Młodziczki

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY

  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • GLKS Nadarzyn
  • MUKS Krótka Mysiadło
  • LTS Legionovia Legionowo I
-
TURNIEJ FINAŁOWY-1 2020-02-29 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło I Wieczorek Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Rymko Michał L I Ogieniewska Olga L II Szeliga Marek
TURNIEJ FINAŁOWY-2 2020-02-29 11:30 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I I Ogórkis Andrzej II Wieczorek Piotr Sekretarz Rymko Michał L I Szeliga Marek L II Ogieniewska Olga
TURNIEJ FINAŁOWY-3 2020-02-29 16:00 GLKS Nadarzyn - MUKS Krótka Mysiadło I Gałecka Ewa II Opiłowski Maciej Sekretarz Rymko Michał L I Kurzepa Krzysztof L II Zygmont Tomasz
TURNIEJ FINAŁOWY-4 2020-02-29 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa I Opiłowski Maciej II Gałecka Ewa Sekretarz Rymko Michał L I Zygmont Tomasz L II Kurzepa Krzysztof
TURNIEJ FINAŁOWY-5 2020-03-01 10:00 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo I I Dykałowicz Magda II Zimoch Mateusz Sekretarz Pięta Piotr L I Erchardt Arkadiusz L II Kryszkiewicz Mateusz
TURNIEJ FINAŁOWY-6 2020-03-01 11:30 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn I Zimoch Mateusz II Dykałowicz Magda Sekretarz Pięta Piotr L I Kryszkiewicz Mateusz L II Erchardt Arkadiusz

Grupa Turniej półfinałowy

  • Turniej młodziczka
-
Turniej półfinałowy-1 2020-02-01 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Piotr II Zygmont Tomasz Sekretarz Makaruk Agnieszka L I Główczak Marcin L II Wielgoszyńska Paulina

Grupa Turniej półfinałowy

  • Turniej młodziczka
-
Turniej półfinałowy-1 2020-02-02 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaznowski Andrzej II Białek Piotr Sekretarz Dykałowicz Magda L I Daszkowska Katarzyna L II Filip Adam

Grupa IV Turniej I Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej I Liga-1 2020-01-11 13:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Zielińska Katarzyna II Górska Agata Sekretarz Engelard Marcin L I Kurzepa Krzysztof L II Król Piotr

Grupa IV Turniej I Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej I Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kwiatkowski Łukasz II Cieślak Mateusz Sekretarz Dykałowicz Magda L I Król Piotr L II Kwidziński Krzysztof

Grupa IV Turniej II Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej II Liga-1 2020-01-11 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Rzeszotarska Magdalena II Wróblewski Jan Sekretarz nieobsadzony L I Szuty Przemysław L II Konopski Damian

Grupa IV Turniej II Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej II Liga-1 2020-01-12 12:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Wróblewski Jan II van der Veer Nicolaas Sekretarz nieobsadzony L I Ogórkis Andrzej L II Wieczorek Adrian

Grupa IV Turniej III Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej III Liga-1 2020-01-11 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I van der Veer Nicolaas II Sałuda Kamil Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz L I Erchardt Arkadiusz L II Ogórkis Andrzej

Grupa IV Turniej III Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej III Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sałuda Kamil II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Makaruk Agnieszka L I Papież Leszek L II Gałecka Ewa

Grupa IV Turniej IV Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej IV Liga-1 2020-01-11 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Daszkowska Katarzyna II Gago Michał Sekretarz nieobsadzony L I Ślesiński Kamil L II Pięta Piotr

Grupa IV Turniej V Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej V Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowicki Łukasz II Jędrak Dominik Sekretarz nieobsadzony L I Lukowski Tomasz L II Wodzińska Natalia

Grupa IV Turniej VI i VIII Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej VI i VIII Liga-1 2020-01-12 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Śliwerski Łukasz II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Gruszczyński Daniel L II Kasica Michał

Grupa IV Turniej VII Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej VII Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szyszko Henryk II Filimoniuk Mirosław Sekretarz nieobsadzony L I Szulawa Michał L II Molenda Lucjan

Grupa IV Turniej IX Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej IX Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipińska-Jeziorowska Monika II Jurkowski Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV Turniej X Liga

  • Turniej młodziczka
-
IV Turniej X Liga-1 2020-01-12 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Erchardt Arkadiusz II Konopski Damian Sekretarz nieobsadzony L I Filip Adam L II Walesiak Franciszek

Grupa III Turniej I Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej I Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Cieślak Mateusz II Klepacz Krzysztof Sekretarz Rymko Michał

Grupa III Turniej I Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej I Liga-1 2019-12-08 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sokołowska Małgorzata II Góral Anna Sekretarz Komornicki Robert

Grupa III Turniej II Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej II Liga-1 2019-12-07 13:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Trzewik Piotr II Gałecka Ewa Sekretarz Frydrych Michał

Grupa III Turniej II Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej II Liga-1 2019-12-08 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Zielińska Katarzyna II Cieślak Mateusz Sekretarz Górska Agata

Grupa III Turniej III Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej III Liga-1 2019-12-07 14:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szuty Przemysław II Kaliński Janusz Sekretarz

Grupa III Turniej III Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej III Liga-1 2019-12-08 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiacki Piotr II Ślesiński Kamil Sekretarz Kasica Michał

Grupa III Turniej IV Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej IV Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Więckowski Mariusz II Baran Józef Sekretarz

Grupa III Turniej V Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej V Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Walesiak Franciszek II Gago Michał Sekretarz

Grupa III Turniej VI Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej VI Liga-1 2019-12-08 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Adrian II Szulawa Michał Sekretarz

Grupa III Turniej VII Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej VII Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kryszkiewicz Mateusz II Góral Anna Sekretarz

Grupa III Turniej VIII Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej VIII Liga-1 2019-12-07 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szulawa Michał II Talacha Marcin Sekretarz

Grupa III Turniej IX Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej IX Liga-1 2019-12-08 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Redlicki Krzysztof II Walesiak Franciszek Sekretarz

Grupa III Turniej X Liga

  • Turniej młodziczka
-
III Turniej X Liga-1 2019-12-08 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Rombel Marcin II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław

Grupa II Turniej I Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej I Ligi-1 2019-11-16 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Trzewik Piotr II Bednarek Remigiusz Sekretarz Nowicki Łukasz

Grupa II Turniej I Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej I Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Fronczak Agata Sekretarz

Grupa II Turniej II Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej II Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Góral Anna II Erchardt Arkadiusz Sekretarz

Grupa II Turniej II Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej II Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wylotek Damian II Rombel Marcin Sekretarz

Grupa II Turniej III Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej III Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gałecka Ewa II Opiłowski Maciej Sekretarz Sałuda Kamil

Grupa II Turniej III Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej III Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wodzińska Natalia II Erchardt Arkadiusz Sekretarz Macierowski Jarosław

Grupa II Turniej IV Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej IV Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Figiel Michał II Kosiorek Adam Sekretarz

Grupa II Turniej V Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej V Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ślesiński Kamil II Gago Michał Sekretarz

Grupa II Turniej VI Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej VI Ligi-1 2019-11-17 13:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kosiorek Adam II Górska Agata Sekretarz

Grupa II Turniej VII Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej VII Ligi-1 2019-11-17 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Zimoch Mateusz II Wróblewski Jan Sekretarz

Grupa II Turniej VIII Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej VIII Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Adamiec Dominika II Lipińska-Jeziorowska Monika Sekretarz

Grupa II Turniej IX Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej IX Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gruszczyński Roch II Dobrowolska Agata Sekretarz

Grupa II Turniej X Ligi

  • Turniej młodziczka
-
II Turniej X Ligi-1 2019-11-16 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kasica Michał II Turski Piotr Sekretarz

Grupa I Turniej I Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej I Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Makaruk Agnieszka II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Kosiorek Adam

Grupa I Turniej I Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej I Liga-1 2019-10-20 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz

Grupa I Turniej II Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej II Liga-1 2019-10-19 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipiński Krzysztof II Macierowski Jarosław Sekretarz

Grupa I Turniej II Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej II Liga-1 2019-10-20 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gałecka Ewa II Macierowski Jarosław Sekretarz Ogieniewska Olga

Grupa I Turniej III Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej III Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Kobyliński Michał

Grupa I Turniej III Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej III Liga-1 2019-10-20 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lukowski Tomasz II Kosiacki Piotr Sekretarz Kępka Gabriela

Grupa I Turniej IV Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej IV Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Makowski Łukasz Sekretarz

Grupa I Turniej V Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej V Liga-1 2019-10-20 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Rombel Marcin Sekretarz

Grupa I Turniej VI Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej VI Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kuskowska Justyna II Sałuda Kamil Sekretarz

Grupa I Turniej VII Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej VII Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Fronczak Agata II Wróblewski Jan Sekretarz

Grupa I Turniej VIII Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej VIII Liga-1 2019-10-19 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Cieślak Mateusz Sekretarz

Grupa I Turniej IX Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej IX Liga-1 2019-10-20 12:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Skąpska Marta II Kryszkiewicz Mateusz Sekretarz

Grupa I Turniej X Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej X Liga-1 2019-10-20 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Talacha Marcin Sekretarz

Grupa I Turniej XI Liga

  • Turniej młodziczka
-
I Turniej XI Liga-1 2019-10-19 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Walesiak Franciszek II Górska Agata Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 1

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 1-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Ogórkis Andrzej Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 2

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 2-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gruszczyński Roch II Gago Michał Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 3

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 3-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Bialik Arkadiusz II Nowakowski Piotr Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 4

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 4-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Góral Anna II Gałecka Ewa Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 5

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 5-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Cieślak Mateusz II Wodzińska Natalia Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 6

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 6-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 7

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 7-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Lukowski Tomasz II Król Piotr Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 8

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 8-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Engelard Marcin II Macierowski Jarosław Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 9

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 9-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipińska-Jeziorowska Monika II Kotala Tomasz Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 10

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 10-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wylotek Damian II Molenda Lucjan Sekretarz Szyszko Henryk

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 11

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 11-1 2019-09-28 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Dykałowicz Magda II Cichocki Mateusz Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 12

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 12-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Papież Leszek II Redlicki Krzysztof Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 13

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 13-1 2019-09-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Konopski Damian II Ogieniewska Olga Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 14

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 14-1 2019-09-29 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Górska Agata II Macierowski Jarosław Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 15

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 15-1 2019-09-29 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ogieniewska Olga II Guzy Przemysław Sekretarz

Grupa Turniej rozstawieniowy gr. 16

  • Turniej młodziczka
-
Turniej rozstawieniowy gr. 16-1 2019-09-29 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Adrian II van der Veer Nicolaas Sekretarz

pozostałe

  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • GLKS Nadarzyn
-
1 2019-09-14 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Rombel Marcin II Ślesiński Kamil Sekretarz nieobsadzony L I Włodarczyk Mikołaj L II
1 2019-09-15 9:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Konopski Damian II Górska Agata Sekretarz nieobsadzony L I Stachewicz Bartłomiej L II
1 2019-11-10 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Kryszkiewicz Mateusz II Górska Agata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-24 10:00 turniej - pauzuje I Rzeszotarska Magdalena II Erchardt Arkadiusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-01 9:00 turniej - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Kryszkiewicz Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I Rzeszotarska Magdalena L II Stachewicz Bartłomiej
1 2019-12-10 9:00 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Sznajder Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-10 9:00 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 9:45 turniej - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Kępka Gabriela Sekretarz nieobsadzony L I Kryszkiewicz Mateusz L II Górska Agata
1 2020-01-26 9:30 turniej - pauzuje I Górska Agata II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 14:15 turniej - pauzuje I Kosiorek Adam II Ogieniewska Olga Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-29 13:00 turniej - pauzuje I Sałuda Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-01 8:30 turniej - pauzuje I Macierowski Jarosław II Gałecka Ewa Sekretarz nieobsadzony L I Góral Anna L II Ogieniewska Olga
1 2020-03-01 13:30 turniej - pauzuje I Wylotek Damian II Talacha Marcin Sekretarz nieobsadzony L I Rombel Marcin L II Cichońska Weronika