Juniorki

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY

  • UKS Atena Warszawa
  • MUKS Sparta Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • LTS Legionovia Legionowo I
-
TURNIEJ FINAŁOWY-1 2020-02-07 15:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz Wróblewski Jan L I Wielgoszyńska Paulina L II Szeliga Marek
TURNIEJ FINAŁOWY-2 2020-02-07 17:30 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Wielgoszyńska Paulina II Wieczorek Piotr Sekretarz Wróblewski Jan L I Szeliga Marek L II Trzewik Piotr
TURNIEJ FINAŁOWY-3 2020-02-08 14:00 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Ogórkis Andrzej II Kułak Zbigniew Sekretarz Kośla Henryk L I Kozieł Michał L II Kępka Gabriela
TURNIEJ FINAŁOWY-4 2020-02-08 16:30 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Kozieł Michał II Kułak Zbigniew Sekretarz Kośla Henryk L I Ogórkis Andrzej L II Kępka Gabriela
TURNIEJ FINAŁOWY-5 2020-02-09 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Lipiński Krzysztof II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Pięta Piotr L I Ogórkis Andrzej L II Szuty Przemysław
TURNIEJ FINAŁOWY-6 2020-02-09 13:30 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Pięta Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Sokołowska Małgorzata L I Lipiński Krzysztof L II Szuty Przemysław

Grupa PLAY-OFF GR. F

  • NIKE Węgrów
  • LTS Legionovia Legionowo I
-
PLAY-OFF GR. F-1 2020-01-21 18:00 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I I Molenda Lucjan II Opiłowski Maciej Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF GR. F-2 2020-01-23 16:30 LTS Legionovia Legionowo I - NIKE Węgrów I Filip Adam II Wróblewski Jan Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY OFF GR. E

  • OTPS Nike Ostrołęka
  • UMKS MOS Wola Warszawa
-
PLAY OFF GR. E-1 2020-01-21 19:00 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY OFF GR. E-2 2020-01-27 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Kaznowski Andrzej II Kwidziński Krzysztof Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa PLAY-OFF GR. D

  • LTS Legionovia Legionowo II
  • OTPS Nike Ostrołęka
-
PLAY-OFF GR. D-1 2020-01-15 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - OTPS Nike Ostrołęka I Góral Anna II Wieczorek Piotr Sekretarz Wróblewski Jan
PLAY-OFF GR. D-2 2020-01-16 18:00 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo II I Baran Józef II Engelard Marcin Sekretarz Górska Agata

Grupa PLAY OFF GR. C

  • NIKE Węgrów
  • UKS Plas Warszawa
-
PLAY OFF GR. C-1 2020-01-16 16:30 NIKE Węgrów - UKS Plas Warszawa I Szyszko Henryk II Molenda Lucjan Sekretarz Rombel Marcin
PLAY OFF GR. C-2 2020-01-19 15:00 UKS Plas Warszawa - NIKE Węgrów I Dykałowicz Magda II Cieślak Mateusz Sekretarz Komornicki Robert

Grupa PLAY OFF GR. A

  • UKS Plas Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
-
PLAY OFF GR. A-1 2020-01-07 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Bialik Arkadiusz Sekretarz Kiszczak Andrzej
PLAY OFF GR. A-2 2020-01-11 11:00 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Gałecka Ewa II Molenda Lucjan Sekretarz Kępka Gabriela

Grupa PLAY OFF GR. B

  • MUKS Sparta Warszawa II
  • OTPS Nike Ostrołęka
-
PLAY OFF GR. B-1 2020-01-08 18:30 MUKS Sparta Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka I Turski Piotr II van der Veer Nicolaas Sekretarz Papież Leszek
PLAY OFF GR. B-2 2020-01-12 17:00 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Sparta Warszawa II I Ogórkis Andrzej II Wieczorek Adrian Sekretarz van der Veer Nicolaas

Grupa I LIGA

  • LTS Legionovia Legionowo I
  • UKS Atena Warszawa
  • MUKS Sparta Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa II
  • NIKE Węgrów
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • LTS Legionovia Legionowo II
  • MUKS Sparta Warszawa II
-
I LIGA-1 2019-09-11 17:15 LTS Legionovia Legionowo I - LTS Legionovia Legionowo II I Białek Piotr II Filip Adam Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-2 2019-09-17 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Klepacz Krzysztof II Kabat Jacek Sekretarz Gago Michał
I LIGA-4 2019-09-18 18:15 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Wieczorek Piotr II Opiłowski Maciej Sekretarz Janik Andrzej
I LIGA-29 2019-09-18 17:15 LTS Legionovia Legionowo II - LTS Legionovia Legionowo I I Gałecka Ewa II Filip Adam Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-3 2019-09-21 10:00 UKS Atena Warszawa - NIKE Węgrów I Makaruk Agnieszka II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-12 2019-09-24 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - NIKE Węgrów I Trzewik Piotr II Wieczorek Adrian Sekretarz Sznajder Zbigniew
I LIGA-8 2019-09-25 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II I Cichocki Mateusz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kułak Zbigniew
I LIGA-6 2019-09-26 17:00 NIKE Węgrów - MUKS Sparta Warszawa I Rombel Marcin II Szulawa Michał Sekretarz Wylotek Damian
I LIGA-7 2019-09-26 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa I Król Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Herbik Marcin
I LIGA-5 2019-09-27 17:15 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa II I Klepacz Krzysztof II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-9 2019-10-01 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II I Ślęzak Szymon II Gałecka Ewa Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-11 2019-10-02 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Kwiatkowski Łukasz II Kaznowski Andrzej Sekretarz Kępka Gabriela
I LIGA-10 2019-10-05 10:00 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Ogórkis Andrzej II Wieczorek Piotr Sekretarz Guzy Przemysław
I LIGA-14 2019-10-10 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Gałecka Ewa II Opiłowski Maciej Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-16 2019-10-12 10:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Król Piotr II Engelard Marcin Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
I LIGA-13 2019-10-13 15:00 LTS Legionovia Legionowo II - NIKE Węgrów I Trzewik Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-19 2019-10-15 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I I Gałecka Ewa II Król Piotr Sekretarz Papież Leszek
I LIGA-18 2019-10-16 18:30 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Cichocki Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-15 2019-10-17 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa I Białek Piotr II Cichocki Mateusz Sekretarz Kułak Zbigniew
I LIGA-20 2019-10-17 17:00 NIKE Węgrów - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II van der Veer Nicolaas Sekretarz Wodzińska Natalia
I LIGA-17 2019-10-19 10:00 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Bednarek Remigiusz II Kociałkowski Jacek Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-23 2019-10-21 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa II I van der Veer Nicolaas II Trzewik Piotr Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-21 2019-10-23 17:15 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa I Więckowski Mariusz II Baran Józef Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-22 2019-10-24 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - NIKE Węgrów I Śliwerski Łukasz II Szeliga Marek Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-24 2019-10-25 18:30 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Gago Michał Sekretarz Lukowski Tomasz
I LIGA-28 2019-10-28 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Pięta Piotr Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-31 2019-10-29 17:00 NIKE Węgrów - UKS Atena Warszawa I Szyszko Henryk II Rombel Marcin Sekretarz Szulawa Michał
I LIGA-32 2019-10-29 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa I Makaruk Agnieszka II Główczak Marcin Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-25 2019-10-30 17:00 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Baran Józef II Więckowski Mariusz Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-26 2019-11-05 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Atena Warszawa I Wieczorek Adrian II Fronczak Agata Sekretarz Klepacz Krzysztof
I LIGA-30 2019-11-07 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Śliwerski Łukasz II Guzy Przemysław Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-33 2019-11-12 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II I Wieczorek Adrian II Dykałowicz Magda Sekretarz Sokołowska Małgorzata
I LIGA-36 2019-11-12 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I I Bednarek Remigiusz II Turski Piotr Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-34 2019-11-13 18:30 MUKS Sparta Warszawa - NIKE Węgrów I Lipiński Krzysztof II Ogórkis Andrzej Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-27 2019-11-14 17:00 NIKE Węgrów - UMKS MOS Wola Warszawa II I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin
I LIGA-35 2019-11-16 10:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I nieobsadzony II Lukowski Tomasz Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-40 2019-11-19 17:00 NIKE Węgrów - MUKS Sparta Warszawa II I Szyszko Henryk II Molenda Lucjan Sekretarz Rombel Marcin
I LIGA-38 2019-11-20 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Komornicki Robert II Kwidziński Krzysztof Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-37 2019-11-21 17:15 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa II I Śliwerski Łukasz II Wróblewski Jan Sekretarz Gałecka Ewa
I LIGA-39 2019-11-21 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Herbik Marcin II Janik Tomasz Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-42 2019-11-26 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Wieczorek Piotr II Śliwerski Łukasz Sekretarz Ślęzak Szymon
I LIGA-44 2019-11-26 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa I Nowicki Łukasz II Kabat Jacek Sekretarz Walesiak Franciszek
I LIGA-43 2019-11-27 18:15 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Lipiński Krzysztof II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kułak Zbigniew
I LIGA-41 2019-11-28 17:00 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo II I Szulawa Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Szyszko Henryk
I LIGA-47 2019-12-02 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa II I Białek Piotr II Klepacz Krzysztof Sekretarz Szuty Przemysław
I LIGA-46 2019-12-03 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa I Wrzosek Agnieszka II Cichocki Mateusz Sekretarz Kwidziński Krzysztof
I LIGA-45 2019-12-05 17:15 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Atena Warszawa I Bednarek Remigiusz II Baran Józef Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-48 2019-12-05 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - NIKE Węgrów I Guzy Przemysław II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-55 2019-12-10 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - NIKE Węgrów I Molenda Lucjan II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-51 2019-12-11 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II I Filip Adam II Szuty Przemysław Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-49 2019-12-12 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Bednarek Remigiusz II Kiszczak Andrzej Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-50 2019-12-12 17:00 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław
I LIGA-52 2019-12-12 18:30 MUKS Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Kułak Zbigniew
I LIGA-53 2019-12-18 18:15 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa I Klepacz Krzysztof II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-56 2019-12-18 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa I Kwidziński Krzysztof II Kasica Michał Sekretarz Gałecka Ewa
I LIGA-54 2019-12-21 10:00 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Śliwerski Łukasz II Gałecka Ewa Sekretarz Dykałowicz Magda

Grupa II LIGA

  • KS Zamek Ciechanów
  • UKS Plas Warszawa
  • UKS Rutki Płońsk
  • UKS SMS Warszawa
  • UKS Esperanto
  • OTPS Nike Ostrołęka
  • KS Grom Przytyk
-
II LIGA-10 2019-09-26 18:00 UKS Rutki Płońsk - KS Zamek Ciechanów I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz Konopski Damian
II LIGA-22 2019-09-30 18:00 KS Zamek Ciechanów - UKS SMS Warszawa I Frydrych Michał II Wróblewski Jan Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA-30 2019-10-05 11:00 UKS Esperanto - KS Grom Przytyk I Nowicki Łukasz II Figiel Michał Sekretarz Janik Andrzej
II LIGA-41 2019-10-05 11:00 UKS SMS Warszawa - UKS Plas Warszawa I Góral Anna II Trzewik Piotr Sekretarz Walczak Waldemar
II LIGA-25 2019-10-06 12:00 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Plas Warszawa I Więckowski Mariusz II Wieczorek Adrian Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA-16 2019-10-12 13:30 KS Grom Przytyk - UKS Rutki Płońsk I Więckowski Mariusz II Zielińska Katarzyna Sekretarz Główczak Marcin
II LIGA-44 2019-10-12 11:30 UKS Rutki Płońsk - KS Grom Przytyk I Zielińska Katarzyna II Główczak Marcin Sekretarz Więckowski Mariusz
II LIGA-53 2019-10-12 11:00 UKS Plas Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Mogielska Klaudyna II van der Veer Nicolaas Sekretarz Gago Michał
II LIGA-1 2019-10-14 18:30 KS Zamek Ciechanów - UKS Plas Warszawa I Dobrowolska Agata II Kosiorek Adam Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA-31 2019-10-19 11:00 UKS SMS Warszawa - UKS Rutki Płońsk I Lukowski Tomasz II Molenda Lucjan Sekretarz Sznajder Zbigniew
II LIGA-38 2019-10-21 18:00 KS Zamek Ciechanów - UKS Rutki Płońsk I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz Konopski Damian
II LIGA-48 2019-10-26 15:00 UKS Esperanto - UKS SMS Warszawa I Szeliga Marek II Gałecka Ewa Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA-8 2019-11-03 11:00 KS Zamek Ciechanów - KS Grom Przytyk I Klepacz Krzysztof II Komornicki Robert Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
II LIGA-36 2019-11-03 13:00 KS Grom Przytyk - KS Zamek Ciechanów I Komornicki Robert II Klepacz Krzysztof Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
II LIGA-27 2019-11-09 11:00 UKS SMS Warszawa - KS Grom Przytyk I Fronczak Agata II Lukowski Tomasz Sekretarz Kiszczak Andrzej
II LIGA-15 2019-11-11 14:00 KS Zamek Ciechanów - OTPS Nike Ostrołęka I van der Veer Nicolaas II Szeliga Marek Sekretarz Kawiak Bogusław
II LIGA-2 2019-11-16 12:00 KS Grom Przytyk - UKS Esperanto I Nowakowski Piotr II Plutka Beata Sekretarz Kotala Tomasz
II LIGA-13 2019-11-16 11:00 UKS Plas Warszawa - UKS SMS Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Kosiacki Piotr Sekretarz Kępka Gabriela
II LIGA-24 2019-11-16 11:00 UKS Rutki Płońsk - OTPS Nike Ostrołęka I Szuty Przemysław II Wróblewski Jan Sekretarz Janik Andrzej
II LIGA-52 2019-11-16 13:00 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Rutki Płońsk I Wróblewski Jan II Szuty Przemysław Sekretarz Janik Andrzej
II LIGA-55 2019-11-22 17:30 KS Grom Przytyk - UKS SMS Warszawa I Plutka Beata II Kocik Marcin Sekretarz Fokt Artur
II LIGA-17 2019-11-23 12:00 UKS Rutki Płońsk - UKS Plas Warszawa I Kasica Michał II Góral Anna Sekretarz Papież Leszek
II LIGA-45 2019-11-23 10:00 UKS Plas Warszawa - UKS Rutki Płońsk I Góral Anna II Kasica Michał Sekretarz Papież Leszek
II LIGA-18 2019-11-24 14:00 OTPS Nike Ostrołęka - KS Grom Przytyk I Wróblewski Jan II Król Piotr Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA-46 2019-11-24 16:00 KS Grom Przytyk - OTPS Nike Ostrołęka I Król Piotr II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA-29 2019-11-25 18:00 UKS Plas Warszawa - KS Zamek Ciechanów I Sałuda Kamil II Król Piotr Sekretarz Macierowski Jarosław
II LIGA-35 2019-11-26 18:00 UKS Rutki Płońsk - UKS Esperanto I Baran Józef II Więckowski Mariusz Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA-3 2019-11-29 18:00 UKS Rutki Płońsk - UKS SMS Warszawa I Główczak Marcin II Guzy Przemysław Sekretarz Ogieniewska Olga
II LIGA-49 2019-11-30 11:00 UKS Esperanto - UKS Plas Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Klepacz Krzysztof Sekretarz Kępka Gabriela
II LIGA-11 2019-12-01 12:00 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Esperanto I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław
II LIGA-43 2019-12-03 19:00 OTPS Nike Ostrołęka - KS Zamek Ciechanów I Wróblewski Jan II Kosiorek Adam Sekretarz Ogieniewska Olga
II LIGA-21 2019-12-07 11:00 UKS Plas Warszawa - UKS Esperanto I Ogórkis Andrzej II Komornicki Robert Sekretarz Walczak Waldemar
II LIGA-6 2019-12-08 11:00 UKS SMS Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz Konopski Damian
II LIGA-34 2019-12-08 13:00 OTPS Nike Ostrołęka - UKS SMS Warszawa I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Konopski Damian
II LIGA-7 2019-12-14 11:30 UKS Esperanto - UKS Rutki Płońsk I Lipińska Anna II Turski Piotr Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA-9 2019-12-14 12:00 KS Grom Przytyk - UKS Plas Warszawa I Lipińska-Jeziorowska Monika II Plutka Beata Sekretarz Kozieł Michał
II LIGA-37 2019-12-14 14:00 UKS Plas Warszawa - KS Grom Przytyk I Kozieł Michał II Lipińska-Jeziorowska Monika Sekretarz Plutka Beata
II LIGA-50 2019-12-14 11:00 UKS SMS Warszawa - KS Zamek Ciechanów I Gałecka Ewa II Lukowski Tomasz Sekretarz Gago Michał
II LIGA-20 2019-12-15 11:00 UKS SMS Warszawa - UKS Esperanto I Dworak Aleksandra II Lipiński Krzysztof Sekretarz Mogielska Klaudyna
II LIGA-28 2019-12-19 17:30 UKS Esperanto - KS Zamek Ciechanów I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Baran Józef
II LIGA-39 2019-12-21 14:15 UKS Esperanto - OTPS Nike Ostrołęka I van der Veer Nicolaas II Turski Piotr Sekretarz Walczak Waldemar
II LIGA-56 2019-12-22 12:00 KS Zamek Ciechanów - UKS Esperanto I Kuskowska Justyna II Kasica Michał Sekretarz Szeliga Marek