Młodzicy

Grupa Minisiatkówka - turniej finałowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - turniej finałowy-1 2022-05-28 9:00 Mini-siatkówka - pauzuje I Szulawa Michał II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Filimoniuk Mirosław Główny: Papuda Dorota L I Naduk Jacek L II

Grupa Minisiatkówka - turniej finałowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - turniej finałowy-1 2022-05-29 9:00 Mini-siatkówka - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Filimoniuk Mirosław Główny: Papuda Dorota L I Góral Anna L II Mogielska Klaudyna

Grupa Minisiatkówka - turniej półfinałowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - turniej półfinałowy-1 2022-05-08 8:15 Mini-siatkówka - pauzuje I Szeliga Marek II Ogieniewska Olga Sekretarz Główczak Marcin L I Cichocki Mateusz L II Gnatowski Marcin

Grupa Minisiatkówka - III turniej ligowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - III turniej ligowy-1 2022-04-23 8:30 Mini-siatkówka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Woźniak Piotr Sekretarz Góral Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Minisiatkówka - III turniej ligowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - III turniej ligowy-1 2022-04-24 8:30 Mini-siatkówka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Minisiatkówka - II turniej ligowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - II turniej ligowy-1 2022-03-26 8:30 Mini-siatkówka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Góral Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Minisiatkówka - II turniej ligowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - II turniej ligowy-1 2022-03-27 8:30 Mini-siatkówka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Rzeszotarska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Minisiatkówka - I turniej ligowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - I turniej ligowy-1 2022-03-05 8:30 Mini-siatkówka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Papuda Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Minisiatkówka - I turniej ligowy

  • Mini-siatkówka
-
Minisiatkówka - I turniej ligowy-1 2022-03-06 8:30 Mini-siatkówka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

  • KS Metro Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • RCS Czarni Radom
  • UKS Iskra Warszawa
-
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików-1 2022-02-26 10:00 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom I Wylotek Damian II Cichocki Mateusz Sekretarz Walczak Waldemar Główny: Żelazny Adam L I Janus Aleksandra L II Polak Paulina
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików-2 2022-02-26 11:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Iskra Warszawa I Cichocki Mateusz II Wylotek Damian Sekretarz Walczak Waldemar Główny: Żelazny Adam L I Polak Paulina L II Janus Aleksandra
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików-3 2022-02-26 16:00 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom I Rymko Michał II Makowski Łukasz Sekretarz Walczak Waldemar Główny: Żelazny Adam L I Woźniak Piotr L II Ślęzak Szymon
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików-4 2022-02-26 17:30 UKS Iskra Warszawa - KS Metro Warszawa I Makowski Łukasz II Rymko Michał Sekretarz Walczak Waldemar Główny: Żelazny Adam L I Ślęzak Szymon L II Woźniak Piotr
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików-5 2022-02-27 10:00 RCS Czarni Radom - UKS Iskra Warszawa I Nowicki Łukasz II Trzewik Piotr Sekretarz Żelazny Adam Główny: Kiszczak Andrzej L I Guzy Przemysław L II Wodzińska Natalia
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików-6 2022-02-27 11:30 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Nowicki Łukasz Sekretarz Żelazny Adam Główny: Kiszczak Andrzej L I Wodzińska Natalia L II Guzy Przemysław

Grupa Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy

-
Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy-1 2022-02-19 8:30 pauzuje - pauzuje I Gałecka Ewa II Ogieniewska Olga Sekretarz Gnatowski Marcin L I Woźniak Piotr L II Rzeszotarska Magdalena

Grupa Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy

-
Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy-1 2022-02-20 8:30 pauzuje - pauzuje I Rzeszotarska Magdalena II Gałecka Ewa Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Turniej półfinałowy

  • Turniej młodzik
-
Turniej półfinałowy-1 2022-02-19 9:00 Turniej młodzik - pauzuje I Dykałowicz Magda II Kosiorek Adam Sekretarz Trzewik Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Turniej półfinałowy

  • Turniej młodzik
-
Turniej półfinałowy-1 2022-02-20 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Komenda Jakub II Lipiński Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
I LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-15 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Nowak Ewa II Nowicki Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I Wieczorek Adrian L II Cieślak Mateusz

Grupa II LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
II LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-15 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Turski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Szeliga Marek L II Góral Anna

Grupa III LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
III LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-15 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Kępka Gabriela II Zgiet Agata Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
IV LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-15 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Baranowski Cyprian II Ejmowski Igor Sekretarz nieobsadzony L I Sasin Nina L II Kiliszek Mateusz

Grupa V LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
V LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-16 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Nowicki Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I Gnatowski Marcin L II Ogórkis Andrzej

Grupa VI LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
VI LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-15 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Filimoniuk Mirosław II Talacha Marcin Sekretarz nieobsadzony L I Rombel Marcin L II Szyszko Henryk

Grupa I LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
I LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-16 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Guzy Przemysław II Nowak Ewa Sekretarz nieobsadzony L I Wielgoszyńska Paulina L II Kryszkiewicz Mateusz

Grupa II LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
II LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-16 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Góral Anna Sekretarz nieobsadzony L I Komenda Jakub L II Śliwerski Łukasz

Grupa III LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
III LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-16 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
I LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-11 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Borowy Wojciech II Janus Aleksandra Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II + VI LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
II + VI LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-11 9:00 Turniej młodzik - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Polak Paulina L I Wodzińska Natalia L II Szeliga Marek

Grupa III LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
III LIGA - II TURNIEJ-1 2021-12-11 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Więckowski Mariusz II Dykałowicz Magda Sekretarz Komenda Jakub L I Gago Michał L II Kasica Michał

Grupa IV + V LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
IV + V LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-12 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Frączek Maciej II Kaczmarski Marcin Sekretarz Kiliszek Mateusz L I Woźniak Piotr L II Zgiet Agata

Grupa I LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
I LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-12 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Borowy Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
II LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-12 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Wieczorek Piotr II Pięta Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Wodzińska Natalia L II Gałecka Ewa

Grupa III LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodzik
-
III LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-12 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Białek Piotr II Makaruk Agnieszka Sekretarz Cieślak Mateusz L I Polak Paulina L II Szeliga Marek

Grupa I LIGA

  • Turniej młodzik
-
I LIGA-1 2021-11-20 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Cieślak Mateusz II Rymko Michał Sekretarz Główczak Marcin

Grupa II LIGA

  • Turniej młodzik
-
II LIGA-1 2021-11-20 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Nowicki Łukasz II Borowy Wojciech Sekretarz Molenda Lucjan

Grupa III LIGA

  • Turniej młodzik
-
III LIGA-1 2021-11-20 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Więckowski Mariusz II Komenda Jakub Sekretarz Woźniak Piotr

Grupa IV LIGA

  • Turniej młodzik
-
IV LIGA-1 2021-11-20 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Król Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz

Grupa V LIGA

  • Turniej młodzik
-
V LIGA-1 2021-11-21 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Sołtykiewicz Grzegorz II Góral Anna Sekretarz

Grupa VI LIGA

  • Turniej młodzik
-
VI LIGA-1 2021-11-21 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Polak Paulina II Cichocki Mateusz Sekretarz

Grupa I LIGA

  • Turniej młodzik
-
I LIGA-1 2021-11-21 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Szulawa Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Cichońska Weronika

Grupa II LIGA

  • Turniej młodzik
-
II LIGA-1 2021-11-21 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Dykałowicz Magda II Białek Piotr Sekretarz

Grupa III LIGA

  • Turniej młodzik
-
III LIGA-1 2021-11-21 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Świrski Tomasz Sekretarz

Grupa I LIGA

  • Turniej młodzik
-
I LIGA-1 2021-10-16 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Cichońska Weronika Sekretarz

Grupa II LIGA

  • Turniej młodzik
-
II LIGA-1 2021-10-16 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Lipiński Krzysztof II Polak Paulina Sekretarz Trzewik Piotr

Grupa III LIGA

  • Turniej młodzik
-
III LIGA-1 2021-10-16 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Zgiet Agata II Dykałowicz Magda Sekretarz Skorupa Robert

Grupa VI LIGA

  • Turniej młodzik
-
VI LIGA-1 2021-10-16 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Kapusta Krzysztof II Fokt Artur Sekretarz Pysiak Grzegorz

Grupa I LIGA + IV LIGA

  • Turniej młodzik
-
I LIGA + IV LIGA-1 2021-10-17 9:00 Turniej młodzik - pauzuje I Wieczorek Piotr II Turski Piotr Sekretarz

Grupa II LIGA

  • Turniej młodzik
-
II LIGA-1 2021-10-17 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Woźniak Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Rymko Michał

Grupa III LIGA

  • Turniej młodzik
-
III LIGA-1 2021-10-17 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz

Grupa V LIGA

  • Turniej młodzik
-
V LIGA-1 2021-10-17 10:30 Turniej młodzik - pauzuje I Molenda Lucjan II Kasica Michał Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy

  • Młodzik
-
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-25 10:00 Młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy

  • Młodzik
-
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-25 9:30 Młodzik - pauzuje I Trzewik Piotr II Ogieniewska Olga Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy

  • Młodzik
-
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-25 9:30 Młodzik - pauzuje I Białek Piotr II Śliwerski Łukasz Sekretarz Borowy Wojciech

Grupa Turniej rozstawieniowy

  • Młodzik
-
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-26 9:30 Młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Molenda Lucjan Sekretarz Ogieniewska Olga

Grupa Turniej rozstawieniowy

  • Młodzik
-
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-26 9:30 Młodzik - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Skorupa Robert Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy

  • Młodzik
-
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-26 9:30 Młodzik - pauzuje I Białek Piotr II Polak Paulina Sekretarz

pozostałe

  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • WOLA CUP
-
1 2021-09-11 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I Engelard Marcin L II Szeliga Marek
1 2021-09-12 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Świrski Tomasz II Borowy Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I Ogieniewska Olga L II Ślęzak Szymon
0 2021-09-18 10:00 turniej - pauzuje I Plutka Beata II Kiliszek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-12 16:00 WOLA CUP - pauzuje I Ogórkis Andrzej II Gałecka Ewa Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-13 9:00 WOLA CUP - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Zgiet Agata Sekretarz Rzeszotarska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-14 9:00 WOLA CUP - pauzuje I Komenda Jakub II Polak Paulina Sekretarz Gałecka Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony