Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu AZS UW w rozgrywkach
- | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-4 | 2023-10-07 17:30 | UKS Komandos Warszawa | - | AZS UW | I Główczak Marcin | II Herbik Marcin | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
I LIGA-23 | 2023-11-12 19:00 | KS Halinów | - | AZS UW | I Pięta Piotr | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Gago Michał | |
I LIGA-12 | 2023-10-22 18:00 | AZS UW | - | UKS Orlęta Raszyn | I Szuty Przemysław | II Guzy Przemysław | Sekretarz Polak Paulina | |
I LIGA-14 | 2023-10-28 14:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | AZS UW | I Makaruk Agnieszka | II Więckowski Mariusz | Sekretarz Suchenek Rafał | |
I LIGA-19 | 2023-11-05 18:00 | AZS UW | - | UKS Esperanto | I Szuty Przemysław | II Guzy Przemysław | Sekretarz Kalinowska Alona | |
I LIGA-5 | 2023-10-15 14:00 | SPS Konstancin Jeziorna | - | AZS UW | I Wielgoszyńska Paulina | II Komornicki Robert | Sekretarz Siwik Zofia | |
I LIGA-26 | 2023-11-19 18:00 | AZS UW | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Wieczorek Piotr | II Pięta Piotr | Sekretarz Polak Paulina | |
I LIGA-32 | 2023-11-26 19:00 | AZS UW | - | UKS Komandos Warszawa | I Wodzińska Natalia | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Szymańczak Luiza | Główny: Szymańczak Luiza |
I LIGA-51 | 2024-01-28 18:00 | AZS UW | - | KS Halinów | I Komenda Jakub | II Kuskowska Justyna | Sekretarz Plewa Artur | |
I LIGA-40 | 2023-12-09 17:30 | UKS Orlęta Raszyn | - | AZS UW | I Ogórkis Andrzej | II Molenda Lucjan | Sekretarz Redlicki Krzysztof | |
I LIGA-42 | 2023-12-17 16:00 | AZS UW | - | LTS Legionovia Legionowo | I Wieczorek Piotr | II Nowicki Łukasz | Sekretarz Machowski Andrzej | |
I LIGA-47 | 2024-01-12 19:15 | UKS Esperanto | - | AZS UW | I Nowicki Łukasz | II Szuty Przemysław | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-33 | 2023-12-03 19:00 | AZS UW | - | SPS Konstancin Jeziorna | I Góral Anna | II Gago Michał | Sekretarz Kośla Henryk | |
I LIGA-54 | 2024-02-11 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | AZS UW | I Wylotek Damian | II Kasica Michał | Sekretarz Turski Piotr | |
I LIGA-6 | 2023-11-23 20:30 | AZS UW | - | AZS VISTULA | I Cichocki Mateusz | II Ducki Mateusz | Sekretarz | |
I LIGA-11 | 2023-12-07 19:30 | AZS WUM | - | AZS UW | I Makowski Łukasz | II Przystaś Adam | Sekretarz | |
I LIGA-15 | 2023-12-14 20:30 | AZS UW | - | AZS PW | I Wieczorek Piotr | II Hejman Kamil | Sekretarz | |
I LIGA-1 | 2023-11-13 19:00 | AZS AWF | - | AZS UW | I Strzelecki Jakub | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz | |
I LIGA-21 | 2024-01-18 20:30 | AZS UW | - | AZS SGGW | I Konieczny Michał | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | |
I LIGA-18 | 2023-12-21 20:00 | AZS SWPS | - | AZS UW | I Cichocki Mateusz | II Rojek Artur | Sekretarz | |
I LIGA-26 | 2024-03-05 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS UW | I Szuty Przemysław | II Wieczorek Piotr | Sekretarz | |
I LIGA-33 | 2024-03-21 20:30 | AZS UW | - | AZS WUM | I Białek Karolina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz | |
I LIGA-35 | 2024-04-04 19:00 | AZS PW | - | AZS UW | I | II | Sekretarz | |
I LIGA-22 | 2024-02-29 20:30 | AZS UW | - | AZS AWF | I Wieczorek Karolina | II Rojek Artur | Sekretarz | |
I LIGA-41 | 2024-04-17 20:00 | AZS SGGW | - | AZS UW | I | II | Sekretarz | |
I LIGA-39 | 2024-04-11 20:30 | AZS UW | - | AZS SWPS | I | II | Sekretarz | |
PLAY-OFF-3 | 2024-03-17 19:00 | AZS UW | - | SZS ŁAJSKI | I Cichocki Mateusz | II Sałuda Kamil | Sekretarz Kośla Henryk | |
PLAY-OFF-1 | 2024-03-03 18:00 | SZS ŁAJSKI | - | AZS UW | I Nowicki Łukasz | II Ogórkis Andrzej | Sekretarz Sokołowski Władysław | |
PLAY-OFF-2 | 2024-03-10 18:00 | AZS UW | - | SZS ŁAJSKI | I Sałuda Kamil | II Baran Józef | Sekretarz Szymański Mirosław |