Przeglądanie meczów
Młodzicy
- KS Metro Family Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-04-20 10:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-20 11:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-20 16:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-20 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Polak Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-21 10:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-21 12:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Szymański Mirosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KS Metro Family Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-03-23 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Białek Karolina | II Główczak Marcin | Sekretarz Redlicki Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 18:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Główczak Marcin | II Białek Karolina | Sekretarz Redlicki Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 9:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Bartoszek Damian | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 10:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Wieczorek Piotr | II Bartoszek Damian | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-03-24 15:30 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Sokołowski Władysław | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-03-24 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Pisarek Tomasz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Gago Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- MKS MDK Warszawa
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa II
- KS Metro Family Warszawa
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turniej finałowy-1 | 2024-03-09 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Wieczorek Karolina | II Polak Paulina | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Naduk Jacek | L I Gruszczyński Daniel | L II Rojek Artur |
Turniej finałowy-2 | 2024-03-09 11:30 | MKS MDK Warszawa | - | KS Metro Family Warszawa | I Polak Paulina | II Wieczorek Karolina | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Naduk Jacek | L I Rojek Artur | L II Gruszczyński Daniel |
Turniej finałowy-3 | 2024-03-09 16:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | MKS MDK Warszawa | I Białek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Kosiacki Piotr | L I Bartoszek Damian | L II Lukowski Tomasz |
Turniej finałowy-4 | 2024-03-09 17:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | - | KS Metro Family Warszawa | I Ducki Mateusz | II Białek Karolina | Sekretarz Machowski Andrzej | Główny: Kosiacki Piotr | L I Lukowski Tomasz | L II Bartoszek Damian |
Turniej finałowy-5 | 2024-03-10 11:00 | MKS MDK Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | I Góral Anna | II Ducki Mateusz | Sekretarz Gago Michał | Główny: Szymańczak Luiza | L I Bednarek Remigiusz | L II Szymański Mirosław |
Turniej finałowy-6 | 2024-03-10 12:30 | KS Metro Family Warszawa | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Ducki Mateusz | II Góral Anna | Sekretarz Gago Michał | Główny: Szymańczak Luiza | L I Szymański Mirosław | L II Bednarek Remigiusz |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Półfinał MM-1 | 2024-02-24 14:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Zielińska Katarzyna | II Siwiec Krystian | Sekretarz Gnatowski Marcin | L I Opiłowski Maciej | L II Lukowski Tomasz |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Półfinał MM-1 | 2024-02-25 17:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Baran Józef | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I Gnatowski Marcin | L II Plewa Artur |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2024-02-03 14:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Opiłowski Maciej | II Zielińska Katarzyna | Sekretarz Konieczny Michał | L I Szeliga Marek | L II Szymański Mirosław |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2024-02-04 9:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kasica Michał | II Komenda Jakub | Sekretarz Sokołowski Michał | L I Sokołowska Małgorzata | L II Kosiorek Adam |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Fokt Artur | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Nowakowski Piotr | L I Kotala Tomasz | L II Pysiak Grzegorz |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2024-02-04 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Pysiak Grzegorz | II Ejmowski Igor | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | L I Kaczmarski Marcin | L II Zaleski Damian |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2024-02-03 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Ślendak Julia | II Suchenek Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Turniej młodzik
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V LIGA-1 | 2024-02-03 12:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Vushkalenko Mykyta | II Ciemiński Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-12-16 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Bartoszek Damian | Sekretarz Konieczny Michał |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-12-17 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Więckowski Mariusz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II+III LIGA-1 | 2023-12-16 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I | II Rogowska Aleksandra | Sekretarz Szyszko Henryk |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II+V LIGA-1 | 2023-12-17 9:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Pawlikowska Agata | Sekretarz Gnatowski Marcin |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-12-17 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Filimoniuk Mirosław | II Molenda Lucjan | Sekretarz Sienkiewicz Kinga |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-12-16 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kaczmarski Marcin | II Pysiak Grzegorz | Sekretarz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-11-25 16:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kuskowska Justyna | II Baran Józef | Sekretarz Osmulska Kamila |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-11-26 16:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Krzewiński Paweł | II Kuskowska Justyna | Sekretarz Śliwerski Łukasz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-11-25 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Kalinowska Alona | Sekretarz Suchenek Rafał |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-11-26 9:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Wielgoszyńska Paulina | II Świderski Igor | Sekretarz Szymański Mirosław |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-11-25 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Słupecka Maja | II Szyszko Henryk | Sekretarz Rombel Marcin |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-11-26 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz Przystaś Adam |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-11-25 13:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Sarna Dominik | II Lewandowski Kajetan | Sekretarz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V LIGA-1 | 2023-11-25 12:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Rudnicka Adrianna | Sekretarz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-10-21 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kalinowska Alona | II Suchenek Rafał | Sekretarz Dykałowicz Magda |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-10-22 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Rogowska Aleksandra | Sekretarz Sienkiewicz Kinga |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-10-21 9:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Sitarek Bartosz | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Kosiacki Piotr |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-10-22 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Kurzepa Krzysztof | II Kaliński Janusz | Sekretarz Nowicka Paulina |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-10-21 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Molenda Lucjan | II Rombel Marcin | Sekretarz Szyszko Henryk |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
III LIGA-1 | 2023-10-22 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Molenda Lucjan | Sekretarz Rombel Marcin |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IV LIGA-1 | 2023-10-21 13:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I | II Tollik Anna | Sekretarz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V LIGA-1 | 2023-10-21 12:30 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Sienkiewicz Kinga | Sekretarz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rozstawieniowy-1-1 | 2023-09-30 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Gira Paulina | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Rojek Artur |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rozstawieniowy-2-1 | 2023-09-30 11:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Nowicki Łukasz | II Jankowski Paweł | Sekretarz |
- Turniej młodzik
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rozstawieniowy-3-1 | 2023-09-30 10:00 | Turniej młodzik | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Białek Karolina | Sekretarz Plewa Artur |
- MKS MDK Warszawa
- Turniej o Puchar Prezesa MWZPS
- Mini-siatkówka
- LKS Wrzos Międzyborów
- LKS Wrzos Międzyborów
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-23 9:30 | MKS MDK Warszawa | - | pauzuje | I Wojciechowicz Ewa | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz Rogowska Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-08 10:00 | Turniej o Puchar Prezesa MWZPS | - | pauzuje | I Sokołowski Michał | II Naduk Jacek | Sekretarz Żelazny Adam | L I Ogórkis Andrzej | L II Kośla Henryk |
1 | 2023-10-24 8:30 | turniej | - | pauzuje | I Gnatowski Marcin | II Konieczny Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I Siwiec Krystian | L II Pisarek Tomasz |
1 | 2023-11-17 15:30 | turniej | - | pauzuje | I Białek Piotr | II Hejman Kamil | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Chrzanowski Rafał | II Sokołowski Władysław | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I Szeliga Marek | L II |
1 | 2023-11-19 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-11-19 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Cichocki Mateusz | II Ogieniewska Olga | Sekretarz Plewa Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-09 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Główczak Marcin | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Kaliński Janusz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-16 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szeliga Marek | II Śpiewak Michał | Sekretarz Przystaś Adam | L I Białek Karolina | L II Osmulska Kamila |
1 | 2023-12-16 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Hejman Kamil | Sekretarz nieobsadzony | L I Gira Paulina | L II Olszewski Zbigniew |
1 | 2023-12-17 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Bartoszek Damian | II Rojek Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Gumienny Piotr | L II Hejman Kamil |
1 | 2023-12-17 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Szymański Mirosław | Sekretarz Plewa Artur | L I Szeliga Marek | L II Śpiewak Michał |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Piotr | II Plewa Artur | Sekretarz Cichocki Mateusz | L I Ejmowski Igor | L II Przystaś Adam |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Kosiec Ryszard | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Gumienny Piotr | L I Suchenek Rafał | L II |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Kaliński Janusz | II Szymański Mirosław | Sekretarz Krzewiński Paweł | L I Gnatowski Marcin | L II Hejman Kamil |
1 | 2024-02-10 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II Konieczny Michał | Sekretarz Sokołowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-11 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Gumienny Piotr | Sekretarz Hejman Kamil | L I Szeliga Marek | L II Ducki Mateusz |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Rojek Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Wodzińska Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Rogowska Aleksandra | L II |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Olszewski Zbigniew | L I Gruszczyński Daniel | L II |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Przystaś Adam | Sekretarz Białek Karolina | L I Wielgoszyńska Paulina | L II Wojciechowicz Ewa |
1 | 2024-03-02 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Szymański Mirosław | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I Szeliga Marek | L II Gumienny Piotr |
1 | 2024-03-03 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Bartoszek Damian | Sekretarz Lewandowski Kajetan | L I Świderski Igor | L II Gnatowski Marcin |
1 | 2024-03-03 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Prabucka Weronika | II Kurzepa Krzysztof | Sekretarz Szymański Mirosław | L I Czarnecki Mikołaj | L II Szczypka Dominik |
1 | 2024-03-03 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Przystaś Adam | Sekretarz Rojek Artur | L I Szeliga Marek | L II Gumienny Piotr |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I nieobsadzony | II Gumienny Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Kaczmarski Marcin | Sekretarz Pysiak Grzegorz | L I Ejmowski Igor | L II Kosiec Ryszard |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Osmulska Kamila | II Olszewski Zbigniew | Sekretarz Ducki Mateusz | L I Czarnecki Mikołaj | L II Rogowska Aleksandra |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szeliga Marek | II Rojek Artur | Sekretarz nieobsadzony | L I Sokołowski Michał | L II Cichocki Mateusz |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Jankowski Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Rudnicka Adrianna | II Konieczny Michał | Sekretarz Hejman Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Szymański Mirosław | II Przystaś Adam | Sekretarz Sienkiewicz Kinga | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Gruszczyński Daniel | II Nowicka Paulina | Sekretarz Rudnicka Adrianna | L I Hejman Kamil | L II Olszewski Zbigniew |
1 | 2024-03-24 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Plewa Artur | II Plewa Piotr | Sekretarz Szeliga Marek | L I Gumienny Piotr | L II |
1 | 2024-04-13 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Przystaś Adam | II Pałucka-Trąd Joanna | Sekretarz Wielgoszyńska Paulina | L I Plewa Piotr | L II Plewa Artur |
1 | 2024-04-13 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I nieobsadzony | II Bartoszek Damian | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L I Ciemiński Bartosz | L II |
1 | 2024-04-14 9:00 | Mini-siatkówka | - | pauzuje | I Zieja Barbara | II Gruszczyński Daniel | Sekretarz Pawlukiewicz Julia | L I Jankowski Paweł | L II Rudnicka Adrianna |
1 | 2024-04-20 9:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | pauzuje | I Czarnecki Mikołaj | II Suchenek Rafał | Sekretarz Gira Paulina | L I Jankowski Paweł | L II Osmulska Kamila |
1 | 2024-04-21 9:00 | LKS Wrzos Międzyborów | - | pauzuje | I Czarnecki Mikołaj | II Suchenek Rafał | Sekretarz Gira Paulina | L I Jankowski Paweł | L II Plewa Piotr |