Przeglądanie meczów
rozgrywki akademickie
- AZS SGGW
- AZS SWPS
- AZS UW
- AZS WUM
- AZS PW
- AZS AWF
- AZS VISTULA
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
I LIGA-1 | 2023-11-13 19:00 | AZS AWF | - | AZS UW | I Strzelecki Jakub | II Sokołowska Małgorzata | Sekretarz |
I LIGA-2 | 2023-11-15 20:00 | AZS SGGW | - | AZS WUM | I Cichocki Mateusz | II Komor Dominik | Sekretarz |
I LIGA-3 | 2023-11-16 20:00 | AZS SWPS | - | AZS PW | I Góral Anna | II Pisarek Tomasz | Sekretarz |
I LIGA-4 | 2023-11-23 19:30 | AZS WUM | - | AZS AWF | I Rojek Artur | II Kępka Gabriela | Sekretarz |
I LIGA-5 | 2023-11-23 19:00 | AZS PW | - | AZS SGGW | I Wojciechowicz Ewa | II Siwik Zofia | Sekretarz |
I LIGA-6 | 2023-11-23 20:30 | AZS UW | - | AZS VISTULA | I Cichocki Mateusz | II Ducki Mateusz | Sekretarz |
I LIGA-7 | 2023-11-27 19:00 | AZS AWF | - | AZS PW | I Białek Karolina | II Papież Leszek | Sekretarz |
I LIGA-8 | 2023-11-28 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS WUM | I Czarnecki Mikołaj | II Szymańczak Luiza | Sekretarz |
I LIGA-9 | 2023-11-29 20:00 | AZS SGGW | - | AZS SWPS | I Polak Paulina | II Nowicki Łukasz | Sekretarz |
I LIGA-10 | 2023-12-07 19:00 | AZS PW | - | AZS VISTULA | I Ducki Mateusz | II Hejman Kamil | Sekretarz |
I LIGA-11 | 2023-12-07 19:30 | AZS WUM | - | AZS UW | I Makowski Łukasz | II Przystaś Adam | Sekretarz |
I LIGA-12 | 2023-12-07 20:00 | AZS SWPS | - | AZS AWF | I Kwiatkowski Łukasz | II Dykałowicz Magda | Sekretarz |
I LIGA-13 | 2023-12-11 19:00 | AZS AWF | - | AZS SGGW | I Komenda Jakub | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz |
I LIGA-14 | 2023-12-12 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS SWPS | I Osmulska Kamila | II Rojek Artur | Sekretarz |
I LIGA-15 | 2023-12-14 20:30 | AZS UW | - | AZS PW | I Wieczorek Piotr | II Hejman Kamil | Sekretarz |
I LIGA-16 | 2023-12-20 20:00 | AZS SGGW | - | AZS VISTULA | I Konieczny Michał | II Siwiec Krystian | Sekretarz |
I LIGA-17 | 2023-12-21 19:00 | AZS PW | - | AZS WUM | I Makowski Łukasz | II Białek Karolina | Sekretarz |
I LIGA-18 | 2023-12-21 20:00 | AZS SWPS | - | AZS UW | I Cichocki Mateusz | II Rojek Artur | Sekretarz |
I LIGA-19 | 2024-01-09 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS AWF | I Hejman Kamil | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz |
I LIGA-20 | 2024-01-11 19:30 | AZS WUM | - | AZS SWPS | I Bartoszek Damian | II Komor Dominik | Sekretarz |
I LIGA-21 | 2024-01-18 20:30 | AZS UW | - | AZS SGGW | I Konieczny Michał | II Wielgoszyńska Paulina | Sekretarz |
I LIGA-22 | 2024-02-29 20:30 | AZS UW | - | AZS AWF | I Wieczorek Karolina | II Rojek Artur | Sekretarz |
I LIGA-23 | 2024-04-23 19:00 | AZS PW | - | AZS SWPS | I | II | Sekretarz |
I LIGA-24 | 2024-02-29 19:30 | AZS WUM | - | AZS SGGW | I Bartoszek Damian | II Cichocki Mateusz | Sekretarz |
I LIGA-25 | 2024-03-04 19:00 | AZS AWF | - | AZS WUM | I Szczypka Dominik | II Chrzanowski Rafał | Sekretarz |
I LIGA-26 | 2024-03-05 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS UW | I Szuty Przemysław | II Wieczorek Piotr | Sekretarz |
I LIGA-27 | 2024-03-06 20:00 | AZS SGGW | - | AZS PW | I Szymańczak Luiza | II Bartoszek Damian | Sekretarz |
I LIGA-28 | 2024-03-14 19:00 | AZS PW | - | AZS AWF | I Góral Anna | II Komor Dominik | Sekretarz |
I LIGA-29 | 2024-03-14 19:30 | AZS WUM | - | AZS VISTULA | I Cichocki Mateusz | II Rojek Artur | Sekretarz |
I LIGA-30 | 2024-03-14 20:00 | AZS SWPS | - | AZS SGGW | I Kurzepa Krzysztof | II Sokołowski Władysław | Sekretarz |
I LIGA-31 | 2024-03-18 19:00 | AZS AWF | - | AZS SWPS | I Kruszewski Krzysztof | II Ogieniewska Olga | Sekretarz |
I LIGA-32 | 2024-03-19 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS PW | I Rojek Artur | II Polak Paulina | Sekretarz |
I LIGA-33 | 2024-03-21 20:30 | AZS UW | - | AZS WUM | I Białek Karolina | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz |
I LIGA-34 | 2024-04-24 20:00 | AZS SGGW | - | AZS AWF | I | II | Sekretarz |
I LIGA-35 | 2024-04-04 19:00 | AZS PW | - | AZS UW | I | II | Sekretarz |
I LIGA-36 | 2024-03-21 20:00 | AZS SWPS | - | AZS VISTULA | I Wieczorek Karolina | II Sałuda Kamil | Sekretarz |
I LIGA-37 | 2024-04-09 20:30 | AZS VISTULA | - | AZS SGGW | I | II | Sekretarz |
I LIGA-38 | 2024-04-11 19:30 | AZS WUM | - | AZS PW | I | II | Sekretarz |
I LIGA-39 | 2024-04-11 20:30 | AZS UW | - | AZS SWPS | I | II | Sekretarz |
I LIGA-40 | 2024-04-15 19:00 | AZS AWF | - | AZS VISTULA | I | II | Sekretarz |
I LIGA-41 | 2024-04-17 20:00 | AZS SGGW | - | AZS UW | I | II | Sekretarz |
I LIGA-42 | 2024-04-18 20:00 | AZS SWPS | - | AZS WUM | I | II | Sekretarz |
- AZS ASzW
- AZS UW II
- AZS SGH
- AZS AEH
- AZS WAT
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
II LIGA-1 | 2023-11-15 20:30 | AZS AEH | - | AZS SGH | I Ducki Mateusz | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz |
II LIGA-2 | 2023-11-16 18:00 | AZS WAT | - | AZS UW II | I Gnatowski Marcin | II Szuty Przemysław | Sekretarz |
II LIGA-3 | 2023-11-23 18:30 | AZS UW II | - | AZS AEH | I Chrzanowski Rafał | II Cichocki Mateusz | Sekretarz |
II LIGA-4 | 2023-11-23 21:20 | AZS SGH | - | AZS ASzW | I Czarnecki Mikołaj | II Kruszewski Krzysztof | Sekretarz |
II LIGA-5 | 2023-11-29 18:30 | AZS ASzW | - | AZS AEH | I Ogórkis Andrzej | II Sałuda Kamil | Sekretarz |
II LIGA-6 | 2023-11-30 18:00 | AZS WAT | - | AZS SGH | I Pisarek Tomasz | II Gnatowski Marcin | Sekretarz |
II LIGA-7 | 2023-12-06 18:30 | AZS ASzW | - | AZS UW II | I Ogórkis Andrzej | II Sałuda Kamil | Sekretarz |
II LIGA-8 | 2023-12-06 20:30 | AZS AEH | - | AZS WAT | I Komor Dominik | II Komenda Jakub | Sekretarz |
II LIGA-9 | 2023-12-14 18:00 | AZS WAT | - | AZS ASzW | I Kurzepa Krzysztof | II Główczak Marcin | Sekretarz |
II LIGA-10 | 2023-12-14 18:30 | AZS UW II | - | AZS SGH | I Przystaś Adam | II Ducki Mateusz | Sekretarz |
II LIGA-11 | 2024-03-07 18:30 | AZS UW II | - | AZS WAT | I Bartoszek Damian | II Siwiec Krystian | Sekretarz |
II LIGA-12 | 2024-03-07 21:20 | AZS SGH | - | AZS AEH | I Wieczorek Karolina | II Świderski Igor | Sekretarz |
II LIGA-13 | 2024-03-13 18:30 | AZS ASzW | - | AZS SGH | I Osmulska Kamila | II Przystaś Adam | Sekretarz |
II LIGA-14 | 2024-03-13 20:45 | AZS AEH | - | AZS UW II | I Konieczny Michał | II Ogieniewska Olga | Sekretarz |
II LIGA-15 | 2024-03-20 20:45 | AZS AEH | - | AZS ASzW | I Konieczny Michał | II Sokołowski Władysław | Sekretarz |
II LIGA-16 | 2024-03-21 21:20 | AZS SGH | - | AZS WAT | I Bartoszek Damian | II Jędrak Dominik | Sekretarz |
II LIGA-17 | 2024-04-11 18:00 | AZS WAT | - | AZS AEH | I | II | Sekretarz |
II LIGA-18 | 2024-04-11 18:30 | AZS UW II | - | AZS ASzW | I | II | Sekretarz |
II LIGA-19 | 2024-04-17 18:30 | AZS ASzW | - | AZS WAT | I | II | Sekretarz |
II LIGA-20 | 2024-04-18 21:20 | AZS SGH | - | AZS UW II | I | II | Sekretarz |
- Z SKSu do AZSu
- Varsoviada
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-25 8:45 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Czarnecki Mikołaj | II Wojciechowicz Ewa | Sekretarz Komor Dominik |
1 | 2023-09-25 8:45 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Siwiec Krystian | II Konieczny Michał | Sekretarz |
1 | 2023-11-11 8:20 | Varsoviada | - | pauzuje | I Białek Karolina | II Ducki Mateusz | Sekretarz Wojciechowicz Ewa |
1 | 2023-11-09 18:30 | Varsoviada | - | pauzuje | I Ducki Mateusz | II Bartoszek Damian | Sekretarz Szuty Przemysław |
1 | 2023-11-11 8:20 | Varsoviada | - | pauzuje | I Sienkiewicz Kinga | II Czarnecki Mikołaj | Sekretarz Sokołowski Władysław |
1 | 2023-11-25 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Siwik Zofia | II Włodarczyk Mikołaj | Sekretarz Sitarek Bartosz |
1 | 2023-11-26 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Wylotek Damian | II Pisarek Tomasz | Sekretarz Cichocki Mateusz |
1 | 2023-12-03 9:00 | Z SKSu do AZSu | - | pauzuje | I Pawlikowska Agata | II Wieczorek Karolina | Sekretarz |