Przeglądanie meczów
Szczebel Centralny - obsady pomocnicze
- LTS Legionovia Legionowo
- NIKE Węgrów
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- MKS COPCO Imielin
- GKS Wieżyca 2011 Stężyca
- Enea Energetyk Poznań
- AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno
- Solna Wieliczka
- SMS PZPS Szczyrk
- MKS SAN-Pajda Jarosław
- Enea PTPS Piła
- MKS Sokół Mogilno
- MKS MOS PŁOMIEŃ
- BAS Białystok
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-29 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | NIKE Węgrów | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Kasica Michał | L2 Szymański Mirosław |
21 | 2023-10-01 14:00 | NIKE Węgrów | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Gago Michał | L1 Janakowski Adrian | L2 Krzewiński Paweł |
8 | 2023-10-07 17:00 | NIKE Węgrów | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Molenda Lucjan | L1 Rombel Marcin | L2 Sarna Dominik |
34 | 2023-10-13 18:30 | NIKE Węgrów | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Szymański Mirosław | L2 Suchenek Rafał |
20 | 2023-10-15 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Polak Paulina | L1 Strzelecki Jakub | L2 Wodzińska Natalia |
22 | 2023-10-21 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Sarna Dominik | L2 Włodarczyk Mikołaj |
33 | 2023-10-29 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | GKS Wieżyca 2011 Stężyca | Sekretarz Polak Paulina | L1 Cichocki Mateusz | L2 Wieczorek Karolina |
36 | 2023-11-05 12:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Bednarek Remigiusz | L2 Wodzińska Natalia |
47 | 2023-11-12 12:00 | NIKE Węgrów | - | Enea PTPS Piła | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Filimoniuk Mirosław | L2 Rombel Marcin |
50 | 2023-11-18 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Czarnecki Mikołaj | L2 Gumienny Piotr |
60 | 2023-11-25 17:00 | NIKE Węgrów | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Gago Michał | L1 Rombel Marcin | L2 Szyszko Henryk |
64 | 2023-12-03 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | GKS Wieżyca 2011 Stężyca | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Śpiewak Michał | L2 Plewa Artur |
72 | 2023-12-09 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | Solna Wieliczka | Sekretarz Ogieniewska Olga | L1 Komenda Jakub | L2 Gira Paulina |
73 | 2023-12-09 17:00 | NIKE Węgrów | - | MKS MOS PŁOMIEŃ | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Szyszko Henryk | L2 Rombel Marcin |
78 | 2023-12-16 14:30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Enea PTPS Piła | Sekretarz Polak Paulina | L1 Kuskowska Justyna | L2 Bartoszek Damian |
85 | 2023-12-20 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Gago Michał | L1 Bartoszek Damian | L2 Cichocki Mateusz |
86 | 2023-12-20 18:33 | NIKE Węgrów | - | BAS Białystok | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Szyszko Henryk | L2 Rombel Marcin |
98 | 2024-01-05 18:30 | NIKE Węgrów | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Talacha Marcin | L2 Rombel Marcin |
92 | 2024-01-06 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Wieczorek Karolina | L2 Sienkiewicz Kinga |
144 | 2024-01-07 13:00 | NIKE Węgrów | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Gago Michał | L1 Rombel Marcin | L2 Talacha Marcin |
99 | 2024-01-13 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | NIKE Węgrów | Sekretarz Kalinowska Alona | L1 Sokołowski Władysław | L2 Guzy Przemysław |
100 | 2024-01-15 17:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Bartoszek Damian | L2 Czarnecki Mikołaj |
106 | 2024-01-21 12:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Białek Karolina | L2 Śpiewak Michał |
114 | 2024-01-28 12:00 | NIKE Węgrów | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Rombel Marcin | L2 Szyszko Henryk |
115 | 2024-01-29 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Czarnecki Mikołaj | L1 Siwiec Krystian | L2 Osmulska Kamila |
129 | 2024-01-31 18:30 | NIKE Węgrów | - | GKS Wieżyca 2011 Stężyca | Sekretarz Gago Michał | L1 Talacha Marcin | L2 Szulawa Michał |
120 | 2024-02-03 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno | Sekretarz Gumienny Piotr | L1 Guzy Przemysław | L2 Jankowski Paweł |
134 | 2024-02-17 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | MKS MOS PŁOMIEŃ | Sekretarz Świderski Igor | L1 Plewa Artur | L2 Skorupa Robert |
46 | 2024-02-18 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Sienkiewicz Kinga |
145 | 2024-02-26 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Pawlikowska Agata | L2 Sarna Dominik |
59 | 2024-03-02 13:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Ogórkis Andrzej | L2 Konopski Damian |
148 | 2024-03-02 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | Solna Wieliczka | Sekretarz Wylotek Damian | L1 Siwik Jakub | L2 Strzelecki Jakub |
159 | 2024-03-09 12:00 | NIKE Węgrów | - | AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno | Sekretarz Szyszko Henryk | L1 Szulawa Michał | L2 Filimoniuk Mirosław |
130 | 2024-03-11 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | Enea PTPS Piła | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Strzelecki Jakub | L2 Bartoszek Damian |
162 | 2024-03-15 18:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | BAS Białystok | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L1 Bartoszek Damian | L2 Czarnecki Mikołaj |
160 | 2024-03-22 17:30 | LTS Legionovia Legionowo | - | MKS MOS PŁOMIEŃ | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L1 Plewa Artur | L2 Guzy Przemysław |
174 | 2024-03-23 17:00 | NIKE Węgrów | - | Solna Wieliczka | Sekretarz Talacha Marcin | L1 Sarna Dominik | L2 Rombel Marcin |
175 | 2024-03-24 12:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | BAS Białystok | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Gira Paulina | L2 Góral Anna |
176 | 2024-03-27 18:33 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Lipiński Krzysztof | L1 Góral Anna | L2 Polak Paulina |
1 | 2024-04-06 17:00 | NIKE Węgrów | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Szulawa Michał | L1 Filimoniuk Mirosław | L2 Szyszko Henryk |
1 | 2024-04-06 20:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Gnatowski Marcin | L2 Pawlikowska Agata |
2 | 2024-04-13 18:00 | LTS Legionovia Legionowo | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Góral Anna | L2 Dykałowicz Magda |
1 | 2024-04-26 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Polak Paulina |
1 | 2024-04-27 17:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Cieślak Mateusz | L2 Cichocki Mateusz |
1 | 2024-04-28 14:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | pauzuje | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Dykałowicz Magda |
- MUKS Krótka Mysiadło
- MUKS Sparta Warszawa
- AZS Warszawa
- EASY WRAP Volley Kobyłka
- AZS AWF Warszawa
- KSG Warszawa
- KS Halinów
- KS PAŁAC Bydgoszcz
- UKS Chemik Olsztyn
- Gedania Gdańsk
- AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 2023-10-07 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | KSG Warszawa | Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz | L1 Plewa Artur | L2 Plewa Piotr |
3 | 2023-10-07 20:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Szczypka Dominik | L2 Świderski Igor |
4 | 2023-10-07 16:00 | AZS Warszawa | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L1 Czarnecki Mikołaj | L2 Lewandowski Kajetan |
6 | 2023-10-14 19:15 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Śpiewak Michał | L2 Komor Dominik |
7 | 2023-10-14 14:30 | AZS AWF Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | L1 Strzelecki Jakub | L2 Siwik Jakub |
9 | 2023-10-14 17:00 | KSG Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Świderski Igor |
11 | 2023-10-21 17:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Sitarek Bartosz | L1 Olszewski Zbigniew | L2 Gira Paulina |
13 | 2023-10-21 16:00 | AZS Warszawa | - | KSG Warszawa | Sekretarz Polak Paulina | L1 Gumienny Piotr | L2 Śpiewak Michał |
16 | 2023-10-28 18:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Szymański Mirosław |
18 | 2023-10-28 17:00 | KSG Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Świderski Igor | L2 Sienkiewicz Kinga |
20 | 2023-10-28 17:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Białek Karolina |
21 | 2023-11-04 17:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Kurzepa Krzysztof | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Osmulska Kamila |
22 | 2023-11-04 16:00 | AZS Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Jankowski Paweł | L2 Janakowski Adrian |
25 | 2023-11-04 19:15 | AZS AWF Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Śpiewak Michał | L2 Komenda Jakub |
26 | 2023-11-11 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Komor Dominik |
27 | 2023-11-11 15:00 | KSG Warszawa | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Polak Paulina | L1 Sołtykiewicz Grzegorz | L2 Śpiewak Michał |
29 | 2023-11-11 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Jędrak Dominik | L1 Kalinowska Alona | L2 Turski Piotr |
30 | 2023-11-11 14:30 | MUKS Sparta Warszawa | - | AZS Warszawa | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Przystaś Adam | L2 Szczypka Dominik |
31 | 2023-11-18 14:00 | AZS Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Świderski Igor | L1 Konieczny Michał | L2 Lewandowski Kajetan |
34 | 2023-11-19 17:00 | AZS AWF Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Gago Michał | L1 Komenda Jakub | L2 Białek Karolina |
36 | 2023-11-24 20:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KSG Warszawa | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Vushkalenko Mykyta | L2 Suchenek Rafał |
38 | 2023-11-25 18:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Białek Karolina | L1 Szymański Mirosław | L2 Suchenek Rafał |
39 | 2023-11-25 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Gira Paulina | L2 Pawlikowska Agata |
40 | 2023-11-25 16:00 | AZS Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Komor Dominik | L2 Przystaś Adam |
43 | 2023-12-02 14:30 | AZS AWF Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Gago Michał | L1 Pawlikowska Agata | L2 Kalinowska Alona |
45 | 2023-12-02 17:00 | KSG Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Góral Anna | L2 Świderski Igor |
46 | 2023-12-09 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Gago Michał | L1 Kalinowska Alona | L2 Siwiec Krystian |
47 | 2023-12-09 17:00 | KSG Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Szymański Mirosław | L2 Komor Dominik |
49 | 2023-12-09 18:00 | AZS AWF Warszawa | - | AZS Warszawa | Sekretarz Jędrak Dominik | L1 Bartoszek Damian | L2 Wojciechowicz Ewa |
53 | 2023-12-16 14:00 | AZS Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Ogórkis Andrzej | L1 Krzewiński Paweł | L2 Sokołowski Władysław |
54 | 2023-12-16 19:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | KSG Warszawa | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Świderski Igor |
55 | 2023-12-16 16:45 | MUKS Krótka Mysiadło | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Wieczorek Karolina | L1 Więckowski Mariusz | L2 Komor Dominik |
12 | 2024-01-13 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Gago Michał | L1 Białek Karolina | L2 Osmulska Kamila |
56 | 2024-01-13 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Strzelecki Jakub | L2 Suchenek Rafał |
58 | 2024-01-13 17:00 | KSG Warszawa | - | AZS Warszawa | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sokołowski Michał | L2 Śpiewak Michał |
60 | 2024-01-13 16:30 | AZS AWF Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Chrzanowski Rafał | L1 Plewa Piotr | L2 Plewa Artur |
61 | 2024-01-20 19:00 | AZS AWF Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Osmulska Kamila | L2 Świderski Igor |
64 | 2024-01-20 16:00 | AZS Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Polak Paulina | L1 Białek Karolina | L2 Sokołowski Michał |
65 | 2024-01-20 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Ducki Mateusz | L2 Konieczny Michał |
66 | 2024-02-03 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Gago Michał | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Sienkiewicz Kinga |
67 | 2024-02-03 17:30 | MUKS Krótka Mysiadło | - | AZS Warszawa | Sekretarz Przystaś Adam | L1 Białek Karolina | L2 Plewa Artur |
69 | 2024-02-03 16:00 | KSG Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Więckowski Mariusz | L2 Cichocki Mateusz |
72 | 2024-02-17 17:30 | AZS AWF Warszawa | - | KSG Warszawa | Sekretarz Komor Dominik | L1 Osmulska Kamila | L2 Gnatowski Marcin |
75 | 2024-02-17 16:00 | AZS Warszawa | - | MUKS Sparta Warszawa | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Jędrak Dominik | L2 Przystaś Adam |
76 | 2024-03-02 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS Warszawa | Sekretarz Gago Michał | L1 Góral Anna | L2 Polak Paulina |
77 | 2024-03-02 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | L1 Gira Paulina | L2 Pisarek Tomasz |
78 | 2024-03-02 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Sarna Dominik | L1 Ciemiński Bartosz | L2 Bartoszek Damian |
80 | 2024-03-02 17:00 | KSG Warszawa | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Chrzanowski Rafał | L2 Lewandowski Kajetan |
81 | 2024-03-16 17:00 | KSG Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Sokołowski Michał |
83 | 2024-03-16 15:30 | AZS AWF Warszawa | - | MUKS Krótka Mysiadło | Sekretarz Białek Karolina | L1 Gira Paulina | L2 Przystaś Adam |
86 | 2024-03-23 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | Gedania Gdańsk | Sekretarz Vushkalenko Mykyta | L1 Sałuda Kamil | L2 Ogórkis Andrzej |
87 | 2024-03-23 14:00 | AZS Warszawa | - | UKS Chemik Olsztyn | Sekretarz Polak Paulina | L1 Góral Anna | L2 Bartoszek Damian |
88 | 2024-03-23 18:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | AZS AWF Warszawa | Sekretarz Wojciechowicz Ewa | L1 Szuty Przemysław | L2 Kasica Michał |
89 | 2024-03-23 18:00 | MUKS Krótka Mysiadło | - | KS PAŁAC Bydgoszcz | Sekretarz Bartoszek Damian | L1 Dykałowicz Magda | L2 Polak Paulina |
1 | 2024-04-04 17:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Góral Anna | L2 Strzelecki Jakub |
2 | 2024-04-04 20:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Strzelecki Jakub | L2 Góral Anna |
1 | 2024-04-05 17:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Komor Dominik | L2 Bartoszek Damian |
2 | 2024-04-05 20:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Bartoszek Damian | L2 Komor Dominik |
3 | 2024-04-05 17:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Przystaś Adam |
4 | 2024-04-05 20:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Przystaś Adam | L2 Wojciechowicz Ewa |
3 | 2024-04-06 15:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sokołowski Michał | L2 Sienkiewicz Kinga |
4 | 2024-04-06 18:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Sokołowski Michał |
5 | 2024-04-06 11:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Pisarek Tomasz | L2 Góral Anna |
6 | 2024-04-06 14:00 | KSG Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Góral Anna | L2 Pisarek Tomasz |
5 | 2024-04-07 13:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Osmulska Kamila |
6 | 2024-04-07 16:00 | KS Halinów | - | pauzuje | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Pawlikowska Agata | L2 Lewandowski Kajetan |
1 | 2024-04-19 17:30 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | pauzuje | Sekretarz Wieczorek Piotr | L1 Przystaś Adam | L2 Bartoszek Damian |
1 | 2024-04-20 16:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | pauzuje | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian |
1 | 2024-04-21 12:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Kalinowska Alona |
- KSG Warszawa
- EASY WRAP Volley Kobyłka
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
- BAS Białystok
- LTS Legionovia Legionowo
- GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów
- BKS Bielsko-Biała
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 2023-10-11 18:00 | KSG Warszawa | - | AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Gnatowski Marcin | L2 Pawlikowska Agata |
6 | 2023-10-11 20:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | BAS Białystok | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Strzelecki Jakub | L2 Kalinowska Alona |
1 | 2023-11-08 19:00 | KSG Warszawa | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Cichocki Mateusz | L1 Gnatowski Marcin | L2 Strzelecki Jakub |
1 | 2023-12-21 19:00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów | Sekretarz nieobsadzony | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian |
1 | 2024-01-17 19:00 | KSG Warszawa | - | BKS Bielsko-Biała | Sekretarz nieobsadzony | L1 Białek Karolina | L2 Ducki Mateusz |
- Epicentr - Podolyany HORODOK
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-11-02 18:00 | Epicentr - Podolyany HORODOK | - | pauzuje | L1 Gnatowski Marcin | L2 Ducki Mateusz | L3 | L4 | LR nieobsadzony |
- PROJEKT Warszawa
- | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-11-29 19:00 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian | L3 | L4 | LR nieobsadzony |
1 | 2023-12-13 19:00 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał | L3 | L4 | LR nieobsadzony |
1 | 2024-01-16 19:00 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Komenda Jakub | L3 | L4 | LR nieobsadzony |
1 | 2024-02-07 18:30 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Cieślak Mateusz | L2 Wodzińska Natalia | L3 | L4 | LR nieobsadzony |
1 | 2024-02-21 17:30 | PROJEKT Warszawa | - | pauzuje | L1 Siwiec Krystian | L2 Komenda Jakub | L3 | L4 | LR nieobsadzony |
- KPS Siedlce
- ASPS AVIA Świdnik
- Chrobry Głogów
- MKST Astra Nowa Sól
- SMS PZPS Spała
- MKS Będzin
- BKS Visła Bydgoszcz
- UKS Mickiewicz Kluczbork
- KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
- AGH Kraków
- Arka Tempo Chełm
- BAS Białystok
- Olimpia Sulęcin
- BBTS Bielsko-Biała
- MCKiS Jaworzno
- KS Gwardia Wrocław
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-25 20:30 | KPS Siedlce | - | ASPS AVIA Świdnik | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
2 | 2023-10-07 17:00 | KPS Siedlce | - | Chrobry Głogów | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał |
3 | 2023-10-28 17:00 | KPS Siedlce | - | MKST Astra Nowa Sól | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
4 | 2023-11-11 17:00 | KPS Siedlce | - | SMS PZPS Spała | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
6 | 2023-12-09 17:00 | KPS Siedlce | - | BKS Visła Bydgoszcz | Sekretarz nieobsadzony | L1 Wodzińska Natalia | L2 Cieślak Mateusz |
7 | 2023-12-22 17:00 | KPS Siedlce | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał |
9 | 2024-01-06 17:00 | KPS Siedlce | - | AGH Kraków | Sekretarz nieobsadzony | L1 Polak Paulina | L2 Ducki Mateusz |
10 | 2024-01-20 17:00 | KPS Siedlce | - | Arka Tempo Chełm | Sekretarz nieobsadzony | L1 Komenda Jakub | L2 Pisarek Tomasz |
11 | 2024-01-27 17:00 | KPS Siedlce | - | BAS Białystok | Sekretarz nieobsadzony | L1 Góral Anna | L2 Suchenek Rafał |
8 | 2024-02-03 17:00 | KPS Siedlce | - | KS Lechia Tomaszów Mazowiecki | Sekretarz nieobsadzony | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Komenda Jakub |
12 | 2024-02-17 17:00 | KPS Siedlce | - | Olimpia Sulęcin | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
13 | 2024-02-24 17:00 | KPS Siedlce | - | BBTS Bielsko-Biała | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
5 | 2024-03-02 17:00 | KPS Siedlce | - | MKS Będzin | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
14 | 2024-03-09 17:00 | KPS Siedlce | - | MCKiS Jaworzno | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szyszko Henryk | L2 Szulawa Michał |
15 | 2024-03-23 17:00 | KPS Siedlce | - | KS Gwardia Wrocław | Sekretarz nieobsadzony | L1 Szulawa Michał | L2 Szyszko Henryk |
- KS Metro Family Warszawa
- KS Błonie
- KS Camper Wyszków
- MOS Wola Tramwaje Warszawskie
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- SPS Volley Ostrołęka
- POLCANEX Kobyłka
- KKS Kozienice
- UKS Centrum Augustów
- GKS Zamek Gołańcz
- KS Wifama Łódź
- ProNutiva SKK Belsk Duży
- NECKO Augustów
- UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim
- SMS PZPS Spała III
- KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS
- SMS PZPS Spała II
- | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 2023-09-30 19:00 | KS Camper Wyszków | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Komenda Jakub | L2 Wodzińska Natalia |
4 | 2023-09-30 18:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Ogieniewska Olga | L2 Komor Dominik |
3 | 2023-10-01 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Jędrak Dominik | L2 Sałuda Kamil |
9 | 2023-10-07 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Guzy Przemysław | L2 Szymański Mirosław |
11 | 2023-10-07 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Bednarek Remigiusz | L2 Sałuda Kamil |
12 | 2023-10-07 17:00 | KS Błonie | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Komenda Jakub | L1 Więckowski Mariusz | L2 Strzelecki Jakub |
10 | 2023-10-08 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Suchenek Rafał | L2 Kalinowska Alona |
14 | 2023-10-14 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Błonie | Sekretarz Gago Michał | L1 Białek Karolina | L2 Szymański Mirosław |
15 | 2023-10-14 17:33 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Gruszczyński Daniel | L1 Guzy Przemysław | L2 Wojciechowicz Ewa |
17 | 2023-10-14 18:00 | KKS Kozienice | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Korwin-Pawłowski Tobiasz | L2 Kaczmarski Marcin |
21 | 2023-10-21 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KKS Kozienice | Sekretarz Molenda Lucjan | L1 Szyszko Henryk | L2 Rombel Marcin |
22 | 2023-10-21 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Suchenek Rafał | L2 Kalinowska Alona |
24 | 2023-10-21 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Komor Dominik | L2 Lewandowski Kajetan |
23 | 2023-10-22 16:00 | KS Błonie | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L1 Kurzepa Krzysztof | L2 Kaliński Janusz |
20 | 2023-10-25 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała III | Sekretarz Gago Michał | L1 Bartoszek Damian | L2 Sarna Dominik |
25 | 2023-10-28 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | NECKO Augustów | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Kasica Michał | L2 Kociałkowski Jacek |
26 | 2023-10-28 17:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Gago Michał | L1 Ducki Mateusz | L2 Ciemiński Bartosz |
28 | 2023-10-28 18:00 | KKS Kozienice | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Zaleski Damian | L1 Baranowski Cyprian | L2 Frączek Maciej |
34 | 2023-11-04 17:00 | KS Błonie | - | KKS Kozienice | Sekretarz Jakubowska Martyna | L1 Sokołowski Michał | L2 Turski Piotr |
35 | 2023-11-04 18:00 | KS Camper Wyszków | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Ogórkis Andrzej | L1 Świderski Igor | L2 Gira Paulina |
36 | 2023-11-04 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Kasica Michał | L2 Ślendak Julia |
33 | 2023-11-08 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Świderski Igor | L2 Ciemiński Bartosz |
37 | 2023-11-11 18:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | NECKO Augustów | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Siwiec Krystian | L2 Pisarek Tomasz |
39 | 2023-11-11 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Kotala Tomasz |
42 | 2023-11-12 17:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Daszkowska - Lewandowska Katarzyna | L1 Kurzepa Krzysztof | L2 Turski Piotr |
1 | 2023-11-15 18:00 | KS Błonie | - | NECKO Augustów | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Konieczny Michał | L2 Turski Piotr |
44 | 2023-11-18 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Suchenek Rafał | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Jędrak Dominik |
45 | 2023-11-18 18:00 | KS Błonie | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Polak Paulina | L1 Kalinowska Alona | L2 Szymański Mirosław |
47 | 2023-11-18 19:00 | KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Pysiak Grzegorz | L2 Zaleski Damian |
48 | 2023-11-18 18:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian |
50 | 2023-11-25 18:00 | KKS Kozienice | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Jurkowski Jacek |
54 | 2023-11-25 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony |
53 | 2023-11-29 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Błonie | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Komor Dominik | L2 Bartoszek Damian |
57 | 2023-12-02 18:00 | KS Camper Wyszków | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Ślendak Julia | L1 Sokołowski Władysław | L2 Suchenek Rafał |
56 | 2023-12-03 16:00 | KS Błonie | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Gnatowski Marcin | L1 Pawlikowska Agata | L2 Białek Karolina |
61 | 2023-12-09 18:00 | KKS Kozienice | - | NECKO Augustów | Sekretarz Strzylak Sylwester | L1 Kobylarczyk Jacek | L2 Andrzejewski Piotr |
64 | 2023-12-09 14:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Jędrak Dominik | L1 Rudnicka Adrianna | L2 Kruszewski Krzysztof |
65 | 2023-12-09 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Gruszczyński Daniel | L1 Jankowski Paweł | L2 Kasica Michał |
66 | 2023-12-09 16:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Błonie | Sekretarz Gago Michał | L1 Kalinowska Alona | L2 Siwiec Krystian |
68 | 2023-12-13 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Gago Michał | L1 Ducki Mateusz | L2 Kruszewski Krzysztof |
69 | 2023-12-13 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony |
70 | 2023-12-13 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Polak Paulina | L1 Cichocki Mateusz | L2 Kurzepa Krzysztof |
72 | 2023-12-13 19:00 | KKS Kozienice | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Korwin-Pawłowski Tobiasz | L2 Nowakowski Piotr |
74 | 2023-12-16 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Zaleski Damian | L1 Kaczmarski Marcin | L2 Pysiak Grzegorz |
76 | 2023-12-16 16:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Siwiec Krystian | L2 Nowicki Łukasz |
77 | 2023-12-16 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Sołtykiewicz Grzegorz | L2 Szuty Przemysław |
78 | 2023-12-16 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KS Błonie | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Suchenek Rafał | L2 Konieczny Michał |
59 | 2023-12-20 19:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Komor Dominik | L2 Gira Paulina |
79 | 2024-01-06 18:00 | KS Camper Wyszków | - | NECKO Augustów | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Czarnecki Mikołaj | L2 Ślendak Julia |
81 | 2024-01-06 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Kruszewski Krzysztof | L1 Szymański Mirosław | L2 Gira Paulina |
83 | 2024-01-06 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KKS Kozienice | Sekretarz Gago Michał | L1 Pisarek Tomasz | L2 Siwiec Krystian |
80 | 2024-01-07 17:00 | KS Błonie | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Polak Paulina | L1 Komenda Jakub | L2 Kuskowska Justyna |
82 | 2024-01-07 17:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony |
46 | 2024-01-11 20:00 | KS Camper Wyszków | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Kruszewski Krzysztof | L2 Suchenek Rafał |
89 | 2024-01-11 19:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Błonie | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Polak Paulina | L2 Rojek Artur |
87 | 2024-01-13 18:00 | KKS Kozienice | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Baranowski Cyprian | L2 Kosiec Ryszard |
90 | 2024-01-13 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Pisarek Tomasz | L2 Konieczny Michał |
92 | 2024-01-17 20:00 | KS Camper Wyszków | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | Sekretarz Polak Paulina | L1 Szczypka Dominik | L2 Bartoszek Damian |
93 | 2024-01-17 18:00 | KS Błonie | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Osmulska Kamila | L1 Gira Paulina | L2 Sienkiewicz Kinga |
94 | 2024-01-17 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KKS Kozienice | Sekretarz Gago Michał | L1 Pisarek Tomasz | L2 Góral Anna |
95 | 2024-01-17 19:33 | SPS Volley Ostrołęka | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony |
96 | 2024-01-17 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Konieczny Michał | L1 Komor Dominik | L2 Śpiewak Michał |
97 | 2024-01-20 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Strzelecki Jakub | L2 Vushkalenko Mykyta |
100 | 2024-01-20 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Błonie | Sekretarz Głód Wojciech | L1 Frączek Maciej | L2 Kobylarczyk Jacek |
102 | 2024-01-20 16:30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Białek Piotr | L2 Sokołowski Władysław |
32 | 2024-01-24 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Siwiec Krystian | L1 Pisarek Tomasz | L2 Konieczny Michał |
104 | 2024-02-03 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Polak Paulina | L2 Baran Józef |
105 | 2024-02-03 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KKS Kozienice | Sekretarz Komor Dominik | L1 Sarna Dominik | L2 Strzelecki Jakub |
106 | 2024-02-03 17:00 | KS Błonie | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Sokołowski Władysław | L1 Kurzepa Krzysztof | L2 Kalinowska Alona |
107 | 2024-02-03 16:00 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Gago Michał | L1 Sienkiewicz Kinga | L2 Lewandowski Kajetan |
109 | 2024-02-17 | SPS Volley Ostrołęka | - | NECKO Augustów | Sekretarz nieobsadzony | L1 nieobsadzony | L2 nieobsadzony |
110 | 2024-02-17 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Sokołowski Władysław | L2 Sienkiewicz Kinga |
113 | 2024-02-17 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KKS Kozienice | Sekretarz Kuskowska Justyna | L1 Bartoszek Damian | L2 Chrzanowski Rafał |
117 | 2024-02-26 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | SMS PZPS Spała II | Sekretarz Szymański Mirosław | L1 Wojciechowicz Ewa | L2 Bartoszek Damian |
116 | 2024-03-02 20:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KKS Kozienice | Sekretarz Komor Dominik | L1 Gnatowski Marcin | L2 Pawlikowska Agata |
118 | 2024-03-02 18:00 | KS Camper Wyszków | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Guzy Przemysław | L2 Suchenek Rafał |
120 | 2024-03-02 16:00 | POLCANEX Kobyłka | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Gago Michał | L1 Polak Paulina | L2 Góral Anna |
108 | 2024-03-09 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Dykałowicz Magda | L1 Guzy Przemysław | L2 Przystaś Adam |
119 | 2024-03-13 19:00 | KS Błonie | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Sarna Dominik | L1 Guzy Przemysław | L2 Siwiec Krystian |
121 | 2024-03-16 18:00 | POLCANEX Kobyłka | - | NECKO Augustów | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Suchenek Rafał | L2 Sarna Dominik |
122 | 2024-03-16 18:00 | SPS Volley Ostrołęka | - | KS Błonie | Sekretarz Jankowski Paweł | L1 Więckowski Mariusz | L2 Vushkalenko Mykyta |
123 | 2024-03-16 16:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Camper Wyszków | Sekretarz Turski Piotr | L1 Polak Paulina | L2 Wieczorek Karolina |
124 | 2024-03-16 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Osmulska Kamila | L1 Sokołowski Władysław | L2 Świderski Igor |
126 | 2024-03-16 19:00 | KKS Kozienice | - | UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Kaczmarski Marcin | L2 Zaleski Damian |
129 | 2024-03-23 16:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS | Sekretarz Gago Michał | L1 Guzy Przemysław | L2 Opiłowski Maciej |
130 | 2024-03-23 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Gira Paulina | L2 Sokołowski Władysław |
131 | 2024-03-23 18:00 | KS Camper Wyszków | - | SPS Volley Ostrołęka | Sekretarz Żelazny Adam | L1 Szymański Mirosław | L2 Komor Dominik |
132 | 2024-03-23 15:00 | KS Błonie | - | POLCANEX Kobyłka | Sekretarz Ogórkis Andrzej | L1 Kuskowska Justyna | L2 Siwiec Krystian |
1 | 2024-04-05 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | Sekretarz Wodzińska Natalia | L1 Ducki Mateusz | L2 Polak Paulina |
1 | 2024-04-06 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KKS Kozienice | Sekretarz Ducki Mateusz | L1 Bartoszek Damian | L2 Wieczorek Karolina |
2 | 2024-04-06 18:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | Sekretarz Cieślak Mateusz | L1 Sokołowski Władysław | L2 Osmulska Kamila |
2 | 2024-04-07 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | KKS Kozienice | Sekretarz Nowicki Łukasz | L1 Bednarek Remigiusz | L2 Wieczorek Karolina |
1 | 2024-04-12 16:00 | UKS Centrum Augustów | - | KS Wifama Łódź | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Baranowski Cyprian | L2 Pysiak Grzegorz |
2 | 2024-04-12 19:00 | GKS Zamek Gołańcz | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | Sekretarz Twardowski Maciej | L1 Pysiak Grzegorz | L2 Baranowski Cyprian |
3 | 2024-04-13 14:00 | UKS Centrum Augustów | - | GKS Zamek Gołańcz | Sekretarz Głód Wojciech | L1 Kosiec Ryszard | L2 Kaczmarski Marcin |
3 | 2024-04-13 18:00 | KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Zaleski Damian |
4 | 2024-04-13 17:00 | KS Wifama Łódź | - | ProNutiva SKK Belsk Duży | Sekretarz Głód Wojciech | L1 Kaczmarski Marcin | L2 Kosiec Ryszard |
4 | 2024-04-14 16:00 | KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | Sekretarz Zaleski Damian | L1 Korwin-Pawłowski Tobiasz | L2 Frączek Maciej |
5 | 2024-04-14 13:00 | GKS Zamek Gołańcz | - | KS Wifama Łódź | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Bialik Arkadiusz | L2 Andrzejewski Piotr |
6 | 2024-04-14 16:00 | ProNutiva SKK Belsk Duży | - | UKS Centrum Augustów | Sekretarz Kapusta Krzysztof | L1 Andrzejewski Piotr | L2 Bialik Arkadiusz |
1 | 2024-04-26 17:00 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Kiszczak Andrzej | L1 Lewandowski Kajetan | L2 Sienkiewicz Kinga |
1 | 2024-04-27 15:30 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Pisarek Tomasz | L1 Szuty Przemysław | L2 Wieczorek Karolina |
1 | 2024-04-28 13:00 | KS Metro Family Warszawa | - | pauzuje | Sekretarz Gago Michał | L1 Kasica Michał | L2 Ogieniewska Olga |
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- ProNutiva SKK Belsk Duży
- SMS PZPS Spała
- MKS Będzin