III Liga Kobiet

Grupa PLAY-OFF

  • WTS INOVATIV Warka
  • In Fine Mundi Komandos Warszawa
  • LTS Legionovia Legionowo I
  • UKS Esperanto
  • UKS Atena Warszawa
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • SPS Konstancin Jeziorna
  • UKS Orlęta Raszyn
  • EASY WRAP Trójka Kobyłka
  • SPS LEVEL UP Jedlińsk
  • UKS JEDYNKA Kozienice
  • KS Grom Przytyk
  • MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki
  • KS Halinów
  • GLKS Nadarzyn
  • Olimp Tłuszcz
  • WTS Klondaik Warka
-
PLAY-OFF-1 2022-02-18 20:00 UKS JEDYNKA Kozienice - Olimp Tłuszcz I Kocik Marcin II Kapusta Krzysztof Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-19 17:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Szczykutowicz Maciej II Wach Sławomir Sekretarz Ochocka Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-20 14:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - WTS Klondaik Warka I Filip Adam II Fronczak Agata Sekretarz Mosiołek Wioletta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-20 19:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Orlęta Raszyn I Kurzepa Krzysztof II Molenda Lucjan Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-20 17:00 KS Grom Przytyk - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Fokt Artur II Kapusta Krzysztof Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-23 20:15 UKS Atena Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Trzewik Piotr II Filip Adam Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-24 18:30 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Esperanto I Daszkowska Katarzyna II Komornicki Robert Sekretarz Wróblewski Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-24 20:15 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Grom Przytyk I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-25 20:00 Olimp Tłuszcz - UKS JEDYNKA Kozienice I Wieczorek Piotr II Lipiński Krzysztof Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-26 16:00 KS Halinów - GLKS Nadarzyn I Filip Adam II Janik Tomasz Sekretarz Cieślak Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-26 15:00 UKS Esperanto - LTS Legionovia Legionowo I I Szeliga Marek II Kasica Michał Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-02-27 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Kaznowski Andrzej II Rymko Michał Sekretarz Makowski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-27 20:00 WTS INOVATIV Warka - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Bialik Arkadiusz II Andrzejewski Piotr Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-27 12:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Atena Warszawa I Kosiacki Piotr II Gruszczyński Daniel Sekretarz Kurzepa Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-02-27 16:00 UKS Orlęta Raszyn - SPS Konstancin Jeziorna I Herbik Marcin II Ogórkis Andrzej Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-02 20:00 GLKS Nadarzyn - KS Halinów I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-05 19:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Orlęta Raszyn I Trzewik Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz Makowski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-08 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto I Główczak Marcin II Gruszczyński Daniel Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-08 17:30 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Cichońska Weronika II Gałecka Ewa Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-10 20:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna I Wach Sławomir II Strzylak Sylwester Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-11 19:30 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Szymańczak Luiza II Papież Leszek Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-12 18:00 SPS Konstancin Jeziorna - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Ogórkis Andrzej II Kasica Michał Sekretarz Skorupa Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-13 18:00 UKS Orlęta Raszyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Komornicki Robert II Klepacz Krzysztof Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-15 15:45 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Cichońska Weronika II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-19 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto I Filip Adam II Molenda Lucjan Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-19 19:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Atena Warszawa I Janik Tomasz II Herbik Marcin Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-22 19:30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Cichońska Weronika II Ogórkis Andrzej Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-1 2022-03-23 19:00 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Orlęta Raszyn I Filip Adam II Cichocki Mateusz Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-23 20:15 UKS Atena Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Sokołowska Małgorzata II Nowicki Łukasz Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-24 20:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Bialik Arkadiusz II Minda Piotr Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-25 19:30 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna I Kępka Gabriela II Góral Anna Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-2 2022-03-29 19:30 UKS Orlęta Raszyn - LTS Legionovia Legionowo I I Jakubowska Martyna II Nowicki Łukasz Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA GR. A

  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • GLKS Nadarzyn
  • UKS JEDYNKA Kozienice
  • UKS Esperanto
  • KS Grom Przytyk
  • SPS LEVEL UP Jedlińsk
  • UKS Orlęta Raszyn
  • WTS INOVATIV Warka
-
III LIGA GR. A-2 2021-10-08 20:00 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn I Bialik Arkadiusz II Kapusta Krzysztof Sekretarz Minda Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-3 2021-10-08 20:00 UKS JEDYNKA Kozienice - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Fokt Artur II Zajc Paweł Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-1 2021-10-10 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn I Góral Anna II Lipiński Krzysztof Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-5 2021-10-17 16:00 WTS INOVATIV Warka - GLKS Nadarzyn I Banaś Anna II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-6 2021-10-17 18:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Esperanto I Minda Piotr II Kozieł Michał Sekretarz Kaczmarski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-7 2021-10-17 10:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS JEDYNKA Kozienice I Janik Tomasz II Filip Adam Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-8 2021-10-17 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Grom Przytyk I Lipińska Anna II Gago Michał Sekretarz Włodarczyk Mikołaj L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-9 2021-10-23 11:00 KS Grom Przytyk - GLKS Nadarzyn I Twardowski Maciej II Głód Wojciech Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-11 2021-10-23 15:00 UKS Esperanto - UKS Orlęta Raszyn I Ogórkis Andrzej II Naduk Jacek Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-10 2021-10-24 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Szczykutowicz Maciej II Minda Piotr Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-12 2021-10-24 14:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - WTS INOVATIV Warka I Bialik Arkadiusz II Fokt Artur Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-14 2021-11-06 16:00 UKS Orlęta Raszyn - WTS INOVATIV Warka I Główczak Marcin II Szeliga Marek Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-13 2021-11-07 11:00 GLKS Nadarzyn - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Klepacz Krzysztof II Król Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-18 2021-11-12 19:30 KS Grom Przytyk - UKS Esperanto I Kozieł Michał II Kapusta Krzysztof Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-20 2021-11-13 16:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn I Zajc Paweł II Andrzejewski Piotr Sekretarz Ejmowski Igor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-17 2021-11-14 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - GLKS Nadarzyn I Wach Sławomir II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-19 2021-11-14 15:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Bialik Arkadiusz II Kotala Tomasz Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-21 2021-11-17 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Orlęta Raszyn I Śliwerski Łukasz II Jakubowska Martyna Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-22 2021-11-21 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Góral Anna II Ogieniewska Olga Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-24 2021-11-21 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Esperanto I Kobylarczyk Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-15 2021-11-25 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto I Turski Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-25 2021-11-28 13:30 UKS Esperanto - GLKS Nadarzyn I Wodzińska Natalia II Rymko Michał Sekretarz Klepacz Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-26 2021-11-28 12:00 WTS INOVATIV Warka - UKS JEDYNKA Kozienice I Kozieł Michał II Fokt Artur Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-27 2021-11-28 14:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - KS Grom Przytyk I Wach Sławomir II Strzylak Sylwester Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-28 2021-11-28 20:30 UKS Orlęta Raszyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Gruszczyński Daniel II Góral Anna Sekretarz Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-29 2021-12-01 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-4 2021-12-04 14:00 UKS Esperanto - WTS INOVATIV Warka I Ogieniewska Olga II Wieczorek Adrian Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-30 2021-12-04 11:30 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk I Fokt Artur II Andrzejewski Piotr Sekretarz Bialik Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-31 2021-12-05 11:30 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS JEDYNKA Kozienice I Wach Sławomir II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-32 2021-12-05 18:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Esperanto I Kapusta Krzysztof II Kozieł Michał Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-33 2021-12-08 19:45 GLKS Nadarzyn - WTS INOVATIV Warka I Gałecka Ewa II Cichońska Weronika Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-34 2021-12-11 12:30 UKS Esperanto - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Opiłowski Maciej II Zielińska Katarzyna Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-35 2021-12-12 20:00 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Orlęta Raszyn I Kozieł Michał II Andrzejewski Piotr Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-37 2021-12-15 20:00 GLKS Nadarzyn - KS Grom Przytyk I Makaruk Agnieszka II Kaznowski Andrzej Sekretarz Szuty Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-16 2021-12-17 19:30 KS Grom Przytyk - UKS JEDYNKA Kozienice I Minda Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Plutka Beata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-39 2021-12-18 16:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS Esperanto I Zielińska Katarzyna II Ślęzak Szymon Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-38 2021-12-19 11:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS JEDYNKA Kozienice I Kociałkowski Jacek II Papież Leszek Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-40 2021-12-19 18:00 WTS INOVATIV Warka - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Fokt Artur II Bialik Arkadiusz Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-41 2022-01-09 14:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - GLKS Nadarzyn I Kapusta Krzysztof II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-42 2022-01-09 18:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Orlęta Raszyn I Kocik Marcin II Kotala Tomasz Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-44 2022-01-09 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - KS Grom Przytyk I Strzylak Sylwester II Andrzejewski Piotr Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-36 2022-01-11 20:30 KS Grom Przytyk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kocik Marcin II Strzylak Sylwester Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-45 2022-01-15 11:00 GLKS Nadarzyn - UKS JEDYNKA Kozienice I Śliwerski Łukasz II Szymańczak Luiza Sekretarz Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-48 2022-01-15 18:00 UKS Orlęta Raszyn - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Ogieniewska Olga II Guzy Przemysław Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-47 2022-01-16 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WTS INOVATIV Warka I Góral Anna II Wieczorek Piotr Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-43 2022-01-21 19:30 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Cichońska Weronika II Ogórkis Andrzej Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-52 2022-01-22 11:30 UKS Esperanto - UKS JEDYNKA Kozienice I Cieślak Mateusz II Naduk Jacek Sekretarz Engelard Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-50 2022-01-23 14:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Cichońska Weronika II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-46 2022-01-24 19:30 UKS Esperanto - KS Grom Przytyk I Ogieniewska Olga II Bednarek Remigiusz Sekretarz Kruszewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-55 2022-01-26 19:30 KS Grom Przytyk - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Minda Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-56 2022-01-29 11:30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Orlęta Raszyn I Naduk Jacek II Główczak Marcin Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-49 2022-02-01 16:00 UKS Orlęta Raszyn - GLKS Nadarzyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-53 2022-02-01 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Esperanto I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-54 2022-02-01 19:00 UKS JEDYNKA Kozienice - WTS INOVATIV Warka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-23 2022-02-04 19:30 KS Grom Przytyk - WTS INOVATIV Warka I Kocik Marcin II Kapusta Krzysztof Sekretarz Kozieł Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-51 2022-02-06 18:30 WTS INOVATIV Warka - KS Grom Przytyk I Kotala Tomasz II Andrzejewski Piotr Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA GR. B

  • Olimp Tłuszcz
  • KS Halinów
  • In Fine Mundi Komandos Warszawa
  • MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki
  • EASY WRAP Trójka Kobyłka
  • SPS Konstancin Jeziorna
  • GOKiS Celestynów
  • LTS Legionovia Legionowo I
  • UKS Atena Warszawa
-
III LIGA GR. B-2 2021-10-09 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Lipiński Krzysztof II Nowicki Łukasz Sekretarz Jakubowska Martyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-12 2021-10-09 18:00 KS Halinów - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Ogórkis Andrzej II Ogieniewska Olga Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-15 2021-10-09 10:00 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-3 2021-10-10 17:00 GOKiS Celestynów - UKS Atena Warszawa I Komornicki Robert II Kaznowski Andrzej Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-14 2021-10-12 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - GOKiS Celestynów I Molenda Lucjan II Szulawa Michał Sekretarz Wylotek Damian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-19 2021-10-12 18:30 LTS Legionovia Legionowo I - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Janik Tomasz II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-17 2021-10-16 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - Olimp Tłuszcz I Guzy Przemysław II Makowski Łukasz Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-20 2021-10-16 10:00 UKS Atena Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Rymko Michał II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Kosiacki Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-4 2021-10-17 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Sałuda Kamil II Ogórkis Andrzej Sekretarz Góral Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-18 2021-10-17 17:00 GOKiS Celestynów - KS Halinów I Janik Tomasz II Niedbał Anna Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-24 2021-10-20 20:15 UKS Atena Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna I Papież Leszek II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Nowicki Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-25 2021-10-21 19:30 LTS Legionovia Legionowo I - GOKiS Celestynów I Szuty Przemysław II Wróblewski Jan Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-22 2021-10-22 19:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - Olimp Tłuszcz I Kurzepa Krzysztof II Szuty Przemysław Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-9 2021-10-23 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Talacha Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-23 2021-10-23 18:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Więckowski Mariusz II Bednarek Remigiusz Sekretarz Frydrych Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-8 2021-10-24 17:00 GOKiS Celestynów - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Nowicki Łukasz II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-30 2021-10-28 20:45 In Fine Mundi Komandos Warszawa - KS Halinów I Cichocki Mateusz II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-29 2021-10-29 19:30 Olimp Tłuszcz - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Gałecka Ewa II Kułak Zbigniew Sekretarz Kruszewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-27 2021-10-30 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - LTS Legionovia Legionowo I I Lipińska Anna II Szeliga Marek Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-28 2021-10-31 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Atena Warszawa I Lipiński Krzysztof II Cichońska Weronika Sekretarz Pięta Piotr Główny: Pięta Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-53 2021-11-04 20:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - GOKiS Celestynów I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-7 2021-11-06 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Filip Adam II Gałecka Ewa Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-10 2021-11-06 18:30 EASY WRAP Trójka Kobyłka - Olimp Tłuszcz I Wielgoszyńska Paulina II Ogórkis Andrzej Sekretarz Kruszewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-13 2021-11-06 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Lipiński Krzysztof II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-33 2021-11-08 20:15 UKS Atena Warszawa - Olimp Tłuszcz I Główczak Marcin II Lipińska Anna Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-32 2021-11-09 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Halinów I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-35 2021-11-09 20:00 GOKiS Celestynów - SPS Konstancin Jeziorna I Kępka Gabriela II Papież Leszek Sekretarz Ślęzak Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-34 2021-11-14 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Lipiński Krzysztof II Makaruk Agnieszka Sekretarz Lipińska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-38 2021-11-19 19:00 Olimp Tłuszcz - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Fronczak Agata Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-40 2021-11-19 19:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Góral Anna II Papież Leszek Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-37 2021-11-20 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - GOKiS Celestynów I Kurzepa Krzysztof II Klepacz Krzysztof Sekretarz Engelard Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-39 2021-11-20 18:00 KS Halinów - UKS Atena Warszawa I Cichocki Mateusz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-42 2021-11-24 20:15 UKS Atena Warszawa - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Papież Leszek II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-60 2021-11-25 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Wróblewski Jan Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-5 2021-11-26 19:30 Olimp Tłuszcz - KS Halinów I Szuty Przemysław II Baran Józef Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-43 2021-11-27 18:00 LTS Legionovia Legionowo I - KS Halinów I Makowski Łukasz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Wróblewski Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-45 2021-11-27 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Góral Anna II Lipiński Krzysztof Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-44 2021-11-28 17:00 GOKiS Celestynów - Olimp Tłuszcz I Herbik Marcin II Sałuda Kamil Sekretarz Kaznowski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-59 2021-12-02 20:00 GOKiS Celestynów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Filip Adam II Rombel Marcin Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-54 2021-12-04 18:00 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna I Kociałkowski Jacek II Klepacz Krzysztof Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-55 2021-12-04 11:00 Olimp Tłuszcz - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Filimoniuk Mirosław II Rombel Marcin Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-57 2021-12-05 17:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - KS Halinów I Makowski Łukasz II Molenda Lucjan Sekretarz Janik Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-62 2021-12-11 11:00 Olimp Tłuszcz - SPS Konstancin Jeziorna I Cieślak Mateusz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Gałecka Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-63 2021-12-11 18:00 KS Halinów - GOKiS Celestynów I Wielgoszyńska Paulina II Cieślak Mateusz Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-65 2021-12-11 18:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Atena Warszawa I Herbik Marcin II Janik Tomasz Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-47 2021-12-14 20:15 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna I Szuty Przemysław II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-67 2021-12-17 19:00 Olimp Tłuszcz - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Wieczorek Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Gałecka Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-50 2021-12-18 18:00 KS Halinów - Olimp Tłuszcz I Engelard Marcin II Guzy Przemysław Sekretarz Rzeszotarska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-69 2021-12-18 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Atena Warszawa I Sałuda Kamil II Makaruk Agnieszka Sekretarz Kociałkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-70 2021-12-18 17:00 GOKiS Celestynów - LTS Legionovia Legionowo I I Filip Adam II Janik Tomasz Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-68 2021-12-19 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Cichońska Weronika II Makowski Łukasz Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-48 2021-12-22 20:15 UKS Atena Warszawa - GOKiS Celestynów I Kaznowski Andrzej II Makaruk Agnieszka Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-73 2022-01-05 20:15 UKS Atena Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Cichońska Weronika II Wodzińska Natalia Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-75 2022-01-08 18:00 KS Halinów - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Góral Anna II Gałecka Ewa Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-74 2022-01-09 17:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - Olimp Tłuszcz I Herbik Marcin II Szeliga Marek Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-78 2022-01-14 19:00 Olimp Tłuszcz - UKS Atena Warszawa I Ogórkis Andrzej II Szuty Przemysław Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-80 2022-01-15 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - GOKiS Celestynów I Kociałkowski Jacek II Klepacz Krzysztof Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-72 2022-01-16 11:00 LTS Legionovia Legionowo I - SPS Konstancin Jeziorna I Cieślak Mateusz II Cichońska Weronika Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-83 2022-01-20 18:00 LTS Legionovia Legionowo I - Olimp Tłuszcz I Wylotek Damian II Góral Anna Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-58 2022-01-21 20:15 In Fine Mundi Komandos Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna I Wielgoszyńska Paulina II Wieczorek Piotr Sekretarz Gnatowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-79 2022-01-22 18:30 EASY WRAP Trójka Kobyłka - LTS Legionovia Legionowo I I Ogórkis Andrzej II Janik Tomasz Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-85 2022-01-22 17:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Molenda Lucjan II Szeliga Marek Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-82 2022-01-23 17:00 GOKiS Celestynów - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Lipiński Krzysztof II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Filip Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-52 2022-01-25 20:15 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Baran Józef Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-84 2022-01-26 20:15 UKS Atena Warszawa - KS Halinów I Trzewik Piotr II Baran Józef Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-77 2022-01-27 20:30 KS Halinów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Daszkowska Katarzyna II Engelard Marcin Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-89 2022-01-28 20:00 Olimp Tłuszcz - GOKiS Celestynów I Niewiarowska Magdalena II Gago Michał Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-88 2022-01-29 18:00 KS Halinów - LTS Legionovia Legionowo I I Filip Adam II Szulawa Michał Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-90 2022-01-30 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS Konstancin Jeziorna I Komornicki Robert II Papież Leszek Sekretarz Kułak Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-64 2022-02-01 18:00 In Fine Mundi Komandos Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-87 2022-02-01 20:15 In Fine Mundi Komandos Warszawa - UKS Atena Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-49 2022-02-04 20:15 In Fine Mundi Komandos Warszawa - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Kaznowski Andrzej II Naduk Jacek Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony