Lista meczów - Gruszczyński Daniel

1
2023-09-16
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
seniorzy
S2: Gumienny Piotr

2
2023-09-17
seniorzy
S2: Sokołowski Władysław

3
2023-09-20
LKS Wrzos Międzyborów
UKS Iskra Warszawa
kadetki
S2: Sienkiewicz Kinga

4
2023-09-23
Turniej młodziczka
młodziczki

5
2023-09-24
GLKS Nadarzyn
seniorzy
S2: Kurzepa Krzysztof

6
2023-10-08
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
UKS Orlęta Raszyn
seniorki
S1: Szymańczak Luiza

7
2023-10-08
Turniej młodziczka
młodziczki

8
2023-10-13
UKS Esperanto
KS Halinów
seniorki
S2: Szuty Przemysław

9
2023-10-14
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie II
KS Metro Family Warszawa II
juniorzy
S1: Wojciechowicz Ewa

2023-10-14
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
POLCANEX Kobyłka
seniorzy

2023-10-22
Olymp Błonie
GKS Jastrzębia
II Liga Mazowiecka mężczyzn
S2: Lukowski Tomasz

2023-10-28
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
UKS Herkules Sulejówek
I Liga Mazowiecka mężczyzn
S1: Kurzepa Krzysztof

2023-10-28
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
UKS Iskra Warszawa
kadeci

2023-10-30
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
LKS Wrzos Międzyborów
kadetki
S2: Kaliński Janusz

2023-11-04
SZS ŁAJSKI
KSG Warszawa II
I Liga Mazowiecka kobiet
S2: Gago Michał

2023-11-07
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
UKS Komandos Warszawa
seniorki
S2: Szymańczak Luiza

2023-11-12
UKS Orlęta Raszyn
UKS Esperanto
seniorki
S2: Cieślak Mateusz

2023-11-16
AZS WAT
AZS WUM
seniorzy
S1: Janakowski Adrian

2023-11-18
UKS Orlęta Raszyn
SPS Radmot Jedlińsk
I Liga Mazowiecka mężczyzn
S1: Kaliński Janusz

2023-11-18
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
KS Zawkrze Mława
kadeci
S1: Plewa Artur

2023-11-23
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
UKS Orlęta Raszyn
I Liga Mazowiecka mężczyzn
S1: Główczak Marcin

2023-11-25
SPS Konstancin Jeziorna
Olymp Błonie
II Liga Mazowiecka mężczyzn
S2: Herbik Marcin

2023-12-02
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II
SZS ŁAJSKI
I Liga Mazowiecka kobiet

2023-12-02
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
UMKS WAN MOS Wola Warszawa III
kadetki
S2: Plewa Piotr

2023-12-03
Olymp Błonie
Bór Regut
II Liga Mazowiecka mężczyzn
S2: Kaliński Janusz

2023-12-07
UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków
UKS Iskra Warszawa
kadeci

2023-12-09
SPS Volley Ostrołęka
KS Camper Wyszków
seniorzy

2023-12-09
Turniej młodziczka
młodziczki
S1: Jankowski Paweł

2023-12-10
Turniej młodziczka
młodziczki

2023-12-14
UKS Komandos Warszawa
UKS Esperanto
seniorki
S1: Lukowski Tomasz

2023-12-17
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
KS Halinów
seniorki
S2: Szymańczak Luiza

2024-01-27
Modern Tax Huragan Stare Babice
MUKS Joker Kozienice
I Liga Mazowiecka kobiet
S2: Wróblewski Jan

2024-02-04
Turniej młodziczka
młodziczki

2024-02-10
Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie
seniorzy

2024-02-11
Olymp Błonie
SPS Konstancin Jeziorna
II Liga Mazowiecka mężczyzn
S2: Wieczorek Piotr

2024-02-17
UKS Orlęta Raszyn
UKS Herkules Sulejówek
I Liga Mazowiecka mężczyzn
S2: Kosiacki Piotr

2024-02-17
KS Metro Family Warszawa II
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
kadeci
S1: Nowicki Łukasz

2024-03-02
Mini-siatkówka
młodzicy

2024-03-09
MKS MDK Warszawa
KS Metro Family Warszawa
młodzicy

2024-03-09
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II
UMKS WAN MOS Wola Warszawa
młodzicy

2024-03-15
UKS Esperanto
Promotor Gózd
seniorki
S2: Naduk Jacek

2024-03-24
Mini-siatkówka
młodzicy
S2: Nowicka Paulina

2024-04-14
Mini-siatkówka
młodzicy
S1: Zieja Barbara

2024-04-27
seniorki

2024-05-19
Finały Mistrzostw Mazowsza w Mini-siatkówkę
młodzicy

2024-06-08
seniorzy
S2: Góral Anna

2024-06-22
juniorzy
S2: