plas Warszawa | I Kruszewski Krzysztof | II Makowski Łukasz | Sekretarz Kołodziej Oliwia | |||
I LIGA-22 | 2023-10-18 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Gnatowski Marcin | II Kwiatkowski Łukasz | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |||
II LIGA GR. B-35 | 2023-10-18 18:30 | LKS Wrzos Międzyborów | - | MKS Iskra Legionowo | I Rudnicka Adrianna | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Kaliński Janusz | |||
II LIGA GR. B-22 | 2023-10-19 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-22 | 2023-10-19 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | PSG KPS Siedlce | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Żelazny Adam | |||
I LIGA-24 | 2023-10-19 18:30 | RCS Czarni Radom | - | MKS MDK Warszawa | I Kotala Tomasz | II Kozieł Michał | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
I LIGA-21 | 2023-10-19 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | LTS Legionovia Legionowo | I Główczak Marcin | II Kosiorek Adam | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-58 | 2023-10-19 20:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | RAS 6 Szydłowiec | I Nowicki Łukasz | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Gira Paulina | |||
II LIGA GR. A-22 | 2023-10-19 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Pięta Piotr | II Kępka Gabriela | Sekretarz Ogieniewska Olga | |||
II LIGA GR. B-19 | 2023-10-20 18:00 | PSG KPS Siedlce | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Ducki Mateusz | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Słupecka Maja | |||
II LIGA GR. B-24 | 2023-10-20 18:30 | RCS Czarni Radom II | - | MKS MDK Warszawa II | I Zaleski Damian | II Nowakowski Piotr | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-20 | 2023-10-20 18:30 | PSG KPS Siedlce | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Szulawa Michał | II Szyszko Henryk | Sekretarz Rombel Marcin | |||
II LIGA GR. C-29 | 2023-10-20 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Pawlikowska Agata | II Ślendak Julia | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
FINAŁ-23 | 2023-10-20 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Polak Paulina | Sekretarz Skorupa Robert | |||
FINAŁ-24 | 2023-10-20 18:00 | RCS Czarni Radom | - | Akademia Wójtowicza | I Pysiak Grzegorz | II Ejmowski Igor | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester | ||
II LIGA GR. A-3 | 2023-10-20 16:30 | KKS Kozienice | - | UKS Orlęta Raszyn | I Plutka Beata | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | Główny: Szczykutowicz Maciej | ||
II LIGA GR. A-11 | 2023-10-20 19:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | UKS Orlęta Raszyn | I Lipińska-Jeziorowska Monika | II Wach Sławomir | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
II LIGA GR. A-24 | 2023-10-20 19:30 | UKS Olimp Ostrołęka | - | KS Zawkrze Mława | I Gumienny Piotr | II Kalinowska Alona | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
V LIGA-1 | 2023-10-21 12:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz | |||
11 | 2023-10-21 17:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Sitarek Bartosz | L1 Olszewski Zbigniew | L2 Gira Paulina | |||
13 | 2023-10-21 16:00 | AZS Warszawa | - | KSG Warszawa | Sekretarz Polak Paulina | L1 Gumienny Piotr | L2 Śpiewak Michał | |||
1 | 2023-10-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Słupecka Maja | II Sokołowski Władysław | Sekretarz nieobsadzony | L I Gnatowski Marcin | L II Prabucka Weronika | |
II LIGA GR. B-21 | 2023-10-21 16:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Iskra Warszawa II | I Białek Karolina | II Szczypka Dominik | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
1 | 2023-10-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Plewa Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I Plewa Artur | L II Szymański Mirosław | |
1 | 2023-10-21 9:00 | AZS ASzW | - | pauzuje | I Ogórkis Andrzej | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. C-16 | 2023-10-21 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | Ósemka Siedlce | I Szczypka Dominik | II Białek Karolina | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
GR. A-2 | 2023-10-21 19:00 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | GKS YABU AS Błędów | I Więckowski Mariusz | II Kasica Michał | Sekretarz Wieczorek Karolina | |||
GR. A-3 | 2023-10-21 18:00 | KS Halinów | - | KS Siatkarz Ząbki | I Janik Tomasz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Ciemiński Bartosz | |||
I LIGA-23 | 2023-10-21 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | MKS MDK Warszawa II | I Jakubowska Martyna | II Góral Anna | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-21 | 2023-10-21 13:30 | UKS Esperanto | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Główczak Marcin | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Żelazny Adam | |||
GR. B-4 | 2023-10-21 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | Bór Regut | I Siwiec Krystian | II Wylotek Damian | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
II LIGA-10 | 2023-10-21 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | I Wielgoszyńska Paulina | II Szeliga Marek | Sekretarz Jankowski Paweł | |||
I LIGA-12 | 2023-10-21 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Baran Józef | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Gnatowski Marcin | |||
II LIGA-26 | 2023-10-21 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | Wisła Płock SPS | I Pisarek Tomasz | II Główczak Marcin | Sekretarz Żelazny Adam | |||
I LIGA-11 | 2023-10-21 17:30 | UKS Komandos Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Herbik Marcin | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
21 | 2023-10-21 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KKS Kozienice | Sekretarz Molenda Lucjan | L1 Szyszko Henryk | L2 Rombel Marcin | |||
FINAŁ-21 | 2023-10-21 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kasica Michał | |||
I LIGA-23 | 2023-10-21 11:00 | MUKS Radomka Radom | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Baranowski Cyprian | II Plutka Beata | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof | ||
22 | 2023-10-21 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Suchenek Rafał | L2 Kalinowska Alona | |||
FINAŁ-22 | 2023-10-21 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Piątka Wołomin | I Góral Anna | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
II LIGA GR. A-23 | 2023-10-21 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Zielińska Katarzyna | II Sokołowski Michał | Sekretarz Kwiatkowski Łukasz | |||
22 | 2023-10-21 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Sarna Dominik | L2 Włodarczyk Mikołaj | |||
24 | 2023-10-21 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Komor Dominik | L2 Lewandowski Kajetan | |||
I LIGA-1 | 2023-10-21 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kalinowska Alona | II Suchenek Rafał | Sekretarz Dykałowicz Magda | |||
II LIGA-1 | 2023-10-21 9:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Kosiacki Piotr | |||
III LIGA-1 | 2023-10-21 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Molenda Lucjan | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
IV LIGA-1 | 2023-10-21 13:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I | II Tollik Anna | Sekretarz | |||
II LIGA-10 | 2023-10-22 19:00 | KS Grom Przytyk | - | WTS Warka | I Kocik Marcin | II Kotala Tomasz | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |||
II LIGA-11 | 2023-10-22 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | KSG Warszawa II | I Kozieł Michał | II Fokt Artur | Sekretarz Podziński Janusz | |||
II LIGA-12 | 2023-10-22 17:00 | Promotor Gózd | - | SZS ŁAJSKI | I Andrzejewski Piotr | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
1 | 2023-10-22 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Konieczny Michał | Sekretarz Sokołowski Władysław | L I Świderski Igor | L II Pisarek Tomasz | |
1 | 2023-10-22 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-10-22 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-10-22 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz Ciemiński Bartosz | L I Czarnecki Mikołaj | L II Gira Paulina | |
1 | 2023-10-22 9:00 | AZS ASzW | - | pauzuje | I Śpiewak Michał | II Szczypka Dominik | Sekretarz Szeliga Marek | L I Hejman Kamil | L II | |
1 | 2023-10-22 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Siwik Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. A-4 | 2023-10-22 17:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Grom Przytyk | I Makowski Łukasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Ducki Mateusz | |||
I LIGA-23 | 2023-10-22 10:30 | MUKS Radomka Radom | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wach Sławomir | II Lipińska-Jeziorowska Monika | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
II LIGA-2 | 2023-10-22 11:00 | Dwójka Garwolin | - | MKS MDK Warszawa III | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wodzińska Natalia | |||
GR. B-2 | 2023-10-22 19:00 | Olymp Błonie | - | GKS Jastrzębia | I Gruszczyński Daniel | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Kawiak Bogusław | |||
I LIGA-11 | 2023-10-22 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | KPS Płock | I Szyszko Henryk | II Molenda Lucjan | Sekretarz Rombel Marcin | |||
I LIGA-14 | 2023-10-22 17:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Bednarek Remigiusz | II Góral Anna | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-15 | 2023-10-22 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Wodzińska Natalia | II Siwiec Krystian | Sekretarz Cieślak Mateusz | |||
I LIGA-10 | 2023-10-22 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Esperanto | I Janik Tomasz | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Jędrak Dominik | |||
I LIGA-12 | 2023-10-22 18:00 | AZS UW | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szuty Przemysław | II Guzy Przemysław | Sekretarz Polak Paulina | |||
23 | 2023-10-22 16:00 | KS Błonie | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L1 Kurzepa Krzysztof | L2 Kaliński Janusz | |||
I LIGA-9 | 2023-10-22 18:00 | KS Halinów | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Ogórkis Andrzej | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Komor Dominik | |||
II LIGA GR. A-12 | 2023-10-22 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | KKS Kozienice | I Dobosz Joanna | II Baranowski Cyprian | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester | ||
II LIGA-9 | 2023-10-22 14:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Góral Anna | II Bednarek Remigiusz | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-1 | 2023-10-22 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Rogowska Aleksandra | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |||
II LIGA-1 | 2023-10-22 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Kaliński Janusz | Sekretarz Nowicka Paulina | |||
III LIGA-1 | 2023-10-22 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Molenda Lucjan | Sekretarz Rombel Marcin | |||
I LIGA-27 | 2023-10-23 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Radomka Radom | I Cichocki Mateusz | II Hejman Kamil | Sekretarz Kosiorek Adam | |||
1 | 2023-10-24 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Siwiec Krystian | L II Pisarek Tomasz | |
I LIGA-25 | 2023-10-24 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wylotek Damian | II Góral Anna | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-26 | 2023-10-24 17:45 | MKS MDK Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Kaznowski Andrzej | II Guzy Przemysław | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-28 | 2023-10-24 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa | I Papież Leszek | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
GR. B-3 | 2023-10-24 19:30 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UKS Olimp Skaryszew | I Fokt Artur | II Twardowski Maciej | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
I LIGA-25 | 2023-10-24 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Wieczorek Karolina | II Kosiorek Adam | Sekretarz Żelazny Adam | |||
II LIGA GR. B-26 | 2023-10-25 19:00 | PSG KPS Siedlce | - | RCS Czarni Radom II | I Szulawa Michał | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
II LIGA GR. C-27 | 2023-10-25 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Pawlikowska Agata | II Gira Paulina | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
I LIGA-26 | 2023-10-25 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Gnatowski Marcin | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Komenda Jakub | |||
II LIGA-26 | 2023-10-25 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Piątka Wołomin | I Wodzińska Natalia | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
20 | 2023-10-25 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała III | Sekretarz Gago Michał | L1 Bartoszek Damian | L2 Sarna Dominik | |||
I LIGA-26 | 2023-10-25 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Kępka Gabriela | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Szuty Przemysław | |||
II LIGA GR. B-3 | 2023-10-25 19:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Turski Piotr | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
GR. A-7 | 2023-10-26 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Halinów | I Minda Piotr | II Kotala Tomasz | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
I LIGA-25 | 2023-10-26 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UKS Esperanto | I Cieślak Mateusz | II Główczak Marcin | Sekretarz Tollik Anna | |||
I LIGA-28 | 2023-10-26 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Niewiarowska Magdalena | II Ducki Mateusz | Sekretarz Komornicki Robert | |||
II LIGA GR. B-25 | 2023-10-27 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UKS Iskra Warszawa II | I Pawlikowska Agata | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
GR. A-12 | 2023-10-27 20:00 | KS Grom Przytyk | - | KS Siatkarz Ząbki | I Kotala Tomasz | II Fokt Artur | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
I LIGA-27 | 2023-10-27 18:45 | PSG KPS Siedlce | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Molenda Lucjan | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-27 | 2023-10-27 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Radomka Radom | I Nowak Ewa | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
II LIGA-18 | 2023-10-27 17:15 | MKS MDK Warszawa III | - | UKS Plas Warszawa | I Śpiewak Michał | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
FINAŁ-26 | 2023-10-27 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Pisarek Tomasz | II Wylotek Damian | Sekretarz Gago Michał | |||
FINAŁ-28 | 2023-10-27 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Myszkowska Agnieszka | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. A-14 | 2023-10-27 18:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | MUKS Radomka Radom II | I Grzegorczyk Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
16 | 2023-10-28 18:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Szymański Mirosław | |||
18 | 2023-10-28 17:00 | KSG Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Świderski Igor | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
20 | 2023-10-28 17:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Białek Karolina | |||
II LIGA GR. B-46 | 2023-10-28 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Białek Karolina | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Nowak Ewa | |||
II LIGA-14 | 2023-10-28 18:00 | KSG Warszawa II | - | Promotor Gózd | I Szuty Przemysław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Komor Dominik | |||
1 | 2023-10-28 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. B-27 | 2023-10-28 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Jankowski Paweł | II Kalinowska Alona | Sekretarz Kaznowski Andrzej | |||
II LIGA GR. B-28 | 2023-10-28 10:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Plewa Artur | II Plewa Piotr | Sekretarz Ogieniewska Olga | |||
3 | 2023-10-28 17:00 | KPS Siedlce | - | MKST Astra Nowa Sól | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
II LIGA GR. C-17 | 2023-10-28 11:00 | UKS Esperanto | - | UKS Plas Warszawa | I Gnatowski Marcin | II Ciemiński Bartosz | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA GR. C-28 | 2023-10-28 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pawlikowska Agata | II Przystaś Adam | Sekretarz Kośla Henryk | |||
GR. B-6 | 2023-10-28 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Wach Sławomir | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |||
II LIGA-15 | 2023-10-28 12:00 | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | - | Wisła Płock SPS | I Szulawa Michał | II Rombel Marcin | Sekretarz Sarna Dominik | |||
I LIGA-16 | 2023-10-28 18:00 | KPS Płock | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Ogieniewska Olga | |||
I LIGA-17 | 2023-10-28 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kurzepa Krzysztof | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
I LIGA-18 | 2023-10-28 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Ogórkis Andrzej | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |||
I LIGA-14 | 2023-10-28 14:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | AZS UW | I Makaruk Agnieszka | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
I LIGA-15 | 2023-10-28 15:00 | UKS Esperanto | - | UKS Komandos Warszawa | I Zielińska Katarzyna | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
25 | 2023-10-28 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | NECKO Augustów | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Kasica Michał | L2 Kociałkowski Jacek | |||
FINAŁ-25 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Wojciechowicz Ewa | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Polak Paulina | |||
26 | 2023-10-28 17:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Gago Michał | L1 Ducki Mateusz | L2 Ciemiński Bartosz | |||
28 | 2023-10-28 18:00 | KKS Kozienice | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Zaleski Damian | L1 Baranowski Cyprian | L2 Frączek Maciej | |||
FINAŁ-27 | 2023-10-28 14:00 | UKS Piątka Wołomin | - | KS Metro Family Warszawa II | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
I LIGA-13 | 2023-10-28 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Guzy Przemysław | II Baran Józef | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
II LIGA GR. A-21 | 2023-10-28 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Ejmowski Igor | II Plutka Beata | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |||
II LIGA GR. A-28 | 2023-10-28 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Kurzepa Krzysztof | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Gruszczyński Daniel | |||
II LIGA GR. B-28 | 2023-10-28 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Ducki Mateusz | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
II LIGA-16 | 2023-10-29 19:00 | GOKiS Celestynów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Wojciechowicz Ewa | II Szuty Przemysław | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
II LIGA-13 | 2023-10-29 17:00 | WTS Warka | - | MUKS Joker Kozienice | I Wach Sławomir | II Kocik Marcin | Sekretarz Podziński Janusz | |||
1 | 2023-10-29 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Konieczny Michał | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. C-19 | 2023-10-29 11:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Cichocki Mateusz | |||
GR. A-6 | 2023-10-29 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Huragan Wołomin | I Więckowski Mariusz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Hejman Kamil | |||
GR. A-8 | 2023-10-29 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Kapusta Krzysztof | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
GR. B-7 | 2023-10-29 15:00 | GKS Jastrzębia | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Minda Piotr | II Głód Wojciech | Sekretarz Kotala Tomasz | |||
GR. B-8 | 2023-10-29 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | Olymp Błonie | I Pięta Piotr | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Lukowski Tomasz | |||
II LIGA-28 | 2023-10-29 11:00 | Dwójka Garwolin | - | UKS Iskra Warszawa | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
II LIGA-4 | 2023-10-29 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Varsovia Warszawa | I Molenda Lucjan | II Kasica Michał | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-19 | 2023-10-29 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | RAS 6 Szydłowiec | I Kobylarczyk Jacek | II Twardowski Maciej | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
I LIGA-20 | 2023-10-29 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | MOS Iskra Warszawa | I Szulawa Michał | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-16 | 2023-10-29 18:00 | KS Halinów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Komornicki Robert | II Makowski Łukasz | Sekretarz Nowak Ewa | |||
II LIGA GR. A-20 | 2023-10-29 12:00 | KKS Kozienice | - | RAS 6 Szydłowiec | I Kotala Tomasz | II Minda Piotr | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech | ||
II LIGA GR. A-22 | 2023-10-29 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | MUKS Radomka Radom II | I Guzy Przemysław | II Komor Dominik | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
33 | 2023-10-29 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | GKS Wieżyca 2011 Stężyca | Sekretarz Polak Paulina | L1 Cichocki Mateusz | L2 Wieczorek Karolina | |||
II LIGA GR. A-26 | 2023-10-29 19:30 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Szeliga Marek | II Suchenek Rafał | Sekretarz Baran Józef | |||
II LIGA GR. A-27 | 2023-10-29 13:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Plas Warszawa | I Komor Dominik | II Guzy Przemysław | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
II LIGA-15 | 2023-10-29 12:00 | KS Grom Przytyk | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Fokt Artur | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Plutka Beata | |||
II LIGA GR. B-36 | 2023-10-29 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Ciemiński Bartosz | II Siwik Zofia | Sekretarz Siwik Jakub | |||
II LIGA GR. B-52 | 2023-10-30 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Gruszczyński Daniel | II Kaliński Janusz | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
I LIGA-28 | 2023-10-30 20:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Kruszewski Krzysztof | II Naduk Jacek | Sekretarz Pisarek Tomasz | |||
I LIGA-29 | 2023-10-30 18:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Suchenek Rafał | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Komor Dominik | |||
I LIGA-31 | 2023-10-30 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Sparta Warszawa | I Cichocki Mateusz | II Ducki Mateusz | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |||
II LIGA GR. B-32 | 2023-10-31 20:30 | PSG KPS Siedlce | - | MKS MDK Warszawa II | I Rombel Marcin | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-32 | 2023-10-31 19:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Góral Anna | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA-36 | 2023-10-31 17:50 | MKS MDK Warszawa III | - | UKS Iskra Warszawa | I Komornicki Robert | II Guzy Przemysław | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-30 | 2023-10-31 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Radomka Radom | I Białek Karolina | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Dykałowicz Magda | |||
FINAŁ-32 | 2023-10-31 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Ducki Mateusz | II Wylotek Damian | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
1 | 2023-11-02 18:00 | Epicentr - Podolyany HORODOK | - | pauzuje | L1 Gnatowski Marcin | L2 Ducki Mateusz | L3 | L4 | LR nieobsadzony | |
II LIGA GR. C-21 | 2023-11-03 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | Ósemka Siedlce | I Czarnecki Mikołaj | II Komenda Jakub | Sekretarz Kociałkowski Jacek | |||
I LIGA-31 | 2023-11-03 18:45 | PSG KPS Siedlce | - | RCS Czarni Radom | I Szyszko Henryk | II Szulawa Michał | Sekretarz Rombel Marcin | |||
I LIGA-29 | 2023-11-03 17:30 | UKS Esperanto | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wojciechowicz Ewa | II Nowak Ewa | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-31 | 2023-11-03 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Sparta Warszawa | I Gnatowski Marcin | II Janik Tomasz | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
II LIGA-32 | 2023-11-03 18:30 | UKS Plas Warszawa | - | KS Zawkrze Mława | I Bednarek Remigiusz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
I LIGA-32 | 2023-11-03 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Makaruk Agnieszka | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Siwik Jakub | |||
I LIGA-18 | 2023-11-03 19:30 | UKS Komandos Warszawa | - | KS Halinów | I Cichocki Mateusz | II Sałuda Kamil | Sekretarz Kruszewski Krzysztof | |||
FINAŁ-31 | 2023-11-03 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UKS Piątka Wołomin | I Kosiec Ryszard | II Zaleski Damian | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | Główny: Szczykutowicz Maciej | ||
1 | 2023-11-04 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-20 | 2023-11-04 16:00 | SZS ŁAJSKI | - | KSG Warszawa II | I Gruszczyński Daniel | II Gago Michał | Sekretarz Szczypka Dominik | |||
1 | 2023-11-04 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz nieobsadzony | L I Papież Leszek | L II | |
II LIGA GR. B-30 | 2023-11-04 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Jankowski Paweł | II Janakowski Adrian | Sekretarz Sarna Dominik | |||
II LIGA GR. B-31 | 2023-11-04 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | RCS Czarni Radom II | I Ducki Mateusz | II Makaruk Agnieszka | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
II LIGA GR. C-9 | 2023-11-04 11:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Esperanto | I Nowak Ewa | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Gnatowski Marcin | |||
II LIGA GR. C-22 | 2023-11-04 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | UKS Plas Warszawa | I Kalinowska Alona | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kośla Henryk | |||
21 | 2023-11-04 17:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Kurzepa Krzysztof | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Osmulska Kamila | |||
22 | 2023-11-04 16:00 | AZS Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Jankowski Paweł | L2 Janakowski Adrian | |||
25 | 2023-11-04 19:15 | AZS AWF Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Śpiewak Michał | L2 Komenda Jakub | |||
I LIGA-36 | 2023-11-04 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-30 | 2023-11-04 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Zielińska Katarzyna | II Gago Michał | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
GR. B-12 | 2023-11-04 17:00 | Bór Regut | - | UKS Olimp Skaryszew | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Szulawa Michał | |||
II LIGA-1 | 2023-11-04 12:00 | Wisła Płock SPS | - | MKS Iskra Legionowo | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Konopski Damian | |||
II LIGA-9 | 2023-11-04 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | I Kaznowski Andrzej | II Szeliga Marek | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
I LIGA-21 | 2023-11-04 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | KPS Płock | I Makaruk Agnieszka | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kośla Henryk | |||
34 | 2023-11-04 17:00 | KS Błonie | - | KKS Kozienice | Sekretarz Jakubowska Martyna | L1 Sokołowski Michał | L2 Turski Piotr | |||
35 | 2023-11-04 18:00 | KS Camper Wyszków | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Ogórkis Andrzej | L1 Świderski Igor | L2 Gira Paulina | |||
36 | 2023-11-04 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Kasica Michał | L2 Ślendak Julia | |||
I LIGA-20 | 2023-11-04 14:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szymańczak Luiza | II Sałuda Kamil | Sekretarz Kociałkowski Jacek | |||
II LIGA GR. A-30 | 2023-11-04 12:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Plas Warszawa | I Białek Piotr | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
II LIGA GR. A-31 | 2023-11-04 13:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Czarnecki Mikołaj | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
II LIGA GR. B-6 | 2023-11-04 11:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Komor Dominik | II Białek Karolina | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |||
II LIGA GR. B-8 | 2023-11-04 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | UKS Iskra Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Główczak Marcin | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
1 | 2023-11-05 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Jankowski Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-17 | 2023-11-05 10:00 | KS Grom Przytyk | - | GOKiS Celestynów | I Kocik Marcin | II Minda Piotr | Sekretarz Kosiec Ryszard | |||
1 | 2023-11-05 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Komor Dominik | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Chrzanowski Rafał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-11-05 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Papież Leszek | Sekretarz nieobsadzony | L I Pisarek Tomasz | L II | |
II LIGA GR. B-29 | 2023-11-05 17:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Komenda Jakub | II Białek Piotr | Sekretarz Gira Paulina | |||
1 | 2023-11-05 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. C-18 | 2023-11-05 11:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | UKS Varsovia Warszawa | I Filimoniuk Mirosław | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-19 | 2023-11-05 18:00 | AZS UW | - | UKS Esperanto | I Szuty Przemysław | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
I LIGA-17 | 2023-11-05 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Nowicki Łukasz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Janakowski Adrian | |||
II LIGA GR. A-29 | 2023-11-05 11:00 | MUKS Radomka Radom II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Lipińska-Jeziorowska Monika | II Dobosz Joanna | Sekretarz Kobylarczyk Jacek | |||
II LIGA GR. A-32 | 2023-11-05 19:30 | UMKS Gwardia Legionowo | - | KS Zawkrze Mława | I Dykałowicz Magda | II Kasica Michał | Sekretarz Szeliga Marek | |||
36 | 2023-11-05 12:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Bednarek Remigiusz | L2 Wodzińska Natalia | |||
I LIGA-1 | 2023-11-06 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Strzelecki Jakub | II Guzy Przemysław | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-34 | 2023-11-06 19:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Kępka Gabriela | II Bednarek Remigiusz | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
I LIGA-36 | 2023-11-06 17:00 | MUKS Radomka Radom | - | LTS Legionovia Legionowo | I Ejmowski Igor | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Frączek Maciej | |||
II LIGA-51 | 2023-11-06 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | MKS MDK Warszawa III | I Kosiorek Adam | II Szeliga Marek | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
I LIGA-34 | 2023-11-07 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | PSG KPS Siedlce | I Wylotek Damian | II Papież Leszek | Sekretarz Jankowski Paweł | |||
I LIGA-24 | 2023-11-07 20:30 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Komandos Warszawa | I Gruszczyński Daniel | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | |||
II LIGA GR. B-38 | 2023-11-08 19:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Rudnicka Adrianna | II Turski Piotr | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
1 | 2023-11-08 19:00 | KSG Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Gnatowski Marcin | L2 Strzelecki Jakub | |||
II LIGA GR. B-36 | 2023-11-08 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Rombel Marcin | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Sarna Dominik | |||
II LIGA-34 | 2023-11-08 19:00 | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Plas Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Siwiec Krystian | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
II LIGA-35 | 2023-11-08 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | Dwójka Garwolin | I Ogórkis Andrzej | II Makowski Łukasz | Sekretarz Kruszewski Krzysztof | |||
II LIGA-18 | 2023-11-08 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Więckowski Mariusz | II Guzy Przemysław | Sekretarz Gago Michał | |||
33 | 2023-11-08 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Świderski Igor | L2 Ciemiński Bartosz | |||
1 | 2023-11-09 18:30 | Varsoviada | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Szuty Przemysław | |||
I LIGA-35 | 2023-11-09 18:30 | RCS Czarni Radom | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Andrzejewski Piotr | II Kotala Tomasz | Sekretarz Fokt Artur | |||
I LIGA-35 | 2023-11-09 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Komornicki Robert | II Makowski Łukasz | Sekretarz Strzelecki Jakub | |||
I LIGA-34 | 2023-11-09 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Suchenek Rafał | II Przystaś Adam | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | Główny: Wielgoszyńska Paulina | ||
II LIGA GR. A-34 | 2023-11-09 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Szymański Mirosław | II Tollik Anna | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr | ||
II LIGA GR. C-1 | 2023-11-10 18:30 | Ósemka Siedlce | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Sarna Dominik | II Molenda Lucjan | Sekretarz Rombel Marcin | |||
II LIGA GR. C-5 | 2023-11-10 17:00 | UKS Esperanto | - | UKS Varsovia Warszawa | I Komor Dominik | II Polak Paulina | Sekretarz Kosiorek Adam | |||
II LIGA GR. B-34 | 2023-11-10 20:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Białek Piotr | II Komenda Jakub | Sekretarz Rojek Artur | |||
II LIGA GR. B-35 | 2023-11-10 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Zaleski Damian | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
I LIGA-33 | 2023-11-10 17:45 | MKS MDK Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wojciechowicz Ewa | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-23 | 2023-11-10 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Turski Piotr | |||
I LIGA-33 | 2023-11-10 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Gnatowski Marcin | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Jakubowska Martyna | Główny: Jakubowska Martyna | ||
FINAŁ-35 | 2023-11-10 18:00 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa | I Fokt Artur | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Plutka Beata | |||
FINAŁ-36 | 2023-11-10 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Cichocki Mateusz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. A-30 | 2023-11-10 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | RAS 6 Szydłowiec | I Frączek Maciej | II Wach Sławomir | Sekretarz Podziński Janusz | |||
II LIGA GR. A-36 | 2023-11-10 18:15 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Czarnecki Mikołaj | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Żelazny Adam | |||
1 | 2023-11-11 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Jankowski Paweł | Sekretarz nieobsadzony | L I Komor Dominik | L II Plewa Piotr | |
1 | 2023-11-11 8:20 | Varsoviada | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | |||
II LIGA GR. B-33 | 2023-11-11 12:00 | PSG KPS Siedlce | - | UKS Iskra Warszawa II | I Sarna Dominik | II Szyszko Henryk | Sekretarz Szulawa Michał | |||
1 | 2023-11-11 8:20 | Varsoviada | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
1 | 2023-11-11 9:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Słupecka Maja | Sekretarz Sałuda Kamil | L I Rogowska Aleksandra | L II Krzewiński Paweł | |
4 | 2023-11-11 17:00 | KPS Siedlce | - | SMS PZPS Spała | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
GR. A-11 | 2023-11-11 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | GKS YABU AS Błędów | I Kasica Michał | II Szuty Przemysław | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
26 | 2023-11-11 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Komor Dominik | |||
27 | 2023-11-11 15:00 | KSG Warszawa | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Polak Paulina | L1 Sołtykiewicz Grzegorz | L2 Śpiewak Michał | |||
29 | 2023-11-11 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Jędrak Dominik | L1 Kalinowska Alona | L2 Turski Piotr | |||
30 | 2023-11-11 14:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | AZS Warszawa | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Przystaś Adam | L2 Szczypka Dominik | |||
GR. B-11 | 2023-11-11 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | GKS Jastrzębia | I Główczak Marcin | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA-6 | 2023-11-11 12:00 | Wisła Płock SPS | - | UKS Iskra Warszawa | I Wylotek Damian | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
I LIGA-21 | 2023-11-11 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | LTS Legionovia Legionowo | I Bednarek Remigiusz | II Gago Michał | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |||
37 | 2023-11-11 18:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | NECKO Augustów | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Siwiec Krystian | L2 Pisarek Tomasz | |||
FINAŁ-33 | 2023-11-11 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | MKS MDK Warszawa | I Ogieniewska Olga | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
39 | 2023-11-11 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Kotala Tomasz | |||
FINAŁ-34 | 2023-11-11 10:30 | Akademia Wójtowicza | - | UKS Piątka Wołomin | I Sokołowski Michał | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
I LIGA-36 | 2023-11-11 17:00 | MUKS Radomka Radom | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Plutka Beata | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Minda Piotr | |||
II LIGA GR. A-35 | 2023-11-11 12:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Ciemiński Bartosz | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Dykałowicz Magda | |||
II LIGA-57 | 2023-11-11 16:00 | SZS ŁAJSKI | - | WTS Warka | I Więckowski Mariusz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
II LIGA GR. B-39 | 2023-11-12 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Szczypka Dominik | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
II LIGA-22 | 2023-11-12 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | Promotor Gózd | I Ogórkis Andrzej | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Ciemiński Bartosz | |||
II LIGA-23 | 2023-11-12 19:00 | GOKiS Celestynów | - | MUKS Joker Kozienice | I Wojciechowicz Ewa | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Żelazny Adam | |||
1 | 2023-11-12 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Hejman Kamil | II Komor Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I Bartoszek Damian | L II Śpiewak Michał | |
1 | 2023-11-12 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Świderski Igor | Sekretarz nieobsadzony | L I Plewa Artur | L II Sokołowski Michał | |
1 | 2023-11-12 9:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Gnatowski Marcin | L I Sienkiewicz Kinga | L II Kasica Michał | |
1 | 2023-11-12 9:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Przystaś Adam | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-11-12 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-11-12 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Kosiorek Adam | Sekretarz Konopski Damian | L I Rogowska Aleksandra | L II Więckowski Mariusz | |
GR. A-10 | 2023-11-12 16:00 | KS Halinów | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Wielgoszyńska Paulina | II Janik Tomasz | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
I LIGA-33 | 2023-11-12 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Esperanto | I Nowak Ewa | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Kośla Henryk | |||
GR. B-10 | 2023-11-12 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | GLKS Nadarzyn | I Bialik Arkadiusz | II Fokt Artur | Sekretarz Kocik Marcin | |||
I LIGA-22 | 2023-11-12 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | PSG KPS Siedlce II | I Szczykutowicz Maciej | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |||
I LIGA-24 | 2023-11-12 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | UKS Orlęta Raszyn | I Siwiec Krystian | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Pisarek Tomasz | |||
I LIGA-25 | 2023-11-12 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Kobylarczyk Jacek | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |||
I LIGA-23 | 2023-11-12 19:00 | KS Halinów | - | AZS UW | I Pięta Piotr | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Gago Michał | |||
42 | 2023-11-12 17:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L1 Kurzepa Krzysztof | L2 Turski Piotr | |||
I LIGA-22 | 2023-11-12 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Esperanto | I Gruszczyński Daniel | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Góral Anna | |||
II LIGA GR. A-8 | 2023-11-12 11:00 | KKS Kozienice | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Jurkowski Jacek | II Frączek Maciej | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
II LIGA GR. A-17 | 2023-11-12 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | MUKS Radomka Radom II | I Pysiak Grzegorz | II Korwin-Pawłowski Tobiasz | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |||
47 | 2023-11-12 12:00 | NIKE Węgrów | - | Enea PTPS Piła | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Filimoniuk Mirosław | L2 Rombel Marcin | |||
I LIGA-40 | 2023-11-13 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Góral Anna | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Przystaś Adam | |||
I LIGA-1 | 2023-11-13 19:00 | AZS AWF | - | AZS UW | I Strzelecki Jakub | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz | |||
II LIGA-31 | 2023-11-13 18:00 | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Piątka Wołomin | I Pisarek Tomasz | II Kosiorek Adam | Sekretarz Chrzanowski Rafał | |||
II LIGA-27 | 2023-11-13 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-1 | 2023-11-13 21:30 | AZS ŁAZARSKI | - | AZS PW | I Sokołowski Władysław | II Szymańczak Luiza | Sekretarz | |||
II LIGA GR. A-38 | 2023-11-13 19:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Szczypka Dominik | II Gira Paulina | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
II LIGA-1 | 2023-11-13 20:40 | AZS UKSW | - | AZS WAM | I Lewandowski Kajetan | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | |||
II LIGA GR. B-38 | 2023-11-14 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | RCS Czarni Radom II | I Ejmowski Igor | II Zaleski Damian | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof | ||
I LIGA-38 | 2023-11-14 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ogórkis Andrzej | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-2 | 2023-11-14 20:15 | AZS APoż | - | AZS SGGW | I Kruszewski Krzysztof | II Kwiatkowski Łukasz | Sekretarz | |||
II LIGA-6 | 2023-11-14 19:15 | AZS WUM | - | AZS UW II | I Chrzanowski Rafał | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | |||
I LIGA-2 | 2023-11-15 20:00 | AZS SGGW | - | AZS WUM | I Cichocki Mateusz | II Komor Dominik | Sekretarz | |||
II LIGA-1 | 2023-11-15 20:30 | AZS AEH | - | AZS SGH | I Ducki Mateusz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | |||
I LIGA-38 | 2023-11-15 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Kruszewski Krzysztof | II Komornicki Robert | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA GR. B-10 | 2023-11-15 19:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Rudnicka Adrianna | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Czałkowska Monika | |||
II LIGA GR. B-2 | 2023-11-15 19:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | UKS Orlęta Raszyn | I Molenda Lucjan | II Sarna Dominik | Sekretarz Rombel Marcin | |||
1 | 2023-11-15 18:00 | KS Błonie | - | NECKO Augustów | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Konieczny Michał | L2 Turski Piotr | |||
I LIGA-38 | 2023-11-16 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Wieczorek Piotr | II Wylotek Damian | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-3 | 2023-11-16 20:00 | AZS SWPS | - | AZS PW | I Góral Anna | II Pisarek Tomasz | Sekretarz | |||
II LIGA-2 | 2023-11-16 18:00 | AZS WAT | - | AZS UW II | I Gnatowski Marcin | II Szuty Przemysław | Sekretarz | |||
I LIGA-25 | 2023-11-16 20:45 | UKS Komandos Warszawa | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Komenda Jakub | II Papież Leszek | Sekretarz Kuskowska Justyna | |||
I LIGA-37 | 2023-11-16 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Radomka Radom | I Jankowski Paweł | II Komor Dominik | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
I LIGA-39 | 2023-11-16 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | Akademia Wójtowicza | I Kalinowska Alona | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz | ||
II LIGA-2 | 2023-11-16 18:30 | AZS UW II | - | AZS SGH | I Osmulska Kamila | II Wieczorek Karolina | Sekretarz | |||
II LIGA-3 | 2023-11-16 20:00 | AZS WAT | - | AZS WUM | I Janakowski Adrian | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz | |||
II LIGA GR. B-40 | 2023-11-17 17:30 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | PSG KPS Siedlce | I Sienkiewicz Kinga | II Ślendak Julia | Sekretarz Janik Tomasz | Główny: Janik Tomasz | ||
GR. A-14 | 2023-11-17 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Grom Przytyk | I Kotala Tomasz | II Kocik Marcin | Sekretarz Frączek Maciej | |||
1 | 2023-11-17 15:30 | turniej | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Hejman Kamil | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-11 | 2023-11-17 19:00 | Wisła Płock SPS | - | UKS Varsovia Warszawa | I Gnatowski Marcin | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Białek Karolina | |||
II LIGA-40 | 2023-11-17 19:00 | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | - | KS Zawkrze Mława | I Komenda Jakub | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
I LIGA-40 | 2023-11-17 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Nowicki Łukasz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Siwik Zofia | |||
FINAŁ-39 | 2023-11-17 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Sokołowski Michał | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA-27 | 2023-11-18 16:00 | SZS ŁAJSKI | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA-26 | 2023-11-18 18:00 | Promotor Gózd | - | GOKiS Celestynów | I Fokt Artur | II Kotala Tomasz | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
II LIGA GR. B-39 | 2023-11-18 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | MKS MDK Warszawa II | I Komor Dominik | II Tollik Anna | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
II + VIII LIGA-1 | 2023-11-18 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Ciemiński Bartosz | |||
II LIGA GR. C-23 | 2023-11-18 16:00 | Ósemka Siedlce | - | UKS Varsovia Warszawa | I Szulawa Michał | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Rombel Marcin | |||
III LIGA-1 | 2023-11-18 16:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Plewa Artur | Sekretarz Kuskowska Justyna | |||
1 | 2023-11-18 18:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Papież Leszek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
IV + VII LIGA-1 | 2023-11-18 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Śpiewak Michał | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
31 | 2023-11-18 14:00 | AZS Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Świderski Igor | L1 Konieczny Michał | L2 Lewandowski Kajetan | |||
VI LIGA-1 | 2023-11-18 12:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gago Michał | II Strzelecki Jakub | Sekretarz | |||
I LIGA-39 | 2023-11-18 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | MKS MDK Warszawa | I Kaznowski Andrzej | II Kwiatkowski Łukasz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
XII LIGA-1 | 2023-11-18 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Suchenek Rafał | Sekretarz | |||
2 | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I Szeliga Marek | L II | |
0 | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Kaczmarski Marcin | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Wach Sławomir | L I Lipińska-Jeziorowska Monika | L II | |
I LIGA-37 | 2023-11-18 13:30 | UKS Esperanto | - | MUKS Radomka Radom | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Żelazny Adam | |||
I LIGA-39 | 2023-11-18 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Cieślak Mateusz | II Niewiarowska Magdalena | Sekretarz Kośla Henryk | |||
1 | 2023-11-18 10:00 | turniej | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Góral Anna | L I Białek Karolina | L II Gira Paulina | |
II LIGA-39 | 2023-11-18 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | Dwójka Garwolin | I Pisarek Tomasz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Żelazny Adam | |||
II LIGA-17 | 2023-11-18 11:00 | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Szulawa Michał | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Rombel Marcin | |||
II LIGA-23 | 2023-11-18 11:00 | Wisła Płock SPS | - | UKS Plas Warszawa | I Więckowski Mariusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz | |||
I LIGA-26 | 2023-11-18 17:00 | KPS Płock | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
I LIGA-27 | 2023-11-18 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Kaliński Janusz | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kępka Gabriela | |||
I LIGA-30 | 2023-11-18 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | RAS 6 Szydłowiec | I Kwiatkowski Łukasz | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-27 | 2023-11-18 18:00 | KS Halinów | - | UKS Orlęta Raszyn | I Herbik Marcin | II Szuty Przemysław | Sekretarz Prabucka Weronika | |||
I LIGA-28 | 2023-11-18 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Esperanto | I Ogórkis Andrzej | II Komenda Jakub | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
44 | 2023-11-18 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Suchenek Rafał | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Jędrak Dominik | |||
45 | 2023-11-18 18:00 | KS Błonie | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Polak Paulina | L1 Kalinowska Alona | L2 Szymański Mirosław | |||
FINAŁ-37 | 2023-11-18 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa II | I Białek Piotr | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
FINAŁ-38 | 2023-11-18 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | RCS Czarni Radom | I Kwiatkowski Łukasz | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
47 | 2023-11-18 19:00 | KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Pysiak Grzegorz | L2 Zaleski Damian | |||
48 | 2023-11-18 18:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian | |||
FINAŁ-40 | 2023-11-18 14:00 | UKS Piątka Wołomin | - | MKS MDK Warszawa | I Janik Tomasz | II Szuty Przemysław | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
II LIGA GR. A-16 | 2023-11-18 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Sokołowski Michał | II Zielińska Katarzyna | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
50 | 2023-11-18 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Czarnecki Mikołaj | L2 Gumienny Piotr | |||
II LIGA GR. A-39 | 2023-11-18 11:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Zawkrze Mława | I Plewa Artur | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kawiak Bogusław | |||
1 | 2023-11-19 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-25 | 2023-11-19 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Andrzejewski Piotr | II Kocik Marcin | Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika | |||
II LIGA-28 | 2023-11-19 18:00 | KSG Warszawa II | - | WTS Warka | I Opiłowski Maciej | II Janik Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. B-37 | 2023-11-19 14:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Konieczny Michał | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
1 | 2023-11-19 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Strzelecki Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-1 | 2023-11-19 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | |||
III LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Siwiec Krystian | |||
GR. A-15 | 2023-11-19 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Huragan Wołomin | I Bialik Arkadiusz | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Dobosz Joanna | |||
GR. A-16 | 2023-11-19 18:00 | KS Halinów | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | |||
IV LIGA-1 | 2023-11-19 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Nowicka Paulina | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
34 | 2023-11-19 17:00 | AZS AWF Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Gago Michał | L1 Komenda Jakub | L2 Białek Karolina | |||
V + XI LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
GR. A-20 | 2023-11-19 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | GKS YABU AS Błędów | I Szuty Przemysław | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Żelazny Adam | |||
IX LIGA-1 | 2023-11-19 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Dykałowicz Magda | II Góral Anna | Sekretarz | |||
X LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świderski Igor | II Konopski Damian | Sekretarz | |||
3 | 2023-11-19 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Cichocki Mateusz | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Plewa Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. B-14 | 2023-11-19 15:00 | GKS Jastrzębia | - | Bór Regut | I Kotala Tomasz | II Twardowski Maciej | Sekretarz Podziński Janusz | |||
GR. B-15 | 2023-11-19 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Siwiec Krystian | II Bednarek Remigiusz | Sekretarz Lukowski Tomasz | |||
GR. B-16 | 2023-11-19 18:00 | Olymp Błonie | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Więckowski Mariusz | II Baran Józef | Sekretarz Kosiacki Piotr | Główny: Kosiacki Piotr | ||
II LIGA-38 | 2023-11-19 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Piątka Wołomin | I Śliwerski Łukasz | II Turski Piotr | Sekretarz Kaliński Janusz | |||
I LIGA-28 | 2023-11-19 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kozieł Michał | II Głód Wojciech | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
I LIGA-29 | 2023-11-19 17:30 | PSG KPS Siedlce II | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Szulawa Michał | |||
I LIGA-26 | 2023-11-19 18:00 | AZS UW | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Wieczorek Piotr | II Pięta Piotr | Sekretarz Polak Paulina | |||
II LIGA-24 | 2023-11-19 16:00 | KS Grom Przytyk | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Fokt Artur | II Minda Piotr | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |||
II LIGA GR. A-40 | 2023-11-19 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Siwik Jakub | II Białek Piotr | Sekretarz Krzewiński Paweł | |||
II LIGA GR. B-30 | 2023-11-19 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | UKS Iskra Warszawa | I Przystaś Adam | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
II LIGA-18 | 2023-11-20 19:00 | MUKS Joker Kozienice | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Kozieł Michał | II Kocik Marcin | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
I LIGA-4 | 2023-11-20 20:15 | AZS MANS | - | AZS APoż | I Wodzińska Natalia | II Konieczny Michał | Sekretarz | |||
II LIGA-5 | 2023-11-20 21:20 | AZS SGH | - | AZS UKSW | I Sokołowski Władysław | II Hejman Kamil | Sekretarz | |||
I LIGA-42 | 2023-11-21 17:45 | MKS MDK Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wielgoszyńska Paulina | II Góral Anna | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-43 | 2023-11-21 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Opiłowski Maciej | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Kosiorek Adam | |||
I LIGA-41 | 2023-11-21 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Esperanto | I Polak Paulina | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
I LIGA-43 | 2023-11-21 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Sokołowski Władysław | II Gumienny Piotr | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | |||
1 | 2023-11-22 20:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Ciemiński Bartosz | L2 Wodzińska Natalia | |||
9 | 2023-11-22 20:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | MKS Będzin | Sekretarz Kozieł Michał | L1 Zaleski Damian | L2 Bialik Arkadiusz | |||
I LIGA-42 | 2023-11-22 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Siwiec Krystian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
I LIGA-6 | 2023-11-22 20:00 | AZS SGGW | - | AZS ŁAZARSKI | I Konieczny Michał | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz | |||
I LIGA-44 | 2023-11-22 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Kępka Gabriela | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA GR. A-43 | 2023-11-22 18:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Iskra Warszawa | I Lewandowski Kajetan | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
II LIGA-4 | 2023-11-22 21:30 | AZS WAM | - | AZS WAT | I Komor Dominik | II Pawlikowska Agata | Sekretarz | |||
II LIGA GR. B-31 | 2023-11-22 19:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Czarnecki Mikołaj | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
I LIGA-44 | 2023-11-23 18:30 | RCS Czarni Radom | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Szczykutowicz Maciej | II Jurkowski Jacek | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
I LIGA-6 | 2023-11-23 20:30 | AZS UW | - | AZS VISTULA | I Cichocki Mateusz | II Ducki Mateusz | Sekretarz | |||
I LIGA-43 | 2023-11-23 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | LTS Legionovia Legionowo | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-44 | 2023-11-23 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Dykałowicz Magda | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-5 | 2023-11-23 19:00 | AZS PW | - | AZS SGGW | I Wojciechowicz Ewa | II Siwik Zofia | Sekretarz | |||
GR. B-20 | 2023-11-23 20:00 | UKS Olimp Skaryszew | - | GKS Jastrzębia | I Kozieł Michał | II Minda Piotr | Sekretarz Korwin-Pawłowski Tobiasz | |||
I LIGA-4 | 2023-11-23 19:30 | AZS WUM | - | AZS AWF | I Rojek Artur | II Kępka Gabriela | Sekretarz | |||
II LIGA-3 | 2023-11-23 18:30 | AZS UW II | - | AZS AEH | I Chrzanowski Rafał | II Cichocki Mateusz | Sekretarz | |||
II LIGA-4 | 2023-11-23 21:20 | AZS SGH | - | AZS ASzW | I Czarnecki Mikołaj | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz | |||
I LIGA-35 | 2023-11-23 20:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | UKS Orlęta Raszyn | I Główczak Marcin | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
II LIGA GR. A-44 | 2023-11-23 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Plas Warszawa | I Suchenek Rafał | II Gumienny Piotr | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
II LIGA GR. B-41 | 2023-11-24 17:30 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | UKS Iskra Warszawa II | I Białek Karolina | II Osmulska Kamila | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
II LIGA GR. B-44 | 2023-11-24 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Kaczmarski Marcin | II Ejmowski Igor | Sekretarz Andrzejewski Piotr | |||
36 | 2023-11-24 20:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KSG Warszawa | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Vushkalenko Mykyta | L2 Suchenek Rafał | |||
GR. A-19 | 2023-11-24 20:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Grom Przytyk | I Szczykutowicz Maciej | II Wach Sławomir | Sekretarz Plutka Beata | |||
I LIGA-41 | 2023-11-24 18:45 | PSG KPS Siedlce | - | KS Metro Family Warszawa II | I Szyszko Henryk | II Szulawa Michał | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA-3 | 2023-11-24 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata | ||
I LIGA-32 | 2023-11-24 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | MOS Iskra Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Góral Anna | |||
I LIGA-41 | 2023-11-24 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Lukowski Tomasz | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |||
I LIGA-42 | 2023-11-24 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Nowak Ewa | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |||
I LIGA-29 | 2023-11-24 19:15 | SPS Konstancin Jeziorna | - | UKS Esperanto | I Więckowski Mariusz | II Guzy Przemysław | Sekretarz Żelazny Adam | |||
FINAŁ-44 | 2023-11-24 18:00 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa II | I Baranowski Cyprian | II Lipińska-Jeziorowska Monika | Sekretarz Kozieł Michał | Główny: Kozieł Michał | ||
1 | 2023-11-25 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwik Zofia | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Sitarek Bartosz | |||
I LIGA-1 | 2023-11-25 16:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kuskowska Justyna | II Baran Józef | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
II LIGA-1 | 2023-11-25 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Kalinowska Alona | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
III LIGA-1 | 2023-11-25 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Słupecka Maja | II Szyszko Henryk | Sekretarz Rombel Marcin | |||
II LIGA GR. C-3 | 2023-11-25 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Rogowska Aleksandra | II Osmulska Kamila | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
IV LIGA-1 | 2023-11-25 13:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Sarna Dominik | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz | |||
V LIGA-1 | 2023-11-25 12:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz | |||
II LIGA GR. C-10 | 2023-11-25 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa II | - | UKS Esperanto | I Komor Dominik | II Guzy Przemysław | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata | ||
II LIGA-31 | 2023-11-25 11:30 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | Promotor Gózd | I Dykałowicz Magda | II Kociałkowski Jacek | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
II LIGA GR. C-11 | 2023-11-25 16:00 | Ósemka Siedlce | - | OTPS Nike Ostrołęka | I Grzegorczyk Piotr | II Słupecka Maja | Sekretarz Szulawa Michał | |||
I LIGA-1 | 2023-11-25 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz | |||
38 | 2023-11-25 18:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Białek Karolina | L1 Szymański Mirosław | L2 Suchenek Rafał | |||
39 | 2023-11-25 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Gira Paulina | L2 Pawlikowska Agata | |||
40 | 2023-11-25 16:00 | AZS Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Komor Dominik | L2 Przystaś Adam | |||
GR. B-18 | 2023-11-25 19:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | Olymp Błonie | I Gruszczyński Daniel | II Herbik Marcin | Sekretarz Białek Piotr | |||
GR. B-19 | 2023-11-25 17:00 | Bór Regut | - | GLKS Nadarzyn | I Janik Tomasz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Plewa Artur | |||
II LIGA-42 | 2023-11-25 14:30 | KS Zawkrze Mława | - | Dwójka Garwolin | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
I LIGA-31 | 2023-11-25 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Wróblewski Jan | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Polak Paulina | |||
50 | 2023-11-25 18:00 | KKS Kozienice | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Jurkowski Jacek | |||
54 | 2023-11-25 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
FINAŁ-43 | 2023-11-25 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Pisarek Tomasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
II LIGA GR. A-4 | 2023-11-25 15:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szymański Mirosław | II Suchenek Rafał | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
II LIGA GR. A-26 | 2023-11-25 11:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Plewa Artur | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Żelazny Adam | |||
II LIGA GR. A-27 | 2023-11-25 11:00 | KKS Kozienice | - | MUKS Radomka Radom II | I Plutka Beata | II Ejmowski Igor | Sekretarz Bialik Arkadiusz | |||
II LIGA GR. B-7 | 2023-11-25 11:00 | MKS Iskra Legionowo | - | LKS Wrzos Międzyborów | I Przystaś Adam | II Polak Paulina | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
II LIGA GR. A-42 | 2023-11-25 10:15 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Rojek Artur | II Niewiarowska Magdalena | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
II LIGA GR. B-18 | 2023-11-25 15:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Sokołowski Michał | II Klepacz Krzysztof | Sekretarz Kociałkowski Jacek | |||
60 | 2023-11-25 17:00 | NIKE Węgrów | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Gago Michał | L1 Rombel Marcin | L2 Szyszko Henryk | |||
1 | 2023-11-25 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Plewa Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Bartoszek Damian | |
1 | 2023-11-26 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Gnatowski Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Plewa Piotr | |
1 | 2023-11-26 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Wylotek Damian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Cichocki Mateusz | |||
I LIGA-1 | 2023-11-26 16:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Krzewiński Paweł | II Kuskowska Justyna | Sekretarz Śliwerski Łukasz | |||
II LIGA-19 | 2023-11-26 16:00 | Promotor Gózd | - | WTS Warka | I Minda Piotr | II Głód Wojciech | Sekretarz Korwin-Pawłowski Tobiasz | |||
II LIGA-1 | 2023-11-26 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Świderski Igor | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
III LIGA-1 | 2023-11-26 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Przystaś Adam | |||
II LIGA-29 | 2023-11-26 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | KSG Warszawa II | I Kurzepa Krzysztof | II Kaliński Janusz | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
II LIGA-30 | 2023-11-26 19:00 | GOKiS Celestynów | - | SZS ŁAJSKI | I Wielgoszyńska Paulina | II Góral Anna | Sekretarz Świderski Igor | |||
II LIGA-32 | 2023-11-26 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | KS Grom Przytyk | I Andrzejewski Piotr | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
I LIGA-1 | 2023-11-26 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz | |||
GR. A-18 | 2023-11-26 18:30 | KS Huragan Wołomin | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Ogórkis Andrzej | II Baran Józef | Sekretarz Komor Dominik | |||
II LIGA-25 | 2023-11-26 11:00 | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | - | MKS Iskra Legionowo | I Filimoniuk Mirosław | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-31 | 2023-11-26 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | KPS Płock | I Kotala Tomasz | II Kocik Marcin | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |||
I LIGA-33 | 2023-11-26 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | PSG KPS Siedlce II | I Kaznowski Andrzej | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-34 | 2023-11-26 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Kozieł Michał | II Twardowski Maciej | Sekretarz Podziński Janusz | |||
I LIGA-32 | 2023-11-26 19:00 | AZS UW | - | UKS Komandos Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
II LIGA GR. A-24 | 2023-11-26 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Orlęta Raszyn | I Dobosz Joanna | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Frączek Maciej | |||
II LIGA GR. A-28 | 2023-11-26 11:00 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | KKS Kozienice | I Białek Karolina | II Gira Paulina | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
II LIGA GR. C-7 | 2023-11-27 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Hejman Kamil | II Siwik Zofia | Sekretarz Baran Józef | |||
1 | 2023-11-27 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Szeliga Marek | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-45 | 2023-11-27 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Opiłowski Maciej | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-7 | 2023-11-27 19:00 | AZS AWF | - | AZS PW | I Białek Karolina | II Papież Leszek | Sekretarz | |||
I LIGA-7 | 2023-11-27 20:15 | AZS MANS | - | AZS SGGW | I Nowicki Łukasz | II Szuty Przemysław | Sekretarz | |||
II LIGA-8 | 2023-11-27 20:40 | AZS UKSW | - | AZS UW II | I Konieczny Michał | II Komor Dominik | Sekretarz | |||
II LIGA GR. C-30 | 2023-11-28 18:00 | Ósemka Siedlce | - | UKS Esperanto | I Szyszko Henryk | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Skorupa Robert | |||
I LIGA-48 | 2023-11-28 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | PSG KPS Siedlce | I Wielgoszyńska Paulina | II Szuty Przemysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-8 | 2023-11-28 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS WUM | I Czarnecki Mikołaj | II Szymańczak Luiza | Sekretarz | |||
I LIGA-47 | 2023-11-28 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Komornicki Robert | II Siwiec Krystian | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
II LIGA-44 | 2023-11-28 17:50 | MKS MDK Warszawa III | - | UKS Piątka Wołomin | I Góral Anna | II Kosiorek Adam | Sekretarz Komor Dominik | |||
FINAŁ-42 | 2023-11-28 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Myszkowska Agnieszka | II Janik Tomasz | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-8 | 2023-11-28 20:15 | AZS APoż | - | AZS UW | I Polak Paulina | II Śpiewak Michał | Sekretarz | |||
II LIGA GR. B-42 | 2023-11-29 18:30 | PSG KPS Siedlce | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szyszko Henryk | II Szulawa Michał | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
1 | 2023-11-29 19:00 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian | L3 | L4 | LR nieobsadzony | |
I LIGA-9 | 2023-11-29 20:00 | AZS SGGW | - | AZS SWPS | I Polak Paulina | II Nowicki Łukasz | Sekretarz | |||
II LIGA-5 | 2023-11-29 18:30 | AZS ASzW | - | AZS AEH | I Ogórkis Andrzej | II Sałuda Kamil | Sekretarz | |||
53 | 2023-11-29 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Błonie | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Komor Dominik | L2 Bartoszek Damian | |||
I LIGA-46 | 2023-11-29 18:00 | MUKS Radomka Radom | - | Akademia Wójtowicza | I Nowakowski Piotr | II Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-47 | 2023-11-29 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Kępka Gabriela | II Komenda Jakub | Sekretarz Gago Michał | |||
FINAŁ-46 | 2023-11-29 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | Akademia Wójtowicza | I Gira Paulina | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Baran Józef | |||
II LIGA-7 | 2023-11-29 21:30 | AZS WAM | - | AZS WUM | I Sokołowski Władysław | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | |||
II LIGA GR. B-24 | 2023-11-29 19:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Rudnicka Adrianna | II Turski Piotr | Sekretarz Olszewski Zbigniew | |||
1 | 2023-11-30 20:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Śpiewak Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-47 | 2023-11-30 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | MKS MDK Warszawa II | I Janik Tomasz | II Molenda Lucjan | Sekretarz Wieczorek Karolina | |||
II LIGA-6 | 2023-11-30 18:00 | AZS WAT | - | AZS SGH | I Pisarek Tomasz | II Gnatowski Marcin | Sekretarz | |||
I LIGA-45 | 2023-11-30 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ciemiński Bartosz | II Góral Anna | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-48 | 2023-11-30 18:10 | LTS Legionovia Legionowo | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Ducki Mateusz | II Papież Leszek | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA GR. B-22 | 2023-11-30 18:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Kruszewski Krzysztof | II Bartoszek Damian | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
II LIGA GR. B-43 | 2023-12-01 19:30 | MKS MDK Warszawa II | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Białek Piotr | II Konieczny Michał | Sekretarz Nowicki Łukasz | |||
II LIGA GR. B-55 | 2023-12-01 17:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Szulawa Michał | II Molenda Lucjan | Sekretarz Sarna Dominik | |||
GR. A-23 | 2023-12-01 20:00 | KS Grom Przytyk | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Bialik Arkadiusz | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
II LIGA-8 | 2023-12-01 18:00 | UKS Plas Warszawa | - | Wisła Płock SPS | I Guzy Przemysław | II Kosiorek Adam | Sekretarz Hejman Kamil | |||
I LIGA-34 | 2023-12-01 19:30 | UKS Komandos Warszawa | - | UKS Orlęta Raszyn | I Wielgoszyńska Paulina | II Siwiec Krystian | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
FINAŁ-48 | 2023-12-01 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Piątka Wołomin | I Czarnecki Mikołaj | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
II LIGA GR. A-23 | 2023-12-01 18:00 | UKS JEDYNKA Kozienice | - | KKS Kozienice | I Baranowski Cyprian | II Kocik Marcin | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
II LIGA GR. B-43 | 2023-12-02 15:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Gruszczyński Daniel | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |||
II LIGA GR. B-55 | 2023-12-02 11:00 | UKS Iskra Warszawa | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Osmulska Kamila | II Pięta Piotr | Sekretarz Cieślak Mateusz | |||
II LIGA-35 | 2023-12-02 18:00 | KSG Warszawa II | - | GOKiS Celestynów | I Kosiacki Piotr | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Gnatowski Marcin | |||
II LIGA-33 | 2023-12-02 18:00 | Promotor Gózd | - | KS Grom Przytyk | I Fokt Artur | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika | |||
II LIGA GR. B-47 | 2023-12-02 11:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | PSG KPS Siedlce | I Kobylarczyk Jacek | II Baranowski Cyprian | Sekretarz Frączek Maciej | |||
1 | 2023-12-02 9:00 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Siwik Jakub | L II Słupecka Maja | |
II LIGA GR. B-48 | 2023-12-02 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UMKS MOS Wola Warszawa III | I Wodzińska Natalia | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Lukowski Tomasz | |||
1 | 2023-12-02 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Włodarczyk Mikołaj | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Wieczorek Karolina | |||
II LIGA GR. C-25 | 2023-12-02 11:00 | UKS Esperanto | - | UKS Atena KSG Warszawa II | I Sokołowski Michał | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
II LIGA GR. C-26 | 2023-12-02 18:00 | OTPS Nike Ostrołęka | - | Ósemka Siedlce | I Lewandowski Kajetan | II Szczypka Dominik | Sekretarz Nowak Ewa | |||
1 | 2023-12-02 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Kociałkowski Jacek | II Klepacz Krzysztof | Sekretarz Rymko Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
43 | 2023-12-02 14:30 | AZS AWF Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Gago Michał | L1 Pawlikowska Agata | L2 Kalinowska Alona | |||
45 | 2023-12-02 17:00 | KSG Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Góral Anna | L2 Świderski Igor | |||
I LIGA-46 | 2023-12-02 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | MKS MDK Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
II LIGA-19 | 2023-12-02 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | MKS Iskra Legionowo | I Molenda Lucjan | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA-47 | 2023-12-02 13:00 | UKS Iskra Warszawa | - | KS Zawkrze Mława | I Cieślak Mateusz | II Pięta Piotr | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
II LIGA-48 | 2023-12-02 12:00 | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | - | Dwójka Garwolin | I Guzy Przemysław | II Szeliga Marek | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
I LIGA-36 | 2023-12-02 17:00 | KPS Płock | - | UKS Orlęta Raszyn | I Więckowski Mariusz | II Naduk Jacek | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
I LIGA-39 | 2023-12-02 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | UKS Herkules Sulejówek | I Wojciechowicz Ewa | II Siwiec Krystian | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
I LIGA-36 | 2023-12-02 18:00 | KS Halinów | - | UKS Esperanto | I Molenda Lucjan | II Guzy Przemysław | Sekretarz Sarna Dominik | |||
57 | 2023-12-02 18:00 | KS Camper Wyszków | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Ślendak Julia | L1 Sokołowski Władysław | L2 Suchenek Rafał | |||
FINAŁ-45 | 2023-12-02 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | RCS Czarni Radom | I Zielińska Katarzyna | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Polak Paulina | |||
FINAŁ-47 | 2023-12-02 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | MKS MDK Warszawa | I Kaznowski Andrzej | II Janik Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. A-15 | 2023-12-02 16:30 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS JEDYNKA Kozienice | I Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | II Plutka Beata | Sekretarz Andrzejewski Piotr | |||
II LIGA GR. A-46 | 2023-12-02 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | KS Zawkrze Mława | I Gumienny Piotr | II Śpiewak Michał | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
II LIGA GR. A-48 | 2023-12-02 12:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Czarnecki Mikołaj | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Śliwerski Łukasz | |||
II LIGA-34 | 2023-12-02 18:30 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | SZS ŁAJSKI | I Opiłowski Maciej | II Turski Piotr | Sekretarz Gruszczyński Daniel | |||
1 | 2023-12-03 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Komor Dominik | Sekretarz Konieczny Michał | L I Sokołowski Władysław | L II Szymański Mirosław | |
II LIGA-36 | 2023-12-03 17:00 | WTS Warka | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Wach Sławomir | II Minda Piotr | Sekretarz Bialik Arkadiusz | |||
1 | 2023-12-03 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Olszewski Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2023-12-03 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Gira Paulina | L I Siwik Zofia | L II Skorupa Robert | |
1 | 2023-12-03 9:00 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Wieczorek Karolina | Sekretarz | |||
1 | 2023-12-03 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Dykałowicz Magda | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Przystaś Adam | |||
1 | 2023-12-03 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Gnatowski Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. A-22 | 2023-12-03 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Siatkarz Ząbki | I Strzylak Sylwester | II Kozieł Michał | Sekretarz Korwin-Pawłowski Tobiasz | |||
GR. A-24 | 2023-12-03 18:00 | KS Halinów | - | KS Huragan Wołomin | I Kaznowski Andrzej | II Siwiec Krystian | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-46 | 2023-12-03 11:00 | MUKS Radomka Radom | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Kaczmarski Marcin | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
I LIGA-48 | 2023-12-03 13:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Pisarek Tomasz | II Ducki Mateusz | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
II LIGA-5 | 2023-12-03 11:00 | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | - | UKS Plas Warszawa | I Filimoniuk Mirosław | II Szeliga Marek | Sekretarz Molenda Lucjan | |||
II LIGA-7 | 2023-12-03 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | MKS Iskra Legionowo | I Lukowski Tomasz | II Sokołowski Michał | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
GR. B-22 | 2023-12-03 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | UKS Olimp Skaryszew | I Cieślak Mateusz | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza | ||
GR. B-23 | 2023-12-03 18:00 | Olymp Błonie | - | Bór Regut | I Gruszczyński Daniel | II Kaliński Janusz | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
GR. B-24 | 2023-12-03 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Andrzejewski Piotr | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Zaleski Damian | |||
I LIGA-37 | 2023-12-03 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Kapusta Krzysztof | II Głód Wojciech | Sekretarz Dobosz Joanna | |||
I LIGA-38 | 2023-12-03 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Molenda Lucjan | II Filimoniuk Mirosław | Sekretarz Sarna Dominik | |||
I LIGA-40 | 2023-12-03 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Kotala Tomasz | II Twardowski Maciej | Sekretarz Podziński Janusz | |||
I LIGA-35 | 2023-12-03 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | LTS Legionovia Legionowo | I Kurzepa Krzysztof | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
56 | 2023-12-03 16:00 | KS Błonie | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Pawlikowska Agata | L2 Białek Karolina | |||
I LIGA-33 | 2023-12-03 19:00 | AZS UW | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Góral Anna | II Gago Michał | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA GR. A-3 | 2023-12-03 12:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Szyszko Henryk | II Rombel Marcin | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
II LIGA GR. A-25 | 2023-12-03 12:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Baranowski Cyprian | II Ejmowski Igor | Sekretarz Podziński Janusz | |||
64 | 2023-12-03 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | GKS Wieżyca 2011 Stężyca | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Śpiewak Michał | L2 Plewa Artur | |||
II LIGA GR. A-47 | 2023-12-03 13:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Wylotek Damian | II Pięta Piotr | Sekretarz Plewa Piotr | |||
II LIGA GR. B-45 | 2023-12-04 19:45 | UKS Iskra Warszawa II | - | RCS Czarni Radom II | I Sokołowski Władysław | II Ślendak Julia | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | |||
I LIGA-50 | 2023-12-04 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | LTS Legionovia Legionowo | I Komenda Jakub | II Herbik Marcin | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |||
1 | 2023-12-04 18:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-50 | 2023-12-04 19:00 | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | - | UKS Iskra Warszawa | I Ogieniewska Olga | II Kosiorek Adam | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
I LIGA-13 | 2023-12-04 20:15 | AZS MANS | - | AZS PW | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz | |||
I LIGA-10 | 2023-12-04 21:30 | AZS ŁAZARSKI | - | AZS AWF | I Przystaś Adam | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz | |||
I LIGA-49 | 2023-12-05 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa II | I Pisarek Tomasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-52 | 2023-12-05 17:50 | MKS MDK Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Kaznowski Andrzej | II Papież Leszek | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-12 | 2023-12-05 20:30 | AZS UW | - | AZS MANS | I Nowicki Łukasz | II Ogieniewska Olga | Sekretarz | |||
I LIGA-49 | 2023-12-05 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Wróblewski Jan | II | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
FINAŁ-51 | 2023-12-05 17:45 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Opiłowski Maciej | II Komornicki Robert | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
I LIGA-11 | 2023-12-05 19:00 | AZS PW | - | AZS APoż | I Polak Paulina | II Gago Michał | Sekretarz | |||
II LIGA GR. B-50 | 2023-12-06 18:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Czarnecki Mikołaj | II Gumienny Piotr | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz | ||
II LIGA GR. B-51 | 2023-12-06 19:00 | PSG KPS Siedlce | - | MMKS Mińsk Mazowiecki | I Molenda Lucjan | II Rombel Marcin | Sekretarz Szulawa Michał | |||
I LIGA-37 | 2023-12-06 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Guzy Przemysław | II Turski Piotr | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-51 | 2023-12-06 19:10 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Góral Anna | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA-8 | 2023-12-06 20:30 | AZS AEH | - | AZS WAT | I Komor Dominik | II Komenda Jakub | Sekretarz | |||
II LIGA-7 | 2023-12-06 18:30 | AZS ASzW | - | AZS UW II | I Ogórkis Andrzej | II Sałuda Kamil | Sekretarz | |||
I LIGA-52 | 2023-12-06 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Polak Paulina | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Krzewiński Paweł | |||
I LIGA-11 | 2023-12-07 19:30 | AZS WUM | - | AZS UW | I Makowski Łukasz | II Przystaś Adam | Sekretarz | |||
I LIGA-12 | 2023-12-07 20:00 | AZS SWPS | - | AZS AWF | I Kwiatkowski Łukasz | II Dykałowicz Magda | Sekretarz | |||
I LIGA-10 | 2023-12-07 19:00 | AZS PW | - | AZS VISTULA | I Ducki Mateusz | II Hejman Kamil | Sekretarz | |||
I LIGA-52 | 2023-12-07 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | MUKS Sparta Warszawa | I Gnatowski Marcin | II Kosiorek Adam | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA-12 | 2023-12-07 18:30 | AZS UW II | - | AZS WAT | I Sokołowska Małgorzata | II Wieczorek Karolina | Sekretarz | |||
1 | 2023-12-07 19:30 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Rojek Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. A-50 | 2023-12-07 18:15 | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | - | UKS Iskra Warszawa | I Komor Dominik | II Pięta Piotr | Sekretarz Gruszczyński Daniel | |||
II LIGA-40 | 2023-12-07 19:00 | Promotor Gózd | - | MUKS Joker Kozienice | I Wach Sławomir | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
II LIGA GR. B-52 | 2023-12-08 19:00 | MKS MDK Warszawa II | - | RCS Czarni Radom II | I Chrzanowski Rafał | II Kosiorek Adam | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
1 | 2023-12-08 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. A-26 | 2023-12-08 19:00 | KS Grom Przytyk | - | KS Halinów | I Minda Piotr | II Wach Sławomir | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
GR. A-28 | 2023-12-08 20:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | GKS YABU AS Błędów | I Kocik Marcin | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Kosiec Ryszard | |||
I LIGA-50 | 2023-12-08 18:45 | PSG KPS Siedlce | - | KS Metro Family Warszawa | I Rombel Marcin | II Talacha Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
I LIGA-51 | 2023-12-08 17:45 | MKS MDK Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Siwiec Krystian | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
II LIGA-30 | 2023-12-08 17:15 | MKS MDK Warszawa III | - | Dwójka Garwolin | I Ogórkis Andrzej | II Sałuda Kamil | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA-52 | 2023-12-08 18:15 | UKS Plas Warszawa | - | UKS Piątka Wołomin | I Polak Paulina | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz | ||
I LIGA-41 | 2023-12-08 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | KPS Płock | I Szymańczak Luiza | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
I LIGA-50 | 2023-12-08 19:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Plewa Piotr | |||
FINAŁ-49 | 2023-12-08 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Pisarek Tomasz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Janik Tomasz | Główny: Janik Tomasz | ||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-08 19:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | KKS Kozienice | I Gumienny Piotr | II Szeliga Marek | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
6 | 2023-12-09 17:00 | KPS Siedlce | - | BKS Visła Bydgoszcz | Sekretarz nieobsadzony | L1 Wodzińska Natalia | L2 Cieślak Mateusz | |||
II LIGA GR. B-50 | 2023-12-09 13:00 | UMKS MOS Wola Warszawa III | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Białek Piotr | II Prabucka Weronika | Sekretarz Sarna Dominik | |||
I LIGA -1 | 2023-12-09 11:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wodzińska Natalia | |||
II LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bialik Arkadiusz | II Plutka Beata | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
46 | 2023-12-09 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Gago Michał | L1 Kalinowska Alona | L2 Siwiec Krystian | |||
47 | 2023-12-09 17:00 | KSG Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Szymański Mirosław | L2 Komor Dominik | |||
49 | 2023-12-09 18:00 | AZS AWF Warszawa | - | AZS Warszawa | Sekretarz Jędrak Dominik | L1 Bartoszek Damian | L2 Wojciechowicz Ewa | |||
III LIGA-1 | 2023-12-09 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kurzepa Krzysztof | |||
I LIGA-40 | 2023-12-09 12:15 | PSG KPS Siedlce | - | MKS MDK Warszawa II | I Szulawa Michał | II Szyszko Henryk | Sekretarz Rombel Marcin | |||
IV LIGA-1 | 2023-12-09 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Gira Paulina | Sekretarz Komor Dominik | |||
VIII LIGA-1 | 2023-12-09 12:30 | pauzuje | - | pauzuje | I Bialik Arkadiusz | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz | |||
IX LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Plewa Artur | Sekretarz | |||
X LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Przystaś Adam | Sekretarz | |||
XI LIGA-1 | 2023-12-09 9:30 | pauzuje | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Słupecka Maja | Sekretarz | |||
I LIGA-49 | 2023-12-09 11:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Esperanto | I Cichocki Mateusz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
VII LIGA-1 | 2023-12-09 13:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA-12 | 2023-12-09 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Zielińska Katarzyna | II Pięta Piotr | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
GR. B-26 | 2023-12-09 17:00 | Bór Regut | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Makowski Łukasz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Nowak Ewa | |||
GR. B-27 | 2023-12-09 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | Olymp Błonie | I Kapusta Krzysztof | II Fokt Artur | Sekretarz Podziński Janusz | |||
I LIGA-37 | 2023-12-09 18:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | KS Halinów | I Baran Józef | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Białek Karolina | |||
I LIGA-44 | 2023-12-09 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | PSG KPS Siedlce II | I Turski Piotr | II Kaliński Janusz | Sekretarz Kawiak Bogusław | |||
I LIGA-45 | 2023-12-09 15:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Molenda Lucjan | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-38 | 2023-12-09 17:00 | UKS Esperanto | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Nowicki Łukasz | II Zielińska Katarzyna | Sekretarz Stando Mirosław | |||
I LIGA-40 | 2023-12-09 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | AZS UW | I Ogórkis Andrzej | II Molenda Lucjan | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
61 | 2023-12-09 18:00 | KKS Kozienice | - | NECKO Augustów | Sekretarz Strzylak Sylwester | L1 Kobylarczyk Jacek | L2 Andrzejewski Piotr | |||
64 | 2023-12-09 14:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Jędrak Dominik | L1 Rudnicka Adrianna | L2 Kruszewski Krzysztof | |||
65 | 2023-12-09 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Gruszczyński Daniel | L1 Jankowski Paweł | L2 Kasica Michał | |||
66 | 2023-12-09 16:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Błonie | Sekretarz Gago Michał | L1 Kalinowska Alona | L2 Siwiec Krystian | |||
FINAŁ-50 | 2023-12-09 14:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Opiłowski Maciej | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
FINAŁ-52 | 2023-12-09 10:00 | Akademia Wójtowicza | - | RCS Czarni Radom | I Wielgoszyńska Paulina | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-09 14:00 | UKS Esperanto | - | RAS 6 Szydłowiec | I Bartoszek Damian | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Nowicki Łukasz | |||
72 | 2023-12-09 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | Solna Wieliczka | Sekretarz Ogieniewska Olga | L1 Komenda Jakub | L2 Gira Paulina | |||
1 | 2023-12-09 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Kaliński Janusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. A-51 | 2023-12-09 10:00 | UMKS Gwardia Legionowo | - | UKS Plas Warszawa | I Siwiec Krystian | II Niewiarowska Magdalena | Sekretarz Gago Michał | |||
II LIGA GR. A-52 | 2023-12-09 14:30 | KS Zawkrze Mława | - | UKS Olimp Ostrołęka | I WS | II | Sekretarz | |||
73 | 2023-12-09 17:00 | NIKE Węgrów | - | MKS MOS PŁOMIEŃ | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Szyszko Henryk | L2 Rombel Marcin | |||
II LIGA-38 | 2023-12-09 18:00 | KSG Warszawa II | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Cichocki Mateusz | II Szeliga Marek | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA-39 | 2023-12-09 16:00 | SZS ŁAJSKI | - | KS Grom Przytyk | I Wróblewski Jan | II Sałuda Kamil | Sekretarz Świderski Igor | |||
II LIGA GR. B-49 | 2023-12-10 14:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | UKS Orlęta Raszyn | I Siwiec Krystian | II Wylotek Damian | Sekretarz Pisarek Tomasz | |||
1 | 2023-12-10 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-1 | 2023-12-10 11:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Świderski Igor | |||
II LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Kocik Marcin | Sekretarz Minda Piotr | |||
GR. A-27 | 2023-12-10 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Szeliga Marek | |||
III LIGA-1 | 2023-12-10 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Turski Piotr | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |||
IV LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Talacha Marcin | |||
V LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Frączek Maciej | II Lipińska-Jeziorowska Monika | Sekretarz | |||
VI LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Wieczorek Karolina | Sekretarz | |||
VII + XII LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I | II Komor Dominik | Sekretarz Białek Karolina | |||
GR. B-28 | 2023-12-10 15:00 | GKS Jastrzębia | - | GLKS Nadarzyn | I Kobylarczyk Jacek | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
II LIGA-43 | 2023-12-10 17:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Plas Warszawa | I Wylotek Damian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Siwiec Krystian | |||
I LIGA-42 | 2023-12-10 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | RAS 6 Szydłowiec | I Jakubowska Martyna | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Żelazny Adam | |||
I LIGA-43 | 2023-12-10 14:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | MOS Iskra Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |||
II LIGA-37 | 2023-12-10 19:00 | GOKiS Celestynów | - | WTS Warka | I Wojciechowicz Ewa | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
I LIGA-13 | 2023-12-11 19:00 | AZS AWF | - | AZS SGGW | I Komenda Jakub | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | |||
I LIGA-35 | 2023-12-11 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Konieczny Michał | II Szczypka Dominik | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
FINAŁ-41 | 2023-12-11 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Kruszewski Krzysztof | II Suchenek Rafał | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
I LIGA-51 | 2023-12-11 18:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Siwik Jakub | II Gumienny Piotr | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
II LIGA GR. B-56 | 2023-12-12 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | UKS Orlęta Raszyn | I Korwin-Pawłowski Tobiasz | II Frączek Maciej | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
I LIGA-14 | 2023-12-12 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS SWPS | I Osmulska Kamila | II Rojek Artur | Sekretarz | |||
I LIGA-56 | 2023-12-12 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Siwiec Krystian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Żelazny Adam | Główny: Żelazny Adam | ||
II LIGA-55 | 2023-12-12 19:00 | LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS MDK Warszawa III | I Wróblewski Jan | II Ducki Mateusz | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-12 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Kosiorek Adam | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-12 17:30 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Esperanto | I Kotala Tomasz | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-12 19:00 | KKS Kozienice | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Fokt Artur | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Ejmowski Igor | |||
I LIGA-14 | 2023-12-12 20:15 | AZS APoż | - | AZS ŁAZARSKI | I Szuty Przemysław | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
I LIGA-15 | 2023-12-12 20:30 | AZS UW | - | AZS SGGW | I Szymańczak Luiza | II Świderski Igor | Sekretarz | |||
1 | 2023-12-13 19:00 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał | L3 | L4 | LR nieobsadzony | |
I LIGA-54 | 2023-12-13 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
II LIGA-54 | 2023-12-13 19:00 | UKS Piątka Wołomin | - | KS Zawkrze Mława | I Ogórkis Andrzej | II Kępka Gabriela | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
68 | 2023-12-13 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Gago Michał | L1 Ducki Mateusz | L2 Kruszewski Krzysztof | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-13 16:15 | UKS Varsovia Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | I Szeliga Marek | II Gumienny Piotr | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
69 | 2023-12-13 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
70 | 2023-12-13 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Polak Paulina | L1 Cichocki Mateusz | L2 Kurzepa Krzysztof | |||
FINAŁ-53 | 2023-12-13 19:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | Akademia Wójtowicza | I Kosiorek Adam | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |||
72 | 2023-12-13 19:00 | KKS Kozienice | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Korwin-Pawłowski Tobiasz | L2 Nowakowski Piotr | |||
II LIGA-13 | 2023-12-13 21:30 | AZS WAM | - | AZS UW II | I Nowicki Łukasz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
I LIGA-54 | 2023-12-14 18:30 | RCS Czarni Radom | - | MKS MDK Warszawa II | I Fokt Artur | II Ejmowski Igor | Sekretarz Zaleski Damian | |||
I LIGA-56 | 2023-12-14 17:50 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wielgoszyńska Paulina | II Pięta Piotr | Sekretarz Szeliga Marek | |||
I LIGA-15 | 2023-12-14 20:30 | AZS UW | - | AZS PW | I Wieczorek Piotr | II Hejman Kamil | Sekretarz | |||
GR. B-31 | 2023-12-14 20:00 | UKS Olimp Skaryszew | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Szczykutowicz Maciej | II Twardowski Maciej | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
II LIGA-9 | 2023-12-14 18:00 | AZS WAT | - | AZS ASzW | I Kurzepa Krzysztof | II Główczak Marcin | Sekretarz | |||
II LIGA-10 | 2023-12-14 18:30 | AZS UW II | - | AZS SGH | I Przystaś Adam | II Ducki Mateusz | Sekretarz | |||
I LIGA-43 | 2023-12-14 20:45 | UKS Komandos Warszawa | - | UKS Esperanto | I Lukowski Tomasz | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
I LIGA-53 | 2023-12-14 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | Akademia Wójtowicza | I Wieczorek Karolina | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
II LIGA-15 | 2023-12-14 20:00 | AZS WAT | - | AZS UKSW | I Główczak Marcin | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz | |||
1 | 2023-12-14 20:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
II LIGA GR. B-46 | 2023-12-15 17:00 | MMKS Mińsk Mazowiecki | - | MKS MDK Warszawa II | I Sarna Dominik | II Konieczny Michał | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
II LIGA GR. B-54 | 2023-12-15 18:00 | RCS Czarni Radom II | - | PSG KPS Siedlce | I Frączek Maciej | II Plutka Beata | Sekretarz Kozieł Michał | Główny: Kozieł Michał | ||
GR. A-30 | 2023-12-15 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Fokt Artur | II Wach Sławomir | Sekretarz Ejmowski Igor | |||
GR. A-32 | 2023-12-15 20:30 | KS Grom Przytyk | - | KS Huragan Wołomin | I Strzylak Sylwester | II Minda Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |||
FINAŁ-54 | 2023-12-15 18:00 | RCS Czarni Radom | - | MKS MDK Warszawa | I Kapusta Krzysztof | II Zaleski Damian | Sekretarz Kosiec Ryszard | |||
I LIGA-56 | 2023-12-15 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Krzewiński Paweł | II Siwiec Krystian | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
FINAŁ-55 | 2023-12-15 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UKS Piątka Wołomin | I Wojciechowicz Ewa | II Ducki Mateusz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
II LIGA GR. A-54 | 2023-12-15 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UMKS Gwardia Legionowo | I Szczypka Dominik | II Komor Dominik | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
II LIGA GR. A-55 | 2023-12-15 18:15 | UKS Plas Warszawa | - | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | I Sokołowski Michał | II Ślendak Julia | Sekretarz Nowak Ewa | |||
1 | 2023-12-16 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
53 | 2023-12-16 14:00 | AZS Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Ogórkis Andrzej | L1 Krzewiński Paweł | L2 Sokołowski Władysław | |||
54 | 2023-12-16 19:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | KSG Warszawa | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Świderski Igor | |||
55 | 2023-12-16 16:45 | MUKS Krótka Mysiadło | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Wieczorek Karolina | L1 Więckowski Mariusz | L2 Komor Dominik | |||
I LIGA-55 | 2023-12-16 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | PSG KPS Siedlce | I Siwiec Krystian | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-53 | 2023-12-16 11:00 | UKS Esperanto | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Wróblewski Jan | II Wylotek Damian | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-1 | 2023-12-16 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Bartoszek Damian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
II LIGA-2 | 2023-12-16 10:00 | UKS Iskra Warszawa | - | MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki | I Pisarek Tomasz | II Główczak Marcin | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
II+III LIGA-1 | 2023-12-16 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I | II Rogowska Aleksandra | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
IV LIGA-1 | 2023-12-16 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kaczmarski Marcin | II Pysiak Grzegorz | Sekretarz | |||
GR. B-32 | 2023-12-16 17:00 | Bór Regut | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Komenda Jakub | II Kasica Michał | Sekretarz Kępka Gabriela | |||
II LIGA-46 | 2023-12-16 10:00 | UKS Plas Warszawa | - | MKS MDK Warszawa III | I Wieczorek Karolina | II Kalinowska Alona | Sekretarz Jankowski Paweł | |||
I LIGA-46 | 2023-12-16 17:00 | KPS Płock | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Lemanowicz Piotr | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
I LIGA-47 | 2023-12-16 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | PSG KPS Siedlce II | I Papież Leszek | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-48 | 2023-12-16 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Główczak Marcin | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Turski Piotr | |||
I LIGA-54 | 2023-12-16 16:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ślendak Julia | II Sitarek Bartosz | Sekretarz Wylotek Damian | Główny: Wylotek Damian | ||
I LIGA-55 | 2023-12-16 16:00 | MUKS Radomka Radom | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Jurkowski Jacek | II Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | Sekretarz Frączek Maciej | |||
74 | 2023-12-16 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Zaleski Damian | L1 Kaczmarski Marcin | L2 Pysiak Grzegorz | |||
76 | 2023-12-16 16:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Siwiec Krystian | L2 Nowicki Łukasz | |||
FINAŁ-56 | 2023-12-16 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
77 | 2023-12-16 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Sołtykiewicz Grzegorz | L2 Szuty Przemysław | |||
78 | 2023-12-16 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KS Błonie | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Suchenek Rafał | L2 Konieczny Michał | |||
II LIGA-44 | 2023-12-16 12:00 | GOKiS Celestynów | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Więckowski Mariusz | II Sałuda Kamil | Sekretarz Komor Dominik | |||
78 | 2023-12-16 14:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Enea PTPS Piła | Sekretarz Polak Paulina | L1 Kuskowska Justyna | L2 Bartoszek Damian | |||
1 | 2023-12-16 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szeliga Marek | II Śpiewak Michał | Sekretarz Przystaś Adam | L I Białek Karolina | L II Osmulska Kamila | |
II LIGA GR. A-56 | 2023-12-16 14:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Sokołowski Michał | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Główczak Marcin | |||
1 | 2023-12-16 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Hejman Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I Gira Paulina | L II Olszewski Zbigniew | |
II LIGA GR. B-53 | 2023-12-17 15:00 | UKS Iskra Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa II | I Komenda Jakub | II Rogowska Aleksandra | Sekretarz Strzelecki Jakub | |||
1 | 2023-12-17 10:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Białek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. A-31 | 2023-12-17 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Halinów | I Wielgoszyńska Paulina | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sałuda Kamil | |||
I LIGA-55 | 2023-12-17 12:00 | MUKS Radomka Radom | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Kosiec Ryszard | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Andrzejewski Piotr | |||
I LIGA-1 | 2023-12-17 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
II+V LIGA-1 | 2023-12-17 9:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Gnatowski Marcin | |||
III LIGA-1 | 2023-12-17 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |||
GR. B-30 | 2023-12-17 15:00 | GKS Jastrzębia | - | Olymp Błonie | I Banaś Anna | II Twardowski Maciej | Sekretarz Bialik Arkadiusz | |||
II LIGA-56 | 2023-12-17 12:00 | UKS Iskra Warszawa | - | Dwójka Garwolin | I Strzelecki Jakub | II Komenda Jakub | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
I LIGA-44 | 2023-12-17 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Halinów | I Gruszczyński Daniel | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Tollik Anna | |||
I LIGA-49 | 2023-12-17 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | RAS 6 Szydłowiec | I Siwiec Krystian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Strzylak Sylwester | Główny: Strzylak Sylwester | ||
I LIGA-42 | 2023-12-17 16:00 | AZS UW | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wieczorek Piotr | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
I LIGA-41 | 2023-12-17 14:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | UKS Orlęta Raszyn | I Śliwerski Łukasz | II Kuskowska Justyna | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-17 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Białek Karolina | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
II LIGA-42 | 2023-12-17 17:30 | KS Grom Przytyk | - | KSG Warszawa II | I | II | Sekretarz Podziński Janusz | |||
II LIGA-41 | 2023-12-17 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | SZS ŁAJSKI | I Wach Sławomir | II Kozieł Michał | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
1 | 2023-12-17 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Rojek Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Gumienny Piotr | L II Hejman Kamil | |
1 | 2023-12-17 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Szymański Mirosław | Sekretarz Plewa Artur | L I Szeliga Marek | L II Śpiewak Michał | |
I LIGA-45 | 2023-12-18 17:15 | UKS Esperanto | - | MUKS Sparta Warszawa | I Szeliga Marek | II Siwiec Krystian | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-18 19:00 | UKS Plas Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Ogórkis Andrzej | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Skorupa Robert | |||
I LIGA-16 | 2023-12-18 21:30 | AZS ŁAZARSKI | - | AZS MANS | I Sokołowski Władysław | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz | |||
II LIGA-11 | 2023-12-18 21:20 | AZS SGH | - | AZS WAM | I Czarnecki Mikołaj | II Komor Dominik | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-19 18:00 | UKS Piątka Wołomin | - | RCS Czarni Radom | I Szeliga Marek | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
I LIGA-17 | 2023-12-19 19:00 | AZS PW | - | AZS UW | I Nowicki Łukasz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-19 19:00 | KPS Siedlce | - | UKS Iskra Warszawa | I Szulawa Michał | II Talacha Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-53 | 2023-12-20 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa | I Góral Anna | II Guzy Przemysław | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-16 | 2023-12-20 20:00 | AZS SGGW | - | AZS VISTULA | I Konieczny Michał | II Siwiec Krystian | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-1 | 2023-12-20 17:30 | MUKS Radomka Radom | - | UKS Varsovia Warszawa | I Kocik Marcin | II Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | Sekretarz Minda Piotr | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-20 18:00 | UKS Iskra Warszawa | - | PSG KPS Siedlce | I Wieczorek Piotr | II Szuty Przemysław | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |||
59 | 2023-12-20 19:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Komor Dominik | L2 Gira Paulina | |||
85 | 2023-12-20 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Gago Michał | L1 Bartoszek Damian | L2 Cichocki Mateusz | |||
86 | 2023-12-20 18:33 | NIKE Węgrów | - | BAS Białystok | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Szyszko Henryk | L2 Rombel Marcin | |||
1 | 2023-12-21 19:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów | Sekretarz nieobsadzony | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian | |||
I LIGA-18 | 2023-12-21 20:00 | AZS SWPS | - | AZS UW | I Cichocki Mateusz | II Rojek Artur | Sekretarz | |||
I LIGA-17 | 2023-12-21 19:00 | AZS PW | - | AZS WUM | I Makowski Łukasz | II Białek Karolina | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Radomka Radom | I Kosiorek Adam | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Gago Michał | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UKS Plas Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UKS Piątka Wołomin | I Kozieł Michał | II Fokt Artur | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | MKS MDK Warszawa II | I Ogórkis Andrzej | II Suchenek Rafał | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-21 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | KPS Siedlce | I Wylotek Damian | II Szuty Przemysław | Sekretarz Osmulska Kamila | |||
II LIGA-9 | 2023-12-21 20:00 | AZS WAT | - | AZS SGH | I Bartoszek Damian | II Komor Dominik | Sekretarz | |||
7 | 2023-12-22 17:00 | KPS Siedlce | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-22 19:30 | PSG KPS Siedlce | - | UKS Iskra Warszawa | I Talacha Marcin | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
PLAY-OFF-0 | 2023-12-22 19:00 | MKS MDK Warszawa II | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Ducki Mateusz | II Grzegorczyk Piotr | Sekretarz Plewa Artur | |||
1 | 2023-12-30 10:00 | KS Huragan Wołomin | - | pauzuje | I Makowski Łukasz | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz Kosiacki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
PLAY-OFF-0 | 2024-01-03 16:30 | RCS Czarni Radom | - | MKS MDK Warszawa II | I Szczykutowicz Maciej | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-03 16:15 | UKS Varsovia Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Lewandowski Kajetan | II Białek Karolina | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | Główny: Wielgoszyńska Paulina | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-03 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Akademia Wójtowicza | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-04 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UKS Esperanto | I Cieślak Mateusz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-04 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Cichocki Mateusz | II Kosiorek Adam | Sekretarz Kośla Henryk | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-04 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Kosiacki Piotr | Główny: Kosiacki Piotr | ||
PLAY-OFF-1 | 2024-01-04 18:00 | Akademia Wójtowicza | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Wieczorek Karolina | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Pięta Piotr | Główny: Pięta Piotr | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-05 19:45 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Varsovia Warszawa | I Komenda Jakub | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Kosiacki Piotr | Główny: Kosiacki Piotr | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-05 17:00 | MKS MDK Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Ducki Mateusz | II Polak Paulina | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-05 19:30 | MKS MDK Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Gira Paulina | |||
98 | 2024-01-05 18:30 | NIKE Węgrów | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Talacha Marcin | L2 Rombel Marcin | |||
9 | 2024-01-06 17:00 | KPS Siedlce | - | AGH Kraków | Sekretarz nieobsadzony | L1 Polak Paulina | L2 Ducki Mateusz | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-06 11:00 | UKS Esperanto | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Śpiewak Michał | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Naduk Jacek | Główny: Naduk Jacek | ||
79 | 2024-01-06 18:00 | KS Camper Wyszków | - | NECKO Augustów | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Czarnecki Mikołaj | L2 Ślendak Julia | |||
81 | 2024-01-06 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Kruszewski Krzysztof | L1 Szymański Mirosław | L2 Gira Paulina | |||
83 | 2024-01-06 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KKS Kozienice | Sekretarz Gago Michał | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-06 13:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UKS Iskra Warszawa | I Białek Piotr | II Siwik Zofia | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
92 | 2024-01-06 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Wieczorek Karolina | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
1 | 2024-01-06 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-61 | 2024-01-07 13:00 | SPS Radmot Jedlińsk | - | KPS Płock | I Minda Piotr | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Frączek Maciej | |||
80 | 2024-01-07 17:00 | KS Błonie | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Polak Paulina | L1 Komenda Jakub | L2 Kuskowska Justyna | |||
82 | 2024-01-07 17:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-07 14:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Siwiec Krystian | Sekretarz Pięta Piotr | Główny: Pięta Piotr | ||
II LIGA-52 | 2024-01-07 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | GOKiS Celestynów | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-07 13:00 | UKS Iskra Warszawa | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Góral Anna | II Sokołowski Michał | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr | ||
144 | 2024-01-07 13:00 | NIKE Węgrów | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Gago Michał | L1 Rombel Marcin | L2 Talacha Marcin | |||
1 | 2024-01-07 9:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Białek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-19 | 2024-01-09 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS AWF | I Hejman Kamil | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-01-09 17:15 | UKS Esperanto | - | MUKS Sparta Warszawa | I Góral Anna | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Machowski Andrzej | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-01-09 19:30 | UKS Iskra Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Polak Paulina | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Makowski Łukasz | Główny: Makowski Łukasz | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-09 17:45 | MKS MDK Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
PLAY-OFF-3 | 2024-01-09 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MUKS Radomka Radom | I Ducki Mateusz | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
PLAY-OFF-4 | 2024-01-09 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Gumienny Piotr | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Żelazny Adam | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-01-10 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Esperanto | I Wojciechowicz Ewa | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-10 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Siwiec Krystian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Komornicki Robert | Główny: Komornicki Robert | ||
PLAY-OFF-2 | 2024-01-10 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | UKS Iskra Warszawa | I Janik Tomasz | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szeliga Marek | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-01-10 18:00 | MUKS Radomka Radom | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Zaleski Damian | II Kocik Marcin | Sekretarz Kapusta Krzysztof | Główny: Kapusta Krzysztof | ||
I LIGA-21 | 2024-01-10 20:00 | AZS SGGW | - | AZS PW | I Osmulska Kamila | II Komenda Jakub | Sekretarz | |||
I LIGA-20 | 2024-01-11 19:30 | AZS WUM | - | AZS SWPS | I Bartoszek Damian | II Komor Dominik | Sekretarz | |||
GR. B-35 | 2024-01-11 19:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | GKS Jastrzębia | I Siwiec Krystian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech | ||
GR. B-36 | 2024-01-11 19:45 | Olymp Błonie | - | GLKS Nadarzyn | I Dykałowicz Magda | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
46 | 2024-01-11 20:00 | KS Camper Wyszków | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Kruszewski Krzysztof | L2 Suchenek Rafał | |||
PLAY-OFF-5 | 2024-01-11 19:45 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Varsovia Warszawa | I Główczak Marcin | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Grzegorczyk Piotr | |||
89 | 2024-01-11 19:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Błonie | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Polak Paulina | L2 Rojek Artur | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-01-11 19:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Gnatowski Marcin | II Strzelecki Jakub | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
II LIGA-48 | 2024-01-11 19:30 | SZS ŁAJSKI | - | Promotor Gózd | I Szuty Przemysław | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-12 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Kaznowski Andrzej | II Wylotek Damian | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
I LIGA-52 | 2024-01-12 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Janik Tomasz | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Siwik Jakub | |||
I LIGA-47 | 2024-01-12 19:15 | UKS Esperanto | - | AZS UW | I Nowicki Łukasz | II Szuty Przemysław | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-18 | 2024-01-12 17:30 | AZS AWF | - | AZS SGGW | I Polak Paulina | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz | |||
II LIGA-47 | 2024-01-12 20:00 | KSG Warszawa II | - | MUKS Joker Kozienice | I Kuskowska Justyna | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Gago Michał | |||
12 | 2024-01-13 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Gago Michał | L1 Białek Karolina | L2 Osmulska Kamila | |||
56 | 2024-01-13 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Strzelecki Jakub | L2 Suchenek Rafał | |||
58 | 2024-01-13 17:00 | KSG Warszawa | - | AZS Warszawa | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sokołowski Michał | L2 Śpiewak Michał | |||
60 | 2024-01-13 16:30 | AZS AWF Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Chrzanowski Rafał | L1 Plewa Piotr | L2 Plewa Artur | |||
GR. A-34 | 2024-01-13 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Siatkarz Ząbki | I Nowicki Łukasz | II Baran Józef | Sekretarz Hejman Kamil | |||
GR. B-34 | 2024-01-13 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | UKS Olimp Skaryszew | I Więckowski Mariusz | II Lukowski Tomasz | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
I LIGA-45 | 2024-01-13 19:30 | SPS Konstancin Jeziorna | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Lukowski Tomasz | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
I LIGA-48 | 2024-01-13 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | LTS Legionovia Legionowo | I Opiłowski Maciej | II Szeliga Marek | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
I LIGA-54 | 2024-01-13 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szuty Przemysław | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Kośla Henryk | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-13 11:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | MKS MDK Warszawa II | I Polak Paulina | II Kuskowska Justyna | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | |||
I LIGA-46 | 2024-01-13 19:30 | KS Halinów | - | UKS Komandos Warszawa | I Siwiec Krystian | II Janik Tomasz | Sekretarz Komor Dominik | |||
87 | 2024-01-13 18:00 | KKS Kozienice | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Baranowski Cyprian | L2 Kosiec Ryszard | |||
90 | 2024-01-13 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Pisarek Tomasz | L2 Konieczny Michał | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-01-13 13:15 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Wodzińska Natalia | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Siwik Jakub | |||
99 | 2024-01-13 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | NIKE Węgrów | Sekretarz Kalinowska Alona | L1 Sokołowski Władysław | L2 Guzy Przemysław | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-13 12:00 | Akademia Wójtowicza | - | UKS Iskra Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Szczypka Dominik | |||
1 | 2024-01-14 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-51 | 2024-01-14 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | KPS Płock | I Dykałowicz Magda | II Szuty Przemysław | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-53 | 2024-01-14 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Cieślak Mateusz | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-55 | 2024-01-14 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Talacha Marcin | II Szyszko Henryk | Sekretarz Rombel Marcin | |||
II LIGA-46 | 2024-01-14 17:00 | WTS Warka | - | KS Grom Przytyk | I Bialik Arkadiusz | II Minda Piotr | Sekretarz Dobosz Joanna | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-14 12:00 | UKS Iskra Warszawa | - | Akademia Wójtowicza | I Sokołowski Władysław | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr | ||
100 | 2024-01-15 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Bartoszek Damian | L2 Czarnecki Mikołaj | |||
1 | 2024-01-16 19:00 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Komenda Jakub | L3 | L4 | LR nieobsadzony | |
I LIGA-19 | 2024-01-16 20:15 | AZS APoż | - | AZS AWF | I Sarna Dominik | II Wieczorek Piotr | Sekretarz | |||
I LIGA-20 | 2024-01-16 20:30 | AZS UW | - | AZS ŁAZARSKI | I Szymańczak Luiza | II Niewiarowska Magdalena | Sekretarz | |||
1 | 2024-01-17 19:00 | KSG Warszawa | - | BKS Bielsko-Biała | Sekretarz nieobsadzony | L1 Białek Karolina | L2 Ducki Mateusz | |||
92 | 2024-01-17 20:00 | KS Camper Wyszków | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Polak Paulina | L1 Szczypka Dominik | L2 Bartoszek Damian | |||
93 | 2024-01-17 18:00 | KS Błonie | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Osmulska Kamila | L1 Gira Paulina | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
94 | 2024-01-17 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KKS Kozienice | Sekretarz Gago Michał | L1 Pisarek Tomasz | L2 Góral Anna | |||
95 | 2024-01-17 19:33 | SPS Volley Ostrołęka | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
96 | 2024-01-17 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Konieczny Michał | L1 Komor Dominik | L2 Śpiewak Michał | |||
I LIGA-21 | 2024-01-18 20:30 | AZS UW | - | AZS SGGW | I Konieczny Michał | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | |||
I LIGA-59 | 2024-01-18 20:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Szuty Przemysław | II Kosiorek Adam | Sekretarz Kawiak Bogusław | |||
I LIGA-9 | 2024-01-19 17:30 | AZS AWF | - | AZS PW | I Wieczorek Piotr | II Sokołowski Michał | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-3 | 2024-01-19 15:30 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | UKS Piątka Wołomin | I Szymański Mirosław | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Żelazny Adam | |||
1 | 2024-01-20 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Olszewski Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
10 | 2024-01-20 17:00 | KPS Siedlce | - | Arka Tempo Chełm | Sekretarz nieobsadzony | L1 Komenda Jakub | L2 Pisarek Tomasz | |||
61 | 2024-01-20 19:00 | AZS AWF Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Osmulska Kamila | L2 Świderski Igor | |||
64 | 2024-01-20 16:00 | AZS Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Polak Paulina | L1 Białek Karolina | L2 Sokołowski Michał | |||
65 | 2024-01-20 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Ducki Mateusz | L2 Konieczny Michał | |||
I LIGA-39 | 2024-01-20 14:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Komandos Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
97 | 2024-01-20 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Strzelecki Jakub | L2 Vushkalenko Mykyta | |||
100 | 2024-01-20 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Błonie | Sekretarz Głód Wojciech | L1 Frączek Maciej | L2 Kobylarczyk Jacek | |||
102 | 2024-01-20 16:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Białek Piotr | L2 Sokołowski Władysław | |||
II LIGA-50 | 2024-01-20 17:00 | Promotor Gózd | - | KSG Warszawa II | I Kocik Marcin | II Kotala Tomasz | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
GR. A-38 | 2024-01-21 17:00 | KS Mogielanka Mogielnica | - | KS Halinów | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech | ||
II LIGA-49 | 2024-01-21 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | WTS Warka | I Kobylarczyk Jacek | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
106 | 2024-01-21 12:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Białek Karolina | L2 Śpiewak Michał | |||
1 | 2024-01-22 19:00 | turniej | - | pauzuje | I Papuda Paweł | II Rymko Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-3 | 2024-01-22 20:15 | AZS AWF | - | AZS MANS | I Ogieniewska Olga | II Siwiec Krystian | Sekretarz | |||
I LIGA-5 | 2024-01-23 20:30 | AZS UW | - | AZS AWF | I Białek Karolina | II Szymańczak Luiza | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-4 | 2024-01-23 18:00 | UKS Piątka Wołomin | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Suchenek Rafał | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sarna Dominik | |||
32 | 2024-01-24 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Konieczny Michał | |||
I LIGA-49 | 2024-01-24 20:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Szeliga Marek | II Wróblewski Jan | Sekretarz Guzy Przemysław | |||
MMJ-1 | 2024-01-25 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wylotek Damian | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Żelazny Adam | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
MMJ-2 | 2024-01-25 19:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Janik Tomasz | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Żelazny Adam | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
Turniej Finałowy-2 | 2024-01-26 16:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Varsovia Warszawa | I Makowski Łukasz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
Turniej Finałowy-1 | 2024-01-26 14:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
MMJ-3 | 2024-01-26 17:00 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Papuda Dorota | II Papuda Paweł | Sekretarz Góral Anna | Główny: Żelazny Adam | ||
MMJ-4 | 2024-01-26 19:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Papuda Dorota | Główny: Żelazny Adam | ||
GR. A-39 | 2024-01-26 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Huragan Wołomin | I Kapusta Krzysztof | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Ejmowski Igor | |||
Turniej Finałowy-3 | 2024-01-27 14:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Papież Leszek | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Kośla Henryk | Główny: Żelazny Adam | ||
Turniej Finałowy-4 | 2024-01-27 16:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Kosiacki Piotr | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Kośla Henryk | Główny: Żelazny Adam | ||
MMJ-5 | 2024-01-27 14:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa II | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Redlicki Krzysztof | Główny: Naduk Jacek | ||
MMJ-6 | 2024-01-27 16:00 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Jakubowska Martyna | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Redlicki Krzysztof | Główny: Naduk Jacek | ||
11 | 2024-01-27 17:00 | KPS Siedlce | - | BAS Białystok | Sekretarz nieobsadzony | L1 Góral Anna | L2 Suchenek Rafał | |||
GR. A-36 | 2024-01-27 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Wojciechowicz Ewa | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
GR. B-40 | 2024-01-27 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | Bór Regut | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-56 | 2024-01-27 17:00 | KPS Płock | - | PSG KPS Siedlce II | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
I LIGA-52 | 2024-01-27 17:30 | UKS Komandos Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Nowicki Łukasz | II Gago Michał | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
PLAY-OFF-5 | 2024-01-27 18:00 | UKS Iskra Warszawa | - | RCS Czarni Radom | I Szymański Mirosław | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
II LIGA-54 | 2024-01-27 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | MUKS Joker Kozienice | I Gruszczyński Daniel | II Wróblewski Jan | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
II LIGA-53 | 2024-01-27 12:00 | GOKiS Celestynów | - | KS Grom Przytyk | I Kuskowska Justyna | II Gago Michał | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
II LIGA-56 | 2024-01-27 18:00 | KSG Warszawa II | - | SZS ŁAJSKI | I Komenda Jakub | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
Turniej Finałowy-5 | 2024-01-28 16:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Makowski Łukasz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Naduk Jacek | ||
Turniej Finałowy-6 | 2024-01-28 18:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Atena KSG Warszawa | I Szymańczak Luiza | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Naduk Jacek | ||
1 | 2024-01-28 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Gnatowski Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. A-40 | 2024-01-28 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Grom Przytyk | I Ogieniewska Olga | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |||
GR. B-38 | 2024-01-28 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Kasica Michał | II Baran Józef | Sekretarz Szeliga Marek | |||
GR. B-39 | 2024-01-28 18:00 | GKS Jastrzębia | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Wach Sławomir | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
I LIGA-51 | 2024-01-28 18:00 | AZS UW | - | KS Halinów | I Komenda Jakub | II Kuskowska Justyna | Sekretarz Plewa Artur | |||
I LIGA-60 | 2024-01-28 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kozieł Michał | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Pysiak Grzegorz | |||
II LIGA-55 | 2024-01-28 17:00 | WTS Warka | - | Promotor Gózd | I Kocik Marcin | II Szczykutowicz Maciej | Sekretarz Kaczmarski Marcin | |||
114 | 2024-01-28 12:00 | NIKE Węgrów | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Rombel Marcin | L2 Szyszko Henryk | |||
PLAY-OFF-6 | 2024-01-29 18:00 | RCS Czarni Radom | - | UKS Iskra Warszawa | I Fokt Artur | II Kozieł Michał | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
115 | 2024-01-29 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L1 Siwiec Krystian | L2 Osmulska Kamila | |||
PLAY-OFF-6 | 2024-01-30 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Konopski Damian | Sekretarz Wróblewski Jan | |||
PLAY-OFF-8 | 2024-01-31 16:30 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Rymko Michał | Główny: Rymko Michał | ||
PLAY-OFF-8 | 2024-01-31 17:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | - | KS Metro Family Warszawa | I Strzelecki Jakub | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wieczorek Piotr | Główny: Wieczorek Piotr | ||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-31 3:33 | KPS Siedlce | - | MKS MDK Warszawa II | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-0 | 2024-01-31 3:33 | MKS MDK Warszawa II | - | KPS Siedlce | I | II | Sekretarz | |||
129 | 2024-01-31 18:30 | NIKE Węgrów | - | GKS Wieżyca 2011 Stężyca | Sekretarz Gago Michał | L1 Talacha Marcin | L2 Szulawa Michał | |||
GR. B-44 | 2024-02-01 20:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | Olymp Błonie | I Kapusta Krzysztof | II Fokt Artur | Sekretarz Frączek Maciej | |||
PLAY-OFF-7 | 2024-02-01 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Góral Anna | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kiszczak Andrzej | Główny: Kiszczak Andrzej | ||
PLAY-OFF-9 | 2024-02-01 18:15 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Kruszewski Krzysztof | II Dykałowicz Magda | Sekretarz Sokołowska Małgorzata | Główny: Sokołowska Małgorzata | ||
PLAY-OFF-7 | 2024-02-01 17:45 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II | I Pisarek Tomasz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Kośla Henryk | |||
PLAY-OFF-9 | 2024-02-01 18:00 | RCS Czarni Radom | - | KS Metro Family Warszawa II | I Szczykutowicz Maciej | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
GR. A-42 | 2024-02-02 20:00 | KS Grom Przytyk | - | GKS YABU AS Błędów | I Andrzejewski Piotr | II Fokt Artur | Sekretarz Plutka Beata | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-02-02 17:45 | KS Metro Family Warszawa II | - | RCS Czarni Radom | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Żelazny Adam | |||
III LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | Turniej młodziczka | I Bialik Arkadiusz | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | L I Jurkowski Jacek | L II Dobosz Joanna | |
I LIGA-1 | 2024-02-03 14:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Opiłowski Maciej | II Zielińska Katarzyna | Sekretarz Konieczny Michał | L I Szeliga Marek | L II Szymański Mirosław | |
III LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Nowakowski Piotr | L I Kotala Tomasz | L II Pysiak Grzegorz | |
IV LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Ślendak Julia | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
V LIGA-1 | 2024-02-03 12:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Vushkalenko Mykyta | II Ciemiński Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
8 | 2024-02-03 17:00 | KPS Siedlce | - | KS Lechia Tomaszów Mazowiecki | Sekretarz nieobsadzony | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Komenda Jakub | |||
I LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Guzy Przemysław | L I Gumienny Piotr | L II Lemanowicz Piotr | |
II + VI LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Gira Paulina | Sekretarz Pisarek Tomasz | L I Siwiec Krystian | L II Sokołowski Michał | |
IV DZ + II CH LIGA-1 | 2024-02-03 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kaliński Janusz | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Kalinowska Alona | L I Sokołowski Władysław | L II Turski Piotr | |
V LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Hejman Kamil | L II Rogowska Aleksandra | |
VII LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I Osmulska Kamila | L II Gnatowski Marcin | |
IX LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rombel Marcin | II Talacha Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Szulawa Michał | L II Szyszko Henryk | |
66 | 2024-02-03 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Gago Michał | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
67 | 2024-02-03 17:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | AZS Warszawa | Sekretarz Przystaś Adam | L1 Białek Karolina | L2 Plewa Artur | |||
69 | 2024-02-03 16:00 | KSG Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Więckowski Mariusz | L2 Cichocki Mateusz | |||
GR. A-44 | 2024-02-03 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Halinów | I Szuty Przemysław | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | |||
1 | 2024-02-03 10:00 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. B-42 | 2024-02-03 17:00 | Bór Regut | - | GKS Jastrzębia | I Kuskowska Justyna | II Naduk Jacek | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
GR. B-43 | 2024-02-03 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | GLKS Nadarzyn | I Jakubowska Martyna | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |||
I LIGA-50 | 2024-02-03 11:00 | UKS Esperanto | - | UKS Orlęta Raszyn | I Główczak Marcin | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Klepacz Krzysztof | |||
I LIGA-30 | 2024-02-03 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | KS Halinów | I Świeczkowski Arkadiusz | II Wróblewski Jan | Sekretarz Lemanowicz Piotr | |||
104 | 2024-02-03 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Polak Paulina | L2 Baran Józef | |||
105 | 2024-02-03 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KKS Kozienice | Sekretarz Komor Dominik | L1 Sarna Dominik | L2 Strzelecki Jakub | |||
106 | 2024-02-03 17:00 | KS Błonie | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Kurzepa Krzysztof | L2 Kalinowska Alona | |||
107 | 2024-02-03 16:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Gago Michał | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Lewandowski Kajetan | |||
II LIGA-58 | 2024-02-03 17:00 | Promotor Gózd | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Kobylarczyk Jacek | II Wach Sławomir | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
120 | 2024-02-03 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno | Sekretarz Gumienny Piotr | L1 Guzy Przemysław | L2 Jankowski Paweł | |||
II LIGA-45 | 2024-02-04 18:30 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Pięta Piotr | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Czałkowska Monika | |||
II LIGA-60 | 2024-02-04 15:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | KS Grom Przytyk | I Kosiacki Piotr | II Pięta Piotr | Sekretarz Czałkowska Monika | |||
III LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | Turniej młodziczka | I Dobosz Joanna | II Frączek Maciej | Sekretarz Fokt Artur | L I Lipińska-Jeziorowska Monika | L II Bialik Arkadiusz | |
II LIGA-21 | 2024-02-04 17:00 | WTS Warka | - | SZS ŁAJSKI | I Andrzejewski Piotr | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza | |||
I LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kasica Michał | II Komenda Jakub | Sekretarz Sokołowski Michał | L I Sokołowska Małgorzata | L II Kosiorek Adam | |
III LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Pysiak Grzegorz | II Ejmowski Igor | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | L I Kaczmarski Marcin | L II Zaleski Damian | |
I LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L I Białek Karolina | L II Osmulska Kamila | |
II LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Guzy Przemysław | II Dykałowicz Magda | Sekretarz nieobsadzony | L I Bartoszek Damian | L II Przystaś Adam | |
IV DZ + II CH LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Nowicka Paulina | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I Kurzepa Krzysztof | L II Gruszczyński Daniel | |
VIII LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Komor Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I Pawlikowska Agata | L II Szeliga Marek | |
X LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świeczkowski Arkadiusz | II Konopski Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I Lemanowicz Piotr | L II Więckowski Mariusz | |
XI LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz nieobsadzony | L I Hejman Kamil | L II Gira Paulina | |
XII LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Chrzanowski Rafał | |
GR. A-43 | 2024-02-04 17:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Wielgoszyńska Paulina | II Makowski Łukasz | Sekretarz Dobosz Wiktor | |||
I LIGA-13 | 2024-02-04 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Orlęta Raszyn | I Wodzińska Natalia | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-50 | 2024-02-04 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Wieczorek Piotr | II Szuty Przemysław | Sekretarz Ogórkis Andrzej | |||
I LIGA-57 | 2024-02-04 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | MOS Iskra Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Kozieł Michał | Sekretarz Kosiec Ryszard | |||
II LIGA-59 | 2024-02-04 11:00 | MUKS Joker Kozienice | - | GOKiS Celestynów | I Wach Sławomir | II Kotala Tomasz | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
1 | 2024-02-07 18:30 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Cieślak Mateusz | L2 Wodzińska Natalia | L3 | L4 | LR nieobsadzony | |
II LIGA-61 | 2024-02-07 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | - | MUKS Joker Kozienice | I Kwiatkowski Łukasz | II Papuda Dorota | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
1 | 2024-02-08 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Pięta Piotr | Sekretarz Żelazny Adam | L I Wojciechowicz Ewa | L II Ciemiński Bartosz | |
2 | 2024-02-08 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Pięta Piotr | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Żelazny Adam | L I Ciemiński Bartosz | L II Wojciechowicz Ewa | |
GR. A-48 | 2024-02-09 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Siatkarz Ząbki | I Strzylak Sylwester | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
3 | 2024-02-09 10:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | L I Czarnecki Mikołaj | L II Ciemiński Bartosz | |
4 | 2024-02-09 11:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Kośla Henryk | L I Ciemiński Bartosz | L II Czarnecki Mikołaj | |
5 | 2024-02-09 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Wylotek Damian | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Gago Michał | L I Strzelecki Jakub | L II Bartoszek Damian | |
6 | 2024-02-09 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Wylotek Damian | Sekretarz Gago Michał | L I Bartoszek Damian | L II Strzelecki Jakub | |
I LIGA-63 | 2024-02-09 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | UKS Orlęta Raszyn | I Kurzepa Krzysztof | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Jakubowska Martyna | |||
II LIGA-51 | 2024-02-10 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | KS Grom Przytyk | I Kasica Michał | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Świderski Igor | |||
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Cichocki Mateusz | L I Ejmowski Igor | L II Przystaś Adam | |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Kosiec Ryszard | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Gumienny Piotr | L I Suchenek Rafał | L II | |
GR. A-46 | 2024-02-10 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Huragan Wołomin | I Kuskowska Justyna | II Baran Józef | Sekretarz Gago Michał | |||
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Bartoszek Damian | Sekretarz Chrzanowski Rafał | L I Ducki Mateusz | L II Rogowska Aleksandra | |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Kaliński Janusz | II Szymański Mirosław | Sekretarz Krzewiński Paweł | L I Gnatowski Marcin | L II Hejman Kamil | |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szczypka Dominik | II Sitarek Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I Konopski Damian | L II | |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Konieczny Michał | Sekretarz Sokołowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
7 | 2024-02-10 11:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Góral Anna | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Białek Karolina | L I Kalinowska Alona | L II Lewandowski Kajetan | |
8 | 2024-02-10 12:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Makowski Łukasz | Sekretarz Kalinowska Alona | L I Lewandowski Kajetan | L II Białek Karolina | |
9 | 2024-02-10 13:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Makowski Łukasz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I Białek Karolina | L II Kalinowska Alona | |
1 | 2024-02-10 10:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Gruszczyński Daniel | L II Kawiak Bogusław | |
I LIGA-55 | 2024-02-10 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | KS Halinów | I Nowicki Łukasz | II Góral Anna | Sekretarz Turski Piotr | |||
I LIGA-53 | 2024-02-10 19:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | UKS Komandos Warszawa | I Papuda Paweł | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
I LIGA-56 | 2024-02-10 11:00 | UKS Esperanto | - | LTS Legionovia Legionowo | I Zielińska Katarzyna | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Kośla Henryk | |||
GR. A-35 | 2024-02-11 18:00 | KS Halinów | - | GKS YABU AS Błędów | I Sałuda Kamil | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Nowak Ewa | |||
1 | 2024-02-11 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Gumienny Piotr | Sekretarz Hejman Kamil | L I Szeliga Marek | L II Ducki Mateusz | |
1 | 2024-02-11 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I Gnatowski Marcin | L II Świderski Igor | |
GR. A-47 | 2024-02-11 17:00 | KS Grom Przytyk | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Kocik Marcin | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
1 | 2024-02-11 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Szymański Mirosław | Sekretarz Plewa Artur | L I Przystaś Adam | L II Rojek Artur | |
10 | 2024-02-11 10:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Jakubowska Martyna | II Myszkowska Agnieszka | Sekretarz Żelazny Adam | L I Sokołowski Michał | L II Białek Karolina | |
11 | 2024-02-11 11:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Myszkowska Agnieszka | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Żelazny Adam | L I Białek Karolina | L II Sokołowski Michał | |
1 | 2024-02-11 12:00 | Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kawiak Bogusław | L I Wróblewski Jan | L II | |
1 | 2024-02-11 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Lewandowski Kajetan | II Szczypka Dominik | Sekretarz Komor Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
GR. B-46 | 2024-02-11 18:00 | Olymp Błonie | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Gruszczyński Daniel | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Gago Michał | |||
GR. B-47 | 2024-02-11 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | Bór Regut | I Wojciechowicz Ewa | II Papuda Paweł | Sekretarz Czałkowska Monika | |||
GR. B-48 | 2024-02-11 15:00 | GKS Jastrzębia | - | UKS Olimp Skaryszew | I Szczykutowicz Maciej | II Twardowski Maciej | Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika | |||
I LIGA-62 | 2024-02-11 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Kuskowska Justyna | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Tollik Anna | |||
I LIGA-64 | 2024-02-11 17:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Wodzińska Natalia | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech | ||
I LIGA-54 | 2024-02-11 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | AZS UW | I Wylotek Damian | II Kasica Michał | Sekretarz Turski Piotr | |||
II LIGA-63 | 2024-02-11 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | SZS ŁAJSKI | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
II LIGA-62 | 2024-02-11 19:00 | GOKiS Celestynów | - | Promotor Gózd | I Dykałowicz Magda | II Makowski Łukasz | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
II LIGA-64 | 2024-02-11 11:00 | WTS Warka | - | KSG Warszawa II | I Kotala Tomasz | II Kapusta Krzysztof | Sekretarz Ejmowski Igor | |||
FINAŁ -2 | 2024-02-16 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Varsovia Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Kośla Henryk | Główny: Janik Tomasz | L I Konieczny Michał | L II Sienkiewicz Kinga |
FINAŁ -1 | 2024-02-16 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Siwiec Krystian | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Kośla Henryk | Główny: Janik Tomasz | L I Sienkiewicz Kinga | L II Konieczny Michał |
TURNIEJ FINAŁOWY-2 | 2024-02-16 19:00 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Cichocki Mateusz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Redlicki Krzysztof | Główny: Żelazny Adam | L I Gnatowski Marcin | L II Bartoszek Damian |
TURNIEJ FINAŁOWY-1 | 2024-02-16 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa II | I Komornicki Robert | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Redlicki Krzysztof | Główny: Żelazny Adam | L I Bartoszek Damian | L II Gnatowski Marcin |
12 | 2024-02-17 17:00 | KPS Siedlce | - | Olimpia Sulęcin | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
72 | 2024-02-17 17:30 | AZS AWF Warszawa | - | KSG Warszawa | Sekretarz Komor Dominik | L1 Osmulska Kamila | L2 Gnatowski Marcin | |||
75 | 2024-02-17 16:00 | AZS Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Jędrak Dominik | L2 Przystaś Adam | |||
GR. A-51 | 2024-02-17 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Grom Przytyk | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | |||
GR. A-52 | 2024-02-17 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Halinów | I Ogórkis Andrzej | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Gumienny Piotr | |||
FINAŁ -3 | 2024-02-17 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Varsovia Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Główczak Marcin | Główny: Papież Leszek | L I Białek Karolina | L II Gira Paulina |
FINAŁ -4 | 2024-02-17 12:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Pisarek Tomasz | II Polak Paulina | Sekretarz Główczak Marcin | Główny: Papież Leszek | L I Gira Paulina | L II Białek Karolina |
TURNIEJ FINAŁOWY-4 | 2024-02-17 13:30 | KS Metro Family Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Kuskowska Justyna | Główny: Naduk Jacek | L I Lewandowski Kajetan | L II Chrzanowski Rafał |
TURNIEJ FINAŁOWY-3 | 2024-02-17 11:30 | KS Metro Family Warszawa II | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Nowicki Łukasz | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kuskowska Justyna | Główny: Naduk Jacek | L I Chrzanowski Rafał | L II Lewandowski Kajetan |
PLAY-OFF-1 | 2024-02-17 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | KS Halinów | I Wodzińska Natalia | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
GR. B-50 | 2024-02-17 16:30 | UKS Olimp Skaryszew | - | GLKS Nadarzyn | I Kobylarczyk Jacek | II Kotala Tomasz | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
GR. B-51 | 2024-02-17 17:00 | Bór Regut | - | Olymp Błonie | I Opiłowski Maciej | II Szeliga Marek | Sekretarz Sarna Dominik | |||
GR. B-52 | 2024-02-17 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Janik Tomasz | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Strzelecki Jakub | |||
I LIGA-69 | 2024-02-17 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Herkules Sulejówek | I Gruszczyński Daniel | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
I LIGA-70 | 2024-02-17 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Kurzepa Krzysztof | II Kaliński Janusz | Sekretarz Rudnicka Adrianna | |||
109 | 2024-02-17 | SPS Volley Ostrołęka | - | NECKO Augustów | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
110 | 2024-02-17 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sokołowski Władysław | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
113 | 2024-02-17 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KKS Kozienice | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Bartoszek Damian | L2 Chrzanowski Rafał | |||
134 | 2024-02-17 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS MOS PŁOMIEŃ | Sekretarz Świderski Igor | L1 Plewa Artur | L2 Skorupa Robert | |||
II LIGA-65 | 2024-02-17 18:00 | KSG Warszawa II | - | Modern Tax Huragan Stare Babice | I Baran Józef | II Główczak Marcin | Sekretarz Białek Karolina | |||
II LIGA-66 | 2024-02-17 18:00 | SZS ŁAJSKI | - | GOKiS Celestynów | I Wróblewski Jan | II Gago Michał | Sekretarz Suchenek Rafał | |||
II LIGA-67 | 2024-02-17 17:00 | Promotor Gózd | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Andrzejewski Piotr | II Wach Sławomir | Sekretarz Jurkowski Jacek | |||
II LIGA-43 | 2024-02-17 11:00 | WTS Warka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Minda Piotr | II Fokt Artur | Sekretarz Nowakowski Piotr | |||
GR. A-50 | 2024-02-18 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Komenda Jakub | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Żelazny Adam | |||
FINAŁ -5 | 2024-02-18 10:00 | UKS Varsovia Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Cieślak Mateusz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Główny: Szymańczak Luiza | L I Gumienny Piotr | L II Pawlikowska Agata |
FINAŁ -6 | 2024-02-18 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Pięta Piotr | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Główny: Szymańczak Luiza | L I Pawlikowska Agata | L II Gumienny Piotr |
TURNIEJ FINAŁOWY-5 | 2024-02-18 10:30 | KS Metro Family Warszawa II | - | MKS MDK Warszawa | I Wojciechowicz Ewa | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Osmulska Kamila | Główny: Naduk Jacek | L I Przystaś Adam | L II Kuskowska Justyna |
TURNIEJ FINAŁOWY-6 | 2024-02-18 12:30 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Kosiacki Piotr | II Wylotek Damian | Sekretarz Osmulska Kamila | Główny: Naduk Jacek | L I Kuskowska Justyna | L II Przystaś Adam |
PLAY-OFF-1 | 2024-02-18 12:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Komandos Warszawa | I Śliwerski Łukasz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Kosiorek Adam | |||
1 | 2024-02-18 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Bartoszek Damian | Sekretarz Świderski Igor | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-67 | 2024-02-18 18:00 | PSG KPS Siedlce II | - | RAS 6 Szydłowiec | I Rombel Marcin | II Talacha Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
46 | 2024-02-18 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
II LIGA-68 | 2024-02-18 11:00 | KS Grom Przytyk | - | MUKS Joker Kozienice | I Kozieł Michał | II Minda Piotr | Sekretarz Dobosz Joanna | |||
1 | 2024-02-21 17:30 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Siwiec Krystian | L2 Komenda Jakub | L3 | L4 | LR nieobsadzony | |
I LIGA-66 | 2024-02-21 20:00 | KPS Płock | - | MOS Iskra Warszawa | I Wróblewski Jan | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Konopski Damian | |||
GR. A-56 | 2024-02-23 20:00 | GKS YABU AS Błędów | - | KS Mogielanka Mogielnica | I Kocik Marcin | II Bialik Arkadiusz | Sekretarz Plutka Beata | |||
1 | 2024-02-23 17:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I Sienkiewicz Kinga | L II Strzelecki Jakub | |
2 | 2024-02-23 19:30 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I Strzelecki Jakub | L II Sienkiewicz Kinga | |
1 | 2024-02-23 16:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gnatowski Marcin | L I Czarnecki Mikołaj | L II Gumienny Piotr | |
2 | 2024-02-23 18:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gnatowski Marcin | L I Gumienny Piotr | L II Czarnecki Mikołaj | |
II LIGA-70 | 2024-02-24 18:00 | SZS ŁAJSKI | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II | I Więckowski Mariusz | II Wróblewski Jan | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
13 | 2024-02-24 17:00 | KPS Siedlce | - | BBTS Bielsko-Biała | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
GR. A-55 | 2024-02-24 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Siatkarz Ząbki | I Główczak Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-02-24 17:30 | UKS Komandos Warszawa | - | UKS Orlęta Raszyn | I Wojciechowicz Ewa | II Makowski Łukasz | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
Półfinał MM-1 | 2024-02-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz Białek Karolina | L I Konopski Damian | L II Czarnecki Mikołaj | |
Półfinał MM-1 | 2024-02-24 14:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Zielińska Katarzyna | II Siwiec Krystian | Sekretarz Gnatowski Marcin | L I Opiłowski Maciej | L II Lukowski Tomasz | |
3 | 2024-02-24 10:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kuskowska Justyna | L I Nowicki Łukasz | L II Ogieniewska Olga | |
4 | 2024-02-24 17:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kuskowska Justyna | L I Ogieniewska Olga | L II Nowicki Łukasz | |
3 | 2024-02-24 15:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wylotek Damian | L I Gira Paulina | L II Świderski Igor | |
4 | 2024-02-24 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wylotek Damian | L I Świderski Igor | L II Gira Paulina | |
II LIGA-72 | 2024-02-24 17:00 | Modern Tax Huragan Stare Babice | - | WTS Warka | I Pięta Piotr | II Gago Michał | Sekretarz Wieczorek Karolina | |||
GR. A-54 | 2024-02-25 19:00 | KS Halinów | - | KS Grom Przytyk | I Guzy Przemysław | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-02-25 16:00 | KS Halinów | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Komornicki Robert | II Opiłowski Maciej | Sekretarz Pawlikowska Agata | |||
GR. B-54 | 2024-02-25 17:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | Bór Regut | I Fokt Artur | II Kotala Tomasz | Sekretarz Dobosz Joanna | |||
GR. B-55 | 2024-02-25 18:00 | Olymp Błonie | - | UKS Olimp Skaryszew | I Jakubowska Martyna | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Kaliński Janusz | |||
GR. B-56 | 2024-02-25 18:30 | GLKS Nadarzyn | - | GKS Jastrzębia | I Ogieniewska Olga | II Kosiorek Adam | Sekretarz Czałkowska Monika | |||
Półfinał MM-1 | 2024-02-25 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Wróblewski Jan | Sekretarz Szeliga Marek | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Gumienny Piotr | |
Półfinał MM-1 | 2024-02-25 17:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Baran Józef | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I Gnatowski Marcin | L II Plewa Artur | |
5 | 2024-02-25 13:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gago Michał | L I Góral Anna | L II Wieczorek Karolina | |
6 | 2024-02-25 15:00 | UKS Atena KSG Warszawa | - | UKS Atena KSG Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gago Michał | L I Wieczorek Karolina | L II Góral Anna | |
5 | 2024-02-25 9:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Żelazny Adam | L I Lewandowski Kajetan | L II Przystaś Adam | |
6 | 2024-02-25 12:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Żelazny Adam | L I Przystaś Adam | L II Lewandowski Kajetan | |
1 | 2024-02-25 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Siwiec Krystian | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-02-25 9:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Świderski Igor | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-65 | 2024-02-25 19:00 | MOS Iskra Warszawa | - | PSG KPS Siedlce II | I Cieślak Mateusz | II Naduk Jacek | Sekretarz Białek Karolina | |||
I LIGA-68 | 2024-02-25 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Kapusta Krzysztof | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Zaleski Damian | |||
II LIGA-71 | 2024-02-25 19:00 | GOKiS Celestynów | - | KSG Warszawa II | I Nowicki Łukasz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Szuty Przemysław | |||
II LIGA-69 | 2024-02-25 11:30 | KS Grom Przytyk | - | Promotor Gózd | I Minda Piotr | II Andrzejewski Piotr | Sekretarz Podziński Janusz | |||
117 | 2024-02-26 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Bartoszek Damian | |||
145 | 2024-02-26 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Pawlikowska Agata | L2 Sarna Dominik | |||
I LIGA-24 | 2024-02-28 20:00 | AZS SGGW | - | AZS APoż | I Bartoszek Damian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz | |||
I LIGA-24 | 2024-02-29 19:30 | AZS WUM | - | AZS SGGW | I Bartoszek Damian | II Cichocki Mateusz | Sekretarz | |||
I LIGA-22 | 2024-02-29 20:30 | AZS UW | - | AZS AWF | I Wieczorek Karolina | II Rojek Artur | Sekretarz | |||
1 | 2024-03-01 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Wylotek Damian | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-01 13:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wylotek Damian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-01 16:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Czarnecki Mikołaj | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Ciemiński Bartosz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-01 17:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wojciechowicz Ewa | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Ciemiński Bartosz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-74 | 2024-03-01 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | PSG KPS Siedlce II | I Góral Anna | II Papież Leszek | Sekretarz Skorupa Robert | |||
5 | 2024-03-02 17:00 | KPS Siedlce | - | MKS Będzin | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
76 | 2024-03-02 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS Warszawa | Sekretarz Gago Michał | L1 Góral Anna | L2 Polak Paulina | |||
77 | 2024-03-02 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | L1 Gira Paulina | L2 Pisarek Tomasz | |||
78 | 2024-03-02 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Sarna Dominik | L1 Ciemiński Bartosz | L2 Bartoszek Damian | |||
80 | 2024-03-02 17:00 | KSG Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Chrzanowski Rafał | L2 Lewandowski Kajetan | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-02 17:00 | KS Halinów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Wróblewski Jan | II Naduk Jacek | Sekretarz Kiszczak Andrzej | |||
3 | 2024-03-02 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Bartoszek Damian | II Wylotek Damian | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2024-03-02 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wylotek Damian | II Bartoszek Damian | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-71 | 2024-03-02 17:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | KPS Płock | I Kurzepa Krzysztof | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Stando Mirosław | |||
3 | 2024-03-02 14:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Gnatowski Marcin | II Pięta Piotr | Sekretarz Pawlikowska Agata | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2024-03-02 15:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Pięta Piotr | II Gnatowski Marcin | Sekretarz Pawlikowska Agata | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Rojek Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Wodzińska Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Rogowska Aleksandra | L II | |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Olszewski Zbigniew | L I Gruszczyński Daniel | L II | |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Przystaś Adam | Sekretarz Białek Karolina | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Wojciechowicz Ewa | |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Szymański Mirosław | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I Szeliga Marek | L II Gumienny Piotr | |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-02 18:00 | GKS JAGUAR Wolanów | - | KS Huragan Wołomin | I Cieślak Mateusz | II Siwiec Krystian | Sekretarz Głód Wojciech | Główny: Głód Wojciech | ||
59 | 2024-03-02 13:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Ogórkis Andrzej | L2 Konopski Damian | |||
116 | 2024-03-02 20:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KKS Kozienice | Sekretarz Komor Dominik | L1 Gnatowski Marcin | L2 Pawlikowska Agata | |||
118 | 2024-03-02 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Guzy Przemysław | L2 Suchenek Rafał | |||
120 | 2024-03-02 16:00 | POLCANEX Kobyłka | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Gago Michał | L1 Polak Paulina | L2 Góral Anna | |||
148 | 2024-03-02 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Solna Wieliczka | Sekretarz Wylotek Damian | L1 Siwik Jakub | L2 Strzelecki Jakub | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 19:00 | Promotor Gózd | - | UKS Esperanto | I Kozieł Michał | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Tosza Bohdan | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 18:00 | SZS ŁAJSKI | - | AZS UW | I Nowicki Łukasz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sokołowski Władysław | |||
5 | 2024-03-03 9:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Białek Karolina | II Rymko Michał | Sekretarz Jędrak Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-03 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Rymko Michał | II Białek Karolina | Sekretarz Jędrak Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-72 | 2024-03-03 18:30 | SPS Radmot Jedlińsk | - | UKS Orlęta Raszyn | I Kapusta Krzysztof | II Kotala Tomasz | Sekretarz Plutka Beata | |||
I LIGA-73 | 2024-03-03 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Siwiec Krystian | II Wodzińska Natalia | Sekretarz Wieczorek Karolina | |||
I LIGA-75 | 2024-03-03 18:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | MOS Iskra Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Kobylarczyk Jacek | Sekretarz Baranowski Cyprian | |||
5 | 2024-03-03 13:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Ducki Mateusz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-03 14:00 | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Wieczorek Piotr | II Ducki Mateusz | Sekretarz Kośla Henryk | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-03 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-03 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Bartoszek Damian | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I Świderski Igor | L II Gnatowski Marcin | |
1 | 2024-03-03 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Prabucka Weronika | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Szymański Mirosław | L I Czarnecki Mikołaj | L II Szczypka Dominik | |
1 | 2024-03-03 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Przystaś Adam | Sekretarz Rojek Artur | L I Szeliga Marek | L II Gumienny Piotr | |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 18:00 | KS Halinów | - | GLKS Nadarzyn | I Wielgoszyńska Paulina | II Sałuda Kamil | Sekretarz Żelazny Adam | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 19:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Wojciechowicz Ewa | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Kalinowska Alona | |||
I LIGA-25 | 2024-03-04 19:00 | AZS AWF | - | AZS WUM | I Szczypka Dominik | II Chrzanowski Rafał | Sekretarz | |||
I LIGA-25 | 2024-03-04 21:30 | AZS ŁAZARSKI | - | AZS SGGW | I Kruszewski Krzysztof | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
II LIGA-16 | 2024-03-04 21:20 | AZS SGH | - | AZS UW II | I Świderski Igor | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz | |||
I LIGA-26 | 2024-03-05 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS UW | I Szuty Przemysław | II Wieczorek Piotr | Sekretarz | |||
I LIGA-26 | 2024-03-05 20:15 | AZS APoż | - | AZS MANS | I Polak Paulina | II Gira Paulina | Sekretarz | |||
I LIGA-27 | 2024-03-06 20:00 | AZS SGGW | - | AZS PW | I Szymańczak Luiza | II Bartoszek Damian | Sekretarz | |||
II LIGA-17 | 2024-03-06 21:20 | AZS WAM | - | AZS UKSW | I Komor Dominik | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz | |||
II LIGA-11 | 2024-03-07 18:30 | AZS UW II | - | AZS WAT | I Bartoszek Damian | II Siwiec Krystian | Sekretarz | |||
II LIGA-12 | 2024-03-07 21:20 | AZS SGH | - | AZS AEH | I Wieczorek Karolina | II Świderski Igor | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-07 20:00 | Olymp Błonie | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Szymańczak Luiza | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Turski Piotr | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-08 19:15 | UKS Esperanto | - | Promotor Gózd | I Nowicki Łukasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Polak Paulina | |||
I LIGA-27 | 2024-03-08 17:30 | AZS AWF | - | AZS UW | I Ducki Mateusz | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz | |||
14 | 2024-03-09 17:00 | KPS Siedlce | - | MCKiS Jaworzno | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał | |||
I LIGA-77 | 2024-03-09 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Wielgoszyńska Paulina | II Baran Józef | Sekretarz Góral Anna | |||
I LIGA-80 | 2024-03-09 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Główczak Marcin | II Śliwerski Łukasz | Sekretarz Kaliński Janusz | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-09 18:00 | KS Huragan Wołomin | - | GKS JAGUAR Wolanów | I Naduk Jacek | II Makowski Łukasz | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-09 18:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | Olymp Błonie | I Wieczorek Piotr | II Siwiec Krystian | Sekretarz Konieczny Michał | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-09 19:00 | GLKS Nadarzyn | - | KS Halinów | I Więckowski Mariusz | II Turski Piotr | Sekretarz Prabucka Weronika | |||
108 | 2024-03-09 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Dykałowicz Magda | L1 Guzy Przemysław | L2 Przystaś Adam | |||
Turniej finałowy-1 | 2024-03-09 9:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | I Gira Paulina | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Gumienny Piotr | L II Lewandowski Kajetan |
Turniej finałowy-2 | 2024-03-09 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Kurzepa Krzysztof | II Gira Paulina | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Lewandowski Kajetan | L II Gumienny Piotr |
Turniej finałowy-3 | 2024-03-09 14:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Sienkiewicz Kinga | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Sokołowski Władysław | L II Osmulska Kamila |
Turniej finałowy-4 | 2024-03-09 16:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MUKS Sparta Warszawa | I Nowicki Łukasz | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Komornicki Robert | L I Osmulska Kamila | L II Sokołowski Władysław |
Turniej finałowy-2 | 2024-03-09 11:30 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Polak Paulina | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Naduk Jacek | L I Rojek Artur | L II Gruszczyński Daniel |
Turniej finałowy-1 | 2024-03-09 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Polak Paulina | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Naduk Jacek | L I Gruszczyński Daniel | L II Rojek Artur |
159 | 2024-03-09 12:00 | NIKE Węgrów | - | AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno | Sekretarz Szyszko Henryk | L1 Szulawa Michał | L2 Filimoniuk Mirosław | |||
Turniej finałowy-3 | 2024-03-09 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Białek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Kosiacki Piotr | L I Bartoszek Damian | L II Lukowski Tomasz |
Turniej finałowy-4 | 2024-03-09 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa | I Ducki Mateusz | II Białek Karolina | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Kosiacki Piotr | L I Lukowski Tomasz | L II Bartoszek Damian |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-10 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Halinów | I Kurzepa Krzysztof | II Kosiorek Adam | Sekretarz Szeliga Marek | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-10 14:30 | UKS Komandos Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wieczorek Piotr | II Baran Józef | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-10 18:00 | AZS UW | - | SZS ŁAJSKI | I Sałuda Kamil | II Baran Józef | Sekretarz Szymański Mirosław | |||
I LIGA-76 | 2024-03-10 13:00 | KPS Płock | - | RAS 6 Szydłowiec | I Więckowski Mariusz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Rogowska Aleksandra | |||
I LIGA-78 | 2024-03-10 20:30 | PSG KPS Siedlce II | - | UKS Herkules Sulejówek | I Szulawa Michał | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | |||
I LIGA-79 | 2024-03-10 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Fokt Artur | II Minda Piotr | Sekretarz Kosiec Ryszard | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-10 17:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | KS Siatkarz Ząbki | I Śliwerski Łukasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | |||
Turniej finałowy-5 | 2024-03-10 10:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Przystaś Adam | II Siwiec Krystian | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Sokołowska Małgorzata | L I Plewa Artur | L II Guzy Przemysław |
Turniej finałowy-6 | 2024-03-10 12:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Siwiec Krystian | II Przystaś Adam | Sekretarz Wróblewski Jan | Główny: Sokołowska Małgorzata | L I Guzy Przemysław | L II Plewa Artur |
Turniej finałowy-5 | 2024-03-10 11:00 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Góral Anna | II Ducki Mateusz | Sekretarz Gago Michał | Główny: Szymańczak Luiza | L I Bednarek Remigiusz | L II Szymański Mirosław |
Turniej finałowy-6 | 2024-03-10 12:30 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Ducki Mateusz | II Góral Anna | Sekretarz Gago Michał | Główny: Szymańczak Luiza | L I Szymański Mirosław | L II Bednarek Remigiusz |
1 | 2024-03-10 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Osmulska Kamila | Sekretarz Szczypka Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-30 | 2024-03-11 20:15 | AZS SGGW | - | AZS MANS | I Lewandowski Kajetan | II Pisarek Tomasz | Sekretarz | |||
130 | 2024-03-11 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | Enea PTPS Piła | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Strzelecki Jakub | L2 Bartoszek Damian | |||
II LIGA-18 | 2024-03-11 20:40 | AZS UKSW | - | AZS SGH | I Pawlikowska Agata | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-12 20:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | UKS Komandos Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Papież Leszek | Główny: Papież Leszek | ||
I LIGA-28 | 2024-03-12 19:00 | AZS PW | - | AZS AWF | I Bartoszek Damian | II Wylotek Damian | Sekretarz | |||
II LIGA-13 | 2024-03-13 18:30 | AZS ASzW | - | AZS SGH | I Osmulska Kamila | II Przystaś Adam | Sekretarz | |||
II LIGA-14 | 2024-03-13 20:45 | AZS AEH | - | AZS UW II | I Konieczny Michał | II Ogieniewska Olga | Sekretarz | |||
119 | 2024-03-13 19:00 | KS Błonie | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Sarna Dominik | L1 Guzy Przemysław | L2 Siwiec Krystian | |||
I LIGA-28 | 2024-03-14 19:00 | AZS PW | - | AZS AWF | I Góral Anna | II Komor Dominik | Sekretarz | |||
I LIGA-29 | 2024-03-14 19:30 | AZS WUM | - | AZS VISTULA | I Cichocki Mateusz | II Rojek Artur | Sekretarz | |||
I LIGA-30 | 2024-03-14 20:00 | AZS SWPS | - | AZS SGGW | I Kurzepa Krzysztof | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
I LIGA-82 | 2024-03-14 19:00 | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | I Śliwerski Łukasz | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Kaliński Janusz | |||
II LIGA-19 | 2024-03-14 20:00 | AZS WAT | - | AZS WAM | I Czarnecki Mikołaj | II Główczak Marcin | Sekretarz | |||
1 | 2024-03-15 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-15 13:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-15 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Polak Paulina | II Jakubowska Martyna | Sekretarz Komor Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-15 17:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Jakubowska Martyna | II Polak Paulina | Sekretarz Komor Dominik | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
PLAY-OFF-3 | 2024-03-15 19:15 | UKS Esperanto | - | Promotor Gózd | I Gruszczyński Daniel | II Naduk Jacek | Sekretarz Lewandowski Kajetan | |||
162 | 2024-03-15 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | BAS Białystok | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L1 Bartoszek Damian | L2 Czarnecki Mikołaj | |||
3 | 2024-03-16 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Cieślak Mateusz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Gago Michał | Główny: Niewiarowska Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-16 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Siwiec Krystian | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Gago Michał | Główny: Niewiarowska Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-16 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Janik Tomasz | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2024-03-16 15:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Janik Tomasz | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
81 | 2024-03-16 17:00 | KSG Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Sokołowski Michał | |||
83 | 2024-03-16 15:30 | AZS AWF Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Białek Karolina | L1 Gira Paulina | L2 Przystaś Adam | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-16 16:00 | UKS Komandos Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Cichocki Mateusz | II Gago Michał | Sekretarz Bartoszek Damian | |||
I LIGA-81 | 2024-03-16 15:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | KPS Płock | I Ogórkis Andrzej | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | |||
I LIGA-85 | 2024-03-16 17:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | RAS 6 Szydłowiec | I Ogieniewska Olga | II Siwiec Krystian | Sekretarz Komor Dominik | |||
121 | 2024-03-16 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | NECKO Augustów | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Suchenek Rafał | L2 Sarna Dominik | |||
122 | 2024-03-16 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Błonie | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Więckowski Mariusz | L2 Vushkalenko Mykyta | |||
123 | 2024-03-16 16:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Turski Piotr | L1 Polak Paulina | L2 Wieczorek Karolina | |||
124 | 2024-03-16 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Osmulska Kamila | L1 Sokołowski Władysław | L2 Świderski Igor | |||
126 | 2024-03-16 19:00 | KKS Kozienice | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Kaczmarski Marcin | L2 Zaleski Damian | |||
5 | 2024-03-17 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Ducki Mateusz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-17 11:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Sokołowska Małgorzata | II Ducki Mateusz | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
5 | 2024-03-17 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Pięta Piotr | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Wieczorek Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-17 15:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Pięta Piotr | Sekretarz Wieczorek Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
PLAY-OFF-3 | 2024-03-17 19:00 | AZS UW | - | SZS ŁAJSKI | I Cichocki Mateusz | II Sałuda Kamil | Sekretarz Kośla Henryk | |||
I LIGA-83 | 2024-03-17 17:00 | SPS Radmot Jedlińsk | - | PSG KPS Siedlce II | I Wojciechowicz Ewa | II Siwiec Krystian | Sekretarz Twardowski Maciej | Główny: Twardowski Maciej | ||
I LIGA-84 | 2024-03-17 18:00 | UKS Herkules Sulejówek | - | MOS Iskra Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Polak Paulina | Sekretarz Niewiarowska Magdalena | Główny: Niewiarowska Magdalena | ||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-17 18:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | KS Huragan Wołomin | I Papież Leszek | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Przystaś Adam | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-17 18:00 | KS Halinów | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Żelazny Adam | |||
1 | 2024-03-17 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Szczypka Dominik | II Ogieniewska Olga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-31 | 2024-03-18 19:00 | AZS AWF | - | AZS SWPS | I Kruszewski Krzysztof | II Ogieniewska Olga | Sekretarz | |||
I LIGA-31 | 2024-03-18 20:15 | AZS MANS | - | AZS UW | I Sokołowski Władysław | II Szymańczak Luiza | Sekretarz | |||
II LIGA-20 | 2024-03-18 21:20 | AZS SGH | - | AZS WAT | I Świderski Igor | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz | |||
I LIGA-32 | 2024-03-19 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS PW | I Rojek Artur | II Polak Paulina | Sekretarz | |||
I LIGA-32 | 2024-03-19 20:15 | AZS APoż | - | AZS PW | I Chrzanowski Rafał | II Wieczorek Piotr | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-1 | 2024-03-20 20:00 | KS Halinów | - | LTS Legionovia Legionowo | I Makowski Łukasz | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Kruszewski Krzysztof | |||
II LIGA-15 | 2024-03-20 20:45 | AZS AEH | - | AZS ASzW | I Konieczny Michał | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
I LIGA-33 | 2024-03-21 20:30 | AZS UW | - | AZS WUM | I Białek Karolina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz | |||
I LIGA-36 | 2024-03-21 20:00 | AZS SWPS | - | AZS VISTULA | I Wieczorek Karolina | II Sałuda Kamil | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-21 20:30 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Komandos Warszawa | I Szuty Przemysław | II Kosiacki Piotr | Sekretarz Rojek Artur | |||
II LIGA-16 | 2024-03-21 21:20 | AZS SGH | - | AZS WAT | I Bartoszek Damian | II Jędrak Dominik | Sekretarz | |||
I LIGA-33 | 2024-03-22 17:30 | AZS AWF | - | AZS ŁAZARSKI | I Czarnecki Mikołaj | II Wylotek Damian | Sekretarz | |||
160 | 2024-03-22 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS MOS PŁOMIEŃ | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L1 Plewa Artur | L2 Guzy Przemysław | |||
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I nieobsadzony | II Gumienny Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Pysiak Grzegorz | L I Ejmowski Igor | L II Kosiec Ryszard | |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Ducki Mateusz | L I Czarnecki Mikołaj | L II Rogowska Aleksandra | |
1 | 2024-03-23 8:00 | turniej | - | turniej | I Minda Piotr | II Fokt Artur | Sekretarz Kotala Tomasz | L I Korwin-Pawłowski Tobiasz | L II | |
1 | 2024-03-23 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Białek Karolina | II Główczak Marcin | Sekretarz Redlicki Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-23 18:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Główczak Marcin | II Białek Karolina | Sekretarz Redlicki Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-23 13:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wróblewski Jan | II Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | Sekretarz Cieślak Mateusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-03-23 14:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Wróblewski Jan | Sekretarz Cieślak Mateusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
15 | 2024-03-23 17:00 | KPS Siedlce | - | KS Gwardia Wrocław | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk | |||
86 | 2024-03-23 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | L1 Sałuda Kamil | L2 Ogórkis Andrzej | |||
87 | 2024-03-23 14:00 | AZS Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Polak Paulina | L1 Góral Anna | L2 Bartoszek Damian | |||
88 | 2024-03-23 18:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L1 Szuty Przemysław | L2 Kasica Michał | |||
89 | 2024-03-23 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Bartoszek Damian | L1 Dykałowicz Magda | L2 Polak Paulina | |||
I LIGA-86 | 2024-03-23 13:00 | KPS Płock | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Świeczkowski Arkadiusz | II Lemanowicz Piotr | Sekretarz Więckowski Mariusz | |||
I LIGA-88 | 2024-03-23 18:00 | MOS Iskra Warszawa | - | SPS Radmot Jedlińsk | I Turski Piotr | II Naduk Jacek | Sekretarz Kośla Henryk | |||
129 | 2024-03-23 16:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Gago Michał | L1 Guzy Przemysław | L2 Opiłowski Maciej | |||
130 | 2024-03-23 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Gira Paulina | L2 Sokołowski Władysław | |||
131 | 2024-03-23 18:00 | KS Camper Wyszków | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Szymański Mirosław | L2 Komor Dominik | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-23 18:30 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | KS Halinów | I Opiłowski Maciej | II Guzy Przemysław | Sekretarz Gago Michał | |||
132 | 2024-03-23 15:00 | KS Błonie | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Ogórkis Andrzej | L1 Kuskowska Justyna | L2 Siwiec Krystian | |||
174 | 2024-03-23 17:00 | NIKE Węgrów | - | Solna Wieliczka | Sekretarz Talacha Marcin | L1 Sarna Dominik | L2 Rombel Marcin | |||
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szeliga Marek | II Rojek Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Michał | L II Cichocki Mateusz | |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Konieczny Michał | Sekretarz Hejman Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-24 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Przystaś Adam | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-03-24 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Nowicka Paulina | Sekretarz Rudnicka Adrianna | L I Hejman Kamil | L II Olszewski Zbigniew | |
1 | 2024-03-24 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Plewa Piotr | Sekretarz Szeliga Marek | L I Gumienny Piotr | L II | |
5 | 2024-03-24 15:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Sokołowski Władysław | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-24 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
3 | 2024-03-24 9:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Bartoszek Damian | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2024-03-24 10:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Bartoszek Damian | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
3 | 2024-03-24 10:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Czarnecki Mikołaj | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2024-03-24 11:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
5 | 2024-03-24 15:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Ducki Mateusz | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-03-24 16:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Wróblewski Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-24 15:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | KS Halinów | I Szymańczak Luiza | II Myszkowska Agnieszka | Sekretarz Kosiacki Piotr | |||
I LIGA-87 | 2024-03-24 18:00 | RAS 6 Szydłowiec | - | UKS Herkules Sulejówek | I Kobylarczyk Jacek | II Kocik Marcin | Sekretarz Plutka Beata | |||
I LIGA-89 | 2024-03-24 17:00 | PSG KPS Siedlce II | - | UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów | I Talacha Marcin | II Szulawa Michał | Sekretarz Szyszko Henryk | |||
I LIGA-90 | 2024-03-24 17:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Orlęta Raszyn | I Kozieł Michał | II Twardowski Maciej | Sekretarz Kapusta Krzysztof | |||
175 | 2024-03-24 12:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | BAS Białystok | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Gira Paulina | L2 Góral Anna | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-03-24 17:00 | KS Huragan Wołomin | - | KS Siatkarz Ząbki | I Wylotek Damian | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Żelazny Adam | |||
1 | 2024-03-24 9:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Sokołowski Michał | II Suchenek Rafał | Sekretarz Rojek Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-35 | 2024-03-25 19:00 | AZS PW | - | AZS MANS | I Białek Karolina | II Papież Leszek | Sekretarz | |||
I LIGA-36 | 2024-03-27 20:00 | AZS SGGW | - | AZS UW | I Chrzanowski Rafał | II Szymańczak Luiza | Sekretarz | |||
176 | 2024-03-27 18:33 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Lipiński Krzysztof | L1 Góral Anna | L2 Polak Paulina | |||
II LIGA-22 | 2024-03-27 21:20 | AZS WAM | - | AZS SGH | I Ducki Mateusz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-7 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-8 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-9 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-10 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-11 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-12 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-13 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-14 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-15 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-16 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-17 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-18 | 2024-03-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
1 | 2024-04-04 17:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Góral Anna | L2 Strzelecki Jakub | |||
2 | 2024-04-04 20:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Strzelecki Jakub | L2 Góral Anna | |||
I LIGA-35 | 2024-04-04 19:00 | AZS PW | - | AZS UW | I Chrzanowski Rafał | II Nowicki Łukasz | Sekretarz | |||
1 | 2024-04-05 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Ducki Mateusz | L2 Polak Paulina | |||
3 | 2024-04-05 17:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Przystaś Adam | |||
4 | 2024-04-05 20:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Przystaś Adam | L2 Wojciechowicz Ewa | |||
1 | 2024-04-05 17:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Komor Dominik | L2 Bartoszek Damian | |||
2 | 2024-04-05 20:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Bartoszek Damian | L2 Komor Dominik | |||
2 | 2024-04-06 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Sokołowski Władysław | L2 Osmulska Kamila | |||
1 | 2024-04-06 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KKS Kozienice | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Bartoszek Damian | L2 Wieczorek Karolina | |||
5 | 2024-04-06 11:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Pisarek Tomasz | L2 Góral Anna | |||
6 | 2024-04-06 14:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Góral Anna | L2 Pisarek Tomasz | |||
1 | 2024-04-06 17:00 | NIKE Węgrów | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Filimoniuk Mirosław | L2 Szyszko Henryk | |||
1 | 2024-04-06 20:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Gnatowski Marcin | L2 Pawlikowska Agata | |||
3 | 2024-04-06 15:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sokołowski Michał | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
4 | 2024-04-06 18:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Sokołowski Michał | |||
1 | 2024-04-06 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-04-07 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KKS Kozienice | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Bednarek Remigiusz | L2 Wieczorek Karolina | |||
5 | 2024-04-07 13:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Osmulska Kamila | |||
6 | 2024-04-07 16:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Pawlikowska Agata | L2 Lewandowski Kajetan | |||
1 | 2024-04-07 13:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA-42 | 2024-04-08 19:00 | AZS AWF | - | AZS APoż | I Siwiec Krystian | II Bartoszek Damian | Sekretarz | |||
I LIGA-37 | 2024-04-08 20:15 | AZS MANS | - | AZS ŁAZARSKI | I Ogórkis Andrzej | II Nowicki Łukasz | Sekretarz | |||
I LIGA-37 | 2024-04-09 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS SGGW | I Szymański Mirosław | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | |||
I LIGA-38 | 2024-04-09 20:30 | AZS UW | - | AZS PW | I Ducki Mateusz | II Szymańczak Luiza | Sekretarz | |||
I LIGA-22 | 2024-04-09 19:00 | AZS MANS | - | AZS AWF | I Wojciechowicz Ewa | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz | |||
I LIGA-39 | 2024-04-10 20:00 | AZS SGGW | - | AZS AWF | I Bartoszek Damian | II Przystaś Adam | Sekretarz | |||
I LIGA-38 | 2024-04-11 19:30 | AZS WUM | - | AZS PW | I Wielgoszyńska Paulina | II Chrzanowski Rafał | Sekretarz | |||
I LIGA-39 | 2024-04-11 20:30 | AZS UW | - | AZS SWPS | I Pisarek Tomasz | II Wylotek Damian | Sekretarz | |||
II LIGA-17 | 2024-04-11 18:00 | AZS WAT | - | AZS AEH | I Białek Karolina | II Szadkowska Patrycja | Sekretarz | |||
II LIGA-18 | 2024-04-11 18:30 | AZS UW II | - | AZS ASzW | I Sienkiewicz Kinga | II Cichocki Mateusz | Sekretarz | |||
II LIGA-25 | 2024-04-11 18:30 | AZS UW II | - | AZS WAM | I Lewandowski Kajetan | II Baran Józef | Sekretarz | |||
1 | 2024-04-12 16:00 | UKS Centrum Augustów | - | KS Wifama Łódź | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Baranowski Cyprian | L2 Pysiak Grzegorz | |||
2 | 2024-04-12 19:00 | GKS Zamek Gołańcz | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Pysiak Grzegorz | L2 Baranowski Cyprian | |||
1 | 2024-04-12 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kuskowska Justyna | L I Bartoszek Damian | L II Sokołowski Władysław | |
2 | 2024-04-12 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kuskowska Justyna | L I Sokołowski Władysław | L II Bartoszek Damian | |
1 | 2024-04-12 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Siwiec Krystian | L I Osmulska Kamila | L II Wielgoszyńska Paulina | |
2 | 2024-04-12 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Siwiec Krystian | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Osmulska Kamila | |
2 | 2024-04-13 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Góral Anna | L2 Dykałowicz Magda | |||
3 | 2024-04-13 14:00 | UKS Centrum Augustów | - | GKS Zamek Gołańcz | Sekretarz Głód Wojciech | L1 Kosiec Ryszard | L2 Kaczmarski Marcin | |||
4 | 2024-04-13 17:00 | KS Wifama Łódź | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | Sekretarz Głód Wojciech | L1 Kaczmarski Marcin | L2 Kosiec Ryszard | |||
3 | 2024-04-13 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Zaleski Damian | |||
1 | 2024-04-13 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Pałucka-Trąd Joanna | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | L I Plewa Piotr | L II Plewa Artur | |
1 | 2024-04-13 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I nieobsadzony | II Bartoszek Damian | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I Ciemiński Bartosz | L II | |
1 | 2024-04-13 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Orzechowski Marek | II Pietrzak Marta | Sekretarz Kołakowska Amelia | L I Sikora Szymon | L II Rusak Dawid | |
3 | 2024-04-13 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I Gira Paulina | L II Polak Paulina | |
4 | 2024-04-13 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I Polak Paulina | L II Gira Paulina | |
3 | 2024-04-13 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gago Michał | L I Sienkiewicz Kinga | L II Szuty Przemysław | |
4 | 2024-04-13 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gago Michał | L I Szuty Przemysław | L II Sienkiewicz Kinga | |
PLAY-OFF-1 | 2024-04-13 18:00 | UKS Iskra Warszawa | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Sokołowski Michał | |||
5 | 2024-04-14 13:00 | GKS Zamek Gołańcz | - | KS Wifama Łódź | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Andrzejewski Piotr | |||
6 | 2024-04-14 16:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Centrum Augustów | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Andrzejewski Piotr | L2 Bialik Arkadiusz | |||
4 | 2024-04-14 16:00 | KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Zaleski Damian | L1 Korwin-Pawłowski Tobiasz | L2 Frączek Maciej | |||
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Sokołowski Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Orzechowski Marek | II Gumienny Piotr | Sekretarz Prabucka Weronika | L I Wdowiak Alicja | L II Suchenek Rafał | |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Smolarek Aleksandra | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | L I Pałucka-Trąd Joanna | L II Kaczmarski Marcin | |
5 | 2024-04-14 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | L I Czarnecki Mikołaj | L II Pawlikowska Agata | |
6 | 2024-04-14 14:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | L I Pawlikowska Agata | L II Czarnecki Mikołaj | |
5 | 2024-04-14 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I Sokołowski Władysław | L II Przystaś Adam | |
6 | 2024-04-14 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Wodzińska Natalia | L I Przystaś Adam | L II Sokołowski Władysław | |
1 | 2024-04-14 11:00 | PiłkaNaHali - turniej ligowy | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Nowicki Łukasz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Zieja Barbara | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Pawlukiewicz Julia | L I Jankowski Paweł | L II Rudnicka Adrianna | |
PLAY-OFF-1 | 2024-04-14 16:00 | KS Siatkarz Ząbki | - | iProArt Huragan Stare Babice | I Makowski Łukasz | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz Gago Michał | |||
I LIGA-40 | 2024-04-15 19:00 | AZS AWF | - | AZS VISTULA | I Strzelecki Jakub | II Góral Anna | Sekretarz | |||
I LIGA-40 | 2024-04-15 21:30 | AZS ŁAZARSKI | - | AZS UW | I Bartoszek Damian | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
II LIGA-24 | 2024-04-15 20:25 | AZS UKSW | - | AZS WAT | I Ducki Mateusz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | |||
I LIGA-41 | 2024-04-16 19:00 | AZS PW | - | AZS SGGW | I Wojciechowicz Ewa | II Cieślak Mateusz | Sekretarz | |||
I LIGA-29 | 2024-04-16 20:30 | AZS UW | - | AZS APoż | I Nowicki Łukasz | II Góral Anna | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-04-16 19:15 | HTC Flot MOS Wola Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Siwiec Krystian | II Papież Leszek | Sekretarz Wylotek Damian | |||
I LIGA-41 | 2024-04-17 20:00 | AZS SGGW | - | AZS UW | I Czarnecki Mikołaj | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz | |||
II LIGA-19 | 2024-04-17 18:30 | AZS ASzW | - | AZS WAT | I Cieślak Mateusz | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz | |||
I LIGA-42 | 2024-04-18 20:00 | AZS SWPS | - | AZS WUM | I Sienkiewicz Kinga | II Główczak Marcin | Sekretarz | |||
II LIGA-20 | 2024-04-18 21:20 | AZS SGH | - | AZS UW II | I Rojek Artur | II Ducki Mateusz | Sekretarz | |||
1 | 2024-04-19 17:30 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | pauzuje | Sekretarz Wieczorek Piotr | L1 Przystaś Adam | L2 Bartoszek Damian | |||
PLAY-OFF-2 | 2024-04-19 20:00 | iProArt Huragan Stare Babice | - | KS Siatkarz Ząbki | I Wojciechowicz Ewa | II Szymańczak Luiza | Sekretarz Prabucka Weronika | |||
1 | 2024-04-20 10:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
2 | 2024-04-20 11:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
3 | 2024-04-20 16:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
4 | 2024-04-20 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-20 16:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | pauzuje | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian | |||
1 | 2024-04-20 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Kus Jakub | II Paszkowska Angelika | Sekretarz Ducki Mateusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-20 9:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-20 8:30 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Sikora Szymon | II Pawlukiewicz Julia | Sekretarz Bęczkowski Michał | L I Rusak Dawid | L II Raczyński Borys | |
1 | 2024-04-20 8:30 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Szadkowska Patrycja | II Zieja Barbara | Sekretarz Osmęda Michał | L I Plewa Artur | L II Gumienny Piotr | |
1 | 2024-04-20 9:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | pauzuje | I Czarnecki Mikołaj | II Suchenek Rafał | Sekretarz Gira Paulina | L I Jankowski Paweł | L II Osmulska Kamila | |
5 | 2024-04-21 10:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
6 | 2024-04-21 12:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-21 12:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Kalinowska Alona | |||
1 | 2024-04-21 9:00 | UKS Orlęta Raszyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Pietrzak Marta | II Dudzińska Oliwia | Sekretarz Raczyński Borys | L I Przewuska Małgorzata | L II Orzechowski Marek | |
1 | 2024-04-21 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Kołakowska Amelia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-21 9:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | pauzuje | I Czarnecki Mikołaj | II Suchenek Rafał | Sekretarz Gira Paulina | L I Jankowski Paweł | L II Plewa Piotr | |
I LIGA-34 | 2024-04-22 21:30 | AZS ŁAZARSKI | - | AZS APoż | I Ducki Mateusz | II Bartoszek Damian | Sekretarz | |||
II LIGA-21 | 2024-04-22 18:30 | AZS UW II | - | AZS UKSW | I Przystaś Adam | II Osmulska Kamila | Sekretarz | |||
I LIGA-23 | 2024-04-23 19:00 | AZS PW | - | AZS SWPS | I Pisarek Tomasz | II Siwiec Krystian | Sekretarz | |||
I LIGA-34 | 2024-04-24 20:00 | AZS SGGW | - | AZS AWF | I Kruszewski Krzysztof | II Bartoszek Damian | Sekretarz | |||
I LIGA-23 | 2024-04-24 19:00 | AZS PW | - | AZS ŁAZARSKI | I Polak Paulina | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-3 | 2024-04-24 18:45 | UKS Iskra Warszawa | - | HTC Flot MOS Wola Warszawa | I Wielgoszyńska Paulina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Naduk Jacek | |||
II LIGA-23 | 2024-04-25 20:00 | AZS WAT | - | AZS UW II | I Baran Józef | II Sokołowski Władysław | Sekretarz | |||
1 | 2024-04-26 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
1 | 2024-04-26 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-26 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Sienkiewicz Kinga | |||
1 | 2024-04-27 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
1 | 2024-04-27 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Pałucka-Trąd Joanna | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Gruszczyński Daniel | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-27 15:30 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Szuty Przemysław | L2 Wieczorek Karolina | |||
1 | 2024-04-27 9:00 | Finały Mistrzostw Mazowsza w Mini-siatkówkę | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Kosiec Ryszard | L I Plewa Artur | L II Pysiak Grzegorz | |
1 | 2024-04-27 14:00 | Finały Mistrzostw Mazowsza w Mini-siatkówkę | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Plewa Piotr | Sekretarz Sokołowski Władysław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-27 9:00 | turniej | - | turniej | I Bialik Arkadiusz | II Ejmowski Igor | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-04-28 14:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony | |||
1 | 2024-04-28 13:00 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Kasica Michał | L2 Dykałowicz Magda | |||
1 | 2024-04-28 9:00 | Finały Mistrzostw Mazowsza w Mini-siatkówkę | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Kaczmarski Marcin | L I Plewa Artur | L II Pysiak Grzegorz | |
1 | 2024-04-28 14:00 | Finały Mistrzostw Mazowsza w Mini-siatkówkę | - | pauzuje | I nieobsadzony | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Jankowski Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
PLAY-OFF-9 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-10 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-11 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-12 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-13 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-14 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-15 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-16 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-17 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-18 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-19 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
PLAY-OFF-20 | 2024-04-28 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |||
1 | 2024-05-12 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Pałucka-Trąd Joanna | Sekretarz Wylotek Damian | L I Plewa Artur | L II | |
1 | 2024-05-18 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olszewski Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
1 | 2024-05-19 9:00 | GLKS Nadarzyn | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Idzikowska Oliwia | Sekretarz Kus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |