Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Turniej młodziczka w rozgrywkach
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 1-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Zaleski Damian | Sekretarz | ||
GRUPA 2-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II Kaliński Janusz | Sekretarz Konopski Damian | ||
GRUPA 3-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | ||
GRUPA 4-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kalinowska Alona | II Gumienny Piotr | Sekretarz Sarna Dominik | ||
GRUPA 5-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Osmulska Kamila | Sekretarz Siwiec Krystian | ||
GRUPA 6-1 | 2023-09-23 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Gago Michał | ||
GRUPA A-1 | 2023-09-24 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Konieczny Michał | Sekretarz | ||
GRUPA B-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gumienny Piotr | II Szymański Mirosław | Sekretarz | ||
GRUPA C-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Dobosz Joanna | Sekretarz | ||
GRUPA D-1 | 2023-09-24 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Słupecka Maja | Sekretarz | ||
GRUPA E-1 | 2023-09-24 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Tollik Anna | Sekretarz | ||
GRUPA F-1 | 2023-09-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Klepacz Krzysztof | II Sokołowski Michał | Sekretarz | ||
I LIGA-1 | 2023-10-07 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Kaznowski Andrzej | Sekretarz Klepacz Krzysztof | ||
I LIGA-1 | 2023-10-08 12:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Krzewiński Paweł | II Vushkalenko Mykyta | Sekretarz Bednarek Remigiusz | ||
II LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk | ||
II LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I | II Rombel Marcin | Sekretarz Filimoniuk Mirosław | ||
III LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Frączek Maciej | Sekretarz Zaleski Damian | ||
III LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Zaleski Damian | II Kosiec Ryszard | Sekretarz Ejmowski Igor | ||
IV LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Białek Karolina | Sekretarz Komenda Jakub | ||
IV LIGA-1 | 2023-10-08 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Ciemiński Bartosz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Konieczny Michał | ||
V LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Gnatowski Marcin | Sekretarz | ||
VI LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Pisarek Tomasz | Sekretarz | ||
VII LIGA-1 | 2023-10-07 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Guzy Przemysław | II Janakowski Adrian | Sekretarz | ||
VIII LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wieczorek Karolina | II Plewa Piotr | Sekretarz | ||
IX LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz | ||
X LIGA-1 | 2023-10-07 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świeczkowski Arkadiusz | II Jankowski Paweł | Sekretarz | ||
XI LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Śpiewak Michał | II Białek Karolina | Sekretarz | ||
XII LIGA-1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świderski Igor | II Szczypka Dominik | Sekretarz | ||
I LIGA-1 | 2023-11-25 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz | ||
I LIGA-1 | 2023-11-26 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Konopski Damian | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz | ||
II + VIII LIGA-1 | 2023-11-18 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Ciemiński Bartosz | ||
II LIGA-1 | 2023-11-19 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz | ||
III LIGA-1 | 2023-11-18 16:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Plewa Artur | Sekretarz Kuskowska Justyna | ||
III LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Białek Karolina | Sekretarz Siwiec Krystian | ||
IV + VII LIGA-1 | 2023-11-18 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Śpiewak Michał | Sekretarz Olszewski Zbigniew | ||
IV LIGA-1 | 2023-11-19 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Nowicka Paulina | Sekretarz Olszewski Zbigniew | ||
V + XI LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Szeliga Marek | Sekretarz Gumienny Piotr | ||
VI LIGA-1 | 2023-11-18 12:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Gago Michał | II Strzelecki Jakub | Sekretarz | ||
IX LIGA-1 | 2023-11-19 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Dykałowicz Magda | II Góral Anna | Sekretarz | ||
X LIGA-1 | 2023-11-19 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świderski Igor | II Konopski Damian | Sekretarz | ||
XII LIGA-1 | 2023-11-18 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Suchenek Rafał | Sekretarz | ||
I LIGA -1 | 2023-12-09 11:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Cieślak Mateusz | Sekretarz Wodzińska Natalia | ||
I LIGA-1 | 2023-12-10 11:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Cichocki Mateusz | Sekretarz Świderski Igor | ||
II LIGA-1 | 2023-12-09 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Bialik Arkadiusz | II Plutka Beata | Sekretarz Pysiak Grzegorz | ||
II LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Baranowski Cyprian | II Kocik Marcin | Sekretarz Minda Piotr | ||
III LIGA-1 | 2023-12-09 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Kurzepa Krzysztof | ||
III LIGA-1 | 2023-12-10 9:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Turski Piotr | II Plewa Piotr | Sekretarz Plewa Artur | ||
IV LIGA-1 | 2023-12-09 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Gira Paulina | Sekretarz Komor Dominik | ||
IV LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Talacha Marcin | ||
V LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Frączek Maciej | II Lipińska-Jeziorowska Monika | Sekretarz | ||
VI LIGA-1 | 2023-12-10 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Wieczorek Karolina | Sekretarz | ||
VII LIGA-1 | 2023-12-09 13:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Siwik Jakub | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
III LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | Turniej młodziczka | I Bialik Arkadiusz | II Strzylak Sylwester | Sekretarz Szczykutowicz Maciej | L I Jurkowski Jacek | L II Dobosz Joanna |
III LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | Turniej młodziczka | I Dobosz Joanna | II Frączek Maciej | Sekretarz Fokt Artur | L I Lipińska-Jeziorowska Monika | L II Bialik Arkadiusz |
I LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Świeczkowski Arkadiusz | Sekretarz Guzy Przemysław | L I Gumienny Piotr | L II Lemanowicz Piotr |
I LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L I Białek Karolina | L II Osmulska Kamila |
II + VI LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Gira Paulina | Sekretarz Pisarek Tomasz | L I Siwiec Krystian | L II Sokołowski Michał |
II LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Guzy Przemysław | II Dykałowicz Magda | Sekretarz nieobsadzony | L I Bartoszek Damian | L II Przystaś Adam |
IV DZ + II CH LIGA-1 | 2024-02-03 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Kaliński Janusz | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Kalinowska Alona | L I Sokołowski Władysław | L II Turski Piotr |
IV DZ + II CH LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Nowicka Paulina | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I Kurzepa Krzysztof | L II Gruszczyński Daniel |
V LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Hejman Kamil | L II Rogowska Aleksandra |
VII LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Pawlikowska Agata | Sekretarz nieobsadzony | L I Osmulska Kamila | L II Gnatowski Marcin |
VIII LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Komor Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I Pawlikowska Agata | L II Szeliga Marek |
IX LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Rombel Marcin | II Talacha Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Szulawa Michał | L II Szyszko Henryk |
X LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Świeczkowski Arkadiusz | II Konopski Damian | Sekretarz nieobsadzony | L I Lemanowicz Piotr | L II Więckowski Mariusz |
XI LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Suchenek Rafał | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz nieobsadzony | L I Hejman Kamil | L II Gira Paulina |
XII LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Władysław | L II Chrzanowski Rafał |
Półfinał MM-1 | 2024-02-24 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Wróblewski Jan | II Jankowski Paweł | Sekretarz Białek Karolina | L I Konopski Damian | L II Czarnecki Mikołaj |
Półfinał MM-1 | 2024-02-25 10:00 | Turniej młodziczka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Wróblewski Jan | Sekretarz Szeliga Marek | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Gumienny Piotr |