Młodziczki

Grupa 1

  • Turniej młodziczka
-
1 2022-05-28 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gnatowski Marcin II Filip Adam Sekretarz Kurzepa Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Minisiatkówka - turniej finałowy

  • Turniej młodziczka
-
Minisiatkówka - turniej finałowy-1 2022-05-28 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Janakowski Adrian II Szeliga Marek Sekretarz Cichocki Mateusz L I Wróblewski Jan L II Komor Dominik

Grupa Minisiatkówka - turniej finałowy

  • Turniej młodziczka
-
Minisiatkówka - turniej finałowy-1 2022-05-29 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ogieniewska Olga II Szeliga Marek Sekretarz Kosiorek Adam L I Cichocki Mateusz L II Bialik Arkadiusz

Grupa Minisiatkówka - turniej półfinałowy-1

  • Turniej młodziczka
-
Minisiatkówka - turniej półfinałowy-1-1 2022-05-06 18:30 pauzuje - pauzuje I Białek Piotr II Janus Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Minisiatkówka - turniej półfinałowy-1-1 2022-05-07 14:00 pauzuje - pauzuje I Janus Aleksandra II Ogieniewska Olga Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Minisiatkówka - turniej półfinałowy-1-1 2022-05-07 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gałecka Ewa II Szeliga Marek Sekretarz Białek Piotr L I Papuda Dorota L II Gruszczyński Daniel

Grupa Minisiatkówka - III turniej ligowy

  • Turniej młodziczka
-
Minisiatkówka - III turniej ligowy-1 2022-04-23 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Zgiet Agata L II Kośmider Piotr

Grupa Minisiatkówka - III turniej ligowy

  • Turniej młodziczka
-
Minisiatkówka - III turniej ligowy-1 2022-04-24 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Janus Aleksandra II Szeliga Marek Sekretarz nieobsadzony L I Białek Piotr L II Kosiorek Adam

Grupa Minisiatkówka - III turniej ligowy

  • Turniej młodziczka
-
Minisiatkówka - III turniej ligowy-1 2022-04-24 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sitarek Bartosz II Lukowski Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Komor Dominik L II Janakowski Adrian

Grupa Minisiatkówka - II turniej ligowy

-
Minisiatkówka - II turniej ligowy-1 2022-03-26 9:00 pauzuje - pauzuje I Janus Aleksandra II Wróblewski Jan Sekretarz nieobsadzony L I Szeliga Marek L II Kosiorek Adam

Grupa Minisiatkówka - II turniej ligowy

-
Minisiatkówka - II turniej ligowy-1 2022-03-27 9:00 pauzuje - pauzuje I Janus Aleksandra II Kosiorek Adam Sekretarz nieobsadzony L I Białek Piotr L II Szeliga Marek

Grupa Minisiatkówka - II turniej ligowy

-
Minisiatkówka - II turniej ligowy-1 2022-03-27 9:00 pauzuje - pauzuje I Turski Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz nieobsadzony L I Komenda Jakub L II Cichocki Mateusz

Grupa Minisiatkówka - I turniej ligowy

-
Minisiatkówka - I turniej ligowy-1 2022-03-05 9:00 pauzuje - pauzuje I Białek Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Janus Aleksandra L I Wróblewski Jan L II

Grupa Minisiatkówka - I turniej ligowy

-
Minisiatkówka - I turniej ligowy-1 2022-03-06 9:00 pauzuje - pauzuje I Białek Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Janus Aleksandra L I Wróblewski Jan L II

Grupa Minisiatkówka - I turniej ligowy

-
Minisiatkówka - I turniej ligowy-1 2022-03-06 9:00 pauzuje - pauzuje I Ogieniewska Olga II Gnatowski Marcin Sekretarz Dykałowicz Magda L I Kryszkiewicz Mateusz L II

Grupa Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek

  • LTS Legionovia Legionowo I
  • MUKS Sparta Warszawa
  • KS Metro Warszawa
  • UMKS MOS Wola Warszawa
-
Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek-1 2022-02-26 10:00 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Białek Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Gago Michał Główny: Naduk Jacek L I Zielińska Katarzyna L II Kasica Michał
Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek-2 2022-02-26 11:30 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Białek Piotr Sekretarz Gago Michał Główny: Naduk Jacek L I Kasica Michał L II Zielińska Katarzyna
Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek-3 2022-02-26 16:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa I Wylotek Damian II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Gago Michał Główny: Naduk Jacek L I Bednarek Remigiusz L II Polak Paulina
Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek-4 2022-02-26 17:30 MUKS Sparta Warszawa - KS Metro Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Wylotek Damian Sekretarz Gago Michał Główny: Naduk Jacek L I Polak Paulina L II Bednarek Remigiusz
Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek-5 2022-02-27 10:00 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Gałecka Ewa II Cichocki Mateusz Sekretarz Papież Leszek Główny: Kułak Zbigniew L I Janus Aleksandra L II Polak Paulina
Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek-6 2022-02-27 11:30 KS Metro Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Cichocki Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz Papież Leszek Główny: Kułak Zbigniew L I Polak Paulina L II Janus Aleksandra

Grupa Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy

-
Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy-1 2022-02-19 9:00 pauzuje - pauzuje I Białek Piotr II Szeliga Marek Sekretarz nieobsadzony L I Wróblewski Jan L II Janus Aleksandra

Grupa Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy

-
Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy-1 2022-02-20 9:00 pauzuje - pauzuje I Ogieniewska Olga II Sasin Nina Sekretarz Polak Paulina L I Chylak Karolina L II Nowakowski Piotr

Grupa Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy

-
Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy-1 2022-02-20 9:00 pauzuje - pauzuje I Janus Aleksandra II Wróblewski Jan Sekretarz Białek Piotr L I Szeliga Marek L II Kosiorek Adam

Grupa Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy

-
Minisiatkówka - turniej rozstawieniowy-1 2022-02-20 9:00 pauzuje - pauzuje I Talacha Marcin II Rombel Marcin Sekretarz Wylotek Damian L I Woźniak Piotr L II

Grupa Turniej półfinałowy

  • Turniej młodziczka
-
Turniej półfinałowy-1 2022-02-18 15:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Komornicki Robert II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Ślęzak Szymon L II Rymko Michał

Grupa Turniej półfinałowy

  • Turniej młodziczka
-
Turniej półfinałowy-1 2022-02-20 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Cichocki Mateusz II Góral Anna Sekretarz nieobsadzony L I Wieczorek Piotr L II Nowicki Łukasz

Grupa I LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Klepacz Krzysztof II Rymko Michał Sekretarz nieobsadzony L I Kociałkowski Jacek L II Główczak Marcin

Grupa III LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
III LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 14:00 Turniej młodziczka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IV LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Kaznowski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I Rzeszotarska Magdalena L II Molenda Lucjan

Grupa V LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
V LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-23 10:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiec Ryszard II Pysiak Grzegorz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
VI LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kiliszek Mateusz II Bialik Arkadiusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII + XI LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
VII + XI LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaliński Janusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Kurzepa Krzysztof L II

Grupa VIII LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
VIII LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kapusta Krzysztof II Dryja Maciej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IX LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IX LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa X LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
X LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-22 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowicki Łukasz II Cichocki Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I Dykałowicz Magda L II Gnatowski Marcin

Grupa I LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-23 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Daszkowska Katarzyna II Kruszewski Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I Kryszkiewicz Mateusz L II Cichocki Mateusz

Grupa II LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-23 11:30 Turniej młodziczka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA - IV TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
III LIGA - IV TURNIEJ-1 2022-01-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Plutka Beata II Kiliszek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I Kobylarczyk Jacek L II Nowakowski Piotr

Grupa I LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-18 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiorek Adam II Szyszko Henryk Sekretarz nieobsadzony L I Rombel Marcin L II Główczak Marcin

Grupa II + XI LIGA - III TURNIEJ

-
II + XI LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-18 10:00 pauzuje - pauzuje I Cichońska Weronika II Gałecka Ewa Sekretarz Ogieniewska Olga L I Cichocki Mateusz L II Kurzepa Krzysztof

Grupa III LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
III LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Baranowski Cyprian II Chylak Karolina Sekretarz nieobsadzony L I Dobosz Joanna L II Kosiec Ryszard

Grupa IV LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IV LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-18 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gago Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz nieobsadzony L I Talacha Marcin L II Rzeszotarska Magdalena

Grupa V LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
V LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-18 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ejmowski Igor II Kiliszek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I Sasin Nina L II Lipińska-Jeziorowska Monika

Grupa VI LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
VI LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ogieniewska Olga II Cieślak Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VII LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
VII LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiorek Adam II Białek Piotr Sekretarz Wielgoszyńska Paulina L I Turski Piotr L II Cichocki Mateusz

Grupa IX LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IX LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-18 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gnatowski Marcin II Wieczorek Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa X LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
X LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-18 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kępka Gabriela II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szulawa Michał II Wylotek Damian Sekretarz nieobsadzony L I Talacha Marcin L II Rombel Marcin

Grupa II LIGA - III TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA - III TURNIEJ-1 2021-12-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Ogórkis Andrzej Sekretarz Sałuda Kamil L I Nowak Ewa L II Trzewik Piotr

Grupa II LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Adrian II Wodzińska Natalia Sekretarz nieobsadzony L I Więckowski Mariusz L II Świeczkowski Arkadiusz

Grupa IX LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IX LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Janus Aleksandra II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Filip Adam II Zielińska Katarzyna Sekretarz Białek Piotr L I Lipiński Krzysztof L II Góral Anna

Grupa I LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wach Sławomir II Ochocka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowakowski Piotr II Motyka Jan Sekretarz nieobsadzony L I Kaczmarski Marcin L II Kobylarczyk Jacek

Grupa III LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
III LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Klepacz Krzysztof II Kociałkowski Jacek Sekretarz nieobsadzony L I Engelard Marcin L II Kasica Michał

Grupa IV LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IV LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Szyszko Henryk II Molenda Lucjan Sekretarz nieobsadzony L I Rombel Marcin L II Wylotek Damian

Grupa VII LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
VII LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kiliszek Mateusz II Ejmowski Igor Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IX LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
IX LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-20 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ejmowski Igor II Baranowski Cyprian Sekretarz nieobsadzony L I Frączek Maciej L II Minda Piotr

Grupa X LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
X LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Gago Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa XI LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
XI LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaczmarski Marcin II Daszkowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony L I Kosiec Ryszard L II Chylak Karolina

Grupa I LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-28 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Jakubowska Martyna II Kosiacki Piotr Sekretarz Molenda Lucjan L I Wielgoszyńska Paulina L II Turski Piotr

Grupa II LIGA - II TURNIEJ

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Borowy Wojciech II Szeliga Marek Sekretarz nieobsadzony L I Białek Piotr L II Świeczkowski Arkadiusz

Grupa I LIGA

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA-1 2021-10-23 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Frydrych Michał II Talacha Marcin Sekretarz Szulawa Michał

Grupa III LIGA

  • Turniej młodziczka
-
III LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Borowy Wojciech II Kociałkowski Jacek Sekretarz

Grupa IV LIGA

  • Turniej młodziczka
-
IV LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ejmowski Igor II Kosiec Ryszard Sekretarz

Grupa V LIGA

  • Turniej młodziczka
-
V LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wróblewski Jan II Białek Piotr Sekretarz

Grupa VI LIGA

  • Turniej młodziczka
-
VI LIGA-1 2021-10-23 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Rombel Marcin II Wylotek Damian Sekretarz

Grupa VII LIGA

  • Turniej młodziczka
-
VII LIGA-1 2021-10-23 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Główczak Marcin II Cichońska Weronika Sekretarz

Grupa VIII LIGA

  • Turniej młodziczka
-
VIII LIGA-1 2021-10-24 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz

Grupa IX LIGA

  • Turniej młodziczka
-
IX LIGA-1 2021-10-23 15:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Janus Aleksandra II Gruszczyński Daniel Sekretarz

Grupa X LIGA

  • Turniej młodziczka
-
X LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Woźniak Piotr II Zgiet Agata Sekretarz

Grupa XI LIGA

  • Turniej młodziczka
-
XI LIGA-1 2021-10-24 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Borowy Wojciech II Nowicki Łukasz Sekretarz Wielgoszyńska Paulina

Grupa I LIGA

  • Turniej młodziczka
-
I LIGA-1 2021-10-24 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Herbik Marcin II Janik Tomasz Sekretarz

Grupa II LIGA

  • Turniej młodziczka
-
II LIGA-1 2021-10-24 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Turski Piotr Sekretarz Daszkowska Katarzyna

Grupa III LIGA

  • Turniej młodziczka
-
III LIGA-1 2021-10-24 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz Wodzińska Natalia

Grupa Turniej rozstawieniowy nr 1

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy nr 1-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz

Grupa FINAŁ MP

-
FINAŁ MP-1 2021-09-16 10:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-2 2021-09-16 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-3 2021-09-16 14:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-4 2021-09-16 16:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-5 2021-09-17 9:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-6 2021-09-17 10:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-7 2021-09-17 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-8 2021-09-17 13:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-9 2021-09-17 15:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-10 2021-09-17 16:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-11 2021-09-17 18:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-12 2021-09-17 19:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-13 2021-09-18 10:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-14 2021-09-18 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-15 2021-09-18 14:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-16 2021-09-18 16:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-17 2021-09-19 10:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-18 2021-09-19 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz

Grupa turniej nr1

  • GLKS Nadarzyn
-
turniej nr1-2 2021-09-04 12:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Główczak Marcin
turniej nr1-3 2021-09-04 17:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
turniej nr1-4 2021-09-04 18:30 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
turniej nr1-5 2021-09-05 10:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
turniej nr1-6 2021-09-05 12:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel

Grupa Turniej rozstawieniowy 2

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 2-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kiliszek Mateusz II Nowakowski Piotr Sekretarz Pysiak Grzegorz

Grupa Turniej rozstawieniowy 3

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 3-1 2021-10-02 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Guzy Przemysław II Polak Paulina Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 4

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 4-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaliński Janusz II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 5

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 5-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gago Michał II Jakubowska Martyna Sekretarz Redlicki Krzysztof

Grupa Turniej rozstawieniowy 6

-
Turniej rozstawieniowy 6-1 2021-10-02 10:00 pauzuje - pauzuje I Cichocki Mateusz II Lipiński Krzysztof Sekretarz Nowicki Łukasz

Grupa Turniej rozstawieniowy 7

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 7-1 2021-10-03 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Kondrat Michał Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 8

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 8-1 2021-10-03 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowakowski Piotr II Kosiacki Piotr Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 9

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 9-1 2021-10-03 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sasin Nina II Chylak Karolina Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 10

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 10-1 2021-10-03 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Klepacz Krzysztof II Cichocki Mateusz Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 11

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 11-1 2021-10-03 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Talacha Marcin II Szyszko Henryk Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy 12

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy 12-1 2021-10-03 13:45 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipińska Anna II Filip Adam Sekretarz

pozostałe

  • LTS Legionovia Legionowo I
  • LTS Legionovia Legionowo I
-
1 2021-11-24 16:00 turniej - pauzuje I Filip Adam II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-03-18 11:00 LTS Legionovia Legionowo I - pauzuje I Białek Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2022-03-18 16:00 LTS Legionovia Legionowo I - pauzuje I Wylotek Damian II Gałecka Ewa Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2022-03-19 9:00 LTS Legionovia Legionowo I - pauzuje I Cichońska Weronika II Cichocki Mateusz Sekretarz Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2022-03-19 14:00 LTS Legionovia Legionowo I - pauzuje I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2022-03-20 10:00 LTS Legionovia Legionowo I - pauzuje I Wieczorek Piotr II Wodzińska Natalia Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-03-26 9:00 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Janakowski Adrian L II Komor Dominik
1 2022-03-27 9:00 turniej - pauzuje I Siwik Jakub II Szymański Mirosław Sekretarz Ducki Mateusz L I Szymborski Adam L II Zięcina Tymon