pozostałe

pozostałe

  • TURNIEJ PLAŻOWY
  • Legionovia Legionowo
  • GLKS Nadarzyn
  • Mistrzostwa Białołęki WOM
  • BKS Bielsko-Biała
-
1 2019-08-18 9:00 TURNIEJ PLAŻOWY - pauzuje I Białek Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-07 10:00 turniej - pauzuje I Pięta Piotr II Kosiacki Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-08 9:30 turniej - pauzuje I Naduk Jacek II Kosiacki Piotr Sekretarz Pięta Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-15 14:00 TURNIEJ PLAŻOWY - pauzuje I Kosiacki Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-21 9:00 turniej - pauzuje I Andrzejewski Piotr II Kapusta Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-27 18:00 Legionovia Legionowo - pauzuje I Naduk Jacek II Papież Leszek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-28 18:00 Legionovia Legionowo - pauzuje I Ogórkis Andrzej II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-29 12:00 Legionovia Legionowo - pauzuje I Kosiacki Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-04 17:15 Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała I Kułak Zbigniew II Wieczorek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-27 21:00 finał - pauzuje I Bednarek Remigiusz II Kobyliński Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-21 9:00 turniej - pauzuje I Wróblewski Jan II Szeliga Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-22 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Sznajder Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-22 9:00 GLKS Nadarzyn - turniej I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz Góral Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-23 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-24 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-27 9:00 turniej - turniej I Kosiorek Adam II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-28 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-29 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I Wróblewski Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-30 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I Wróblewski Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-30 9:00 turniej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Żelazny Adam L I Sznajder Zbigniew L II
1 2020-01-31 9:00 Mistrzostwa Białołęki WOM - pauzuje I Wróblewski Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-05 9:00 turniej - pauzuje I Szeliga Marek II Kosiorek Adam Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-06 9:00 turniej - pauzuje I Kosiorek Adam II Szeliga Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-25 9:30 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-03 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-03 10:00 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-05 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Szeliga Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-09 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Szeliga Marek II Kosiorek Adam Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-09 9:00 turniej - pauzuje I Szyszko Henryk II Gałecka Ewa Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • GLKS Nadarzyn
  • UKS Iskra Warszawa
  • Legia Warszawa
  • Turniej Amatorski w Dębem Wielkim
  • Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • Turniej Ursynowski
  • 6th Deaf Volleyball Champions League
  • SPS GOSiR Mrozy
  • Grodziska Amatorska Liga Siatkówki
  • K A L S
  • Memoriał Gawłowskiego
  • UKS Ósemka Pruszków
  • MUKS Tie-Break Piastów
  • Memoriał Jerzego Cudnego
  • Turniej amatorski
  • VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
  • Mistrzostwa Bemowa WOM
  • ALS Warszawa
  • PlayVolley
  • Promotor Gózd
  • KS Siatkarz Ząbki
  • Cerrad Enea Czarni Radom
-
1 2019-08-31 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Wylotek Damian II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-07 12:00 turniej - pauzuje I Naduk Jacek II Wieczorek Piotr Sekretarz Żelazny Adam L I Kwiatkowski Łukasz L II Kwidziński Krzysztof
1 2019-09-08 10:00 turniej - pauzuje I Rymko Michał II Wieczorek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-14 11:00 UKS Iskra Warszawa - pauzuje I Białek Piotr II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-14 11:00 Legia Warszawa - pauzuje I Wieczorek Piotr II Zimoch Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-14 17:00 Legia Warszawa - pauzuje I Kaznowski Andrzej II Kwidziński Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-15 10:00 Legia Warszawa - pauzuje I Pięta Piotr II Makowski Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-16 9:00 turniej - pauzuje I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-21 10:00 turniej - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Figiel Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-21 18:00 Turniej Amatorski w Dębem Wielkim - pauzuje I Białek Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Guzy Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-22 10:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - pauzuje I Kosiacki Piotr II Pięta Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Makowski Łukasz L II
1 2019-09-24 9:00 turniej - pauzuje I van der Veer Nicolaas II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I Jędrak Dominik L II Dykałowicz Magda
1 2019-09-26 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Bialik Arkadiusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-26 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I Sałuda Kamil II nieobsadzony Sekretarz Sznajder Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-26 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I Szeliga Marek II Szyszko Henryk Sekretarz Ogórkis Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-27 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I Białek Piotr II Bialik Arkadiusz Sekretarz Kabat Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-27 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I nieobsadzony II Konopski Damian Sekretarz Sznajder Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-27 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I Lipińska-Jeziorowska Monika II Ogórkis Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-28 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I Kosiacki Piotr II Makaruk Agnieszka Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-28 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I nieobsadzony II Pfeiffer Paulina Sekretarz Sznajder Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-28 9:00 6th Deaf Volleyball Champions League - pauzuje I nieobsadzony II Makowski Łukasz Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-28 9:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Kurzepa Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-09-29 9:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-06 9:00 turniej - pauzuje I Kotala Tomasz II Bialik Arkadiusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-13 10:45 Grodziska Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Białek Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-13 8:30 turniej - pauzuje I Erchardt Arkadiusz II Ogórkis Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-19 8:00 Turniej Ursynowski - pauzuje I Ogórkis Andrzej II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Cichocki Mateusz L II Gałecka Ewa
1 2019-10-19 10:00 SPS GOSiR Mrozy - pauzuje I Trzewik Piotr II van der Veer Nicolaas Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2019-10-20 11:00 turniej - Promotor Gózd I Jurkowski Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-20 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-10-27 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-03 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-09 17:00 K A L S - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Cieślak Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-09 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki I Kwidziński Krzysztof II Kociałkowski Jacek Sekretarz Janik Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-16 15:30 K A L S - pauzuje I Gałecka Ewa II Opiłowski Maciej Sekretarz Dykałowicz Magda L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-20 16:00 turniej - pauzuje I Kasica Michał II van der Veer Nicolaas Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 15:30 K A L S - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Lipiński Krzysztof Sekretarz Gruszczyński Roch L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-23 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Kosiacki Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-24 10:45 Grodziska Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wieczorek Adrian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-30 9:00 Memoriał Gawłowskiego - pauzuje I Cichocki Mateusz II Cieślak Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I Dykałowicz Magda L II Szczykutowicz Maciej
1 2019-11-30 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Kawiak Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-11-30 17:00 K A L S - pauzuje I Macierowski Jarosław II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-01 10:00 turniej - pauzuje I Erchardt Arkadiusz II Wróblewski Jan Sekretarz nieobsadzony L I Gruszczyński Roch L II Ślęzak Szymon
1 2019-12-01 9:00 Memoriał Gawłowskiego - pauzuje I Zielińska Katarzyna II Trzewik Piotr Sekretarz nieobsadzony L I Bialik Arkadiusz L II Gałecka Ewa
1 2019-12-01 10:00 UKS Ósemka Pruszków - pauzuje I Figiel Michał II Gruszczyński Daniel Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-05 9:00 turniej - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Frydrych Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-07 9:00 turniej - pauzuje I Plutka Beata II Fokt Artur Sekretarz Tosza Bohdan L I Pajenk Milena L II Bialik Arkadiusz
1 2019-12-08 9:30 turniej - pauzuje I Kocik Marcin II Fokt Artur Sekretarz Tosza Bohdan L I Jurkowski Jacek L II
1 2019-12-08 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-14 9:00 turniej - pauzuje I Klepacz Krzysztof II Kociałkowski Jacek Sekretarz nieobsadzony L I Główczak Marcin L II Szuty Przemysław
1 2019-12-14 15:30 K A L S - pauzuje I Góral Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-15 8:00 pauzuje - pauzuje I Stachewicz Bartłomiej II Szyszko Henryk Sekretarz Nowicki Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-15 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Figiel Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-15 10:45 Grodziska Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I nieobsadzony II Wodzińska Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-28 10:30 Memoriał Jerzego Cudnego - pauzuje I Szuty Przemysław II Kosiacki Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-28 12:30 Memoriał Jerzego Cudnego - pauzuje I Kosiacki Piotr II Szuty Przemysław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-12-28 16:00 Memoriał Jerzego Cudnego - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-04 10:45 Grodziska Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Góral Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-04 8:30 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-10 15:00 turniej - pauzuje I Król Piotr II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-11 10:45 Grodziska Amatorska Liga Siatkówki - pauzuje I Weber Grzegorz II Góral Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-11 14:30 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom I Myszkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-18 15:30 K A L S - pauzuje I Macierowski Jarosław II Stachewicz Bartłomiej Sekretarz Opiłowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-18 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Kurzepa Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-19 9:00 Turniej amatorski - pauzuje I Góral Anna II van der Veer Nicolaas Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-25 15:00 K A L S - pauzuje I Baran Józef II Macierowski Jarosław Sekretarz Wielgoszyńska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-26 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Kaliński Janusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-01-29 11:30 Mistrzostwa Bemowa WOM - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-01 10:00 turniej - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-01 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-01 15:30 K A L S - pauzuje I Główczak Marcin II nieobsadzony Sekretarz Molenda Lucjan L I Sznajder Zbigniew L II
1 2020-02-16 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Kawiak Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-22 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-29 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-03 20:30 ALS Warszawa - pauzuje I Cichońska Weronika II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-04 20:30 ALS Warszawa - pauzuje I Cichońska Weronika II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-05 21:00 PlayVolley - pauzuje I Erchardt Arkadiusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-07 11:30 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-08 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Lukowski Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-09 10:00 turniej - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II nieobsadzony Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-03-10 13:00 turniej - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II nieobsadzony Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony