-
PLAY-OFF-12 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-13 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-14 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-15 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-16 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-17 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-18 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-19 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-20 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-21 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-22 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-23 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-24 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-25 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-26 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-27 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-28 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-29 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-6 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-7 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-8 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-9 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
PLAY-OFF-10 0000-00-00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
1 2021-08-27 9:00 turniej - pauzuje I Wodzińska Natalia II Jakubowska Martyna Sekretarz nieobsadzony L I Wrzosek Agnieszka L II Białek Piotr
1 2021-08-27 17:30 PROJEKT Warszawa - pauzuje I Białek Piotr II Wodzińska Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-08-28 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Dykałowicz Magda II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-08-28 9:00 turniej - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Wodzińska Natalia Sekretarz nieobsadzony L I Szeliga Marek L II Trzewik Piotr
1 2021-08-29 10:00 turniej - pauzuje I Nowicki Łukasz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I Lipiński Krzysztof L II
Jerzy Górecki Memorial 2021-2 2021-09-03 15:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Komornicki Robert II Rymko Michał Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-3 2021-09-03 18:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Rymko Michał II Komornicki Robert Sekretarz
Turniej towarzyski-1 2021-09-04 10:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Szymańczak Luiza II Sokołowska Małgorzata Sekretarz
Turniej towarzyski-2 2021-09-04 13:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Sokołowska Małgorzata II Szymańczak Luiza Sekretarz
Turniej towarzyski-3 2021-09-04 16:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Pięta Piotr II Makowski Łukasz Sekretarz
Turniej towarzyski-4 2021-09-04 18:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Makowski Łukasz II Pięta Piotr Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-4 2021-09-04 11:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Białek Piotr II Rymko Michał Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-5 2021-09-04 15:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Kwidziński Krzysztof II Ogórkis Andrzej Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-6 2021-09-04 18:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Ogórkis Andrzej II Kwidziński Krzysztof Sekretarz
1 2021-09-04 9:30 MUKS Sparta Warszawa - pauzuje I nieobsadzony II Skorupa Robert Sekretarz nieobsadzony L I Borowy Wojciech L II
turniej nr1-2 2021-09-04 12:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Główczak Marcin
turniej nr1-3 2021-09-04 17:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
turniej nr1-4 2021-09-04 18:30 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
Turniej towarzyski-5 2021-09-05 12:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Szymańczak Luiza II Kwidziński Krzysztof Sekretarz
Turniej towarzyski-6 2021-09-05 14:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kwidziński Krzysztof II Szymańczak Luiza Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-9 2021-09-05 15:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Głód Wojciech II Twardowski Maciej Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-8 2021-09-05 12:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Twardowski Maciej II Głód Wojciech Sekretarz
Jerzy Górecki Memorial 2021-7 2021-09-05 10:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Głód Wojciech II Twardowski Maciej Sekretarz
turniej nr1-5 2021-09-05 10:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
turniej nr1-6 2021-09-05 12:00 GLKS Nadarzyn - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz Gruszczyński Daniel
1 2021-09-10 16:00 PROJEKT Warszawa - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej towarzyski-1 2021-09-10 16:00 KPS Siedlce - KPS Siedlce I Janik Tomasz II Trzewik Piotr Sekretarz
Turniej towarzyski-2 2021-09-10 19:00 KPS Siedlce - KPS Siedlce I Trzewik Piotr II Janik Tomasz Sekretarz
1 2021-09-11 17:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.Leclerc Moya Radomka Radom I Szuty Przemysław II Ślęzak Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-11 12:00 PROJEKT Warszawa - pauzuje I Trzewik Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej towarzyski-1 2021-09-11 11:30 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa I Jakubowska Martyna II Wieczorek Piotr Sekretarz
Turniej towarzyski-2 2021-09-11 13:15 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa I Wieczorek Piotr II Jakubowska Martyna Sekretarz
Turniej towarzyski-3 2021-09-11 15:15 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa I Wieczorek Piotr II Jakubowska Martyna Sekretarz
Turniej towarzyski-4 2021-09-11 17:00 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa I Jakubowska Martyna II Wieczorek Piotr Sekretarz
Turniej towarzyski-1 2021-09-11 12:00 KPS Siedlce - KPS Siedlce I Papież Leszek II Szymańczak Luiza Sekretarz
Turniej towarzyski-2 2021-09-11 15:00 KPS Siedlce - KPS Siedlce I Szymańczak Luiza II Papież Leszek Sekretarz
1 2021-09-11 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Gałecka Ewa II Wodzińska Natalia Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-11 10:00 Turniej charytatywny - pauzuje I Kaczmarski Marcin II Nowakowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-11 10:00 IŁ Capital VC Stare Babice - pauzuje I Kruszewski Krzysztof II Świrski Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-11 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Włodarczyk Mikołaj II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz nieobsadzony L I Engelard Marcin L II Szeliga Marek
II LIGA GR.A-2 2021-09-11 15:00 Akademia Wójtowicza - KPS Siedlce I Ogieniewska Olga II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. A-1 2021-09-12 18:00 SPS Volley Ostrołęka - Legia Warszawa I Wylotek Damian II Więckowski Mariusz Sekretarz Talacha Marcin
Turniej towarzyski-5 2021-09-12 10:15 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz
Turniej towarzyski-6 2021-09-12 12:00 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa I Cichońska Weronika II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz
1 2021-09-12 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Gałecka Ewa II Wodzińska Natalia Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-12 10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Świrski Tomasz II Borowy Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I Ogieniewska Olga L II Ślęzak Szymon
II LIGA -7 2021-09-14 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło I Skorupa Robert II Góral Anna Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-4 2021-09-15 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Białek Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
I LIGA-1 2021-09-15 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Trzewik Piotr II Białek Piotr Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
I LIGA-4 2021-09-15 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Białek Piotr II Trzewik Piotr Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
I LIGA-7 2021-09-15 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Filip Adam II Szeliga Marek Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA -2 2021-09-15 18:30 MUKS Radomka Radom II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kaczmarski Marcin II Minda Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
FINAŁ MP-2 2021-09-16 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-3 2021-09-16 14:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-4 2021-09-16 16:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-1 2021-09-16 10:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
I LIGA-4 2021-09-16 16:40 MKS MDK Warszawa - MKS MDK Warszawa II I Cichońska Weronika II Filip Adam Sekretarz Kosiorek Adam
1 2021-09-16 17:00 POLSKA - pauzuje I Ogórkis Andrzej II Komornicki Robert Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-1 2021-09-16 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Włodarczyk Mikołaj II Wodzińska Natalia Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
II LIGA GR. D-2 2021-09-16 18:00 KS Saska Warszawa - UKS Esperanto II I Kaznowski Andrzej II Papież Leszek Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA -3 2021-09-16 19:00 MUKS Krótka Mysiadło - MKS Iskra Legionowo I Nowicki Łukasz II Komenda Jakub Sekretarz Redlicki Krzysztof
FINAŁ MP-5 2021-09-17 9:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-6 2021-09-17 10:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-7 2021-09-17 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-8 2021-09-17 13:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-9 2021-09-17 15:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-10 2021-09-17 16:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-12 2021-09-17 19:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-11 2021-09-17 18:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
0 2021-09-17 16:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Fokt Artur II Andrzejewski Piotr Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-17 16:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-17 16:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Kocik Marcin II Plutka Beata Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-17 15:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Kozieł Michał II Nowakowski Piotr Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-17 15:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Wylotek Damian II Kasica Michał Sekretarz Ogórkis Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-17 17:00 KPS Siedlce - pauzuje I Makowski Łukasz II Janik Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-2 2021-09-17 19:30 KKS Kozienice - PTS Pionki I Ochocka Magdalena II Wach Sławomir Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika
FINAŁ MP-16 2021-09-18 16:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-13 2021-09-18 10:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-14 2021-09-18 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-15 2021-09-18 14:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
II LIGA GR. A-1 2021-09-18 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Radomka Radom II I Wieczorek Adrian II Polak Paulina Sekretarz Skorupa Robert
0 2021-09-18 9:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-18 9:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Kobylarczyk Jacek II Chylak Karolina Sekretarz Szczykutowicz Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-18 9:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Fokt Artur II Ochocka Magdalena Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-18 9:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Kotala Tomasz II Motyka Jan Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-18 10:00 turniej - pauzuje I Plutka Beata II Kiliszek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-18 9:00 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Wylotek Damian II Gruszczyński Daniel Sekretarz Ogórkis Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-18 15:00 POLSKA - pauzuje I Janik Tomasz II Sałuda Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-18 15:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź I Makowski Łukasz II Cichocki Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-17 2021-09-18 14:45 Akademia Wójtowicza - UMKS MOS Wola Warszawa III I Lipińska Anna II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-4 2021-09-18 11:00 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II I Kurzepa Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz Papież Leszek
I LIGA-1 2021-09-18 10:00 UKS Atena Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Dykałowicz Magda II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Cichocki Mateusz
FINAŁ MP-18 2021-09-19 12:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
FINAŁ MP-17 2021-09-19 10:00 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
0 2021-09-19 9:00 turniej - pauzuje I Bialik Arkadiusz II Kiliszek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-19 9:00 turniej - pauzuje I Kosiec Ryszard II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-09-19 9:00 turniej - pauzuje I Frączek Maciej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-19 9:30 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I Komenda Jakub II Ogórkis Andrzej Sekretarz Guzy Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-23 2021-09-19 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - KKS Kozienice I Borowy Wojciech II Lipiński Krzysztof Sekretarz Gałecka Ewa
1 2021-09-19 8:30 KS Metro Warszawa - pauzuje I Kasica Michał II Ogieniewska Olga Sekretarz Kurzepa Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-1 2021-09-19 11:00 Dwójka Garwolin - KPS Siedlce I Molenda Lucjan II Szulawa Michał Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA GR. B-2 2021-09-19 10:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa I Cichońska Weronika II Polak Paulina Sekretarz Kosiacki Piotr Główny: Kosiacki Piotr
II LIGA GR. B-1 2021-09-19 11:00 Beta Błonie - UMKS Gwardia Legionowo I Gruszczyński Daniel II Turski Piotr Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. A-4 2021-09-20 19:30 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS Volley Ostrołęka I Ogórkis Andrzej II Makowski Łukasz Sekretarz Wielgoszyńska Paulina
II LIGA GR. B-21 2021-09-20 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - Akademia Wójtowicza I Turski Piotr II Skorupa Robert Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA GR. D-11 2021-09-20 18:30 Olimp Tłuszcz - UKS Plas Warszawa I Polak Paulina II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Kwiatkowski Łukasz Główny: Kwiatkowski Łukasz
I LIGA-5 2021-09-20 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa I Filip Adam II Cichońska Weronika Sekretarz Kasica Michał
I LIGA-7 2021-09-21 16:30 UKS Atena Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Komornicki Robert II Białek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-5 2021-09-21 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa II I Daszkowska Katarzyna II Gruszczyński Daniel Sekretarz Nowicki Łukasz
I LIGA-3 2021-09-21 19:00 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa I Fokt Artur II Kozieł Michał Sekretarz Kiliszek Mateusz
II LIGA GR. B-5 2021-09-21 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - Legia Warszawa I Trzewik Piotr II Kasica Michał Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-3 2021-09-21 18:00 KPS Siedlce - KKS Kozienice I Molenda Lucjan II Szyszko Henryk Sekretarz Szulawa Michał
II LIGA GR. B-4 2021-09-21 19:30 GKS JAGUAR Wolanów - Dwójka Garwolin I Pysiak Grzegorz II Strzylak Sylwester Sekretarz Frączek Maciej
II LIGA -4 2021-09-21 17:15 UKS Esperanto - UKS Esperanto II I Skorupa Robert II Filip Adam Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
1 2021-09-22 8:30 Z SKSu do AZSu - pauzuje I Białek Piotr II Sałuda Kamil Sekretarz Bialik Arkadiusz
II LIGA GR. C-41 2021-09-22 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Turski Piotr II Szuty Przemysław Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA GR. B-4 2021-09-22 18:30 UKS Piątka Wołomin - UMKS Gwardia Legionowo I Kruszewski Krzysztof II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Gałecka Ewa
I LIGA-8 2021-09-23 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - GLKS Nadarzyn I Bednarek Remigiusz II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-32 2021-09-23 16:40 MKS MDK Warszawa II - MKS MDK Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Polak Paulina Sekretarz Kwidziński Krzysztof Główny: Kwidziński Krzysztof
II LIGA GR. A-3 2021-09-23 19:30 Legia Warszawa - Trójka Kobyłka I Białek Piotr II Komenda Jakub Sekretarz Główczak Marcin
I LIGA-5 2021-09-23 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka I Wieczorek Piotr II Kasica Michał Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA -6 2021-09-23 18:00 UKS Esperanto - MKS Iskra Legionowo I Góral Anna II Jakubowska Martyna Sekretarz Borowy Wojciech
II LIGA GR.A-1 2021-09-23 16:30 RCS Czarni Radom II - MMKS Mińsk Mazowiecki I Sasin Nina II Pysiak Grzegorz Sekretarz Szczykutowicz Maciej Główny: Szczykutowicz Maciej
Turniej towarzyski-1 2021-09-24 17:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Jakubowska Martyna II Kwidziński Krzysztof Sekretarz Skorupa Robert
Turniej towarzyski-2 2021-09-24 17:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Komornicki Robert II Rymko Michał Sekretarz Kasica Michał
I LIGA-6 2021-09-24 17:00 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa I Strzylak Sylwester II Fokt Artur Sekretarz Tosza Bohdan
Turniej towarzyski-3 2021-09-24 20:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kwidziński Krzysztof II Jakubowska Martyna Sekretarz Skorupa Robert
I LIGA-7 2021-09-24 19:45 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa I Góral Anna II Gałecka Ewa Sekretarz Machowski Andrzej
Turniej towarzyski-4 2021-09-24 20:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Rymko Michał II Komornicki Robert Sekretarz Kasica Michał
II LIGA GR. A-9 2021-09-24 17:30 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło II I Smater Patrycja II Polak Paulina Sekretarz Kośla Henryk Główny: Kośla Henryk
I LIGA-6 2021-09-24 17:00 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa I Kapusta Krzysztof II Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza Sekretarz Minda Piotr
I LIGA-6 2021-09-24 19:00 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR.A-3 2021-09-24 19:00 KPS Siedlce - Legia Warszawa I Szulawa Michał II Wylotek Damian Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA -8 2021-09-24 18:30 UKS Atena Warszawa II - MUKS Radomka Radom II I Białek Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz Kurzepa Krzysztof
0 2021-09-24 17:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Frączek Maciej II Sasin Nina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-6 2021-09-25 11:00 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-8 2021-09-25 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II I Cichocki Mateusz II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Kośla Henryk
104 2021-09-25 17:00 Legia Warszawa - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Gałecka Ewa L2 Wielgoszyńska Paulina
Turniej towarzyski-5 2021-09-25 11:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kwiatkowski Łukasz II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Redlicki Krzysztof
Turniej towarzyski-6 2021-09-25 11:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kwidziński Krzysztof II Jakubowska Martyna Sekretarz Gago Michał
Turniej towarzyski-7 2021-09-25 13:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Sokołowska Małgorzata II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Redlicki Krzysztof
Turniej towarzyski-8 2021-09-25 13:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Jakubowska Martyna II Kwidziński Krzysztof Sekretarz Gago Michał
Turniej towarzyski-9 2021-09-25 17:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kaznowski Andrzej II Makowski Łukasz Sekretarz Kośla Henryk
Turniej towarzyski-10 2021-09-25 17:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Wieczorek Piotr II Pięta Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof
Turniej towarzyski-11 2021-09-25 19:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Makowski Łukasz II Kaznowski Andrzej Sekretarz Kośla Henryk
Turniej towarzyski-12 2021-09-25 19:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Pięta Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. A-16 2021-09-25 11:00 MUKS Radomka Radom II - LKS PERŁA Złotokłos I Ejmowski Igor II Frączek Maciej Sekretarz Strzylak Sylwester Główny: Strzylak Sylwester
1 2021-09-25 10:00 SPS GOSiR Mrozy - pauzuje I Szyszko Henryk II Szulawa Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-25 10:00 Młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-25 9:30 Młodzik - pauzuje I Trzewik Piotr II Ogieniewska Olga Sekretarz
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-25 9:30 Młodzik - pauzuje I Białek Piotr II Śliwerski Łukasz Sekretarz Borowy Wojciech
II LIGA GR. B-9 2021-09-25 11:00 KKS Kozienice II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Pysiak Grzegorz II Sasin Nina Sekretarz Kotala Tomasz
II LIGA GR. B-26 2021-09-25 18:00 Legia Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kruszewski Krzysztof II Szuty Przemysław Sekretarz Zielińska Katarzyna
I LIGA-7 2021-09-25 10:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa I Główczak Marcin II Wieczorek Adrian Sekretarz Kasica Michał
II LIGA GR. B-42 2021-09-25 14:45 Akademia Wójtowicza - MUKS Krótka Mysiadło I Trzewik Piotr II Polak Paulina Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
I LIGA-8 2021-09-25 10:00 UKS Atena Warszawa - MUKS Radomka Radom I Rymko Michał II Baran Józef Sekretarz Kosiacki Piotr
II LIGA GR. C-31 2021-09-25 17:30 UKS Iskra Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Kondrat Michał II Ogieniewska Olga Sekretarz Jakubowska Martyna Główny: Jakubowska Martyna
0 2021-09-25 10:00 "Mazovia Cup" 100-lecie klubu WKS Czarni Radom 1921 - pauzuje I Kiliszek Mateusz II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-09-25 10:00 JHN AZS Warszawa - pauzuje I Kapusta Krzysztof II Wylotek Damian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-09-26 16:00 AZS AWF Warszawa - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Rymko Michał L1 Ogórkis Andrzej L2 Zielińska Katarzyna
II LIGA -9 2021-09-26 13:00 MUKS Radomka Radom II - MUKS Sparta Warszawa II I Ochocka Magdalena II Dobosz Joanna Sekretarz Kobylarczyk Jacek
I LIGA-3 2021-09-26 12:00 OTPS Nike Ostrołęka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Wylotek Damian II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
Turniej towarzyski-13 2021-09-26 11:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kosiacki Piotr II Papuda Dorota Sekretarz
Turniej towarzyski-14 2021-09-26 13:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Papuda Dorota II Kosiacki Piotr Sekretarz
Turniej towarzyski-15 2021-09-26 16:00 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Wielgoszyńska Paulina II Kosiacki Piotr Sekretarz
Turniej towarzyski-16 2021-09-26 18:30 IŁ Capital VC Stare Babice - IŁ Capital VC Stare Babice I Kosiacki Piotr II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz
II LIGA GR. A-6 2021-09-26 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Joker Kozienice I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-26 9:30 Młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Molenda Lucjan Sekretarz Ogieniewska Olga
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-26 9:30 Młodzik - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Skorupa Robert Sekretarz
Turniej rozstawieniowy-1 2021-09-26 9:30 Młodzik - pauzuje I Białek Piotr II Polak Paulina Sekretarz
I LIGA-4 2021-09-26 12:30 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Filip Adam II Wieczorek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. B-32 2021-09-26 12:00 KKS Kozienice II - MUKS Krótka Mysiadło I Chylak Karolina II Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof
I LIGA-8 2021-09-26 12:00 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II I Sałuda Kamil II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. D-25 2021-09-26 11:00 UKS Esperanto II - MUKS Sparta Warszawa II I Ogórkis Andrzej II Zielińska Katarzyna Sekretarz Rymko Michał
II LIGA GR. B-6 2021-09-27 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa II I Turski Piotr II Lipiński Krzysztof Sekretarz Ogieniewska Olga
II LIGA -5 2021-09-27 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto II I Włodarczyk Mikołaj II Dykałowicz Magda Sekretarz Główczak Marcin
I LIGA-30 2021-09-28 17:45 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II I Góral Anna II Gałecka Ewa Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR. A-6 2021-09-28 19:00 "LEN" Żyrardów - Legia Warszawa I Turski Piotr II Gruszczyński Daniel Sekretarz Kurzepa Krzysztof
I LIGA-3 2021-09-28 18:30 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom I Świrski Tomasz II Białek Piotr Sekretarz Kuskowska Justyna
II LIGA GR. B-30 2021-09-28 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - KKS Kozienice II I Guzy Przemysław II Skorupa Robert Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-10 2021-09-29 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Wróblewski Jan Sekretarz Szeliga Marek
II LIGA GR. A-4 2021-09-29 18:30 MUKS Radomka Radom II - UKS Esperanto I Bialik Arkadiusz II Plutka Beata Sekretarz Kapusta Krzysztof
I LIGA-29 2021-09-29 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Włodarczyk Mikołaj II Kasica Michał Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
II LIGA GR. A-5 2021-09-29 18:00 Trójka Kobyłka - IŁ Capital Huragan Wołomin I Kruszewski Krzysztof II Ślęzak Szymon Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew
II LIGA GR. B-14 2021-09-29 18:30 KKS Kozienice II - Akademia Wójtowicza I Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza II Kaczmarski Marcin Sekretarz Andrzejewski Piotr
I LIGA-11 2021-09-29 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Kasica Michał II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
II LIGA GR. C-14 2021-09-29 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS Pruszków I Turski Piotr II Skorupa Robert Sekretarz Stando Mirosław Główny: Stando Mirosław
II LIGA GR. C-26 2021-09-29 17:00 UKS Esperanto III - UKS Iskra Warszawa I Białek Piotr II Filip Adam Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-22 2021-09-29 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - KS Saska Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Polak Paulina Sekretarz Szuty Przemysław
I LIGA-2 2021-09-30 19:15 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa I Trzewik Piotr II Naduk Jacek Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-29 2021-09-30 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Ślęzak Szymon II Wieczorek Piotr Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-8 2021-09-30 18:00 Trójka Kobyłka - Olimp Tłuszcz I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kruszewski Krzysztof
II LIGA GR.A-6 2021-09-30 19:30 Legia Warszawa - RCS Czarni Radom II I Baran Józef II Gago Michał Sekretarz Nowak Ewa
II LIGA GR.A-5 2021-09-30 17:30 MMKS Mińsk Mazowiecki - Akademia Wójtowicza I Smater Patrycja II Molenda Lucjan Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA -11 2021-09-30 17:15 UKS Esperanto - UMKS MOS Wola Warszawa III I Szeliga Marek II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-11 2021-10-01 16:40 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Guzy Przemysław
I LIGA-40 2021-10-01 18:15 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR. B-5 2021-10-01 19:30 KKS Kozienice - GKS JAGUAR Wolanów I Bialik Arkadiusz II Minda Piotr Sekretarz Motyka Jan
5 2021-10-01 19:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - MMKS Lotnik Łęczyca Sekretarz Papież Leszek L1 Polak Paulina L2 Komenda Jakub
I LIGA-30 2021-10-01 17:45 KS Metro Warszawa - KS Metro Warszawa II I Ogieniewska Olga II Rymko Michał Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-10 2021-10-01 18:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa I Cichońska Weronika II Sałuda Kamil Sekretarz Kruszewski Krzysztof
II LIGA GR. C-33 2021-10-01 18:00 UKS Esperanto III - MKS Pruszków I Engelard Marcin II Nowak Ewa Sekretarz Ślęzak Szymon
Turniej rozstawieniowy 6-1 2021-10-02 10:00 pauzuje - pauzuje I Cichocki Mateusz II Lipiński Krzysztof Sekretarz Nowicki Łukasz
9 2021-10-02 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Solna Wieliczka Sekretarz Papież Leszek L1 Kruszewski Krzysztof L2 Świrski Tomasz
Turniej rozstawieniowy nr 1-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz
1 2021-10-02 17:00 NIKE Węgrów - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański Sekretarz Szyszko Henryk L1 Talacha Marcin L2 Białek Piotr
2 2021-10-02 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - AZS UMCS Lublin Sekretarz Szeliga Marek L1 Trzewik Piotr L2 Ślęzak Szymon
4 2021-10-02 18:00 MUKS Krótka Mysiadło - JHN AZS Warszawa Sekretarz Janik Tomasz L1 Cichocki Mateusz L2 Kurzepa Krzysztof
I LIGA-11 2021-10-02 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa I Filip Adam II Lipińska Anna Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-9 2021-10-02 12:00 GLKS Nadarzyn - MUKS Radomka Radom I Sasin Nina II Fokt Artur Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof
I LIGA-10 2021-10-02 10:00 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Komornicki Robert Sekretarz Trzewik Piotr
I LIGA-12 2021-10-02 12:30 MKS MDK Warszawa II - RCS Czarni Radom I Szymańczak Luiza II Trzewik Piotr Sekretarz Niedbał Anna
II LIGA GR. B-27 2021-10-02 11:00 UKS Atena Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło I Klepacz Krzysztof II Papież Leszek Sekretarz Kociałkowski Jacek
II LIGA GR. B-6 2021-10-02 12:00 PTS Pionki - KPS Siedlce I Ochocka Magdalena II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
1 2021-10-02 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - BAS Białystok Sekretarz Kapusta Krzysztof L1 Sasin Nina L2 Fokt Artur
3 2021-10-02 17:00 KS Camper Wyszków - MKS Bzura Ozorków Sekretarz Nowicki Łukasz L1 Lipiński Krzysztof L2 Wielgoszyńska Paulina
4 2021-10-02 17:00 KS Metro Warszawa - KKS Kozienice Sekretarz Jakubowska Martyna L1 Sałuda Kamil L2 Ogórkis Andrzej
I LIGA-10 2021-10-02 15:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa I Lipińska Anna II Filip Adam Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-12 2021-10-02 14:00 UKS Olimp Ostrołęka - RCS Czarni Radom I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR. B-10 2021-10-02 10:00 UKS Orlęta Raszyn - UMKS MOS Wola Warszawa III I Nowak Ewa II Dykałowicz Magda Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
I LIGA-9 2021-10-02 16:00 MUKS Radomka Radom - MUKS Sparta Warszawa I Andrzejewski Piotr II Nowakowski Piotr Sekretarz Kobylarczyk Jacek
II LIGA -12 2021-10-02 15:00 UKS Esperanto II - MKS Iskra Legionowo I Fronczak Agata II Gago Michał Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. B-5 2021-10-02 15:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Piątka Wołomin I Polak Paulina II Guzy Przemysław Sekretarz Kondrat Michał
1 2021-10-02 9:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-6 2021-10-02 18:00 UKS Iskra Warszawa - Beta Błonie I Ogieniewska Olga II Turski Piotr Sekretarz Kaliński Janusz
Turniej rozstawieniowy 2-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kiliszek Mateusz II Nowakowski Piotr Sekretarz Pysiak Grzegorz
Turniej rozstawieniowy 3-1 2021-10-02 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Guzy Przemysław II Polak Paulina Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 4-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaliński Janusz II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 5-1 2021-10-02 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Gago Michał II Jakubowska Martyna Sekretarz Redlicki Krzysztof
Turniej rozstawieniowy 7-1 2021-10-03 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Białek Piotr II Kondrat Michał Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 8-1 2021-10-03 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowakowski Piotr II Kosiacki Piotr Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 9-1 2021-10-03 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Sasin Nina II Chylak Karolina Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 10-1 2021-10-03 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Klepacz Krzysztof II Cichocki Mateusz Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 11-1 2021-10-03 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Talacha Marcin II Szyszko Henryk Sekretarz
Turniej rozstawieniowy 12-1 2021-10-03 13:45 Turniej młodziczka - pauzuje I Lipińska Anna II Filip Adam Sekretarz
5 2021-10-03 15:00 MUKS Sparta Warszawa - Ósemka Siedlce Sekretarz Kaznowski Andrzej L1 Trzewik Piotr L2 Zielińska Katarzyna
I LIGA-9 2021-10-03 13:30 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II I Lipiński Krzysztof II Polak Paulina Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-9 2021-10-03 11:00 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II I Polak Paulina II Lipiński Krzysztof Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-11 2021-10-03 12:45 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa I Pięta Piotr II Rymko Michał Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-12 2021-10-03 11:30 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Wieczorek Piotr Sekretarz Nowicki Łukasz
IV LIGA GR. B-3 2021-10-03 15:00 KPS Płock - SPS GOSiR Mrozy I Świeczkowski Arkadiusz II Więckowski Mariusz Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-10-03 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -13 2021-10-04 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - MKS Iskra Legionowo I Polak Paulina II Wieczorek Adrian Sekretarz Rymko Michał
II LIGA GR. A-7 2021-10-04 19:30 IŁ Capital Huragan Wołomin - "LEN" Żyrardów I Komenda Jakub II Ogieniewska Olga Sekretarz Kułak Zbigniew
II LIGA GR. A-8 2021-10-04 20:00 SPS Volley Ostrołęka - Trójka Kobyłka I Dykałowicz Magda II Białek Piotr Sekretarz Wylotek Damian
I LIGA-14 2021-10-04 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I I Filip Adam II Szeliga Marek Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-14 2021-10-05 16:30 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. B-22 2021-10-05 18:30 UKS Orlęta Raszyn - Akademia Wójtowicza I Włodarczyk Mikołaj II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA -14 2021-10-05 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Esperanto II I Nowak Ewa II Kosiorek Adam Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
IV LIGA GR. A-2 2021-10-06 19:30 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia I Fokt Artur II Kocik Marcin Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2021-10-06 17:45 KS Metro Warszawa II - KS Metro Warszawa I Kruszewski Krzysztof II Trzewik Piotr Sekretarz Zgiet Agata
I LIGA-15 2021-10-06 17:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Kaznowski Andrzej II Guzy Przemysław Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. C-22 2021-10-06 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - MKS Pruszków I Skorupa Robert II Kosiorek Adam Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. D-6 2021-10-06 18:30 Olimp Tłuszcz - KS Saska Warszawa I Borowy Wojciech II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew
I LIGA-13 2021-10-06 18:15 MUKS Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Białek Piotr II Wodzińska Natalia Sekretarz Turski Piotr
II LIGA GR. B-7 2021-10-06 19:30 UKS Piątka Wołomin - UKS Iskra Warszawa I Gałecka Ewa II Frydrych Michał Sekretarz Ogórkis Andrzej
I LIGA-15 2021-10-07 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa I Guzy Przemysław II Trzewik Piotr Sekretarz Wróblewski Jan
IV LIGA GR. A-6 2021-10-07 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Orlęta Raszyn I Główczak Marcin II Turski Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-2 2021-10-07 18:00 Trójka Kobyłka - "LEN" Żyrardów I Kruszewski Krzysztof II Cichocki Mateusz Sekretarz Ogórkis Andrzej
II LIGA GR. B-37 2021-10-07 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Orlęta Raszyn I Komenda Jakub II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek
II LIGA GR. B-7 2021-10-07 17:00 GKS JAGUAR Wolanów - PTS Pionki I Kaczmarski Marcin II Kozieł Michał Sekretarz Zajc Paweł
I LIGA-13 2021-10-07 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom I Rymko Michał II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR.A-4 2021-10-07 16:30 RCS Czarni Radom II - Akademia Wójtowicza I Kiliszek Mateusz II Fokt Artur Sekretarz Frączek Maciej
II LIGA GR. D-12 2021-10-07 18:00 KS Saska Warszawa - Trójka Kobyłka I Kosiorek Adam II Molenda Lucjan Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
II LIGA GR.A-7 2021-10-07 17:30 MMKS Mińsk Mazowiecki - KPS Siedlce I Rombel Marcin II Wylotek Damian Sekretarz Szyszko Henryk
III LIGA GR. A-3 2021-10-08 20:00 UKS JEDYNKA Kozienice - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Fokt Artur II Zajc Paweł Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-10-08 19:00 NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I Sekretarz Szyszko Henryk L1 Wylotek Damian L2 Szulawa Michał
III LIGA GR. A-2 2021-10-08 20:00 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn I Bialik Arkadiusz II Kapusta Krzysztof Sekretarz Minda Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-14 2021-10-08 19:45 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa II I Cichocki Mateusz II Trzewik Piotr Sekretarz Herbik Marcin Główny: Herbik Marcin
I LIGA-13 2021-10-08 17:00 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Strzylak Sylwester II Motyka Jan Sekretarz Szczykutowicz Maciej
I LIGA-14 2021-10-08 17:45 KS Metro Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Janik Tomasz II Cichońska Weronika Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-9 2021-10-08 18:30 UKS Plas Warszawa - UKS Esperanto II I Komenda Jakub II Borowy Wojciech Sekretarz Komornicki Robert Główny: Komornicki Robert
II LIGA -15 2021-10-08 18:30 UKS Atena Warszawa II - UKS Esperanto I Gałecka Ewa II Nowicki Łukasz Sekretarz Nowak Ewa
16 2021-10-09 16:00 AZS AWF Warszawa - UKS Stal Mielec Sekretarz Żelazny Adam L1 Kasica Michał L2 Kondrat Michał
29 2021-10-09 17:00 Legia Warszawa - ASPS AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Cichocki Mateusz L2 Kruszewski Krzysztof
1 2021-10-09 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-10-09 18:00 KKS Kozienice - MOS Wola Tramwaje Warszawskie Sekretarz Zajc Paweł L1 Kaczmarski Marcin L2 Kiliszek Mateusz
7 2021-10-09 19:00 JHN AZS Warszawa - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Machowski Andrzej L1 Góral Anna L2 Cichońska Weronika
I LIGA-13 2021-10-09 14:00 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Radomka Radom I Cieślak Mateusz II Wieczorek Adrian Sekretarz Polak Paulina
I LIGA-15 2021-10-09 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa I Jakubowska Martyna II Zielińska Katarzyna Sekretarz Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. A-8 2021-10-09 12:30 KKS Kozienice - LKS PERŁA Złotokłos I Kobylarczyk Jacek II Ochocka Magdalena Sekretarz Tosza Bohdan
III LIGA GR. B-12 2021-10-09 18:00 KS Halinów - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Ogórkis Andrzej II Ogieniewska Olga Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-15 2021-10-09 10:00 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-2 2021-10-09 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Lipiński Krzysztof II Nowicki Łukasz Sekretarz Jakubowska Martyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-10 2021-10-09 12:00 KPS Siedlce - GKS JAGUAR Wolanów I Góral Anna II Cichońska Weronika Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. B-13 2021-10-09 10:00 UKS Atena Warszawa II - UKS Orlęta Raszyn I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Redlicki Krzysztof
11 2021-10-09 19:00 IŁ Capital VC Stare Babice - KS Camper Wyszków Sekretarz Kaznowski Andrzej L1 Wielgoszyńska Paulina L2 Gałecka Ewa
I LIGA-15 2021-10-09 13:30 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa I Zielińska Katarzyna II Jakubowska Martyna Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-16 2021-10-09 10:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II I Lipiński Krzysztof II Cichocki Mateusz Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. C-30 2021-10-09 11:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Świrski Tomasz II Kondrat Michał Sekretarz Rymko Michał Główny: Rymko Michał
III LIGA-3 2021-10-09 18:00 SKS Iskra Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów I Lipińska Anna II Kosiorek Adam Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-4 2021-10-09 17:00 Wisła Płock - KS Zawkrze Mława I Lemanowicz Piotr II Wróblewski Jan Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-4 2021-10-09 20:00 UKS Esperanto - KS Siatkarz Ząbki I Rymko Michał II Kociałkowski Jacek Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR.A-8 2021-10-09 15:00 Akademia Wójtowicza - Legia Warszawa I Trzewik Piotr II Białek Piotr Sekretarz Szeliga Marek
I LIGA-16 2021-10-09 16:00 MUKS Radomka Radom - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Nowakowski Piotr II Andrzejewski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
1 2021-10-09 9:00 turniej - pauzuje I Szyszko Henryk II Szulawa Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-8 2021-10-09 10:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UMKS Gwardia Legionowo I Engelard Marcin II Śliwerski Łukasz Sekretarz Naduk Jacek
42 2021-10-10 16:00 AZS AWF Warszawa - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Klepacz Krzysztof L1 Daszkowska Katarzyna L2 Lipińska Anna
1 2021-10-10 9:00 GLKS Nadarzyn - pauzuje I Kondrat Michał II Białek Piotr Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-1 2021-10-10 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn I Góral Anna II Lipiński Krzysztof Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-17 2021-10-10 12:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Radomka Radom I Cichocki Mateusz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Wróblewski Jan
IV LIGA GR. A-1 2021-10-10 12:00 KS Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Cichońska Weronika II Rymko Michał Sekretarz Jakubowska Martyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-4 2021-10-10 19:00 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk I Szczykutowicz Maciej II Wach Sławomir Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-5 2021-10-10 16:00 Volley SKK Belsk Duży - GKS YABU Sadownik Błędów I Głód Wojciech II Strzylak Sylwester Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-16 2021-10-10 11:00 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Lipiński Krzysztof II Góral Anna Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. A-30 2021-10-10 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Krótka Mysiadło II I Wielgoszyńska Paulina II Wieczorek Piotr Sekretarz Nowicki Łukasz
II LIGA GR. B-8 2021-10-10 18:00 Legia Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło I Fronczak Agata II Sołtykiewicz Grzegorz Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. B-8 2021-10-10 11:00 Dwójka Garwolin - KKS Kozienice I Talacha Marcin II Rombel Marcin Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
III LIGA GR. B-3 2021-10-10 17:00 GOKiS Celestynów - UKS Atena Warszawa I Komornicki Robert II Kaznowski Andrzej Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-35 2021-10-10 14:45 Akademia Wójtowicza - KKS Kozienice II I Filip Adam II Trzewik Piotr Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-3 2021-10-10 11:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - OTPS Nike Ostrołęka I Cieślak Mateusz II Świrski Tomasz Sekretarz Kwidziński Krzysztof Główny: Kwidziński Krzysztof
III LIGA-1 2021-10-10 17:00 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - SPS Volley Ostrołęka I Kosiacki Piotr II Kasica Michał Sekretarz Ogieniewska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2021-10-10 18:00 MJK Kobyłka - Bór Regut I Gałecka Ewa II Makowski Łukasz Sekretarz Kosiorek Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-5 2021-10-10 18:00 WTS Klondaik Warka - UKS Herkules Sulejówek I Andrzejewski Piotr II Kozieł Michał Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-28 2021-10-10 10:00 MKS Pruszków - MUKS Sparta Warszawa I Kasica Michał II Ogieniewska Olga Sekretarz Kosiacki Piotr
IV LIGA GR. B-1 2021-10-10 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS Konstancin Jeziorna I Wieczorek Piotr II Nowicki Łukasz Sekretarz Wielgoszyńska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-2 2021-10-10 18:00 KS Halinów - KPS Siedlce II I Janik Tomasz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-6 2021-10-10 18:00 Olymp Błonie - KTS Flot Warszawa I Jakubowska Martyna II Gruszczyński Daniel Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-3 2021-10-10 10:00 Beta Błonie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Turski Piotr II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Gruszczyński Daniel
I LIGA-19 2021-10-11 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa I Filip Adam II Kosiorek Adam Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-14 2021-10-11 18:30 UKS Plas Warszawa - KS Saska Warszawa I Janus Aleksandra II Skorupa Robert Sekretarz Sokołowska Małgorzata Główny: Sokołowska Małgorzata
II LIGA GR. D-20 2021-10-11 18:00 Trójka Kobyłka - UKS Esperanto II I Borowy Wojciech II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew
II LIGA -1 2021-10-11 20:00 UKS Atena Warszawa II - MUKS Sparta Warszawa II I Cichocki Mateusz II Nowicki Łukasz Sekretarz Gago Michał
1 2021-10-12 20:00 PlayVolley - pauzuje I Kruszewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-9 2021-10-12 19:00 "LEN" Żyrardów - SPS Volley Ostrołęka I Gruszczyński Daniel II Turski Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA GR. B-15 2021-10-12 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło I Cichońska Weronika II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Redlicki Krzysztof
III LIGA GR. B-19 2021-10-12 18:30 LTS Legionovia Legionowo I - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Janik Tomasz II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Świrski Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-14 2021-10-12 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - GOKiS Celestynów I Molenda Lucjan II Szulawa Michał Sekretarz Wylotek Damian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. D-10 2021-10-12 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto II I Góral Anna II Engelard Marcin Sekretarz Główczak Marcin
I LIGA-17 2021-10-12 18:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa I Białek Piotr II Filip Adam Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR.A-9 2021-10-12 19:30 Legia Warszawa - MMKS Mińsk Mazowiecki I Cichocki Mateusz II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał
7 2021-10-13 20:00 IŁ Capital VC Stare Babice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Kułak Zbigniew L1 Świrski Tomasz L2 Kruszewski Krzysztof
6 2021-10-13 19:00 KKS Kozienice - Arka Tempo Chełm Sekretarz Wach Sławomir L1 Bialik Arkadiusz L2 Nowakowski Piotr
1 2021-10-13 19:30 PlayVolley - pauzuje I Komenda Jakub II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-28 2021-10-13 18:00 MUKS Radomka Radom II - KKS Kozienice I Plutka Beata II Kocik Marcin Sekretarz Kozieł Michał Główny: Kozieł Michał
I LIGA-18 2021-10-13 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom I Włodarczyk Mikołaj II Kaznowski Andrzej Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. C-40 2021-10-13 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Esperanto III I Wróblewski Jan II Szeliga Marek Sekretarz Skorupa Robert
II LIGA GR. B-10 2021-10-13 19:00 Beta Błonie - UKS Piątka Wołomin I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Turski Piotr
37 2021-10-14 20:30 KPS Siedlce - Legia Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 Daszkowska Katarzyna L2 Góral Anna
I LIGA-19 2021-10-14 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II I Janik Tomasz II Guzy Przemysław Sekretarz Wróblewski Jan
IV LIGA GR. A-8 2021-10-14 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kozieł Michał II Minda Piotr Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-17 2021-10-14 18:30 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Cichocki Mateusz II Nowicki Łukasz Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. A-10 2021-10-14 19:30 Legia Warszawa - IŁ Capital Huragan Wołomin I Wodzińska Natalia II Szuty Przemysław Sekretarz Komenda Jakub
I LIGA-17 2021-10-14 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Janus Aleksandra Sekretarz Wieczorek Piotr Główny: Wieczorek Piotr
I LIGA-19 2021-10-14 18:00 UKS Olimp Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa I Białek Piotr II Filip Adam Sekretarz Szeliga Marek
I LIGA-18 2021-10-15 16:40 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II I Kaznowski Andrzej II Cichońska Weronika Sekretarz Szeliga Marek
IV LIGA GR. A-9 2021-10-15 19:00 KS Grom Przytyk - Volley SKK Belsk Duży I Kocik Marcin II Twardowski Maciej Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-14 2021-10-15 17:00 UKS Esperanto - MUKS Joker Kozienice I Polak Paulina II Góral Anna Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
II LIGA GR. B-2 2021-10-15 19:00 UKS Atena Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Borowy Wojciech II Zgiet Agata Sekretarz Rymko Michał Główny: Rymko Michał
II LIGA GR. A-11 2021-10-15 18:30 Legia Warszawa - SPS Volley Ostrołęka I Komenda Jakub II Fronczak Agata Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. C-20 2021-10-15 19:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa I Główczak Marcin II Cichocki Mateusz Sekretarz Kawiak Bogusław
I LIGA-20 2021-10-15 19:30 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I I Engelard Marcin II Wieczorek Adrian Sekretarz Ogieniewska Olga
II LIGA GR. D-23 2021-10-15 18:30 Olimp Tłuszcz - Trójka Kobyłka I Rzeszotarska Magdalena II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Wieczorek Piotr Główny: Wieczorek Piotr
II LIGA GR.A-10 2021-10-15 19:00 KPS Siedlce - RCS Czarni Radom II I Szyszko Henryk II Talacha Marcin Sekretarz Szulawa Michał
11 2021-10-16 14:45 LTS Legionovia Legionowo I - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański Sekretarz Wróblewski Jan L1 Trzewik Piotr L2 Kasica Michał
13 2021-10-16 18:00 MUKS Krótka Mysiadło - AZS UMCS Lublin Sekretarz Lipiński Krzysztof L1 Polak Paulina L2 Janus Aleksandra
I LIGA-1 2021-10-16 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Gruszczyński Daniel II Cichońska Weronika Sekretarz
15 2021-10-16 15:00 Ósemka Siedlce - JHN AZS Warszawa Sekretarz Molenda Lucjan L1 Filimoniuk Mirosław L2 Szyszko Henryk
II LIGA-1 2021-10-16 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Lipiński Krzysztof II Polak Paulina Sekretarz Trzewik Piotr
III LIGA-1 2021-10-16 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Zgiet Agata II Dykałowicz Magda Sekretarz Skorupa Robert
VI LIGA-1 2021-10-16 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Kapusta Krzysztof II Fokt Artur Sekretarz Pysiak Grzegorz
I LIGA-5 2021-10-16 16:00 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Dobosz Joanna II Zajc Paweł Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
I LIGA-18 2021-10-16 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn I Białek Piotr II Zielińska Katarzyna Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. A-21 2021-10-16 11:00 MUKS Joker Kozienice - LKS PERŁA Złotokłos I Ejmowski Igor II Motyka Jan Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
II LIGA GR. B-1 2021-10-16 14:45 Akademia Wójtowicza - UKS Orlęta Raszyn I Frydrych Michał II Filip Adam Sekretarz Kwidziński Krzysztof
III LIGA GR. B-17 2021-10-16 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - Olimp Tłuszcz I Guzy Przemysław II Makowski Łukasz Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-18 2021-10-16 10:00 UKS Atena Warszawa II - Legia Warszawa I Zielińska Katarzyna II Białek Piotr Sekretarz Gago Michał
III LIGA GR. B-20 2021-10-16 10:00 UKS Atena Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Rymko Michał II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Kosiacki Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-10-16 17:00 KS Camper Wyszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Naduk Jacek L1 Wielgoszyńska Paulina L2 Gałecka Ewa
15 2021-10-16 17:00 KS Metro Warszawa - IŁ Capital VC Stare Babice Sekretarz Janik Tomasz L1 Sołtykiewicz Kamil L2 Wrzosek Agnieszka
16 2021-10-16 18:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - MKS Bzura Ozorków Sekretarz Gago Michał L1 Białek Piotr L2 Mosiołek Wioletta
I LIGA-18 2021-10-16 15:45 MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa II I Turski Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Kośla Henryk
III LIGA-7 2021-10-16 17:00 KS Zawkrze Mława - WTS Klondaik Warka I Więckowski Mariusz II Świeczkowski Arkadiusz Sekretarz Lemanowicz Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-8 2021-10-16 17:00 GKS JAGUAR Wolanów - Wisła Płock I Kapusta Krzysztof II Fokt Artur Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-9 2021-10-16 17:00 Bór Regut - SKS Iskra Warszawa I Ogórkis Andrzej II Niedbał Anna Sekretarz Herbik Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-7 2021-10-16 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KTS Flot Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Lipińska Anna Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-8 2021-10-16 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie I Cichocki Mateusz II Komornicki Robert Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-10 2021-10-16 18:00 SPS GOSiR Mrozy - UKS Esperanto I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. D-24 2021-10-16 11:00 UKS Esperanto II - UKS Plas Warszawa I Wieczorek Adrian II Turski Piotr Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA -19 2021-10-16 11:00 UKS Esperanto II - UKS Atena Warszawa II I Szeliga Marek II Klepacz Krzysztof Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA -18 2021-10-16 11:00 UKS Esperanto - MUKS Radomka Radom II I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Naduk Jacek
IV LIGA GR. A-7 2021-10-17 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Orlęta Raszyn I Zajc Paweł II Głód Wojciech Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-8 2021-10-17 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Grom Przytyk I Lipińska Anna II Gago Michał Sekretarz Włodarczyk Mikołaj L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-10-17 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-6 2021-10-17 18:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Esperanto I Minda Piotr II Kozieł Michał Sekretarz Kaczmarski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-7 2021-10-17 10:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS JEDYNKA Kozienice I Janik Tomasz II Filip Adam Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-20 2021-10-17 11:00 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa I Wodzińska Natalia II Lipiński Krzysztof Sekretarz Cichońska Weronika
I LIGA + IV LIGA-1 2021-10-17 9:00 Turniej młodzik - pauzuje I Wieczorek Piotr II Turski Piotr Sekretarz
II LIGA-1 2021-10-17 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Woźniak Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Rymko Michał
III LIGA-1 2021-10-17 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz
V LIGA-1 2021-10-17 10:30 Turniej młodzik - pauzuje I Molenda Lucjan II Kasica Michał Sekretarz
I LIGA-19 2021-10-17 12:45 MKS MDK Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Kwidziński Krzysztof II Komornicki Robert Sekretarz Kośla Henryk
III LIGA GR. A-5 2021-10-17 16:00 WTS INOVATIV Warka - GLKS Nadarzyn I Banaś Anna II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-3 2021-10-17 12:00 KKS Kozienice - UKS Esperanto I Frączek Maciej II Nowakowski Piotr Sekretarz Strzylak Sylwester Główny: Strzylak Sylwester
IV LIGA GR. A-11 2021-10-17 15:00 GKS Jastrzębia - KKS Kozienice II I Fokt Artur II Andrzejewski Piotr Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-12 2021-10-17 12:00 KS Raszyn - Promotor Gózd I Filip Adam II Janik Tomasz Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-10 2021-10-17 11:30 MUKS Radomka Radom II - MUKS Krótka Mysiadło II I Andrzejewski Piotr II Ejmowski Igor Sekretarz Motyka Jan
1 2021-10-17 9:00 KS Saska Warszawa - pauzuje I Sołtykiewicz Grzegorz II Polak Paulina Sekretarz Ogieniewska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-18 2021-10-17 17:00 GOKiS Celestynów - KS Halinów I Janik Tomasz II Niedbał Anna Sekretarz Szyszko Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-4 2021-10-17 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Sałuda Kamil II Ogórkis Andrzej Sekretarz Góral Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-29 2021-10-17 11:00 MUKS Krótka Mysiadło - Legia Warszawa I Białek Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Stando Mirosław
III LIGA-6 2021-10-17 18:00 SPS Volley Ostrołęka - UKS Herkules Sulejówek I Lipiński Krzysztof II Cichońska Weronika Sekretarz Wodzińska Natalia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-10 2021-10-17 17:00 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - MJK Kobyłka I Kurzepa Krzysztof II Kosiacki Piotr Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-35 2021-10-17 10:00 MKS Pruszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Cichocki Mateusz II Kosiacki Piotr Sekretarz Pięta Piotr
IV LIGA GR. B-11 2021-10-17 19:00 KPS Siedlce II - KPS Płock I Trzewik Piotr II Molenda Lucjan Sekretarz Kasica Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-12 2021-10-17 17:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Halinów I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Makowski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -20 2021-10-17 18:00 MKS Iskra Legionowo - UMKS MOS Wola Warszawa III I Frydrych Michał II Nowak Ewa Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. B-9 2021-10-17 19:00 UKS Iskra Warszawa - UMKS Gwardia Legionowo I Turski Piotr II Kępka Gabriela Sekretarz Janus Aleksandra
II LIGA -23 2021-10-18 17:00 UKS Esperanto II - MUKS Radomka Radom II I Janik Tomasz II Cichońska Weronika Sekretarz Kaznowski Andrzej
I LIGA-23 2021-10-18 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - GLKS Nadarzyn I Guzy Przemysław II Rymko Michał Sekretarz Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. D-13 2021-10-18 18:00 Trójka Kobyłka - MUKS Sparta Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Ogórkis Andrzej
II LIGA -21 2021-10-18 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Wieczorek Adrian II Góral Anna Sekretarz Wieczorek Piotr Główny: Wieczorek Piotr
II LIGA -24 2021-10-18 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Esperanto I Świrski Tomasz II Dykałowicz Magda Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek
II LIGA -30 2021-10-19 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Radomka Radom II I Białek Piotr II Kępka Gabriela Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-21 2021-10-19 19:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa I Makowski Łukasz II Myszkowski Marcin Sekretarz Kiszczak Andrzej
1 2021-10-19 17:30 Legia Warszawa - Polonia Londyn I Wieczorek Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-12 2021-10-19 19:00 "LEN" Żyrardów - Trójka Kobyłka I Turski Piotr II Śliwerski Łukasz Sekretarz Stando Mirosław
I LIGA-24 2021-10-19 18:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa I Główczak Marcin II Guzy Przemysław Sekretarz Wróblewski Jan
II LIGA GR. D-17 2021-10-19 17:00 UKS Esperanto II - KS Saska Warszawa I Włodarczyk Mikołaj II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-24 2021-10-20 17:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa I Trzewik Piotr II Filip Adam Sekretarz Wróblewski Jan
IV LIGA GR. A-13 2021-10-20 19:30 Promotor Gózd - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Kocik Marcin II Bialik Arkadiusz Sekretarz Lipińska-Jeziorowska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-25 2021-10-20 18:30 MUKS Krótka Mysiadło II - MUKS Radomka Radom II I Kępka Gabriela II Gałecka Ewa Sekretarz Kwiatkowski Łukasz Główny: Kwiatkowski Łukasz
III LIGA GR. B-24 2021-10-20 20:15 UKS Atena Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna I Papież Leszek II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Nowicki Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-34 2021-10-20 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. D-4 2021-10-20 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Szuty Przemysław II Ślęzak Szymon Sekretarz Nowak Ewa
II LIGA GR. A-12 2021-10-21 17:00 MUKS Joker Kozienice - KKS Kozienice I Kosiec Ryszard II Kiliszek Mateusz Sekretarz Szczykutowicz Maciej Główny: Szczykutowicz Maciej
III LIGA GR. B-25 2021-10-21 19:30 LTS Legionovia Legionowo I - GOKiS Celestynów I Szuty Przemysław II Wróblewski Jan Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-21 2021-10-21 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa I Bednarek Remigiusz II Kosiorek Adam Sekretarz Stando Mirosław Główny: Stando Mirosław
I LIGA-24 2021-10-21 18:30 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Frydrych Michał Sekretarz Główczak Marcin
I LIGA-21 2021-10-21 18:15 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Rymko Michał II Gruszczyński Daniel Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR.A-11 2021-10-21 17:30 MMKS Mińsk Mazowiecki - RCS Czarni Radom II I Trzewik Piotr II Filip Adam Sekretarz Janik Tomasz
44 2021-10-22 19:00 Legia Warszawa - Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Kuskowska Justyna L2 Komenda Jakub
III LIGA GR. B-22 2021-10-22 19:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - Olimp Tłuszcz I Kurzepa Krzysztof II Szuty Przemysław Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-24 2021-10-22 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto III I Ślęzak Szymon II Bednarek Remigiusz Sekretarz Engelard Marcin
II LIGA GR.A-12 2021-10-22 19:00 KPS Siedlce - Akademia Wójtowicza I Molenda Lucjan II Szulawa Michał Sekretarz Talacha Marcin
1 2021-10-22 9:00 turniej - pauzuje I Szyszko Henryk II Wylotek Damian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -22 2021-10-22 18:30 UKS Atena Warszawa II - MKS Iskra Legionowo I Kępka Gabriela II Ogórkis Andrzej Sekretarz Gago Michał
29 2021-10-23 18:00 AZS AWF Warszawa - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Klepacz Krzysztof L1 Kociałkowski Jacek L2 Góral Anna
35 2021-10-23 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - KS Częstochowianka Sekretarz Wróblewski Jan L1 Białek Piotr L2 Ślęzak Szymon
20 2021-10-23 18:00 KKS Kozienice - UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim Sekretarz Wach Sławomir L1 Jurkowski Jacek L2 Ochocka Magdalena
I LIGA-21 2021-10-23 16:00 MUKS Radomka Radom - UKS Atena Warszawa I Kapusta Krzysztof II Dobosz Joanna Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
19 2021-10-23 17:00 NIKE Węgrów - MUKS Krótka Mysiadło Sekretarz Filimoniuk Mirosław L1 Rombel Marcin L2 Wylotek Damian
III LIGA GR. A-11 2021-10-23 15:00 UKS Esperanto - UKS Orlęta Raszyn I Ogórkis Andrzej II Naduk Jacek Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-1 2021-10-23 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Frydrych Michał II Talacha Marcin Sekretarz Szulawa Michał
III LIGA GR. A-9 2021-10-23 11:00 KS Grom Przytyk - GLKS Nadarzyn I Twardowski Maciej II Głód Wojciech Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Borowy Wojciech II Kociałkowski Jacek Sekretarz
IV LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ejmowski Igor II Kosiec Ryszard Sekretarz
I LIGA-22 2021-10-23 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom I Janik Tomasz II Cieślak Mateusz Sekretarz Kiszczak Andrzej
V LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wróblewski Jan II Białek Piotr Sekretarz
I LIGA-24 2021-10-23 10:00 UKS Plas Warszawa - MKS MDK Warszawa I Szeliga Marek II Ogórkis Andrzej Sekretarz Gago Michał
VI LIGA-1 2021-10-23 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Rombel Marcin II Wylotek Damian Sekretarz
VII LIGA-1 2021-10-23 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Główczak Marcin II Cichońska Weronika Sekretarz
II LIGA GR. A-7 2021-10-23 11:00 MUKS Joker Kozienice - MUKS Radomka Radom II I Frączek Maciej II Ochocka Magdalena Sekretarz Podziński Janusz
IX LIGA-1 2021-10-23 15:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Janus Aleksandra II Gruszczyński Daniel Sekretarz
X LIGA-1 2021-10-23 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Woźniak Piotr II Zgiet Agata Sekretarz
II LIGA GR. A-18 2021-10-23 11:00 UKS Esperanto - KKS Kozienice I Turski Piotr II Jakubowska Martyna Sekretarz Kośla Henryk
III LIGA GR. B-9 2021-10-23 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Talacha Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-23 2021-10-23 18:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Więckowski Mariusz II Bednarek Remigiusz Sekretarz Frydrych Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-12 2021-10-23 11:00 PTS Pionki - KKS Kozienice I Jurkowski Jacek II Strzylak Sylwester Sekretarz Tosza Bohdan
23 2021-10-23 15:00 IŁ Capital VC Stare Babice - MOS Wola Tramwaje Warszawskie Sekretarz Kwiatkowski Łukasz L1 Kruszewski Krzysztof L2 Rzeszotarska Magdalena
23 2021-10-23 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Metro Warszawa Sekretarz Pięta Piotr L1 Główczak Marcin L2 Cichońska Weronika
I LIGA-22 2021-10-23 15:30 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom I Cieślak Mateusz II Janik Tomasz Sekretarz Kiszczak Andrzej
I LIGA-23 2021-10-23 16:00 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Zajc Paweł II Minda Piotr Sekretarz Plutka Beata
III LIGA-12 2021-10-23 18:00 SKS Iskra Warszawa - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" I Gałecka Ewa II Herbik Marcin Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-22 2021-10-23 10:00 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Cichocki Mateusz II Wieczorek Adrian Sekretarz Kosiacki Piotr Główny: Kosiacki Piotr
IV LIGA GR. B-15 2021-10-23 18:00 UKS Esperanto - KPS Siedlce II I Sałuda Kamil II Ogórkis Andrzej Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-18 2021-10-23 16:00 KTS Flot Warszawa - MUKS Tie-Break Piastów I Szeliga Marek II Gago Michał Sekretarz Śpiewak Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-10-23 14:00 LTS Legionovia Legionowo I - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź Sekretarz Dobosz Wiktor L1 Nowicki Łukasz L2 Wielgoszyńska Paulina
III LIGA-58 2021-10-23 15:00 Bór Regut - Wisła Płock I Turski Piotr II Niedbał Anna Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-11 2021-10-23 11:00 UMKS Gwardia Legionowo - Beta Błonie I Nowicki Łukasz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA -16 2021-10-24 13:00 MUKS Radomka Radom II - MUKS Krótka Mysiadło I Motyka Jan II Ejmowski Igor Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech
1 2021-10-24 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-10 2021-10-24 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Szczykutowicz Maciej II Minda Piotr Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-22 2021-10-24 11:00 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-23 2021-10-24 13:30 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa II I Filip Adam II Kosiacki Piotr Sekretarz Machowski Andrzej
III LIGA GR. A-12 2021-10-24 14:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - WTS INOVATIV Warka I Bialik Arkadiusz II Fokt Artur Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VIII LIGA-1 2021-10-24 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz
IV LIGA GR. A-14 2021-10-24 18:00 KKS Kozienice II - KS Raszyn I Andrzejewski Piotr II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Kosiec Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-15 2021-10-24 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia I Fokt Artur II Bialik Arkadiusz Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-16 2021-10-24 17:00 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimp Skaryszew I Kapusta Krzysztof II Twardowski Maciej Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-18 2021-10-24 18:00 UKS Orlęta Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów I Góral Anna II Sałuda Kamil Sekretarz Włodarczyk Mikołaj L I nieobsadzony L II nieobsadzony
XI LIGA-1 2021-10-24 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Borowy Wojciech II Nowicki Łukasz Sekretarz Wielgoszyńska Paulina
I LIGA-1 2021-10-24 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Herbik Marcin II Janik Tomasz Sekretarz
II LIGA-1 2021-10-24 9:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Turski Piotr Sekretarz Daszkowska Katarzyna
III LIGA-1 2021-10-24 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Szeliga Marek II Białek Piotr Sekretarz Wodzińska Natalia
III LIGA GR. B-8 2021-10-24 17:00 GOKiS Celestynów - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Nowicki Łukasz II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-9 2021-10-24 12:00 PTS Pionki - Dwójka Garwolin I Lipińska-Jeziorowska Monika II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
I LIGA-23 2021-10-24 11:00 KS Metro Warszawa II - UKS Olimp Ostrołęka I Kosiacki Piotr II Filip Adam Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR. C-12 2021-10-24 16:00 MKS Pruszków - UKS Esperanto III I Janus Aleksandra II Śpiewak Michał Sekretarz Jakubowska Martyna
III LIGA-11 2021-10-24 18:00 MJK Kobyłka - SPS Volley Ostrołęka I Cichońska Weronika II Cichocki Mateusz Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-14 2021-10-24 18:00 WTS Klondaik Warka - GKS JAGUAR Wolanów I Zajc Paweł II Minda Piotr Sekretarz Kaczmarski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-15 2021-10-24 18:00 UKS Herkules Sulejówek - KS Zawkrze Mława I Dykałowicz Magda II Ogieniewska Olga Sekretarz Frydrych Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-13 2021-10-24 18:00 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna I Daszkowska Katarzyna II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-14 2021-10-24 15:00 KPS Płock - IŁ Capital Huragan Wołomin I Świeczkowski Arkadiusz II Wróblewski Jan Sekretarz Więckowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-17 2021-10-24 18:00 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki I Kurzepa Krzysztof II Turski Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-12 2021-10-24 11:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Trzewik Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-32 2021-10-25 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Bednarek Remigiusz II Guzy Przemysław Sekretarz Kiszczak Andrzej
IV LIGA GR. A-20 2021-10-25 20:00 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn I Strzylak Sylwester II Bialik Arkadiusz Sekretarz Sasin Nina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2021-10-25 16:30 MUKS Radomka Radom - LTS Legionovia Legionowo I I Szczykutowicz Maciej II Głód Wojciech Sekretarz Tosza Bohdan
I LIGA-32 2021-10-25 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Bednarek Remigiusz II Guzy Przemysław Sekretarz Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. D-15 2021-10-25 18:00 UKS Esperanto II - Olimp Tłuszcz I Dykałowicz Magda II Skorupa Robert Sekretarz Kruszewski Krzysztof
II LIGA -10 2021-10-25 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa II I Nowicki Łukasz II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
I LIGA-28 2021-10-26 16:30 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Białek Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
I LIGA-16 2021-10-26 19:30 GLKS Nadarzyn - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Główczak Marcin II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. B-23 2021-10-26 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Atena Warszawa II I Nowak Ewa II Góral Anna Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. B-40 2021-10-26 18:30 UKS Orlęta Raszyn - Legia Warszawa I Engelard Marcin II Gruszczyński Daniel Sekretarz Śliwerski Łukasz
II LIGA GR. B-13 2021-10-26 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Beta Błonie I Jakubowska Martyna II Skorupa Robert Sekretarz Turski Piotr
II LIGA -32 2021-10-26 17:15 UKS Esperanto II - UKS Esperanto I Kosiorek Adam II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Gago Michał
14 2021-10-27 19:00 Legia Warszawa - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Wielgoszyńska Paulina L2 Góral Anna
I LIGA-26 2021-10-27 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa II I Cichońska Weronika II Guzy Przemysław Sekretarz Szeliga Marek
II LIGA GR. A-5 2021-10-27 19:30 MUKS Krótka Mysiadło II - KKS Kozienice I Gałecka Ewa II Woźniak Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz
IV LIGA GR. A-24 2021-10-27 19:30 Promotor Gózd - KKS Kozienice II I Kocik Marcin II Wach Sławomir Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-10-27 20:00 IŁ Capital VC Stare Babice - KKS Kozienice Sekretarz Gago Michał L1 Polak Paulina L2 Kuskowska Justyna
6 2021-10-27 19:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Stal Mielec Sekretarz Wróblewski Jan L1 Frydrych Michał L2 Kosiorek Adam
10 2021-10-27 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Kośla Henryk L1 Świrski Tomasz L2 Zgiet Agata
II LIGA GR. C-18 2021-10-27 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Esperanto III I Lipiński Krzysztof II Kępka Gabriela Sekretarz Machowski Andrzej
I LIGA-25 2021-10-27 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Trzewik Piotr II Białek Piotr Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
II LIGA GR. D-3 2021-10-27 18:00 Trójka Kobyłka - UKS Plas Warszawa I Kruszewski Krzysztof II Borowy Wojciech Sekretarz Janik Tomasz Główny: Janik Tomasz
I LIGA-1 2021-10-28 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Radomka Radom I Bednarek Remigiusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
IV LIGA GR. A-17 2021-10-28 20:00 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Grom Przytyk I Turski Piotr II Kosiacki Piotr Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-30 2021-10-28 20:45 In Fine Mundi Komandos Warszawa - KS Halinów I Cichocki Mateusz II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Cichońska Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-13 2021-10-28 18:00 Trójka Kobyłka - Legia Warszawa I Trzewik Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. B-11 2021-10-28 18:00 KPS Siedlce - Dwójka Garwolin I Wylotek Damian II Rombel Marcin Sekretarz Molenda Lucjan
II LIGA GR. D-21 2021-10-28 18:00 KS Saska Warszawa - Olimp Tłuszcz I Góral Anna II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA -25 2021-10-28 17:15 UKS Esperanto - MUKS Sparta Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
I LIGA-29 2021-10-29 18:30 MUKS Radomka Radom - LTS Legionovia Legionowo I I Sasin Nina II Kocik Marcin Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
I LIGA-27 2021-10-29 17:00 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa II I Strzylak Sylwester II Andrzejewski Piotr Sekretarz Kosiec Ryszard
III LIGA GR. B-29 2021-10-29 19:30 Olimp Tłuszcz - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Gałecka Ewa II Kułak Zbigniew Sekretarz Kruszewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-28 2021-10-29 17:45 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Herbik Marcin II Białek Piotr Sekretarz Sałuda Kamil
I LIGA-31 2021-10-29 17:00 RCS Czarni Radom - UKS Plas Warszawa I Kaczmarski Marcin II Kapusta Krzysztof Sekretarz Plutka Beata
II LIGA GR. C-25 2021-10-29 17:30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II I Turski Piotr II Ślęzak Szymon Sekretarz Stando Mirosław
I LIGA-27 2021-10-29 18:15 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Radomka Radom I Wylotek Damian II Rombel Marcin Sekretarz Szyszko Henryk
52 2021-10-30 17:00 KPS Siedlce - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Gałecka Ewa L2 Kuskowska Justyna
22 2021-10-30 18:00 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo I Sekretarz Daszkowska Katarzyna L1 Dykałowicz Magda L2 Kruszewski Krzysztof
23 2021-10-30 13:00 MUKS Sparta Warszawa - NIKE Węgrów Sekretarz Żelazny Adam L1 Kasica Michał L2 Świrski Tomasz
24 2021-10-30 15:00 Ósemka Siedlce - AZS UMCS Lublin Sekretarz Szyszko Henryk L1 Szulawa Michał L2 Rombel Marcin
25 2021-10-30 14:00 JHN AZS Warszawa - UKS Chemik Olsztyn Sekretarz Kośla Henryk L1 Wielgoszyńska Paulina L2 Trzewik Piotr
I LIGA-27 2021-10-30 13:00 OTPS Nike Ostrołęka - GLKS Nadarzyn I Wróblewski Jan II Cieślak Mateusz Sekretarz Główczak Marcin
IV LIGA GR. A-10 2021-10-30 17:00 UKS Olimp Skaryszew - SPS Radmot Jedlińsk I Kobylarczyk Jacek II Kocik Marcin Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-17 2021-10-30 11:00 MUKS Krótka Mysiadło II - MUKS Joker Kozienice I Daszkowska Katarzyna II Dykałowicz Magda Sekretarz Zgiet Agata
II LIGA GR. B-3 2021-10-30 18:00 Legia Warszawa - KKS Kozienice II I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Janus Aleksandra
II LIGA GR. B-7 2021-10-30 10:00 UKS Atena Warszawa II - Akademia Wójtowicza I Kasica Michał II Świrski Tomasz Sekretarz Machowski Andrzej
II LIGA GR. A-14 2021-10-30 16:00 SPS Volley Ostrołęka - IŁ Capital Huragan Wołomin I Główczak Marcin II Wróblewski Jan Sekretarz Cieślak Mateusz
III LIGA GR. B-27 2021-10-30 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - LTS Legionovia Legionowo I I Lipińska Anna II Szeliga Marek Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-10-30 17:00 KS Camper Wyszków - BAS Białystok Sekretarz Filip Adam L1 Woźniak Piotr L2 Ślęzak Szymon
26 2021-10-30 17:00 KS Metro Warszawa - Arka Tempo Chełm Sekretarz Papież Leszek L1 Białek Piotr L2 Sałuda Kamil
27 2021-10-30 18:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Kaznowski Andrzej L1 Wodzińska Natalia L2 Wylotek Damian
I LIGA-25 2021-10-30 12:30 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Myszkowski Marcin II Wylotek Damian Sekretarz Gruszczyński Daniel
II LIGA GR. D-5 2021-10-30 11:00 UKS Esperanto II - Trójka Kobyłka I Góral Anna II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Gago Michał
II LIGA -27 2021-10-30 12:00 MUKS Radomka Radom II - MKS Iskra Legionowo I Bialik Arkadiusz II Sasin Nina Sekretarz Ejmowski Igor
III LIGA GR. B-28 2021-10-31 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Atena Warszawa I Lipiński Krzysztof II Cichońska Weronika Sekretarz Pięta Piotr Główny: Pięta Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-31 2021-10-31 12:00 OTPS Nike Ostrołęka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Świrski Tomasz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA GR.A-13 2021-10-31 13:00 Legia Warszawa - KPS Siedlce I Trzewik Piotr II Nowak Ewa Sekretarz Woźniak Piotr
II LIGA -31 2021-10-31 18:00 MKS Iskra Legionowo - MUKS Krótka Mysiadło I Janus Aleksandra II Turski Piotr Sekretarz Ślęzak Szymon
II LIGA -28 2021-11-02 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Atena Warszawa II I Włodarczyk Mikołaj II Góral Anna Sekretarz Wieczorek Piotr Główny: Wieczorek Piotr
II LIGA GR. B-24 2021-11-03 18:30 KKS Kozienice II - Legia Warszawa I Sasin Nina II Plutka Beata Sekretarz Kocik Marcin
II LIGA GR. C-4 2021-11-03 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kosiorek Adam II Guzy Przemysław Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-29 2021-11-03 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa I Jakubowska Martyna II Komornicki Robert Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-31 2021-11-04 18:30 UKS Plas Warszawa - RCS Czarni Radom I Góral Anna II Lipiński Krzysztof Sekretarz Główczak Marcin
III LIGA GR. B-53 2021-11-04 20:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - GOKiS Celestynów I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-7 2021-11-04 18:15 MUKS Sparta Warszawa - MKS Pruszków I Nowak Ewa II Bednarek Remigiusz Sekretarz Engelard Marcin
II LIGA GR. D-7 2021-11-04 18:00 KS Saska Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Smater Patrycja II Makaruk Agnieszka Sekretarz Makowski Łukasz Główny: Makowski Łukasz
II LIGA -29 2021-11-05 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Atena Warszawa II I Kępka Gabriela II Turski Piotr Sekretarz Jakubowska Martyna
I LIGA-25 2021-11-05 16:40 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Białek Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-28 2021-11-05 19:45 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Myszkowski Marcin II Naduk Jacek Sekretarz Nowak Ewa
II LIGA GR. C-10 2021-11-05 17:00 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Iskra Warszawa I Filip Adam II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-32 2021-11-05 17:30 UKS Olimp Ostrołęka - MKS MDK Warszawa I Wylotek Damian II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-30 2021-11-05 18:00 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Radomka Radom I Cichocki Mateusz II Bednarek Remigiusz Sekretarz Świrski Tomasz
II LIGA GR. D-19 2021-11-05 18:30 UKS Plas Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II I Ogórkis Andrzej II Szeliga Marek Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz
II LIGA GR. D-30 2021-11-05 19:00 Olimp Tłuszcz - UKS Esperanto II I Rzeszotarska Magdalena II Kruszewski Krzysztof Sekretarz Borowy Wojciech
II LIGA -26 2021-11-05 17:30 UKS Esperanto II - MUKS Krótka Mysiadło I Zgiet Agata II Ogieniewska Olga Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
I LIGA-25 2021-11-06 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom I Cichocki Mateusz II Dykałowicz Magda Sekretarz Kośla Henryk
III LIGA GR. A-14 2021-11-06 16:00 UKS Orlęta Raszyn - WTS INOVATIV Warka I Główczak Marcin II Szeliga Marek Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-11-06 17:00 NIKE Węgrów - Ósemka Siedlce Sekretarz Gago Michał L1 Frydrych Michał L2 Rombel Marcin
I LIGA-30 2021-11-06 10:00 UKS Atena Warszawa - GLKS Nadarzyn I Sokołowska Małgorzata II Klepacz Krzysztof Sekretarz Żelazny Adam
III LIGA GR. B-13 2021-11-06 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Lipiński Krzysztof II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-06 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Turski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-06 9:00 Turniej Ursynowski - pauzuje I Białek Piotr II Świrski Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I Guzy Przemysław L II Ogieniewska Olga
44 2021-11-06 16:00 AZS AWF Warszawa - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Kaznowski Andrzej L1 Rzeszotarska Magdalena L2 Skorupa Robert
59 2021-11-06 17:00 Legia Warszawa - AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Góral Anna L2 Cichocki Mateusz
III LIGA GR. B-10 2021-11-06 18:30 EASY WRAP Trójka Kobyłka - Olimp Tłuszcz I Wielgoszyńska Paulina II Ogórkis Andrzej Sekretarz Kruszewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-7 2021-11-06 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Filip Adam II Gałecka Ewa Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-28 2021-11-06 14:45 Akademia Wójtowicza - UKS Atena Warszawa II I Król Piotr II Cichońska Weronika Sekretarz Wieczorek Adrian
II LIGA GR. B-16 2021-11-06 12:00 KPS Siedlce - PTS Pionki I Kępka Gabriela II Bednarek Remigiusz Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA GR. B-25 2021-11-06 11:00 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn I Kobylarczyk Jacek II Ochocka Magdalena Sekretarz Jurkowski Jacek
33 2021-11-06 14:00 IŁ Capital VC Stare Babice - UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim Sekretarz Wielgoszyńska Paulina L1 Ogórkis Andrzej L2 Kruszewski Krzysztof
36 2021-11-06 17:00 KS Camper Wyszków - KS Metro Warszawa Sekretarz Kępka Gabriela L1 Bednarek Remigiusz L2 Kosiorek Adam
II LIGA GR. C-5 2021-11-06 11:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Esperanto III I Skorupa Robert II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Naduk Jacek
I LIGA-26 2021-11-06 10:30 UKS Plas Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Gałecka Ewa II Borowy Wojciech Sekretarz Szeliga Marek
35 2021-11-06 18:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Arka Tempo Chełm Sekretarz Kociałkowski Jacek L1 Mosiołek Wioletta L2 Baran Józef
III LIGA-19 2021-11-06 19:00 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - Wisła Płock I Janik Tomasz II Daszkowska Katarzyna Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
48 2021-11-06 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Wróblewski Jan L1 Więckowski Mariusz L2 Engelard Marcin
II LIGA GR.A-14 2021-11-06 11:30 Akademia Wójtowicza - RCS Czarni Radom II I Wieczorek Adrian II Król Piotr Sekretarz Cichońska Weronika
IV LIGA GR. B-19 2021-11-06 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - MUKS Tie-Break Piastów I Trzewik Piotr II Sałuda Kamil Sekretarz Polak Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-21 2021-11-06 18:00 SPS GOSiR Mrozy - Olymp Błonie I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Szulawa Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-14 2021-11-06 10:00 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Piątka Wołomin I Wróblewski Jan II Więckowski Mariusz Sekretarz Dobosz Wiktor
7 2021-11-07 17:00 KPS Siedlce - AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Wylotek Damian L2 Szyszko Henryk
29 2021-11-07 14:00 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Papież Leszek L1 Makaruk Agnieszka L2 Świrski Tomasz
I LIGA-26 2021-11-07 12:45 MKS MDK Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Cichocki Mateusz II Filip Adam Sekretarz Kośla Henryk
III LIGA GR. A-13 2021-11-07 11:00 GLKS Nadarzyn - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Klepacz Krzysztof II Król Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-11 2021-11-07 11:00 LKS PERŁA Złotokłos - UKS Esperanto I Talacha Marcin II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Szulawa Michał
IV LIGA GR. A-19 2021-11-07 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS YABU Sadownik Błędów I Wach Sławomir II Strzylak Sylwester Sekretarz Podziński Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-21 2021-11-07 17:00 UKS Olimp Skaryszew - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kotala Tomasz II Zajc Paweł Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-22 2021-11-07 15:00 GKS Jastrzębia - Volley SKK Belsk Duży I Głód Wojciech II Twardowski Maciej Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-23 2021-11-07 12:00 KS Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk I Góral Anna II Wieczorek Piotr Sekretarz Mosiołek Wioletta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-14 2021-11-07 11:00 Dwójka Garwolin - GKS JAGUAR Wolanów I Trzewik Piotr II Szeliga Marek Sekretarz Kasica Michał
II LIGA GR. C-1 2021-11-07 10:00 MKS Pruszków - LTS Legionovia Legionowo II I Janus Aleksandra II Śliwerski Łukasz Sekretarz Pięta Piotr
III LIGA-16 2021-11-07 16:00 SPS Volley Ostrołęka - KS Zawkrze Mława I Więckowski Mariusz II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-17 2021-11-07 17:00 Bór Regut - WTS Klondaik Warka I Lipiński Krzysztof II Trzewik Piotr Sekretarz Kosiorek Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-23 2021-11-07 11:00 UKS Iskra Warszawa - MUKS Sparta Warszawa I Ogieniewska Olga II Woźniak Piotr Sekretarz Kosiorek Adam
III LIGA-20 2021-11-07 18:00 MJK Kobyłka - SKS Iskra Warszawa I Rymko Michał II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Skorupa Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
87 2021-11-07 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Sałuda Kamil L1 Bednarek Remigiusz L2 Turski Piotr
IV LIGA GR. B-20 2021-11-07 18:00 KS Siatkarz Ząbki - KTS Flot Warszawa I Daszkowska Katarzyna II Kasica Michał Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-23 2021-11-07 16:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - UKS Esperanto I Cichońska Weronika II Gałecka Ewa Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-24 2021-11-07 18:00 KS Halinów - KPS Płock I Ogórkis Andrzej II Filip Adam Sekretarz Molenda Lucjan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-18 2021-11-07 18:00 UKS Herkules Sulejówek - GKS JAGUAR Wolanów I Wielgoszyńska Paulina II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Borowy Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -35 2021-11-08 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa III I Wieczorek Adrian II Ogieniewska Olga Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA -33 2021-11-08 17:00 UKS Esperanto II - MUKS Sparta Warszawa II I Szeliga Marek II Kosiorek Adam Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. A-15 2021-11-08 19:30 IŁ Capital Huragan Wołomin - Trójka Kobyłka I Molenda Lucjan II Ogórkis Andrzej Sekretarz Kułak Zbigniew
III LIGA GR. B-33 2021-11-08 20:15 UKS Atena Warszawa - Olimp Tłuszcz I Główczak Marcin II Lipińska Anna Sekretarz Zgiet Agata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-35 2021-11-08 18:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I I Wylotek Damian II Wodzińska Natalia Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena
II LIGA GR. D-18 2021-11-08 18:30 UKS Plas Warszawa - Trójka Kobyłka I Kruszewski Krzysztof II Janus Aleksandra Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek
II LIGA GR. B-31 2021-11-09 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Orlęta Raszyn I Nowak Ewa II Szeliga Marek Sekretarz Opiłowski Maciej
III LIGA GR. B-32 2021-11-09 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Halinów I Szulawa Michał II Szyszko Henryk Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-35 2021-11-09 20:00 GOKiS Celestynów - SPS Konstancin Jeziorna I Kępka Gabriela II Papież Leszek Sekretarz Ślęzak Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-33 2021-11-09 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Daszkowska Katarzyna II Główczak Marcin Sekretarz Molenda Lucjan
II LIGA -17 2021-11-10 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Sparta Warszawa II I Cichońska Weronika II Makaruk Agnieszka Sekretarz Król Piotr
I LIGA-35 2021-11-10 17:15 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa I Kosiorek Adam II Białek Piotr Sekretarz Wróblewski Jan
IV LIGA GR. A-28 2021-11-10 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-10 17:30 Varsoviada - pauzuje I Jakubowska Martyna II Trzewik Piotr Sekretarz Ślęzak Szymon
I LIGA-36 2021-11-10 16:30 MUKS Radomka Radom - UKS Atena Warszawa I Kaczmarski Marcin II Andrzejewski Piotr Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof
II LIGA GR. D-1 2021-11-10 19:00 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa II I Molenda Lucjan II Świrski Tomasz Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-39 2021-11-10 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. D-27 2021-11-10 18:00 Trójka Kobyłka - KS Saska Warszawa I Polak Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Zgiet Agata
II LIGA GR. B-15 2021-11-10 19:00 UKS Piątka Wołomin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Ogórkis Andrzej II Góral Anna Sekretarz Rzeszotarska Magdalena
1 2021-11-11 8:30 Varsoviada - pauzuje I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Góral Anna
III LIGA GR. A-18 2021-11-12 19:30 KS Grom Przytyk - UKS Esperanto I Kozieł Michał II Kapusta Krzysztof Sekretarz Baranowski Cyprian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-34 2021-11-12 16:45 MKS MDK Warszawa - RCS Czarni Radom I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
IV LIGA GR. A-30 2021-11-12 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk I Twardowski Maciej II Strzylak Sylwester Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-12 16:00 WOLA CUP - pauzuje I Ogórkis Andrzej II Gałecka Ewa Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-35 2021-11-12 17:45 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa I Filip Adam II Trzewik Piotr Sekretarz Zgiet Agata
42 2021-11-13 18:00 KKS Kozienice - MKS Bzura Ozorków Sekretarz Kobylarczyk Jacek L1 Kotala Tomasz L2 Chylak Karolina
I LIGA-12 2021-11-13 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Kośla Henryk
31 2021-11-13 18:00 MUKS Krótka Mysiadło - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański Sekretarz Żelazny Adam L1 Sałuda Kamil L2 Kasica Michał
33 2021-11-13 15:00 Ósemka Siedlce - LTS Legionovia Legionowo I Sekretarz Molenda Lucjan L1 Filimoniuk Mirosław L2 Szulawa Michał
34 2021-11-13 14:00 JHN AZS Warszawa - NIKE Węgrów Sekretarz Klepacz Krzysztof L1 Lipińska Anna L2 Zielińska Katarzyna
III LIGA GR. A-20 2021-11-13 16:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn I Zajc Paweł II Andrzejewski Piotr Sekretarz Ejmowski Igor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-36 2021-11-13 10:00 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I I Gałecka Ewa II Góral Anna Sekretarz Polak Paulina
I LIGA-34 2021-11-13 19:00 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Cichońska Weronika II Wrzosek Agnieszka Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-35 2021-11-13 10:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Cieślak Mateusz Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek
IV LIGA GR. A-25 2021-11-13 14:00 KKS Kozienice II - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Kotala Tomasz II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-13 9:00 Turniej Amatorski w Dębem Wielkim - pauzuje I Wieczorek Adrian II Rombel Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-13 9:00 WOLA CUP - pauzuje I Kurzepa Krzysztof II Zgiet Agata Sekretarz Rzeszotarska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
67 2021-11-13 17:00 KPS Siedlce - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Szyszko Henryk L2 Komenda Jakub
II LIGA GR. B-20 2021-11-13 11:00 KKS Kozienice II - UKS Atena Warszawa II I Wach Sławomir II Ochocka Magdalena Sekretarz Podziński Janusz
II LIGA GR. B-38 2021-11-13 14:00 UMKS MOS Wola Warszawa III - Akademia Wójtowicza I Polak Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Góral Anna
37 2021-11-13 17:00 KS Metro Warszawa - BAS Białystok Sekretarz Gago Michał L1 Lipińska Anna L2 Kępka Gabriela
38 2021-11-13 16:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - KS Camper Wyszków Sekretarz Kośla Henryk L1 Wrzosek Agnieszka L2 Cichońska Weronika
II LIGA GR. C-38 2021-11-13 11:00 UKS Iskra Warszawa - MKS Pruszków I Król Piotr II Woźniak Piotr Sekretarz Białek Piotr
III LIGA-21 2021-11-13 18:00 SKS Iskra Warszawa - SPS Volley Ostrołęka I Kosiacki Piotr II Kaznowski Andrzej Sekretarz Mosiołek Wioletta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-22 2021-11-13 17:00 Wisła Płock - MJK Kobyłka I Więckowski Mariusz II Świeczkowski Arkadiusz Sekretarz Ogieniewska Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-25 2021-11-13 17:00 KS Zawkrze Mława - GKS JAGUAR Wolanów I Białek Piotr II Król Piotr Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR.A-15 2021-11-13 15:00 Akademia Wójtowicza - MMKS Mińsk Mazowiecki I Szeliga Marek II Filip Adam Sekretarz Janik Tomasz
55 2021-11-13 18:00 AZS AWF Warszawa - MKS MOS PŁOMIEŃ Sekretarz Machowski Andrzej L1 Cieślak Mateusz L2 Wielgoszyńska Paulina
32 2021-11-13 13:00 MUKS Sparta Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź Sekretarz Naduk Jacek L1 Turski Piotr L2 Cieślak Mateusz
IV LIGA GR. B-25 2021-11-13 14:00 KPS Płock - SPS Konstancin Jeziorna I Ogieniewska Olga II Więckowski Mariusz Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-29 2021-11-13 16:00 KTS Flot Warszawa - SPS GOSiR Mrozy I Ogórkis Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-30 2021-11-13 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki I Papież Leszek II Pięta Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-19 2021-11-14 15:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Bialik Arkadiusz II Kotala Tomasz Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-17 2021-11-14 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - GLKS Nadarzyn I Wach Sławomir II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-36 2021-11-14 13:30 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Wieczorek Piotr II Król Piotr Sekretarz Machowski Andrzej
IV LIGA GR. A-26 2021-11-14 20:00 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd I Strzylak Sylwester II Kocik Marcin Sekretarz Motyka Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-27 2021-11-14 15:00 Volley SKK Belsk Duży - KS Raszyn I Minda Piotr II Fokt Artur Sekretarz Dryja Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-33 2021-11-14 12:45 MKS MDK Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa II I Komornicki Robert II Filip Adam Sekretarz Kośla Henryk
IV LIGA GR. A-29 2021-11-14 12:30 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimp Skaryszew I Cieślak Mateusz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Szymańczak Luiza Główny: Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-29 2021-11-14 11:00 MUKS Joker Kozienice - UKS Esperanto I Ejmowski Igor II Frączek Maciej Sekretarz Podziński Janusz
1 2021-11-14 9:00 WOLA CUP - pauzuje I Komenda Jakub II Polak Paulina Sekretarz Gałecka Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-16 2021-11-14 13:00 Legia Warszawa - "LEN" Żyrardów I Molenda Lucjan II Rzeszotarska Magdalena Sekretarz Góral Anna
III LIGA GR. B-34 2021-11-14 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Lipiński Krzysztof II Makaruk Agnieszka Sekretarz Lipińska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-26 2021-11-14 18:00 KS Halinów - UKS Esperanto I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Szulawa Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-36 2021-11-14 11:00 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa I Król Piotr II Wieczorek Piotr Sekretarz Machowski Andrzej
III LIGA-23 2021-11-14 18:00 WTS Klondaik Warka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" I Kotala Tomasz II Bialik Arkadiusz Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-24 2021-11-14 18:00 UKS Herkules Sulejówek - Bór Regut I Kępka Gabriela II Cichońska Weronika Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-34 2021-11-14 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Dykałowicz Magda II Szeliga Marek Sekretarz Żelazny Adam
IV LIGA GR. B-28 2021-11-14 19:00 Olymp Błonie - KPS Siedlce II I Gruszczyński Daniel II Pięta Piotr Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -36 2021-11-14 13:00 MUKS Radomka Radom II - UKS Atena Warszawa II I Chylak Karolina II Kozieł Michał Sekretarz Baranowski Cyprian
II LIGA GR. B-16 2021-11-14 18:00 Beta Błonie - UKS Iskra Warszawa I Zgiet Agata II Kosiorek Adam Sekretarz Kosiacki Piotr
I LIGA-33 2021-11-15 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Radomka Radom I Filip Adam II Trzewik Piotr Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-1 2021-11-15 18:40 AZS AWF - AZS WAT I Wieczorek Adrian II Rymko Michał Sekretarz
II LIGA GR. B-36 2021-11-15 19:30 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa III I Białek Piotr II Komenda Jakub Sekretarz Świrski Tomasz
I LIGA-2 2021-11-15 20:30 AZS UW - AZS UKSW I Główczak Marcin II Kosiorek Adam Sekretarz
II LIGA GR. C-39 2021-11-15 17:30 UKS Esperanto III - MUKS Sparta Warszawa I Gałecka Ewa II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. D-16 2021-11-15 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - Olimp Tłuszcz I Cichocki Mateusz II Zgiet Agata Sekretarz Sokołowska Małgorzata Główny: Sokołowska Małgorzata
II LIGA-1 2021-11-15 21:20 AZS SGH - AZS SGSP I Dykałowicz Magda II Kruszewski Krzysztof Sekretarz
II LIGA GR. B-18 2021-11-16 17:30 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Filip Adam II Opiłowski Maciej Sekretarz Kosiorek Adam
II LIGA -39 2021-11-16 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Esperanto I Fronczak Agata II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Kryszkiewicz Mateusz
I LIGA-37 2021-11-16 19:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II I Cieślak Mateusz II Cichońska Weronika Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek
II LIGA GR. A-17 2021-11-16 19:00 "LEN" Żyrardów - IŁ Capital Huragan Wołomin I Daszkowska Katarzyna II Gruszczyński Roch Sekretarz Nowicki Łukasz
I LIGA-3 2021-11-16 20:20 AZS VISTULA - AZS PW I Cichocki Mateusz II Wieczorek Piotr Sekretarz
I LIGA-3 2021-11-16 20:30 AZS UW - AZS WAT I Kępka Gabriela II Białek Piotr Sekretarz
I LIGA-1 2021-11-16 19:00 AZS PW - AZS AWF I Trzewik Piotr II Gruszczyński Daniel Sekretarz
I LIGA-2 2021-11-16 20:15 AZS WSM - AZS ŁAZARSKI I Góral Anna II Frydrych Michał Sekretarz
II LIGA-2 2021-11-16 18:00 AZS SGGW - AZS ASzW I Główczak Marcin II Świrski Tomasz Sekretarz
III LIGA GR. A-21 2021-11-17 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Orlęta Raszyn I Śliwerski Łukasz II Jakubowska Martyna Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-22 2021-11-17 17:00 MUKS Radomka Radom II - MUKS Joker Kozienice I Kaczmarski Marcin II Baranowski Cyprian Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
15 2021-11-17 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Wróblewski Jan L1 Świrski Tomasz L2 Wielgoszyńska Paulina
15 2021-11-17 19:00 IŁ Capital VC Stare Babice - WKS Wieluń Sekretarz Kułak Zbigniew L1 Komenda Jakub L2 Ogieniewska Olga
II LIGA GR. B-18 2021-11-17 19:30 KKS Kozienice - Dwójka Garwolin I Kozieł Michał II Dryja Maciej Sekretarz Zajc Paweł Główny: Zajc Paweł
I LIGA-37 2021-11-17 18:15 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Radomka Radom I Lipiński Krzysztof II Trzewik Piotr Sekretarz Sokołowska Małgorzata Główny: Sokołowska Małgorzata
I LIGA-39 2021-11-17 17:45 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa I Białek Piotr II Fronczak Agata Sekretarz Szeliga Marek
II LIGA GR. C-13 2021-11-17 18:15 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II I Polak Paulina II Kępka Gabriela Sekretarz Papież Leszek Główny: Papież Leszek
I LIGA-26 2021-11-17 17:15 UMKS MOS Wola Warszawa II - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Opiłowski Maciej II Guzy Przemysław Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR.A-18 2021-11-17 20:00 Legia Warszawa - Akademia Wójtowicza I Król Piotr II Frydrych Michał Sekretarz Gago Michał
I LIGA-38 2021-11-18 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Guzy Przemysław II Kosiorek Adam Sekretarz Wróblewski Jan
I LIGA-39 2021-11-18 17:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Śliwerski Łukasz II Opiłowski Maciej Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. A-27 2021-11-18 17:00 KKS Kozienice - MUKS Joker Kozienice I Jurkowski Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
119 2021-11-18 20:30 Legia Warszawa - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 Komenda Jakub L2 Wielgoszyńska Paulina
II LIGA-2 2021-11-18 20:00 AZS SWPS - AZS ASzW I Polak Paulina II Makaruk Agnieszka Sekretarz
I LIGA-37 2021-11-18 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - KS Metro Warszawa II I Wieczorek Piotr II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA-3 2021-11-18 21:20 AZS SGH - AZS WUM I Engelard Marcin II Ogórkis Andrzej Sekretarz
II LIGA-1 2021-11-18 18:30 AZS UW II - AZS SGGW I Filip Adam II Gałecka Ewa Sekretarz
II LIGA GR.A-16 2021-11-18 16:30 RCS Czarni Radom II - Legia Warszawa I Fokt Artur II Baranowski Cyprian Sekretarz Kapusta Krzysztof Główny: Kapusta Krzysztof
II LIGA GR. D-29 2021-11-18 18:00 KS Saska Warszawa - UKS Plas Warszawa I Szeliga Marek II Nowak Ewa Sekretarz Molenda Lucjan
II LIGA-3 2021-11-18 18:30 AZS UW II - AZS WUM I Cichocki Mateusz II Trzewik Piotr Sekretarz
II LIGA -38 2021-11-19 18:30 UKS Atena Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło I Polak Paulina II Dykałowicz Magda Sekretarz Sokołowska Małgorzata Główny: Sokołowska Małgorzata
I LIGA-39 2021-11-19 19:45 KS Metro Warszawa - MKS MDK Warszawa I Cichońska Weronika II Gałecka Ewa Sekretarz Kiszczak Andrzej Główny: Kiszczak Andrzej
I LIGA-40 2021-11-19 17:00 RCS Czarni Radom - MKS MDK Warszawa II I Strzylak Sylwester II Zajc Paweł Sekretarz Frączek Maciej
III LIGA GR. B-38 2021-11-19 19:00 Olimp Tłuszcz - LTS Legionovia Legionowo I I Trzewik Piotr II Fronczak Agata Sekretarz Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-40 2021-11-19 19:30 In Fine Mundi Komandos Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Góral Anna II Papież Leszek Sekretarz Nowak Ewa L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-40 2021-11-19 17:00 RCS Czarni Radom - UKS Olimp Ostrołęka I Minda Piotr II Kosiec Ryszard Sekretarz Motyka Jan
II LIGA GR. C-9 2021-11-19 18:30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Turski Piotr Sekretarz Jakubowska Martyna
II LIGA GR. B-17 2021-11-20 10:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Piątka Wołomin I Turski Piotr II Gruszczyński Daniel Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-37 2021-11-20 16:00 MUKS Radomka Radom - GLKS Nadarzyn I Kiliszek Mateusz II Nowakowski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
37 2021-11-20 15:00 NIKE Węgrów - UKS Chemik Olsztyn Sekretarz Szyszko Henryk L1 Rombel Marcin L2 Talacha Marcin
38 2021-11-20 14:00 LTS Legionovia Legionowo I - JHN AZS Warszawa Sekretarz Janik Tomasz L1 Szulawa Michał L2 Frydrych Michał
40 2021-11-20 18:00 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Ślęzak Szymon L1 Gruszczyński Roch L2 Nowicki Łukasz
II LIGA GR. A-2 2021-11-20 14:00 MUKS Joker Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło II I Wach Sławomir II Ochocka Magdalena Sekretarz Tosza Bohdan
I LIGA-38 2021-11-20 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa I Białek Piotr II Góral Anna Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA GR. A-20 2021-11-20 10:00 KKS Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło II I Ochocka Magdalena II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
II LIGA GR. A-26 2021-11-20 11:00 UKS Esperanto - LKS PERŁA Złotokłos I Rombel Marcin II Talacha Marcin Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA GR. B-16 2021-11-20 11:00 UKS Orlęta Raszyn - MUKS Krótka Mysiadło I Zielińska Katarzyna II Janus Aleksandra Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-1 2021-11-20 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Cieślak Mateusz II Rymko Michał Sekretarz Główczak Marcin
II LIGA-1 2021-11-20 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Nowicki Łukasz II Borowy Wojciech Sekretarz Molenda Lucjan
III LIGA-1 2021-11-20 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Więckowski Mariusz II Komenda Jakub Sekretarz Woźniak Piotr
IV LIGA-1 2021-11-20 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Król Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz
199 2021-11-20 19:00 KPS Siedlce - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Wylotek Damian L2 Szyszko Henryk
75 2021-11-20 17:00 Legia Warszawa - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Gałecka Ewa L2 Kuskowska Justyna
IX LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-20 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Ejmowski Igor II Baranowski Cyprian Sekretarz nieobsadzony L I Frączek Maciej L II Minda Piotr
II LIGA GR. B-33 2021-11-20 18:00 Legia Warszawa - Akademia Wójtowicza I Frydrych Michał II Szulawa Michał Sekretarz Janik Tomasz
II LIGA GR. B-17 2021-11-20 11:00 PTS Pionki - GKS JAGUAR Wolanów I Jurkowski Jacek II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Podziński Janusz
II LIGA GR. B-41 2021-11-20 11:00 UKS Atena Warszawa II - KKS Kozienice II I Filip Adam II Cichocki Mateusz Sekretarz Naduk Jacek
III LIGA GR. B-37 2021-11-20 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - GOKiS Celestynów I Kurzepa Krzysztof II Klepacz Krzysztof Sekretarz Engelard Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-39 2021-11-20 18:00 KS Halinów - UKS Atena Warszawa I Cichocki Mateusz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Niedbał Anna Główny: Niedbał Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
44 2021-11-20 15:00 IŁ Capital VC Stare Babice - KKS Kozienice Sekretarz Makowski Łukasz L1 Świrski Tomasz L2 Cichońska Weronika
45 2021-11-20 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MMKS Lotnik Łęczyca Sekretarz Żelazny Adam L1 Turski Piotr L2 Gruszczyński Daniel
47 2021-11-20 17:00 KS Camper Wyszków - UKS Centrum Augustów Sekretarz Dobosz Wiktor L1 Wielgoszyńska Paulina L2 Szeliga Marek
48 2021-11-20 17:00 KS Metro Warszawa - MOS Wola Tramwaje Warszawskie Sekretarz Kośla Henryk L1 Daszkowska Katarzyna L2 Ogieniewska Olga
I LIGA-38 2021-11-20 10:00 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Szeliga Marek Sekretarz Dobosz Wiktor
III LIGA-26 2021-11-20 18:00 SPS Volley Ostrołęka - GKS JAGUAR Wolanów I Filip Adam II Więckowski Mariusz Sekretarz Trzewik Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-27 2021-11-20 17:00 Bór Regut - KS Zawkrze Mława I Rymko Michał II Główczak Marcin Sekretarz Cieślak Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-30 2021-11-20 18:00 SKS Iskra Warszawa - Wisła Płock I Kaznowski Andrzej II Herbik Marcin Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-38 2021-11-20 10:00 UKS Atena Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Gałecka Ewa II Dykałowicz Magda Sekretarz Engelard Marcin
61 2021-11-20 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Stal Mielec Sekretarz Wróblewski Jan L1 Kępka Gabriela L2 Guzy Przemysław
150 2021-11-20 16:00 AZS AWF Warszawa - Solna Wieliczka Sekretarz Papież Leszek L1 Dykałowicz Magda L2 Polak Paulina
IV LIGA GR. B-31 2021-11-20 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KS Siatkarz Ząbki I Kotala Tomasz II Fokt Artur Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-32 2021-11-20 18:00 SPS GOSiR Mrozy - MUKS Tie-Break Piastów I Król Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz Rombel Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-33 2021-11-20 16:00 KTS Flot Warszawa - KPS Siedlce II I Góral Anna II Białek Piotr Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -40 2021-11-21 18:00 MKS Iskra Legionowo - UKS Esperanto II I Frydrych Michał II Makaruk Agnieszka Sekretarz Borowy Wojciech
I LIGA-45 2021-11-21 13:00 MUKS Radomka Radom - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Baranowski Cyprian II Nowakowski Piotr Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
III LIGA GR. A-22 2021-11-21 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS LEVEL UP Jedlińsk I Góral Anna II Ogieniewska Olga Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-24 2021-11-21 11:00 UKS JEDYNKA Kozienice - UKS Esperanto I Kobylarczyk Jacek II Wach Sławomir Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-15 2021-11-21 11:00 MUKS Krótka Mysiadło II - LKS PERŁA Złotokłos I Borowy Wojciech II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
IV LIGA GR. A-31 2021-11-21 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Grom Przytyk I Kozieł Michał II Zajc Paweł Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-32 2021-11-21 17:00 UKS Olimp Skaryszew - GKS YABU Sadownik Błędów I Fokt Artur II Kapusta Krzysztof Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-33 2021-11-21 15:00 GKS Jastrzębia - UKS Orlęta Raszyn I Minda Piotr II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Ejmowski Igor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-34 2021-11-21 12:00 KS Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów I Kosiacki Piotr II Rymko Michał Sekretarz Kiszczak Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-35 2021-11-21 18:00 Promotor Gózd - Volley SKK Belsk Duży I Szczykutowicz Maciej II Głód Wojciech Sekretarz Chylak Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-36 2021-11-21 18:00 KKS Kozienice II - SPS Radmot Jedlińsk I Strzylak Sylwester II Andrzejewski Piotr Sekretarz Wach Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-21 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2021-11-21 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Sołtykiewicz Grzegorz II Góral Anna Sekretarz
II LIGA GR. A-20 2021-11-21 16:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - Legia Warszawa I Nowicki Łukasz II Wieczorek Piotr Sekretarz Molenda Lucjan
VI LIGA-1 2021-11-21 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Polak Paulina II Cichocki Mateusz Sekretarz
I LIGA-1 2021-11-21 10:00 Turniej młodzik - pauzuje I Szulawa Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Cichońska Weronika
II LIGA-1 2021-11-21 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Dykałowicz Magda II Białek Piotr Sekretarz
III LIGA-1 2021-11-21 9:30 Turniej młodzik - pauzuje I Wielgoszyńska Paulina II Świrski Tomasz Sekretarz
II LIGA GR. C-17 2021-11-21 10:00 MKS Pruszków - UKS Iskra Warszawa I Komenda Jakub II Król Piotr Sekretarz Makaruk Agnieszka
I LIGA-43 2021-11-21 12:45 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Komornicki Robert II Pięta Piotr Sekretarz Gago Michał
I LIGA-44 2021-11-21 11:00 KS Metro Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Kępka Gabriela II Gałecka Ewa Sekretarz Żelazny Adam
III LIGA-28 2021-11-21 17:00 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - UKS Herkules Sulejówek I Kosiacki Piotr II Szymańczak Luiza Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-29 2021-11-21 18:00 MJK Kobyłka - WTS Klondaik Warka I Opiłowski Maciej II Trzewik Piotr Sekretarz Makowski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-40 2021-11-21 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka I Klepacz Krzysztof II Wróblewski Jan Sekretarz Kośla Henryk
IV LIGA GR. B-34 2021-11-21 19:00 IŁ Capital Huragan Wołomin - Olymp Błonie I Wieczorek Piotr II Molenda Lucjan Sekretarz Nowicki Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-36 2021-11-21 15:00 KPS Płock - UKS Esperanto I Świeczkowski Arkadiusz II Więckowski Mariusz Sekretarz Lemanowicz Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-42 2021-11-22 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa I Janik Tomasz II Opiłowski Maciej Sekretarz Gago Michał
IV LIGA GR. A-40 2021-11-22 20:30 UKS Orlęta Raszyn - KS Raszyn I Gruszczyński Daniel II Śliwerski Łukasz Sekretarz Dykałowicz Magda L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-4 2021-11-22 18:40 AZS AWF - AZS VISTULA I Wieczorek Adrian II Frydrych Michał Sekretarz
II LIGA GR. B-39 2021-11-22 20:00 Legia Warszawa - UKS Atena Warszawa II I Polak Paulina II Zgiet Agata Sekretarz Żelazny Adam
II LIGA GR. C-3 2021-11-22 18:00 UKS Esperanto III - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kurzepa Krzysztof II Janus Aleksandra Sekretarz Kośla Henryk
II LIGA GR. D-26 2021-11-22 18:30 UKS Plas Warszawa - Olimp Tłuszcz I Rzeszotarska Magdalena II Ślęzak Szymon Sekretarz Makowski Łukasz Główny: Makowski Łukasz
II LIGA-4 2021-11-22 17:30 AZS ASzW - AZS SGSP I Filip Adam II Szeliga Marek Sekretarz
II LIGA GR. B-15 2021-11-23 17:00 GKS JAGUAR Wolanów - KKS Kozienice I Andrzejewski Piotr II Kaczmarski Marcin Sekretarz Strzylak Sylwester Główny: Strzylak Sylwester
I LIGA-4 2021-11-23 20:15 AZS WSM - AZS PW I Myszkowski Marcin II Główczak Marcin Sekretarz
1 2021-11-24 16:00 turniej - pauzuje I Filip Adam II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-44 2021-11-24 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn I Nowak Ewa II Więckowski Mariusz Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-43 2021-11-24 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I I Kaznowski Andrzej II Opiłowski Maciej Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-20 2021-11-24 17:00 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa I Kozieł Michał II Fokt Artur Sekretarz Zajc Paweł
II LIGA GR. B-13 2021-11-24 19:30 KKS Kozienice - KPS Siedlce I Jurkowski Jacek II Ochocka Magdalena Sekretarz Podziński Janusz
I LIGA-20 2021-11-24 18:30 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa I Kapusta Krzysztof II Andrzejewski Piotr Sekretarz Kosiec Ryszard
III LIGA GR. B-42 2021-11-24 20:15 UKS Atena Warszawa - In Fine Mundi Komandos Warszawa I Papież Leszek II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. C-2 2021-11-24 18:15 MUKS Sparta Warszawa - UKS Iskra Warszawa I Molenda Lucjan II Kępka Gabriela Sekretarz Wodzińska Natalia
II LIGA GR. C-19 2021-11-24 17:30 UKS Esperanto III - LTS Legionovia Legionowo II I Góral Anna II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Kruszewski Krzysztof
I LIGA-42 2021-11-24 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II I Ślęzak Szymon II Wróblewski Jan Sekretarz Dobosz Wiktor
III LIGA GR. A-15 2021-11-25 20:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto I Turski Piotr II Kosiorek Adam Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-60 2021-11-25 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Kurzepa Krzysztof II Wróblewski Jan Sekretarz Szeliga Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-39 2021-11-25 19:30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Promotor Gózd I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-18 2021-11-25 18:00 Trójka Kobyłka - SPS Volley Ostrołęka I Trzewik Piotr II Szuty Przemysław Sekretarz Kułak Zbigniew
I LIGA-6 2021-11-25 19:00 AZS PW - AZS UKSW I Ogórkis Andrzej II Włodarczyk Mikołaj Sekretarz
I LIGA-5 2021-11-25 20:30 AZS UW - AZS WAT I Kurzepa Krzysztof II Filip Adam Sekretarz
II LIGA-4 2021-11-25 19:00 AZS ASzW - AZS SGGW I Lipiński Krzysztof II Polak Paulina Sekretarz
II LIGA-6 2021-11-25 20:00 AZS SWPS - AZS SGH I Makowski Łukasz II Ślęzak Szymon Sekretarz
II LIGA-5 2021-11-25 18:30 AZS UW II - AZS WUM I Cichocki Mateusz II Makaruk Agnieszka Sekretarz
II LIGA GR.A-19 2021-11-25 17:30 MMKS Mińsk Mazowiecki - Legia Warszawa I Wylotek Damian II Molenda Lucjan Sekretarz Rombel Marcin
I LIGA-5 2021-11-25 20:00 AZS WAT - AZS ŁAZARSKI I Jakubowska Martyna II Opiłowski Maciej Sekretarz
II LIGA GR. D-28 2021-11-25 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - Trójka Kobyłka I Bednarek Remigiusz II Wodzińska Natalia Sekretarz Gago Michał
I LIGA-6 2021-11-25 20:30 AZS AWF - AZS UW I Walesiak Franciszek II Myszkowski Marcin Sekretarz
II LIGA -42 2021-11-26 17:15 UKS Esperanto II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kryszkiewicz Mateusz II Guzy Przemysław Sekretarz Filip Adam
IV LIGA GR. A-41 2021-11-26 19:30 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia I Cieślak Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-42 2021-11-26 20:00 KS Grom Przytyk - UKS Olimp Skaryszew I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-19 2021-11-26 20:00 Legia Warszawa - UKS Orlęta Raszyn I Jakubowska Martyna II Ogórkis Andrzej Sekretarz Walczak Waldemar
III LIGA GR. B-5 2021-11-26 19:30 Olimp Tłuszcz - KS Halinów I Szuty Przemysław II Baran Józef Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-41 2021-11-26 17:00 RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II I Fokt Artur II Kosiec Ryszard Sekretarz Kocik Marcin
II LIGA GR.A-17 2021-11-26 19:00 KPS Siedlce - MMKS Mińsk Mazowiecki I Rombel Marcin II Molenda Lucjan Sekretarz Szyszko Henryk
II LIGA GR. B-19 2021-11-27 10:00 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Iskra Warszawa I Wróblewski Jan II Świrski Tomasz Sekretarz Dobosz Wiktor
II LIGA -43 2021-11-27 11:00 UKS Esperanto - UKS Atena Warszawa II I Cieślak Mateusz II Cichońska Weronika Sekretarz Szymańczak Luiza
I LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wach Sławomir II Ochocka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Nowakowski Piotr II Motyka Jan Sekretarz nieobsadzony L I Kaczmarski Marcin L II Kobylarczyk Jacek
53 2021-11-27 18:00 KKS Kozienice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza L1 Frączek Maciej L2 Fokt Artur
III LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Klepacz Krzysztof II Kociałkowski Jacek Sekretarz nieobsadzony L I Engelard Marcin L II Kasica Michał
IV LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Szyszko Henryk II Molenda Lucjan Sekretarz nieobsadzony L I Rombel Marcin L II Wylotek Damian
VII LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kiliszek Mateusz II Ejmowski Igor Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
X LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 9:30 Turniej młodziczka - pauzuje I Gago Michał II Filimoniuk Mirosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2021-11-27 14:00 MUKS Sparta Warszawa - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański Sekretarz Makowski Łukasz L1 Ogórkis Andrzej L2 Trzewik Piotr
42 2021-11-27 15:00 Ósemka Siedlce - MUKS Krótka Mysiadło Sekretarz Molenda Lucjan L1 Rombel Marcin L2 Szulawa Michał
I LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 12:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Filip Adam II Zielińska Katarzyna Sekretarz Białek Piotr L I Lipiński Krzysztof L II Góral Anna
II LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Wieczorek Adrian II Wodzińska Natalia Sekretarz nieobsadzony L I Więckowski Mariusz L II Świeczkowski Arkadiusz
IX LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-27 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Janus Aleksandra II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-44 2021-11-27 10:00 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II I Guzy Przemysław II Polak Paulina Sekretarz Ogórkis Andrzej
II LIGA GR. A-13 2021-11-27 10:00 KKS Kozienice - MUKS Radomka Radom II I Nowakowski Piotr II Motyka Jan Sekretarz Kaczmarski Marcin
I LIGA-41 2021-11-27 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - RCS Czarni Radom I Główczak Marcin II Naduk Jacek Sekretarz Redlicki Krzysztof
1 2021-11-27 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Turski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-34 2021-11-27 10:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS Atena Warszawa II I Wielgoszyńska Paulina II Gałecka Ewa Sekretarz Kiszczak Andrzej
82 2021-11-27 17:00 KPS Siedlce - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 Szyszko Henryk L2 Wylotek Damian
II LIGA GR. B-20 2021-11-27 12:00 GKS JAGUAR Wolanów - KPS Siedlce I Chylak Karolina II Minda Piotr Sekretarz Tosza Bohdan
III LIGA GR. B-45 2021-11-27 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Góral Anna II Lipiński Krzysztof Sekretarz Białek Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-43 2021-11-27 18:00 LTS Legionovia Legionowo I - KS Halinów I Makowski Łukasz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Wróblewski Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
49 2021-11-27 16:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - BAS Białystok Sekretarz Główczak Marcin L1 Polak Paulina L2 Świrski Tomasz
III LIGA-31 2021-11-27 17:00 Wisła Płock - SPS Volley Ostrołęka I Wieczorek Adrian II Wodzińska Natalia Sekretarz Świeczkowski Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-35 2021-11-27 16:00 GKS JAGUAR Wolanów - Bór Regut I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-43 2021-11-27 13:15 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa I Naduk Jacek II Główczak Marcin Sekretarz Redlicki Krzysztof
68 2021-11-27 18:00 AZS AWF Warszawa - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Kiszczak Andrzej L1 Trzewik Piotr L2 Komenda Jakub
43 2021-11-27 19:00 JHN AZS Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź Sekretarz Walczak Waldemar L1 Guzy Przemysław L2 Janus Aleksandra
IV LIGA GR. B-37 2021-11-27 18:00 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna I Kociałkowski Jacek II Engelard Marcin Sekretarz Kośla Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-40 2021-11-27 16:00 KTS Flot Warszawa - IŁ Capital Huragan Wołomin I Kaznowski Andrzej II Cieślak Mateusz Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-41 2021-11-27 17:00 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Siedlce II I Kurzepa Krzysztof II Lipińska Anna Sekretarz Baran Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-25 2021-11-28 13:30 UKS Esperanto - GLKS Nadarzyn I Wodzińska Natalia II Rymko Michał Sekretarz Klepacz Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
XI LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Kaczmarski Marcin II Daszkowska Katarzyna Sekretarz nieobsadzony L I Kosiec Ryszard L II Chylak Karolina
I LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-28 11:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Jakubowska Martyna II Kosiacki Piotr Sekretarz Molenda Lucjan L I Wielgoszyńska Paulina L II Turski Piotr
II LIGA - II TURNIEJ-1 2021-11-28 10:00 Turniej młodziczka - pauzuje I Borowy Wojciech II Szeliga Marek Sekretarz nieobsadzony L I Białek Piotr L II Świeczkowski Arkadiusz
III LIGA GR. A-26 2021-11-28 12:00 WTS INOVATIV Warka - UKS JEDYNKA Kozienice I Kozieł Michał II Fokt Artur Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-28 2021-11-28 20:30 UKS Orlęta Raszyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Gruszczyński Daniel II Góral Anna Sekretarz Szymańczak Luiza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-27 2021-11-28 14:00 SPS LEVEL UP Jedlińsk - KS Grom Przytyk I Wach Sławomir II Strzylak Sylwester Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. A-19 2021-11-28 11:00 UKS Esperanto - MUKS Radomka Radom II I Wodzińska Natalia II Klepacz Krzysztof Sekretarz Rymko Michał
IV LIGA GR. A-37 2021-11-28 19:00 SPS Radmot Jedlińsk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec I Gałecka Ewa II Cieślak Mateusz Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-38 2021-11-28 15:00 Volley SKK Belsk Duży - KKS Kozienice II I Kapusta Krzysztof II Andrzejewski Piotr Sekretarz Nowakowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA GR. B-12 2021-11-28 12:00 Akademia Wójtowicza - Legia Warszawa I Polak Paulina II Kasica Michał Sekretarz Gago Michał
II LIGA GR. A-19 2021-11-28 18:00 SPS Volley Ostrołęka - "LEN" Żyrardów I Polak Paulina II Kosiorek Adam Sekretarz Cichońska Weronika
II LIGA GR. B-19 2021-11-28 11:00 Dwójka Garwolin - PTS Pionki I Wylotek Damian II Rombel Marcin Sekretarz Filimoniuk Mirosław
III LIGA GR. B-44 2021-11-28 17:00 GOKiS Celestynów - Olimp Tłuszcz I Herbik Marcin II Sałuda Kamil Sekretarz Kaznowski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-32 2021-11-28 18:00 WTS Klondaik Warka - SKS Iskra Warszawa I Zajc Paweł II Minda Piotr Sekretarz Kiliszek Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-33 2021-11-28 18:00 UKS Herkules Sulejówek - MJK Kobyłka I Filip Adam II Ogórkis Andrzej Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -44 2021-11-28 15:00 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom II I Molenda Lucjan II Lipiński Krzysztof Sekretarz Turski Piotr
IV LIGA GR. B-39 2021-11-28 18:00 Olymp Błonie - KS Halinów I Kosiacki Piotr II Pięta Piotr Sekretarz Turski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. B-42 2021-11-28 18:00 KS Siatkarz Ząbki - SPS GOSiR Mrozy I Wielgoszyńska Paulina II Janik Tomasz Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -41 2021-11-28 18:00 MKS Iskra Legionowo - MUKS Sparta Warszawa II I Trzewik Piotr II Wróblewski Jan Sekretarz Walczak Waldemar
I LIGA-47 2021-11-29 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I I Kurzepa Krzysztof II Kosiorek Adam Sekretarz Redlicki Krzysztof
PLAY-OFF-8 2021-11-29 18:30 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa I Wielgoszyńska Paulina II Borowy Wojciech Sekretarz Makowski Łukasz
II LIGA GR. A-24 2021-11-29 19:30 MUKS Krótka Mysiadło II - UKS Esperanto I Ślęzak Szymon II Cichońska Weronika Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
IV LIGA GR. A-46 2021-11-29 19:00 Promotor Gózd - UKS Orlęta Raszyn I Strzylak Sylwester II Szczykutowicz Maciej Sekretarz Pysiak Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-7 2021-11-29 18:40 AZS UKSW - AZS AWF I Rymko Michał II Świrski Tomasz Sekretarz
II LIGA GR.A-20 2021-11-29 15:30 RCS Czarni Radom II - KPS Siedlce I Szczykutowicz Maciej II Strzylak Sylwester Sekretarz Kiliszek Mateusz
I LIGA-7 2021-11-29 21:00 AZS ŁAZARSKI - AZS PW I Gałecka Ewa II Kurzepa Krzysztof Sekretarz
II LIGA -45 2021-11-29 18:15 MUKS Sparta Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło I Dykałowicz Magda II Główczak Marcin Sekretarz Szeliga Marek
II LIGA-8 2021-11-29 21:20 AZS SGH - AZS SGGW I Szuty Przemysław II Ogórkis Andrzej Sekretarz
II LIGA GR. B-20 2021-11-30 19:00 UKS Piątka Wołomin - Beta Błonie I Kosiorek Adam II Skorupa Robert Sekretarz Ogórkis Andrzej
II LIGA -48 2021-11-30 17:30 UMKS MOS Wola Warszawa III - MKS Iskra Legionowo I Bednarek Remigiusz II Kępka Gabriela Sekretarz Kośla Henryk
I LIGA-28 2021-11-30 17:00 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa I Trzewik Piotr II Białek Piotr Sekretarz Zgiet Agata
I LIGA-8 2021-11-30 20:30 AZS UW - AZS WSM I Gałecka Ewa II Ogieniewska Olga Sekretarz
II LIGA-7 2021-11-30 19:30 AZS SGSP - AZS WUM I Włodarczyk Mikołaj II Sokołowska Małgorzata Sekretarz
II LIGA -46 2021-12-01 18:30 MUKS Radomka Radom II - UKS Esperanto I Nowakowski Piotr II Kaczmarski Marcin Sekretarz Kocik Marcin
III LIGA GR. A-29 2021-12-01 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kurzepa Krzysztof II Gruszczyński Daniel Sekretarz Śliwerski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-4 2021-12-01 17:20 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło II I Białek Piotr II Nowak Ewa Sekretarz Komornicki Robert Główny: Komornicki Robert
I LIGA-47 2021-12-01 19:30 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa II I Lipiński Krzysztof II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Ogieniewska Olga
I LIGA-45 2021-12-01 18:15 MUKS Sparta Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Jakubowska Martyna II Opiłowski Maciej Sekretarz Kępka Gabriela
84 2021-12-01 18:30 Ósemka Siedlce - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź Sekretarz Filimoniuk Mirosław L1 Rombel Marcin L2 Wylotek Damian
PLAY-OFF-7 2021-12-02 18:15 MUKS Sparta Warszawa - Olimp Tłuszcz I Lipiński Krzysztof II Góral Anna Sekretarz Gago Michał
III LIGA GR. B-59 2021-12-02 20:00 GOKiS Celestynów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Filip Adam II Rombel Marcin Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-9 2021-12-02 20:30 AZS UW - AZS PW I Papuda Dorota II Makaruk Agnieszka Sekretarz
I LIGA-8 2021-12-02 18:00 AZS WAT - AZS VISTULA I Kwiatkowski Łukasz II Jakubowska Martyna Sekretarz
I LIGA-42 2021-12-02 18:30 UKS Olimp Ostrołęka - KS Metro Warszawa I Gałecka Ewa II Wylotek Damian Sekretarz Nowak Ewa
II LIGA-9 2021-12-02 21:20 AZS SGH - AZS ASzW I Baran Józef II Bednarek Remigiusz Sekretarz
II LIGA-8 2021-12-02 18:30 AZS UW II - AZS SWPS I Gruszczyński Daniel II Kosiorek Adam Sekretarz
I LIGA-55 2021-12-02 19:15 KS Metro Warszawa II - RCS Czarni Radom I Szuty Przemysław II Komenda Jakub Sekretarz Redlicki Krzysztof
II LIGA-7 2021-12-02 19:00 AZS WUM - AZS SGGW I Kaznowski Andrzej II Trzewik Piotr Sekretarz
I LIGA-9 2021-12-02 20:00 AZS WAT - AZS AWF I Jakubowska Martyna II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz
II LIGA-9 2021-12-02 18:30 AZS UW II - AZS ASzW I Kruszewski Krzysztof II Nowicki Łukasz Sekretarz
PLAY-OFF-3 2021-12-03 17:30 MUKS Krótka Mysiadło II - UMKS MOS Wola Warszawa III I Kryszkiewicz Mateusz II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Białek Piotr
I LIGA-43 2021-12-03 16:45 MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Rymko Michał II Kaznowski Andrzej Sekretarz Żelazny Adam
I LIGA-48 2021-12-03 19:45 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom I Cichońska Weronika II Gałecka Ewa Sekretarz Naduk Jacek Główny: Naduk Jacek
PLAY-OFF-1 2021-12-03 18:00 MUKS Radomka Radom II - UKS Atena Warszawa II I Kosiec Ryszard II Kaczmarski Marcin Sekretarz Pysiak Grzegorz
PLAY-OFF-3 2021-12-03 18:00 UKS Esperanto III - KS Saska Warszawa I Świrski Tomasz II Jakubowska Martyna Sekretarz Baran Józef
PLAY-OFF-4 2021-12-03 19:00 KPS Siedlce - UKS Piątka Wołomin I Wylotek Damian II Rombel Marcin Sekretarz Szyszko Henryk
I LIGA-48 2021-12-03 17:45 KS Metro Warszawa - RCS Czarni Radom I Kępka Gabriela II Janik Tomasz Sekretarz Walczak Waldemar
III LIGA GR. A-4 2021-12-04 14:00 UKS Esperanto - WTS INOVATIV Warka I Ogieniewska Olga II Wieczorek Adrian Sekretarz Redlicki Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
49 2021-12-04 15:00 JHN AZS Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło Sekretarz Fokt Artur L1 Andrzejewski Piotr L2 Bialik Arkadiusz
50 2021-12-04 18:00 Ósemka Siedlce - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Szulawa Michał L1 Trzewik Piotr L2 Wylotek Damian
I LIGA-45 2021-12-04 11:00 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa I Komenda Jakub II Molenda Lucjan Sekretarz Zgiet Agata
1 2021-12-04 9:00 turniej - pauzuje I Dykałowicz Magda II Białek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-48 2021-12-04 10:30 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka I Cieślak Mateusz II Kwiatkowski Łukasz Sekretarz Kosiorek Adam
1 2021-12-04 9:00 Z SKSu do AZSu - pauzuje I Cichocki Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz
I LIGA-46 2021-12-04 10:00 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa I Nowak Ewa II Główczak Marcin Sekretarz Kośla Henryk
III LIGA GR. A-30 2021-12-04 11:30 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk I Fokt Artur II Andrzejewski Piotr Sekretarz Bialik Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
PLAY-OFF-5 2021-12-04 11:00 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło I Wieczorek Adrian II Ogieniewska Olga Sekretarz Redlicki Krzysztof
III LIGA GR. B-55 2021-12-04 11:00 Olimp Tłuszcz - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Filimoniuk Mirosław II Rombel Marcin Sekretarz Dobosz Wiktor L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. B-54 2021-12-04 18:00 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna I Kociałkowski Jacek II Klepacz Krzysztof Sekretarz Gago Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-42 2021-12-04 12:30 MKS MDK Warszawa II - KS Metro Warszawa I Filip Adam II Kosiacki Piotr Sekretarz Gago Michał
PLAY-OFF-2 2021-12-04 13:30 UKS Atena Warszawa II - MUKS Radomka Radom II I Cichońska Weronika II Nowicki Łukasz Sekretarz Szeliga Marek
PLAY-OFF-5 2021-12-04 15:00 Legia Warszawa - MUKS Joker Kozienice I Sałuda Kamil II Kosiorek Adam Sekretarz Kwiatkowski Łukasz
PLAY-OFF-1 2021-12-04 14:00 UKS Iskra Warszawa - Akademia Wójtowicza I Cieślak Mateusz II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Walczak Waldemar
56 2021-12-04 18:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS Bzura Ozorków Sekretarz Ślęzak Szymon L1 Gałecka Ewa L2 Turski Piotr
58 2021-12-04 17:00 KS Camper Wyszków - MMKS Lotnik Łęczyca Sekretarz Cichońska Weronika L1 Szeliga Marek L2 Nowicki Łukasz
59 2021-12-04 17:00 KS Metro Warszawa - UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim Sekretarz Żelazny Adam L1 Świrski Tomasz L2 Cichocki Mateusz
60 2021-12-04 18:00 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - UKS Centrum Augustów Sekretarz Molenda Lucjan L1 Zgiet Agata L2 Komenda Jakub
I LIGA-45 2021-12-04 10:00 UKS Plas Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Nowicki Łukasz II Cichońska Weronika Sekretarz Szeliga Marek
I LIGA-47 2021-12-04 15:30 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka I Zgiet Agata II Komenda Jakub Sekretarz Molenda Lucjan
74 2021-12-04 16:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - AZS AWF Warszawa Sekretarz Kiszczak Andrzej L1 Polak Paulina L2 Kuskowska Justyna
III LIGA-36 2021-12-04 19:00 SPS Volley Ostrołęka - Bór Regut I Rombel Marcin II Szyszko Henryk Sekretarz Filimoniuk Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-39 2021-12-04 18:00 SKS Iskra Warszawa - UKS Herkules Sulejówek I Wielgoszyńska Paulina II Cieślak Mateusz Sekretarz Walczak Waldemar L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-40 2021-12-04 17:00 Wisła Płock - WTS Klondaik Warka I Świeczkowski Arkadiusz II Lemanowicz Piotr Sekretarz Wróblewski Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-47 2021-12-04 11:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II I Klepacz Krzysztof II Sokołowska Małgorzata Sekretarz Żelazny Adam
IV LIGA GR. B-43 2021-12-04 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - SPS GOSiR Mrozy I Ogórkis Andrzej II Lipiński Krzysztof Sekretarz Skorupa Robert L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA -34 2021-12-05 18:00 MKS Iskra Legionowo - UKS Esperanto I Borowy Wojciech II Baran Józef Sekretarz Dobosz Wiktor
I LIGA-31 2021-12-05 17:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - OTPS Nike Ostrołęka I Komenda Jakub II Nowicki Łukasz Sekretarz Wróblewski Jan
III LIGA GR. A-31 2021-12-05 11:30 SPS LEVEL UP Jedlińsk - UKS JEDYNKA Kozienice I Wach Sławomir II Kobylarczyk Jacek Sekretarz Jurkowski Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA GR. A-32 2021-12-05 18:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Esperanto I Kapusta Krzysztof II Kozieł Michał Sekretarz Tosza Bohdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-12-05 9:00 turniej - pauzuje I Białek Piotr II Dykałowicz Magda Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-12-05 10:00 Amatorska Liga Siatkówki w Sochaczewie - pauzuje I Gruszczyński Daniel II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-12-05 9:00 Z SKSu do AZSu - pauzuje I Cichocki Mateusz II Gałecka Ewa Sekretarz
PLAY-OFF-6 2021-12-05 14:00 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Esperanto I Kosiorek Adam II Polak Paulina Sekretarz Kwiatkowski Łukasz
III LIGA GR. B-57 2021-12-05 17:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - KS Halinów I Makowski Łukasz II Molenda Lucjan Sekretarz Janik Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-46 2021-12-05 13:30 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa I Góral Anna II Jakubowska Martyna Sekretarz Redlicki Krzysztof
PLAY-OFF-4 2021-12-05 10:45 KS Saska Warszawa - UKS Esperanto III I Kryszkiewicz Mateusz II Nowicki Łukasz Sekretarz Komenda Jakub
PLAY-OFF-6 2021-12-05 10:00 MUKS Joker Kozienice - Legia Warszawa I Kiliszek Mateusz II Bialik Arkadiusz Sekretarz Nowakowski Piotr
IV LIGA GR. A-43 2021-12-05 17:00 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimp Skaryszew I Andrzejewski Piotr II Fokt Artur Sekretarz Frączek Maciej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-44 2021-12-05 15:00 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk I Szczykutowicz Maciej II Twardowski Maciej Sekretarz Dobosz Joanna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-45 2021-12-05 12:00 KS Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów I Kosiacki Piotr II Papuda Dorota Sekretarz Woźniak Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA GR. A-48 2021-12-05 17:00 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży I Wielgoszyńska Paulina II Cichońska Weronika Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-46 2021-12-05 11:00 KS Metro Warszawa II - MKS MDK Warszawa I Jakubowska Martyna II Góral Anna Sekretarz Redlicki Krzysztof
III LIGA-37 2021-12-05 17:00 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - GKS JAGUAR Wolanów I Bednarek Remigiusz II Kosiacki Piotr Sekretarz Gruszczyński Daniel L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-38 2021-12-05 15:00 MJK Kobyłka - KS Zawkrze Mława I Molenda Lucjan II Janik Tomasz Sekretarz Makowski Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-46 2021-12-05 12:00 MUKS Radomka Radom -